Moto Kurye | İzmir Uçak Kargo

İzmir Uçak Kargo

İzmir uçak kargo evet kesinlikle trafikte ve yollarda hiç bir zaman kimseyi tehlikeye atmıyoruz. Özellikle başkalarına zarar vermeyin diyoruz. Çünkü bu durum dönüp dolaşıp gelir sizi bulacaktır. Zaman kısıtlı, gönderiler acil ve güvenli teslim şart iken gözünüz hiç kimseyi görmezden gelerek yolda gitmeyin. Expres taşıma yapılacak size özel hizmetlerini veren personellerden biri olmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir.

Gümrük işlerinde özellikle biz olmasak bu evraklar nasıl yetişecek acaba? Yani dışarıdan ithal ettiğiniz malların evraklarını biz yetiştiriyoruz. Biz olmasak bu trafikte malınız bile gelemez. Yetişmez. Hasta olduğunuz zaman ilaçları eczanelere biz yetiştiriyoruz. Hastanelere örneklerini önemli tahlilleri biz yetiştiriyoruz. Artık elemanları her sektör içinde varlar. İstanbul içinde havalimanlarına iyi manada çalışma yapıyor.

Paketleri teslim etmek için anında size en yakın kişinin yönlendirilmesidir. Çok önemli ve çok acil çeşidimiz de ise; önemli evrak gönderilerini en seri, en güvenli ve en hemen acil şekilde teslimi için trafiğe takılmadan hizmetin verilmesidir. Lojistik alan ve sektöründe kalite, bilinç ve koşulsuz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktayız. Birde sizinle çıktığımız bu yolda ne olursa olsun geride bırakmayız.

İzmir Uçak Kargo

İzmir uçak kargo havalimanı olan her ilçe gidiyor mu? Evet gider. İstediğiniz yasal olan ve faturası ve irsaliyesi olan her ürün taşıyoruz. Taşımacılık işleri  konusunda bildiğimiz üzere kurye, kargo ve kargo şirketleri bu faaliyetlerin yürütülmesinde önemli temellerden birini oluşturur. Ulaştırma konusu yaşam devam ettikçe var olmaya devam edecek ve sürekliliğini koruyacak hizmet şekillerinden biridir. 

Bu ülkenin 39-40 hava limanı olan illerine hepsine gidiyor ve hizmet veriyoruz. Özellikle İstanbul iline bağlı uzak Avrupa yakasındaki Silivri, Çatalca, Tekirdağ ili, Büyükçekmece ilçeleri de dahil olmak üzere hizmet veriyoruz. Anadolu yakasında ise Pendik, Tuzla, Adalar gibi ilçelere de ister acil isterse normal olarak motorlu kurye servisi veriyoruz. Çok büyük ve ağır malzemeleri sizin adınıza alıp yerine veriyoruz.

Tecrübemiz ile anlatıyoruz iyi okuyun bunları. Mesela bir kaza anında çarpışmadan önce hemen ani karar vermeliyiz. Fren yapmak, daha da hızlanmak, motoru yere yatırmak, aracı başka yere sürmek veya her hangi bir konuda ani karar vermeniz gerekiyor. Moto kurye hizmetlerinde en güvenilir firma arıyorsanız kesinlikle firmamızı tercih etmelisiniz. Çünkü en doğru seçim biz olabiliriz.

İzmir Acil Uçak Kargo

İzmir acil uçak kargo acil çalışır. Fakat bunu görecek göz ve idrak edecek basiret yok kimsede. Yani daha açık olarak söylemek isteriz. Yani gerekiyorsa bu iş bütün sektörlere sıçramış ve bu işi yapmayan, faydalanmayan hiç bir sektör ve iş alanı kalmamıştır. İçecek siparişlerinizi getiriyoruz. Ayrıca da daha çabuk işlere imza atıyoruz. Ani karar vermek hayatınızı kurtaracaktır. Bu yüzden çok hız ölüm getirir.

Bu özel servisi için ne gibi şartlar gerekir? Öncelikle kişinin A2 ehliyetine sahip olması, görme sorunu olmaması, birde herhangi bir fiziki engelinin bulunmaması gerekir. Buda bizim bildiğimiz tek dolandırmadan çalışmak. Bizim sistem ile başka sistem arasında dağlar olduğu anlaşılmaktadır. Yani kalite farkı bariz bellidir. İstanbul ilinin tüm bölgesinde işletmeler tarafından acil ve hızlı gönderiler talep edilir.

Moto kurye uygun olmak ile beraber indirimli günlerimiz de vardır. Sizler için verilen tüm hizmetler de hiç bir zaman doğaya zarar asla hiç verilmemektedir. Yaşadıkları ve durumları hakkında. İlk başlarda evrak paket olarak girdiğimiz bu piyasa içinde şu anda bakıldığı zaman insanların tüm işlerini kargocular ve kurye ile karşılanıyor. Çiçeklerinizi, hediyelerinizi ve bir ok ürünlerinizi sizlere biz getiriyoruz.

Adnan Menderes Havalimanı Kargo

Adnan Menderes havalimanı uçak kargo normal ücretten iki kat daha fazla oluyor. Bu yerde çalışmak bizim için son derece sevindirici bir hal alır. Motorlu kurye ile teslimat teslim olayına yöneltmiştir. Dünyada sorunların üstesinden gelmek ve elimizdedir. Yapan bir çok yüzlerce firma var. Hangisine seçme özgürlüğü size bağlıydı. Fakat yanılmayın. Çok dikkat edin. Bu hizmeti kullanırsanız ivmeniz çok yükselecektir.

Güvenli ve kaliteli hizmet veren çok önemli bir firmadır. Biz sizlere en yakın hizmetini İstanbul’da Anadolu ve Avrupa tarafı ve her iki yakada ki iletişim şubelerimizle her ilçede, semtte, mahallede çalışıyoruz. Merkezi noktalarda bulunan bütün çalışanlarımızla karşılamaktayız. Ayrıca en iyi hizmetimizi de son teknolojiyle donatılan sorunsuz motosikletler ve geniş araç filomuz ile varız. Bu araçların hepsi size çalışıyor.

Büyük şehir içinde kurye işleri için şehir içinde çok yetenekli kurye olmalısınız. Yani İstanbul içi çalışma sağlayan posta işidir. Her çalışma gücü, bu faaliyetlerin birer zincir halkasını oluşturur ve bu işlerin bütünsel olarak yürütülmesini sağlar. Bu anlamda tek bir kişi bile bu sektörün düzgün bir şekilde işleyişi ve yeterli verimi alabilmesi açısından çok önemlidir. İnsanlar artık her işinden bizi kullanıyor.

İzmir Uçak Kargo Almaz

 • Canlı hayvanlar; Her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 • Büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabiliyor)
 • Her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop maddeler, farmasötik ürünler
 • Resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik ve patlayıcılar
 • Sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 • Dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 • Ab ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 • Ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 • Madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar
 • Oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
 • Kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri
 • Antikalar; resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; Resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri
 • Yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler

İstanbul İzmir Uçak Kargo

İstanbul İzmir uçak kargo hep hazır olur, çünkü o da olsa onları doğuyor kırıyorlar öncekilerine kızdıkları için. Sizde o an çalışan kuryelerin durumunu vaziyetini üstünde bulunan diğer paketin durumunu bildiğiniz halde hemen verilecek derseniz işte bir de veremezseniz ki kesin veremeyeceksiniz işte bu yalan konuşamadı. Yani evrak alım saatine bakın ne kadar sürede teslim alıyorlar. Yasal olan her şeyi taşırız.

Bu konuda kendimizi başka firmalar ile rekabet etmeye düşünemiyoruz bile. Çünkü onlar bırakın bize yaklaşmayı arkamızda bile çok fazla görünmüyorlar. Bu yüzden siz siz olun kendisine hızlı diyen bir çok sahte ve çakma firmalar ile çalışmayın. Bizim ile çalışın Allah izni ile sizler de daha fazla kar edin, kazanın. Bu işte hem kolay hemde çok para var diyorlar. Bu insanlık ve meslek için bir onur meselesidir.

Hava Kargo

Hava kargo ile Kurumsal çalışıyor mu? Evet çalışıyoruz. Çalışan motosiklet sayımız 50 taneden fazladır. Bu sayı zamanla artabilir. Bu gün on gün zaman kazanıp daha fazla burada dinleniyorlar. Alanının en iyi çalışma ekipleri ile çalışan bizim kendi firmamız. Bundan önce verilen bütün önemli şeyler şimdiden getirildi. İnsan yaşam boyu yediği kazıklardan yaşam öğreniyor artık. Çünkü artık bu durmlardan bıktık.

Hava kargo evet kurumsal çalışma yapıyoruz. Ama çalışma hayatımız boyunca bir çok firmadan kazık yedik. Çok alacaklarımız kaldı. Böyle olduğundan tüm bu teslimatları gerçekleştirdikten sonra bizler hemen karşı tarafa bilgi vermeyi kesinlikle ihmal etmiyoruz. Bu sebeptendir ki bir çok firma bizden memnun kalmaktadır. Ölümle burun buruna yaşamanın ne olduğunu yaşamadan kimse bilemez ve bilmiyor.

Uçak Kargo

Uçak kargo ile sizlerden aldığımız herhangi bir gönderi eksiksiz olarak belirtilen adrese iletilmesi hizmeti olarak değerlenir. Firmamızda bu hizmeti en hızlı şekilde ve eksiksiz bir sistemle sunuyoruz. Böyle hizmetlerinde teknik detaylara önem vererek işlemi tamamlıyoruz. Şirketimizle iletişim kurduğunuz anda sizlere yönelttiğimiz sorular karşısında alacağımız yanıtla birlikte işleme başlıyoruz..

Uçak kargo özellikle yaklaşık olarak 1995 yılından beri bu işi yapıyoruz. Bu şehirde iş yeri sahibi olan bizler ne olursa olsun bu lojistik işlerini kullanıyoruz. Bizim ile istediklerimizi ya da kendilerine ulaştırmanızı beklediklerimizi çok kolay kapılarına kadar alabiliyorlar. Bu da onu kese büyük bir kolaylık alıyor. İşte buralara hizmet vermek bizim için bir onurdur. Çalışan motosiklet sayısı çok yükseğe çıkmıştır.