Moto Kurye | Otogar Kurye

Otogar Kurye

Otogar kurye, bir ürünü göndericiden alıcıya yani kargo dağıtımını şehirler arası otobüs ile yollama işidir. Normal kargo şirketlerinden önce giden hızlı bir sistemdir. Otogara kadar motosiklet aracılığıyla dağıtım yapmasıdır. Otobüs kurye ile her türlü paket gönderilebilir. Otogar moto kurye, kendisine emanet edilen kargoyu alıcıya en iyi ve en hızlı bir şekilde ulaştırır. Bu yüzden motosiklet ile dağıtım yapıldığından trafik gibi dış etkilerin olumsuzluklarından etkilenmez.

Paketin alıcıya en hızlı biçimde ulaşması sağlandığından zamandan tasarruf edilir. Paketin dağıtımını yapan kurye, paketi dikkatli bir şekilde taşır ve alıcıya en hızlı şekilde ulaştırır. Alanında başarılı bir kadro ile her gün işimizin başına geçiyor ve sizler için gün boyu özel kurye hizmeti olmak üzere farklı ilçelerde hizmet veriyoruz. Yani teslim edilecek paketi tecrübe ve birikim ile en hassas bir şekilde alıcıya teslim eder. Yani hızı ve güveni bizim ile deneyimleyebilirsiniz.

Göndereceğiniz paketin kanunen taşınmasının yasal olması ve içeriğinin kurye personeline ya da operasyon merkezine bildirilmelidir. Express motorlu kurye gönderi koli, paket, zarf ürünlerinizin tamamen tarafınızdan paketlenerek hazır bekletilmesi gerekmektedir. Firmamıza bildirerek göndereceğiniz adres belirlenir, belirtilen adres dışında kurye personelinden farklı ya da ayrıca bir adrese daha gönderi talebinde bulunulmaması gerekir. Zamanında geliyoruz. 

Otogar Kurye

 • Kargolardan daha hızlı ve daha güvenli olmasıdır,
 • Daha güvenli ve daha sağlam şekilde gitmesidir,
 • Diğer gönderi şekline göre şehirler arası daha uygun olmasıdır,
 • Türkiye içindeki 81 vilayete de otobüs ile her şey yollanması,
 • Aklınıza gelen her şeyi yasal olmak kaydı ile yollanması,
 • Malzemelerin zarar görmeden ve kırılmadan daha dikkatli gitmesi,
 • Merkezi şehir otogarları içinde ürünü hemen teslim alınması
 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama

Otagar Hızlı Kurye

Otagar kurye firmamız gönderinizi arzu ettiğiniz adresten alıp göndermek arzu ettiğiniz adrese zamanında deneyimli ve profesyonel kadrosu ile şehrin bir ucundan diğer ucuna İstanbul’da Esenler kurye hizmetini size sunuyor. Hem hızlı hem de ekonomik olmamızın beraberinde pek çok faydayı da sizlerle paylaşıyoruz. Anlayışımız; güven ve memnuniyet ilkelerini göz önüne alarak, üzerimize almış olduğumuz sorumluluğu en iyi ve en doğru biçimde yerine getirmeyi görev bilinci edinmiştir.

Burada işinde uzman ekiplerimizce kurumsal ve özel kargolarınızı tam zamanında ulaştırmak için tüm saha bilgi birikimi ve iş deneyimimizle seferber olmaktır. Esenler Belediyesi ilçe sınırları içinde günün her saatinde vermiş olduğumuz hizmetle ve zamanında teslimatla sektörümüzde başarı basamaklarını hızla tırmanıyoruz. Artık gayemiz kurulmuş olduğu günden bugüne hizmet sağladığımız müşterilerimizin güven testini geçerek sektörde amaçladığımız yere ulaşmaktır.

İşinde profesyonel kadro ve güvenli teslimat vizyonumuzla daima yanınızdayız. Siz isteyin biz ulaştıralım. Günün her saatinde Esenler otogar kurye ayrıcalığıyla göndereceğiniz evrak, paket, zarf, teklif dosyası, hediye ve diğer kargolarınızı ister web üzerinden online, dilerseniz de telefonla arayarak siparişlerinizi adresinizden alıp gitmesini arzu ettiğiniz adrese problemsiz, güvenli ve hızlı bir biçimde ulaştırıyoruz. Yaz kış demeden kargolarınızın tam zamanlında planladığınız şekilde ulaştırmak bizim işimiz.

Otagar Moto Kurye

 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama

Esenler Kurye Hizmeti

Acil yetişmesi gerekli olan kargolarınızı günün her saatinde moto kurye ile tüm problemleri ortadan kaldırarak ulaştırıyoruz. Hem kurye güvenliğini hem de gönderinizin güvenliğini sağlamak öncelikli amacımızdır. İstihdam olanaklarının büyükşehirlerde artış göstermesi ile birlikte insanların metropollere göçü ve araç sayısının bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de çoğalmasıyla beraber karayolları kaldıramayacağı bir trafik akımına maruz kalmıştır.

Esenler Belediyesi ilçesi içerisindeki trafiğin başka ulaşım araçlarına göre çok daha hızlı olmakta ve tam vaktinde ulaşmasını arzu ettiğiniz gönderinizi ulaşmasına imkân tanımaktadır. Bu trafik sorunu pek çok probleminde kaynağı olmuş durumdadır. Acil göndermeniz gerekli olan gönderileriniz en karmaşık adrese bile tam vaktinde ulaştırmak bizim işimiz. Göndermek arzu ettiğiniz adresten göndereceğiniz adrese görünmeyen bir köprü oluyoruz.

Şehrin trafiğinde kurye ayrıcalığıyla işinizin aksamaması ve zamanlı teslimat ile sunmuş olduğumuz hizmet. Yani size yardım edecek en büyük çözüm ortaklarınızdan biridir. İstanbul Kurye kargolarınızın kısa bir süre içinde motosiklet ile vakit kaybı olmadan alıcıya teslim edilmesini sağlar. İsterseniz acil teslimat seçeneğini seçebilir veya belirttiğiniz zaman aralığında kuryenin gelmesini talep edebilirsiniz. Gönderinizin kurye tarafından doğru biçimde teslimatı tarafımızca kontrol altındadır.

Otogar Motor Kurye

 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği

Esenler Otogar Kurye

Bir kurum ve kuruluşa bağlı şekilde motosikleti ile çalışan Avrupa yakası kurye trafiğin çok yoğun olduğu İstanbul’da, hızlı ve güvenilir olması açısından arzu ettiğiniz adresten arzu ettiğiniz adrese zamanında teslimatta büyük önem arz etmektedir. Artık haftanın yedi günü yirmi dört saat (7/24) kargolarınızın ulaştırılması için motosiklet ile kurye hizmetini tercih edebilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası fark etmeden hizmet alabilirsiniz.

Esenler kurye tercih etmeniz durumunda, gönderinizin itinayla taşınması, acil olarak alıcıya teslim edilmesi ve bizzat kişiye teslim edilmesi gibi avantajlara sahip olacaksınız. Ayrıca en önemli nitelik başka hiçbir adrese uğramadan sizin gönderinizin teslimat noktasına ulaştırılmasıdır. Günümüzde pek çok kurumsal şirket önemli belge değeri taşıyan değerli evrak gönderilerini bu biçimde teslim etmektedir. Ayrıca bireysel gönderiler de yine hızlı olmasının avantajı göz önünde bulundurularak böyle teslimat tercih edilir.

İnternetten alışverişin yani e-ticaretin gözde olduğu bu zamanlarda özellikle çiçek, hediye, pasta gibi kargo ile taşınması kabul edilemeyen özel ürünler ve yemek gibi hassas gönderilerde de yine motorla teslimat tercih edilir. Motosiklet ile kargolarınızın teslimatında, talebiniz kurye‘ye ulaştığı anda gönderinin alınacağı noktaya en yakın olan kuryeler haberdar olurlar ve uygunluğuna göre talebinizi kabul ederek, adresinizden gönderinizi teslim almak üzere alıcıya ulaştırırlar. Gönderiniz direk şekilde kuryeye zimmetlenir.

Otogar Motorlu Kurye

Otogar kurye, hayatın her alanından kullanılır. Özellikle acil teslimatlar için, hassas kargolarda ve önemli evraklarda çok faydalı olmaktadır. İstanbul trafiğinden çok etkilenmeyen motorlu kuryeler, paketinizi hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Direkt olarak göndericiden alıcıya ulaşım ağlanır. Yani özenle taşıma, en kısa sürede teslimat, kişiye bizzat teslimat gibi avantajlarıyla dikkat çektiğinden öne çıkar. Bundan sonra otobüs ile her şeyi yollayın.

Otobüs kurye hizmeti olarak, kargolarınızı dikkatli ve özenli taşıyarak, alıcıya bizzat teslim ediyoruz. Şehirler arası acil gönderileri gönderirken artık endişe etmeyin. Sizin için önemli bir evrak, çok acil gönderilmesi gerek. Böyle acil durumlarda moto kurye hizmeti sizin için kurtarıcı olacaktır.  Sizin için önemli ve acil olan gönderiniz en hızlı şekilde alıcıya teslim eder. Her türlü acil kargo için yani mesai saatleri dışında yapılan dağıtım, bir kurtarıcı olmaktadır. 

Esenler kurye firmamıza bağlı çalışan motosikletli kurye çoktur. Artık size verilen adresten alınması gereken kargo ve paketleri gitmesi istenilen adrese taşır. Bayrampaşa otogar acil kurye, hafta içi ve hafta sonu 7 gün 24 saat kesintisiz çalışmaktadır. Tüm personelimiz sizlerin firmamıza oluşturduğunuz talep doğrultusunda çalışır.  Yani her personelimiz operasyon merkezinden aldığı talimatlar ile istenilen zamanda gider. Yani verilen adrese giderek hazır olan paketi yollar.

Otogar Acil Kurye

Otogar kargo gönderiyi tarafınızdan teslimat formu karşılığında alır ve alıcıya ulaştırmak için yola çıkar. Firmamız şimdilik yani İstanbul’un iki yakası içinde kurye hizmeti verir. Her talepleriniz için bizimle iletişime geçerek kuryenizi isteyebilirsiniz. Ücret hesaplaması, gönderilecek olan paketinizin boyutu ve göndereceğiniz uzaklığa göre belirlenir. Artık isteğinize göre ekspres kurye ve araçlı kurye teslimat vardır. Her seçenekleriyle de otobüs ile moto kurye hizmeti vermekteyiz.

Hızlı moto kurye bekletilmemelidir. Göndermek istediğiniz gönderi adresleri önceden tarafımıza bildirilmesi gibi önemli hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Alım ve teslim adreslerinin düzgün bir şekilde verilmesi önemlidir. Her ihtimale karşı alıcı irtibat numarasının personelimize verilmesi gereklidir. Yani gönderiler kurye ye teslim ettiğinizde mutlaka ama mutlaka teslimat makbuzunun düzgün bilgiler ile düzenlenmesi ve bir nüshasının istenmelidir.

Otogar kurye ile yapacağınız paketlerde yaşanacak olası her durumda güvenceyiz. Yani motorlu kurye personeli ile operasyon merkezi iletişimde olmaktadır. Yani yollanan her iletilerde her türlü oluşabilecek değişiklikler için yine operasyon merkezi ile iletişime geçilmesi gerek. İstanbul Esenler büyük otogar işletmesi pandemiden sonra çok yoğun zamanlarını yaşıyor. Otobüsler ile bütün şehirlere paket yollayabilirsiniz. Aynı gün yada ertesi gün yani sabahtan teslim eder.

Esenler Otogar Moto Kurye
Esenler Otogar Moto Kurye

Bir cevap yazın