Moto Kurye | Yedpa Moto Kurye

Yedpa Moto Kurye

Yedpa moto kurye hizmeti ile buradan Marmara içinde bölgelerine göre yarım saatten iki saate kadar zaman aralığı vardır. Bu zaman içinde evraklar öncelik ve genellikle teslim olmaktadır. Hızlı kurye ile her türlü işlerinizi zaman kaybetmeden bizimle çar çabuk yollayın.

Firmamız İstanbul içi önemli işler yapıyor. Böyle firmalar bizleri veya çalıştığı firmaları üç kuruş aşağıya fiyat veren firmaya satmazlar. Bunlardan uzağız. Motosikletli ekip elemanımızın normal hizmetlerinin fiyatlarında olduğu gibi çabuk kurye servisi hizmetlerinde de uygundur.

Yaşantımız boyunca hep işimizi nasıl en iyi şekilde yaparız diye düşündük. İstanbul içinde hizmet vermektedir. Motosikletli taşınan teslimatlar güvenli midir ve sigorta var mıdır? Böylece kurye olarak diğer firmalar arasındaki en büyük farkımız nedir? Farkımız kalitemizdir.

Sizlere yardımcı oluyor bütün firmalara destek oluyor. Fakat siz bunlara teşekkür edeceğinize hep bizlere bağırıyorsunuz üzülüyor. Her zaman istediğiniz zaman sizinle. Biz buna kesin inanıyoruz. Yani istediğiniz zaman çekinmeden bize ulaşım. Her türlü işinizi yerine getirelim.

Yedpa moto kurye

Yedpa motorlu kurye ile hangi ürünleri gönderemezsiniz

 • Döviz, nakit para, altın ve bütün kıymetli eşyalar
 • Altın, gümüş, elmas, zümrüt, pırlanta vb. gibi
 • Devlet bütünlüğünü, milliyetçiliği zedeleyecek şeyler
 • Dini nefreti, faşizmi tahrik edecek her türlü materyal
 • Herhangi bir şekil veya biçimde pornografik nitelik içerik
 • Taşınan medya ve yazıları temsil eden gösteren, ima eden şeyler
 • Silahlar, silahlar, mühimmat, uyuşturucu, narkotik, güçlü zehirler

Yedya kurye servisi nasıl çağrılır, nasıl taşıma yapar? Trafik kurallarından anlamayan cahiller ile dolu.  Yani sokaklar araç sürmesini bilmeyenler ile kaynıyor.  Bazı polisler biz diye bizi durduruyor. Birde yani o hal altında insanların telefonlarına el koymalar, telefonlarını karıştırmalar.

Şu hayatta devletin ve insanları yöneten hükumetin yapacakları şeyler bizim elimizden bir şeyler gelmiyor.  Zaten milletimiz yapılan çağrı ile ellerinde ne kadar altın ve döviz ile ne varsa bozdurmak zorunda kalmış ve bozdurmuş. Bunun nedeni neymiş döviz düşsün veya batıya karşı mücadele.

Eğer bizi tanıdıktan sonra bırakamazsınız. Bizler kaliteli ve doğru hizmetler sunarak sizlere daha iyi geri dönüşler almaya gayret ediyoruz. Halkımız ellerinde ne var ne yok onuda harcayınca artık hep bitti sayılır. Aynı gün içerisinde; paket, dosya veya çok daha büyük gönderileri yollayın.

Yedpa acil moto kurye servisleri

Yedpa kurye her zaman kurumumuz için siz değerli müşterilerimizin istekleri emirdir. Ve bu emirleri karşılamak bizim için büyük bir onurdur. Yani bizler bu anlamda sizde bizlere ulaşarak bizim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yani artık başarıyı sizlerde yakalayın.

Ekspres seçeneğiyle ortalama 90 dakika içerisinde,  standart seçeneklerle de ortalama 180 dakika içerisinde kargoların alıcılara teslim edilmesidir. Gönderilerini başına kötü bir şey gelebilir ayrıca kaybolabilir. Onun için son derece güvenli bir firmasını seçmeniz en doğrusu olacaktır. 

Artık o firması da biz olduğumuzu iddia etmiyor adeta size ispatlıyoruz.  Yeni ve güzel uygulamamız olan gece bu şifresi ile bizden hizmeti alanına bir yenilik getirmek için çalışıyoruz. İşte bu güzel uygulayıcı ile birlikte artık acil durum günün onu saatinde karşılanabiliyor hale gelmiştir.

Bu saat mesai saatlerinden sonra ya da gece geç bir saatte olsa bile saf teslim etmeden istediğimizde ve asla zaman kaybetmeden çalışıyoruz. İstanbul içinde başta olmak üzere her yere. Artık her gönderi ve paketi adrese getirmek ve onu kişiye teslim etmek ile yükümlüdür.

Yedpa hızlı moto kurye aynı gün teslimat

Yedpa kurye motosikletin alamayacağı her malzemeyi elemanlarımız alıp teslim eder. Bu sistem ile size özel hizmetlerimizden bundan sonra çok uygun fiyatlarla yararlanın. Elemanlarımızın her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşmaktadır.

Uçak kargo ile neleri başka şehirlere yollanır, neleri yollanmaz? En hızlı olan kurye sistemini kullanabilirsiniz.  Bütün firmaları içinde kullanılan en acil ve en hızlı olan bu sistem ancak çok önemli durumlar içinde geçerli olur. Bizim için güvenlik çok önemlidir. 

Çok acil sistemi bir paketi dakikalar içinde teslim etme esasına dayanır.  Genelde unutulan, kimlik, pasaport, anahtar ve çok önemli bir eşyanın hemen alınıp derhal acilen teslim edilmesi sistemidir. Teslimat sırasında oluşacak her türlü olayı önlemeye çalışırız.

 • Her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor
 • Araç ile sizlere çok hacimli ve ağır işlerinizi özeş araçlarımız ile taşıma imkanı sağlıyor
 • En uygun fiyatlarımızdan yararlanarak bizimle birlikte çalışmaya tamamen başlayabilirsiniz.
 • Araçlı her gönderi ve paketi adrese getirmek ve onu kişiye teslim etmek ile yükümlüdür.
 • Motosikletin alamayacağı her malzemeyi araçlı kurye elemanlarımız alıp teslim eder
İstanbul Moto Kurye
İstanbul Yedpa Moto Kurye

“Yedpa Moto Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Ataşehir Kurye – MOTO KURYE | 0533 091 65 40

Bir cevap yazın