İçeriğe geç
Moto Kurye | Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye 24 saat boyunca olan teslimatında, sıklıkla mamüller bir işletmeden alınıyor. Özellikle çabuk ve bir saat arasında olacak bir başka bir işyerine teslim ediliyor. Ayrıca mesken teslimi ve teslimatı da yapıyorlar. Görevliler, birden fazla öğe, belge yada bir motosiklete sığabilecek hemen her şeyi teslim edebiliyor. Daha ağır ağırlıklar çoğu zaman bir minibüste göç ediyor. Ancak daha ağır paketleriçin de tam panelvan kamyonet kullanır. Özellikle kendi başınıza bazı şeyleri meydana getirmeye karar verirseniz, arkadaşınızdan gelip size hep yardım etmesini isteseniz sizin için çok iyi olur. Çünkü ekonomik maliyete iş almak isteyenler bizimle irtibata geçebiliyor.

Başakşehir Moto Kuryeİlk teslimat denemesi başarısız olursa, siparişi tamamlamak için bir kaç daha kaç deneme yapıyor. Özellikle motosiklet veya araba taşımacılığı popüler olur
Hızlı Başakşehir KuryeBaşarısız siparişleri ele almanın ve başarısız siparişleri tamamlamanın verimliliği çok önemlidir. Yani sadece motosikleti yolda düşmeye dair bu güven verici
Başakşehir Acil KuryeAnında müşteri geri bildirimi toplamak gibi ek avantajlara sahip, işi geliştirmeye yardımcı olması. Bu duyguyu kendinize satın almak için fazladan değebilir
Başakşehir Uçak KargoHer gün binlerce sipariş gönderildiğinden, bazı gönderiler takılmadan veya kaybolmadan veriliyor. Aracınızı bir kamyonete yüklemek için emniyete almanın
Ucuz Başakşehir KuryeDikkate alınması gereken önemli bir senaryo, başarılı bir teslimattan sonra bile en ucuz fiyat. Her iki durumda da, bunu muntazam ve titizlikle işi yapıyor
Başakşehir Expres KuryeGörevlilerimizin verimli ve yetenekli olup olmadığı konusunda net bir bakış açısı elde edebilirsiniz. Motosiklet taşımacılığı ayrıca bir paket arası taşıyabiliyor
Acil Başakşehir Kurye
Başakşehir Moto Kurye
motokurye.org Başakşehir Kurye

İyiki Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye size her vakit destek olacaktır. Aksi takdirde motosikletin bu işte bir anlamı kalmaz. Zira, bir motosiklet fert olmadan işe yaramaz. Çünkü küm onu sürecek. İşlem evvelinde dikkatli düşünmeden başka bir şey yapmayan güneş ışığında bir motosiklet sürme fikri güzelinize gidebiliyor. Yeterince iyi değilseniz cebinizden çıkacaksınız ve hatta bisikletinizi mahvedebilirsiniz. Lojistik sanayisi, gönderileri derhal hemen hiçbir şey için taşımaya istekli bazı insanlarla aşırıca rekabetçi oluyor. Bu işlerde artık çok para kazanma günleri geride kaldı. Karşılaştığım bir çok kurye ancak uyumunu sağlıyor.

Bayram armağanlarının ne zaman sevk edileceği veya bayram için son gönderim tarihleri ​​hakkında sualleriniz varsa lojistik uzmanlarımızla bağlantıya geçin. Hoşça sarılmış bir hediyeyi almak her zaman hoştur. Bayram sezonu yanaşırken pek çok şahıs hediyelerini evvelden satın alıyor. Zira bazı hediyelerin dünyanın değişik yerlerine sevk edilmesi gerekecek. Kurye teslimatı için hediyelerin nasıl ambalajlanacağını işin merak ediyorsanız daha fazlasını okuyun. Nakliye için bir özel hediyesini sarın. Kuryeyle sevk edilen bir hediyeyi kolisini açtığınızda almakla çok daha cümbüşlü olur. Hediye her zaman güzeldir.

Başakşehir kurye ekstra koruma olmadan ambalajlanmış bir hediye yollamak, mahsulün zarar görmesiyle sonuçlanacaktır. Ve bir hayli işi kurye onu almayı dahi yalanlıyor. Ambalajlanmış hediyenizin müşteriye muhteşem bir biçimde ve dostlarınızı ve ailenizi donakaltmaya hazır. Uygun biçimde eriştiğinden emin olmak için ipuçlarımızı izleyin. Hediyelerin ambalajlanması ve nakliyesiKuryeler tarafından teslim edilecek. Hediyelerin ambalajlanması için ambalaj malzemeleri hediyelerinizi bir profesyonel gibi ambalajlamak için gereksinim dinleyeceğiniz tüm zorunlu ambalaj malzemelerini önceden hazırlayın.

Başakşehir Moto Kurye

Başakşehir moto kurye ile en kalabalık şehirlerde de eşya taşınması için daha oldukca motobisiklet kullanılıyor. Özellikle yalnızca yurtiçi olan bir çok teslimatlar eş şekilde daha uzun mesafeler için şehir dışı kullanılmaktadır. Ancak son senelerde artan rekabet sebebiyle aynı gün olan teslimatlar fazlaca daha ucuza ve daha süratli transit zamanlara haiz olabiliyor. Artık bundan sonra olacak bir çok işletmenin işi büyüdü ve hatta alıcıları için gerekli oldu. Her elemanımız size resimli kimliğini gösterebiliyor. Yani peşinden elinizdeki koliyi verebilirsiniz. Eşyaları test ediyor ve onlar için imza atıyoruz.

Özellikle bir çok alanda arzu üstüne anında 7/24 cevap sağlıyor. Teyit edilmiş bir rezervasyon bir saat arasındavaziyette, paket taşımacılığı ile dikkate almanız gereken bir şeydir. Bir cep telefonu yada e-posta adrese sevk edilen anında gerçek zamanlı otomatik teslimat delili veriliyor. Yani tümü, transit kapsam azami kapsayıcı seviyeleriyle desteklenir. Özel işleri genellikle saklı belgeler, ihaleler ve kontratlar için kullanılıyor. Ayrıca otellerde, sergilerde yada buluşmada alıcıya giden gönderiler. Standart olmayan bir yük gönderi gerektiğinde gidişatlar tam olarak ve tam zamanında direkt olarak değişmektedir.

Moto kurye uzun vakit direnmek için iyi bir binici olmanız ve bölge hakkında iyi bir bilgiye haiz olmanız gerekiyor. Bu işlemler misal İstanbul, Ankara ve İzmir ve daha öteki büyük eş şekilde büyük şehirlerde nadir değildir. Özellikle çalıştığınız işletme sizden en kısa rotayı almanızı da bekleyeceğinden uydu navigasyonu iyi değildir. Ve herkes bir uydu navigasyonunun iyi mi performans gösterebileceğini öğreniyoruz. Yalnız işletmenin her iş için tanımladığı mesafe için ödeme alırsınız, bu sebeple uzun bir yol kat ederseniz aşırıdan mesafe için ödeme almazsınız. Firmamızdan bir motosiklet kiralayabilirsiniz.

Başakşehir Moto Kurye
motokurye.org Başakşehir Kurye

Başakşehir Acil Kurye

Başakşehir acil kurye her zamanki otoban trafiğine karşı müthiş planlarımız oldu. Bunlar en kestirme yollardan açma fikriydi. Fakat bu sanki orada dokunulmuş adresler gibi ücra köşede kalan şekilde kesildi. Her neyse ki teslimat yeri ilçe eteklerinde de olsa uzakta olsa gidiyor ve ediyoruz. Yani bu sebeple merkezden geçmek zorunda kalmadan da kestirme yollardan da elemanları gidiyor. Teslimat yerine erişince bu evin dışındaki yola park ediyoruz. Ana bina ön kapıdan yürüyor ve kapı zilini çalıyoruz. Fakat kim olduğumuzu söylüyor ve içeri girmiyoruz. Dışarıdan bize görevli olan kişiler yanıt veriyor.

Lüzumunuz olan tüm eşyaları evvelden bir araya getirin, böylece işe başladığınızda hiçbir şey sizi afallatamaz. Hediyenizi karton kutu içinde ve motosiklet çantası içerisinde yollayacağınızı göz önünde bulundurun. Bu sebeple malzeme listenize bir ölçü yastıklamanın yanı gizemede bunu da ilave etmeyi unutmayın. Böylelikle taşıma için kesinlikle sahip özel ihtiyaçlar bulunmaktadır. Hediyeleri ve başka tür ileri yollamak kolau olacaktır. Çünkü olmanız gereken ambalaj malzemeleri arasında lüzumunuz olacak. Hediyeleri zamanında teslim etme için ambalajla ve ekspres hizmetimize rezervasyon yaptırın.

İstanbul kurye çalışma alanları ve zamanları içinde bizi mutlu etmek adına bize hayırlı işler dileyebilirsiniz. Sonra motosikletle geri döneriz. Teslimat sırasında her hangi bir ev yada konuta giderken motosiklet gazını fazla açmadan yani köklemeden dikkatlice gidiyoruz. Ve asla aşırı geçmeden sıcak günlerde dahi dikkatli sürüyor ve işe sağlam başlıyor. Keşke her teslimat bu kadar rahat olsaydı, ama öte taraftan işler bu kadar cümbüşlü olmazdı. Hoş hava derhal derhal üzerimizde ve her zamanki benzer biçimde görevlilerimiz çalışıyor. İstanbul’a iş için olan yolculuk dümdüz ve sakin ilerliyordu.

Başakşehir Hızlı Kurye

Başakşehir hızlı kurye lojistik anlık taşıma kuryesiyseniz, motobisiklet ile nakliye ve taşıma servisi de verin. Minik taşınma, konut paklikleri vb. yapmak. Bazı düzgün kartvizit ve el bültenleri yazdırın. Deneyimlere göre talebe yurtları küçük taşınma için harika bir pazar. Mevsimsel olabiliyor. Yani genellikle adrese eriştikten sonra ayrılırken, yalnızca bu yarıyıllarda bir erkek ve kamyonet servisi istek ediliyor. İstanbul’da çok sayıda özel arza hizmet lojistik alanı işletme bulunmaktadır. İdareyiciyi ara ve birkaç kitapçık vazgeç kasvet, çoğu evet diyecektir.12 yıldır hususi talebe yurtları için güvenlik sağlıyoruz.

Çoğu, günde 12 saatten fazla yolda ve teslim edilen her paket için çok az kazanıyor. Benzin, taşıttaki erozyon ve aşınma biçiminde şirket maliyetleri arttı. Ve de sigortalar ve diğer tüketmeler ile uyumunu sağlamanın güç bir yolu olmaya başladı. Lojistik kuryeleri tamamen aynı gemide bulunmayı daha çok beğenirler. Yüklü kilometre başına eş şekilde düşük bir maliyete gönderi taşıyan tanıyorum. İş seyrektir ve İstanbul’da çalışmadığı sürece bütün zamanlı bir ömür sağlayamazsınız. Bununla çaba faktörün en iyi yolu, işiniz olmadığında boşlukları dolduracak başka şeye kesinlikle dalmamaktır.

En uygar biçiminde motosiklet teslimatçısı olarak çalışmak isteyen insanlardan telefon ve e-postalar almaya başlıyoruz. Tüm işleri kendimiz üstlendiğimiz için personel aramadığımızı internet sayfasında belirtmiştik. Lojistik işi mevsimlik değildir. Özellikle sanki kırsal kesimde dik bir yokuşa tırmanırken ve motosiklet kendine has bir akıl geliştirdiğinde, sürüşü minimumını entresan kılan yağmur kaplı gönderileri de teslim ediyor. Bir evvelki gönderide belirtildiği gibi, tüm zamanlı bir lojistik kuryesi olarak çalışmak istiyorsanız gidilecek yer İstanbul ilidir. Sadece atılım yapmadan evvel dikkatlice düşünün.

 • Gönderinizi takip edin ve teslimata hazır olun
 • Evvel alıcılara gönderim için son gün ne zaman
 • Paket nakliyesi olan öğeleri sağlamca gönderin
 • Koli olarak sevk edilemeyecek kadar büyükse
 • Şimdi ekspres gönderim rezervasyonu yapın
Başakşehir Moto Kurye
motokurye.org Başakşehir Kurye

Başakşehir Araçlı Kurye

Başakşehir kurye ister bir bayram hediyesi, ister ambalajlayacağınız bir hediye olsun, bayramlarda taşıyoruz. Yada ister başka bir vaziyet için bir hediye olsun, şahsileştirilmiş ambalaj kağıdı bulmak her zaman iyi bir fikirdir. Ayrıca kurdeleler, parıltılar veya çıkartmalar da ilave edebiliyor Yani kendi stilinizde yaratıcı olabilirsiniz. Tatil sezonuna geç kalmayın ve şunları bilin. Hediyelerinizi beş kolay adımda bir takım profesyonel ekip gibi ambalajlayın. Her bir parçayı evvel ambalaj kağıdına, sonra baloncuklu naylona tek tek sarıp paketin içine acil koyun. Kolideki tüm eşyaların çevresindeki boşluğu alınmalıdır.

Ambalaj fıstıklarıyla doldurun ve hareket etmediklerinden emin olun. Koliyi kapatın.ortasına koyun. Koliyi ambalaj kağıdının ve koliyi her taraftan sarın. Hiçbir tarafın sarihte kalmaması için yeterli ambalaj kağıdına sahip olduğunuzdan emin olun. Eşyaların bulunduğu bu koliyi azıcık daha büyük bir karton pakete koyun ve aralarındaki boşluğu ambalaj fıstıkları veya ambalaj kağıdıyla doldurun. Büyük koliyi bantla kapatın ve muhtemel tüm daha önceki yaftaları çıkarın. Ambalajlanmış hediyeniz nakliye için neden bir pakete konulmalıdır? Seçilen kurye hizmetine bağlı olarak koliniz birden fazla merkezE gelir.

Ambardan ve kurye taşıtlarından geçebiliyor. Bunları ilçe dışını yollarsanız, bunlar da gümrük operasyonlarına tabi olacaktır. Hoşlandıkların hoş ambalajlanmış hediyeler yollarken, onlar için isteyeceğiniz son şey, kutunun beceriksiz veya yanlış ambalajlama sebebiyle yollarda hasar görmesi, olası gibi değil. Hatta kaybolmasıdır. Kolide nem, yağmur ve hatta kar oluşmasını önlemek için azıcık daha gayret göstermenizi ve hediyelerinizi iyice sarmanızı ehemmiyetle tavsiye ederiz. Ailenizin veya dostlarınızın uzun zamandır beklediği hediyeleri açtıklarında direkt suratlarındaki tebessümmeyi görmek için bekleyin.

Başakşehir İkitelli Motorlu Kurye
motokurye.org Başakşehir Kurye

Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir kurye bundan dolayı iyi mi çalıştıklarını öğreniyorum. Ayrıca, her gün aynı saatte gelecek olan basmakalıp bir kargo kuryesinin aksine sabit olabiliyor. Artık bir motosiklet kargo kuryesi için rezervasyon yapmış olursan, bir saat veya daha kısa bir süre arasında bir moto bisikletin kargonuzu alması olasılığı vardır. Gerçekten de yoğun bir kent merkezinde, oluyorbirkaç dakika arasında kutunuzu almak için bir bisikletin geldiğini görebilirsiniz. Bana baş parmağını kaldırdı, yerinden doğrulduğunu görünce geri çekildim. Otobandan indiğimde tam da navigasyon makinem beni banliyölerinden geçirdi.

Çok rakamda değişik mahsulün nakliyesi için ambalajlama rehberlerimize göz atın ve hediyelerinizi kurye teslimatı için nasıl düzgün biçimde ambalajlayacağınızı bilin. Hediyeler nasıl ambalajlanıyor ve sevk ediliyor? Ambalajlanmış hediye için nasıl kurye teslimatı rezervasyonu tam nasıl yapabiliyor. Taşımacı olarak, dünya çapında 220’den fazla ilçede ve bölgeye teslimat yapan bir firmayız. Ancak hayli değişik olan kurye işletmesiyle çalışıyoruz. Aciliyetinize göre belge servisi, standart servis, basmakalıp plus servis veya ekspres servisten birini acil seçebilirsiniz. Özel ihtiyaçlarınız varsa fertsel öneri yoluyla dayanak.

Yollar boş ve suskundu, tek dinleyebildiğim rüzgar ve motosikletimin motoruydu. İyi zaman geçiriyordum ve gezinin son kısmına, köy gibi yollarına ve şeritlerine girdim. özel taşınma koordinatörümüz ileriye müteveccih en iyi yolu planlayacak ve eşyalar varış noktasına emin bir biçimde teslim edilene kadar her adımda orada olacaktır. Şehirlerarası taşımacılık ciddi bir hazırlık ve ambalajlama gerektirir. Bu sebeple takımımız belli bir nitelik seviyesine erişmek için kumpaslı eğitimlere katılıyor. Alıcı en maharetli ve tehlikesiz ellerde olduğu emin olabiliyor. Köy yollarında sürerken bir lüzumlu olan uzun far.

İkitelli Kurye

İkitelli kurye işlemleri asıllaştıracağınızdan emin olabilirsiniz. Artık bir göz atın. Şehir dışındaki dostlarınıza ve ailenize yollayabileceğiniz bir hediyesi fikirlerimize ve 2023’te uzak mesafeli bir bayramı nasıl kutlayabileceğinize karar veriyor. Bayram hediyesi yollamak için maliyetleri hakimiyet edin. Uzaktan kutlayın. 2023’te il dışındaki aileye hediyeleri gönderin. Tatilleri ve hediye vermenin sihirli dönemini tasarılamanıza takviyeci olmak için sonraki birkaç yazıda bazı ehemmiyetli bilgileri topladık. Elbette hiçbir şey beklenmedik gelişinize mukayese etilemez, ancak 2023’te beynelmilel geziler hala zorlu olabiliyor.

Özellikle lojistik uzmanlarımız sizin için bir çözüm bulacaktır. Hediyenizi zamanında gönderin ve iyi yatın! Sevkiyat deliliğinin teslimat arzının çoğalmasına neden olması sebebiyle varsayımı teslimat süresi Aralık ayında uzatılabiliyor. İnsanların yüz sene evvel neler yolladığı keşfedin. Bayram senenin aile ve dostların her zaman toplandığı zamanıdır. Ancak pandemi sebebiyle veya yeni bir iş için yurt dışına taşındığınız için seyahat kısıtlamaları sebebiyle, bayramı uzaktan kutlamak bu sene tek alternatif olabiliyor. Ancak çok uzaklardan da olsa en özel bayram gün kutlamasını ve hediye alışverişini yapabiliyor.

İkitelli kurye değişik vasıtalar, dikkat etkeniz gereken birkaç şeydir. Bazı yol yüzeylerinin fobili olduğu düşünüldüğünde mümkün olduğunca hızlı sürüyor. Ay kraterleri kadar büyük çukurlar, taşlar ve esrarengiz düşen dallar. Uzakta hareket eden bir şey gördüm, yanaştıkça bir inek seçebiliyor. Ayrıca sizi daha iyi görmek için çaba ediyoruz. Bu tahsil mobilyaların sökülmesinden, her bir mahsulün ambalajlanmasına ve her daim İngilizce dilinde kapsamlı bir hakimiyet listesinin hazırlanmasına kadar pek aşırıca teferruat kapsar. Piyano, adaleye, tablolar ve heran manevi bedeli yüksek eşyalar tehlikesiz taşıyor.

Başakşehir Moto Kurye
motokurye.org Başakşehir Kurye

İstoç Kurye

İstoç kurye tüm getirilen bedelli eşyalarını teslim etti. Bu sefer geri dönmeden evvel bir fincan çay içtik. Aynı gün emin bir kurye teslimatı isteyen bir beyefendi aradı. Oğluna bedelli madeni paralar, madalyalar ve banknotlar. Koliyi alın ve buraya teslim edin. Başka bir deyişle evvel düz bir zeminde yere koyulup, tamamen ambalajından çıkarılıyor. Yani bu bedelli eşya emin ve hızlı bir şekilde teslim ediliyor. Bize emanet edilenlerin ancak konut eşyası değildir. Ancak bununla birlikte alıcılarımızın anıları depreşebiliyor. Çünkü bu durum ve kendilerine hususi parçalar bulunduğunu biliyoruz.

En güvenli ve en emniyetli bir yolculuk için en müsait ambalaj malzemeler ambalajlanıyor. Hususi üretim ahşap kasa yerleştiriliyor. Geceleri dahi köy yollarından ve şeritlerinden geçmekten severim. Yeniden de bozulursam pek güzelime gitmez, bundan dolayı arıza kapağı daha da ehemmiyetlidir. Erken saatlerde başka kim çıkıp seni tekerrür yola çıkarırdı. Karanlık ve suskun birkaç minik köyden geçtik, motosikletli bir tasarıcı haricinde herkes yatağına kıvrıldı. Sonunda gideceğim yere vardık, park ettik ve kapıyı çaldık. Kapıda açılıyor, heyecan çığlıklarıyla karşılandım, bir an meşhur gibi hissettik kendimizi.

Bunlar, eşyaların hacmine ve varış noktasına bağlı olarak karayolu, deniz yolu ve hava yoluyla olabiliyor. Varış noktasında tam mahsuller alıcının istekleri güzergahında yerleştiriliyor. Özellikle ormanda savaştık, sonra otobana doğru beton gibi ağaçlar içinde bir orman. Trafik hareket halindeyken otoban sürüşü iyidir. Olabiliyor durma noktasına geldiğinde bir ağrı olurki bu genellikle kaza, yol emek tüketmesi veya arıza. Bugün bir kazaydı, ilk başta tamam, trafik yavaş ilerliyordu, böylece trafiği kesebildim. O zaman durma noktasına geliyor. Tasarıcıyla karşılaşana kadar kasvet değil kolay ulaşılıyor.

Kayaşehir Kurye

Kayaşehir kurye müdürler doğrusu yolluyordu. Bu eşyalar aleni artırmada satılmak suretiyle iyi fikirler doğmaya başlıyor. Bana küçük bir kutu verdi, ne çok ve ne kadar ağır olduğuna donakalmadım. Bu bir romantik valfi olan bedelli eşyaların taşınması büyük sorumluluk. Bunun eş şekilde diğer eşyaları her zaman metal bir kilitli koliye koyarım. Ben gelene kadar sırtımdan hiç çıkmayan kilitlenebiliyor. Sırt çantası yani hedef olarak duruyor. Burada yer alan herkesin emeli bir an evvel hayatın sıradana dönmesidir. Bunun reelleşmesi için, lojistik ve erişim sistemlerinin ve zincirlerinin gelişiminine bağlıdır.

Neyse ki teknoloji ve dijital lojistiğin de dayanağıyla bayramı uzaktan kutlamak, il dışındaki ailenize ve dostlarınıza en özel hediyeleri yollama artık çok daha kolay. Şehir dışındaki dostlar ve akrabalar için en iyi bayram hediyesi fikirleri kutlanıyor. Bayram uzaktan hediyeler yollamayı unutmayın. Şehir dışındaki ailenize ve dostlarınıza vicdanlarını ısıtacak varlığınız sezdirecek. Hakkında daha fazla olanı okuyun. Bu hediyeler nasıl ambalajlanıyor. Bir mektup gönderi son gönderim tarihleri vardır. Dostlarınız ve aileniz için coşku verici hediye fikirleri listemiz. Yerel gıda ve meşrubatlarla Bbayramı tatmalarını sağlayın.

Özellikle bir takım bilim dünyasının bu hayati aşıları yaratmasıyla aynı süratte reelleşmesi gerekiyor. Devam eden salgına ve seyahate tam da getirdiği kısıtlamalara karşın, şu anda beynelmilel ev taşımalarında artan bir arz görüyoruz. Türkiye içinde yaşayan ancak şimdi menşe ülkelerine geri dönmeyi düşünen birçok insan için pandemi, onlara böyle bir hücumda ilerlemek için itici efor verdi. Yani artık beynelmilel saldırılara olan talebi artırdı. Avrupa yakası ve ötesini kapsayan beynelmilel taşıma hizmetleri sunuyor. Covid-19 salgını ve neticeleri karşısında hayatları ve öncelikleri değiştikçe değişiyor.

 • Diğer en makûs kısım, gece etrafında harekât yaparken öalışmanın sonundaydı.
 • Kurye rastgele bir ihtarda bulunmadan sert bir sola dönmeye artık karar veriyor
 • Emelimiz sonunda arabaya olsun yada motosiklet ile olsun kimseye çarpmamak
Başakşehir Motorlu Kurye
motokurye.org Başakşehir Kurye

Balakşehir Kurye Bölgeleri

“Başakşehir Kurye” hakkında 17 yorum

 1. Geri bildirim: Başakşehir Kurye – MASLAK KURYE

 2. Geri bildirim: Başakşehir Kurye – BEYLİKDÜZÜ KURYE

 3. Geri bildirim: İkitelli Kurye – Sarıyer Kurye

 4. Geri bildirim: İkitelli Kurye – KARTAL KURYE

 5. Geri bildirim: İkitelli Kurye – İSTANBUL KURYE

 6. Geri bildirim: İkitelli Kurye – EYÜP KURYE

 7. Geri bildirim: İkitelli Kurye – Şişli Kurye

Bir yanıt yazın

Arayın

×