Moto Kurye | Alo Kurye

Alo Kurye

Alo kurye hizmeti nedir, ne yapar, neleri taşır, nereye kadar gider? Ulaşabileceğiniz en kolay çalışma taşıma sistemidir. Biz çok ekonomik ve uygun bir şekilde hizmet. İstanbul içinde yoğun yığılmalar olduğu dikkate alınırsa bu şehirde bir noktadan bir noktaya ulaşımı sağlamak oldukça zordur. Artık evrak ve paketler ulaşması gereken yere birkaç saat içerisinde gider. Uygun, güvenli, bir şekilde elinize ulaşıyor.

Acil kurye sistemi her konuda hiç bir endişenin yaşanmadığı hizmetlerimizde aynı zamanda sizleri daha ayrıcalıklı konuma getirecek olan bazı özelliklere sahip hizmetlerden de yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz. Firmamız ile özellikle çok kısıtlı zaman diliminde istediğiniz şeylere ve belgelere ulaşmak zor olmaz. Her ürünleri müşteriye daha hızlı ve sağlam gönderebilmek için bu özellikle biz tercih ediniz.

Alo moto kurye elemanlarımızın her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşmaktadır. Her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor.  Sizler için gece kurye servisi ile nöbetçi kurye çalışıyor. Verdiğimiz bölgeler geniş bir çevreye yayılmasına rağmen belirli ilçelerde daha fazladır. Bu semtin bağlı olduğu İstanbul ilçesinde ve çevre semtlerinde sistemimiz gereken olur.

Alo moto kurye olarak bu firma bu sektör içinde uzun zamandır var olan ve var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip güzide firmalardan bir tanesidir. Bu bağlamda biz İstanbul’un tüm ilçesinde tüm ekibimiz olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için gerçekten çok çalışmaktayız. Çok çalışırken asla ilkelerimizden taviz asla vermiyoruz. Her zaman güvenli çalışma sunarak işlerini acil yollar.

Alo Kurye

 • Evrak, her türlü paket, belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye,
 • Kimlik, acil yollanan pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta, bilet, ilaçlar
 • Numune, her sektörde bulunan her türlü nümune ve özel örnek ürünleri
 • Eşya, bildiğiniz her türlü özel, motosikletin taşıyacağı eşyalar ve malzemeler
 • Hastahane, her türlü aranana özel ve acil ilaç, kan, medikal ve ürünleri
 • Çiçek, özel günlerinizde her türlü çiçek çeşitleri ve malzemeleri, ürünleri
 • Gıda, yemek konusunda sipariş vereceğiniz her daldaki yemek ve gıda çeşitleri
 • Hediye, sevdiklerinize açık veya gizli olarak yollamak istediğiniz hediyeler
 • Çikolata, özel günlerde yakınlarınıza sunacağınız tatlı cinsinden ürünler
 • Meyve, istediğiniz kişiye, adrese ve ev meyve ve meyva tabağı yollama, taşıma

Alo Moto Kurye

Uçak kargo ile 7/24 her saat hava alanı olan illerimize aynı gün paket teslimini en hızlı, güvenilir hizmetin sunulmasıdır. Uçak kargoları son zamanlarda hava alanlarının artmasıyla beraber giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. 7/24 ile sizlere gece ve gündüz demeden hizmeti sağlıyoruz. Bu sistem ile size özel hizmetlerimizden bundan sonra çok uygun fiyatlarla yararlanın.  İstanbul içinde başka bu işleri yapan çalışanlar var mı? 

Taşımacılık faaliyeti içinde olan kişilere İstanbul içinde hizmet vermektedir. Bizler trafikten en az şekilde etkilenecek motosikletlerle  hizmetleri veriyoruz. En acil olarak İstanbul’da ki gönderim ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz. Firma olarak hizmetlerden en uygununu sizlere sunarak sorunsuz gönderimler yapılmasını sağlıyoruz. Her şeyi yaparak yüksek çalışma veriyor. Bizler bölgede etkin bir rol oynamaktadır.

Tüm teslimatların hemen verilmesini mümkün hale getiriyoruz. Bir telefonla elemanımız olduğunuz yere gelip teslim edilmesi gereken belgeyi ya da paketi teslim alıyor ve hemen teslim ediyor. Motosikletli taşınan teslimatlar güvenlidir. Sektör büyüdükçe bu piyasada firma sayısının artması ile birlikte bu işi kısa süredir yapan tecrübesiz firmalara inanmayın. Özellikle, İzmit, Sakarya, Bursa, Yalova, Tekirdağ bölgeleri.

Motorlu kurye olarak size en hızlı ve en acil gönderi yollama imkanı sunar. İnşallah sizinle beraber el ele vererek, elimizden geldiği kadar sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak vazifemiz olacaktır. En zor günlerde bile dahi yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle iyi gününüzde, dar günüz de hep yanınızda olacağız. İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere, ilçelerden ilçelere, gidiyor.

Alo Motorlu Kurye

 • Yedek parça, her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri
 • Tekstil, tesltil piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
 • Diş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri
 • Laboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
 • Unutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
 • Toplu dağıtım her türlü süreli yaynlar, dergi, gazete, basın, matbuat v.b gibi
 • Elektronik, her türlü laptop, bilgisayar, tablet, telefon, cep telefonu, oyun consol
 • E-ticaret sipariş ürünler, her türlü e-ticaret ürünleri ve kapıda ödeme seçeneği
 • Resmi ve yasal her ürün, devlet tarafından resmi ve ayrıca yasal kabul edilen şeyler
 • Mutluluk; mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.

Mutlaka okuyun; Dudullu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; İkitelli kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

İstanbul Kurye

İstanbul moto kurye ile şehirler arası hizmet vardır. Hizmet konusunda bizim ile ilgili hiç bir çekingeniz asla olmasın. Bu servis ile her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor. Çabuk hızlı kurye olarak verdiğimiz servisimiz. En önemli, değerli hizmetleri başka hiçbir müşterimizin gönderisini almadan size geliyoruz. Bu hızlı hizmeti ilgili aklınıza takılan soru neyse bize sorun. 

Yavaş yavaş başladı başka şehirlerde bu iş. er biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşan ekibimiz düzenli olarak bakımları yapılmış motosikletlerle sizlere hizmet veriyor. Bu konuda hiçbir endişenin yaşanmadığı hizmetlerimizde aynı zamanda yararlanın. Firma olarak uzun yıllardan beri motosikletli olarak çalışmış deneyimli bir ekiple sizlere hizmet veriyoruz. 

İstanbul içinde tüm ilçelere bu hizmeti veriyoruz. Bu ilçelerden en fazla Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Eyüp, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Eminönü, Bakırköy, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Kadıköy, Üsküdar, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze ilçelerine gidiyoruz. Gerek İstanbul olsun gerek İstanbul dışı olsun gidiyoruz.

Alo kurye koca metropol şehir içinde nasıl ve neyi en çabuk yapacağınızı çok iyi biliyoruz. İstanbul içindeki sistemi sayesinde umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin. Firmamız ile standart olan ücretlerimize oldukça yakın fiyatlarla verdiğimiz bu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde mümkün olan en kısa sürede teslimatlarını gerçekleşmesini mümkün hale kolay şekilde getirebiliyorsunuz.

Acil Kurye

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama işlemi
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, soğuk, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere de paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında beklemeden cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan direk olarak çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 15 dakika ile 30 dakika arası vip teslimat

Konu ile alakalı;  Kavacık kurye ile nerelere paket yollanabilir?

Okumadan geçmeyin deriz; Beykoz kurye kaç dakikada teslim? 

Hızlı Kurye

Hizmetimiz işte halimizi siz görün ve anlayın bizim. Hayatımız tehlikede ve üç kuruş için bu şerefsizlerin arasında her gün ölüm kalım savaşı veriyoruz. Bu yüzden dikkatliyiz. Çünkü dikkat etmek hayati bir durumdur. Dikkatsizlik ilse ölümdür. Her zaman sizlerin emrine amade olarak hazır durumdadır. Allah bizleri çoktan anlamadan sormadan koruyor inşallah. 

İstanbul içinde tüm ilçelere hizmeti veriyoruz. Bu ilçelerden en fazla Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Eyüp, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Eminönü, Bakırköy, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Kadıköy, Üsküdar, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze ilçelerine gidiyoruz. İstanbul içinde sistemi sayesinde umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin.

Hızlı çalışmak insanları rahatsız etmek değil seri ve tehlikesiz olarak çalışmaktır. Bizler elemanları çok iyi olanlarını seçerek ama bu işleri özellikle onlara veriyoruz. Bizim bu işimizde tüm meslekte gördükleri için fazla sanıyorlar. Artık motosiklet üzerinde uzun km yapmış. Ama bu arkadaşlar artık görecekleri bir çok şeyi bu işimiz tecrübelerinden dolayı fazla zorlanmaz.

Alo kurye özellikleri arasında;  işlerinizin trafiğe takılmaması için çalışanlar tarafından; kendisine web sitesinden,  Android olan tablet ve uygulamalarından veya ait çağrı merkezlerine ulaşılarak kurye talepleriniz alınmaktadır. Çünkü bizim amacımız sizlere güvenli, hızlı ve ekonomik hizmet vermektir. Bize güvenmeniz için bir çok neden var. Yanınızda olmaya devam edecektir.

Alo Kurye

 • Aynı gün teslim kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceler de size nöbetçi kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. Son model bir motosiklet ve aksesuarlar.
 • Şehirlerarası kurye teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti ile İstanbul merkezli Türkiye içindeki her şehirlere devamlı olan özel kurye servisi.

Alo İstanbul Kurye

İstanbul kurye ile bizler söz verdiğimiz gibi teslimatı yerine getirmeye ve trafiğe zarar vermemeye çalışırken bu şerefsizler zevk için şerit değişiyorlar. Böylece ilk olarak amacımız tüm bizim ile müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet veriyoruz. Bundan sonra ilk önce başta görev bildiğimiz önceliğimiz her zaman kalitedir. Firmaları bu piyasa içinde yavaş yavaş bayağı çok çoğalmaya başladı.

Prensipler tüm firmalarda aynı olmasına rağmen maalesef her firma kendi kafasına göre bir takım fikirler yapıyor. En önemli mesele ise her kes kafasına göre iş yapıyor. Bu amaçla verdiğimiz tüm hizmetimiz sizlere özel olarak çok ekonomik olarak hep devam etmektedir. Bekleyin ve farkı görün. Hemen ve derhal hizmet vermek için elinden gelen bütün servisi size  yapıyor.

Hangi mahallede olursanız olun en yakın çözüm ortağınız oluyoruz. Adresten diğer bir adrese gidecek olan, İstanbul’un diğer bir semtindeki veya başka semtlerden her tarafa gelecek olan bütün gönderi için bizden yardım talep edebilirsiniz. Kırılabilir malzemelerden evraklara, tüm gönderiler itina ve özen ile taşıyoruz. Paketinizin hiçbir biçimde zarar görmemesi bizler için son derece önemlidir.

Moto kurye uygulamaları alışılmış kargoların bir yan kolu olarak ortaya çıkmış olsa da kısa bir süre içinde çok büyük gelişme kaydetmiş. Apayrı bir sektör haline gelmeyi başarmıştır. Kendi içinde devamlı zenginleşmeye ve gelişmeye devam etti. İlk günden beri Trafik sorunlara takılmadan motosikletlerden daha donanımlı ve hızlı araçlarlar var. Sorunlardan uzak en hızlı teslimat süresine sahibiz.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

“Alo Kurye” hakkında 43 yorum

 1. Geri bildirim: KURYE – BURSA KURYE

 2. Geri bildirim: KURYE – İstanbul Motorlu Kurye 0555 278 23 30

 3. Geri bildirim: Kurye – TARABYA KURYE

Bir cevap yazın