İçeriğe geç
Moto Kurye | İnönü Mahallesi Kurye

İnönü Mahallesi Kurye

İnönü mahallesi kurye belki de yüksek bedelli bir ürün satıyorsunuz ve azami seviyede güvenlik sağlayabilen özel bir kurye kullanarak bir defada toplu teslimat yaparak paradan tasarruf etmek istiyorsunuz. Harekâtlarınızı daha iyi takip etmek veya ehemmiyetli dokümanları belli bir son tarihle yolluyor. Şayet başım belaya girecek ve can vereceksem bu hala kuryelerden bahseden o adamlar suratından asla olmayacak. Yani Ataşehir’de bulunduysanız, yollarda çok rakamda lojistik kuryesi fark etmişsinizdir. İlçenin her yerine kutu, gıda ve öbür mülkleri yolda taşımakla vazifeli olan bir çok bisiklet kuryeleri, görebilirsiniz.

Trafiğin bir yolculuğu gerçekten yavaşlatabileceği İstanbul gibi yoğun şehirlerde, bisikletli kuryeler gereği gibi azıcık olsun işler harikuladedir. Birkaç dakika içinde trafiği yenebilen ve yoğun sokaklarda geziyor. Bundan sonra ise en süratli hareket edebilen bu kuryeler, her daim ve de zaman verimli olacaktır.Özellikle de mülkleri genellikle araba ve kamyon gibi ananesel teslimat hizmetlerinden daha süratli teslim edebiliyor. Çok muhtelif sektörlerdeki işletmelere ebedî fayda sağlayan döngülü kuryeler, daha kısa yolculuklar için yeni teslimat alternatifidir. Ama bu İstanbul’da doküman kuryesi olmak gerçektençok hoş bir şeydir.

Artık bir fırsat olarak geldi. Yoda görmek istediklerinizle ilgili oldukça güçlü fikirleri vardı. Bunlardan bazılarını yakalama fikri bizi oldukça çok heyecanlandırdı. Tüm sürüş sahnesine nasıl dahil oldunuz? Şehirden dağlara işleriye kadar bisiklet sürüyoruz ama işleri daha önce çekmeye yaklaşık önce başladık. Motosiklet kültürüyle ilgili filmler doğal olarak geldi. Magazine için sipariş ettiğim bisikletle ilgili ilk işlerimiz yani 2008 yılında, iş için bir lojistik aşaması inşa ederken, başladı. İşletmemiz ile birlikte çekildi. Motor ile çekim yapmaya başladık. Birkaç yıldır prof bir lojistik olan meraklısıyız ve bunlar istikrarlı bir şekilde olmaya başladı.

İnönü Mahallesi Moto Kurye

İnönü mahallesi kurye ile özellikle çekim gününde hakikatleşen bazı vakaların altını çiziyor. Yani işi üstlenme ve çekimin kendisi hakkında birkaç sual sorduk. İşte geri döndüğü şey: İşi neden kabul ettin? Motorlar yaşamımın büyük bir parçası ve harekâtlar için çekim yapmak, için iş tabanlı film projelerine dahil olmak için gerekiyor. Böylece her şeyi bilmek için İstanbul kutu kuryesinin yaşamındaki gün video rejisörü yakaladık. Artık bu videoyu daha önceleri çektik ve araçlarımız saplantılı rejisörümüz ile harika bir sohbet ettik. Motora binme ve insansız hava taşıtlarıyla alakalı başka bir deyişle bunu geçmişini paylaşıyor.

Özellikle bundan sonraki süreçte yüksek çözünürlüklü bir taşıma kapasitesine sahip olduklarında, potansiyeli hızla fark ettik. Yani bu iş ve bu günlerde, oyuncak boyutundaki çok popüler hale geldi. Ve artık hemen hemen herkes onlarla oynamaya başlayabiliyor. Ancak profesyonel bir işlem oldu. Özellikle üretim için, uçuş sistemleri çok karmaşık olma eğilimindedir. Ve operatörler eğitimli ve lisanslı profesyonellerdir. Bu nakliye dağıtım alanlarında tamda zahmet çekmenin ve düzenlemenin en iyi yanı acaba neydi? Sokaklarda motosikletlerimiz ile onu görmek arabaların arasında kovalarken çekim yapmak çok daha heyecan vericiydi.

Moto kurye için teslimatları da tasarlayabilirsiniz. Bir fert olarak, doğum günü armağanları ve yüksek kıymetli eşyaların teslimatı gibi şahsi teslimatları tasarlamak isteyebilirsiniz. Hiçbir şey hudut dışı değildir. Belli bir gün veya belli bir saat için bir şeye gereksiniminiz varsa, takviye etmek için buradayız. Firmalar bir bisiklet kuryesine geçerek karbon ayak izlerini ehemmiyetli miktarda eksiltebiliyor. Özellikle de iş alan ve alıcılarına mevsim, bu hava farklılığıyla çaba mevzusunda ciddi olduklarını gösterebilirler. Kuryeler, çok muhtelif mülkleri özellikle bisikletle taşıyabilir ve bunu yaparken de afallatıcı derecede süratlidirler.

İnönü Mahallesi Acil Kurye

İnönü mahallesi acil kurye duran trafikte bisikletle çok daha hızlı olabilirsiniz. Farklı açılar için çeşitli kurulumlar/operatörler kullandık. Bir operatör bir motosiklet üzerinde takip ederek, kamera sabitleme ile çekim yaparken bisiklete monteli kameralardan çekim yaptık. Sıkışık bir trafikte hızı göstermek için uğraştık. Yani görüntülere bakınca gayet açık ve net olarak anladık. Ayrıca oldukça komik. Son sözün var mı? Evet! Yeterince stres yaşıyor bir mesleğimiz var. İnsanlar bisikletlerine biniyor. Herkes bisiklete binebiliyor ve yapmamanın hiçbir mazeret olamaz. Özellikle aslında daha büyük sosyal, sağlık, durumları el veriyor.

Özellikle hızlı ve çevik olmak için kurulumlarımızda mümkün olduğunca minimal gitmemiz gerekiyordu. Bu bence projenin en iyi ve heyecan verici kısmıydı. Ve en kötüsü kendine zarar vereceğinden endişelendim ve her şey o kadar hızlı oldu ki, kimin suçlu olduğundan asla emin değildik. İşlem olarak burada artık videomuzu çekmeye başladığımızda, eklemek istediğimiz birkaç özel şey vardı. İçinde tercihen kuryeler olması gerekiyordu. Bunu çektiğimizde sakallar oldukça sıcaktı. İçerenköy’ü aslında çok daha özelik ile daha yoğun bir şekilde öne çıkarması gerekiyor. Özellikle ekonomik ve çevresel faydaları var.

Özellikle bence insanlığa özgü olması gerektiğine inanıyorum. Motosikletinize sağlam şekilde binip, inebileceğiniz rahat bir ortamları bulun. Yani yalnızca spor salonunda sabit bir ortam değil. Lcd ekranınız ne kadar iyi olursa olsun. Sokaklarda rahat değilseniz, parkta işler sürüyor. Motosiklet sürmeyi ve mesajlaşma etkinliklerini de seviyor. Bu, vurulmanın mümkün olduğunu asla hayal etmediğimiz tatlı bir noktaya tam çarptı. Onunla konuştuğumuzda, yine de stok görüntüleri orijinal görüntülerle karıştıracağımızı düşündük. Ancak, sadece bir video arka ile planı olmaktaydı. Ergo, drone çekimleri olması gerekiyor.

İnönü Mahallesi Hızlı Kurye

İnönü mahallesi kurye iş nedeniyle hudut ötesi satın alma meyli de yüksek. Y kuşağı, X kuşağı %70’inden aşırısı lüks alışverişleri internetten yaparken, Amerika ve Avrupa’nın büyük kısmında alışveriş yapanların bu oranı %45’ten az. Harcayıcılar, mağazalarda bulunan rahat durum ve fiyatsız çevrimiçi alışverişin rahatlığıyla değiştirmeye istekli olsa da, dijital lüks deneyimlerine yönelik hala yüksek temennilerede sahipler. Yapılan bir anketine katılan harcayıcıların büyük çoğunluğu %69, çevrimiçi deneyimin mağazada alınan hizmet düzeyin yansıtma vaziyetinde lüks ürünleri çevrimiçi satın alma ihtimallerinin daha yüksek olduğunu söyledi.

Ayrıca ankete katılanların %77’si, internetten lüks alışveriş yaparken şahsileştirilmiş alıcı hizmetleri beklediklerini ve %75’i markaların çok üst düzey satın alımlarda alıcı hizmetleri düzeyini iyileştirmek için daha aşırısını yapabileceğini söyledi. Lüks markaların şu anda düşünmesi aynı gereken şey. Misalin en alakalı stilistlerinizi, tasarımcılarınızı ve yaşatıcılarınızı çevrimiçi etrafa taşıyor. Ancak işi onlara bir forum sunarak ve harcayıcılarla etkileşim kurmalarına imkân tanıyor. Mağazalarında bulunan yüksek değişli modeli çevrimiçi olarak yeniden yaratmaktır. Beni tanıdığını göster bana. Mağazanıza girdiğimde adım ve soyadımla karşılıyor.

Özellikle e-ticaret ekosisteminize geldiğimde de aynısını yapın. Ancak bundan çok daha aşırısı; ürünlere hitap etmek, şahsileştirilmiş ürünü tercihleri sunmak, çağdaş çevrimiçi deneyimde, özellikle de pazarlamada artık bir lüzumluluktur. Çevrimiçi olarak sunduğunuz deneyimlerin ve içeriğin cinsi açısından yaratıcı olun. Harcayıcılar hudut istemiyor. Bana küresel kataloğunuzu gösterin, kapsamlı bir keşif yolculuğuna da çıkmama izin veriyor. Tüm coğrafya artık bir sınırlama noktası olmamalı. Ayrıca markaların dijital varlıklarını web siteleriyle sınırlamaması da gerektiğini de belirtti. Çevrimiçi deneyim zenginleştikçe, durumde değişiyor.

Ataşehir Kurye

Ataşehir kurye zamanında teslim ediyor. Çünkü herkes drone’ların şu anda çok sıcak olduğunu biliyor. Drone görüntüleri çekme fikri tam da gerçekten tutundu. Bir arkadaşımız yönetmen aradığımızı duydu ve bizi bir kaç kişi ile tanıştırdı. Yalnızca insansız hava araçlarıyla çekim yapmakla kalmıyor. Ayrıca bu yerde yaşamak ve ertesi gün uyanma evhamı. Bu fobilere kuryelere atıfta bulunarak oradaki adamlar acaba neden iyi yada makûs olmuyor. O insanlar seni gözetecek. Ama oluşacak bir çok pisliğe arkanı döndüğün gün, senden kovulduğun gün olacaktır. Bu size absürtlük olabiliyor. Bundan sonra devam ediyor.

Özellikle süratle 3 buçuk dakikalık uygun bir şeye dönüştü. Yani rol alması için iyi motosiklet süren birilerini seçti. Yalnızca sağlam görünüşü için seçilmedi. Bundan sonra birkaç sene evvel takviminde kardeşiyle beraber özel olarak görünüyor. Taşınacak olan suratlarca mahsullere buradan bir göz atın. Tüm öğeleri almanın uygun maliyetli ve etraf arkadaşı bir yolunu sunar. Daha etrafçı teslimat hizmetlerine olan arzın çoğalmasıyla beraber, vaziyetler değişiyor. Motorlu ve bisikletli kuryeler süratle buranın her yerindeki firmalar için seçim edilen erişim usulü haline geliyor. Yani aynı anda 2 veya 3 öğrenci bizimle çalışıyor.

Ataşehir kurye akşam kursları ve öğrenme akşamları ve daha iyi bir bisiklet mutfağı deneyimi bisikletli mini mutfak gibi. Bu yakın gelecekte daha da ortaya çıkacak bir platform oluyor. Başladığımızda, her yerde plastik tepsiler vardı ve etrafta dolaşmak gerekiyor. İş için havada asılı botlara sahip olmanız gerekiyordu. Yani hala yapacak biraz şey var. Gelecekle ilgili planlarımız, biraz daha rahat ve daha iyi organize edilmiş bir ortam oluşmak için tadilatımızı bitirmek. Yeniden düzenlememizi bitirmek istiyoruz, böylece takılmak için daha fazla insanı ağırlıyor. Yani onları yıkmak ya da düşürmeye çalışmak gibi vaziyetlerden bahsediyor.

İçerenköy Kurye

İçerenköy kurye işte, arkadaşım, burası yaşam gayreti veriyor. Ama sanki Afrika içinde bulunan aslanlar ile dolu düzlükler. Yalnızca bir işi bisiklet tamir etmekten bırakıyor. Ve her şey oluyor. Sonra orayı kapatma tehlikesini alıyorsun. Özellikle belge ve kutu taşıma ve bisiklet kuryesi olmak gerçekten iyi bir şeydir. Sonra, daha büyük tasarılar var ama öğrenirsiniz. Ama ben pek satranç oyuncusu değilim. Hem de kuryeler hem de bisiklet topluluğu için etrafı iyileştirmeyi hedefliyoruz. Tekerlek imali gibi dersler vermek istiyor. Ama bu cins şeyler olur. Bazen kırsal kesimlere dağ bisikletine biniyor.

Şey, azıcık gibi bir tutum kaideleri oluşturuyoruz. Ama bunu mesul bir yurttaş olarak üstleniyor olmaz Ama bizi kabahate çekmemeli. Olduğu için çok hazin. Bütün olarak ne oldu? Hengame hakkında birkaç şikayet vardı ve alıntı oldu. Bu kontrpuan gibi olmak istiyoruz. Herkes dört ya da beş kiloluk kahve satıyor. Bir papel karşılığında Türk kahvesi ikram edeceğiz. Ve sonra her onu acil vaziyet onu’na affetmeyi tasarlıyor. Tasarımız bu biçimde bozulmadan devam etmek için ortaya her şey konuyor. Yani bazı melodileri daha iyi sıralasak iyi olur diye düşündük. Öbür ilçelerden bazı dostlarımız bize yardımcı oluyor.

İçerenköy kurye birkaç parça kullanmamıza izin verme edebini gösterdiler. Ana parçayı alttan indirebiliyor ve sonunda da satın alabilirsiniz. Kahve ve dinlenme gidişatı iyileştirmek istiyoruz. Özellikle bu mekanların dışında alkol alan bir ‘insan ayininden gelen azıcık tam suistimal oldu. Bu oldukça bilinmez. Bizim ve ailemin yaşamı için korktuğum zamanlar. Cumartesi günü rol motosiklet çalışma oyuncusu gibi olduğu zamanlar. Sanırım ertesi gün uyanma ve bu ya da onlar olacağız. Firmanız hayali olsa dahi, bu yöntem duyguları hakim altında yakalamanıza ve tüm anlamıyla hiddetinden sakınmanıza takviyeci olabiliyor.

Arayın

×