Moto Kurye | Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli kurye bir yaraya daha parmak absıyor. Motosiklet kazaları neden olur, nasıl önlenir? Motosiklet kazaları konusunu buradan size madde madde açıklamak istedik. Çünkü bu piyasa içinde her gün onlarca motosiklet sürücüsü kaza yapıyor ve bir çoğu ölüyor yada sakat kalıyor.

Kaza nedenlerinin en büyük olanı ise bilinçsiz ve bilgisiz olmaktır. Bunda anne ve babaların büyük sorumsuzlukları vardır. En büyük sorun ise trafikteki araçların motosikletlere karşı olan görüşleri yüzündendir. Yani 30 yıl geriden gelen bilinçsiz sürücülerin olumsuz olan görüşleri.

Sultanbeyli moto kurye kazaları neden olur, nasıl olur? Bu tür kazaların çoğu zaman iki tarafında bilinçsiz sürüş ve anlayışlarından dolayı olur. Genelde iki tarafta kendilerini yolda haklı gördükleri için kaza olur. Geçiş üstünlüğü bende gibi bilmediği şeyleri kanıtlamak gibi.

Çoğuda motosikletin yolda ne işi var düşüncesinde. Bazıları da ve büyük bölümü ise motosikleti hiç görmezlikten gelip yol boşmuş gibi davranıyor. Bazıları da nasıl olsa motor üstüne de gitsen, yola çıkıp motorları üstüne gidip, sıkıştırma da sağa sola bir yere kaçar anlayışındalar.

İnsanların çoğu empati yapmadan bencil davranarak öncelikleri olsa da olmasa da geçerler. Laftan anlamazlar, dinlemezler, görmezler, telefon ile konuşurlar. Ayrıca başkassının hatalarına bakarlar. Yani bunlar yollarda kendilerinden başkasını düşünmeden yolda saçma araç sürerler.

Sultanbeyli kurye kazaları neden olur, nasıl olur, kim haklıdır? Türkiye içindeki trafikte araç sğren yada trafikte seyreden sürücülerin yüzde 90 olan bir bölümü motosiklet kültürünü bilmiyor. Onları çoğu ya kendi araçları gibi olmasını ve trafikte onlar gibi beklemesini düşünüyor.

Sultanbeyli Kurye Kazaları

 • 1- Yağmur ve ıslak hava yüzünden kaza yaparlar
 • 2- Kötü yollardan dolayı kaza yaparlar
 • 3- Kırmızı ışıkta geçmekten dolayı kaza yaparlar
 • 4- Ters yönden gittikleri için kaza yaparlar
 • 5- Trafik kurallarına uymadıkları için kaza yaparlar
 • 6- Hemen yüksek cc motorlu motosiklet satın alarak kaza yaparlar
 • 7- Dalgın ve düşünceli oldukları için kaza yaparlar
 • 8- Haddinden fazla yük taşıyarak kaza yaparlar
 • 9- Yollara dökülen yağ ve mazot yüzünden kaza yaparlar
 • 10- Yollarda yapılan yüksek kasistler yüzünden kaza yaparlar

Sultanbeyli Moto Kurye

1- Yağmur ve ıslak hava yüzünden kaza yaparlar

Motosiklet ile ve araç ile en çok kaza oranı yağmurlu havalarda olur. Özellikle ıslak yollarda ve yağmurlu havalarda yollar kaygan olduğu için lastikler çabuk kayar. Bu yüzden motorcular çabuk ve çok sık kaza yaparlar.

2- Kötü yollardan dolayı kaza yaparlar

Bazı yollar çok bozuk olur. Artık bazı yollar mıcırlı olur. Çoğu yollarda çok taş vardır. Bazı asfalt yollar bile çok bozuk olabilir. Böyle bozuk yola aniden giren bir çok motorcu kaza yapar. Çoğuda tecrübesiz işe yeni başlayan sürücülerdir.

3- Kırmızı ışıkta geçmekten dolayı kaza yaparlar

En fazla kaza riski olan durumların başında kırmızı ışıkta geçmektir. Bir çok motorcu hatta çoğu sabırsız olduğu için kırmızı yanarken geçer. Yada sarı ışık hemen yanınca geçer. Bu yüzden de karşı taraftan geçenlere vurarak yada düşerek kaza yapar.

4- Ters yönden gittikleri için kaza yaparlar

Bir çok motorcu ve çalışan kurye elamanları kestirme olduğu için tersten gider. Ters yolları kullanır. Fakat bunu yaparken çok dikkatsiz ve hızlı gittikleri için mutlaka kaza yapar. İnsan tersten gidiyorsun bari yavaş yavaş git değil mi? Ama nerede?

5- Trafik kurallarına uymadıkları için kaza yaparlar

Motor sürücülerinin çoğu asla trafik kurallarının çoğuna uymaz. Nerede ne kural var ya bilmedikleri için yada sabırsız oldukları için kurala uymayanlar bir gün bir yerde mutlaka kaza yapar. Yani kafalarına göre tarzan gibi takılıyorlar yollarda.

Sultanbeyli Motorlu Kurye

6 – Hemen yüksek cc motorlu motosiklet satın alarak kaza yaparlar

Bir çok motorcu parası da varsa daha küçük cc li motorlar ile tecrübe kazanmadan yüksek cc li motosiklet alırlar. Bu yüzden de bu motorları kullanmak güç ve tecrübe istediği için bu tür kişiler çok kazaya karışır yada ölürler.

7- Dalgın oldukları için kaza yaparlar

Çoğu insan bazı durumlarda çok dalgın olur. Bu durumlarda motor kullanmamak gerekir. Dalgın insan asla önündeki nesneleri görmez yol boş gibi algılar. Ya işinden dolayı, ya karısı ve sevgilisine kızmıştır yada başka bir durum. Bu durumlarda dalgınlık ölüm getirir.

8- Haddinden fazla yük taşıyarak kaza yaparlar

Bazı ülkelerde ve ülkemizde motosiklete fazla yük yükleyenleri medyadan görüyoruz. Sanki kamyon gibi yüklenmiş. Yada hayvan cinsinden ağır varlıkları motora bindirmiş bu tip insanlar motorun dengesini sağlayamadığı için kaza yapar.

9- Yollara dökülen yağ yüzünden kaza yaparlar

Özellikle bizim için en tehlikeli olay yolda kamyonlar ve bazı araçların yola yağ dökmesidir. Bu durumda Allah daha iyi bilir ama kaçış asla yoktur. Yağdan kurtuluş imkansızdır. Bunun için çok dikkat etmek gerekir. Yani yolda siyah birikinti görürseniz duru yada şerit değişin.

10- Yollarda yapılan yüksek kasistler yüzünden kaza yaparlar

Son zamanlarda ve yıllarda İstanbul başta olmak üzere ana yol ve sokaklara saçma sapan hemde çok yüksek kasist yapılmaktadır. Bu saçma sapan uygulama sanki yollar çok düzgün de birde bunları yapıyorlar anlamında saçmadır. Yani buraya biraz hızlı giren kaza yapıyor.

Sultanbeyli Acil Kurye

Sultanbeyli motorlu kurye  firması olarak sizlerin istediğiniz ürünleri; güvenilir, steril ve hızlı bir biçimde elinize ulaştırırız. Siz müşterilerimizi mağdur etmeden, sizi bekletmeden sistemli bir biçimde işimizi motorlu, uçak ya da araçlı kuryelerimizle çok çabuk kolay hallederiz.

Sizlere profesyonellikte son nokta sayılan hizmetimizi sunmak isteriz. Acil kurye ile bir yerden başka yere gönderme işleminde göndereceğiniz paketin yasal olarak taşınabilir nitelikle olduğundan da emin olmalısınız. Ayrıca taşınması güç olan bazı ürünler de bulunmaktadır.

Bunları inceleyerek göndereceğiniz eşyanın kurye ile taşınıp taşınmayacağını bilmeniz gerekmektedir. Kurye personeline doğru adres ve kişi iletişim bilgilerini vermek de paketinizin doğru yere ulaşması için önemlidir. Moto kurye ile gönderilen teslimat sırasında sorun çıkarmaz.

Burada oluşan herhangi bir değişikliği de kurye şirketine ya da kurye personeline bildirmeniz gerekir. Bunu telefon ile arayarak yapabilirsiniz. İlçe içinde oluşacak kurye hizmetini alacak kişi dışında, hızlı kurye personelinin de dikkat edeceği bazı durumlar vardır.

Bunlardan biri Sultanbeyli kurye şirketinin kurye personelinin gönderiyi teslim alırken doğru şekilde paketlenmiş olmasından emin olması ve paketi nasıl aldıysa bunu not etmesidir. Gönderinin boyutlarını ve ölçülerini alarak gönderiyi aynı şekilde teslim etmelidir.

Aynı zamanda gönderiyi alırken içeriğini de sormalı, taşınması yasaklı olan bir ürünü teslim almamaya özen göstermelidir. Burada Motorlu kurye hizmetlerine olan istek, artmıştır. Ayrıca çağımızda internet ticaretinin kullanımının artmasıyla da talep arttı.

Sultanbeyli Kurye Farkı

 • Gece ve gündüz sürekli olarak 7/24 olarak hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil teslimat gereksinimi gibi hayati konularda çok hızlı alıp, hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan önemli evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk, seri şekilde hareket edebilmeleri
 • Yiyecek, giyecek, numune, elektronik eşya vb. gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri
 • Moto kurye, zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda olmaları
 • İşlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, işler yapmaları
 • Her şekilde insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir değer olmaları
 • Her hangi bir meslek dalı olarak, piyasada her sektörde hizmet sunmaya devam etmeleri
 • Güçlü olmaları ve her ortamda, yağmur, çamur, trafik gibi zorlu şartlara göğüs germeleri

Sultanbeyli Özel Kurye

Sultanbeyli kurye, gün içinde teslim etmek üzere bir evrakı, paketi ya da önemli bir ürünü göndericiden teslim alınarak alıcısına ulaştırılır. Kuryenin önemi, gün içerisinde kendine verilen ürünleri ulaştırmasıdır. Özellikle acil olan çok önemli gönderilerde kurye kullanılır.

Kurye ile her çeşitten ve ağırlıktan ürünler gönderilebilir. Yani kamyon ya da uçak maksimum yüküne ulaştığında bütünüyle etkilidir. Parçalı lojistik sektörünü teknolojiyi kullanarak tüm taşıma yeteneklerini tek bir yerde toplayarak güçlendirme konseptiyle yola çıktık. 

Deneyimli bir global lojistik sağlayıcıları ağıyla iş birliği yapıyoruz. Daha sonraki aşamalarda, işletmelerin lojistiklerini daha verimli bir biçimde idare etmeleri ve daha geniş bir nakliyat hizmeti yelpazesine erişim sağlanır. Lojistik hizmetlerinin sağlanması gerekir.

Moto kurye için yetkilendirme vizyonumuzun üzerine inşa etmek için kuruldu. Yani parçalı bir biçimde ilerledik ve mikro ve orta ölçekli lojistik firmalarıyla iş birliği yapmaya başladık. Bu şekilde, minimum lojistik talebi olan işletmelerin filolarını genişletmelerine yardımcı oluyoruz.

Yani hızlı ve hiçbir aracın boş seyahat etmemesini sağlamalarına yardımcı olduk. Motorlu kurye ile taşıyabileceği paketler konusunda kısaca, firmamızın iyi niyetinden çoğu zaman ve işlerde faydalanılmayacak, başkalarını mutlu edebilecek ve yasalara aykırı olmayan eşyalar taşınabilir.

Normal olan eşyaların kuryemiz tarafından taşınması istenebilir. Eğer siz yasal olmayan bir şeyi başka bir eşya kullanarak ve teslimatını ise firmamız üzerinden yapmaya kalkmış. Yani böyle iseniz gerekli yasal yol ve yöntemler kurye firmamızın kuryecileri tarafından aynen yerine getirilecektir.

Sultanbeyli Kurye Zamanı

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul kurye il içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress hızlı kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 

Sultanbeyli Hızlı Kurye

Sultanbeyli kurye olarak bu çok nadide hizmeti sunan firmamız uzun soluklu bir firmadır. Yılların birikimi tecrübesi zamanla firmamızın hızını ve kalitesini, bunun yanında güvenilirliğini arttırmıştır. Teslimatların sağlıklı bir şekilde paketlenmesi ve zarar görmeden ulaştırılması gerekir.

Ayrıca yine firmamız aracılığı sayesinde oluşmaktadır. Firmamızın çalışanları direksiyon hakimiyeti sahip olan gerekli belgeleri bulunan ve tecrübesi olan bir kadronun birleşiminden oluşmuştur. Profesyonel kurye alımı ve teslimatı yine firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Firmamız her teslimat için aynı özeni sergileyen ve müşteri haklarını gözeten bir kalifiye firma konumundadır. Güvenli ve kaliteli olarak hizmet sunan firmamız, çalışanlarına da gelişen ve değişen döneme ayak uydurabilmeleri adına haftalık eğitimler vermektedir.

Hangi teslim daha önemli ya da acil durumlarda nasıl bir süreç işliyor gibi hepsinin bilgisi oluyor. Yani çalışanlara eğitimler verilmektedir. Çağrı merkezide dahil firmamıza ve müşterilerine yakışır bir hizmet sunuluyor. Firmamız paketlerin teslimatı sonrası yaşanan zararlardan sorumlu olmaz.

Yani acil kurye her hangi bir kazadan veya doğal afetten dolayı sorumlu tutulamayacağından dolayı, sözleşme akdini içeren teslimat prosedürleri nedeniyle 18 yaş üzerindeki kişilerden paket teslimi almaktadır. Bu yaşın altındakilerde ise veli ya da vasi onayını talep etmektedir.

Firmamız bu durum haricinde herhangi bir kriter zorunluluğu koymamıştır. O yüzden her yaşta ve durumda firmamızın motorlu kurye hizmetinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bu ilçe içinde her vakit kaza olabiliyor. Firmamız oluşabilecek zararlardan kesinlikle sorumlu olmaz.

İstanbul Moto Kurye

Ortalama 500 yıllık geçmişe sahip olan ilçe, İstanbul’un geçmişten günümüze geçirdiği aşamaları gözler önüne sermektedir. Bölgede bir çok eski tarihi ve geçmiten kalan izlerin kalınlarını her yerde görebilirisniz. Çünkü buralar daha çok ormana yakın alanlardan oluşmaktadır.

Artık farkı olmadan çalışmalarımız devam eder. Böylece bütçenizden tasarruf edersiniz. Şu zaman globalleşen dünyada oldukça büyük bir öneme haiz olan kurye hizmetleri, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki envaiçeşit ürünlerin çeşitli bölgeler arasında taşınmasında kullanılmaktadır.

Hem dünyanın biroldukça farklı noktasında bununla beraber ülkemiz olan Türkiye’de de bir hayli önemli olan söz mevzusu kurye çalışmalarının pek çok farklı çeşitleri de mevcuttur. Dünya genelinde uluslararası yüksek kalite standartlarında hizmetlerine devam etmektedir.

Hızlı olan ve özellikle hizmetleri sunmakta olan İstanbul Kurye kendi alanında da maksimum tercih edilen işletmelerin başlangıcında gelmektedir. Oldukca modernize ve yüksek kalite standartlarında motosiklet kurye hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan firmamız, pek kıymetli müşterilerinin genel memnuniyetini de her şeyin üzerinde tutmaktadır.

Hızlı kurye uygulamamız bununla birlikte Express kurye olarak da geçer ve bölgelere göre 60 ila 90 dakika içinde teslimatlarınız yapılır. Acil kuryede ise teslimat sürelerimiz 45 ila 60 dakika içinde değişmiş olur. Mesai saatleri dışındaki gönderileriniz ise gece kurye seçeneğimizle taşınır.

Sultanbeyli Kurye Servisi

Aşağıda bulunan linklerden çok faydalı ve yararlı bilgiler bulabilirsiniz

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

Bakmanızda yarar var; Kurye hakkında her şey, ne demektir?

Sultanbeyli Motorlu Kurye
Sultanbeyli Motorlu Kurye

“Sultanbeyli Kurye” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Sultanbeyli Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın