Moto Kurye | Vip Kurye

Vip Kurye

Vip kurye servisi en hızlı çalışan servistir. Firmamızın çok özel bir hizmetidir. Yani kişiye özellikli bir servistir. Bizi arayın müşterimizin özel işlerini halledene kadar başka işe gitmez. O iş bir gün boyunca sürse bile halletmeden başka işe asla gitmez.

Vip moto kurye ile en hızlı olan servisi alın. 15 dakika içinde teslimat yapıyoruz. En acil ve en hızlı verilen sistemdir. Müşterilerimizin çok acil işini halledene kadar arkadaşlık orada kalmaktadır. Çünkü bu piyasa içinde iş başla dostluk başkadır.

Bu işin fiyatı ise normal liste fiyatımızın dört katı fiyatı vardır. Fakat bir gün için kullanılacaksa daha farklı fiyat tarifesi vardır. Bu hizmetimizde amacımız nedir? 20  dakika içinde çoğu yere teslimat sağlamaktır. Yani çok özel ve önemli bir çalışmadır.

Vip sistemi nedir? ne iş yapar? Amacımız sadece müşteri memnuniyeti ve müşterilere hizmettir. Çünkü bir çok müşterimizin böyle önemli işleri oluyor. Yani tek seferde değil bir kaç adrese acil gidip gelmesi gerekiyor. Önemli işlerde paketler veriliyor.

Yaya, arabalı, hizmetleri olarak İstanbul için böylece faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. İstanbul haricinde, şehir içi ve şehirler arası çalışma faaliyetlerine başlamıştır. Bölgelerdeki faaliyetlerimiz arasında ilk baştaki önceliğimiz çabuk hizmetidir.

 

Vip moto kurye servisi ile her yere 30 – 60 dakika içinde hizmet 

Çok acil paketler için bize baş vurmalıdır. Bundan dolayı bu sistemde elemanlar sadece çok acil görevlere de kullanılır. Özel müşterilere çok özel hizmeti vermek için uzun zaman hazırladığımız bir hizmetimizdir. Evet bu çalışma şekli hem zamandan hemde paradan zaman kazandırıyor.

Bizde zengin fakir ayrımı yoktur bizde. Günlük veya saatlik eleman olarak ta kullanma olanağı vardır. Fiyat farkı için lütfen teklif alınız. Bir şeye ihtiyacı olan zor durumdaki müşterilerimiz bizleri arayın. İnsanların işlerini  ve siparişlerini çok çabuk yerine getirmektir bu işimiz. 

Çok acil motorlu kurye servisi arayanlar acaba ne yapmalıdır? Çalışmalarımız 2010 yılında başlamış olup, ilk başta İstanbul bölgesinde belirli semtlerde hizmete devam ediyor. Lakin her geçen gün faaliyet alanlarımıza yeni yeni bölgeler daha eklenmektedir. Bu sektör içinde bulunan en önemli servis budur.

Sistemi insanların zor durumlarında yardımlarına koşmak ve onlara elimizden geldiği kadar yardım etmektir. İlk başta  aradıkları zaman gece yarısı da olsa, müsait olmayan durumda da olsak geliriz. Buralarda bu çok önemli ve değerli çalışma ile bizler inanılmazı başarıyoruz.

Çok acil sitemi içinde ne olursa olsun bizler müsait olmasak ta o müşterimize yardım etmek bizim boynumuzun borcu olmuştur.  Bizler ne kadar servislerinden, hizmetlerinden diğer firmalara nazaran daha fazla ücret alıyorsa da, ilk hedeflediğimiz nokta insanlara faydalı olmaktır.

 

Acil Moto Kurye Hizmeti Ne Demektir?

 

Vip motorlu kurye gönderi işlerinizde yer verdiğinizde neler olur?

Vip moto kurye teslim süresine bakıldığında en çabuk çeşidi olarak dikkat çeker. Genellikle;  kullanan kargo şirketleri yaklaşık 20 ya da 30 dakika içinde kargo sizden alınarak toplam 1 saat içinde de karşı tarafa iletilir. Yani alıp vermek yaklaşık 60 dakika sürer.

Herhangi bir kargo şirketiyle irtibata geçtiğiniz an itibariyle elimizden geldiği kadar hızlı ve çabuk olmaya gayret ederiz. Çalışmaları size en yakın ekip üyemiz adrese gelerek paketi alıp, karşı tarafa iletilmek koşuyla gönderiyi verilecek adresine hızlı bir şekilde teslim eder.

Burada belirlenecek olan sınır, motosikletli çalışanının ve trafiğin güvenliğini tehlikeye atmayacak şekilde belirlenmektedir. Size sunulan bu hizmetleri gece ya da gündüz ayrımı olmadan kesintisiz olarak alınabilir. Yani bizler sizler için gece olunca da çalışıyoruz.

Bu servisimiz ile insanlara yardım ediyoruz. Biz merkezi şirketi olarak sizlere uygun fiyatla hızlı ve güvenilir bir hizmet vermek için çalışıyoruz.  Yani başka kargo almadan sadece sizin kargonuzu iletmekle mükelleftir. Bu işleri de en kolay ve hızlı yönden çözüyoruz.

Aldıktan sonra iletiler yakın yer ise 20 dakika içinde uzak yer ise 60 dakika içinde teslim olur. En uygun yolları kullanarak ve trafiğe takılmadan kargoyu sahibine teslim eder.  Acil olarak gönderi karşı tarafa iletmek istiyorsanız eğer sizde kullanabilirsiniz. 

 

Vip moto kurye ile paket ve gönderi teslimat zamanları?

Vip moto kurye teslimatları çeşidinden,  ihtiyacı olan ve kargo şirketinde aboneliği olan herkes yararlanabilir. Bizim bu servisimiz sunduğumuz en acil ve en önemli çok acil olarak vazife yapan en gözde olan önemli sistemimizdir. 

Teslim süreleri İstanbul’da yol ve hava şartlarına göre 10 ile 60 dakika arası değiştiği görülür. Bu kurye çeşidi kişiye özeldir ve en hızlı olan sistemdir. Demek yarım saat içinde paketi hem yerinden alıp, hemde teslim eden çok acil sistem demektir. 

Gece taşınması hayati önem arz eden ilaç gibi şeyler için sabah saatleri beklenmeden anında teslimat sağlanabilir. Bu sayede kurye sorunu hızlı şekilde çözülmüş olur. İş yoğunluğunun fazla olduğu İstanbul’da hizmetleri artmıştır. 

Yaptığımız işin en önemli ana fikri ve kazancı boşa geçen zamanı iyi değerlendirmek. Müşterilerimizin verdiği işleri kısa süre içinde yerine getiriyoruz. Böylece daha fazla uyuma ve dinlenme gibi bir çok önemli ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

İşte bu süre içinde bu işleri yapan en önemli kurumlar ise kargo ve kurye sektörüdür. Çünkü işler artık Dünya üzerinde bu iki sektör üzerine işlemeye başladı. Bunun için bu işleri en kısa süre içinde yaparak daha fazla zaman kazanarak daha da mutlu oluyorlar.

Vip kurye günümüz yaşamının en önemli değeri artık zaman oldu

Vip kurye Dünya üzerinde geri gelmeyen en önemli şey ölüm ve zamandır. İnsanlar ölüme çare bulamıyor ama hayatlarındaki zamanı iyi kullanarak değerlendiriyorlar. Hayatlarında boşa geçen her dakika biliyorlar ki asla geri gelmeyecek.

İşte bundan dolayı Dünya üzerinde yaşayan ve iş sektöründe çalışan bir çok firma zaman kazanmak için geceleri de çalışıyor ve bu zaman bile onlara yetmiyor. Her işlerini en kısa sürede yaptırıp daha fazla süre kazanmak istiyorlar.

İşte bizim yaptığımız en önemli konu tam da budur zaman kazandırmak. Bütün bu işlerdeki en önemli detay ise insanlara zaman kazandırmaktır. Vip kurye çalışma fiyatları ne kadardır, nasıl hesaplanır? Fiyatlar iki katı olur.

Artık burada kaliteli işler yapılmaya başlandı. Çağımızın en önemli yükünü çeken kargo ve kurye teslimatları işleri olmaktadır. Artık bütün dünyanın yükünü bu emekçiler çekmektedir. Yani bize bu süreçte çok iş düşüyor.

 

Aşağıda bulunan linklerden çok faydalı ve yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

 

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Bakmanızda yarar var; Kurye hakkında her şey, ne demektir?

 

İstanbul Vip Express Moto Kurye

Bir cevap yazın