Moto Kurye | Yenidoğan Moto Kurye

Yenidoğan Moto Kurye

Yenidoğan moto kurye olarak motorlar neler taşır, taşıması yasak olmayanlar nelerdir? Resmi, yasal ve yasak olmayan her ürünü taşır. Yani kanunda taşınması ve kullanması yasak olmayan her ürün, eşya ve paketi taşır. Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Güvenli ve kaliteli hizmet veren çok önemli iyi bir firmadır. 

Yenidoğan motorlu kurye merkezi noktalarda bulunan çalışanlarımızla karşılamaktayız. Ayrıca en iyi hizmetimizi de son teknolojiyle donatılan sorunsuz motosikletler ve geniş araç filomuz ile varız. Yani, her türlü paket ve evrak türü ürün ve eşyaları güven ile taşımaktadır. Yani en başta ise mutluluk ve sevinç taşır. Böylece en uzun mesafeleri bile yakın yapıyoruz.

Yenidoğan kurye sizlere kesintisiz hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca en ucuz ve en uygun hizmetiyle de karşınıza çıkmaktan büyük onur duyuyoruz. Sektörde en kaliteli ve uygun taşıma ücretleriyle sizlere hizmet vermek ilkesiyle hareket ediyoruz. Bunun neticesinde gönderileri İstanbul içinde 60 ile 90 dakika arasında istediğiniz yere ulaşır.

Tüm firmalarının ve elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Ayrıca iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir. Böylece en hızlı ve en acil olarak tek parça halinde alınan bütün paketleri teslim etmek en önemli prensipleridir.

Yenidoğan Kurye

 •  Canlı hayvanlar; özellikle belgesi olmayan her türlü canlı hayvanlar; Yani her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 •  Uyuşturucu; yani her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop v.b gibi maddeler, farmasötik ürünler asla taşınmaz.
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik patlayıcı maddeler ( her türlü patlayıcı madde ). Radyoaktif maddeler ( çok tehlikeli olan radyoaktif her şey ) asla taşınmaz.
 •  Sıvı kimyasal maddeler; özellikle sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 •  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar.
 • Ayrıca çek, senet, bono, tahvil ( resmi yada resmi olmayan her türlüsü ) taşınmaz.
 • Oyun; yani oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri

Yenidoğan Moto Kurye

Yenidoğan kurye iyi bir şekilde paketlendiği takdirde hiçbir sıkıntı olmadan alıcısına ulaşır. Kuryeleri çağırmadan önce mutlaka gönderilecek eşyanın büyüklüğüne kendiniz bakmalısınız. Bir motorun taşıyabileceği kadarsa arayarak kuryeyi çağırın ya da detaylı bilgi için mutlaka iletişime geçin. Yoksa hem kuryenin vakit kaybı olur hem de sizler işlemlerinizi daha uzun sürede halletmek zorunda kalırsınız.

Sarıgazi kurye özenle adresinizden aldığımız evrak, belge veya eşyalarınız kuryelerimiz tarafından taşınır. Son derece titizlikle en hızlı şekilde teslimat adresine ulaştırılmaktadır. İstanbul’un trafik sorununa takılmadan hızlıca gerçekleştirilen taşıma işlemi, gönderilerin en kısa sürede ulaştırılmasını sağlamaktadır. Gönderilerinizi belirtilen en kısa süre içerisinde teslimat noktasına ulaştırmaktadır.

Hemen teslim edilmesi gereken acil durumlarda tercih edilmektedir. Bu anlamda oldukça hızlı olan acil kurye hizmetimiz, haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Siz de firmamızın sunduğu farklı alternatifler içeren özel kurye hizmetlerimizden faydalanmak için hemen arayın. Yani detaylı bilgi almak için tel numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. En kaliteli taşımacılık hizmetlerimizden faydalanın.

Sarıgazi kurye bulunan hizmet çeşidi her bireyin yararlanabileceği bir fırsattır. Tüm hizmet bir yandan kişiye özgü olan hizmet olarak da geçer. Her birey yararlanabilir sadece yapılması yani imzalanması gereken bazı evraklar vardır. Bu tür evraklarda yazılar mutlaka iyi bir şekilde okunmalı. Fırsat denmesinin sebebi eğer iş alıyorsanız gönderim yapacağınız esnada kurye direkt olarak size gelir.

Yenidoğan Motorlu Kurye

 1. Kaçak ürünler; özellikle kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri.
 2. Sigara (kaçak olan resmi olmayan sigara ve tütün ürünleri)
 3. Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 4. Pahalı mücevherler; yani altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler.
 5. Ayrıca altın, mücevher, pırlanta, elmas türü her türlü değerli madenler taşınmaz ( Gümüş hariç)
 6. Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 7. Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri, yani özellikle kaçak hayvanlar
 8. Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler
 9. Resmi olmayan cinsel ürünler ( kaçak, sahte resmi olmayan cinsel her türlü ürün ).
 10. Özellikle sahte ilaç v.b ürünler asla taşımaz ( resmi olmayan sahte ilaç ve takviye ürünleri ) 
 11. Resmi delil ( Adliye ve savcılığı ilgilendiren resmi mahkeme delilleri )
 12. Özellikle mahkemelerce çok değerli olan gizli ve kaçak evraklar.
 13. Çabuk bozulan ürünler taşınmaz. Yani çabuk bozulan, gıda başta olmak üzere bunun gibi şeyler.
 14. İzni, faturası, irsaliyesi ve belgesi olmayan ürünler taşınmaz.
 15. Özellikle şirketler arası yollanan paketler ve tivari resmi ürünler için fatıra ve irsaliye gerekir.
 16. Zehirli maddeler asla taşınmaz. Özellikle ağır koku veren maddeler taşınmaz. Akıcı maddeler, Parlayıcı ürünler,
 17. Özellikle uçucu gazlar, aşındırıcı maddeler, manyetik maddeler, mikrop ve mikrobik ürünler, benzin, mazot, gaz ( izinsiz olanlar )

Şile Kurye

Şile Kurye eskide kalmış, insanoğluın ve gelişen dünyanın hızına yetişemeyen sistemleri rafa kaldırıyoruz. Büyük şehirde yaşamı sürdürme avantajlarını sahipleniyor ve dezavantajlarına çözüm yolları arıyoruz. Her hizmetin zamana nazaran şekil aldığı bu çağda, kargo adına gelişimleri takip edip İstabul Kurye ile işlerimize hız veriyoruz. İşçinin ve işverenin ortak problemi haline gelmiş trafiktir.

AYrıca tüm bu sorununu çözmeyi hedefliyoruz. Eski usul kamyonetler benzer biçimde büyük çalgılarla trafikte sıkışıp kalmıyoruz. Hem sizin için önemli olan her şeye bizde örnek veriyoruz bununla beraber sizin için çalışan insanoğluın trafikte sıkışmasını ve verimlerinin, isteklerinin, çalışma azimlerinin azalmasını istemiyoruz. Kuryelerimizi motor kullanmanın inanılmaz özgür kullanıyorlar.

Şile Kurye hissine bırakırken sizleri kaygılarınızdan arındırıp gönlünüzün rahatlığıyla baş başa bırakıyoruz. Çalışıp onları ve sizi işe yarar ortak paydada buluşturuyoruz. Çalışanlarımız motorun hazzına, evraklarınız da trafiğe hiç sıkışmadan dilediğiniz yere ulaşsın istiyoruz. Size, özel yaşamınızda bir yudum daha süre kalırken; arkanıza yaslanın ve kalan süreınızın keyfinı çıkarın.

Samandıra Kurye önemsediğiniz her şeyi layıkıyla sizin adınıza hallediyor olacak. Burası önesine kadar daha çok tarımsal faaliyetlerde kullanılan ve kırsal bir alan olan bölgede vakit içinde yapılaşma artmış, 1980’lerden sonra gelişim hızını arttırmıştır. Oldukca konutun bulunmuş olduğu bölgede ofis binaları da çok fazladır. Tüm bu ofislerde onlarca farklı sektörden birçok işletme etkinlik göstermektedir.

Sancaktepe Kurye

 • Evrak, her türlü paket, belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye,
 • Kimlik, acil yollanan pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta, bilet
 • Numune, her sektörde bulunan her türlü nümune ve örnek ürünleri
 • Eşya, bildiğiniz her türlü özel, motosikletin taşıyacağı eşyalar ve malzemeler
 • Hastahane, her türlü aranana özel ve acil ilaç, kan, medikal ve ürünleri
 • Çiçek, özel günlerinizde her türlü çiçek çeşitleri ve malzemeleri, ürünleri
 • Gıda, yemek konusunda sipariş vereceğiniz her daldaki yemek ve gıda çeşitleri
 • Hediye, sevdiklerinize açık veya gizli olarak yollamak istediğiniz hediyeler
 • Çikolata, özel günlerde yakınlarınıza sunacağınız tatlı cinsinden ürünler
 • Meyve, istediğiniz kişiye, adrese ve ev meyve ve meyva tabağı yollama, taşıma

Çekmeköy Kurye

Samandıra Kurye ile bütün kişilerin en büyük gereksinimlarından birisi kurye olmaktadır. Geleneksel kargo uygulamalarının yetersiz kaldığı semtte gerek semt içinde adresler içinde gerekse İstanbul’un öteki semtleri arasında çok fazla paket taşıma ihtiyacı olmaktadır. Moto Kurye olarak çok uzun yıllardır hizmetlerimize devam ediyor. Her türlü talebi başarıyla karşılıyoruz.

Hizmet ve uygulamamızın detayları tamamen ihtiyaç odaklıdır. Müşterilerimizin talepleri hangi yönde ise ona göre uygulamalar geliştiriyor, farklı kurye türleri ile isterseniz paketinizi sizden alıp belirteceğiniz adrese ulaştırıyoruz. İsterseniz belirteceğiniz adresten adınıza alıp size teslim ediyoruz. Hatta acil imzalanması gereken evraklarınızı arzu ettiğiniz adresler içinde imzalatarak yine tarafınıza teslim ediyoruz.

Firmamız içinde moto kurye alanında sunmuş olduğumuz hizmetler biroldukça avantajı bir arada sağlamaktadır. Bunlardan birisi zaman tasarrufu yapmaya yardımcı olmamızdır. Malum olduğu üzere İstanbul’un en büyük problemlerından birisi trafiktir ve günün her saatinde yaşanan trafik yoğunluğu en yakın mesafeler arasında dahi ulaşımın saatler sürebilmesine neden olmaktadır.

Uzun trafik kuyruklarına takılmadan hareket ediyoruz. Böylece acil taşınması ihtiyaç duyulan paketlerinizi dahi en kısa sürede varması ihtiyaç duyulan noktaya ulaştırıyoruz. Böylece zamanı en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Oysa biz sizin adınıza paketlerinizi taşırken sizlere zaman kazanmıştırrıyoruz. Bu yüzden gönderileriniz her zaman ve her süre gizli saklı kalır.

Samandıra Kurye

 • Yedek parça, her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri
 • Tekstil, tesltil piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
 • Diş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri
 • Laboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
 • Unutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
 • Toplu dağıtım her türlü süreli yaynlar, dergi, gazete, basın, matbuat v.b gibi
 • Elektronik, her türlü laptop, bilgisayar, tablet, telefon, cep telefonu, oyun consol
 • E-ticaret sipariş ürünler, her türlü e-ticaret ürünleri ve kapıda ödeme seçeneği
 • Resmi ve yasal her ürün, devlet tarafından resmi ve ayrıca yasal kabul edilen şeyler
 • Mutluluk, mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.

Sarıgazi Kurye

Yenidoğan kurye olarak kişiye özel olarak hizmet verilir. İnsanlara sunduğumuz hizmet çeşitleri neler?  Sizlere sunduğumuz bütün önemli ve değerli olan işleri elemanlarımız ile verdiğimiz hizmetler motorlu, yaya ve uçak kargo servisidir. Artık bu işteki ilk amacımız güvenli olmaktır. Ayrıca her sektör içinde kullanılan binlerce çeşit ürünü taşınır.

Sancaktepe kurye bu duruma uygun fiyatlarıyla kendimizi organize ediyoruz. Biz yılların tecrübesiyle sizlerin karşısına çıkıyoruz. Ayrıca en köklü ve lider firmamız daima teknolojik gündemi ve gelişmeleri takip ederek sektörde liderliğini kimseye vermiyor. Her zaman müşterilerimize üst düzey standartlarda hizmet vermekten artık çok büyük onur duyuyoruz.

İstanbul’da Çekmeköy ilçesinde bu işini çok çabuk ve hemen yapan sistemine denir. Böylece çalışmak ve olmak ise çok büyük başarı isteyen bir durum. Dürüst ve güçlü olmak çok başarı isteyen bir olaydır. Sizler her an her şeye hazır olacaksınız. Yani durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Özellikle trafik içinde seyir halinde giderken gözünüzü dört açmanız gerekecek.

Sancaktepe kurye bizim ile beraber istediğiniz her şeyi kolay ve rahatlıkla yollayabilirsiniz. İstanbul içinden ve alan olarak Sancaktepe ilçesi çevresinde bşta olmak üzere araç olmayan yerlerde de çalışıyoruz. Özellikle aynı günde teslim olanağı sunan bir hizmet. Özellikle paketlerin acil kurye ile adrese zamanı dolmadan yada tamz amanında teslim ediliyor.

İstanbul Moto Kurye

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği

Yenidoğan Acil Kurye

Yenidoğan acil kurye olarak teslimat arayanların bir numaralı adresi olan hizmetimizdir. Böylece bütün buradaki insanlara en acil zamanlarda çalışıyoruz. Ve istediklerini onlara getirerek insanlara hep yardımcı oluyoruz.  Çünkü bizde biliyoruz insanlara duyulan güven nedir. Yalnız çok hızlı olarak gideceğimiz yere derhal varıyoruz. 

Çekmeköy kurye ile müşterilerimiz verdiğimiz hizmetlerin hepsi yüzde doksan çok beğeniliyor? Bundan sonra bu faaliyetleri bu sorunun çözülmesi için bizim varlığımız buralarda önemli bir adımdır. Bu adım ileriye dönük çok güzel her zaman geçerli olan bir olaydır. Böylece yapılan her teslimatlarının gayet çok daha hızlı ama kontrollü olmasını sağlayan kişiler vardır. 

Burada çalışan firmamız artık burada emin adımlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Doğru ve dürüst çalışmak ve ilkeli, prensip sahibi olmak gerekir. Yani insanları hiç bir zaman kandırmadan çalışmak gerekiyor. Çünkü hiç kimse kesinlikle başkasını kandıramaz. Ancak ve ancak kendini kandırır da haberi olmaz. Artık bizlerde buradayız.

Çekmeköy kurye neler taşır, taşıması yasak olmayanlar? Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir? Yani bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir.

Yenidoğan Hızlı Kurye

 1.  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.
 8.  Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır.

Alemdağ Kurye

Alemdağ kurye genelinde en fazla duyulan ihtiyaçlardan birisi lojistiktir. Gerek kurumsal gerekse bireysel olarak her gün Ümraniye Belediyesi ilçe sınırları içinde veya İstanbul’un herhangi bir noktasına paketlerin taşınma gereği ortaya çıkmaktadır. Tam da bu aşamada Atakent kurye uygulamalarımız yıllardır müşterilerimizin hizmetindedir.

İstanbul’un en özel bölgelerinden birisidir. Geleceğin şehir projelerinden birisi olarak hayata geçirilen özellikle yeni nesil mimarileri ve kentleşmeleri ile öne çıkmakta hem İstanbul’a hem de dünyaya örnek olması amaçlanmaktadır. Haliyle bu kadar gözde bir semt firmaların ve işletmelerin de dikkatini çekmekte, semt genelinde yüzlerce müessese etkinlik göstermektedir.

Anadolu Yakası Kurye çözümlerimizde her vakit koşulsuz satın alan memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, siz değerli ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarınıza göre uygulamalarımızı esnetiyoruz. Böylece bir noktadan diğerine, İstanbul’un herhangi bir noktasına veya İstanbul’un herhangi bir yerinden taşınması ihtiyaç duyulan her türlü paketinizi güvenle taşıyoruz.

Hizmetlerimiz zamandan tasarruf sağar ve tüm İstanbulluların en büyük gereksinimlarının başında zaman gelir. Çoğu fert işlerini mesai saatlerine yetiştirmeye çalışsa da genellikle ek mesai yapmak, hafta sonları çalışmak veya eve iş götürmek zorunda kalırlar. Oysa bizler işlerinizi hızlandırmanıza yardımcı oluyor, süreçte ihtiyaç duyduklarınızı dilediğiniz noktadan size taşıyoruz

Yenidoğan Ekpres Kurye

 1. Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 2. Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 3. Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 4. Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 5. Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?