Moto Kurye | Hava Kargo

Hava Kargo

Hava kargo şu anda ülkelerin çoğu önemli bir uçak şoförü yani pilot açığıyla karşı karşıya. Ne kadar kötü? Ekim ayı sonlarında, ülkenin ortalama binlerce pilot sıkıntısı yaşadığını ve hava taşımacılığı işini yitirdiğini tahmin etti. Uçak taşımacılığı ve hızlandırılmış nakliye endüstrilerinin geleceği daha da kasvetli görünüyor; yapılan tahminlere gore, sürücü açığı 2031 yılına kadar daha da fazla ikiye katlanarak binlerce sürücüye ulaşabilir.

Bu eksiklik şüphesiz, özellikle yoğun dinlence sezonu yaklaşırken, ülke çapında hızlandırılmış yük teslimatlarını ve sevkiyatlarını negatif etkileme potansiyeline haizdir. Niçin uçak şoförü sorunsı var? Öçok sayıda unsur geçindiren uçak şoförü kıtlığına katkıda bulunuyor. Bu senenin başlarında, ulusal perakende zinciri daha kısa yolculuklar ve teslimatlar yapmak için sürücüler kiralamayı organize ettiğinı duyurdu. Yılda yaklaşık iki katından fazlasını sunar.

Hava taşımacılığı çin endüstrinin yıllık medyan ücreti uzun mesafeli uçak pilotlarına ihtiyaç vardı. Bu hareket, hava kargo taşımacılığı ve hızlandırılmış nakliye endüstrilerindeki genel bir eğilimin göstergesidir. Kısa mesafeli sürücülere ve depo çalışanlarına yönelik artan talep, daha uzun iş günleri ve evden uzakta geçirilen daha fazla süre gerektirdiğinden, uzun mesafeli kamyon taşımacılığı pozisyonlarının doldurulmasını daha da zorlaştırdı.

İşletmeler ve hızlandırılmış nakliye şirketleri, bu “zorlu çalışma koşulları” sebebiyle nitelikli, olacaktır. Yani deneyimli sürücüleri bulma ve elde tutma mevzusunda zorluklarla karşılaşmaya devam ediyor. Bir değerlendirme raporuna ulaştırma bakanlığı tarafınca bu senenin başlarında olmaya başladı. Gösterilen covid salgını ve müteakip sokağa çıkma engellemelerinin getirdiği, 2021’de bir kaç milyondan fazla kişinin işini bırakmasıyla sonuçlandı.

Hava Kargo

Hava kargo İdeal acil nakliye şirketi seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır. Maliyet/süre tahminleri: Acil yükünüzü göndermenin maliyeti ne kadar olacak ve teslim edilmesi ne kadar sürecek. Hız ve huzur: Gönderiniz ne kadar çabuk ulaşacak? Acil nakliye sağlayıcısı yükünüzü alacak mı yoksa sizin mi bırakmanız gerekiyor? Bırakma yeri yakın mı? Güvenlik ve kapasite: Acil teslimat gönderi güvenliğini ön planda tutar.

Acil yükünüzü muntazam bir şekilde almak ve taşımak için kapasiteye ve kaynaklara sahip mi? Önceki başarılar ve itibar. Acil nakliye şirketinin, acil teslimatları güvenli. Yani tutarlı bir şekilde gerçekleştirme mevzusunda kanıtlanmış bir geçmişi var mı? Takip yeteneği: yani gönderiler iyi mi takip ediliyor? Gerçek zamanlı olarak izleniyorlar mı? Yoğun trafik, şiddetli hava koşulları yada öteki beklenmedik vakalar meydana geldiğinde kullanılabilecek.

Özellikle alternatif yollar (hava veya kara) var mı? Alan kişi hizmetleri ve güvenilirlik: alan kişi hizmetlerine her ulaşmış olduğunızda bir çağrı merkeziyle iletişime geçmeniz gerekiyor mu? Birden fazla kişiyle mi yoksa duruma aşina olan tek bir irtibat noktasıyla mı konuşacaksınız? Ortaklıklar ve ağ: Acil nakliye sağlayıcısının geniş. Yani bir kara ve hava taşımacılığı ağına erişimi var mı? Tüm filo araçları, yükünüzü işlemek için incelendi ve donatıldı mı?

İdame eden tedarik zinciri sorunları, yaklaşan tatille ilgili talepler ve ekonomik öngörülemezlik belirmeye devam ettikçe işletmeler önemli bir baskı ve belirsizlikle karşı karşıya kalır. Yanlış acil servis sağlayıcıyı seçmek, onların gelir kaybı. İş ortaklıklarının zarar görmesine ve daha fazlasına niçin olabiliyor. Yani şirketlerinin çoğu, belirli bir gönderinin tüm ayrıntılarını alana kadar tahminde bulunamaz, sadece kargolarının boyutundan, ağırlığından etkiler.

İstanbul Hava Kargo

İstanbul hava kargo boyutlarından emin olmayan müşterilerle çalışabiliyor. Şehirler arası karayolları, havaalanları ve daha fazlası hakkında derinlemesine bir anlayışla onlarca yıldır şimal hizmet vermektedir. Bu, teslim alma ve teslimatların yalnızca birkaç saat içinde kolay şekilde tamamlanabileceği anlamına gelir. Kullandığımız tüm kamyonlar yada uçaklar taşıyıcıları vardır. Belirli düzenlemelere uyduklarından emin olacak şekilde dikkatlice inceleniyor.

Motokurye.org onaylı taşıyıcıların her biri, çok çeşitli boyutlardaki gönderileri güvenli ve emniyetli bir şekilde taşıma kapasitesine sahiptir. Özellikle de teslim etmesine yardımcı olan akredite bir nakliye lojistiği şirketidir. Binlerce işletmenin mallarını ​​altında bile bölgelere zor koşullar altında ve olanaksız gibi görünen teslim tarihleri vardır. Yani gerçek zamanlı takip güncellemelerini kullanarak tüm gönderileri 7/24/365 devamlı olarak takip eder.

Ek olarak seyahatiniz için en hızlı rotayı belirleyecek ve ayrıca yoğun trafik, kötü hava ve öteki öngörülemeyen aksaklıklar durumunda yedek rotaları belirleyecektir. Acil bir gönderi tarafınca alındığında, gönderinizin tüm yolculuğu süresince aynı nakliyeci ile konuşacaksınız. Bu, kıymetli süreı boşa harcayan satın alan çağrı merkezleri yada çağrı transferleri olmadığı anlamına gelir. Ayrıca ek olarak gönderilerinizin alım tercihleri ​​ve gezi rotaları şeklindedir.

Tüm detaylı bir kaydını tutar ve gelecekteki gönderileri yaparken size vakit ve kaynak tasarrufu sağlar. Özellikle çok sayıda stratejik ortaklık kurarak, en yüksek güvenlik standartlarını karşılayan devasa bir kara ve hava aracı ağına erişime haizdir. Acil nakliye durumları, hızlı düşünme, gereksinimlarınızı anlayan tek bir irtibat noktası ve gerçek zamanlı takip gerektirir. İster standart bir kargo uçuşu planlamanız, ister kendi uçuşunuzu yakalayın.

Uçak Kargo

Uçak kargo gereksin, gönderiniz için en hızlı rota ile birlikte. Yani tam maliyeti önceden anlamanıza yardımcı olabiliriz. Covid salgınından kaynaklanan tedarik zinciri problemlerı, olutu. Yani dünyanın en büyük nakliye şirketlerinden bazılarının kendi kargo uçağı filolarını satın almasına neden oluyor. Hava kargosu, yüksek maliyeti sebebiyle bazı üreticiler. Ve perakendeciler için hala engelleyici olsa da, geçen yıl limanlarda birikmiş işler devam etti.

Özellikle hava devam ederken talep gene de arttı. Benzer biçimde büyük liman şehirlerinin haricinde onlarca gemi beklemeye devam ediyor. Genellikle yüklerini yüklemek yada boşaltmak için haftalarca beklemek zorunda kalıyor. Nakliye şirketi yöneticilerine göre, uçakları deniz taşımacılığı işlerini desteklemek için kullanmayı planlıyorlar. Uçtan uca lojistik sağlayıcılar olarak hareket ediyorlar. Ayrıca bu şirketlere doğru bir hareket de olabiliyor.

Bununla birlikte, okyanus taşımacılığı şirketleri, önde gelen hava taşımacılığı. Şirketlerine kıyasla hala azca sayıda tayyare işletiyor. FedEx, UPS ve Deutsche Post AG’nin elinde yaklaşık haizdir. Ve her gün yüzlerce uçuş gerçekleştirebiliyor. Deniz taşımacılığı şirketleri, daha küçük paketler yerine çeşitli mallarla dolu paletleri taşımayı tercih ediyor. Hava kargosu sektördeki satın almalar da bu yönü işaret ediyor. Geçen yıl nakliye uzmanı çok para ödedi.

Tamamlandığında, satın alma işleminin toplam hava kargo hacmini ikiye katlaması umut ediliyor. 2019’da logistik işlem aldı ve peşinden kendi hava taşımacılığı hizmetini başlattı. Uluslararası hava taşımacılığı birliği’ne göre hava taşımacılığı. Hacim olarak küresel ticaretin %1’inden azını, değer olarak ise %35’ini oluşturuyor. Kargo uçakları, gıdadan otomobil malzemelerine kadar her şeyi taşıma kapasitesine haizdir. Akla gelen her şeyi taşıyor.

Acil Hava Kargo

Pandemi esnasında yarı iletkenler, aşılar, tıbbi ekipman, teknoloji ürünleri ve giysiler taşında. İhtiyaç şeklinde hayati ürün ve malları taşımak için kullanıldılar. Uçakların elektrikli otomobiller ve öteki kullanımlar için lityum pilleri taşıması da giderek yaygınlaşıyor. Averaj olarak, hava taşımacılığı, okyanus kargo miktarının altı katına mal oluyor. Yani sadece salgın sırasında, tarihsel olarak yüksek olan okyanus taşımacılığı fiyatları nedeniyle önemli ölçüde azaldı.

Buna rağmen gidiş ve dönüş hava taşımacılığı hizmetleri. Ve kapasitesi için artan bir genel talep yaşıyor. Petrol ve gaz sektörü için sıkıntılı bir yıla giriliyor. Hava taşımacılığı hacmine, tonaj açısından havaalanı operasyonları hakimdir. Ve talep çapında sağlıklı seyretmektedir. Hava taşımacılığı bakarsak, 2022 verilerine bakılırsa iyidir. Her ikisi de ülkedeki en işlek düzinelerce havalimanı arasında yer ediniyor. Bu ikisi, havalimanları ile beraberdir.

Devasa boyutuyla birleşen bu tür endüstriyel üretim.Aacil yüklerin çoğu zaman hava kanalıyla taşındığı anlamına gelir. Ek olarak, Airlines’ın itibaren yeni bir ortaklaşa iş başlatmasıyla. Uluslararası hava taşımacılığı talebi artmaya devam ediyor. Bu hafta ek olarak arasında haftalık hava taşımacılığı hizmeti vermeye başladı. Dünyanın en yoğun 25 hava kargo taşıyıcısının son listesinde birkaç değişiklik oldu. Ve yani ilk beş sıra bir önceki yılla aynı kaldı.

Uçak kargo hava taşımacılığı pazarının yıllık bazda artmaya devam ettiğini gördü. Bu arada, daha minik nakliye operatörleri çok sayıdaki bölgesel havaalanlarındadır. Uçak uçuşları, hava kargo endüstrimizin sağlığı için çok önemli olduğu anlamına geliyor. Ekonomisi, petrol ve gaz sektörünün merkezi olmanın ötesinde büyük bir çeşitliliğe sahiptir. Toplam üretim çıktısında yalnızca sonrasında olur. İkinci verilere nazaran daha iyi durumda bulunmaktadır.