Hakkımızda | Moto Kurye | Motorlu Kurye | 0555 086 44 10
Moto kurye hakkımızda bilgiler nelerdir

Moto kurye firması olarak hakkımızda önemli bilgiler nelerdir?

Hakkımızda biz kimiz, neyiz, ne iş yapıyoruz? Firma olarak bu firmamız bu hizmeti bu sektör içinde uzun zamandır var olan bir firmayız. Sonuçta var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip güzide firmalardan bir tanesidir. Sağlam ve çabuk çalışırız.

Moto kurye ile bu sistem başladı başlayalı siz değerli firmalara hem bireysel hem de firmalara kurumsal çalışılır. İş olarak hizmet veren ender şirketlerden bilinmektedir. Bu yaptığımız iş özellikle resmi devlet kurumlarının ve özel sektörde şirketlerine hizmet vermektedir. 

Moto kurye der ki her şey kendiliğinden asla yoluna girmez çaba lazım. Bizde bu çabayı gösteriyoruz. Fakat bu çabayı gösterirken daima Allah’ın izni ile dürüst ve ilkeli davranıyoruz. Bu açıdan bir çok firma ile temas halindeyiz. Öyleyse bizi tercik etmenizde çok neden var.

 

Hakkımızda acil kurye hizmeti nedir, ne kadar zamanda verilir?

Acil kurye özellikle onların çok kısıtlı zaman diliminde istedikleri şeylere ve belgelere ulaşmak zor olmaktadır. Yada ürünleri müşteriye daha hızlı nasıl bir yöntem ile sağlam gönderebilmek için bu özellikle biz tercih ediliyoruz. Hızlı olarak bu özel hizmeti sizlere özel sunuyoruz.

Bu bağlamda biz İstanbul tüm ilçesinde tüm ekibimiz olarak sizlere en iyi  işi sunarız. En kaliteli hizmeti vermek için gerçekten çok çalışmaktayız. Çok çalışırken asla ilkelerimizden taviz vermiyoruz. Bunlar ile olan şirketlerin bağlantılı bir çok büyük işler için çok yararına olmaktadır.

Hızlı kurye ile tüm ekibimiz en son yeni olan ve seçkin sürücülerinden olması bunu teyit eder. Bu bakımdan başarımız için daha fazla işlere  katlanmaktadır. Dünyada taşımacılık konusu, her yapılan iş faaliyetlerinde neredeyse gerekli olur. Önemli olan işlerin zamanında gitmesidir.

 

Motorlu kurye servisi teslimat fiyatları ne kadardır?

Moto kurye hakkımızda bu firmanın kurucuları yaklaşık 1995 den itibaren bu piyasa içinde varız. Çeşitli firmaları içinde çalışmış ve bu işin püf noktalarını öğrenmiştir. Sektördeki yerimiz ve kuruluş sürecimizin aşaması. Emin olarak yoluna devam etmeye başlamışlardır.

Tecrübe kazanmış ilk elemanlardan olan özel kişiler arasındadır. Daha sonra sektörün büyüme göstermesi ile kendi firmalarını kurmuşlar ve bu isim adı altında hizmetlerine başladılar. Bu zaman zarfı içerisinde büyük başarılara imza atmışlar ve büyümüşlerdir.

Servisimiz ile her zaman bizler aynı zamanda da iyi bir iş gücü gerektiren alanlardan biridir. Motosiklet eleman sayımız ve filomuz hakkında. Bu yolda önce Allah’ın yardımı sonrada düzenli çalışma gelir. Şuanda yaklaşık olarak 25 adet kendine ait motosiklet vardır.

 

Mutlaka okuyun; Dudullu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

 

Moto kurye hakkımızda en önemli sorular ve cevapları

Hızlı kurye tecrübeli, kaliteli ve güvenilir sahada çalışan elemanımız ile beraber şirket içi personelimiz dahil olmak üzere 30 civarı elemanımız ile yolumuza kaldığımız yerden devam eden bir çalışan firmayız. Bununla birlikte en uygun olarak piyasa önünde çalışıyoruz.

Her yönden çalışma hazırlıkları yapmaktadır. Bu yüzden bizimle çalışmamak için hiç bir nedeniniz yok. Kısacası  yaptığımız işin hakkımızda kalitesi ve uyumu nedir? Böylece şu anda firmamız yüzlece motosiklet ve eleman filosuna sahip bir kurum haline gelmiştir.

İş olarak kimisi ise özel ve hızlı işlerde ve şehirler arası kullanılacaktır. Hatta büyük ve hızlı olan kaliteli ve pahallı motorlardır. Yaklaşık 20 tane kendine güvenen elemanımız vardır. Bundan dolayı bu motosikletlerin kimisi İstanbul içi için ve şehir dışı olan motorlar var.

 

Express kurye servisi nedir, en hızlı hizmet midir?

Express moto kurye yaptığımız tüm işleri kendi işimiz gibi görüp özen ve itina ile yapan bir anlayışa sahip bir kurumuz. Verdiğimiz sözü asla unutmadan her işimizde en dikkat ettiğimiz olgu olarak burada sağlam şekilde yapıyoruz.

Fiyatlarımız ekonomik olarak zamana göre uygunluk göstermektedir. Bu yeni ilçesinde tam zamanında ve ciddi olarak hızlı ve güvenli bir teslimat sunuluyor. Bununla birlikte yaptığımız çalışmalar içinde bulunan en önemli iyi işlerimiz.

Bu yüzden sizlerde hemen bu reel deneyimi yaşamak için uygun fiyatlarımızdan yararlanın. Böylece kazanan siz olacaksınız. Zamanında yerine getirmek ve onlarla daha çok ilgilenebilmek için firmamıza yeni kuryeler alıyoruz.  

 

İlginizi çekebilir; İkitelli kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

 

 

İstanbul moto kurye hizmeti veriyoruz. Hızlı Motorlu kurye için hemen arayın.

Moto kurye servisimiz güvenli çalışma sunar mı?

  1. Moto kurye olarak bu işin temelinden itibaren piyasanın içinde var olan ve verdiği mücadele ile ayakta durmaya çalışan bu firma yaklaşık 25 yıla yakın zaman içinde ayakta kalmayı başaran şirketiz. Bizimle birlikte çalışmaya tamamen başlayabilirsiniz.
  2. Motorlu kurye bir kaç firma dan biridir. Piyasa zamanla gelişmiş ve bu sektör içindeki pasta oldukça büyümüştür. Bir çok büyük holding ve şirketler bu işe el atmışlar ve kendi firmalarını kurmuşlar. Yapacağınız şey telefonla kurumumuza ulaşmaktır.
  3. İstanbul kurye ile dolaysıyla bir çok holding firmaları müşteri portföyünden kayıp gitmiş olsa da dimdik olarak çalışıyoruz. İşte bu bizim en belirgin özelliğimizdir. Müşterilerimizin tek yapması gereken bizi araması. Tüm hizmetler ve politikalarımız şeffaftır.
  4. Acil kuryeözel olarak İstanbul içinden başka şehirlere acil bir eşya gitmesi gerektiğinde ise özel eleman ve büyük motosiklet kategorisinde bulunan hizmetimiz sürüyor. Özellikle trafik içinde akıcı ve sürekli olan hizmet her zaman daha da ön plandadır.
  5. Hızlı kurye olarak her zaman ilk olarak özellikle İstanbul içi dahil olmak üzere çalışıyoruz. İstanbul ilçeleri ve semtleri arasındaki bütün ileti ve işlerini tam zamanında yerine getiriyoruz. Bunun ile yürüdüğümüz yolda başarı ile yürümeye devam ediyoruz.

 

İstanbul moto kurye hizmetini nasıl yapıyoruz?

İstanbul moto kurye bilindiği üzere bu bizim piyasada bir çok alan oluşmuş ve bu alanlar içinde hizmet alanı da gelişmiştir. Şu anda hizmet verdiğimiz alan çalışma alanı olarak ilk önem verdiğimiz alandır. Taşıma hizmetimiz ile servis sağlamaktayız.

Bu alan içinde bulunan sistemimizden biri ise motosikletin taşıyamayacağı malzemeleri almaktır. Bunun için ise özel araçlarımızla arabalı hizmeti de sağlıyoruz. Motosiklet ile yapılan ulaşım bu sorunları ortadan kaldırmakta ve ulaşılmak istenilen yere zamanında gideriz.

Bununla beraber gidilmesini her zaman sağlamaktadır. Uçak kargo trafik tıkalı olsa bile diğer araçların arasında geçerek yoluna devam edebilmesi ve park sorunu olmaması gibi avantajlar motosikleti taşıma ve kargo işlemlerinde öne çıkartmaktadır.

 

Konu ile alakalı;  Kavacık kurye ile nerelere paket yollanabilir?

 

Moto kurye hakkımızda işlerde amacımız nedir?

Uçak kargo bazı firmalar bankalarla anlaşarak insanların kredi kartları ve banka kartlarını dağıtmak için bir hizmet geliştirmiş ve bu dala girmişlerse de biz bu dala girmedik ve bu hizmeti vermiyoruz. Uçak kargo hizmetimiz tüm şehirlere halen sürüyor.

Bize değer verene biz de değer veriyoruz. Fakat bu durumda İstanbul içinden başka şehirlere gitmesi gereken çok acil işleriniz için uçak kargo hizmeti geliştirdik. Sonrasında ekip üyelerimizden en yakında bulunanı tamamen size hemen ve hızlı yönlendiriyoruz

Hava yolları ile anlaşarak kargonuzu uçak ile o şehre yollayarak aynı gün içinde teslim ediyoruz. Aynı gün içinde başka bir şehre her hangi bir eşya ulaştırmak isteyenler mutlaka bize ulaşsınlar. Başka özel olan hizmet sunduğumuz diğer alanlarımız da mevcuttur

 

Motorlu kurye ile nereye kadar çalışma veriyoruz?

Moto kuryeişleri her zaman yapamıyorsanız bize bırakın biz yaparız. Yeter ki bizimle uğraşmayın. Yeter ama neden halk ile uğraşıyorsunuz. Evet istedikleri vakit bu trafiği açabiliyorlar. zellikle ilaç servisimiz sizlerin ihtiyaçları için hazır olan hizmetlerdir.

Başarmak için yola çıkmaktadır. Ama açmıyorlar neden? Çünkü böyle olması işlerine geliyor. Bırakın da biz motorcuların önünü açın. Acil işlerde bize danışın. Fakat kendi işlerine gelince burada hemen yarım saatte trafiği hemen genel olarak açabiliyorlar.

Trafik memurları piyasada yok. İşi gücü orada burada durarak falanı filanı korumak. Koyun her kavşağa bir memur bakın trafik açılıyor mu?  Servisimiz ile adresinizden paketleri teslim alıyoruz. Bu açıdan bizim avantajlarımız saymak ile bitmez.  

 

Okumadan geçmeyin deriz; Beykoz kurye kaç dakikada teslim? 

 

Moto kurye olarak günümüze firma geçmişi nedir?

Motorlu kurye 1995 yılında kurulduk. Böylece bir günlük yolu iki üç saat içinde uçak ile düşürüyoruz ve paketinizi ayağınıza kadar getirip teslim ediyoruz. Ayrıca yine sadece İstanbul içi olan ve zor durumda kalan insanlarımız için varız. Bide bize karışmayın.

Hizmetini geliştirerek istedikleri ilacı onların yerine temin ediyoruz. Böylece belirli bir ücret karşılığında adreslerine teslim ediyoruz.  sistemi önemli ve ihtiyaç duyulan bir sistemdir. En başarılı kurumsal kurye servisi veriyoruz. Onlara seminer veriyoruz. 

Moto kuryeci olarak güzel bir yetiştirme aşamasından sonra tecrübe kazanıyorlar. Bizimle çalışan hep kazanır. Altı ay bir süre zarfında a dan z ye tüm bilgileri elemanlara gelen yeni öğretiyoruz. Kendi bünyemizde barındırdığımız elemanları yetiştiriyoruz.  

 

Yıllardır en uygun ve en ucuz kurye hizmeti veriyoruz

Moto kurye tüm ekip üyelerimiz ile birlikte el ele veriyoruz. Bütün bu aşamalardan sonra tüm çalışanlarımız ile patron işçi muhabbeti yoktur. Bize tecrübesiz olarak gelen arkadaşlarımızı işe alıyoruz. Her elemanımız ile arkadaşlık ön plana çıkıyor.

Tüm elemanlarımız ile bir arkadaş gibi oluyoruz. Fakat hiç bir zaman işimizde laubalilik yapmıyoruz. Her kes kazandığı ekmek yediği yerde iş verenleri ile ne olursa olsun saygılı  olamalıdır. Sonuç olarak düzgün konuşmalı ve iyi davranmalıdır.

Her zaman onlarla ilgileniyor ve dertleri ve sıkıntıları ile yakından takip ediyoruz. Bu bizim mentalitedir. Ve kendisi paketinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırıyor. Birde her çalışanlar dertlerini, isteklerini aile yapısını aile ferdi gibi iyi tanıyoruz.

 

 

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

 

Moto kurye en iyi acil motorlu servisi

Moto Kurye En İyi Acil ve Hızlı Motorlu Servisi

Hemen Ara
× YAZ