İçeriğe geç
Moto Kurye | Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda motokurye.org olarak biz kimiz, neyiz, ne iş yapıyoruz? Şirket olarak bu işletmemiz bu hizmeti bu sektör içinde uzun zamandır var olan bir işletmeyiz. Neticede var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip güzide şirketlerden bir tanesidir. Sağlam ve tez biçimde pak çalışırız. Başka bir deyişle bünyesinde deneyimli ve yetkin moto kuryeler bulunduran işletmelerden hizmet almanız gerekiyor. Deneyimli nitelikli ve güveniliyor. Yani sahada çalışan personelimiz ile birlikte firma içi personelimiz dahil olmak üzere en iyi ortamı tüm personelimiz yolumuza kaldığımız yerden devam eden bir çalışan işletmeyiz.

Bununla beraber en uygun olarak piyasa önünde çalışıyoruz. Tüm bu avantajları elde edebilme için uzman faaliyetler sunan bir işletmelerle çalışmak gerekiyor. Her doğrultudan çalışma hazırlıkları yapmaktadır. Bu surattan bizimle çalışmamak için hiç bir sebebiniz yok. Kısacası yaptığımız işin hakkımızda niteliği ve geçimi nedir? Böylece şu anda işletmemiz yüzlece motosiklet ve personel filosuna sahip bir müessese haline gelmiştir. Gönderimleri özel olarak teslim edilmesi teslimat niteliğini çoğaldırmakta, teslimat zamanını eksiltmektedir. 21. asrın en görünmez kahramanlarıdır. Artık dünya’yı taşıyan insanlardır.

Çoğu zaman teslimatlarımız bir saat gibi çok kısa bir vakit içinde asıllaşabildiği gibi daha kısa bir vakit içinde de rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu sayede en acil işlerinizde tarafımızdan destek alabilir. Başka kolilerinizi arzu ettiğiniz adresler arasında taşımamızı arz edebilirsiniz. Bizler sadece sürat taahhüt etmiyoruz. Aynı zamanda tehlikesiz teslimat taahhüt ediyoruz. Müesseseselliğin verdiği ciddiyet ve iş edebi ile tüm bu kolilerinizi her zaman güvende yakalıyor, karıştırmıyor, hasar vermiyor, kaybetmiyor ve en tehlikesiz olarak teslimatlarını bitiriyoruz. Çeşit çeşit çalışan motorlu ve yaya uygulamalarımızla herkese gidiyor.

Moto Kurye

Moto kurye her gereksinime hitap etmeyi başarıyoruz. Uygulamaları artık çağdaş dünyanın bırakılmazlarından biridir. Zira alışılmış kargolar en yakın noktalar arası bile sevk edilen kutuların erişmesi günler alabilmekte. Fakat çoğunlukla insanların günlerce beklemeye hem zaman hem de tahammülleri olmamaktadır. Özel çalışan kişilerde bütün de bu noktada tam gereksinimlerda çözüm olmaktadır. Yani her şey asla kendiliğinden asla yoluna girmez mücadele gereklidir. Bizde bu mücadeleyi sizlere gösteriyoruz. Fakat bu mücadeleyi gösterirken her zaman Allah’ın izni ile dürüst ve ilkeli davranıyoruz.

Muhtelif işletmeleri içinde çalışmış ve bu işin püf noktalarını bilmiştir. Sektördeki yerimiz ve kuruluş sürecimizin safhası. Emin olarak yoluna devam etmeye başlamışlardır. Gönderimde hasar görme, karışma, kaybolma gibi problemler ile mğüşterier asla karşılaşılmaz.ile beraber artık tüm kargolarınızı en süratli ve en tehlikesiz olarak taşımayı her zaman muvaffak olmaktadır. Senelerdir uygulamalarımız hem resmi daireler hem de özel işletmeler tarafından seçim edilmektedir. Yani şahsi ihtiyaçlar için de gün geçtikçe daha fazla arz görmektedir. Böylece şirketimiz de değişik alternatifleriyle çalışmaktadır.

Motorlu kurye bir çok şirket ile temas halinde. Öyleyse bizi tercik etmenizde çok neden var. Arayışlarınızda süratli ve nitelikli hizmeti doğru maliyetlere almak için şirketimizi seçim edin. Bu sistem başladı başlayalı siz bedelli işletmelere hem fertsel hem de işletmelere müessesesel çalışılır. İş olarak hizmet veren ender işletmelerden öğrenilmektedir. Bu yaptığımız iş ile özellikle resmi devlet müesseselerinin ve daha özel sektörde işletmelerine hizmet vermektedir. Süratli, tehlikesiz ve nitelikli hizmeti için hemen bizleri seçim edin. Hakkımızda bu işletmenin kurucuları takribî 1995 den itibaren piyasa içindedir.

İstanbul Motorlu Kurye
Hakkımızda

İstanbul Kurye

İstanbul kurye zaman mekan hududu yapmaz. Kolileri en süratli biçimde alıp, kaldırarak hizmet sunmaktadır. Hizmetimiz ise mesai saatleri dışındaki taşımalarımızı içermekte, bu sayede işletmemiz sayesinde 7/24 arzu ettiğiniz lokasyon arasında kolileriniz taşınabilmektedir. Başka piyasasında ehemmiyetli olarak uzun yıllardır uzman çözümler üretiyoruz. Her birisi alanında yetişmiş, tecrübe sahibi kişilerdir. Bu sektör içinde işini beğenerek yapan, eğitimlerini bitirmiş, İstanbul dahil tam İstanbul lokasyonlarına egemen personelleri sahada düşünce misyon yapmaktadır. Güler suratlı hizmet ödünü ödünsüz tam alıcılarımıza sunulmaktadır.

Piyasasında olarak uzun yıllardır uzman çözümler üretiyoruz. Çözümlerimiz garantili ve devamlıdır.1995 senesinde kurulduk. Halen de işe devam ediyoruz çok şükür. Böylece bir günlük yolu iki üç saat içinde uçak ile acil düşürüyoruz ve kutunuzu ayağınıza kadar getirip teslim ediyoruz. Ayrıca yeniden yalnızca İstanbul içi olan ve güç vaziyette kalan insanlarımız için varız. Sunulan her çeşit servis en pak ve dürüst pak servistir. Hizmetini geliştirerek istedikleri paketionların yerine temin ediyoruz. Böylece emin bir fiyat karşılığında adreslerine teslim ediyoruz. sistemi ehemmiyetli ve gereksinim dinlenen bir sistemdir.

En zaferli servisi veriyoruz. Tam lojistik lüzumlarınızda seçim edebileceğiniz şirketimizde bulundurduğu deneyimli ve becerili kuryeler ile de sizlere uzman faaliyetleri veriliyor. Özellikle kutu, doküman vb. gönderimlerinizin kısa vakit içerisinde belirttiğiniz adreslere problemsiz tam şekilde teslim edilmesini sağlar. Alanında en iyi işi almanız halinde sizin için tam sektör içinde olan her harekâtları reelleştirebilir. 100 dakika içerisinde teslimat garantisi sunmakta olan işletmemiz en nitelikli hizmeti verebilmek için en iyiler ile çalışmaktadır. Çok özel olan günlerde beğendikleriniz için hazırladığınız hediyeleri dağıtıyor.

Uçak Kargo

Uçak kargo ile İstanbul içinden hava limanı olan tüm şehirlere acil kurye hizmeti aynı gün teslimat ile sağlıyoruz. Süratli hizmet vermelerinin sebebi arabalara oranla çok daha az yer kaplayan motosikletlerin trafik problemine takılmadan seyir edebilmeleridir. Adresinize kısa bir an ve zaman içinde erişen gönderimlerinizi taşınmaya uygun şekilde muhafaza eder. Yani en ideal süratli gönderme biçimidir. Fakat bu trafikte hem süratli olmak hem de zamanı bereketli kullanmak bir hayli güçtür. Uçak kargo olarak bizler uzun senelerin tecrübeyi, bilgi birikimi ve profesyonelliği ile kalıcı çözümleri üretiyoruz.

Bu beyanda tüm alıcılarımıza en süratli işi en kısa sürece yapma imkânı veriyoruz. Hava kargo ile aynı gü içinde şeirleraarsı teslimat veriyor. Tüm elemanalrımız trafik meselesinden etkilenmeden, kısa zaman içerisinde belirttiğiniz adrese teslim eder. Teslimat operasyonu size özel yapıldığından 3 saat evvelden kutu hazırlanmış olması gerekiyor. Çağdaş yaşamda zaman ve sürat son derece ehemmiyetlidir. Fakat heran popülasyon yoğunluğunun ve hareketliliğinin bir hayli fazla olduğu bölgeler de varız. Özellikle belirttiğiniz zaman içinde lüzumlu adreslere tam zamanında paketlerinizi eslim edebiliyor.

İşletmelere muhtelif dokümanların teslimini yapabiliyor. İsminize gelen doküman ya da kolileri havaalanında teslim alıp adresinize veya arzu ettiğiniz öbür bir adrese teslim edebiliyor. Bu harekâtların nitelikli şekilde, süratli olarak asıllaştırılması için buradayız. Özel günlerinizde tam hediye yollamanız, alıcılarınıza faturalarını kısa bir vakit içinde yollamanız firmanıza acil doküman yollama gerekebiliyor. Bu cins gidişatlarda kısa vakit içerisinde size özel hizmet sunan görevlileri seçim edebiliyor. Tüm gönderimlerinizin tehlikesiz şekilde teslim edebilirsiniz. Bizim ile lüzumlarınızda işletmemiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul Moto Kurye
Hakkımızda

Yaya Kurye

Yaya kurye ise vasıta trafiğine kapalı olan yerlerde kulanılan özel yaya elemanalrın çalışması sistemiddir. Ayrıca toplu dağıtımlar kullanılan en ehemmiyetli etmendir. Yaya kurye uygulamaları yoğun trafikte hiçbir sekteye uğramaz ve arzu ettiğiniz her yere basitlikle erişim sağlanır. Bunun için her birisi kurye alanında deneyim sahibi, eğitimlerini bitirmiş olur. İstanbul belediyesi lokasyon bilgilerine tamıyla egemen, olan çağdaş teknolojileri en iyi şekilde kullanma marifeti olan ve güler suratlı hizmeti temel alan bir kadroya sahibiz. Profesyonel takımımız ile 7 / 24 çalışarak sizler ismine yollarda yer almaktadır.

Özel bir noktadan öbür bir noktaya taşınması lüzumlu olan kutularınızı, armağanlarınızı, dokümanlarını taşıyoruz. Yaya olarak taşınabilecek tam legal kargolarınızı taşıyoruz. Yaya kişiler ile sunulan hizmetler günden güne daha fazla alaka görüyor. Bizimle bir kere iş birliği yapan alıcılarımız da daimi iş ortaklarımız oluyor. Zira her birisi yaya kuryenin avantajlarıyla tanışıyor. Bu da sizlere aynı gün içerisinde halledilmesi lüzumlu olan işlerinizi problemsiz halletme fırsatı verir. Yani arayışlarınızda şirketimizi seçim ederseniz deneyimli ve becerili motosikletli gönderi kısa vakit içerisinde, nitelikli teslim edecektir.

Alıcı odaklı çalışan işletmemiz memnuniyetinizi üst seviyede sağlamak emeliyle en iyiler ile çalışmaktadır. Hemen adreslerinize motorlular ile getirtebilirsiniz. Yani acil paket, evrak vb. gönderimlerinizin kısa süre içerisinde belirttiğiniz adreslere teslim edilmesini sağlar. Tüm oluşan uygulamalarımızın avantajları söz konusu olduğunda hiç şüphe yok ki akla gelen ilk hızlı olmamızdır. Hız bir çok alanda başka avantajları da yanı sıra getirir. Sürekli trafik kuyruklarının olması sebebiyle araçlarla İstanbul’da zorlanır. Ama biz değil.Bir noktadan diğer bir noktaya hızlı araba ile ulaşmak saatler alabilirken bizimiçin değil.

Aynı Gün Teslim Kurye

Aynı gün teslim kurye hızlı motorlarla trafiğe takılmadan, yalnızca kırmızı ışıklarda beklemek kaydıyla, yol alınabiliyor. Bu sayede en uzak noktalara dahi çok kısa bir süre içinde ulaşım sağlayabiliriz. Bu uygulamalarımız zamandan tasarruf sağlar. Bizler profesyonel ekibimiz ile sizin paketlerinizi taşırız. Sistem olarak işinizi hafifletiyoruz. Bu bakımdan sizler de asıl işlerinizle ilgilenir, en kısa bir süre içinde işlerinizi yaparsınız. Böylece mesainizi uzatmak, işinizi eve taşımak, hafta sonlarınızı veya gecelerinizi işinize ayırmak mecburiyetinde kalmazsınız. Arta kalan vaktinizi hobilerinize veya sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Çalışmamız diğer kargo veya çalışmasından daha iyidir. Yani normale kıyaslandığında oldukça uygun maliyetlidir. Çünkü çok özel olan bir motosikletler ile en hızlı ve hemen acil teslimat yapmaktadır. Bu sayede sizler kargolarınızı bizlere taşıtarak bütçe tasarrufu yapmış, üstelik en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata almış olursunuz. Gün geçtikçe daha popüler hale gelen kuryeler esasında kargolara bir alternatiftir. Çok hızlı olarak ortaya çıkmıştır. Fakat zaman içerisinde diğer bir sektör haline gelmiştir. Yani farklı uygulamalarıyla herkese hitap eden çözümlerimiz ortaya çıkmıştır. Birisi sizi izlediğinde, değişik davranır.

Firma olarak dinamik yapımızla devamlı kendimizi geliştiriyoruz. İstanbul’dan herhangi bir adresine gitmesi gerekli olan veya İstanbul’un herhangi bir noktasından alıp veriyoruz. Bizim ile bir adrese getirilmesi gerekli olan paketlerinizi taşıyoruz. Hatta biyerden imzalanıp gelmesi gerekli olan evrakınızı sizden alıyor, imzalatıyor. Yani yeniden tarafınıza teslim dahi edebiliyoruz. Dolayısıyla uygulamalarımızın detaylarını bütünüyle sizlerin ihtiyaçları belirliyor. Artık aklınızda, kafanızda arkada kalmadan rahat bir şekilde çay, kahve içebilirsiniz. Uygulamalarımız alakalı en fazla merak edilenlerden birisi fiyatlarımız olmaktadır.

İstanbul Moto Kurye
Hakkımızda

Acil Kurye

Acil kurye otomobillere oranla daha az yer kaplayan motosikletlerimiz trafik sorununa takılmadan gönderimlerinizin 75-90 dakika içerisinde teslim edilmesini sağlar. Zarar asla görmemeleri için gönderimlerinizi özen ile taşırken ivediliklerinden de ödün vermez. Acil ihtiyaçlarınız için firmamızı, tecrübeli ve yetenekli görevlileri güven ile tercih edebilirsiniz. Yapılacak iş olarak göndermeniz gerekli olan evrak, paket gibi gönderimleriniz için özel servislerinden yardım alabilirsiniz. Firma ile iletişime geçmeniz halinde taşıyıcı adresinize geliyor. Şubeye gitmek için işinizde asla zaman ve efor harcamazsınız.

Tüm gönderimleriniz rüzgar, yağmur, darbe vb. Dış etkenlerden zarar görmeyecek şekilde muhafaza eder. Bu servisi her zaman sizler için güvenli bir gönderim sağlamış olursunuz. Motosikletler otomobillere oranla daha az yer kaplar, böylece trafik problemi ile karşılaşmadan teslimat sağlanıyor. Yani zamandan tasarruf edersiniz. Gönderimleriniz özel olarak taşınacağı için başkalarının gönderimi ile karışma, kaybolma gibi problemler bizde asla meydana gelmez. Bu fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmekte, bunlar arasında özellikle mesafe etkili olmaktadır. Paketinizin her adresten alınıyor.

Acil kurye hangi adrese bırakılacağına göre fiyatlandırmalarımız değişebilmektedir. Fiyatlarımız üstünde etkili olan bir diğer unsur taşıma olan türüdür. Bizler birden fazla çeşidiyle hizmet sunuyoruz. Paketlerinizin aciliyetine göre normal, ekspres, gibi seçeneklerimiz yanında mesai saatleri dışında taşınacak gönderileriniz için de gece özel hizmeti sunuyoruz. Her zaman en yüksek kaliteyi ideal fiyatlarla müşteriye sağlamaktayız. Dilediğiniz zaman iletişime geçebiliyor. Ayrıca fiyat teklifi alabilirsiniz. Yoğun İstanbul yaşantısı içinde hergün taşınması gerekli olan yüzlerce paket ortaya çıkmaktadır.

Hızlı Kurye

Hızlı kurye firmamız da uzman çözümleriyle senelerdir müşterilerinin gereksinimlerına çözüm üretmektedir. Yani bundan sonra İnşallah kusursuz uygulamalarıyla geleceğin dünyasını bugünden inşa etmeyi başarmaktadır. Servis çeşitlerimizin ilki zamanı geniş olan basmakalıp kuryedir. Yani tam vasati bir saat içinde belirtilen adrese size personellerimiz gelmekte ve 3 ila 4 saat arasında da kutularınız tehlikesiz olarak karşı tarafa teslimatı yapılabilmektedir. Değişik çeşitlerimize kıyasla teslimat süresi çok az daha uzun olsa da maliyetleri de buna göre uygundur. Değişik bir adı ise standart kurye hizmetimizdir.

Başka acil teslim edilmesi zorunlu olmayan tam gönderileriniz içindir. Bu uygulamamızda gönderileriniz süratli mukayeseyle daha yavaş teslimi yapılıyor. Bir saat içinde alınan kutularınız belirttiğiniz adresten alınarak 4-5 saat içinde karşı tarafa teslimi yapılır. Başka basmakalıp bir teslimat olarak karşı tarafa ulaştırılıyor. Fiyatlarımız muhtelif etmenlere göre değişmektedir. Kutularınızın teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe ilk tanımlayıcı olur. Yani bu çeşidi de bir değişik faktör olmaktadır. İşletme olarak her zaman en kaliteli, en tehlikesiz ve en süratli hizmeti en ideal maliyetlerle sunmaya çalışmaktayız.

Hızlı kurye ile bizden maliyet almadan lojistik seçimi yapmamanızı öneri ediyoruz. Yani piyasasında baş olarak uzun yıllardır uzman çözüm üretiyoruz. Her birisi alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini beğenerek yapan, eğitimlerini bitirmiş, Bu aralar dahil lokasyonlarına egemen personellerimiz sahada görev yapmaktadır. Güler suratlı hizmet ödünü imtiyazsız tam alıcılarımıza sunulmaktadır. İstanbul’un rastgele bir yerine taşınması zorunlu olan veya değişik bir noktadan bir çok yere getirilmesi zorunlu olan tam kutularınızın taşıması güvenle yapılmaktadır. Bu çalışma arazisi içinde her zaman çözüm ortağınız oluyoruz.

İstanbul Moto Kurye
Hakkımızda

Özel Kurye

İstanbul’un en kalabalık ve en hareketli mahallelerinden biridir. Mahallede popülasyon hareketliliğinin hiç durmaması önemlidir. Özellikle erişim noktasında problemlere yol açmaktadır. Yani aynı gün içerisinde taşınması zorunlu olan gönderiler ve değişik hususlarda aksaklıklar ortaya çıkmaktadır. Fakat erişim alanında ortaya çıkan çağdaş uygulama sayesinde süratli ve kolay erişim sağlanabilmekte, bunların başında da gelmektedir. Zaman su gibi akıp geçip gidiyor. iş olarak bazısı ise özel ve süratli işlerde ve şehirler arası kullanılacaktır. Hatta büyük ve süratli olan nitelikli ve pahallı motorlardır.

Takribî 300 tane kendine güvenen personelimiz vardır. Bundan dolayı bu motosikletlerin bazısı İstanbul içi için ve şehir dışı olan motorlar var. Lojistik gönderiminizi trafik vb. problemlerden etkilenmeden belirttiğiniz adrese ulaştırır. Bu bağlamda biz İstanbul tüm ilçesinde tüm takımımız olarak sizlere en iyi işi sunarız. En nitelikli hizmeti vermek için gerçekten çok çalışmaktayız. Çok çalışırken asla prensiplerden taviz vermiyoruz. Bunlar ile olan firmaların iletişimli bir çok büyük işler için çok faydasına olmaktadır. Operasyonlarınız için erişebileceğiniz özel şirketimiz bünyesinden, deneyimli vardır.

Özel kurye olarak çok özel çalışanlar sayesinde kısa müddet içerisinde gönderim operasyonlarınızı bitirebilirdiniz. İşlemle asıllaştırdığı itinalı teslimat süreci size özel olduğundan gönderimlerinizin kaybolmaz. Başka bir deyişle mahsuller bizde iken karışma gibi problemler ile tamda karşılaşması imkânlı değildir. En iyi ve en süratli taşıtlı için bizleri seçim ediniz. Tüm uygulamalarımızda her birisi alanında eğitimlerini hızlıca bitirmiş, sertifika ve belge sahibidir. Böylece kendisini aralıksız geliştirmeyi önceleyen, bölge içinde lokasyon bilgilerine egemen olan en iyi personellerdir. Her zaman güler yüzlüdür.

Arabalı Kurye

Arabalı kurye hizmet kavrayışından taviz vermeyen personellerimiz görev yapmaktadır. Uzman kadromuz önceliği her zaman alıcı taşıma memnuniyetine vermektedir. İstanbul’un en köklü, en hareketli şirketlerinden biridir. Binlerce insanın yaşadığı semtte suratlarca şirket ve müessese faaliyetlerine devam etmektedir. Bu nedenle popülasyon hareketliliği kesintisiz devam etmekte, yanı sıra de yoğun trafik, erişim güçlüğü, iş yoğunluğu ortaya çıkmaktadır. Bizler servisi ile insanlara verimimiz olsun diye buradayız. Sizler için her zaman çalışma imkanı. Araçlı kurye ile şartsız olarak aldığınız hizmettendir.

Araçlı kurye yönetilmesine karşın, derlenmesı tasarlanandan daha uzun sürüyor pamuk skandalının “sınırlı” etkisi ile başlıyor. Hisseler ile ticaretinde yüzde aşağıya kadar düştüğu durumlar olabiliyor. İcra heyeti ile beraber büyük lüks markasını asıl bir lüks oyuncuya yükseltme tasarısında üç yıldır devam ediyor. Ancak bugün, büyümenin hızlanmasının beklendiği bir noktada, marka varsayımları “tek-orta seviye”ye düşürdü -digit” satışları bu yıl daha az indirim sunduğundan çoğalış gösterdi. Orta vadede yüksek tek haneli kazanç çoğalışı hedefleniyor. Dönüş gidişatında, teslimatı her gün geciktirebiliyor.

Araçlı kurye memnun kalmanız ismine tam ihtimallerimiz seferber edilmektedir. Nöbetçi çözümlerimiz oldukça süratlidir ve yoğun trafikten, uzamış trafik kuyruklarından motorlarımız netlikle etkilenmemektedir. Başka bir deyişle tam lokasyon bilgilerine egemen olma sayesinde noktalar arası erişimimiz en süratli şekilde reelleşmektedir. Bunlar, sürüş esnasında gevşemenize ve sakin kalmanıza takviyeci olabiliyor. Yani bu da trafik kazalarından sakınmanıza takviyeci olabiliyor. Otomobilde yanınızda başka biri varmış benzer biçimde davranın. Yani basmakalıpta gülüp geçeceğiniz yakışıksız bir hareket.

Profesyonel Kurye

Hakkımızda bilgilerin genel müdürü ve lüks ürünler piyasanın inancını kaybettiği bir nokta var” diyor. Yatırımcıların potansiyel mali yılı tam görünümünden bekledikleri daha yüksekti. Mağazaların kapandığı ve marka elçilerinin ve teknoloji yüksek profilli kaybıyla oyunundaki olan harika ortaklığının sona erdiği belli olabiliyor. Artık zorlu bir yılın ardından markası, kazancında gerilediğini bildirdi. Aralık ayından itibaren güçlü bir derlenme, dördüncü çeyrekte sona eren Mart satışlarının yüzde önde olması ve hem çift haneli kazançlar yatırımcıları yatıştırmaya yetmedi. Dördüncü çeyrekte aynı mağazanın satışları, artmaya başlıyor.

Özellikle 2019’daki pandemi evvelsi seviyelere göre yüzde 5 düştü. Bu vaziyet, analistlerin, bu yıl güçlü satış çoğalışları bildiren daha büyük rakipler ile uyumlu bir şeyler beklemesine neden oldu. Ancak moda ve ten ürünleri kısmı 2021’in ilk çeyreğinde yüzde çoğalış gösterdi. Lüks analisti mülk stokları, her şeyden evvel, organik büyümeyle operasyon görüyor. Ancak şimdiye kadar elde edilen km taşlarına karşın bu işin cephede yapılacak daha çok şey var” diyor. Yatırımcıların temennileri ve bunun sonucunda ortaya çıkan güçlü emsal aktüellemeler ve şuan piyasanın “inanma istekliliği” sayesinde oluşan hisse fiyatı yükselişi başlıyor.

Arayın

×