Moto Kurye | Tuzla Kurye

Tuzla Kurye

Tuzla kurye günümüzde internet kullanımının son derece artmasıyla beraber alışverişler de internetten yapılır hale geldi. Malum pandemi süreci içerisinde bayağı internetten alışveriş yapmakta hem sağlık açısından hem de vakit açısından gerek görülen bir ihtiyaçtır.

Aynı zaman da pandemi süreci içerisinde insanlar evden işlerini yürüttükleri için gereken tüm dosyalarını ve belgelerini bir kurye ile göndermek zorunda kaldılar. Dosya göndermek veya alışveriş yapmak için güvenilir ve sağlam bir şekilde teslimat yapan firmalar oldukça zor bulunmakta.

Tuzla kurye siparişinizi sağlam götüreceğine dair sizlere bir güvence verir. Organize kuryenin yanı sıra başa firmalardan hizmet almak isterseniz bu firmalar kesinlikle biz olmalıdır.Bir kaza gibi olayların meydana gelmemesi için kurye az miktarda ve belirli boyutlarda ürün taşıması yapar. Bizim ile her türlü ürün teslim işlemi maalesef yapılamıyor.

Kuryeler motor ile hizmet verdikleri için taşıyacakları en fazla boyut bellidir. Asla fazla yük gibi bir taşıma işlemi gerçekleştiremez. Aksi takdirde taşınacak ürün ve kuryede yere düşme, kaza gibi olaylar oluşmakta.

Tuzla kurye başta gelmek üzere diğer iki kurye de alanında uzmanlıkla, sizler için en iyi teslimatı gerçekleştirmek için çalışırlar. Tuzla kurye olarak sizler için en iyi ve hızlı teslimatı gerçekleştirmek için motor ile hizmet verilmekte. Motorlarımız standartların çok üstünde kaliteli ve markadır.

Hızlı bir şekilde teslimat yapmamızın bir diğer nedeni ise eşyalarınıza zarar gelmesinin önüne geçmektir. Depolarda duran pek çok kargo ile gönderilecek eşyalar üst üste bindiğinden zarar gelme olasılığı çok fazladır. Sizler de acil işleriniz için veya alışverişlerinizi çabucak halledebilirsiniz.

Tuzla Kurye Zamanları

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 

Tuzla Moto Kurye

Moto kurye teslimatında hız önemli bir unsur mudur?

Tuzla moto kurye teslimatlarında taşınacak olan belgelerin veya eşyaların sağlam taşınması kadar hızlı taşınması da oldukça önemlidir. Özellikle İstanbul ilinde bulunan trafikten kaynaklı olarak işler gecikebilir. Yani kuryeler çok yavaş teslimat gerçekleştirirler. 

Bu durum hem sizlerin işlerinin aksamasına hem de yavaşlama neden olur. Bizler tuzla kurye olarak sizler için motor ile teslimat gerçekleştirmekteyiz. Motor kullanılmasının sebebi trafik olan İstanbul’da daha hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştirebilmektir.

Tuzla kurye ile resmi her ürün yollanır. Yasak hiç bir ürün yollanmaz. Sizler göndereceğiniz ürünlerin eğer boyutlarından şüphe ediyorsanız kurye hizmetinden yararlanmadan önce bizim ile iletişime geçmelisiniz. Kurye çalışan özenle seçili ve temiz görünümlü olmalıdır.

Kişiye özel seri kurye hizmetinden yararlanmak kişilere birçok avantaj sağlar. Yapılması gereken işlem özel kurye ile iletişime geçerek gereken anlaşmaların yapılmasıdır. Özel kurye hizmeti ile beraber artık gönderilecek ürünleriniz daha hızlı bir şekilde işleme alınır.

Motorlu kurye sizle anlaşma içerisinde olduğu için herhangi bir şekilde bir yere uğramadan öncelikli olarak sizlere gelir. Akşamları sizlerin evden çıkamadığı durumlarda kuryelerimiz sizler için en iyi hizmeti verir. Kuryeler işe alınırken ehliyetlerine bakılır.

Sabahları olan motor ile gerçekleşen kuryelerimiz akşam saatlerinde de aynı hız ve güvenilirlikle devam etmekte. Sizlerin acil işlerinin aksamaması için tuzla kurye olarak olduğunuz yere geliyor gönderilecek belgeyi veya ürünü alıyor ardından teslimat için hemen yola çıkıyoruz.

Tuzla Moto Kurye
Acil Tuzla Moto Kurye

Tuzla Kurye Asla Almaz

Tuzla kurye ile hangi ürünler hangi ürünler gönderilmez?

 •  Canlı hayvanlar; özellikle belgesi olmayan her türlü canlı hayvanlar; Yani her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 •  Uyuşturucu; yani her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop v.b gibi maddeler, farmasötik ürünler asla taşınmaz.
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik patlayıcı maddeler ( her türlü patlayıcı madde ). Radyoaktif maddeler ( çok tehlikeli olan radyoaktif her şey ) asla taşınmaz.
 •  Sıvı kimyasal maddeler; özellikle sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 •  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar. Ayrıca çek, senet, bono, tahvil ( resmi yada resmi olmayan her türlüsü ) taşınmaz.
 • Oyun; yani oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri

Tuzla Motorlu Kurye

Tuzla kurye arayıp kargo işlemi gerçekleşmeden önce mutlaka kargonuzun boyutunu kontrol edin. Aksi takdirde hem vakit kaybı yaşanır hem de şirket için bir masraf yaratmış olursunuz. Gönderilecek ürününüz sizden alınarak direkt gitmesi gereken yere yola çıkar. 

Sizler de özel hizmetlerden yararlanmak için mutlaka bizim ile iletişime geçerek bilgi alınız. İşlem bittikten sonra asla sosyal medya gibi hesaplardan müşterilerle iletişim kuramazlar. Olması gereken tek konuşma müşteriye hizmet hakkında gerekli bilgiyi vermek olur.

Bir kuryede olması gereken özelliklerden birisi ve en önemlisi müşteri ile saygılı bir şekilde iletişim kurmasıdır. Tuzla kurye, işçi alımlarında oldukça dikkatli seçimler yapar. Hiçbir zaman için işi bilmeyen veya terbiyesiz bir kuryeyi işe almaz.

Bundan dolayı seçim şart olur. Bu gibi şeylerde mutlaka hem müşteriye hem de teslim edilecek kişiye bilgi verilmekte. Her zaman için müşteriye açık ve anlaşılır bir dil ile konuşmak gerekir. Müşterilerin mutluluğu firmalar için oldukça önemlidir. Bilginin devamında gecikme için özür dilenmelidir.

Tuzla motorlu kurye, aynı zamanda motor ile hizmet verdiği için kişinin can güvenliğini ve eşyaların zarar görmemesini düşünerek kişinin bir iki alanda sürüşüne bakarak işe alım yapar. Kuryelerde altın bir kural vardır. Firmamız en güvenli çalışan firma olarak seçilmekte.

Kuryelerde müşteriden ürün alınıp teslim edilesiye kadar kurye tarafından mutlaka bilgi verilmelidir. Bilgiler müşteri evde yoksa veya teslim edilecek kişi evinde değilse, aranma işlemi de olmakta. Herhangi bir takdir kuryenin gecikmesi gibi bir olay yaşanırsa hallederiz.

Tuzla Kurye farkı

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personellerden oluşur.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.
 •  Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır.
İstanbul Hızlı Moto Kurye
İstanbul Tuzla Hızlı Moto Kurye

Tuzla Acil Kurye

Acil kurye gece hizmeti var mıdır? Varsa güvenilir midir?

Tuzla moto kurye hizmeti almak isteyen bir müşteri mutlaka iyi bir firma ile iletişime geçmelidir. Kuryeler hız için tercih edilen firmalardır. Bu yüzden kuryelerin her zaman hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirdiğinden emin olunmalıdır.

Bu esnada kuryenin müşteri ile gereken iletişimi iyi bir şekilde kurması oldukça önemlidir. Sizlerin güvenirliği ve aklında kalmaması için sürekli bilgi veren bir kurye firması arıyorsanız sizler de Tuzla organize deri sanayi kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir kurye ile birlikte önemli belgeler de taşındığından kaynaklı olarak seçeceğiniz firmanın güvenilir olması bu esnada oldukça önemlidir. Sizler de hem güvenli hem de hızlı bir kurye hizmeti almak istiyorsanız Tuzla sistemi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizler de kargo sırasında eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için sigortalama işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Güvenilir ve sigortalı hizmet sunan kurye ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Kurye işlemleri sırasında nasıl bilgi verilmekte.

Tuzla acil kurye uzman ekibiyle beraber her zaman kendisini hız konusunda ilerletmiş güvenilir bir firmadır. Sigortalı kargolama işlemi belirli bir ücret karşılığında belgeler ile birlikte yapılan bir işlemdir. Firmalara bir çok şey ait olduğunun bir göstergesidir.

Kurye firmalarında sigortalı bir şekilde kargo işlemi yapmak en çok şirketlerin tercihleri arasındadır. Sigortalı bir kargo işlemi sizlerden kargo alındıktan sonra hemen sigorta yapılmakta. Yani kargonun başına bir zarar gelirse kargonun bütün sorumluluklarını alırız.

Tuzla hızlı kurye neler yapar

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği

Tuzla ekspres kurye

Express kurye hizmetinde özellikleri nelerdir?

 • Ekspres kurye bir yandan vip hizmet yani kişiye özel hizmet demektir.
 • Eşyalarınız size gelinip alınarak teslimat noktasında tam zamanında verilmekte
 • Hızlı kurye hizmeti alacakken nelere dikkat edilmesi gerekir?
 • Bu esnada sizler diğer müşterilere göre daha önde olursunuz. Bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Organize kurye nedir, ne işe yarar ve avantajları nelerdir?
 • Hiçbir şekilde teslimat anında bir yere uğrama gibi durum olmadan işleminiz gerçekleşir.
 • Tuzla motorlu kuryelerde çalışan bireyler nasıl olmalıdır
 • İşlemlerde hızlı olmak adı altında moto ile gerçekleşir.
 • Tuzla hızlı kurye kişiye özel özel vip kurye hizmeti ve avantajları nelerdir?
 • Motoların küçük olması sebebi ile teslimatlar daha hızlı bir şekilde gerçekleşir.
 • Acil kurye Tuzla sizlere en hızlı, en güvenilir ve en profesyonel hizmeti sunar.
 • Motorlar genel olarak sadece belge taşımak için kullanılmaktadır
 • Motorlardan küçük olduklarından kaynaklı olarak daha az tasıma kapasitesine sahiptir.
 • Hızlı bir şekilde ekspres kurye hizmeti almak ve yeterince bilgi sahibi olmak istiyorsanız arayın.
 • Moto kurye alanında uzman kişiler ile çalışma gerçekleştir.

Tuzla vip Kurye

Tuzla vip kurye ile sizin için en uygun hizmetimizle hep yanınızdayız

Aşağıda bulunan linklerden çok faydalı ve yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Bakmanızda yarar var; Kurye hakkında her şey, ne demektir?

Tuzla Moto Kurye
Tuzla Moto Kurye

Bir cevap yazın