Moto Kurye | Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda biz kimiz, neyiz, ne iş yapıyoruz? Firma olarak bu firmamız bu hizmeti bu sektör içinde uzun zamandır var olan bir firmayız. Sonuçta var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip güzide firmalardan bir tanesidir. Sağlam ve çabuk şekilde temiz çalışırız. Yani bünyesinde tecrübeli ve yetkin moto kuryeler bulunduran şirketlerden hizmet almanız gerekiyor.

Tecrübeli, kaliteli ve güvenilir sahada çalışan elemanımız ile beraber şirket içi personelimiz dahil olmak üzere 30 civarı elemanımız ile yolumuza kaldığımız yerden devam eden bir çalışan firmayız. Bununla birlikte en uygun olarak piyasa önünde çalışıyoruz. Tüm bu avantajları elde edebilme için uzman hizmeti sunan firmalarla çalışmak gerekiyor.

Her yönden çalışma hazırlıkları yapmaktadır. Bu yüzden bizimle çalışmamak için hiç bir nedeniniz yok. Kısacası  yaptığımız işin hakkımızda kalitesi ve uyumu nedir? Böylece şu anda firmamız yüzlece motosiklet ve eleman filosuna sahip bir kurum haline gelmiştir. Gönderimleri özel olarak teslim edilmesi teslimat kalitesini arttırmakta, teslimat süresini azaltmaktadır.

Kurye

21 . yüzyılın görünmez kahramanlarıdır. Artık kurye, Dünya’yı taşıyan insanlardır. çoğu zaman teslimatlarımız 1 saat gibi çok kısa bir süre içinde gerçekleşebildiği gibi daha kısa bir süre içinde de rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu sayede en acil işlerinizde tarafımızdan destek alabilir. Başka paketlerinizi arzu ettiğiniz adresler arasında taşımamızı talep edebilirsiniz.

Bizler yalnızca hız vaat etmiyoruz. Aynı zamanda güvenli teslimat vaat ediyoruz. Kurumsallığın verdiği ciddiyet ve iş ahlakı ile paketlerinizi daima güvende tutuyor, karıştırmıyor, zarar vermiyor, kaybetmiyor ve en güvenli olarak teslimatlarını tamamlıyoruz. Çeşit çeşit çalışan motorlu ve yaya kurye uygulamalarımızla herkese ve her ihtiyaca hitap etmeyi başarıyoruz.

Uygulamaları artık modern dünyanın vazgeçilmezlerinden biridir. Çünkü alışılmış kargolarla en yakın noktalar arası dahi gönderilen paketlerin ulaşması günler alabilmekte. Fakat çoğunlukla insanların günlerce beklemeye hem vakitleri hem de tahammülleri olmamaktadır. Özel çalışan motor kurye hizmetlerimiz tam da bu noktada bütün gereksinimlerda çözüm olmaktadır.

Moto Kurye

Moto kurye der ki her şey kendiliğinden asla yoluna girmez çaba lazım. Bizde bu çabayı sizlere gösteriyoruz. Fakat bu çabayı gösterirken daima Allah’ın izni ile dürüst ve ilkeli davranıyoruz. Bu açıdan bir çok firma ile temas halindeyiz. Öyleyse bizi tercik etmenizde çok neden var. Arayışlarınızda hızlı ve kaliteli hizmeti doğru fiyatlara almak için firmamızı tercih edin.

Bu sistem başladı başlayalı siz değerli firmalara hem bireysel hem de firmalara kurumsal çalışılır. İş olarak hizmet veren ender şirketlerden bilinmektedir. Bu yaptığımız iş ile özellikle resmi devlet kurumlarının ve özel sektörde şirketlerine hizmet vermektedir. Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmeti için hemen biz Kurye‘yi tercih edin.

Hakkımızda bu firmanın kurucuları yaklaşık 1995 den itibaren bu piyasa içinde varız. Çeşitli firmaları içinde çalışmış ve bu işin püf noktalarını öğrenmiştir. Sektördeki yerimiz ve kuruluş sürecimizin aşaması. Emin olarak yoluna devam etmeye başlamışlardır. Gönderimde zarar görme, karışma, kaybolma gibi problemler ile mğüşterier asla karşılaşılmaz.

Motor Kurye

Motor kurye ile birlikte artık tüm kargolarınızı en hızlı ve en güvenli olarak taşımayı her zaman başarmaktadır. Yıllardır uygulamalarımız hem fotoğrafı daireler hem de özel şirketler tarafından tercih edilmekte. Yani kişisel gereksinimler için de gün geçtikçe daha fazla talep görmektedir. Firmamız da farklı seçenekleriyle zaman mekan sınırı yapmaz.

Paketleri en hızlı şekilde alıp, kaldırarak hizmet sunmaktadır. Hizmetimiz ise mesai saatleri dışındaki taşımalarımızı kapsamakta, bu sayede firmamız sayesinde 7/24 arzu ettiğiniz lokasyon arasında paketleriniz taşınabilmektedir. Yani bu kurye piyasasında önemli olarak uzun senelerdir uzman çözümler üretiyoruz. Her birisi alanında yetişmiş, deneyim sahibi kişilerdir.

Bu sektör içinde işini severek yapan, eğitimlerini tamamlamış, İstanbul dahil bütün İstanbul lokasyonlarına hakim personellerimiz sahada görev yapmaktadır. Güler yüzlü hizmet ayrıcalığı istisnasız bütün müşterilerimize sunulmaktadır. Piyasasında olarak uzun senelerdir uzman çözümler üretiyoruz. Çözümlerimiz garantili ve devamlıdır.

Motorlu Kurye

Motorlu kurye 1995 yılında kurulduk. Halen de devam ediyoruz çok şükür. Böylece bir günlük yolu iki üç saat içinde uçak ile acil düşürüyoruz ve paketinizi ayağınıza kadar getirip teslim ediyoruz. Ayrıca yine sadece İstanbul içi olan ve zor durumda kalan insanlarımız için varız. Sunulan her çeşit servis en temiz ve dürüst temiz servistir.

Hizmetini geliştirerek istedikleri paketionların yerine temin ediyoruz. Böylece belirli bir ücret karşılığında adreslerine teslim ediyoruz.  sistemi önemli ve ihtiyaç duyulan bir sistemdir. En başarılı servisi veriyoruz. Bütün kurye ihtiyaçlarınızda tercih edebileceğiniz firmamızda bulundurduğu tecrübeli ve yetenekli kuryeler ile sizlere uzman hizmeti.

Motor kuryeler acil paket, evrak vb. Gönderimlerinizin kısa süre içerisinde belirttiğiniz adreslere problemsiz biçimde teslim edilmesini sağlar. Alanında en iyi kurye ile hizmet almanız halinde sizin için bütün sektör içinde olan her işlemleri gerçekleştirebilir. 120 ila 180 dakika içerisinde teslimat garantisi sunmakta olan firmamız en kaliteli hizmeti verebilmek için en iyiler ile çalışmaktadır.

İstanbul Kurye

İstanbul kurye ile çok özel günlerde sevdikleriniz için hazırladığınız hediyeleri belirttiğiniz zaman içinde gerekli adreslere teslim edebilir. Firmalara çeşitli evrakların teslimini yapabilir. Adınıza gelen evrak ya da paketleri havaalanında teslim alıp adresinize veya arzu ettiğiniz diğer bir adrese teslim edebilir. Bu işlemlerin kaliteli biçimde, hızlı olarak gerçekleştirilmesi için buradayız.

Özel günlerinizde ile hediye göndermeniz, müşterilerinize faturalarını kısa bir süre içinde göndermeniz işletmenize acil evrak göndermeniz gerekebilir. Bu tür durumlarda kısa süre içerisinde size özel hizmet sunan motorlu kuryeleri tercih edebilir; gönderimlerinizin güvenli biçimde teslim edebilirsiniz. Bizim ile ihtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul moto kurye arayışlarınızda firmamızı tercih ederseniz tecrübeli ve yetenekli motosikletli kurye olan kuryelerimiz gönderimlerinizi kısa süre içerisinde, kaliteli şekilde teslim edecektir. Müşteri odaklı çalışan firmamız memnuniyetinizi üst seviyede sağlamak amacıyla en iyiler ile çalışmaktadır. Hemen adreslerinize motorlu kuryelerimizi getirtebilirsiniz.

Uçak Kargo

Uçak kargo ile İstanbul içinden hava limanı olan tüm şehirlere acil kurye hizmeti aynı gün teslimat ile sağlıyoruz. Hızlı hizmet vermelerinin nedeni otomobillere oranla çok daha az yer kaplayan motosikletlerin trafik problemine takılmadan seyir edebilmeleridir. Adresinize kısa bir süre içinde ulaşan motorlu kuryelerimiz gönderimlerinizi taşınmaya uygun biçimde muhafaza eder.

İstanbul uçak kargo en ideal hızlı yollama şeklidir. Fakat v-bu trafikte hem hızlı olmak hem de zamanı verimli kullanmak bir hayli zordur. Uçak Kargo olarak bizler uzun yılların deneyimi, bilgi birikimi ve profesyonelliği ile kalıcı çözümleri üretiyoruz. Bu beyanda tüm müşterilerimize en hızlı işi en kısa sürece yapma olanağı veriyoruz. Hava kargo ile aynı gü içinde şeirleraarsı teslimat.

Uçak kargo hizmetinde elemanalrımız trafik sorunundan etkilenmeden, kısa süre içerisinde belirttiğiniz adrese teslim eder. Teslimat işlemi size özel yapıldığından 3 saat önceden paket hazırlanmış olması gerekiyor. Modern hayatta zaman ve hız son derece önemlidir. Fakat özellikle Fındıklı gibi nüfus yoğunluğunun ve hareketliliğinin bir hayli fazla olduğu bölgeler de varız.

Yaya Kurye

Yaya kurye ise araç trafiğine kapalı olan yerlerde kulanılan özel yaya elemanalrın çalışması sistemiddir. Ayrıca toplu dağıtımlarda kullanılan en önemli faktördür. Yaya kurye uygulamaları yoğun trafikte hiçbir sekteye uğramaz ve arzu ettiğiniz her yere kolaylıkla ulaşım sağlanır. Bunun için her birisi kurye alanında tecrübe sahibi, eğitimlerini tamamlamış olur.

İstanbul belediyesi lokasyon bilgilerine bütünüyle hakim, modern teknolojileri en iyi biçimde kullanma becerisi olan ve güler yüzlü hizmeti temel alan bir kadroya sahibiz. Profesyonel ekibimiz ile 7 / 24 çalışarak sizler adına yollarda yer almaktadır. Özel bir noktadan diğer bir noktaya taşınması gerekli olan paketlerinizi, hediyelerinizi, evraklarınızı taşıyoruz.

Yaya olarak taşınabilecek bütün yasal kargolarınızı taşıyoruz. Yaya Kurye ile sunulan hizmetler günden güne daha fazla ilgi görüyor. Bizimle bir kez iş birliği yapan müşterilerimiz de daimi iş ortaklarımız oluyor. Çünkü her birisi yaya kuryenin avantajlarıyla tanışıyor. Bu da sizlere aynı gün içerisinde halledilmesi gerekli olan işlerinizi problemsiz halletme fırsatı verir.

Aynı Gün Teslim Kurye

Aynı gün teslim kurye piyasasında baş olarak uzun senelerdir uzman çözümler üretiyoruz. Her birisi alanında yetişmiş, deneyim sahibi, işini severek yapan, eğitimlerini tamamlamış, Buaralar dahil bütün İstanbul lokasyonlarına hakim personellerimiz sahada görev yapmaktadır. Güler yüzlü hizmet ayrıcalığı istisnasız bütün müşterilerimize sunulmaktadır.

İstanbul’un herhangi bir yerine taşınması gerekli olan veya diğer bir noktadan bir çok yere getirilmesi gerekli olan bütün paketlerinizin taşıması güvenle yapılmaktadır. Bu çalışma arazisi içinde daima çözüm ortağınız oluyoruz. İstanbul’un en kalabalık ve en hareketli semtlerinden biridir. Semtte nüfus hareketliliğinin hiç durmaması önemlidir.

Özellikle ulaşım noktasında problemlere yol açmaktadır. Yani aynı gün içerisinde taşınması gerekli olan gönderiler ve diğer hususlarda aksaklıklar ortaya çıkmaktadır. Fakat ulaşım alanında ortaya çıkan modern uygulama sayesinde hızlı ve kolay ulaşım sağlanabilmekte, bunların başında da mot kurye gelmektedir. Zaman su gibi akıp geçip gidiyor.

Normal Kurye

Servis çeşitlerimizin ilki zamanı geniş olan normal kuryedir. Normal kurye hizmetlerimizde ortalama 1 saat içinde belirtilen adrese size personellerimiz gelmekte ve 3 ila 4 saat arasında da paketleriniz güvenli olarak karşı tarafa teslimatı yapılabilmektedir. Diğer çeşitlerimize nazaran teslimat süresi çok az daha uzun olsa da fiyatları da buna göre uygundur.

Diğer bir ismi ise standart kurye hizmetimizdir. Yani acil teslim edilmesi gerekli olmayan bütün gönderileriniz içindir. Bu uygulamamızda gönderileriniz hızlı kuryeye kıyasla daha yavaş teslimi yapılır. Bir saat içinde alınan paketleriniz belirttiğiniz adresten alınarak 4-5 saat içinde karşı tarafa teslimi yapılır. Yani normal bir teslimat olarak karşı tarafa ulaştırılıyor.

Fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Paketlerinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe ilk belirleyici olur. Yani bu çeşidi de bir diğer etken olmaktadır. Firma olarak daima en nitelikli, en güvenli ve en hızlı hizmeti en ideal fiyatlarla sunmaya çalışmaktayız. Bizden fiyat almadan kurye tercihi yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Acil Kurye

Acil kurye ttomobillere oranla daha az yer kaplayan motosikletlerimiz trafik sorununa takılmadan gönderimlerinizin 120 ila 180 dakika içerisinde teslim edilmesini sağlar. Kuryelerimiz zarar asla görmemeleri için gönderimlerinizi özen ile taşırken ivediliklerinden de ödün vermez. Acil motorlu kurye ihtiyaçlarınız için firmamızı, tecrübeli ve yetenekli kuryelerimizi güven ile tercih edebilirsiniz.

Acil moto kurye olarak göndermeniz gerekli olan evrak, paket gibi gönderimleriniz için özel kurye servislerinden yardım alabilirsiniz. Firma ile iletişime geçmeniz halinde motor kurye adresinize gelir; şubeye gitmek için zaman ve efor harcamazsınız. Tüm gönderimleriniz rüzgar, yağmur, darbe vb. Dış etkenlerden zarar görmeyecek şekilde muhafaza eder.

Acil kurye servisi her zaman sizler için güvenli bir gönderim sağlamış olursunuz. Motosikletler otomobillere oranla daha az yer kaplar, böylece trafik problemi ile karşılaşmadan teslimat sağlanır; zamandan tasarruf edersiniz. Gönderimleriniz özel olarak taşınacağı için başkalarının gönderimi ile karışma, kaybolma gibi problemler bizde asla meydana gelmez.

Hızlı Kurye

Hızlı kurye ile acil paket, evrak vb. Gönderimlerinizin kısa süre içerisinde belirttiğiniz adreslere teslim edilmesini sağlar. Hızlı moto kurye uygulamalarımızın avantajları söz konusu olduğunda hiç şüphe yok ki akla gelen ilk hızlı olmamızdır. Hız bir çok alanda başka avantajları da yanı sıra getirir. Sürekli trafik kuyruklarının olması sebebiyle araçlarla İstanbul’da zorlanır. Ama biz değil.

Bir noktadan diğer bir noktaya araba ile ulaşmak saatler alabilirken hızlı motorlarla trafiğe takılmadan, yalnızca kırmızı ışıklarda beklemek kaydıyla, yol alınabilir. Bu sayede en uzak noktalara dahi çok kısa bir süre içinde ulaşım sağlayabiliriz. Hızlı motorlu kurye uygulamalarımız zamandan tasarruf sağlar. Bizler profesyonel ekibimiz ile sizin paketlerinizi taşırız.

Hızlı kurye olarak işinizi hafifletiyoruz. Bu bakımdan sizler de asıl işlerinizle ilgilenir, en kısa bir süre içinde işlerinizi yaparsınız. Böylece mesainizi uzatmak, işinizi eve taşımak, hafta sonlarınızı veya gecelerinizi işinize ayırmak mecburiyetinde kalmazsınız. Arta kalan vaktinizi hobilerinize veya sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Çalışmamız diğer kargo veya kurye çalışmasından daha iyidir.

Ekspres Kurye

Ekspres kurye normal kuryeye kıyaslandığında oldukça uygun maliyetlidir. Çünkü çok özel olan motosikletler ile en hızlı ve hemen acil teslimat yapmaktadır. Bu sayede sizler kargolarınızı bizlere taşıtarak bütçe tasarrufu yapmış, üstelik en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata almış olursunuz. Gün geçtikçe daha popüler hale gelen kuryeler esasında kargolara bir alternatiftir.

Expres kuryeler çok hızlı olarak ortaya çıkmıştır. Fakat zaman içerisinde diğer bir sektör haline gelmiştir. Yani farklı uygulamalarıyla herkese hitap eden çözümlerimiz ortaya çıkmıştır. Firma olarak dinamik yapımızla devamlı kendimizi geliştiriyoruz. İstanbul’dan herhangi bir adresine gitmesi gerekli olan veya İstanbul’un herhangi bir noktasından alıp veriyoruz.

Ekspres moto kurye ile bir adrese getirilmesi gerekli olan paketlerinizi taşıyoruz. Hatta biyerden imzalanıp gelmesi gerekli olan evrakınızı sizden alıyor, imzalatıyor, yeniden tarafınıza teslim dahi edebiliyoruz. Dolayısıyla uygulamalarımızın detaylarını bütünüyle sizlerin ihtiyaçları belirliyor. Artık aklınızda, kafanızda arkada kalmadan rahat bir şekilde çay, kahve içebilirsiniz.

Özel Kurye

Özel kurye uygulamalarımızla alakalı en fazla merak edilenlerden birisi fiyatlarımız olmaktadır. Bu fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmekte, bunlar arasında özellikle mesafe etkili olmaktadır. Paketinizin hangi adresten alınıp hangi adrese bırakılacağına göre fiyatlandırmalarımız değişebilmektedir. Fiyatlarımız üstünde etkili olan bir diğer unsur kurye türüdür.

Bizler birden fazla çeşidiyle hizmet sunuyoruz. Paketlerinizin aciliyetine göre normal, ekspres, vip kurye gibi seçeneklerimiz yanında mesai saatleri dışında taşınacak gönderileriniz için de gece özel kurye hizmeti sunuyoruz. Her zaman en yüksek kaliteyi en ideal fiyatlarla müşteriye sağlamaktayız. Dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yoğun İstanbul yaşantısı içinde hergün bir noktadan diğer bir noktaya taşınması gerekli olan yüzlerce paket ortaya çıkmaktadır. Firmamız da uzman çözümleriyle senelerdir müşterilerinin gereksinimlerına çözüm üretmektedir. Yani bundan sonra İnşallah kusursuz uygulamalarıyla geleceğin dünyasını bugünden inşa etmeyi başarmaktadır.

Arabalı Kurye

Arabalı kurye iş olarak kimisi ise özel ve hızlı işlerde ve şehirler arası kullanılacaktır. Hatta büyük ve hızlı olan kaliteli ve pahallı motorlardır. Yaklaşık 30 tane kendine güvenen elemanımız vardır. Bundan dolayı bu motosikletlerin kimisi İstanbul içi için ve şehir dışı olan motorlar var. Kurye gönderiminizi trafik vb. problemlerden etkilenmeden belirttiğiniz adrese ulaştırır.

Bu bağlamda biz İstanbul tüm ilçesinde tüm ekibimiz olarak sizlere en iyi işi sunarız. En kaliteli hizmeti vermek için gerçekten çok çalışmaktayız. Çok çalışırken asla ilkelerden taviz vermiyoruz. Bunlar ile olan şirketlerin bağlantılı bir çok büyük işler için çok yararına olmaktadır. İşlemleriniz için ulaşabileceğiniz firmamız bünyesinden, tecrübeli ve yetenekli kuryeler vardır.

Arabalı kurye olarak çok özel çalışanlar sayesinde kısa süre içerisinde gönderim işlemlerinizi tamamlayabilirdiniz. Kuryelerimizin gerçekleştirdiği itinalı teslimat süreci size özel olduğundan gönderimlerinizin kaybolmaz. Yani ürünler bizd iken karışma gibi problemler ile karşılaşması olanaklı değildir. En iyi ve en hızlı araçlı kurye hizmeti için bizleri tercih ediniz.

Gece Kurye

Gece kurye uygulamalarımızda her birisi alanında eğitimlerini tamamlamış, sertifika ve belge sahibidir. Yani kendisini devamlı geliştirmeyi önceleyen, bölge içinde lokasyon bilgilerine hakim olan elemanlardır. Her zaman güler yüzlü hizmet anlayışından taviz vermeyen personellerimiz görev yapmaktadır. Uzman kadromuz önceliği her zaman müşteri memnuniyetine vermekte.

İstanbul’un en köklü, en hareketli firmalarından biridir. Binlerce insanın yaşadığı mahallede yüzlerce işletme ve kurum faaliyetlerine devam etmektedir. Bu sebeple nüfus hareketliliği aralıksız devam etmekte, yanı sıra de yoğun trafik, ulaşım zorluğu, iş yoğunluğu ortaya çıkmaktadır. Bizler servisi ile insanlara faydamız olsun diye buradayız. Sizler için her zaman çalışma imkanı.

Gece kurye ile koşulsuz olarak aldığınız hizmetten memnun kalmanız adına bütün imkanlarımız seferber edilmektedir. Nöbetçi kurye çözümlerimiz oldukça hızlıdır ve yoğun trafikten, uzamış trafik kuyruklarından motorlarımız kesinlikle etkilenmemektedir. Yani bütün lokasyon bilgilerine hakim olmamız sayesinde noktalar arası ulaşımımız en hızlı biçimde gerçekleşmektedir.