Moto Kurye | motokurye | Kadosan Kurye

Kadosan Kurye

Dudullu Motorlu Kurye

Kadosan kurye karşıdan karşıya geçmek isteyebilecek yayaların da olması muhtemeldir. Farklı ortamlar farklı tehlikeler oluşturur. Yani kırsal yollarda yavaş hareket eden traktörler veya yolda çamur bulabilirsiniz. Yani şehirlerde birbirine yakın çok sayıda farklı yol kullanıcısı vardır. Bu nedenle başkalarına yeterli alan vermek için dikkatli olmanız gerekiyor. Diğer motosikletçiler, bisikletçiler, karavan çeken araçlar ve rüzgarlı koşullarda yüksek kenarlı araçlar var.

Bu yoğun sezonda perakendecilere tam olarak ne fırlatılacağını tahmin etmeye çalışmak biraz jöleyi duvara çivilemeye benziyor. Pandemi, küresel tedarik zinciri sorunları ve çıkarlar, hepsi kenarda görünüyor, ancak tam olarak nasıl bir şekil alacaklarını bilmiyoruz, sadece perakendecilerin hayatını biraz daha zorlaştıracaklarını biliyoruz. Emin olabileceğimiz bir şey, çevrimiçi tüketici talebinin karşılanacağı ve muhtemelen geçen yılın zirvesini aşacağıdır.

Özellikle bundan sonra artık her nedenle, etrafınızı kontrol etmek için başınızı hareket ettirmeniz gerekecek. Cep telefonları. Sürüş sırasında elde tutulan bir cep telefonu kullanmak yasa dışıdır: Telefonunuz tarafından dikkatinizin dağılması ciddi bir olaya neden olabilir. Telefonda konuşmak için eller serbest kiti kullanabilmenize rağmen, yine de en iyisi telefon kullanmaktan kaçınmaktır. Yol boyunca, park etmiş arabalar veya sarkan ağaçlar dikkat edin.

  • Yolculuğunuza başlamadan önce uydu navigasyonunuzu programlayın
  • Arkada bir artçı yani bir yolcunuz varsa, ona sessizce oturmasını hatırlatın.
  • Yolda giderken ve araç kullanırken asla yüksek bir sesle müzik çalmayın.

Kadosan Moto Kurye

Dudullu moto kurye suda kızaklama ve patinaj. Yol koşulları her zaman iyi olmayabiliryor. Bu koşullarda sürüyorsanız, hızınızı düşük tutun. Kaymaların neden olduğu ve motosikletinizi bir kızakta nasıl kontrol edeceğiniz hakkında daha fazla bilgi alın. Direksiyon ve manevra bölümüne bakın. Yani dikkat dağıtıcı şeyler. Sürüş sırasında, bir yolcuyla konuşmak, uydu navigasyon sistemi (sat nav) kullanmak veya müzik dinlemek gibi genellikle iyi değil diyorlar.

Özellikle yollarda ağaç ve bitkiler gibi görebileceğinizi sınırlayan şeyler olabilir. Önünüzü net bir şekilde göremiyorsanız, engelin arkasından görünen tehlikelerle baş edebilmek için yavaşlayın. İlerideki yolu okumak. Hassas yol kullanıcıları. Diğer yol kullanıcılarının savunmasız olabileceği zamanlar ve koşullar vardır, örneğin: Motosiklet sürmek birçok sorumluluğu beraberinde getirir. Vicdanlı biniciler, güvenli bir şekilde sürmek için çabalar.

Cep telefonu kullanmak ve navigasyona bakmak yolda konsantrasyonunuzu yoldan uzaklaştıran bazı şeyler vardır. Konsantrasyonunuzu kaybetmek, hatta sadece kısa bir süreliğine gözünüzü yoldan ayırmak bile bir kazaya neden olabilir. Bundan dolayı sizin konsantrasyonunuzu binicilik üzerinde tutmak binici olarak size kalmış. Birde Kask ve vizör takmak, çevresel görüşünüzü, yani görüşünüzün sınırında görebileceğiniz şeyi kısıtlayacaktır.

Kadosan Acil Kurye

Dudullu acil kurye doğru farkındalığa ve uygun donanıma ihtiyaç duyarlar. Sadece binicilikle gelen normal sorunlar kış havalarında artmakla kalmaz, aynı zamanda her yıl bisikletçilere, özellikle de hazırlıksız binenlere zarar veren birçok sorunu vardır. Rüzgâr ve soğuktan kaynaklanan donma ve görüşünüzü ve kontrolünüzü kaybetme gibi kış aylarında sürüşün getirdiği tüm yeni zorlukların ortasında, sürüşünüzü mümkün olduğunca güvenlidir.

Özellikle bundan sonra konforlu hale getirmek için kullanabileceğiniz donanımları bilmek bir zorunluluktur. Bu, bu bilgi ve sorumluluk için bir başlangıç ​​kılavuzudur ve umarız, bu soğuk kış yolculuklarında kendinizi nasıl güvende (ve sıcak) tutacağınız konusunda biraz fikir veriyor. Kendinizi sürüş için uygun şekilde donatmak, güvende ve sıcak kalmanın ilk adımıdır. Vücudunda tepeden tırnağa hassas noktalar var: sadece nerede olduklarını değildir.

Artık dondurucu rüzgarlara karşı karşıyayken onları nasıl koruyacağını bilmek soğuğun seni rahatsız etmemesini, kaygan yollarda dikkatin dağılmamasını sağlayacak. veya motosikletinizi düzgün bir şekilde kontrol etme yeteneğinizi engelleyemezsiniz. Bazı olan donanımlar pahalı görünebiliyor. Ancak gözden kaçırmanın en iyi alternatifi, muhtemelen sıcaklık çok düştüğünde sürmekten kaçınmaktır. Aksi takdirde, bu şeylerden bazıları bir zorunluluktur.

  • Yolculuğunuza başlamadan önce telefonunuzu tam kapatın veya sesli mesaja açın.
  • Kullanmadan önce ve durusken güvenli ve yasal olarak park edene kadar bekleyin.
  • Hava karardıktan sonra tehlikeler, gün içinde yaşadıklarınızdan biraz farklı olabiliyor.

Ümraniye Kurye

Ümraniye kurye açık yolda rüzgarla karşılaştığınızda, birazdan değineceğimiz “rüzgar soğutma faktörüne” duyarlı hale gelirsiniz. Şimdilik bilmeniz gereken tek şey, çekirdeğinizin rüzgara dönük olduğu ve vücudunuzun onu ısıyla değiştirebileceğinden daha hızlı bir şekilde soğuk havayla püskürtüldüğü. Bu nedenle, kışın soğuğunda her türlü motobisikletçiler için özel olarak tasarlanmış bir ceket. Yani ısıtmalı ceket astarı veya üst ceket bir zorunluluktur.

Ümraniye kurye umarım, soğuk nemi dışarıda tutmak için yeterince taban katmanı koymuşsunuzdur. Ancak bu asla yeterli olmayacak. Yani termal ısı kaynaklarıyla kaplanmış ve bir tür rüzgar engelleme teknolojisiyle korunan yalıtımlı ceket. Son model teknolojisine ihtiyacınız var (birçok iyi üretilmiş ceket astarı, bu amaç için esnek bir ağ dolgusu içerir). Sorunlu noktalarda dolgulu, ön tarafı hava geçirmez ve sizi her zaman ısıtan bir şeye ihtiyacınız var.

Dudullu Kurye

Dudullu kurye yağışı yollarda tekrar tutuş sağlanana kadar fren yapmaya veya yön değiştirmeye çalışmayın. Bu yol kullanıcılarına dikkat edin ve gerektiğinde onlara ekstra alan bırakın. Özellikle yağışlı havalarda belirli tehlikelere neden olabiliyor. Sürüşünüzü koşullara uyacak şekilde değiştirmeyi unutmayın suda kızaklama. Patinaj bir dizi faktörden kaynaklanır, ancak kaygan yüzeyde meydana gelme olasılığı yüksektir.

Dudullu kurye çok yağışlı havalarda hızlı sürerken bu özellikle bir risktir.Suda kızaklamayı önlemek için hızınızı düşük tutun ve güvenli bir şekilde yapabiliyorsanız, yol yüzeyinde su birikintilerinden geçmekten kaçının.Motosikletiniz suda uçmaya başlarsa, gazı bırakarak yavaşlayın. Açmaya müsaade eden bir vizör ve ek olarak kaskın ön, tarafı. Yani yan ve üst kısmında havalandırma delikleri vardır. Snell, kaskın geri kalanına ek olarak çene ve ağız müdafaasının güvenliğini olur. Shark sertifikasından daha yüksek bir emniyet seviyesine haizdir.

İmes Kurye

İmes kurye demek istediğim, hayatımın bu noktasına kadar kasklar hakkında kafanıza takmaları haricinde hiç bir şey bilmiyorduk. Bu nedenle biraz araştırmaya başladım. Ve beni buraya getiren de budur. Böylece teçhizat satın alma deneyiminizde size destek olmak için yıllar boyunca topladığım bazı bilgileri paylaşabilirim. Yani ulaşım departmanı anlamına gelir ve tüm motosiklet kasklarında kullanılan sertifikasyon sürecinin bir parçasıdır.

Kadosan kurye bu, kaskın en az güvenlik gereksinimlerini karşılamasını ve yollarda kullanım için onaylanabilmesini sağlamak içindir.Bu sertifika niçin önemli? 5 yıldız sertifikasına haiz olmayan bir kask satın alırsanız… Bu, minimum emniyet ihtiyaçları kalitesini bile karşılamayan bir şey satın aldığınız anlama gelir. Bu, bir 5 yıldız motosiklet kaskının size sertifikalı bir kask takmamaktan daha iyi bir kazadan uzaklaşma şansı vereceği demektir.

Şerifali Kurye

Şerifali kurye önde göz kaşlarınızın derhal üstünü, başınızın arka ortasını kaplar. Bir kişinin kafasını ve yüzünü daha çok açığa çıkarıyor. Yani bunu için onlara daha fena bir bakışları var. Bu kask stilini birçok helikopter yada kruvazör bisiklet sürücüsünde göreceksiniz. Tam Yüzlü motosiklet kaskları. Bu tarz kask, Alman kaskının tam tersidir. Artık şundan dolayı önde çenenin altından arkada kafatasının tabanına kadar uzanır. Önde açılabilen ve havalandırma vardır.

Bir cevap yazın