İçeriğe geç
Moto Kurye | Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece kurye ile taşımacılıkta konfor ve bireysellik her şeyin üstünde değer taşır. Tüm çalışanlar, herhangi bir saldırgan sembol yada çarpıcı söz içermediği sürece bizde çalışır. Ama şirket tarafından genel hatlarıyla uygunsuz veya saygısız sayılmadığı sürece, çalışırken en sevinçli olacakları ve kendilerine en oldukca güvenecekleri şeyleri giymeye teşvik edilir. Sürücülerinde, şirketin imajı ve en iyi değerleriyle asla uyuşmazlık yapamaz. Özellikle orijinal ve doğru haliyle varış noktasına ulaşması için çalışıyor. Firmalara daha uygun olan kontrollü bir ortam sağlamaktayız. Her zaman akış açımız değişiyor.

Büyükçekmece Kuryeİşlemlerimizde ilçeiçinde sadece başlangıç değil, ancak araştırmayı erkenden, planlama ve hazırlıklar geri kalanını yönlendirmeye 7/24 yardımcı olacaktır
7/24 Büyükçekmece KuryeTicaret ve lojistik taşımaları için saha ekibinin kimlerin oluşturacağını ve onlar için herhangi bir koruma ve ekipman sipariş edip etmeyeceğini de planlıyor
Büyükçekmece Acil KuryeTaşıma sırasında alınan materyallerin düzgün bir şekilde yapılması gereken evrakları gözden geçiriyor ve tüm teslim tarihleri not ettiğimizden emin olur.
Büyükçekmece Moto KuryeUzun mesafe taşımalar için ve hatta müşteriye özel seyahat gerekiyorsa, ticaret taşıma ekibinizin pasaport gibi tüm seyahat belgelerinin düzenli taşınıyor
Hızlı Büyükçekmece KuryeBirçok müşteriye her tür paket için, aynı gün teslimat veya çok hızlı gidecek teslimat çözümleri sunar. Onun, karşılığını alacak ve işler daha iyi sona eriyor
motokurye.org Büyükçekmece Kurye
Büyükçekmece Kurye
motokurye.org Büyükçekmece Kurye

Neden Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece kurye ile işletmeler başka rakip firmalar ile anlaşmadığına inanmadıkları rastgele bir şeyi değiştirmelerini isteme hakkını gizli meblağlar olabiliyor. Teslimat sürücülerinin, bir hayli firmanın suratı olarak hareket ettikleri için teslimatlarını asıllaştırırken nizamlı olmaları ve ustalaşmış bir manzara sağlamaları ehemmiyetlidir. İşletmenin şahsi markasını taşıyan çantası, rastgele bir giysi kaideyi ihlali tehlikesini ortadan kaldırır. Başka bir deyişle çantasız asla olmaz. Yalnızca yukarıyada belirtildiği benzer biçimde, kuryelerin bu yoldam şeyleri kullanımı zoraki değildir. İşletmenin seçim ettiği rahat yaklaşım, iyi olacaktır.

Özellikle zafer göstermiş bir teslimat hizmeti sağlamanın anahtarı olan çalışanlar ve dolayısıyla alıcıları için müspet bir yöre yaşatmaya bir destek olmaktır. Yani başka bir deyişle boş ve sallama marifetinizden kesin olduğunuzu umarız. Bu yazının tüm suallerinizi cevapladığını ve motor çantasını her zazman yağmur geçirmez bulunduğunu öğreniyoruz. Teslimat sürücüsü olmakla ilgili daha fazla sorunuz var ise, takviye isteyin. Özellikle de web sitelerine göz atın. Yada taşıma kuryesi olmanın iyi mi çalmış olduğu ile ilgilidir. Ayrıca daha çok informasyon işlemi ile denetim edinmek için çalışıyor. Yani kaynaklarımızdan kimilerini ziyaret ediniyor.

Özellikle bu, yollarda daha azca taşıtın kullanılmasına yol açar. Ayrıca bu da birden fazla teslimat yapan şirketlerin çevre için tekli işletmelere nazaran daha iyi ve daha ucuz olma meylinde oldukları anlama kazanç sağlar. Bu sistemde gidişat daha az yakıta ve gidere yol açar. Birden fazla işlem oldukça düşürme marifeti aynı adresteki öteki sürücülerde bulunur. Birden fazla yoldan inerek daha fazla ve karanlık yollarda tek başına daha azca süre tüketmek anlamına geliyor. Yani bu, insanca muhtemel olmasıyla birlikte çok işi bitirmenize izin verecek, ama sizin için daha çok para anlamına geliyor. Yani bier sürücüler, lojistikte çoğalıyor.

Büyükçekmece Moto Kurye

Büyükçekmece moto kurye sürücülerin tek seferde bir öbek alıcıya teslimat yapabileceği anlamına kazanç sağlıyor. Misal, kutunun tümü aynı çoklu vazgeçmenin parçası olan ayrı adrese beraber teslim edilmesi olanağı sağlıyor. Onlar azami kazananlardan kimileri, fakat gidişat ve zaman bununla beraber en oldukca çalışanlardan kimileri haalen çalışıyor. Sektördeki teslimat sürücülerinin alttakiler dahil yalnızca bir bunlarla hududu olan olmayan bir ekip vazifeyi vardır. Artık çoklu teslimat hizmetlerini kullanmanın ek bir avantajı, birden fazla teslimatı bitirmek için yalnız bir araç yollamaları gerektiğinden firmaları kurtarmasıdır.

İşte yolculuklarını her süre yola çıkmadan ilkin tasarlamalıdır. Yani çoklu teslimat değilse seçenek düzenleme etmeler üzerinde çalışmak her ne nedenle olursa olsun muhtemel. Yani çoklu vazgeçme kısıtlamaları ve süre pencereleri eş şekilde en son çoklu satış farklılıklarının tümü ile ilgili güncel informasyon sahibi olmak. Çoklu teslimat sürücü rollerinin çoğunda, sürücüler teslimatları bir tasarlayıcının takviyesiyle direk yapmış olacaktır. Yoğun zamanlarda devamlı kuryeler devreye giriyor. Planlayıcılar genellikle tüm çoklu ve çoklu düşüş rotalarını turlarına çıkmadan evvelde tasarlamaktan mesuldür. Fazla ve çoklu teslimat sağlıyor.

Moto kurye hazırda bir sürücü bu çantalardan birine haiz değilsen olmaz. Yakında bir tane sipariş ettiğinizden emin olun. Başka doküman teslimi rahat bir hale getiriyor. Yollarda iyi kısmetler işlem için bulunuyor diyebiliriz. Bütün ve net olarak neleri tam idrak etme geliyor? Böyle teslimat hakkındaki öğrenmeniz gerekenler nedir? Bu sualleri ve daha aşırısını bugünkü yazımızda yanıtlayacağız. Çoklu teslimat bir lojistik firmasının her bir alıcıya veya her koli için ayrı adrese teslimat yapmak. Böylece bazı şeylerintelkini zorunda kalmadan aynı rotadaki yerlere vermesidir. Kısaca birkaç alıcıya fazla olan operasyonlarda araç kullanıp teslim yapıyor.

Büyükçekmece Kurye
motokurye.org Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece Acil Kurye

Büyükçekmece acil kurye para kazanmanın süratli bir yoludur. Ve alanlarını iyi bilen ve sık sık çoklu teslimat alana getiren sürücüler için oldukca özgüılatlı olabiliyor. Yani bu çoklu bir araç-gereç yada doküman vazgeçme sürücü vazifeyi, alttakiler de dahil olmak suretiyle bir ekip avantaj sağlar. Daha sık çoklu vazgeçme marifeti ile artan hasılat potansiyeli olabiliyor. İyi düşünülmüş bir çoklu çıkış rotasına sahip olmak ve en verimli rotayı seyahat etmeyi tasarlamak gerekiyor. Bundan sonra her teslimat rotanızda nereye gittiğinizi ve ne icra ettiğinızı tüm iş olarak öğreneceğiniz için zamandan tavır edecek ve yaşam deliğinizı kolaylaştıracaktır.

Teslimat vaziyetini aktüelleme ve teslimat motosikleti sürücüsünde otururken adresleri okumalıdır. Özellikle de bir teslimatçının resmi yığın resimler, telifsiz resimler ve fotoğraflar. Ama alışılmadık kutu hepimiz sorun değil. Bir çoklu teslimat sürücüsü, kutunun ebadına ve nereye bu teslim edilmesi gerektiğine bağlı olarak günde 7-12 teslimat arasında teslimat yapmayı bekleyebiliyor. Ayrıca fazla teslimat ile tek damla bile bu harekât arasındaki fark nedir? Fazla olan dağıtım teslimatları ile tek teslimatlar arasındaki fark çok fazladır. Çünkü teslim tek seferde birden fazla alıcıya teslim edilmesi ve tek seferde bir alıcıya tek bir teslimat yapılmasıdır.

İstanbul kurye kutu zarfla çoklu vazgeçmenin, büyük, oldukca duvarlı bir karton koliyle çoklu vazgeçme kadar karlı olmayacağı anlaması da geliyor. Bundan dolayı her çoklu vazgeçmede daha azca koli olacak ve bu da daha az iş ve daha azca para anlamına gelecektir. Senin içinki çoklu teslimat meydana getiren sürücülerin fazla teslimata çıkmadan öncesinden yaoulıyor. Yani bu tür tüm çoklu teslimatlarını egemenlik etmeleri ve tam manifestoların orada bulunduğunu doğrulamaları ehemmiyetlidir. Yani bu çoklu damla teslimatları meşguldür. İçin hiçbirini kaçırmamak için hakikatleştirme dinlenen fazla teslimatları anımsamanız ehemmiyetlidir.

 • Büyükçekmece kurye yanlış olması ve kutunun ağırlığının gönderim yaftasından çalışıyor.
 • Özellikle daha ağır olması vaziyetinde asıllaşabilecek birkaç durumda senaryoları vardır
 • Fazla kilolu olması vaziyetinde kutu teslim alınmayacak. Kutu yollayıcıya geri gönderiyor.

Büyükçekmece Hızlı Kurye

Büyükçekmece hızlı kurye senelerdir sektörde verdiğimiz kaliteli hizmet kavrayışı bulunuyor. Yani işe taşıyıcı olarak alıcılarımızdan bütün anekdot alarak galibiyetlere imza atmış bulunmaktayız. Yaptığımız işler yapacağımız işlerin teminatı olarak güvenle ve kaliteli bir biçimde hizmet sektöründe yer alırız. Günümüze bakılacak olursa bir hayli şirketin bu alanda hizmet verdiği biliniyor. Taşımacılık işleri hassasiyetle yürütülmesi gereken bir operasyon olduğu için, sorun olmaz. Ama ogün içerisinde erişmesini istediğiniz her türlü kutu ve eşyanızın en kısa müddette verilen adrese eriştiriyor.

Özellikle işletme olarak hızlı ve sağlam taşımak bizim işimizdir. Gün içerisinde ki koşullara göre hareket ederek zamanında veriyoruz. Ve tüm manilere karşı tecrübeli ve profesyonel takımımız ile nitelik standartlarında hizmet veriliyor. Emanet olarak verilen, bazen hayat kurtaracak olan bir çok uzuv işlerini yapıyor. Dosya, özel bir hediyenin erişmesi gereken adrese zamanında ve hasar görmeden eriştirmek için doğru adrestesiniz. Bölgesinde hizmet veren işletmeler bulunmaktadır. İş olarak her türlü ehemmiyetli doküman ya da eşyanızı en kısa müddette yerine eriştirmek için hizmet vermekteyiz.

Hızlı kurye şehiriçi teslim edilmesini istediğiniz gönderinizi kurye personellerine teslim edin. Tüm günün sevincini ve rahatlığını sürün. Yerin de ve zamanın da teslimat için takımlarımız sizin isminize güvenle teslimat asıllaştırır. Gönderim sağlamak için adresinize nasıl taşıma kurye çağırabilirsiniz? Yapmanız gereken web sitemiz üzerinden, ulaşmak. Yada uygulama üzerinden veya irtibat kanallarımızdan takımlarımız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Yollamak istediğiniz her ne olursa olsun adresinizden alıyoruz. Özellikle size erişim sağlayarak dilediğiniz adrese teslimat asıllaştırmaktayız.

Büyükçekmece Kurye
motokurye.org Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece Özel Kurye

Büyükçekmece kurye çoğu zaman en duyarlı olarak görülen kurye tamamen duygularla alakalıdır. Sezgileri genellikle çok aşikardır. Bazen hoşlandıklarına sadıktırlar ve başkalarına dürüstlükle önemserler. Bu sebeple, tipik bir mektup yollayan bireydir. Yani ailesine özlediğinide göstermek için kolay bir kartpostal olsa dahi, postayla yollayabiliyor. Bazı firmalar çok kolay fikrini değiştirebilse de, aynı zamanda çok dışada dönük ve zeki insanlardır ve harika sohbetlere her zaman hazırdırlar. Başka bir işte aynı zamanda büyük liderler olarak da dışarıya öğreniliyor. Genellikle popüler, cesur ve alaka çekicidirler.

Ancak bir Aslan için hiçbir şey görünüşünden ve iyi bir özgüvene sahip olmaktan daha ehemmiyetli değildir. Paketleri yollamasını bekliyoruz. Bu sebeple, 2023’te alıcılarımızın hoşluk mahsulleri, kozmetik mahsulleri , parfümler ve hatta hoş elbiseler taşınıyor. Onları hoş gösterecek ve harika sezdirecek her şey elimizden geliyor. Herkes başkaların tenkidi düşünürler. Ama sonradan ne olduğunu öğrenir. Bir karar aşaması vermeden evvel tüm alternatifleri inceleme eden cinsten olurlar. Yani bu da bazen çok tereddüt bireyler olarak ortaya çıkabilecekleri manası duruma anlamına çoğu kez durumda gelebiliyor.

İster programlarıyla ister konutlarının pakliğiyle alakalı olsun, organizasyonu hoşlanırlar. Bazen bazı paketler satın alırlar. Bir firmada 2023 de başlamadan ve başladıktan sonra evvel tipik bir gelecek seneye hazırlanabilmek ve tüm mesullüklerini ve tatillerini evvelden işlemlerini planlayabilmek için internetten bir şeyler bakabiliyor. Doğuştan bir çalışkan olan emeli etraflarındaki huzuru ve balansı gözetmektir. Çoğu insanın öğrenmediği şey hoşluk ve sanatla çok irtibatlı olduğudur. Bu sebeple tablolar, antika eşyalar veya hoş bir seramik vazo taşınması zorda olsa özel araçlarımız ile kolayca taşıyoruz.

Büyükçekmece Araçlı Kurye

Büyükçekmece kurye fazlalıkların bir işaretidir. Bazı firmalardaki kişiler olumsuz olay yaşandığunda intikam alacak kadar sadık olabilirler ya da saplantılı bir tutum geliştirecek kadar ısrarcı olabilirler. Ancak bunun en iyi yanı, bu cins terslikleri tecrübeledikleri için aynı zamanda işin büyük tasarım ve gözeticilerdir. 2023’te tipik biri, parasını internetten vitaminler , şifalı nebatlar satın alarak veya değişik natürel şifa kaynak uygulamalarıyla taşunamsında meşgul olarak harcayacaktır. En keyifli ve iyimser işaretlerden biri olan işlerde zati bazı kuryelerise doğuştan gezgindir. Dünyayı keşfetme ve yeni tecrübeler hayata isteği var.

2023’te büyük bir bisiklet müsabakasına katılma çabasını üstlenebilirler ve bisikletlerini doğrudan otele verebilirler. Ayrıca kargo yollamaya karar yollayabilirler. Ya da hatta iş için yurt dışına çıkıp valizlerini kuryeile yollayabilirler. Ne olursa olsun hizmetimizde her kes kolayca direk faydalanacaktır. Her ne olursa olsun, reel bir netlikle beynelmilel ve küresel nakliyeden yararlanabiliniyor. Ayrıca tüm sahadaki çalışan kurye elemanlardan en çalışkan kişilerde biridir. Hakikatçi, ısrarcı ve her zaman disiplinli çalışma şeklinde çalışan kuryelerimiz her zaman iş başında olurlar. Bir şeyleri kendileri yapmaktan mutlu olurlar.

Taşıma ve yol süresince kazanılan her adımın ilerleyişini sezmekten severler. Tipik olarak parasını anlamsız şeylere tüketmez, bunun yerine dizüstü bilgisayarına yeni bir iş çantası veya daha önceki eskimiş iş ayakkabılarının yerine yeni iş ayakkabıları almayı seçim eder. Onlarla işin alakalı her şey pratiklikle alakalıdır. Kurye ile alakalı bir olarak bir çok yeni bilgi öğreniliyor. Ancak aynı zamanda buluşlarla ve teknolojiyle de çok sıkı bir irtibatı firmamızın var. Bunun gibi çevrimiçi alışveriş platformlarını beğenecektir. Bu sebeple tipik bir eşya satın alarak bizim ile yollayabilirsiniz. Başkaları bu işe fazla ücret harcayacaktır.

 • Büyükçekmece kurye alırken tahsil edilecektir ancak ek fiyat alınacaktır.
 • Ne kadar büyük olduğuna bağlı olacaktır. İki senaryoyu acil araştıralım.
 • Kutunun yaftadan daha ağır olması vaziyetinde ne olacağı ağırlık farkın
Büyükçekmece Kurye
motokurye.org Büyükçekmece Kurye

Çatalca Kurye

Çatalca kurye malzemeleri taşınırken bunların düzgün bir biçimde ele alındığından emin olmak usluca olacaktır. Bunun için 7/24 aynı gün size teslimat hizmetleri sunuyoruz. Yani şirket malının teslim alınması ve teslim edilmesi rahat olacaktır. Özellikle konut ofis donanımları da dahil olmak üzere çalışıyoruz. İşte sanal takım oluşturma etkinliğinidir. Başarılı kılmanın temel adımları oluyor. Sanal takım oluşturma olur. aktifliğinizi düzgün bir şekilde tasarlamak için ne kadar zamana lüzum var? Bu olduğuna karar verirken kendinize en az iki hafta vermelisiniz. Etkinliğin hangi gün olmasını istediğinize karar vermeden önceden bunu asgari olarak kullanın.

Özellikle bu ve çoklu damlaların olduğundan tehlikesiz olmak anlama kazanç. Iniş bölgesini barındıramadığı için çoklu inişlerin tekli inişlere dağılınması gereksinim dinlenen bir vaziyettir. Teslimat taşıtını aynı anda vazgeçin. Netice olarak teslimat motosikletinde oturan teslimatçı doküman başka bir deyişle koli resmi sürüklemelidir. Çoklu damla teslimat sektörü süratli bir büyüme yaşıyor. Çalışma saatleri uzun ve en sorunlu olabiliyor. Sadece birden fazla düşüşe haiz bir sürücü olunuyor. Pek çok pozitif yanları ve doğrultuları da olabiliyor. Firma malınız hep kıymetlidir. Ve işe alacağınız bir sonraki uzak çalışan için netlikle mecburi olacaktır.

Çatalca kurye çoklu teslimat sürücülerinin, hiç bir şeyi unutmamaları için var. Bu ambardan ufalamadan ilkin bir parça kağıda çoklu bir şey. Teslimatları yazmaları her süre iyi bir fikirdir. Ek olarak çoklu teslimata çıkmadan ilkin doğru çoklu-düşürmeli. Tam trafik kaidelerine tam bie uyduğunuzdan emin olmak anlama gelir. Teslimatların zaman ayırmanız hem stres yaşanıyor. Bununla beraber kargolarınızın en iyi halde teslim edilmesini elde edecektir. Bu, kartları doğru bireye teslim ettiğinizden kararlı olmak için çoklu oluşturuyor. Kartların her iki tarafına da tam bakmak. Çoklu kartta sizi afallatacak başka bir kutu olmadığından olmaz.

Kumburgaz Kurye

Kumburgaz kurye yükü veya kamyon yükünden daha az teslimat yapıyor. Tek bir konteynerde birleştirilmiş gönderiler bütün olarak alakalı konuma gider. Ve son varış noktasına vardıklarında, konsolidasyondan temizletilir. Ayrıca yerel kurye işletmelerine için son km teslimatının işlemlerini müşteriye iletiliyor. Bütçeye duyarlı ve etraf arkadaşı bir alternatiftir. Konsolide beynelmilel nakliye, etraf üzerinde asgari tesire sahip olduğunda taşıma yapılıyot. Ancak birleştirilmiş nakliyenin verimleri daha uygun olabiliyor. Uygun maliyetli alternatif yollar ise her işte her zaman taşımalardan mevcut olabiliyor.

Yollayıcının konteynerin tamamını değil, sadece aldığı alan kısmını ödemesi gerekir. Başka bir yollayıcı, konteyner veya treylerde bazı durum için kullandıkları alana göre teslimat fiyatını öder. Daha az zarar tehlikeyi karşılıyor. Mülklerin yollayanın bulunduğu yerden konsolidasyon merkezine ve müşteriye gitmesi için daha az durma noktası vardır. Daha az durma noktası, daha az taşıma anlamına kazanç sağlıyor. Ve bu da mülklerin taşınması sırasında zarar tehlikesini daha da eksiltir. Genellikle alıcı, gönderinin daha açıklamaya uygun olup olmadığını direk görebiliyor. Her zaman lojistik alanında yardım.

Kumburgaz kurye ile rastgele bir zarar olup olmadığını fark edecektir. Özellikle şehirlerarası nakliye usulüyle mülkler taşınıyor. Daha iyi konsolidasyon tam merkezinde nitelik hakimiyetinden geçiliyor. Bu yollayıcıya, rastgele bir zarar bulgusu göstermeleri halinde, bazen sorun olabiliyor. Son varış noktası erişmeden evvel mahsulleri değiştirme bahtı veriliyor. Ayrıca ilginize bakılırsa işler daha hızlı gitmesi sağlanıyor. Navlun maliyetleri güzel optimize ediliyor. Nakliye için paketler nasıl ambalajlar ve yükleniyor. Özel paket gönderiliyor. En iyi biçimde işten hakimiyet ediliyor. Hayatı çok iyi manada tanıyor.

Büyükçekmece Kurye
motokurye.org Büyükçekmece Kurye

Mimaroba Kurye

Mimaroba kurye 2023’te tipik bir kişi, parasını en yeni uslu telefonu veya belki de harika bir kamera ekipmanını alabiliyor. Ve bizim ile işini taşıtabiliyor. Genellikle en gelişmiş kurye hizmeti olarak ekspres kurye servisi anılır. Kuryelerimizde oldukça duyarlı ve irtibatlı insanlardırlar. Genellikle din ve mistisizm gibi soyut mevzularla ilgilenirler. Ve kristalleri postayla yollamayı seçim edeceklerini hipotez ediyoruz. Balık tutma gibi hobileride vardır. Ancak materyalist olmadığından 2023 senesinde en beğendikleri kitaplardan kimilerini, alabiliorlar. Hatta yapılan bazı gönderim varsayımlarında kendinizi tanıyabiliyor.

Belki 2023’te bu mahsullerden kimilerini internetten satın almak için esin almışsınızdır. Tekliflerimizi yakın dostunuza hediye olarak bazı özel şeyler armağanı olarak da kullanabilirsiniz. Yollamak istediğiniz mahsulü seçin, hoşça sarın ve işte. Bir hayli perakendeci, maliyetlerden önce ambalajlamadan tasarruf etmek gerekiyor. Ama nakliye niteliğini artırmak ve tehlikeleri eksiltmek için birleştirilmiş göderi teslim yöntemini kullanıyor. Birleştirilmiş teslimatın ne anlama geldiğini ve bunu şirketiniz için nasıl kullanabileceğinizi biliyor. Firmanızın nakliye giderlerini yani nasıl eksiltebilirsiniz? Konsolidasyon nedir? Anlatalım.

Mimaroba kurye dekonsolidasyon nedir? Birleştirilmiş gönderi teslimatının anlamı nedir? Lojistik sektöründe, birleştirilmiş teslimat, birden fazla kutunun tek bir konteyner içinde son varış noktasına gideceği anlamına olur. Muhtelif tedarikçilerden ve lokasyonlardan gelen bir çok gönderiler, nakliye maliyetlerinden tasarruf etmek için tek bir gönderide birleştiriliyor. Daha doğrusu, daha fazla hacimde sevkiyat yapan işin perakendeciler, öteki perakendecilerin mülkleriyle beraber daha ufak paketleri büyük bir konteynere yerleştirecek. Yani taşımalar olarak da adlandırılabiliyor. Bu aynı zamanda çok duraklı taşımalardır.

Kurye Bölgeleri

“Büyükçekmece Kurye” hakkında 5 yorum

 1. Geri bildirim: Beylikdüzü Kurye – BAŞAKŞEHİR KURYE

 2. Geri bildirim: Beylikdüzü Kurye – BEYLİKDÜZÜ KURYE

 3. Geri bildirim: Büyükçekmece Kurye

 4. Geri bildirim: Büyükçekmece Kurye

 5. Geri bildirim: Büyükçekmece Kurye

Bir yanıt yazın

Arayın

×