İçeriğe geç
Moto Kurye | Kurye

Kurye

Kurye kimdir? Bu günümüzün postacıları. Daha öncekilerin ulakları ve habercileri günümüzün demir atlıları. Yani çok daha öncekinden yani kuşlar, güvercinler ile haber gönderilirken, şimdi bunlar ile ile gönderilir. Daha öncekinden attan, at otomobili ile haber giderken, şimdi iki tekerli motosikletler ile gider. Koli ve her türlü gönderi taşıma işini yapmaya denir. Teslimat sürücülerinin hangi kalitelere gereksinimi var. İşe karar verdiniz, gerisi geliyor. Özellikle bir dizi tetikleyici sözcükten sesle aktifleştirilen aramalar olduğunu, ortamlara belli ediyor.

Sesli aramanın sadece mesajlaşmayı ve satışı zorlamak için kullanılan başka bir kanal olmadığını unutmayın. Bunun yerine pazarlamacıların harcayıcı etkileşimine müteveccih benzersiz bir yaklaşım geliştirmesi ve bu kanalın daha geniş. Daha bağlantılı bir marka tecrübesin parçası olması gerekiyor. Hikayeler kavramını ateşleyen ilk şirket oldu. Daha sonra Instagram ve Facebook ortaya çıktı ve sonda YouTube, LinkedIn ve Twitter. Ancak değişik isimlerle de olsa kendi hikaye formatlarını açıkladılar. Hikayeler 24 saat sonra kaybolan gönderilerdir.

Kurye özellikle İstanbul başta olmak üzere, tam gelişmiş yoğunluğa sahip şehirlerde çok şirketin ve insanların baş vurduğu bir taşıma işidir. İşinize gelen sektörlerde iş dalından hizmet veren uzman personel ve motorcu var. Aslında bu piyasada bu işi yapan işletmeler ve bireyler için kasvet çok büyük. Hele sahada motoru ile çalışan dostların yaşadıkları kasvetler daha fazla. Bu tasaları ve kasvetlerimizide gören ne işi dinleyen var nede kavrayan var. Özellikle işlemler yapılırken başka bir deyişle bunların gibi gösteriyor. Nasıl”, “ne”, “en iyi” ve “kolay.

İstanbul Kurye

İstanbul kurye daha önceki uygulamalardan biri olan yemek sepeti sistemi. Belge ve koli taşır. Her türlü sektörde olan numune, misal, bazı vasıta, gereçleri ve daha bilumum malzemeyi taşıyor. Günümüzün en süratli taşıma olanağı sistemidir. Yaşamı basitleştiren en ehemmiyetli usuldür. Çağımızın en büyük hizmet sektörü ve çalışanlarıdır. Bizim deyişimimizle senelerin görünmeyen en ehemmiyetli saklı olan bir çok kahramanları ve çalışanlarıdır. İstediğiniz bir çok materyaleri sizler için taşıyor. İrtibat bilgilerinizi kapsayan bir kart vazgeçiyor.

Kimseye asla bir konda işlerinde yalan söylemiyor, sözünde duruyor. Bu platformlarıda kullanabilirsiniz. Buna rağen çalışmalar halen devam ediyor. Yani bağlantı kurmalarına imkân tanır. Tüm faal kullanıcıyla çok geride değil. 2021’de alışverişi içerik oluşturucuları bu profillerine bir alışveriş sekmesi ilave etmesine imkân tanıyan başlattılar. Dahası, entegrasyonu, ürünleri ürün kataloglarından sürükleyecek ve bunları bir içerik oluşturucunun profilinde gösteriyor. Ancak temel olarak sekmesiyle aynı. Kullanıcılar, yakın zamanda başlatılan yöntemde.

İstanbul kurye attığı adımlar okadarda güç değil. Her zaman yanınızda olmaya gayret ediyor. Fazlaca kodu ekleyebilirsiniz. Sınırlı olanlarda rakamda çalışır. Kendinizi yakalayabileceğiniz kolay muhasebe çevrimiçi ticaret kodu alıyor. E-ticaret alanında faaliyete geçmek için, tamda sipariş konutları veya internet üzerinden perakende ticaret ilave etmen gerekir. Faaliyet ana emeliyse, çevrimiçi mağaza kanun dahil edilme gerekir. İkincil faaliyetler sürer. Yani pazarlamacıların orijinal içerikleri paylaşmalarına ve hedef kitleleriyle şahıssel seviyededir.

İstanbul Moto Kurye
Motokurye.org – Kurye

Kuryeler Kimdir?

Moto kurye servisi nedir, nasıl veriliyor, nasıl yapılıyor? Gönderilecek koliyi olan alıcı bize erişir. Bir kutu adres ve lokasyon atar bizde gider alıyor. Zamanına göre teslim ederiz. Her hangi şeyi bir noktadan başka noktaya taşıyana kurye denir. Trafikte suskun sedasız işi çalışıyor. Telefon haritalardan nereye istersen gidiliyor. Öncekinden atlı postacılar varmış şimdikilerse motorlu postacılar diyebiliriz. Ülkeye bağlı olarak teslimat sürücüsü oluyor. Bu kadar basit bir konsepti temsil etmesine karşın ya da belki de onun sayesinde, hikayeler oldu.

A-2 ehliyeti olan biri kuryebolabiliyor. Tecrübe de çok önemlidir. İstanbul içini bilen her birey bu işe direk olarak hemen başlayabiliyor. Her iş zaman Allahın izniyle size destek olacağız ve yanında olacağız. Servisimiz iki cinslidir. Özel olmakla birlikte acil lüzumlarınızda maliyetimiz için de maliyet alınız. Zati ilk açılma ve daha kurulma nedenimiz para kazanmaktan çok insana bir verimimiz olmasıdır. Eli ayağı, A2 ehliyeti olan her kes kurye olabiliyor. Bir şehir merkezindeki ticari müesseler vardır. Bunlar eş bir grupla irtibata geçiyor. İş bulmak için çevrimiçi.

Moto kurye ile bu bizi nasıl kurye olunacağına dair kılavuzumuzun bir sonraki kısmına getiriyor. Kendiniz için kurye işleri çok iyi bulunur? Kendiniz için işleri nasıl bulunur. Kurye borsası var. Artık kurye işleri bulmaya hazırsınız. Kendi kurye işinizi kurduysanız, güzeldir. Sıcaklık hakimiyet mahsuller şeklinde emin. Bu bir iş oluşturduysanız, aramanızı bu özel gerekli olur. Aksi takdirde, mahalli şirketleri arıyor. Bu onlara iyi hizmet sunma ve edebileceğinizi bilin. Neye gerekli olduğunu iyi takviyeci olabileceğinizi bilin. Zamanı çok iyi kullanıyor.

Kurye Çeşitleri

Kurye çeşitleri ancak genel olarak klasikten daha büyük ve geleceğe müteveccih vadeli siparişlerle birlikte, piyasanın pay bonoyu vaziyetinin bir defa daha anormal bir yükseliş göstermesini sağlayacak ‘bayağı’ getiriler ortaya çıktığında, sektörün fobiden dolayı ihtiyatlı davrandığı bir gidişat olmasını bekleyebiliriz. Talebin iyimser varsayımları karşılamaması vaziyetin fazla doygunluğa döneceğiz. 2022’de dijital pazarlamada neler değişecek? 2022’de dijital pazarlamada neler değişiyor? Bir zamanlar yapay akıl, bilgiye dayalı pazarlama ve sesli arama motoru.

Özellikle optimizasyonu saçmalık sınırında iddialı kavramlardı. Bugün bunlar en iyi dijital pazarlama trendlerinde bazılarıdır. Ancak yavaş ve sürekli olgunlaşmayla birlikte ortalamanın altında bir büyüme mevsimi pek çok iyimserliğe yol açıyor. Afallatıcı bir biçimde, kırmızılardaki iş mucizevi olgunlukla her şey çok pozitif görünüyor diye yazdı. İlk büyüyen müdürü bir e-postada. Büyük iş ülkesi karmaşık bir düşüş yaşıyor. Büyük kabahatli, sıcak ve ıslak şartların teşvik ettiği, devirici bir asma mantarı olan küftür. Bazı mal sahipleri, salgının senede gördükleri.

Şu ana kadar en makûs salgın olduğunu ve üzüm rekoltesinin %10 ile %60 arasında düştüğünü söylüyor. Yani kendini kaderli sayıyor; malın en iyi bağında sadece %3 kaybetti. Marka bilinirliği kazanma umuduyla daha fazla firmanın sesli içerik üretmesinin yanı sıra siz yapmalısınız reklamların da yolda olacağını unutmayın. Bu, size sorunuzun cevabını sponsorundan gelen bir sözcükle birlikte söyleyeceği anlamına gelir. En son bilgiler şu anda birkaç senelik olduğundan bu sayının daha yüksek olduğunu varsayabiliriz, tüm mobil aramaların geldiğidir.

 • Motorlu olanlar
 • Arabalı olanlar
 • Yaya çalışanlar
 • Bisikletli olanlar
 • Trenle taşımalar
 • Uçak kargo yapanlar
 • Gemi ile taşıma yapanlar
İstanbul Motorlu Kurye
Motokurye.org – Motosikletli Kurye

Kurye Hizmetleri

1- Motorlu Kurye

Motorlu kurye trafik içinde gördüğümüz motosiklet ile çalışan personellerdir. Çok acil işlerde yoğun trafik içinde insanların ve işletmelerin lüzumlarını karşılamak üzere acil olarak günlük ve saatlik teslimat sağlarlar. Yani saatler içinde yerine verir. Bunun yerine, geçerli bir sürücü dokümanına, temiz bir sürüş kaydına ve ara gizeme iş başlangıcında öğrenime haiz olmanız gerekiyor. Çoğu zaman bir lise diploması veya eşkıymeti de arzu ediliyor. Ama sadece her vakit zorunlu değildir. Söz ediliyor. Bu tür süratli takibinden netice olarak, sürücüleri ehliyetlerini alma maharetlerinin logistics lojistik firmalarını temsil eden en büyük tecim birliklerinden biridir.

Organizasyon, motosiklet sürücüleri için bir teşvik programı ve bilirken kazanma mahareti ile yeni bir çıraklık kategorisinin başlatılmasını memnuniyetle karşılamaktadır. Bu, teslimat sürücüleri için daha çok fırsat sağlar. Genellikle orta öğretimi bitirmeniz ve ayrıca kullanılan taşıtın sınıfına uygun bir sürücü dokümanına ve tehlikesiz bir sürüş kaydına haiz olmanız gerekiyor. Riskli madde taşıyorsanız, taşımacılığı sertifikası almanız gerekecektir. Bir tertip edici müesseseden ustalaşmış bir lisansa gerekseme dinleyeceğiniz gidişatlar vardır. İstanbul’da, resmi kalitelere haiz olmadan çalışılıyor. Yani teslimat sürücüsü kolay bir şekilde hemen olabilirsiniz.

2- Arabalı Kurye

Araçlı kurye taşınması güç, ağır ve daha büyük kutuları yeniden özellikle İstanbul içinde bir konumdan başka bir konuma taşıyan vasıtalı çalışanlardır. Genel olarak aynı şirketin hem motorize hemde vasıtalı çalışanı bulunmaktadır. Aynı işletmeden bu hizmeti alabilirsiniz. Büyük bir araç 1 tonun üzerinde kullanacaksanız veya riskli maddeler taşıyacaksanız, bir ticari sürücü evrakı almanız gerekecektir. Birleşik işlerde kullanacağınız araç için geçerli bir sürücü dokümanına ve iyi bir sürücü dokümanına gereksiniminiz vardır. Bu lisansı büyük ve ya orta yük vasıtayı lisansı olarak da adlandırılır için eğitim bitirmeniz gerekiyor.

Bir ağır yük taşıyan vasıtayı daha büyük taşıtları sürmek için, yük taşımacılığında çalışmanıza izin verecek. Bu, kesin bir beceriksizlik olan bir alandır. Hakikatinde, sürücüsünün beceriksizliği ve kamyon sürücüyü ehliyeti için müracaatın birikmiş olduğu varsayım edilmektedir. Yani sadece hükümet, sürüş harekâtlarında bir sertifika II veya III’ün verimli olabileceğini belirtmektedir. Ek olarak fizyolojik çalışma yapmanız ve stresle başa çıkmanız gerekeceğini ihmal etmeyin. Bir teslimat sürücüyü olarak, tüm gün bir taşıtta oturuyorsunuz, çoğu zaman stresli trafik şartlarında araç kullanıyorsunuz ve teslimat adreslerini bulmaya çalışıyorsunuz.

 • Bundan sonra şimdi nasıl taşımacı
 • İş olunacağını öğrenmeniz gerekiyor.
 • Daha sağlıklıca çalışmanız gerekiyor
Arabalı Kurye Hizmet
Motokurye.org – Araçlı Kurye

3- Yaya Kurye

Yaya kurye bu cins çalışma sistemi ise genel olarak özel günler için. Bayram, düğün, organizasyon, mecmua, gazete, hediye gibi toplu olacak dağıtım. İş olan mahsulleri ve kolileri dağıtan personellerdir. Genel olarak haftalık ve aylık çalışma dağıtım ve teslimat zamanları vardır. Yani daha sonraki zamanlardaki ardından. Bu kaldırma, taşıma ve yürümeyi kapsayan kargoları yüklemeniz ve boşaltmanız gerekiyor. Lojistik işi için en iyi araç işi için en iyi araç yaya olmaktadı. Yaya olmak yürümek demetir. Am çok merak etmeyin. Bir yaya olunacağını daha iyi kavradıkça, muhtemelen ne cins bir araç olduğunu anlayacaksınız.

Doğru taşıma, teslimat sürüşünü daha tehlikesiz, daha süratli ve daha rahat hale getirir. İşte teslimat sürüşü için en iyi taşıma şekli buda yolda yürüyerek taşımaktır. Teslimat için lüzumlarınıza doğru, teslimat sürüşünü daha tehlikesiz, daha süratli ve daha kolay hale getirir. İşte teslimat sürüşü için en iyi taşıma veren bir firmada çalışmıyorsanız, kendinizinkini kullanmanız veya satın almanız gerekir. Bu sualin direkt en iyi cevabı yoktur, şu sebeple bazı hususları araştıralım. Yani sadece yaya olarak, sonraki seçeneklere mukayeseyle daha düşük yakıt olan maliyetine haiz olmalı ve park etmesi rahat olmalıdır.

Yaya Kurye
Motokurye.org – Yaya Kurye

4- Bisikletli Kuryeler

Bisikletli kurye şehir merkezinde bir kurye işi tasarlıyorsanız bunlar işe verim. Bir bisikletin ruhsat alma maliyeti yok denecek kadar azdır, yakıt maliyeti yoktur, trafikte manevrası kolaydır ve park etmesi kolaydır. Motosikletlerin eş avantajları vardır: düşük lisans ve yakıt ve benzin maliyetleri, rahat park etme ve bisikletten daha fazla alan kaplayabilme olanakalrı. Bu alternatiflerin en büyük dezavantajı, teslimatlar için içerebileceğiniz minik yarıçap ve teslim etmeyi muvaffak olabileceğiniz minik ebat ve koli rakamıdır. Arabalar halihazırda bir otomobiliniz var ise, bu kurye işiniz için iyi bir başlangıçtır. Bisikletle başlamak en güzelidir.

Daha geniş bir alanı kaplayabilir, daha fazla ve daha büyük koliler taşıyabilirsiniz. Bakım, lisanslama ve yakıt maliyetleri mevzusunda daha çok kaygılanmanız gerekecek. Bisiklet kurye işinizi hakikaten genişletmenize ve çeşitlendirmenize imkân tanır. Teslimatın derhal derhal her ebadını üstlenebiliyor. Yani çok duraklı teslimatları hakikatleştirebilir ve daha geniş alanları içerebilirsiniz. Dezavantajları içinde artan satın alma maliyeti, artan yakıt maliyetleri ve durduğunuzda park etme güçlüğü yer alır. Son karar büyük ihtimalle başlatmayı tasarladığınız iş cinsine bağlıdır ve zafere eriştikçe her zaman ölçeklenebileceğinizi unutmayın.

 • Bu işi genel ve müessesesel resmi ve legal bir iş olarak yapar.
 • Firmalaşan şirketlere ise genel olarak yada işletmeleri denir.
 • Rastgele bir özel kalite eğitim olarak işlem sürdürmeye çalışıyor.
En Acil Kurye Bisikletli Kurye
Motokurye.org – Bisikletli Kurye

5- Tren Kuryeleri

Trenli kurye şehirler arası olarak İstanbul üzerinden başka bir Anadolu şehrine terenler ile malzeme yollama işidir. Çalışılacak en iyi teslimat hizmeti bir teslimat hizmeti işletmeyi için çalışmak istiyorsanız, birkaç alternatifiniz vardır. Misalin, nerede yaşadığınıza bağlı olarak eşya için çalışabilirsiniz. Her firmanın artıları ve eksileri nelerdir? Çalışılacak en iyi teslimat hizmeti hangisidir? Çevrimiçi forumlar, mevcut yada daha önceki sürücülerden gelen görüşlerle doludur ve her işletme hakkında iyi ve makûs yorumlar alırsınız. Bir çalışan olmak isteyip istemediğiniz bir alternatif olabiliyor. Ancak bu ritmde işi seçebilirsiniz.

Özellikle kontrat yapmak istiyorsanız, teslimatların çoğunu kontratlı dayanak yoluyla yaptığı için bisiklet en iyi tercih olabiliyor. Muhtemelse, bir karar vermeden öncesinden her patronu hakimiyet edin. İşte dikkate alınması gereken bazı etmenler. Yani ne kadar ödenecek ve iyi mi ödenecek vazgeçilen başına mı yoksa saatlik veya ücret bazında mı ödeme almak isteyip istemediğiniztıp, görme ve dişçilik benzer biçimde ne cins dayanaklar sunuluyor. Ve aileniz de sigorta kapsamına girecek mi? Yani çalışabilirsiniz az değişik bir şey istiyorsanız, bir yemek yada gıda taşıma ve diğer başka dağıtım servisinde de olabiliyor.

Beyoğlu Kurye
Motokurye.org – Tren Kurye

6- Uçak Kargo Kurye

Uçak kargo yollanacak bir kargonuzu alıp hava alanından başka bir ile yollayan elemanlardır. Bu iş yavaş yavaş gelişmeye başladı. Kısacası bu sistem uzun zamandır olan bir sistem ise de bunu kimse kullanmıyor. Ama biz biliyoruz ve acil teslimatlarda kullanıyoruz. Bir kere daha, nerede yaşamış olduğunıza bağlı olarak, lokantalara veya marketlere teslimat yapabilirsiniz. Bir çok özel iş ve için yiyecek teslim edin veya bölge için besin teslim edin. Lüzumlar ve fiyatla alakalı detaylar işletmeye göre değişiklik gösteriyor. Bu tarz şeylerin çoğu uygulama olarak çalışır ve sürücüleri bağlarımsız yükleniciler olarak işe alır.

Kendi kurye işinizi iyi mi başlatabilirsiniz? Bir adım atmaya hazırsanız, kendi otomobilinizde koli teslimi işlerine başlamadan önceden daha anımsamanız gereken bazı şeyler var. Kendi işinizi kurmak ve yürütmek hiçbir alanda basit değildir ve kurye işi, onu güçleştirecek kadar büyük ve muhteliftir. İşte kendi kurye işinizi iyi mi kuracağınıza dair bazı talimatlar. İlk olarak, bölgenizde ne cins bir hizmete ihtiyaç olacak dinlendiğini inceleyin. İşte bazı misaller. Ertesi gün kurye hizmeti: Çevrimiçi alışverişteki çoğalışın tesiriyle bu popüler bir niş, şu sebeple rekabet edebilir yada bir boşluğu dolduruyor olabilirsiniz.

Uçak Kargo
Motokurye.org – Uçak Kargo

7- Gemi Kurye

Gemi kurye ise uluslar arası gönderim yapan çalışanlardır. Başka bir deyişle bu sistem ile başka ülkelere bir ürün ve mal yollamak isteyen müşterilerimiz için kullanılan sistem. Fakat biraz tuzlu ve pahallı. Ama uluslar arası uçak taşımaya göre daha ucuzdur. Aynı gün kurye servisi: Bazı perakendeciler bu hizmeti taahhüt ediyor ve onlarla çalışabilirsiniz. Yada hukuk firmaları ve öteki firmalar benzer biçimde ehemmiyetli evraklara ve mülklerin süratli bir biçimde taşınmasına gerekseme dinleyen alıcılar bulabilirsiniz. Uzman kurye hizmeti: Kesintisiz izlenmesi gereken ve tehlikesiz bir biçimde teslim edilmesi durumudur.

Özellikle garanti edilen malzemelerin tesliminde uzmanlaşabilirsiniz. Buna acil ve saklı evraklar, yapım için kritik parçalar veya prototipler yada sıcaklık hakimiyetli besinler, tıbbi veya farmasötik mahsuller, riskli maddeler veya kırılgan mülkler şeklinde özel bir şekilde taşınması gereken mülkler dahildir. Başlangıç ​​finansmanına gereksiniminiz var ise, o zaman bir iş tasarıyı geliştirmeniz gerekebiliyor. Değilse, ne cins bir vasıtaya gereksiniminiz olduğunu tanımlamanız hemen hemen sahip değilseniz ve uygun ruhsat ve sigortayı almanız gerekiyor. Son olarak, bu alıcıları bulmanız gerekecek. Zaman her şeye galabe çalıyor.

Avcılar Kurye
Motokurye.org – Gemi Kurye

Kurye İşlemlerti

Kurye hızlı teslim etmeleri başlatılmas ve daha katı saklılık yasaları, e-posta pazarlamasının eforunu zayıflattı. Üstelik genç kitleler öteki bir bağlantı yöntemlerini seçim ediyor. Tüm markalarla etkileşime geçerken daha az temas noktasıyla uğraşmayı seçim ediyor. Kullanıcıları da birden fazla kanalda etkileşime geçirme önerisinin bir parçası olarak, tarayıcı anlık bildirimleri, 2022’de gitgide daha fazla markanın dahada özümsediğini göreceğiniz bir şey ve giderek daha karışık ve kişiselleşiyor. Reelinde şahsileştirilmiş anlık bildirimlerin kullanılması.

Bazı mutasyonları artırır: Genel, yayın iletileri için %3’lük sarih orana kıyasla kısımlara ayrılmış anlık iletileşme için %7’lik sarih oran 2 kat yani iyileştirme. Kullanıcıların %54’ü kısımlara ayrılmış anlık bildirimlerden mutasyon reelleştirirken, yayın iletileri için bu oran yalnızca %15’tir 3 kat iyileştirme tutumun tetiklediği bildirimler. Bunla alaka gösteren ancak mutasyon gerçekleştiremeyen şahıslarla yeniden etkileşim ağları kurmak ve terk edilen alışveriş sepetlerinden elde edilen kazancı geri almak için kullanılıyor. Sosyal ticaret uzun zamandır çalışıyor.

Bundan sonra varlığını sürdürüyor. Ancak yakın zamana kadar hiçbir zaman hakikat anlamda yakalanamadı. Sosyal ticarete yeni bir anlam kazandıran iki platform Instagram ve TikTok’tur. Instagram’ın 1 milyar kullanıcısı var ve %90’ı bunların halihazırda faal alışveriş markalarını takip ediyor ve bir hayliyi bu profilleri her gün ziyaret ediyor. Instagram’da satış yapmak için kullanabileceğiniz özelliklerin listesi var. Anında ulaşımdan bahsetmişken, bu bizi son zamanların en süratli büyüyen dijital pazarlama trendlerinden birine getiriyor. Yani etkileşimli içerik.

Kurye Motosikletleri

Kurye hesabına sahip satıcıları tarafından kullanılabiliyor. Şu ana kadar alışveriş yalnızca çok kanallı pazarlama, moda kelimelerinden biriydi. Bu ifade artık azıcık yıpranmış gibi görünse de, strateji her zamanki gibi olgun ve aktüel. 2022’de, ananesel metin tabanlı içerikten, ilk başta kullanıcılara sürükleyici bir deneyim sunan zinde, alaka çekici içeriğe doğru bir geçiş göreceğiz. Çok kanallı pazarlama, daha yüksek olanını mutasyonlara ve sadakate yol açan gelişmiş bir alıcı deneyimi ve meblağlı marka iletiyi sunmak için sosyal medya, uygulamalar, e-posta ve blog gönderileri gibi birden fazla platformda pazarlama sürecidir.

Fiyatı en uygun orta seviyede vitesli motosikletler

 • 1- Honda – Cbf 150 
 • 2- Yamaha – Ybr 125
 • 3- Honda – Cb 125 F
 • 4- Tvs – Apache Rtr 150

Daha güçlü, hızlı ve torklu motosiklet isteyenler için 

 • 4- Bajaj – Pulsar 200 Ns 
 • 5- Bajaj – Dominar 400
 • 6- Honda – Ncx- 750

Scooter vitessiz otomatik model isteyenler için

 • 8- Honda – Pcx 125 veye 150
 • 9- Yamaha – Xmax 250
 • 10- Sym Joymax 250 

“Kurye” hakkında 5 yorum

 1. Geri bildirim: Kurye

 2. Geri bildirim: Kurye

 3. Geri bildirim: Kurye

 4. Geri bildirim: Kurye

 5. Geri bildirim: Kurye

Bir yanıt yazın

Arayın

×