Gayrettepe Kurye | 0555 086 44 10 | Moto Kurye

Gayrettepe Kurye

Gayrettepe kurye başarı tesadüf değildir

Gayrettepe kurye 15 dakika içinde kapınıza olur

Gayrettepe kurye sizin bizi çağırdığınız andan itibaren 15 dakika içinde kapınızda olur. Yani bize telefon ettiğiniz zaman, telefonu kapadıktan sonra elemanımız 15 dakikada adresinizde olur. Çünkü bunun nedeni online olarak çalışmamızdan olur. Ne demek bu? Şu demek bizi aradınız, bize bir yerden başka yere gitmesi için bir kayıt bıraktınız sayalım. Sizin ile konuşan iç personelimiz yani çağrı merkezimizdeki görevli elemanımız sizden kaydı alır.

Bu kayıt bittiği andan itibaren enter tuşuna bastığı anda o alınan kayıt direkt programa düşer. Program ise saha içinde çeşitli bölgede olan motorcu çalışan hepsinde vardır.  Böylece sizin verdiğiniz adrese en yakın konumda olan bu motosikletli elemanımızın telefonuna bu adres düşer. İstanbul ilçelerinin geneline yayılmış motorcular sayesinde bize gelen bütün kayıtlar saniyeler içinde gözükür. İşte bu işlem en fazla, telefon ile konuşma da dahil bir dakika sürer.

Böylece verdiğiniz adrese en yakın mesafedeki elemanımız size 15 dakika içinde gelecektir. Yani bu sistem ile zamandan hem biz hemde siz tasarruf edersiniz. Artık  Gayrettepe kurye motosikletli çalışanlarımız paketinizi üstüne almış bulunmaktadır. Artık gideceği yere ve verileceği söz verilen süre içinde bize emanet olarak teslim alınmıştır. Başta konuşulan zaman içinde, alınan paketin yerine ulaşması yüzde doksan dokuz oranında gerçekleşecektir.

 

Gayrettepe moto kurye alınan paketleri nasıl ve nerede muhafaza eder?

Alınan bu paketler son derece özel çantalarımız içinde muhafaza edilir. Yani motosiklet üzerinde bulunan üç yerde paket koyma yeri vardır. Bizde bu paketi en sağlam olan yere koyarak muhafaza ederiz Bu kullanılan çantamız tamamen muhafazalı bir durumdadır. Özel yapılmış ve açılmaz kilit bulunmaktadır. Motosikletin arka tarafında bulunan ve çok sağlam olan bu çantaların değeri de hatırı sayılır derecede yüksektir. Çünkü kaliteli ve sağlam yapılmıştır.

Gayrettep kurye teslim aldığı bütün iletileri en kısa zaman içinde teslim eder. Ancak bizim piyasa içinde teslimat zamanları fiyata göre değişiyor. Yani üç paket seçeneğimiz bulunmaktadır. Yani bizden bu üç seçenekten biri ile bir ileti yollayabilirsiniz. Bu size göre değişiklik arz edebilir. Bizi aradığınız zaman paketinizin önemini ve ne kadar süre içinde gitmesi gerektiğini söylerseniz, size yardımcı olabiliriz. Ayrıca çok özel gönderiler için de bilgi alabilirsiniz.

 

Gayrettepe moto kurye gönderim şekilleri nelerdir?

1 – Standart gönderim;

Gayrettepe kurye aldığı paketi, hangi zaman dilimlerinde teslim eder? Normal gönderi olarak aynı gün içinde teslim edilen paketler demektir. Teslimat zamanı çok önemli olmayan gönderiler için geçerlidir. Yani kargo ile ertesi gün gidecek bir ürünü aynı gün içinde karga vermediği için bize verebilirsiniz. Bizde aynı gün içinde daha uygun fiyata teslim ediyoruz.

 

2 – Acil, hızlı yada express gönderim;

 

Orta derecede gitmesi önemli olan paketler. Yakın ve uzak mesafeye göre bir saat ile iki saat içinde verilen gönderiler için olur. Bu tür gönderiler özellikle ihale ve gümrük evrakları ilk başta olmak üzere bir, iki saat içinde verilmesi gereken şeylerdir. Fakat fiyatlar biraz daha yüksek olur.

 

3- Çok acil gönderim;

Çok önemli işler için olan sistem. Zaman ile yarışmak anlamına gelir ve 15 dakika ile 60 dakika içinde yollanan gönderiler için geçerlidir. Bazı durumlarda zaman çok önemli olur; mesela unutulan kimlik, pasaport, bilet vs. gibi şeyler. İşte bunun gibi çok ama çok acil şeyler vip olarak gider.

 

Gayrettepe motorlu kurye hangi bölgelerde bu sistemi gerçekleştirir?

Sistem çalışması olarak genelde bu çevredeki semtler içinde çalışma yapıyoruz. Yani bu çevre içinde bulunan yakın semtler içinde görevli motorlu elemanlarımız işlerinizin erken alınması için burada olurlar. Yani bu bölge içinde olan ve çıkacak kayıtlar için ilgilenen bir çalışmadır. Özellikle Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu semt ve mahalleleri arasında bağlantı sağlanmaktadır. Böylece alınan ve verilen zaman daha az bir zaman düşmektedir.

Gayrettepe kurye olarak resmi olan ne varsa her şeyi genel olarak taşıyoruz. Yani yasal olmayan ve yasak olan her şeyi de asla taşımıyoruz. Genel kaide olarak bu bütün firmalar için geçerli bir durumdur. Fakat aynı zamanda yasal olduğu halde taşımadığımız bazı ürünler de bulunmaktadır. Çünkü bazı şeyler resmi de olsa gerek bizim firma prensibi olarak, gerekse güvenlik olarak taşımıyoruz. Çünkü tehlike oluşuyor. Bunlar nelerdir?

 

Gayrettepe kurye yollanacak hangi gönderileri taşımaz?

1 – Alkol çeşitleri ve ürünleri

2 – Sigara ve yan mamulleri

3 – Her türlü reçeteli ve reçetesiz ilaç ( Devlet tarafından kanun bulunmaktadır. Kuryeler ilaç taşıyamaz.)

4 – Yanıcı ve kesici maddeler

5 – Her türlü silah mermi ve çeşitleri

6 – Her türlü yüklü miktardaki nakit para

7 – Her türlü altın, elmas, pırlanta vb. gibi mücevherat 

8 – Her türlü resmi de olsa patlayıcı maddeler, ( Havai fişek gibi)

9 – İnsan taşımacılığı, eş, dost, akraba hariç insan taşınmaz

10 – Dert, tasa, sıkıntı; bizde hiç bir dert ve mutsuzluk taşınmaz.

 

Gayrettepe acil kurye fiyatları ortalama ne kadardır?

Gayrettepe kurye fiyatları ortalama 50 liradan başlar ve İstanbul uzak bölgelere göre fiyat artmaktadır. Fakat en yakın ve en az fiyat 50 liradan başlamaktadır. Yakın ilçe ve çok yakın bir adreste olsa aynı fiyat uygulanır. Eğer yollanacak ürün veya her ne ise birden fazla ise ve aynı adrese gidiyorsa ücret talep edilmez. Fakat büyük binalarda ayrı ayrı katlara ayrı ayrı teslim edilecekse ücret alınacaktır. Aynı bölge içinde her yakın adres fiyatı 30 liradır.

Ayrıca verilecek ürün bir adet ise 50 lira alınır. Bir ve birden fazla olursa, her yakın adres için 30 lira talep edilir. Bizim piyasa içinde bilinen birinci bölge olarak bilinen her yere 50 lira ücret vardır. Peki bu birinci bölge nerelerdir? İstanbul içinde en fazla hizmet verilen ve hareket olunan yerdir. Burası kabaca Maslak ile Eminönü arasında kalan ana hartel üzerinde olan ilçe ve semtlerdir. Yani, Sarıyer Maslak ile başlar, Levent, Kağıthane, Beşiktaş ve Beyoğlu ile biter. 

Gayrettepe hızlı kurye olarak tüm bu birinci bölge içinde bulunan semtlere aynı fiyata gidiyoruz. Fakat Sarıyer merkez ve orman bölgelerindeki yerler, Ayazağa, Kemerburgaz, Göktürk ve Cendere gibi yerlerin fiyatları daha farklı olarak hesaplanır. Bunu buradan baştan söyleyelim ki, sitenizde böyle yazıyordu diye bize yakarışta bulunmayın. Ayrıca birinci bölge Boğaz sahil tarafı ve Haliç tarafına kadar kapsamaktadır. Haliç köprüsü ötesi başka bölge başlar.

 

One Comment

    Gayrettepe Kurye | 0212 694 16 29

    […] Gayrettepe kurye İstanbul Şehrinin merkezi bir yerinde bulunmaktadır. İstanbul’un merkezi neresi diye hala soran varsa diyebilrim ki, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Şişli, Taksim bölgeleridir. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Hemen Ara
× CANLI