Moto Kurye | motokurye | Vezneciler Moto Kurye

Vezneciler Moto Kurye

Fatih Moto Kurye

Vezneciler moto kurye acil ve hızlı çalışan bir yerdir. Fatih ilçesi ilçeler arasında en geniş alana sahip bir yerde hizmet sağlamaya başladı. Hemde acil olarak burası nedense tam anlamaya çalıştığımız kadarı ile büyük bir alan içinde olan ilçelerdendir.

Vezneciler kurye hem merkezi mahalle ve semtleri hemde sakin mahalle vardır. Bölge ilçesi merkezi olarak aslında doğal yeri İstanbul belediyesi köprüsünün hemen üstünde görülen sağ taraftaki yerdir. Fatih camisinin olduğu bölgenin ilerisidir. 

Vezneciler moto kurye olarak Fatih ilçesi hakkında biline bazı kısa bilgiler nelerdir. Daha ileri taraftan Haliç boyunca Alibeyköy ve Kağıthane bölgelerine gidilir. Böylece hem sınır hemde yollar vardır. Fakat daha ileride geçiş yol ve güzergahları vardır.

Hatta Beyoğlu ve Bayrampaşa de sınırı vardır. Adından da anlaşılacağı gibi buranın servisidir. Çalışma olarak genelde Eyüp, Göktürk, Kemer tarafı ve içinde hizmet vermekte olan şirketimiz, dışarıdan gelen paket ve işlerini de dağıtmakta mahirdir.

Çalışma olarak gittiğimiz hizmet verdiğimiz yerler;  Unkapanı, Yenikapı, Kumkapı, Vefa, Karagümrük, Aksaray, Fındıkzade, Eminönü, Sirkeci, Süleymaniye, Tahtakale, Beyazıt, Çapa, Laleli, Göktürk, Kemer, Ağaçlı Köyü, Akpınar, Çiftalan, Alibeyköy, Emniyettepe.

Güzeltepe, Rami, Topçular ve Yeşilpınar bölgeleri en tanınmış yerlerdedir. Buradaki Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane ve Sarıyer ilçeleri aslında çok değerli hizmeti. Bir çok yere yollarla bağlantı vardır. Ekip arkadaşlarımız süper iş başarıyor.

Vezneciler moto kurye tüm yollanan her şeyi zamanında verir

Vezneciler motorlu kurye her semt ve mahalle içinde elinden geldiği sürece firmalara ve insanlara yardımcı olma çabası içindedir. Mahalle ve çevresinde elemanlarımızın alamayacağı büyük ebatta kargo ve paketleri teslim alıyoruz kendi aracımızla adresine teslim ediyoruz.

Bizi bu iş içinde arayın. Elimizden geldiği kadarı ile yardımcı olacağız. Buradan yukarı çıkarak Beyazıt meydan içine çıkılabilinir. Burası her yere rahatça açılıyor. Bazı önemli işleri her yer ve semt içinde çalışıyor. Bu piyasada çalışan tüm firmalar şuan için çok sıkıntı çekiyor.

Çünkü çalışan işçi hemen iki gün çalışmadan işi birden bırakıyorlar.  İhracat bölgeleri semtleri bilmemekte ve liman geç teslim ediyoruz. Şehir içi acil kurye çalışmalarımız mevcut şehirler arası işler ile güzel çalışmalarımızda mevcut. Fatih kurye İstanbul içi Avrupa yakasında da çalışırız.

Vezneciler kurye tüm şehirlerimize özel motorlu servisimiz var.  Ayrıca İstanbul’dan uçak kargo servisimiz var. İnsanların hatalarından birini sorumlu tutmak bizleri üzgün hissettiriyor. Kuryelerimiz sizlere tarihinizde yaşamadığınız servisi verecek.

Unkapanı kurye hizmetleri uyarıyor motosiklet olmadan asla tehlikeli hiç bir eylem asla yapılmayacak. Biz yüzde yüz sağlam çalışıyoruz.  İşte bunlardan tercih ediyorlar. Baktığımız zaman motorunda çoğunun akıllı düzgün olmadıkları ve sorunlu kişilikler oluyor görüyoruz.

Lider hayatlarında bir yere gelememiş, başarıya ulaşamamış serseri tipli insanlardır. Fiyatları hızlı ve acil olarak çalışır ama en ucuz ve ekonomik bir fiyat aralığında çalışır. Dikkat çekiyor motor  ile insanları rahatsız ediyor veya tehlikeye düşürecek şeyler yapıyor kimsenin hakkı yoktur.

Vezneciler moto kurye efsane çalışma burada halen devam

Vezneciler kurye olarak  serseri motorcuları sesleniyorum. Bazı işlerinizi motor sürerken kesin işi özel trafiğe kapalı yaparken yapmasını tavsiye ediyoruz. Yani mesela yarışmak istediğin için hareket et yada çekme ile tekerini söküp gidebilirsin bunu yapabilirsin. 

Verdiğimiz hizmetlerin temeli elemanları ile yapılır. Amaçları her gün daha da ileri giderek büyümek ve gelişmektir. Elimizdeki tüm imkanları kullanarak ve teknolojik gelişmelere de ayak uydurarak diğer kurye firmalarından ayrılıp üst seviyeye çıkmak istiyoruz.

Zamanları en erken şekilde paket siparişini teslim almaktır. Aldığımız tüm paket veya bilimum tüm ürünleri zamanında ve en güvenli bir şekilde yerine teslim etmek istiyoruz. Her şeyin yeri ve zamanı olduğuna ve gerçekten de öyle olduğuna inanıyoruz. Evrak adresten alma ve teslim etme zamanları. 

Yaptığımız işin dışarıdan çok kolay göründüğünü zanneden bir çok firma müdürleri ve diğer müşterilerimiz bizi zırt pırt arayarak strese sokuyorlar. Fakat ne zor şartlarda ve durumda hizmet verdiğimizi anlamıyorlar. İkinci olarak verdiğimiz servis araçlı servisidir.

Vezneciler kurye her yere teslimat gerçekleştiren firmamız kendisine verilen ürünü dakikalar ve elemanları var çok duyduk. Bir çok önemli çalışma prensiplerimiz vardır. Bunlar içindeki size verdiğimiz büyük hizmet ve amaçlarımız ileriye dönük fikirler acaba neler olmalıdır?

Amacımız hiç kimseye zarar vermeden, helal yönden ekmeğimizi kazanmaktır. Çünkü başkasına zarar verilerek kazanılan rızık haram rızıktır. Ayrıca rızkımızı da helal yollardan kazanmak ve bu yolda çalışmaksa en büyük yolumuzdur. Bizim piyasa içinde olan sorunların temeli sorumsuzluk ve cahil olmaktır.

Moto Kurye Kimdir, Ne Yapar?
Fatih Vezneciler Moto Kurye

Vezneciler moto kurye şu ana kadar en hızlı sistemdir

Vezneciler kurye çalışırken ne kadar agrasifte olsak, ne kadar sinirli de olsak, kimsenin hakkına girmek istemeyiz. Ama dışarıda ne kadar çeşit insan olursa olsun. Onlardan sıyrılarak yolumuza varmak istiyoruz. Bizler hizmet sektörü  olarak yaptığımız vazifenin büyüklüğünün farkındayız.

Bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Zira hizmetlerimizin müşteri memnuniyetini bir bütün olarak karşılaması temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Acil olarak hizmetlerimiz adından da anlaşılacağı üzere evraklarınızı hemen ve çabucak yerine teslim ediyoruz.

Son seçimlerinden sonra beklenen işlerin açılması biraz daha ileri tarihe ertelenmiş gibi gözüküyor. Piyasada insanlar paralarını ticaret için dışarı sürmedikleri için halen bir kararsızlık ve belirsizlik hakim olmaktadır. Bir çok özel işlerinizi tam zamanında yerine getirmektir buradayız.

Unkapanı kurye hizmetleri uzak yakın demeden her tarafa gider. Aman yemekten sonra çıkarız biraz daha dursun, ne olacak ki gibi cümleleri kullanan firma Çalışma amaçlarının en başında bir çok bölgesinde böyle bizim gibi olan ciddi bir çalışmanın olmamasından kaynaklanmaktadır. 

Vezneciler moto kurye Fatih ve mahallelerinde en çabuk servisi sağlayan lider firmadır. Burada bir çok tanınmış ve bilindik semt ve mahalleleri vardır. Hatta taşra tarihinde da neden yerler onu nedense buraya bağlanmıştır. Bunun sebebini daha çözemedik. En uygun ve ucuz fiyata en hızlı ve acil taşıma.

Evet bizler bu küçük araçlarla hiç bir zaman zamanlaması uzak yerlerde çevrede olmak üzere tehlikeler tehlikeye düşürecek işlerin yapılmasına izin ver. Bu bölge içinde bulunan Saraçhane, Vefa ve İstanbul büyük şehir belediyesine kurye servisi vardır. Hizmet vermekte zorlandığı bu bölgenin sorunları nelerdir?  

Fatih Acil Moto Kurye
Vezneciler Moto Kurye

Bir cevap yazın