Moto Kurye | Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye

Anadolu yakası kurye çok ekonomik ve uygun bir şekilde hizmet vermektedir. İstanbul içinde yoğun yığılmalar olduğu dikkate alınırsa bu şehirde bir noktadan bir noktaya ulaşımı sağlamak oldukça zor olmaktadır. Sistem olarak artık evrak ve paketleriniz ulaşması gereken yere birkaç saat içerisinde, ekonomik, uygun, güvenli, acil ve hızlı bir şekilde ulaşıyor.

Asya yakası kurye ile istediğiniz yere istediğiniz şeyi yollayın. Güven konusunda bizim ile ilgili hiç bir çekingeniz asla olmasın. Hızlı ile her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor. Çabuk hızlı kurye olarak verdiğimiz servisimiz. Başka hiçbir müşterimizin gönderisini almadan size geliyoruz. Bu hızlı hizmeti ilgili aklınıza takılan soru neyse bize sorun.

Anadolu kurye olarak her konuda hiç bir endişenin yaşanmadığı hizmetlerimiz var. Ayrıca aynı zamanda sizleri daha ayrıcalıklı konuma getirecek olan bazı özelliklere sahip bulunuyoruz. Verilen bütün bu hizmetlerden de yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz. Firmamız ile özellikle çok kısıtlı zaman diliminde istediğiniz şeylere ve belgelere ulaşmak zor olmaz.

Anadolu Yakası Kurye

Avrupa yakası kurye olarak bu firmamız bu hizmeti bu sektör içinde uzun zamandır var olan ve var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip güzide firmalardan bir tanesidir. Motorlu servisleri ile bu bağlamda biz İstanbul’un tüm ilçesinde tüm ekibimiz olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için gerçekten çok çalışmaktayız. Çok çalışırken asla ilkelerimizden taviz vermiyoruz.

Tüm teslimatların hemen ve derhal verilmesini mümkün hale getiriyoruz. Bir telefonla motorlu elemanımız olduğunuz yere adrese gelip teslim edilmesi gereken belgeyi ya da paketi teslim alıyor ve hemen teslim ediyor. Motosikletli taşınan teslimatlar diğer taşıma yöntemine göre daha güvenlidir. Sektör büyüdükçe bu piyasada firma sayısının artması ile birlikte bu işi kısa süredir yapan tecrübesiz firmalara inanmayın.

Avrupa kurye hizmetleri taşımacılık faaliyeti içinde olan kişilere İstanbul içinde hizmet vermekte. Bizler trafikten en az şekilde etkilenecek motosikletlerle  hizmetleri veriyoruz. En acil ve en iyi servisi olarak İstanbul’da ki gönderim ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz. Firma olarak acil kurye hizmetlerden en uygununu sizlere sunarak sorunsuz gönderimler yapılmasını sağlıyoruz. 

İstanbul Kurye

 1. Aynı gün teslim kurye ; Alınan bir ürünün aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat seçeneğidir.
 2. Normal kurye; Diğer ismi standart kurye, gönderiler normal sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 – 5 saat içinde yerine ulaşacaktır.
 3. Hızlı kurye ; İstanbul bütün ilçeleri arasında 120 dakika içinde teslimat sağlanır. Sağlam ve düzenli sistem ile ter temiz bir çalışmadır.
 4. Acil kurye ; Sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. 120 dakikada teslim sağlanır.
 5. Ekspres kurye ; İstanbul içinde her yöne gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Bu servisin fiyatı normal liste fiyatı iki katıdır.
 6. Vip kurye; Yani çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 7. Gece kurye ; Gece de hizmet verilmektedir. Geceleri de size nöbetçi kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmetin fiyatı listenin 4 katıdır tutar. 
 8. Şehirlerarası kurye ; Yani şehirler arası güvenli hizmet ile İstanbul merkezli Türkiye içi her şehirlere devamlı olan özel kurye servisidir.

Anadolu Yakası Moto Kurye

Her biri alanında günlerce eğitimlerini almış kişilerden oluşan kurye ekibimiz düzenli olarak bakımları yapılmış motosikletlerle sizlere hizmet veriyor. Bu konuda hiçbir endişenin yaşanmadığı hizmetlerimizde aynı zamanda yararlanın. Firma olarak uzun yıllardan beri motosikletli kurye olarak çalışmış deneyimli bir ekiple sizlere hizmet veriyoruz. Size özel hizmetlerden uygun fiyatlarla sizde yararlanın.

İstanbul olsun gerek İstanbul dışı olsun her türlü özel işlerinizi ve kurumsal olan diğer gönderileri güvenli ve itinalı bir şekilde taşıyoruz. Firmamız hizmet verdiği her noktada bizler deneyimimiz sayesinde sizlere güven ve itimat aşılıyoruz. Firmamızdan her zaman özellikle hafta sonları, motosikletlerin eşya ve evrak taşımak için ayrılmış olan özel bölüm sayesinde ayrıcalıklı bir hizmet alabilirsiniz.

Sizlere çok hacimli ve ağır işlerinizi özeş araçlarımız ile taşıma imkanı sağlıyor. Her ürünleri müşteriye daha hızlı ve sağlam gönderebilmek için bu özellikle biz tercih ediniz. Aldığımız tüm paketler bize emanet edilmiştir. Yani bazı zamanlar ise insanların belli sebeplerden dolayı bazı ürünleri yada yazıları-evrakları karşı tarafa göndermeleri gerekebiliyor. İşte tamda biz bunu kolayca yapıyoruz.

Anadolu Yakası Motorlu Kurye

Bir çok önemli imkanı yaşamak için uygun fiyatlarımızdan yararlanarak,  en çabuk şekilde bizimle birlikte çalışmaya tamamen başlayabilir. Her gönderi ve paketi adrese getirmek ve onu kişiye teslim etmek ile yükümlüdür. Motosikletin alamayacağı her malzemeyi araçlı elemanlarımız alıp teslim eder. Her saat başında hava alanı olan illerimize aynı gün paket teslimini en hızlı, güvenilir hizmetin sunulur.

Son zamanlarda ve yıllarda, hava alanlarının artmasıyla beraber giderek daha çok yaygınlaşmaya başlamıştır. Özellikle; bir çok ciddi hastalık ilaçların ya da kan, organ nakli gerekli olan hastalara bir an önce ulaştırılması gereken ve çok önemli diğer paketler ulaşır. Sizlere gece ve gündüz demeden 7/24 kurye hizmeti sağlıyoruz. Bu sistem ile size özel hizmetlerimizden bundan sonra çok uygun fiyatlarla yararlanın. 

Avrupa yakası kurye 7 gün 24 saat aktif olmakla birlikte acil gönderim yapacaksanız eğer bu konuda da size en iyi yardımcı olacak adrestesiniz diyebiliriz. Karşılaşılan sorunlara anında müdahale ediyor. Bütün evraklarınızı sağlam bir çanta içine yerleştirip öyle taşıyoruz. İstanbul iki yakasına da hızlı olarak güvenli çalışmamız vardır. Yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgide her gün gidip geliyoruz. 

Asya Yakası Kurye

 1.  Ekspres kurye teslimat; acil gün içi kurye hizmeti odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenli bir teslimat düşüncesi yer alır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretmektedir.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk olarak sürekli takip eder.
 8. Son model motorlar ; Kuryelerimiz çalıştığı sürece en güçlü ve son model olan motosikletler ile sahada çalışma yapmakatdırlar.

Anadolu Yakası Acil Kurye

İnsanlar için hayatın en önemli işlerinden biride zamanı iyi değerlendirmektir. Bundan dolayıdır işlerimiz geç kalmaz. Çalışmalarımız boyunca hiç bir canlıya zarar gelmedi. Bütün alınan paketleri zamanı dolmadan yerine veriyoruz. Bölgenin yükünü çalışanlar kaldırıyor. Bu ilçe içinde çok iyi işler yapıyor. Anadolu tarafında özel çalışan dokunaklı kurye size tüm işlerde yardımcı oluyor.

En hızlı olan express sistemini acil işlerde kullanabilirsiniz. Bütün sektördeki firmaları içinde kullanılan en acil ve en hızlı olan bu sistem ancak çok önemli durumlar içinde geçerli olur. Acil sistemi bir paketi dakikalar içinde hemen teslim etme esasına dayanır. Genelde unutulan eşyalar, kimlik, pasaport, anahtar ve diğer çok önemli bir eşyanın hemen alınıp derhal acilen teslim edilmesi sistemidir.

Elemanlarımızın her biri işinde ve alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşmaktadır. Her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor.  Sizler için gece servisi ile nöbetçi servisi çalışıyor. Verdiğimiz iş geniş bir çevreye yayılmasına rağmen belirli ilçelerde daha fazladır. Bu yerlerin bağlı olduğu ilçesinde ve çevre semtlerinde sistem gereken her şeyi yaparak yüksek iş veriyor.

Anadolu Yakası Hızlı Kurye

Anadolu yakası kurye ayrıca göndermek istediğiniz;  paket ve kargoları bize bildirin,  deneyimli uzman kuryelerimizle hemen güvenli şekilde teslimatı yapalım. Bize teslim ettiğiniz bütün paketleriniz artık emin ellerde. Tüm bu çevrede sizin emrinizdedir. Bu paketi yerine teslim edene kadar bizim güvencemiz altındadır. Ne olursa olsun gözümüz gibi koruyoruz.

İstanbul bütün 40 ilçe, semt ve mahallerine hizmet vermek yükümlüdür.  En çabuk şekilde ihtiyacınıza karşılık vererek sizi büyük bir sorundan kurtarır. Gönderiler en geç 1 ile 4 saat içerisinde sağlıklı bir şekilde teslim edilir. Yaptığımız araştırmalarda en hızlı gönderi sağlayan firma gözüküyoruz. Bu yüzden bizi tercih etmek için bir çok neden vardır.

Anadolu kurye özellikle İstanbul içinde tüm ilçelere bu çabuk hizmeti veriyoruz. Bu ilçelerden en fazla Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Eyüp, Kağıthane, Sarıyer. Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze ilçelerine daha fazla gidiyoruz. Ayrıca siz arayın biz gelelim ayağınıza kargonuzu alalım. En iyi ve en kaliteli sistem ile çalışır. Yani mahallelerden mahallelere servis yapmaktayız.

Anadolu Kurye

 • Gidiş-dönüş servisi ; Yollanılan paket imzanıp geri gelmesi işlemine deniyor
 • İmzalı teslimat ; Alınan tüm dökümanların teslim edilmesi esnasında imza
 • Gizli teslimat ; Verilen paketlerin üçünçü kişler tarafından asla bilinmemesi
 • Şehirlerarası kurye teslimat; yani bütün şehirler arası en güvenli hizmeti
 • Son model araçlar ; kullanılan motosikletlerin yeni model ve bakımlı olması
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra hava kargo servisi
 • İndirimli fiyatlar ; Her ayın belirli günlerinde olan süpriz indilerin sağlanması
 • Aynı gün teslim ; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslimat seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en makul ve en ucuz fiyat seçeneği
 • Yüksek başarı yüzdesi ; Verilen teslimatlar yüzde doksan dokuz başarı oranı

Anadolu Yakası Vip Kurye

Anadolu yakası kurye fiyatları değerinde ve ederinde seyreder. Uzman ve eğitimli kadrosuyla;  güvenli,  hızlı şekilde ayrıca gizliliği ön planda tutuyoruz. Asla açığa çıkmayacaktır. Kalite anlayışı olarak;  İstanbul içi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz gözünüzün arkada kalmayacaktır. Ama değerli ve çok önemli olan ve değerli olan çalışmalarımızla daima hizmetinizde olacağız. 

Gönderilerin teslimat zamanları olarak üç ana sistemde teslimat sağlanır. Bunlar normal, express ve vip teslimat zamanlarıdır. Normal gönderileri gün içi olmak ile beraber ortalama 5 saat içinde alıp veriliyor. Bunlar nedir? Express, acil, hızlı gönderimleri ise istenilen eşyayı iki saat içinde teslim etme olarak çalışıyor. Çok acil zamanı ise 45 dakika içinde istenilen paketi hemen teslim eder. 

Avrupa yakası kurye sayesinde mümkün olan en kısa sürede teslimatlarını gerçekleşmesini mümkün hale getirebiliyorsunuz. Taşıdığımız tüm ürünlerin gizliliği evet tamamen bize aittir. Ayrıca bu tarafıyla taşımacılıkta bir numara olmayı her zaman başarmıştır. Çalışkan ve başarılı elemanlarımız sizinle birlikte çalışır. Yaptığımız her işi en sağlam ve dürüst olarak yapamaya çalışırız. 

Anadolu Yakası Ekspres Kurye

Anadolu kurye güvenli ve dürüst çalışır. Bu sistem ile bu koca metropol şehir içinde çalışırız. Artık bizler nasıl ve neyi en çabuk yapacağınızı çok iyi biliyoruz. İstanbul içindeki kurye sistemi sayesinde umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin. Firmamız ile standart kurye ücretlerimize oldukça yakın fiyatlarla çalışıyoruz. Burada verdiğimiz bu ayrıcalıklı hizmetler sunarız.

Verdiğimiz ve çalıştığımız sürece tek bir ilkemiz var o da her zaman dürüst olmaktır. Bu amacı kendimize bir yol olarak belirledik. İster müşteriler bizim ile çalışsın, isterlerse çalışmasın bir şey olmaz. Artık ister bizi bıraksınlar isterse bırakmasınlar onlara her konuda doğruyu söylemek amacımızdır. Yalan söyleyip kötü olacağımıza doğruyu söyler kötü oluruz daha iyi. 

Avrupa kurye ile İnşallah sizinle beraber el ele veriyoruz. Yani elimizden geldiği kadar sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak vazifemiz olacaktır. En zor günlerde bile dahi yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle iyi gününüzde, dar günüz de hep yanınızda olacağız. İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere, ilçelerden ilçelere, semtlerden semtlere gider.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Kurye Bölgeleri

Bir cevap yazın