Moto Kurye | Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda biz kimiz, neyiz, ne iş yapıyoruz? Firma olarak bu firmamız bu hizmeti bu sektör içinde uzun zamandır var olan bir firmayız. Sonuçta var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip güzide firmalardan bir tanesidir. Sağlam ve çabuk çalışırız.

Bu bağlamda biz İstanbul tüm ilçesinde tüm ekibimiz olarak sizlere en iyi  işi sunarız. En kaliteli hizmeti vermek için gerçekten çok çalışmaktayız. Çok çalışırken asla ilkelerimizden taviz vermiyoruz. Bunlar ile olan şirketlerin bağlantılı bir çok büyük işler için çok yararına olmaktadır.

Hakkımızda kurye tecrübeli, kaliteli ve güvenilir sahada çalışan elemanımız ile beraber şirket içi personelimiz dahil olmak üzere 30 civarı elemanımız ile yolumuza kaldığımız yerden devam eden bir çalışan firmayız. Bununla birlikte en uygun olarak piyasa önünde çalışıyoruz.

Hakkımızda her yönden çalışma hazırlıkları yapmaktadır. Bu yüzden bizimle çalışmamak için hiç bir nedeniniz yok. Kısacası  yaptığımız işin hakkımızda kalitesi ve uyumu nedir? Böylece şu anda firmamız yüzlece motosiklet ve eleman filosuna sahip bir kurum haline gelmiştir.

İş olarak kimisi ise özel ve hızlı işlerde ve şehirler arası kullanılacaktır. Hatta büyük ve hızlı olan kaliteli ve pahallı motorlardır. Yaklaşık 20 tane kendine güvenen elemanımız vardır. Bundan dolayı bu motosikletlerin kimisi İstanbul içi için ve şehir dışı olan motorlar var.

Moto Kurye

Moto kurye der ki her şey kendiliğinden asla yoluna girmez çaba lazım. Bizde bu çabayı gösteriyoruz. Fakat bu çabayı gösterirken daima Allah’ın izni ile dürüst ve ilkeli davranıyoruz. Bu açıdan bir çok firma ile temas halindeyiz. Öyleyse bizi tercik etmenizde çok neden var.

Moto kurye ile bu sistem başladı başlayalı siz değerli firmalara hem bireysel hem de firmalara kurumsal çalışılır. İş olarak hizmet veren ender şirketlerden bilinmektedir. Bu yaptığımız iş özellikle resmi devlet kurumlarının ve özel sektörde şirketlerine hizmet vermektedir.

Moto kurye hakkımızda bu firmanın kurucuları yaklaşık 1995 den itibaren bu piyasa içinde varız. Çeşitli firmaları içinde çalışmış ve bu işin püf noktalarını öğrenmiştir. Sektördeki yerimiz ve kuruluş sürecimizin aşaması. Emin olarak yoluna devam etmeye başlamışlardır.

Acil Kurye

Acil kurye özellikle onların çok kısıtlı zaman diliminde istedikleri şeylere ve belgelere ulaşmak zor olmaktadır. Yada ürünleri müşteriye daha hızlı nasıl bir yöntem ile sağlam gönderebilmek için bu özellikle biz tercih ediliyoruz. Hızlı olarak bu özel hizmeti sizlere özel sunuyoruz.

Servisimiz ile her zaman bizler aynı zamanda da iyi bir iş gücü gerektiren alanlardan biridir. Motosiklet eleman sayımız ve filomuz hakkında. Bu yolda önce Allah’ın yardımı sonrada düzenli çalışma gelir. Şuanda yaklaşık olarak 25 adet kendine ait motosiklet vardır.

Acil kurye ile başarmak için yola çıkmaktadır. Ama açmıyorlar neden? Çünkü böyle olması işlerine geliyor. Bırakın da biz motorcuların önünü açın. Acil işlerde bize danışın. Fakat kendi işlerine gelince burada hemen yarım saatte trafiği hemen genel olarak açabiliyorlar.

Hızlı Kurye

Hızlı kurye ile tüm ekibimiz en son yeni olan ve seçkin sürücülerinden olması bunu teyit eder. Bu bakımdan başarımız için daha fazla işlere  katlanmaktadır. Dünyada taşımacılık konusu, her yapılan iş faaliyetlerinde neredeyse gerekli olur. Önemli olan işlerin zamanında gitmesidir.

Trafik memurları piyasada yok. İşi gücü orada burada durarak falanı filanı korumak. Koyun her kavşağa bir memur bakın trafik açılıyor mu? Servisimiz ile adresinizden paketleri teslim alıyoruz. Bu açıdan bizim avantajlarımız saymak ile bitmez.

Hızlı kurye tüm ekip üyelerimiz ile birlikte el ele veriyoruz. Bütün bu aşamalardan sonra tüm çalışanlarımız ile patron işçi muhabbeti yoktur. Bize tecrübesiz olarak gelen arkadaşlarımızı işe alıyoruz. Her elemanımız ile arkadaşlık ön plana çıkıyor.

Motorlu Kurye

Motorlu kurye 1995 yılında kurulduk. Böylece bir günlük yolu iki üç saat içinde uçak ile düşürüyoruz ve paketinizi ayağınıza kadar getirip teslim ediyoruz. Ayrıca yine sadece İstanbul içi olan ve zor durumda kalan insanlarımız için varız. Bide bize karışmayın.

Hizmetini geliştirerek istedikleri ilacı onların yerine temin ediyoruz. Böylece belirli bir ücret karşılığında adreslerine teslim ediyoruz.  sistemi önemli ve ihtiyaç duyulan bir sistemdir. En başarılı kurumsal kurye servisi veriyoruz. Onlara seminer veriyoruz. 

Moto kuryeci olarak güzel bir yetiştirme aşamasından sonra tecrübe kazanıyorlar. Bizimle çalışan hep kazanır. Altı ay bir süre zarfında a dan z ye tüm bilgileri elemanlara gelen yeni öğretiyoruz. Kendi bünyemizde barındırdığımız elemanları yetiştiriyoruz.  

İstanbul Kurye

İstanbul moto kurye bilindiği üzere bu bizim piyasada bir çok alan oluşmuş ve bu alanlar içinde hizmet alanı da gelişmiştir. Şu anda hizmet verdiğimiz alan çalışma alanı olarak ilk önem verdiğimiz alandır. Taşıma hizmetimiz ile servis sağlamaktayız.

Bu alan içinde bulunan sistemimizden biri ise motosikletin taşıyamayacağı malzemeleri almaktır. Bunun için ise özel araçlarımızla arabalı hizmeti de sağlıyoruz. Motosiklet ile yapılan ulaşım bu sorunları ortadan kaldırmakta ve ulaşılmak istenilen yere zamanında gideriz.

İstanbul kurye her zaman onlarla ilgileniyor ve dertleri ve sıkıntıları ile yakından takip ediyoruz. Bu bizim mentalitedir. Ve kendisi paketinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırıyor. Birde her çalışanlar dertlerini, isteklerini aile yapısını aile ferdi gibi iyi tanıyoruz

Uçak Kargo

Uçak kargo bazı firmalar bankalarla anlaşarak insanların kredi kartları ve banka kartlarını dağıtmak için bir hizmet geliştirmiş ve bu dala girmişlerse de biz bu dala girmedik ve bu hizmeti vermiyoruz. Acil uçak kargo hizmetimiz tüm şehirlere halen sürüyor.

Bize değer verene biz de değer veriyoruz. Fakat bu durumda İstanbul içinden başka şehirlere gitmesi gereken çok acil işleriniz için uçak kargo hizmeti geliştirdik. Sonrasında ekip üyelerimizden en yakında bulunanı tamamen size hemen ve hızlı yönlendiriyoruz

Hava yolları ile anlaşarak kargonuzu uçak ile o şehre yollayarak aynı gün içinde teslim ediyoruz. Aynı gün içinde başka bir şehre her hangi bir eşya ulaştırmak isteyenler mutlaka bize ulaşsınlar. Başka özel olan hizmet sunduğumuz diğer alanlarımız da mevcuttur

Ekspres Kurye

Express moto kurye yaptığımız tüm işleri kendi işimiz gibi görüp özen ve itina ile yapan bir anlayışa sahip bir kurumuz. Verdiğimiz sözü asla unutmadan her işimizde en dikkat ettiğimiz olgu olarak burada sağlam şekilde yapıyoruz.

Fiyatlarımız ekonomik olarak zamana göre uygunluk göstermektedir. Bu yeni ilçesinde tam zamanında ve ciddi olarak hızlı ve güvenli bir teslimat sunuluyor. Bununla birlikte yaptığımız çalışmalar içinde bulunan en önemli iyi işlerimiz.

Ekspres kurye bu yüzden sizlerde hemen bu reel deneyimi yaşamak için uygun fiyatlarımızdan yararlanın. Böylece kazanan siz olacaksınız. Zamanında yerine getirmek ve onlarla daha çok ilgilenebilmek için firmamıza yeni kuryeler alıyoruz.  

Vip Kurye

Vip kurye işleri her zaman yapamıyorsanız bize bırakın biz yaparız. Yeter ki bizimle uğraşmayın. Yeter ama neden halk ile uğraşıyorsunuz. Evet istedikleri vakit bu trafiği açabiliyorlar. zellikle ilaç servisimiz sizlerin ihtiyaçları için hazır olan hizmetlerdir.

Tecrübe kazanmış ilk elemanlardan olan özel kişiler arasındadır. Daha sonra sektörün büyüme göstermesi ile kendi firmalarını kurmuşlar ve bu isim adı altında hizmetlerine başladılar. Bu zaman zarfı içerisinde büyük başarılara imza atmışlar ve büyümüşlerdir.

Vip kurye tüm elemanlarımız ile bir arkadaş gibi oluyoruz. Fakat hiç bir zaman işimizde laubalilik yapmıyoruz. Her kes kazandığı ekmek yediği yerde iş verenleri ile ne olursa olsun saygılı olamalıdır. Sonuç olarak düzgün konuşmalı ve iyi davranmalıdır.

Özel Kurye

Özel kurye ile trafik tıkalı olsa bile diğer araçların arasında geçerek yoluna devam edebilmesi ve park sorunu olmaması gibi avantajlar motosikleti taşıma ve kargo işlemlerinde öne çıkartmaktadır. Bununla beraber gidilmesini her zaman sağlamaktadır.

Biz neler taşır, taşıması yasak olmayanlar? Çalışan kesinlikle temiz, güzel ve resmi olan her ürünü yerine ulaştırır. Elemanlarının almadığı ve taşımadığı şeyler nelerdir? Bu iş kolunda üzerine almasının yasak olduğu malzeme ve eşyalar nelerdir?

Yani bu hizmet veren firmaların ve elemanlarının alamadığı yada alması yasak olan ürünlerdir. Yani insanları hiç bir zaman kandırmadan çalışmak gerekiyor. Çünkü hiç kimse kesinlikle başkasını kandıramaz. Ancak ve ancak kendini kandırır da haberi olmaz. Artık bizlerde buradayız.

Güvenli Kurye

  1. Moto kurye olarak bu işin temelinden itibaren piyasanın içinde var olan ve verdiği mücadele ile ayakta durmaya çalışan bu firma yaklaşık 25 yıla yakın zaman içinde ayakta kalmayı başaran şirketiz. Bizimle birlikte çalışmaya tamamen başlayabilirsiniz.
  2. Motorlu kurye bir kaç firma dan biridir. Piyasa zamanla gelişmiş ve bu sektör içindeki pasta oldukça büyümüştür. Bir çok büyük holding ve şirketler bu işe el atmışlar ve kendi firmalarını kurmuşlar. Yapacağınız şey telefonla kurumumuza ulaşmaktır.
  3. İstanbul kurye ile dolaysıyla bir çok holding firmaları müşteri portföyünden kayıp gitmiş olsa da dimdik olarak çalışıyoruz. İşte bu bizim en belirgin özelliğimizdir. Müşterilerimizin tek yapması gereken bizi araması. Tüm hizmetler ve politikalarımız şeffaftır.
  4. Acil kuryeözel olarak İstanbul içinden başka şehirlere acil bir eşya gitmesi gerektiğinde ise özel eleman ve büyük motosiklet kategorisinde bulunan hizmetimiz sürüyor. Özellikle trafik içinde akıcı ve sürekli olan hizmet her zaman daha da ön plandadır.
  5. Hızlı kurye olarak her zaman ilk olarak özellikle İstanbul içi dahil olmak üzere çalışıyoruz. İstanbul ilçeleri ve semtleri arasındaki bütün ileti ve işlerini tam zamanında yerine getiriyoruz. Bunun ile yürüdüğümüz yolda başarı ile yürümeye devam ediyoruz.
 
İstanbul Moto Kurye
İstanbul Moto Kurye