Otogar Kurye Otobüs İle Acil Kurye Sistemi | 0533 091 65 40
Otogar moto kurye en iyi hızlı motorlu servis

Otogar Kurye

Otogar kurye, bir ürünü göndericiden alıcıya yani kargo dağıtımını şehirler arası otobüs ile yollama işidir. Normal kargo şirketlerinden önce giden hızlı bir sistemdir. Otogara kadar motosiklet aracılığıyla dağıtım yapmasıdır. Otobüs kurye ile her türlü paket gönderilebilir. Otogar moto kurye, kendisine emanet edilen kargoyu alıcıya en iyi ve en hızlı bir şekilde ulaştırır. Bu yüzden motosiklet ile dağıtım yapıldığından trafik gibi dış etkilerin olumsuzluklarından etkilenmez.

Paketin alıcıya en hızlı biçimde ulaşması sağlandığından zamandan tasarruf edilir. Paketin dağıtımını yapan kurye, paketi dikkatli bir şekilde taşır ve alıcıya en hızlı şekilde ulaştırır. Alanında başarılı bir kadro ile her gün işimizin başına geçiyor ve sizler için gün boyu özel kurye hizmeti olmak üzere farklı ilçelerde hizmet veriyoruz. Yani teslim edilecek paketi tecrübe ve birikim ile en hassas bir şekilde alıcıya teslim eder. Yani hızı ve güveni bizim ile deneyimleyebilirsiniz.

 

Otogar moto kuryenin avantajları nedir?

  • Kargolardan daha hızlı ve daha güvenli olmasıdır,
  • Daha güvenli ve daha sağlam şekilde gitmesidir,
  • Diğer gönderi şekline göre şehirler arası daha uygun olmasıdır,
  • Türkiye içindeki 81 vilayete de otobüs ile her şey yollanması,
  • Aklınıza gelen her şeyi yasal olmak kaydı ile yollanması,
  • Malzemelerin zarar görmeden ve kırılmadan daha dikkatli gitmesi,
  • Merkezi şehir otogarları içinde ürünü hemen teslim alınması

 

Otogar kurye, hayatın her alanından kullanılır. Özellikle acil teslimatlar için, hassas kargolarda ve önemli evraklarda çok faydalı olmaktadır. İstanbul trafiğinden çok etkilenmeyen motorlu kuryeler, paketinizi hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Direkt olarak göndericiden alıcıya ulaşım ağlanır. Yani özenle taşıma, en kısa sürede teslimat, kişiye bizzat teslimat gibi avantajlarıyla dikkat çektiğinden öne çıkar. Bundan sonra otobüs ile her şeyi yollayın.

Otobüs kurye hizmeti olarak, kargolarınızı dikkatli ve özenli taşıyarak, alıcıya bizzat teslim ediyoruz. Şehirler arası acil gönderileri gönderirken artık endişe etmeyin Sizin için önemli bir evrak, çok acil gönderilmesi gerekebilir. Böyle acil durumlarda moto kurye hizmeti sizin için kurtarıcı olacaktır.  Sizin için önemli ve acil olan gönderiniz en hızlı şekilde alıcıya teslim edilir. Her türlü acil kargo için yani mesai saatleri dışında yapılan dağıtım, bir kurtarıcı olmaktadır. 

Esenler otogar kurye firmamıza bağlı çalışan motosikletli kurye, verilen adresten alınması gereken kargo ve paketleri gitmesi istenilen adrese taşır. Bayrampaşa otogar acil kurye, hafta içi ve hafta sonu 7 gün 24 saat kesintisiz çalışmaktadır. Tüm personelimiz sizlerin firmamıza oluşturduğunuz talep doğrultusunda çalışır.  Yani her personelimiz operasyon merkezinden aldığı talimatlar ile istenilen zamanda verilen adrese giderek hazır olan paketi yollar.

 

Otogar kurye, otobüs kargo kurye

 

Otogar kargo gönderiyi tarafınızdan teslimat formu karşılığında alır ve alıcıya ulaştırmak için yola çıkar. Firmamız şimdilik İstanbul’un iki yakası içinde kurye hizmeti verir. Her talepleriniz için bizimle iletişime geçerek kuryenizi isteyebilirsiniz. Ücret hesaplaması, gönderilecek olan paketinizin boyutu ve göndereceğiniz uzaklığa göre belirlenir. İsteğinize göre ekspres kurye ve araçlı kurye teslimat seçenekleriyle de otobüs ile moto kurye hizmeti vermekteyiz.

Hızlı moto kurye bekletilmemelidir. Göndermek istediğiniz gönderi adresleri önceden tarafımıza bildirilmesi gibi önemli hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Alım ve teslim adreslerinin düzgün bir şekilde verilmesi önemlidir. Her ihtimale karşı alıcı irtibat numarasının personelimize verilmesi gereklidir. Gönderiler kurye ye teslim ettiğinizde mutlaka ama mutlaka teslimat makbuzunun düzgün bilgiler ile düzenlenmesi ve bir nüshasının istenmelidir.

Göndereceğiniz paketin kanunen taşınmasının yasal olması ve içeriğinin kurye personeline ya da operasyon merkezine bildirilmelidir. Express motorlu kurye gönderi koli, paket, zarf ürünlerinizin tamamen tarafınızdan paketlenerek hazır bekletilmesi gerekmektedir. Firmamıza bildirerek göndereceğiniz adres belirlenir, belirtilen adres dışında kurye personelinden farklı ya da ayrıca bir adrese daha gönderi talebinde bulunulmaması gerekir.

Otogar kurye ile yapacağınız paketlerde yaşanacak olası her durumda motorlu kurye personeli ile operasyon merkezi iletişimde olmaktadır. Yollanan her iletilerde her türlü oluşabilecek değişiklikler için yine operasyon merkezi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. İstanbul Esenler büyük otogar işletmesi pandemiden sonra çok yoğun zamanlarını yaşıyor. Otobüsler ile bütün şehirlere paket yollayabilirsiniz. Aynı gün yada ertesi gün sabahtan teslim edilir.

 

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Bakmanızda yarar var; Kurye hakkında her şey, ne demektir?

 

Moto kurye en iyi acil motorlu servisi

Moto Kurye En İyi Acil ve Hızlı Motorlu Servisi

Hemen Ara
× YAZ