Moto Kurye | Yedikule Moto Kurye

Yedikule Moto Kurye

Yedikule moto kurye ne demektir, nasıl başladı, nasıl gelişti, ne kadar büyüdü?  Kargo firmaları kazançlarına el attı. Git gide firmalardan ayrılan elemanlar kendi işlerini açtılar. Bu sektör içinde açılan ilk firmalar çoğu halen devam etse de son yıllarda teknolojiye ayak uydurmak lazım. Ama uyduramadıkları için ve biraz da burunları havada oldukları için gerileme gösterdi. 

Ne iş yaparlar? Bunlar kargo firmaları baktı ki bu işte para var İstanbul içinde dağıtım paket almaya başladılar. Firmaları ve çalışanların, elbise, kıyafet ve aksesuarları nelerdir? Böylece işleri azaldı gözükse de daha da artmaya başladı. Çünkü bu sektörde bir çok firma hatta kurumsal firmalar dahil böyle bir işi yapan bir firmaların olduğunu daha önce hiç duymamışlardı. 

Ydikule Kurye

Yedikule motorlu kurye o zamanlar internet, gibi sosyal medya gibi şeyler olmadığı için bir birlerinden duyanlar firmaların müşterisi oluyordu. Hatta şirketleri işleri yetiştiremiyorlardı. Zamanla sektör büyümeye ve gelişmeye başladı. Bu sektördeki kazancı gören bazı büyük firmalar el attı. Anlatıyor bu firmaların başında bulunan Koç gibi Sabancı gibi holdinglerle çalışırız.

Ne maaş kadar alır? İş olarak patronlardan bir çok şikayetçi. Fakat böyle olmasına rağmen patronlar elemanları sigorta yani sigorta yapmıyordu. Sıkıntıları ve şikayetleri çok. Fakat nedense bu sıkıntıları dile getirenlere karşı bir durum taviz verilmiyor. Yani bunlar hiç bir zaman kale ve öneme alınmıyorlar. Bir çok yerden ayrılarak bu işe atılanlar oldu. 

Yedikule Moto Kurye

Yedikule moto kurye hizmeti ile İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında neler yollanır? Bizler o günlerden geldik. Bu firmalar müşteriye göre değişiyor. Firmamız çalışanları ve kurucuları o günleri yaşamış tecrübeli insanlardan oluşmaktadır. Bizler yolumuza emin adımlar ile devam ederken bu tür konularda sizlere daha fazla yazı yazmak için çaba harcayacağım.  İlk baştan itibaren çalışma şekilleri üç yöntem vardır.

Yedikule kurye ile Acil taşıma fiyatı normal fiyatından iki kat fazladır.  Birde vip hizmeti vardır. Bu hizmet çok acil durumlarda devreye giren dakikalar içinde teslim etme hizmetidir. Normal işinin dört katı fiyatı vardır. Sektöründe olan diğer bir çok önemli hakikat olan hizmetler nelerdir? Birincisi normal aynı gün alınıp gün içinde teslim edilen gönderilere denir. İkincisi biraz acil, üçüncüsü ise çok ama çok acil işleri taşıma yöntemidir.

Yedikule Motorlu Kurye

Yedikule kurye şimdi nerede on binlerce kurye oldu doldu taştı. O zamanlar bir çok bu işi yapan kişiler bir birlerini tanıyorlardı. Sektör zamanla gelişimi ve büyümesi hakkında gelişim olmuştur. Motorlu kurye ne demektir, ne iş yaparlar, ne kadar kazanırlar, aldıkları primler? Çünkü bu pastadan onlarda pay almaları gerekiyordu. Fiyatları ne kadar, nasıl çalışır, ne iş yapar, nasıl olunur? İstanbul içi ve daha sonra büyük şehirlerde doğdu.

Yedikule kurye günümüzde özellikle yoğun olan şehirlerde biz varız. Özel çalışan motosikletleri ile bir yerden başka bir yere trafik içinde kalmadan evrak, paket, eşya, numune, pasaport taşıyoruz. Ayrıca bunun gibi aklınıza gelen her şeyi karşı tarafa yetiştiren şehrin kahramanlarıdır. Birde özellikle gündüz mesai saatlerinde dışarıda ve sahadayız.  O günlerde müşteri kendiliğinden akıyordu. 

Yedikule Acil Kurye

Yedikule motorlu kurye nasıldır, nedir, nasıl çalışır, amacı nedir, kimlerden oluşur? Zamanımızda artık kurye olmak çok kolaylaştı. Şimdi her kes 50 cc motosiklet ile bu işe  başlayarak git gide motorlarını daha da büyütüyorlar. İşte böylece bu mesleğe adım atıyorlar. Tutunabilenler artık tutunuyor, tutunamayanlar ise silinip gidiyor bu sayfadan. Mesai saatleri dışında nöbetçi çalışanımız 24 saat hizmetinizde.

Firma çalışanları olarak size yardımcı oluyoruz. İnsanlara, canlılara, ve bitkilere her zaman destek ve yardım ediyoruz. Her türlü sağlık ile ilgili ürün ve siparişleri bize verebilirsiniz. Evrak, hediyelik eşya ve ticari ürün taşınması işlemleri gerçekleştirilebilir. Unutmayın bizler hemen ve çabuk bir servis olarak istediğiniz vakitte bizi kullanabilirsiniz. Bu hizmetleri veren olarak, acaba kimdir bunlar?

İstanbul Yedikule Express Moto Kurye

Bir cevap yazın