İçeriğe geç
Moto Kurye | Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Moto kurye hizmetlerimiz sizlere iddia ediyoruz şu ana kadar en özel firma ile işlem alacaksınız Bu duruma sizde şaşacaksınız. Bu hizmetler olarak İstanbul’un en iyisini lojistik alanında biz veriyoruz. Türkiye’nin popülasyonu haysiyetiyle çalışma alanı sağladığımız alandır. Fakat en ehemmiyetli ve insan ile en kalabalık şehri olan İstanbul şehridir. Üzerindeki yüz ölçümü geniş ve bayağı alanı çoktur. Artık iş açısından ise mukayese etildiğinde yoğunluğu haysiyetiyle iş ehemmiyetlidir. Özellikle İstanbul tamamına denk oranda dağılmayıp, emin yerlere ayrılıyor. Yani yoğun yığılma olduğu dikkate alınırsa güçtür.

Genellikle uygun bir seçenek olduğunu bildirmektedir. Program açısından elastik ise, evvelden tasarlanmış seyahatler için ek kargo hakkında bilgi alınıyor. Nakliye işletmeleri genellikle kalan boş alanı daha ucuza sunar. Ama bizim gibi işletmeler daha acele olarak iş sunar. Yani size motosikletli personellerimiz ile en iyi biçimde hizmet veriyor. Daha çok şahıs ve insan ile müesseseler için kurye sektörü ön plana ve tasarıya çıkmıştır. Böylece bizim ile otuz dakikada acilen kapınızdan alıyor. Yani seri ve çabul personeller ile en fazla acil doksan dakikada işi yerine göre hemen veriyor. /24 size özel derhal yararlanıyor.

1. Motorlu Kurye

Motorlu kurye hizmetlerimiz tertemiz ve çok tehlikesizdir. Tüm eşya ve doküman taşımak için ufalamış olan özel çantalarımız ve kısımları sayesinde taşıma yapılıyor. Yani çok özel ödünlü bir hizmet aldığınızdan emin olmanızı olası hale getiriyoruz. Sayfamıza da buradan ana sitemizden bakabilirsiniz. Artık süratli ve emin bir biçimde ambalajlanmasını sağlayan şahıslar olarak tanımlanmıştır. Biz motosikletler ile çalışan başta olmak üzere otomobil, uçak, gemi başta olmak muhakkak olan vasıtalar ile kutuların taşınması temel kabul edilmiştir. Artık böylece vaziyet zaman geçtikçe daha da iyileşiyor.

Servisimiz şirket olarak uzun senelerden beri motosikletli olarak çalışmış tecrübeli bir takımla sizlere hizmet veriyoruz. Çalışan uzman güzide takımımız kaliteli olarak bakımları yapılmış motosikletlerle sizlere hizmet veriyor. Güçlü ve çok kararlı çalışma sunar. Bundan sonra lojistik işinizde İnşallah her zaman yanınızda olacaktır. Bir nakliye işletmesi ile çalışırken karşılıklı güven esas geçerlidir. Sağlayıcılar arasında bütün maliyet farkı çok büyük olduğundan, evvelden bir kaç maliyet öneriyi istenmelidir. Ayrıca, nakliye işletmelerinin milli standartlara bağlı işler durum olduğu ama bu sebeple sağlıklı taşınıyor.

İstanbul Motorlu Kurye
İstanbul Motorlu Kurye

Motor Kurye Çeşitleri

 • Normal Kurye ( Standart Kurye )
 • Hızlı Kurye
 • Acil Kurye
 • Ekspres Kurye
 • Vip Kurye

Kurye Servisi

1 – Normal Kurye

Normal kurye yada standart kurye gün içi aynı gün teslimat yapılıyor. Verdiğimiz tüm hizmetleri aynı biçimde taşımacılık faaliyeti içinde olan bireyler için de İstanbul içinde hizmet vermek son derece güç olmaktadır. Bizler trafikten en az biçimde etkilenecek sağlam motosikletlerle hizmetleri veriyor. Satandart gün içi teslimat sağlanıyor. Yani bir nakliye ne kadar acil olursa, maliyet o kadar yüksek olur.

2- Hızlı Kurye

Hızlı kurye ileri seviye seri teslimat. Yani her saat, her an, her dakika sizlere sunduğumuz tam çalışmamızı sunuyor. En süratli çabuk olarak işimizi dahada ileri götürmeye devam edeceğiz. Alıcılarımız yenilenen ve büyüyen hizmet standartlarımız ile daha nitelikli süratli ve tehlikesiz işletmesiyiz. Özellikle motorlu çalışan tam personeller şehir trafiğinde özellikle avantajlı konuma kazanç sağlamaktadır.

3- Acil Kurye

Acil kurye taşıma yöntemleri ile gün içinde değil saatler içinde teslim işlemleri olan tüm teslimatlar için geçerlidir. İşletme olarak faaliyetler sürüyor. İstanbul’un yoğun popülasyonlu ve kalabalık mahallelerinden her birinde özelenen lojistik. Özellikle işletme olarak acil ve değişik başlıklar altında sunduğumuz hizmetler devam ediyor. Zamanında alım ve verme gidişatında bile teslimat sağlanıyor.

4- Ekspres Kurye

Express kurye çok tez teslimat yapmaktadır. Genel olarak teslimatların çabucak reelleşmesini sağlar. İşlerin hemen taşınmasını olası hale getirebiliyorsunuz. Bir telefonla olduğunuz yere gelip teslim edilmesi gereken dokümanı ya da kutuyu teslim alıyor. Ve Ssüpr bir hzıla teslim ediyor. İstanbul’da ki gönderim lüzumlarının karşılanmasını sağlıyor. Yani muhtelif çalışmalar halen gün boyu devam ediyor.

5- Vip Kurye

Vip kurye en süratli ve en acil taşıma sistemidir. Çok ehemmiyetli işlerinizi vip gönderin zamanınız boşa gitmesin. Otuz dakikada işlerinizi adresine teslim ediyor. Maliyet için arayın. Zira onlar gözükmeden bir çok ehemmiyetli işleri yerine getiriyorlar. En süratli ve en seri, en uygununu sizlere sunarak meselesiz gönderimler yapılmasını sağlıyor. Yani gönderi vaziyetini ışık hızı taşınmasını sağlar.

İstanbul Motorlu Kurye
İstanbul Motorlu Kurye

Lojistik Kurye Seçenekleri

 • Motosikletli Kurye
 • Araçlı Kurye
 • Yaya Kurye
 • Bisikletli Kurye
 • Otobüs Kurye
 • Uçak Kargo
 • Uluslararası Kargo
 • Tren Kurye
 • Gemi Kurye

1. Motosikletli Kurye

Motosikletli kurye taşınan teslimatlar acaba tehlikesiz midir? Sektör geliştikçe ve bizim piyasada şirket rakamının çoğalması ile beraber bu işi kısa müddettir dağıldı. Başka bir deyişle bu işi yapan deneyimsiz şahısların ya da legal olmayarak yapıyor. En az otuz dakika içinde hemen teslimat ihtimali vardır. Çoğu kargo firmayı şehir içinde koli teslimini en süratli bir gün içinde yapmaktadırlar. Bu işi yapan şahısların trafik içindeki tavırları pek çok şahsın gibi değişme gösteriyor. Yani burada işte olan algısını da yerle bir ediyor ve fikrini değiştiriyor. Biz ise en iyi ve disiplinli çalışıyoruz. Kuryecilik uygulanması gereken tüm harekât basamakları ile çalışmalarını sürdürmüş olur.

2. Araçlı Kurye

Araçlı kurye ile sunduğumuz tam hizmetlerimiz yalnızca size özel olarak vermekte olduğumuz tez olarak verdiğimiz servisimiz. En nitelikli ve zaferli hizmetlerinde buluşuyoruz. Vasıtalı başka hiçbir alıcımızın gönderisini almadan size geliyoruz. İnternet sayesinde büyüyen irtibat ile kapasitelerine karşın, özellikle gümrük için gereken belgeler alınıyor. Ayrıca pasaport ve kimlikler ile, arasında gezen çek, yıl, senet gibi ıslak imzalı olması. Taşıt ve yaya hareketliliğinin böylesine yoğun olmasıdır. Özellikle bundan sonraki durumlarda kutunun dikkatli bir biçimde değişmezlenmesiyle çözülebiliyor. Asla bir şeyin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin.

Arabalı kurye yalnızca sizin gönderilerini yerine eriştirmek üzere tam ve işleri vaktinde hizmet verilmesini sağlıyoruz. Standart fiyatlarımıza oldukça yakın maliyetlerle çalışırız. Tüm proje tasarlanır ve kapıdan kapıya sorgulanıyor. Nesneye özel ambalajlama sistemleri kullanımalar sunulur. Ama personel sanat yapıtları mevzusunda uzmanlaşmıştır. Ne yazık ki, bu cins uzmanlar oldukça pahalıdır ve bu sebeple çoğu an ve zaman bir alternatif değildir. Uzman olmayan nakliye firmaları genellikle daha ucuz ve aynı derecede emindir. Personelin, misal sanat yapıtlarını veya tasarım nesnelerini işlemek için eğitim almamış olması, iyi bir durum değildir.

Kozyatağı Motorlu Kurye
Arabalı Kurye

3. Yaya Kurye

Yaya kurye ile toplu dağıtım hizmeti veriliyor. Ayrıca vasıtaların ve motorların giremediği yerlere yaya olarak giriliyor. Çalışma olarak bu mevzuda hiçbir kaygının yaşanmadığı apaçıktır. Verilen her faaliyetlerde sağlam ve bellilik en başta gelmektedir. Yaya taşımacı ile aynı zamanda işleri ödünlü konuma getirecek olan bazı özelliklere sahip iyi hizmetler de vardır. Sizinde bunlar her zaman faydalanmanızı olası hale getiriyoruz. Hizmetimiz alakalı usunuza takılan sual neyse ve neler varsa bize sorunuz. Bunun yanına ilave edilen alıcılara hemen iletilmesi zorunlu olan siparişler, vardır. Bu sınama mahsulleri ve adli dokümanlar ilave edildiği zaman kullanılıyor.

4. Bisikletli Kurye

Bisikletli kurye yarış veya dağ bisikletleri gibi tüm bisiklet cinsleri için bir özel kurye hizmetidir. Yani en süratli ve tehlikesiz bir iş hizmetten emin olabilmeniz için her ay suratlarca bisikleti zaferle alıp teslim ediyoruz. Tüm bisikletli taşıma tamamen yapılandırılmış bir kolide oluyor. Bisiklete alınan ürünler ayrıca koliye sığacak biçimde uygun biçimde demonte edilmelidir. Tüm parçalar koliye tehlikesiz bir biçimde makul ve statiklenmelidir. Ve nakliye sırasında zarar görmemesi için çerçeveyi kabarcıklı bir biçimde helezoniyidir. Daha fazla ayrıntı için ambalaj rehberine bakın. Yani tamamen ambalajlanmış ürünleri bisikletin maksimum ebatları taşıyor.

5. Otobüs Kurye

Otobüs kurye ile kolilerini otogardan aynı gün yada ertesi gün gönderebilirsiniz. Taşıma mevzubahisi olduğunda dikkat edilmesi gereken gümrük kaideleri ile alakalı sualler yalnızca bunlarla hudutlu değildir. Kapsamlı sahne dekoru veya kırılgan ve bedelli sanat yapıtları alınmaz. Özellikle tasarım nesneleri bağımsız olarak hareket ettirilemediğinde, amaçlarına tehlikesiz ve sağlam bir biçimde varmaları için kime asla emanet edileceği dikkatlice tasarlanmalıdır. Taşıma sırasında emin bir derecede yıpranma ve eskimenin önüne geçilmesi pek olası değildir. Hatta bazı tiyatro işletmeleri, sahne tasarımının hasar görmesinin en başından söylüyorlar.

6. Uçak Kargo

Uçak kargo şehir içi paket yollama ile aynün teslim ile taşımaları sağlıyor. Yollarınızı kapatacak barikatlardan sıyrılarak teslimatlar yapıyoruz. Böylece çoğu zaman bizler işlerin periyodik olarak ilerlemesinde büyük oranda etkili olacaktır. Hava alanı kargo terminaline verilen kargo işi hizmet olarak düzenli ve disiplinli çalışmanın faydaları olmaktadır. Uçak servisimiz ile aynı gün teslim saatler içinde oluyor. İşte artık biz tüm barikatları aşan gerçekçi ve doğru hizmet veren ender bir firmayız. Böylece diğer finans hareketleri de yoğundur. Araç ve yaya trafiğinin çok yoğun olduğu bölgede iş yerleri işlerini kısa sürece halledeliyor. Ayrıca sorun çıkmadan veriliyor.

İstanbul Uçak Kargo
Uçak Kargo

7. Uluslararası Kargo

Uluslar arası kargo hizmeti veriyoruz. Yalnızca acil kolilerinizi alıyoruz. İş mevzusunda bizim ile alakalı hiç bir utangacız asla olmasın. Bizim ile her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere meselesiz bir biçimde eriştiriyor. Böylece tüm meseleler çözüyor. Yapılan tüm çalışmaların incelikleri ile birlikte kumpaslı bir çalışma alanı oluşturmuştur. Tanımlanmış olan kurye içerikleri ile beraber en çok emin. Ve süratli teslimat açısından değerlendirilmiş olur. Yani zorunlu olan dokümanların elden teslimi olur. Alıcılarımıza sunmuş olduğumuz hizmette her şeyden evvel kuryelerimizin canı çok ehemmiyetli olur. Ayrıca trafiğin güvenliğini her zaman önde tutuyoruz.

8- Tren Kurye

Tren kurye taşıdığımız kolilerin güvenliği düşünerek hizmet sunmaktayız. Özel arz eden alıcılarımıza hizmet sunarız. Ayrıca varış ülkesinin ithalat tertip etmeleri hakkında bilgi edinilmesi ve ihracat şartnamesi lüzumunun değerlendirilmesi öneri ediliyor. Şirketlerin bu mevzuda tam hudutlu takviyeyi bulunmaktadır. Ekspres gönderiler genellikle doğrudan müşteriye teslim ediliyor. Bu, işbirliği ortağıyla evvelden koordine edilmelidir. Böylece maliyetler buna göre hesaplanabiliyor. Yurtdışına geçici kullanım emelli taşımalar da lojistik servisi desteğiyle organize edilebiliyor. Firma, gidiş-dönüş taşımacılığını üstlenmek zorundadır. Bu senin işin ve mesullüğündür.

9. Gemi Kurye

Gemi kurye ile artık tanımlanmış olan kutuların en süratli ve emin. Bir şekilde taşınması için tanımlanmış olan ilkeler mevcuttur. Kıymetli olan servisimiz ile bu müddeti birkaç saat olarak sınırlıyoruz. Ayrıca ağır ve kapsamlı gönderileri de yönet eder. Konteynerler komple veya kısmi yük kullanılarak hava ve deniz taşımacılığı olasıdır. Tüm nakliye usulleri, mümkün olduğu kadar evvelden düşünülmesi hesaplanması gereken ehemmiyetli maliyetlerle ilişkilendiriliyor. Sorumluluk ve giderlerin üstlenilmesiyle alakalı muhtemel ihtilafları önlemeye dayanakçı oldunuyor. Ancak, misal her hangi bir yanılgılı yanlış kullanım mevzu bahisi olduğunda yanlışlar oluyor.

İstanbul Kurye

İstanbul kurye motosiklet kullanımından yorulmadık, magandalardan yorulduk. Lakin trafikte nasıl hareket edileceğini, dağıtım hizmetleri, insanlara karşı davranış ve daha bir çok meselede seminer ve kurslarımızla bu arkadaşları kaliteli elaman haline getiriyoruz. Ortaya çıkan motor hasarı ve onarımı daha sonra hasardan sorumlu fert tarafından ödenmelidir. Gelişigüzel bir fazlalık olmadan devam etmeye çalışıyor. Zaman ve mesafe açısından uygun olması koşuluyla, araba, kamyon veya otobüsle ulaşım netlikle daha uygun maliyetli bir ucuz seçenektir. Ama güdüye diren. Eşyaların ve paketlerin içerikleri belirlenmiş olmakla birlikte yeterli bir iyi seviyeye çıkıyor.

İstanbul moto kurye ile bu sektördeki işinizde bizimle zaman kazanın. Bu verdiğimiz özellik hiç bir giderine katılmadan sadece size hizmet eden bir sistem olarak gün yüzüne çıkıyor. Değerli dostlar ve bu sektörde çok motosikletle çalışmak için motorcu olmaya aday arkadaşlar. Ayrıca ufalayacaksa, tüm gümrük formalitelerinin sürücünün kendisi tarafından tamamlanması gerekiyor. Farklı ülkelerde farklı farklı trafik yasaları geçerlidi. Bizim ile seyahat etmeden evvel bunun farkında olmalısınız. Sürücülerin bilmesi gereken en önemli şeylerin listeleniyor. İstanbul motorlu kurye sıralanan özelliklerinin yanı sırra taşınan ve taşınmayan eşya olarak kısıma bölmüştür.

A- Anadolu Yakası Kurye

Anadolu yakası kurye hareketi ile yerinize saatler içerisinde tehlikesiz bir biçimde reelleştiriyor. Seri olmak her kesin yapacağı asla bir şey değildir. Güçlü ve sağlam olmak bilek ister, gönül ister, vicdan ister. Bu zamanda bu trafik ve bu insanlar içinde hala özel olarak işlerini de sürdüren tüm öteki tüm iş dostlara buradan selamlar olsun. Anadolu yakasında resmi her türlü işlerinizi yapıyoruz. Yani acele ve düzgün taşınmış oluyor. Böylece rahat daha da fazla ediliyor. Bazı işletmeler yakındaki noktalara gitmek mevzusunda gönülsüz olabiliyor. Sanatçılar, teçhizat ve çalgıları ile tren veya uçakla seyahat ederken, tren istasyonu/havaalanı ile otel veya çoğu yerdeyiz.

B- Avrupa Yakası Kurye

Avrupa yakası kurye servisi ile her biçimde sizlerde aramıza katılarak ailemizin bir parçası olun. En deneyimli ve ekonomik çalışan bir iş ve sistem olarak güç ve hakikat ölümcül bir iş yapıyoruz. Bende size nasihat bu işe girmeyin. Zira hiç bir dostumuz yok ki, ya ayağında kırık olmasın, yada kolunda, veya platin olarak takılmış olmasın. Ayrıca bütün varış zamanını ve yerini bildirmek ve sanatçıla için ehemmiyetlidir. Özellikle mekan arasındaki çok transferleri organize etmek ehemmiyetlidir. Yeterli rakamda motosikletin çalışması her zaman her yerde bulunacağı garanti ediliyor. Özellikle de yeterli valiz muhafazası olan motosikletler ile çalışma imkanını sunuyoruz.

İstanbul Motorlu Kurye
İstanbul Motorlu Kurye

Şehiriçi Kurye

Şehiriçi kurye ile İstanbul içinde birlikte bu şehrin her ilçesine doksan dakika hemen teslimat sağlanıyor. Özel hizmeti motosikletli çalışan işçilerin muhtelif meseleleri beraberinde getireceğini düşünen şahıslar bu hizmetlerin de emin olmayacağından evham dinliyor. Uzak ilçeye, yakınlara doksan dakikada faaliyet veriyor. Şehiriçi çalışan kişiler olarak 1995 seneden beri 25 senelik deneyimimiz ile sizlerin hizmetine hep koştuk. Bizlere katılarak tam hizmeti veren şirketimizin çalışma ilkelerini azıcık olsun bizimle artık tanıyın. Zaman bizden yanadır. Bu hizmeti veren şirketlerden hizmet almak hemde iş yerlerine elastiklik sağlamaktadır. Ancak bu en riskli işlerden biridir.

İstanbul İçi Kurye

İstanbul içi kurye ticari yaşamın çok yoğun olduğu, ülke dışına yolcu taşımacılığı yapan gemilerin yaklaştığı iskelelerin bulunduğu bölgede sürat çok büyük ehemmiyet arzetmektedir. Motosikletler ile galibiyetli bir transfer sağlamak için evvelden uygun bir rezervasyonu yapmak nasihat ediliyor. Hemen hemen tüm şehir ve bölgelerdeki alakalı maliyetleri ve firmaları İnternet üzerini inceleyebilirsiniz. Seçenek olarak, bir misafir performans sağlanıyor. Ayrıca bu işte tüm lojistik firma organizatörü ile transfer tertip edilebiliyor. Ayrıca organizatöre, valiz ve tüm paketlerin öğelerinin bütün rakamı, alabiliyor. Yani ebadı ve cinsi ile taşınacak birey rakamı hakkında bilgi veriliyor.

İstanbul Dışı Kurye

İstanbul dışı kurye nasıl yetiştireceğiniz mevzusunda kaygı etmenize gerek kalmıyor. Bünyesinde çalışan tecrübeli ve işinin ehli olan bütün personelleri ile hizmetinizde artık teslimatları adrese teslim ediyor. Teslimatları zamanı bir saat ile 3 saat içindedir. Siz de bizim takımımıza katılarak ailemizin bir parçası olabilirsiniz. Aramıza katılacak yeni lojistik taşımacısı imkanı. Bununla çalışma dostlarla daha güçlü faaliyetler verebilmenin bizler de mutluluğunu yaşamış olacağız. Böylece topallamayan işler bireyleri parasal açıdan hasara uğratmaz. İstanbul dışı ve çecre illere kurye ile çok kolay olduğu bölgelerde işlemler oluyor. Aurıca öteki ilçelere de erişim süratli sağlanabilmektedir.

Şehirlerarası Kurye

Şehirlerarası kurye hizmetiniz tabi kumpaslı olarak alınan hizmetlerimizle daha fazla indirimlerin sahibi olduğunuzu da bunu unutmamanız gerekir. Bölgenin tüm şartlarını ve özel saklı gizli caddelerini çok iyi tanıyoruz. İstanbul ile diğer şehirler arasında nakliye hizmeti vardır. Misal olarak her yerde söylediğimiz lafın anlamını kavramak isteyen kardeşler, bizler bu laf ile acaba amaçladık. Bizler bu lafımızla tüm şirketlerini bahara benzettik. İstanbul’dan diğer geri kalan şehirler arasındaki servisi gün içi her saat vardır. Hak ettiğiniz nitelikli ve süratli taşımacılığı alabilmeniz için tecrübeli takımımızla her gün daha çok çalışıyoruz. Yani teslimat için her gün akşama kadar vardır.

Çayırova Motor Kurye
Şehirlerarası Kurye

Şehirdışı Kurye

Şehirdışı kurye ile çalışanlar, teslimatı kendileri yapmak vaziyetinde kalmaktadırlar. İstanbul içinde sizlere sunduğumuz tam acil servisi ile artık büyük şehir trafiğinde işlerinizi yetiştiriyoruz. Süratli ama ortaya çıkan şirketleri erken açan çiçeğe benzettik. Size en yakından bilip, tecrübeli bir takım abonesi haline bizim ile gelmiş olursunuz. Özellikle ve kaliteleri bakımından belli yerlere taşınması temel alınmıştır. Seçim edilen özellikleri ve çalışma usulleri ile beraber ayrıntıları üzerinde durulmuş olur. İş olarak en ehemmiyetli kutuları en süratli taşınır. Ülkedeki en büyük aynı gün teslimat hizmetine dönüştü. Yani her zaman yenilikçi olan, tamamen il çapında çalışıyor.

Eczane Kurye

Eczane kurye şirketi olarak İstanbul içi olmak üzere servisimiz vardır. İşte böylece günümüzde giderek daha çok seçim edilmeye başlayan her hizmetler sunar. Ama tüm alıcılar için bizler bırakılmaz bir hale geliyor. Yani kutuları teslim eden şahıslar sorumludur. Firma işleri olarak her alanda değişik servisimizde vardır. Toplu dağıtımları için elamanları kullanabilirsiniz. Şipşak çok sıhhatli ve nitelikli dürüst servis sağlarız. Burada size orjinal olarak bütün müddetinde alıcılara sapa sağlam kutuları veriyoruz. Bundan sonrası ise size aittir. Taşınması ve bulunması yasak ya da ajanlık kapsamına girebiliyor. Ama ruhsat, izin gerektiren silah, belge, madde ve eşi içerikler taşınmıyor.

Güniçi Kurye

Güniçi kurye ile aynı gün içinde ivedi ve süratli olan bir teslimatımız vardır. Özellikle eşyalarının hasar göreöğreneceğini düşünen bireyler bu hizmetlere önlemli yanaşıyor. Bu noktada bizler tecrübeyi sayesinde güven aşılarken aynı zamanda motosikletler ile çalışırız. Kuryemizin ve potansiyel olarak etrafında bulunan insanların sıhhatlerini riske atabilecek kimyevi şeyler alınmaz. Ayrıca biyolojik ve radyoaktif maddeler özel gizleme kaplarında olsalar bile taşınmamaktadır. Kutunuzun taşınırken sigortalanması gerekiyor. Kuryelerimiz aracılığıyla kıymetli işler sunabiliyoruz. Uzun seneler evvel bir vize hizmeti olarak kurulan, tek noktadan hizmete dönüşmüş.

Çayırova Motor Kurye
Motor Kurye Hizmetlerimiz

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim kurye bir hizmet alma uğruna sahip oluyor. Şirket olarak girdiğimiz şu zamanlarda sektöründe muhtelif hoş hizmetlerimiz faaliyettedir. Böylece iş doğrusuna ve görüşüye karışalım kavrayışı ile her noktada da hizmet vermiyoruz. Aynı gün teslimat yapılıyor. Başka vip sistemi vardır ki buda en süratli olan özel bir sistemdir. Yani kırk dakika içinde teslimat yapılıyor. Artık acil evraklar, bir noktadan başka bir noktaya güven içinde taşınıyor. Acil motosikletle taşınmak için büyük ve ağır olabilecek kolileri alakalı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alınıyor. Küreselleşen dünya yanı gizeme yoğun bir tempo ve süratli akan zaman meselesini yanı gizeme getirmiştir.

Özel Kurye

Özel kurye tamamen acil kavrayışı ile hizmet veriyoruz. Gerçekten de çok büyük bir başarı sağlanıyor. İşte bizim piyasada buna eş durum. Ama şunu da söylemek isteriz ki acı patlıcanı kırağı çalmaz. Bu mevzu hakkında değişik bazı site içinde olan cins yazımızı da kolaylık içinde okuyabilirsiniz. Her sebeplerine bakıldığında ise ticarette ehemmiyetli bir yer teşkil eden rekabetin olduğu gözler. Bu gidişat, piyasada işlem arasında ciddi anlamda rekabeti doğurmuştur. Üretici ve harcayıcı arası yaşanan sirkülasyon biçimi işin kesintisizliğini ehemmiyetli oranda etkilemektedir. Üretici işletmeler kendilerine özgün bir strateji uygular. Böylece bu takdirde varlıklar bir sonra teslim.

Gizli Kurye

Gizli kurye özel bir servis çeşididir. İstanbul’daki en büyük ve en karlı kurye firmalarından biridir. Öncelikle dijital ticarete odaklanmaktadır. İlk iki merkezi o andan itibaren, çok iyi bir firma haline geldi. Ayrıca bir koli kurye hizmeti sunuyor. Bize kolinizin nereden alınmasını hemen istediğinizi söyleyin. Ayrıca direk işinizden, konutunuzdan veya istediğiniz yerden alalım. Arz üzerine teslimat, ekspres işler kapsamında bazı işletmenin sunduğu hizmetlerden biridir. Aynı gün teslimat, ertesi gün teslimat, zaman bazlı / slot bazlı teslimatlar. Yani işlerden kimileridir. Firma ayrıca riskli madde teslimatı ve ayrıca büyük ebatlı sipariş teslimatı için alternatifler sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

Arayın

×