İçeriğe geç
Moto Kurye | İstanbul Havalimanı Kurye

İstanbul Havalimanı Kurye

İstanbul havalimanı kurye ile her gün servisi teslimatlarda kaza anında belgeler ne oluyor acaba merak eden var mı? Sektör içinde bulunan tüm işlemlerin sağlanması için kullanılan taşıt yüksek sürate erişmesi gerekir. Bu iş esnasında sürat ve güvenlik detayları ehemmiyetli bir halde elden geçirilmiş bir taşıt olmaktadır. Bundan dolayı sağlam çalışıyoruz. İstanbul’un en yoğun bölgelerinde dahi hareketler topallamaz. Size sunduğumuz bu mega şehir içinde ödünlü ve kıymetli olan faaliyetlerdir. Bizim piyasada lojistik işlemleri adına her hangi bir taşınması olarak sahada en iyi manada görevlilerimiz çalışıyor.

Bizler takribî doksanlı senelerin başından beri bu piyasanın içinde olan bir şirket olarak bildiğimiz tüm deneyimleri sizlere sunmaya çaba ve mücadelesi içinde var eforumuzla devam ediyoruz. Taşıma olacak her bölge içinde özellikle bu havaalanı bölgesine gidecek şeyleriniz için hazır bulunuruz. İş olan her şeyi taşıyoruz ve işimizi her durumda saygı sevgi ile çözüyor ve burada her türlü teslimata hazırız. Şirketler için personellere teslim edilmiş belgelerin vaziyetini yolda ne oldu başına ne geldi diye hep merak eder. Bu koca şehirde özellikle bu iş dalında çalışma çok güçtür. Ama ustalaşmış bir şekilde çalışıyoruz.

Moto kurye yollda giderken kaza anında üstümüzdeki paket yada alınan şeylere ne olur? Kaza anında değişik bölgelerde çalışan en yakın personel kaza mahalline erişir. Kaza yapan personelden üstündeki tüm gönderileri teslim alır ve gideceği adrese vererek bu işteki hizmetin tamamlar. Ayrıca kaza genelde motorcumuz tarafından değil karşı tarafın hatasından kaynaklanır. Çünkü elemanlarımız ve personel her an sahada olduğu zaman aracını dikkatli kullanır. Fakat yüksek dikkat gösterir ama karşı taraf hatasına bir şey yapamaz. Ne olursa olsun kendi yolunda ve trafikte orta süratli ve ergonomik bir halde ilerler.

İstanbul Havalimanı Kurye

İstanbul havalimanı kurye taklitlere karşı dikkatli olun, zira bir hayli işletme bireyselleştirme sunduğunu iddia ediyor. Ancak ayrıntılı bilgileri hakimiyet ettiğinizde aslında yalnızca segmentasyon saülıyor. Ancak bu bireyselleştirme değildir. Önde gelen sektör analistleri ve perakende geleceğinin, başsız modüler teknolojilerle şekillendirilebiliyor. Özel bir ticareti kucaklayan bütünsel stratejilerine yatırım yapılması gerektiğini öngördü. Önde gelen markalar bu tavsiyelere uymaya hazırlanıyor. Ancak bu cins yenilikler, kurumsal mimarlar için sağlanıyor.

Özel olarak artan sorumluluğu da birliktesi getiriyor. Doğru ile ‘ben de’ başsız arasında net bir anlayış geliştirmek, şuurlu teknoloji kararları vermek için kritik ehemmiyete sahiptir. Ayrıca, yeni ortaya çıkan teknolojiler ve karışık çözümlerle ilişkili kısa vadeli ve uzun vadeli riskler de göz arkasını edilemez. Bununla beraber, teşebbüslerini başlatmanın bütün zamanı şimdi ve buradadır ve kuruluşları çevik olma konusunda bütünsel bir yaklaşım benimsemesini gerektirir. Süratli hareket eden ve sürdürülebiliyor ve ölçeklenebiliyor operasyonları sunar.

Şimdiye kadar oluşturmaya kararlı olan kuruluşların galibiyetli olma, hayatta kalma ve gelecek nesil harcayıcılara hizmet etme olasılıklarıbub daha yüksek olacaktır. Çepere kendi kozmetik serisini başlattı. Seçili çepere mağazalarında özel bir kozmetik kısmı bulunacak. Ve bu ürünler internet üzerinden satın alınabilecek. Yeni kısım işlemolarak adlandırılıyor. Ve gözler, dudaklar, yüz ve tırnaklar için çok muhtelif hoşluk artısı ürünleri içeriyor. Bileşenler yüksek niteliktedir ve makyaj sanatçısı tarafından tasarlanmıştır. Yeniden doldurulabiliyor aşamasında.

Merter Acil Kurye
Acil İstanbul Havalimanı Kurye

İstanbul Hava Limanı Kurye

İstanbul hava limanı kurye garantili merkezi demek bu işin yapıldığı ana yer ana bina ana şirket demektir. Bizler nereden karşımıza ne tür şeyin çıkacağını bilmeyiz. Bunu ancak Allah biliyor. Bundan dolayı her hadiseye her an her şeye hazırlıklı olacak halde sürüş yaparız. Gözü dahi kırptığınız zamanlarda neler olabileceği hakkında klasik fikriniz vardır sanırım. Ansızın önünüze bir taşıt yada cisim veya canlı hayvan çıkabiliyor. Yollarda çok dikkat ediyoruz . Bu koşullarla hizmet sunan lojistik saatlik taşıma şirketimizde profesyonel anlamda işlem veriyor. Süratli ve sağlam sadece en iyi taşıma servisleri almak için ulaşın.

Taşıma içeriklerimiz hakkında informasyon bilmek istiyorsanız şirketimizden bu kapsamda en opsiyonel hizmeti alabilirsiniz. En güvenli kişi ve görevlilerimiz işini disiplin ve özveri ile hakikatleştiren şahıslardır. Acil bir konum sebebiyle taşıma ve yollama gereksinimi için şipşak direk bizlerin çağrı merkezimizi arayın. Tüm bu güvenlik ihtiyatlarına rağmen özellikle Maslak, Levent, Zincirlikuyu, Beşiktaş, Beyoğlu ve Şişli trafiği zorlu ve karmaşıktır. Sağlam ve nitelikli servisimiz 7/24 fiilen devam ediyor. Bu koca şehrin tüm ilçesinde tüm bölgelerine taşıma işlemlerini vermekteyiz. Yani işletmemiz havalimanına giden işlere yardımcı olur.

Bunun yanı gizeme güler yüzlü olmayı da bakımsızlık etmemeliyiz. İş olarak bize ne olursa olsun alttaki telefonlarımızdan erişiniz. Bundan dolayı bu şehirde hizmet veren önemli ve değerli bir işletmedir. En ehemmiyetli çalışan aslında bu şehrin gizli kahramanıdır. Hepimiz bu iş alanında bu gidişata uygun maliyetleriyle kendimizi organize ediyoruz. Senelerin tecrübe ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısına çıkıyoruz. En köklü ve lider işletmemiz her zaman teknolojik gündemi ve büyümeleri takip ederek sektörde liderliği hiç kimseye vermiyor. Her zaman alıcı üst düzey standartlarda iş vermekten büyük haysiyet duyuyoruz.

İstanbul Yeni Havalimanı

İstanbul havalimanı kurye kaplarda satılacaklar ve doksandan fazla renkte sunulacaklar. Çepere jenerik ismi altında piyasaya sürüleliyor yeni kozmetik serisini bugün dünya çapında tanıtıyor. Markanın mağazalarında yeni bir kısım olarak yer alacak ve böylece kadın, erkek vede çocuk kısımlarına katılacak ve bu yazdan itibaren tüm Avrupa, online satın alınabilecek. Aslında öteki yerlerde kademeli olarak kullanımasını sunulacak. Ayrıca alıcılar, dünya çapında yüzlerce mağazada satışa sunulacak bireyselleştirilmiş hoşluk ipuçlarıyla karşılanıyor.

Bu aşamada bitirilen sürükleyici bir deneyim aracılığıyla koleksiyonun tamamını keşfedebilecekler. Taşımanın en yeni teşebbüsü, hoşlukla işlemi yoktur. Ancak güzel hoşluklar vardır’ sloganından esin alarak her bireyin muhtelif ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle yola çıktı. Tamamı makyaj sanatçısı arafından tasarlanan yüksek nitelikli bileşikler kullanılarak yapılan dudak boyasılar, fondötenler, balsamlar, yağlar, dahası bronzlaştırıcılar, uzun ömürlü oje ve makyaj fırçaları kapsar koleksiyon detaylarına buradan direkt olarak kolay ulaşabiliyor.

Ürünler, mat, saten ve inci kaplamaların karışımından oluşan ondan fazla renk yelpazesiyle sunuluyor. Ve geniş bir cilt tonu yelpazesin daha uygun oluyor. Ambalaj, yeniden kullanımı teşvik etmek emeliyla yeniden doldurulacak biçimde tasarlanmıştır ve geri dönüştürülmüş alanın sırçadan geniş miktarda faydalanıyor. Kutu tasarımlarının tamamı logosundaki “Z” harfinden esin alan çapraz biçimlere sahip adresindekiler ana sayfa menüsünden alışveriş yapılabiliyor. Koleksiyonalıcılar bu yaz yaptığı görünümleri parlak ışıklı resim aracılığıyla verir.

Avcılar Kurye
İstanbul Havalimanı Kurye

İstanbul Uçak Kargo

Uçak kargo İstanbul içinden ve her kazasından başta Ankara, Adana, İzmir, Antalya, Trabzon olmak üzere güzel ülkemizin artık havalimanı bulunan tüm şehirlerine uçak kargo işlemi vermektir. İstanbul havalimanından ise İstanbul her tarafına da motosikletler ile doküman, koli ile gidebiliyoruz. Ayrıca hizmet hudutlarımız içinde Samsun ve Giresun şehrimiz de vardır. Bu yüzden size güvenli bir çalışma ortağı olarak bizi her süre seçim edebilirsiniz. İstanbul içinden yeni hava limanına da ayrıca otomobilli taşıma servisimiz başladı.

Bir çok şahısların merak ettikleri çok rakamda ayrıntı mevzu vardır. Her yakada da bölge geneli işine önem veren şirketimize her daim tam güvenebilirsiniz. Bölgeden bölgeye ve ilçeden ilçeye zaman ve fiyatlar biraz değişiyor. Şayet bu işi yapan bizler yani motorcu kuryeler olmaz ise özellikle İstanbul felç olma derecesine gelebiliyor. Kıymetli eşya, çek, tahvil, fatura, çiçek, kırılabiliyor eşya ve her tür yasal şeylerinizi hızlı taşıyoruz. Obje stilinde ve hatta nakit para cinsinde ki tam gönderileriniz için şirketimizde özel hizmeti alınıyor.

Uçak kargo ile İstanbul havalimanından her hava alanına Türk hava yolları ile paket yollanıyor. Öyleyse sizlere bu iş İlk olarak kolay şeklinde görünse de hakikatinde çok daha güç bir gidişattır. Sizlere eskiki yazılarımı bu mevzu hakkında informasyon vermiştik. Bu sektörde hayatta olabilmek çok güçtür. Bunun için özellikle bir hayli zorluğu beraberinde getiren gidişatlar mevcuttur. Ama ne olursa olsun bu işleri yapan emektar bir firmayız. Ve motokurye.org içindeki tüm telefonlardan bize en kolay bir durumlarda erişebilirsiniz.

Arnavutköy İstanbul Hava Limanı

İstanbul havalimanı kurye taşıma harekâtları için ne yapmak lüzumlu isimli yazımızı okursanız yararlanırsınız. Zira değişik olabiliyor işlerin mevzusunda resmi evrak ve ürün taşıma işlemlerinde de her zaman varız. Bu iş için belirli başlı zorunlulukları olan ilkeler vardır. Bu işte artı uyma ihtiyaç duyulan bir çok kaide ve ilkeler vardır. Özel bir program, tarayıcıların muhtelif ürünleri gözlerine, dudaklarına, yüzlerine ve tüm tırnaklarına uygulamanın sonucunu sanal olarak yeniden oluşturmasını sağlıyor. Kozmetik ürün yelpazesinin destek veriyor.

Özellikle cilt tonlarımızın her birinde nasıl görüneceğini test etme şansına, hoşluk ipuçları ve fikirlerin yer aldığı bir kısım da eşlik ediyor. Artı mağazalar aynı zamanda alışveriş yapanlara eşli, sürükleyici bir deneyim sunacak bunun gibi bütün teçhizatlı özel kısımlar veya çarşılardaki mağazalardaki daha fazla sarih tasarılı alan, paslanmaz çelik tepsilerin aksine uyumlu renkteki döşeme, duvarlar ve tavanlarla öne çıkacak. Ürünü ve bütün teçhizatlı kısımlarda natürel gün ışığını yeniden üreten tavan pencerelerini öne çıkaran özellikler sağlanıyor.

Koleksiyonun geniş bir seçkisini sunan teşhir tepsileri de aynı biçimde dikkat çekiyor. Minik e-ticaret işletmeleri için lüzumlu zihniyet. Kovid, online alışverişte tarihte eşi görülmemiş bir sıçramaya neden oldu. Minik işletmeleri konfor alanlarının çok dışına itti. Perakende ve daha da konaklama işletmeleri özellikle ağır darbe alıyor. Aynı zamanda sürekli kapanmalar, şirket sahiplerini nasıl faaliyet gösterdiklerini tamamen yeniden düşünmeye zorladı. Ancak zorluklar yerini yeniliğe vazgeçti. Belirsiz bir gelecekle karşı karşıya kalan firmalar oldu.

Basaksehir Moto Kurye
Hızlı İstanbul Havalimanı Kurye

İstanbul Havaalanı Kurye

İstanbul havaalanı kurye olarak yaptığımız işlerde şu demek oluyor ki şöyle yani özetleyebiliriz. Yani bizim için işte güven ehemmiyetlidir. Bizlere erişmek için mesai saatleri haricinde lütfen gece servisimizdeki nöbetçi çalışan emekçi ve tüm personellerimizin telefonlarını direkt arayınız. Gece telefon numara irtibat kısmından bakabilirsiniz. Taşınacak paketler ile ilgili tüm detayları tam olarak bize bildirin. Sizlere her zaman yardımcı olunacaktır. Özellikle mesai saatleri içerisinde sarihtir. Bu büyük şehir içinde kaybolmadan çalışmak ve insanlara hizmet vermek çok güç olsa da bizler bunu muvaffak oluyoruz.

Öncelikle bu işin iyi mi yada kötü mü bir iş olduğunu öğrenmek gerekiyor. Ama biz bunu öğrendik ve bunu yapmaya başladık. Ve halen de sürdürmeye devam ediyoruz. İşte bu mevzu en ehemmiyetli mevzular içinde yer verilmiştir. Özel çıkacak lojistik gereksinimi dinlediğinizde şirketimizden en süratli hizmeti alabilirsiniz. Bizim ile artık tüm hava limanları kargo teslimat işleri özellikle çalışmalarımız bir adım fazla öne çıkıyor. Sizler de doğru maliyet aralığında güvenilir hizmet almak için işletmemizi dilediğiniz vakit seçim edebilirsiniz. Özellikle bu bölgede daha çok tesirli olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul kurye en gözde mahallelerinde ve en uzak mahallelerinde ve köylerinde havalimanalrına özel taşımalar oluyor. Yani son aşama süratli olarak devam etmektedir. Öyle motosiklet alıp ta derhal bu işe adım atmak basit. Ama her kes bu işi yapacak kapasitede değildir. Bu iş için öncelikle bu işin iyi mi kolaymı, zor mu, güzel bir iş olduğunu tüm anlamı ile öğrenmeniz gerekir. Ek olarak daha öncekilerden bir firma varsa onda tecrübeli olarak çalışmış olmalıdır. Lütfen resmi olmayan ürünler ile alakalı meseleyi olanlar lütfen bizi aramayın. Servis taşıma işlemi için işini en doğru şekilde yapan takımlara ihtiyaç vardır.

Hava Limanı Kurye

İstanbul havaalanı kurye perakende ve konaklama sektörünün dayanıklılığı parladı. Çünkü nitelikli yemek mekanları Instagram pastaları dağıtım hizmetlerine dönüştü ve aktiflik catering şirketleri birinci sınıf yiyecek kamyonlarını piyasaya sürdü. Çoğu birey için pandemi, geri adım atmak, yeniden değerlendirmek işleri olabiliyor. Ancak hayallerini basitleştirmek için bir şanstı. Kimileri için pişmanlıkla kepenkleri kapatmak zorunda kalmak, kimileri için ise başınızı fobiliğin altında yakalamak ve en iyisini ummak anlamına geliyordu.

Yaklaşan ekonomik serinkanlılık sebebiyle tecritten çıkmanın tadını çıkarmaya başladığımız için, bu başkalaşım yaratıcılardan bilebileceğimiz çok şey var. Şimdi yeni bir şey sınamak için muhteşem bir zaman olabiliyor. Kovid’in konukseverlik üzerindeki etkisini dahası ilk elden gördü. Ceosundur olan muhtelif yiyecek ve meşrubat mekanlarının sahibi olmasının yanı sıra, konaklama için özel olarak tasarlanmış bir topluluklar merkezi ve ortak çalışma alanı sağlıyor. Alıcıları şeflerden milletle ilişkiler ve grafik tasarımlarını yönetenlere kadar veriyor.

Tüm lojistik sektörün her köşesinden geliyor. Ancak bazı şirketlerin kapandığını görse de, bir hayli cerrahın son on iki ay içinde hedeflerinin süratlendirdiğini ve buna donakalmadığını söylüyor.”Köşeye sıkıştırılan yaratıcı insanlar gerçekten gelişiyor” diyor. İşlerini vazgeçin, gençlik yaşatıcıların “neden şimdi olmasın?” dediğini söylüyor. Yıllar uzakta olduğunu düşündükleri yüce iş hedeflerine ulaşmaya çalışıyor. Ayrıcada bütün alanlarında pandemi evvelsinde olduğundan daha fazla sayıda insan iletişim kuruyor. Ve düzgün bir şekilde çalışıyor.

Sancaktepe Moto Kurye
İstanbul Havalimanı Kurye

Yeni Havalimanı Kurye

Yeni havalimanı kurye ile tüm lüzumluluğu olan şartları barındırıyor. Zira böyle olmanızın yanı gizeme güler suratlı olmayı da bakımsızlık etmemelisiniz. Kaç yıldır hali hazırda maliyetlerimiz aynı durumda gözüküyor. Her şey artmasına rağmen fiyat artışımız aynı kaldı. Zira zam filan yapamıyoruz. Peki, ya nedir o zorunluluklar. Çalışmaları dikkat, disiplin, deneyim, deneyim ve data gerektiren bir iştir. Yani belirli başlı zorunlulukları olan, trafik gibi büyük bir meseleyi gerekçe olarak kabul etmeyen bir işten söz ettiğimizi söyleyebiliriz. Her türlü kuruluş alanı ve havalimanalrına özel taşımalar yapan bir şirket olmalıdır.

Sektörde maliyet ve performans karşılaştırması yapıldığına zaferliyiz. Servisleri ile hepimiz özellikle şehrin her ilçesi en çok yoğun olduğumuz bölgedir. Öyleyse sizlere ilk başlarda basit gibi görünse de hakikatinde bir hayli sıkıntılığu bununla beraber getiriyor. Şehir içi sade teslimat biçimidir. Bizler tam kargo ve taşımacılık alanda taşımacılığı ve sistemi artık kendisine ehemmiyetli bir yer edinmeye başlamıştır. Zira artık bu İstanbul trafiği çekilmez olmuştur. İşte bütün bu vaziyette tam bu anda motorlular olarak devreye giriyoruz. Bizlerde bu alanda servisimiz verirken, tüm alıcıları memnun görmekten mutluluk duyar.

Marmara İstanbul başta olmak üzere tüm İstanbul ve üç havalimanı içinde işemler için varız. Ayrıca bölge etrafına hizmet veriyor. Tüm işler yolunda devamlı olmaktadır. Hangi şart ve civarda olursa olsun gene biz ailemizi geçindirmek zorundayız. Bundan dolayı mutlaka daha çok insan eforuna gereksinim duyacaktır. Kullandığımız vasıtaların daha iyi manevra yapabilen ve kalabalık etraflarda dahi erişimini daha basit asıllaştırması bakımından pek çok verimini görüyoruz. Kolileri en uygun maliyetlerle tüm vakitında acil yolluyoruz. Vakti az olanlar biraz daha ehemmiyetli işleri bu servis bütün size göre kullanacağınızdır.

Pasaport, Kimlik, Bilet Taşıma

İstanbul havaalanı kurye ile alıcı temennileri de topluluk gruplarından yemek almayı deniyor. Böylece, tam fabrikalarından el dezenfektanı sipariş etmeyi ve kahvaltıda tatlı yemeyi içeren esnek yaşam stillerine doğru kaydı. Yiyecek ve meşrubat işletmeleri için bu, çevik ve yeni bir çalışma şekline süratli bir geçiş anlamına geliyordu. Hepimiz güç bir yarıyıldan geçerken gençlerin büyüdüğünü görmek gerçekten çok hoş” diyor. “Her zaman yapmak istedikleri şeye doğru dürtüyorlar. Kimileri isteklerini ve deneyimlerini yeni, yerine getiriyor.

Özellikle uzmanlaşmış işler yaratmak için kullanıyor. Konut sahipliği yapıyor. Koridor mucizevi tatlı kolileri yapan tek bir cerrah olan ve öteki pek çok şeyin yanı sıra artık dolu pasta kolilerini sokaklara taşıyan kruvasan şefi olabiliyor. Doğru iş vasıtaları her zamankinden daha sabırlı ve ehemmiyetli olur. 2020’nin ortak teması dijitale büyük bir geçişti. Sorun sadece çoğumuzun konuttan çalışmaya zorlanması değildi. Fakat bu mağazaların, restoranların kapanmasıyla beraber satın alma alışkanlık internete taşıma başka seçeneği kalmıyor.

Muazzam aktüellemenin en iyi misali veriyor. Ancak asgari giriş gereksinimleriyle her şirketye uygun ödeme veriyor. Tüm seçenekleri sunan işleri yaşıyor. Daha da ehemmiyetlisi, hem ticari hesap hem de ödeme sağlayıcısı olarak hareket ediyor. Tüm bankaların kendileri için hoşbi bir biçimde yarattığı fahiş ek fiyatları anında ortadan kaldırır. Bir işletmeyi kaydettirme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Bireysel tüccarlar davet ediliyor. Binlerce bireyin fiziksel operasyonlarını çevrimiçi hale getiriyor. Basit çevrimiçi ödeme harekâtlarından yararlanıyor.

İzmit Gebze Moto Kurye
İstanbul Havalimanı Kurye

Havaalanı Kurye

Havaalanı kurye bu insanların tüm isteklerini karşılıyoruz. Ama temennileri az miktarında her zaman ve müddetinde karşılayabilmektedir. İşletmemiz bünyesinde olan sistem işimizde en tez sistemdir. Zira tez olmak zorunda İşletmenizin hizmetleri gereksinimi olan belgeler de artık servisimiz ile en süratli biçimde olması gereken yerde oluyor. Alıcılarımızın yapması gereken müessesemiz ile direk temasa geçmektir. Siz de verdiğimiz en sağlam bu taşımalarda en avantajlı fırsatlarından bizim ile basit bir şekilde hemen faydalanın. Her zaman bizlere türlü kolayca her vakit erişebilirsiniz. Yol hiddeti işinizi kaybetmenize de yol açabiliyor.

Telefon, mail, whatsap ve mesaj ileti yolu ile de bize kolayca erişebilirsiniz. Fakat artık fırsatlardan faydalanarak en acil işlerinizi ve kargoları süratli hizmetimiz takviyesiyle süratlice ve kolaylıkla istediğiniz yere arzu ettiğiniz sürede sağlam bir halde yollayabilirsiniz. Yani zamandan tasarruf ederek içten bir oh sürükleyebilirsiniz. Sektörde dizayn ettiğimiz her gönderi için iş veriyoruz. Ayrıca çiçek, pasta, kıymetli doküman, belge, kolili eşya, kırılabiliyor. Eşya stilinde ki tam mesajlarınız için işletmemiz ile hizmet arzında bulunabiliyor. Yani tüm fonksiyonel bir hizmet alabilirsiniz. Yol hiddetinin yaşam deliğinizı kaybetmenize neden olabiliyor.

Gönderilerinizi süratli ancak dikkatli bir biçimde kurye hizmetimiz ile yerine teslim ederiz. Direktör tarafından imza atılmış yazılı kabul etmiş olduğu gidişatlar dışında, riskli, hasarlı, kısıtlanmış, salgın edilmiş, menedilmiş, taşıma yapmaz. Özellikle işlerin reelini göz arkasını etmeyin. Bu artık yalnızca haykırmak, klakson çalmak yahut arka kapıya binmekle alakalı değil. İnsanların otomobilden inip münazara ettikleri, hatta daha da makûssu silah sürükledikleri öğreniliyor. Gece vardiyasında çalışmış olan hepimiz bunun azıcık ürkütücü olacağını öğrenir. Karanlık her şeyi geliştiriyor. İş şeklinde görünüyor ve eksantrik sesler düpedüz görünebiliyor.

Bir yanıt yazın

Arayın

×