Moto Kurye | motokurye | Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Moto Kurye

Gayrettepe kurye teslim aldığı bütün iletileri en kısa zaman içinde teslim eder. Ancak bizim piyasa içinde teslimat zamanları fiyata göre değişiyor. Yani üç paket seçeneğimiz bulunmaktadır. Yani bizden bu üç seçenekten biri ile bir ileti yollayabilirsiniz. Bu size göre değişiklik arz edebilir. Bizi aradığınız zaman paketinizin önemini ve ne kadar süre içinde gitmesi gerektiğini söylerseniz, size yardımcı olabiliriz. Ayrıca çok özel gönderiler için de bilgi alabilirsiniz.

Bir kayıt bittiği andan itibaren enter tuşuna bastığı anda o alınan kayıt direkt programa düşer. Program ise saha içinde çeşitli bölgede olan motorcu çalışan hepsinde vardır. Böylece sizin verdiğiniz adrese en yakın konumda olan bu motosikletli elemanımızın telefonuna bu adres düşer. İstanbul ilçelerinin geneline yayılmış motorcular sayesinde bize gelen bütün kayıtlar saniyeler içinde gözükür. İşte bu işlem en fazla, telefon ile konuşma da dahil bir dakika sürer.

Gayrettepe kurye sizin bizi çağırdığınız andan itibaren 15 dakika içinde kapınızda olur. Yani bize telefon ettiğiniz zaman, telefonu kapadıktan sonra elemanımız 15 dakikada adresinizde olur. Çünkü bunun nedeni online olarak çalışmamızdan olur. Bizim ile başarılı günler geçirin. Şu demek bizi aradınız, bize bir yerden başka yere gitmesi için bir kayıt bıraktınız sayalım. Sizin ile konuşan iç personelimiz yani çağrı merkezimizdeki görevli elemanımız sizden kaydı alır.

Gayrettepe Moto Kurye

Gayrettepe moto kurye olarak resmi olan ne varsa her şeyi genel olarak taşıyoruz. Yani yasal olmayan ve yasak olan her şeyi de asla taşımıyoruz. Genel kaide olarak bu bütün firmalar için geçerli bir durumdur. Fakat aynı zamanda yasal olduğu halde taşımadığımız bazı ürünler de bulunmaktadır. Çünkü bazı şeyler resmi de olsa gerek bizim firma prensibi olarak, gerekse güvenlik yasal olarak taşımıyoruz. Bilinmiş olduğu üzere pek çok kurumsal kargo şirketleri problem kaçınılmaz olur.

Sistem çalışması olarak genelde bu çevredeki semtler içinde çalışma yapıyoruz. Yani bu çevre içinde bulunan yakın semtler içinde görevli motorlu elemanlarımız işlerinizin erken alınması için burada olurlar. Yani bu bölge içinde olan ve çıkacak kayıtlar için ilgilenen bir çalışmadır. Özellikle Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu semt ve mahalleleri arasında bağlantı sağlanmaktadır. Böylece alınan ve verilen zaman daha az bir zaman düşmektedir. 30 dakika içinde expres servisimiz de vardır.

Moto kurye verdiğiniz adrese en yakın mesafedeki elemanımız size 15 dakika içinde gelecektir. Yani bu sistem ile zamandan hem biz hemde siz tasarruf edersiniz. Artık motosikletli çalışanlarımız paketinizi üstüne almış bulunmaktadır. Artık gideceği yere ve verileceği söz verilen süre içinde bize emanet olarak teslim alınmıştır. Başta konuşulan zaman içinde, alınan paketin yerine ulaşması yüzde doksan dokuz oranında gerçekleşecektir Çünkü öğrenmek büyük edemliktir.

Gayrettepe Motorlu Kurye

Gayrettepe motorlu kurye ile alınan bu paketler son derece özel çantalarımız içinde muhafaza edilir. Yani motosiklet üzerinde bulunan üç yerde paket koyma yeri vardır. Bizde bu paketi en sağlam olan yere koyarak muhafaza ederiz Bu kullanılan çantamız tamamen muhafazalı bir durumdadır. Özel yapılmış ve açılmaz kilit bulunmaktadır. Motosikletin arka tarafında bulunan ve çok sağlam olan bu çantaların değeri de hatırı sayılır derecede yüksektir.

Standart gönderim; aldığı paketi, hangi zaman dilimlerinde teslim eder? Normal gönderi olarak aynı gün içinde teslim edilen paketler demektir. Teslimat zamanı çok önemli olmayan gönderiler için geçerlidir. Yani bizim ile ertesi gün gidecek bir ürünü aynı gün içinde karga vermediği için bize verebilirsiniz. Bizde aynı gün içinde daha uygun fiyata teslim ediyoruz. Motosikletlerin trafik mevzusunda sorun yaşamamalarından dolaıdır.

Acil, hızlı yada express gönderim; Orta derecede gitmesi önemli olan paketler. Yakın ve uzak mesafeye göre bir saat ile iki saat içinde verilen gönderiler için olur. Bu tür gönderiler özellikle ihale ve gümrük evrakları ilk başta olmak üzere bir, iki saat içinde verilmesi gereken şeylerdir. Fakat fiyatlar biraz daha yüksek olur. Kargosunu firmamız vesilesiyle göndermek isteyen müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek ve acil siparişleri alabilinir.

Gayrettepe Acil Kurye

Gayrettepe vip acil kurye çok acil gönderim çok önemli işler için olan sistem. Zaman ile yarışmak anlamına gelir ve 15 dakika ile 60 dakika içinde yollanan gönderiler için geçerlidir. Bazı durumlarda zaman çok önemli olur; mesela unutulan kimlik, pasaport, bilet vs. gibi şeyler. İşte bunun gibi çok ama çok acil şeyler vip olarak gider. Üstelik firmamız tarafınca müşteriye kısa sürede ve yanı sıra hasarsız bir şekilde yerine ulaştırılacağının garantisi de verilmektedir.

Taşıma fiyatları ortalama 10 Euro’dan liradan başlar ve İstanbul uzak bölgelere göre fiyat artmaktadır. Fakat en yakın ve en az fiyat 5 dolardan başlamaktadır. Yakın ilçe ve çok yakın bir adreste olsa aynı fiyat uygulanır. Eğer yollanacak ürün veya her ne ise birden fazla ise ve aynı adrese gidiyorsa ücret talep edilmez. Fakat büyük binalarda ayrı ayrı katlara ayrı ayrı teslim edilecekse ücret alınacaktır. Aynı bölge içinde her yakın adres fiyatı vardır.

Siz de firmamızın müşterilerine sağlamış olduğu bu hızlandırılmış kargo dağıtım hizmetinden yararlanın. Özel tüm siparişlerinizin uzun sürede gelmesi veya acil teslim edilmesi ihtiyaç duyulan evrakların geç bir tarihte ulaşması kolay olur. Artık benzer biçimde problemlerı engelleyebilirsiniz. İstanbul’da büyük bir sorun olan araç trafiği kişilerin bulunduğu noktadan başlamaktadır. Hedef noktaya olan hareketini yüzde yüz kısıtlayabilmektedir.

Gayrettepe Hızlı Kurye

Gayrettepe hızlı kurye kimin ne şekilde getireceğini seçemez ve süre vakit gününde teslim almaz veya gönderemezsiniz. İşte hepimiz bu gibi oluşan sorunlara kökten çözüm üretmek adına kurulduk. Bizler firmamız adına size bu gibi problemler için endişelenmeme garantisi veriyoruz. İstanbul’un her bölgesi dahil olmak üzere 7/24 çalışıyoruz. Her zaman sonuçları iyileştirmeyi, değer yaratmayı ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

Ayrıca verilecek ürün bir adet ise bir ve birden fazla olursa, her yakın adres için 30 lira talep edilir. Bizim piyasa içinde bilinen birinci bölge olarak bilinen her yere 5 Dolar ücret vardır. Peki bu birinci bölge nerelerdir? İstanbul içinde en fazla hizmet verilen ve hareket olunan yerdir. Burası kabaca Maslak ile Eminönü arasında kalan ana hartel üzerinde olan ilçe ve semtlerdir. Yani, Sarıyer Maslak ile başlar, Levent, Kağıthane, Beşiktaş ve Beyoğlu ile biter.

Özellikle hizmeti, kargoların ihtiyaç duyulan adreslere motosiklet vesilesiyle taşınıyor. Yani hızlı ve kaliteli bir taşımacılık sağlanmış olur.Yani bundan ötürü kargolar süratlica müşterilere teslim edilmektedir. Her yönteme oranla çok daha kısa bir sürede gönderim adreslerine ulaştırılır. Yani amacıyla bildirişim konusunda geniş imkanlar sağlamaktayız. Çünkü tehlike oluşuyor. Artık küçük bir ek ücret karşılığında çok daha hızlı bir halde adrese teslim edebiliriz. 

Şişli Kurye

Şişli kurye ile farklı bir noktaya ulaşması gereken bir evrakı göndermek pek de bazen hiç asla mümkün olmayabilir. Bizler zaman içinde olacak hizmetlerinde tam olarak bu işlemleri çabuk gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Büyükşehirlerde en sık tercih edilen ulaştırma şekillerinden biri, lojistik başı çeker.

Bu şekilde bizden aldığınız her hizmetten kıvanç duyacağınızı söylememiz mümkün. Elastiki çalışma standartlarını benimseyen firmamız, standart kargo ulaştırma süreçlerine nazaran çok daha fonksiyonel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda sizler için her zaman kıvanç duyacağınız, işlemler olur.

Şişli kurye sayesinde haftanın her günü istediğiniz saatte bize ulaşarak teslim edilmesi ihtiyaç duyulan kargolarınızı adreslerine kolayca ulaştırın. Göndermeniz gereken kargonun acil bir halde adresine teslim edilmesi mi gerekiyor? Bu durumda düzgüsel ek olarak sunulan ekspress kargonuzu. yolluyoruz.

Esentepe Kurye

Esentepe kurye ile bünyemizde etken olarak çalışan çok sayıda motorcumuz bulunmakadır. Özellikle ustalaşmış iş hayatında her zaman daha iyi olacaktır. Yani bulunduğunuz yerdeyiz. Bize katılın ve değere dayalı, ileriye dönük bir ortaklığın farkını yaşayın. Oldukça basit, önünüzdeki yolculuk birlikte daha iyi.

Bir adresten almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız sektörde uzun senelerdir var olmanın vermiş olduğu bilgi birikimi ile kusursuz süreçleri yönetmektedir. Ağımızda yer alanİstanbul trafiğine hakim, faaliyet göstermekte olduğu ilçeyi iyi tanıyan kişilerden oluşmaktadır. Sizler de ihtiyaç varsa arayın.

Esentepe kurye hizmet sağlamaktayız. Yani ulaştırıldığı en hızlı teslimat şekillerinden biridir. Bu hizmet aracılığıyla e-tecim platformları değerlidir. Özellikle üzerinden sipariş edilen ürünler, önemli evraklar ve çok daha fazlası klasik olarak devam eder. Bizimle işlemleriniz için daha kestirme farklı bir rota izleyin.

“Gayrettepe Kurye” hakkında 2 yorum

  1. Geri bildirim: Gayrettepe Kurye | 0212 694 16 29

  2. Geri bildirim: Gayrettepe Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

Bir cevap yazın