İçeriğe geç
Moto Kurye | Normal Kurye

Normal Kurye

Normal kurye ile bu sistemi ile bu koca metropol şehir içinde nasıl ve neyi en tez yapacağınızı çok iyi öğreniyoruz. İstanbul içindeki bu tür işi sistemi sayesinde umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin. İşletmemiz ile standart fiyatlara oldukça yakın maliyet verilen özel bir hizmettir. Böylece bu özel imtiyazlı hizmetler sayesinde olası olan en kısa vakitte işler verilir. Onlara trafikte yolların efendileri de diyebiliriz. Hatta artık şehrin efsaneleri yada şehrin saklı kahramanlarıda denir. Özellikle her türlü materyal, belge, dosya, kutu, malzeme, kitap vb. gibi ürünler sağlam gider. Normal taşımacılık ile burada tüm kaidelere ve maddelere bağlı olarak legal çalışıyor.

Özellikle uzak veya yakın şehirlere çok ehemmiyetli işlerinizi kolayca güvenle gönderin. Zira biz en güvenilir işletmeler arasındayız. Özellikle düşmeyeceklerini, ayaklarınızı sürtmeyeceklerini veya pedalları çalıştırmayı güçleştirmeyeceklerini bilmelisiniz.servisi, daha tez ve süratli işin servistir. Alınan her şeyi birkaç saat içinde olması gereken yere meselesiz biçimde eriştiriyor. En tez ve seri olarak verdiğimiz bir servistir. Bu acil hizmet alakalı usunuza takılan sual neyse bize mesele yanıt verelim. Bir telefonla personelimiz gelip, kutuyu teslim alıyor. Bizimle direkt taşınan her ürün ve paket alınıyor. Özellikle burda tam kutuların teslimatı çok sağlam ve güvenlidir.

Ayrıca doğru ve en uygun maliyet aralığında hizmet veriyoruz. Şirket olarak hakikatli maliyetlerle ekonomik kutu taşıma işi sunuyor. Tüm acil gönderi ve mesajlarınızı zamanında yerlerine eriştirebilmek ismine gayret eder. Personeller ile dilediğiniz an dilediğiniz yere çok tez hizmetle veriyor. Özellikle tüm gönderileri yerine eriştirmek için daha fazla enerji ve daha çok efor sarfediyoruz. Teslimat mevzusunda gönderilecek gönderi, dağıtım ve her iletilecekler teslim ediliyor. Özellikle bu sektörde en çok tekstil, gümrük ve besin dalında dağıtım ve transfer için tam bizlere lüzum dinlerler. Müessesesel firmalar bu mevzuda güvenilir firmalardandan iyi hizmet almayı ister. 

Normal Moto Kurye

Normal moto kurye iş hayatı bunca yoğunlukla iç içeyken süratli belge, gönderi dağıtım ve ya teslimat ile alakalı bir hizmet almaya lüzum dinleyebilirsiniz. Bizler işletmemiz bünyesinde çalışmakta olan tecrübeli personellerimiz aracılığıyla tüm acil gönderilerinizi çok kısa bir anda vakitte yerlerine eriştirmekteyiz. Bu iş için yeterli personel ve teçhizatlarımız en iyisi ve niteliklisi vardır. Başka Bir Deyişle emelimiz insanlara daha fazla vakit sağlamak. Şehirlerarası işler bundan sonra ne olursa olsun devam edecek özel bir sektördür. Ayrıca Türkiye, İstanbul ve bu öbür şehirlerde binler motorlu kurye var.

Ayrıca her tarafta motorlu çalışan bireyleri göreöğrenirsiniz. Böylece en kısa zamanda mesajlar vakit kaybetmeden hemen veriliyor. Ayrıca atlı değil, motorlu atlılarıdır. Güvenli, ve pak bir sistemdir. Allah İzniyle sizlerle birlikte el ele verip, elimizden geldiği kadar gereksinimlerinizi karşılamak görevimiz olacaktır. En güç günde dahi bile yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle en iyi mutlu gününüzde, dar gün de hep yanınızda olacağız. Başka Bir Deyişle İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere gidiliyor. Ayrıca da şehir dışına da çalışırız. Alınan tüm mesajlar en süratli biçimde yerine veriliyor.

Moto kurye olarak bizler de bu işi yapan bir kurye şirketi olarak da bu alanda en iyi hizmeti vermek için kurulduk. Yani isteyen herkes her çeşit mesaj ve gönderiler için çalışan şirketimizden destek alabilir. İster müessesesel, ister minik firma, ister ise bireyel, şekild ebizimle çalışabilirsiniz. Özellikle tüm İstanbul ilçe ve bölgesinde öğrenilen ve tanınan en daha önceki ve köklü işletmedir. Özel basmakalıp olarak başka bir deyişle insanların her şeyini zaman kaybetmeden yetiştirmeye çalışan en iyi emekeziyetir. BBöylece iş kolları içinde çalışan en kıymetli ve özel insanlar. İşi en riskli olan sektördür.

 • Normal kurye ağırlığınında almadan önce hesaplanması
 • Paket nakliye önerileri, standart paket ebatları ve boyut
 • Nakliye için bir palet nasıl ambalajlanır, forkliftle alınıyor

Normal Motorlu Kurye

Normal motorlu kurye ayrıca en ehemmiyetlisi de onlara saygı dinleyelim. Zira onlar başka bir deyişle bziler canı pahasına olsun sizlere hizmet veren saklı kahramanlardır. Şehir dışı kurye ile en ehemmiyetli avantajınız sürat olacaktır. Yani resmi son araştırmalara göre bu piyasadaki en süratli şirket seçildik.Bizim ile her biri alanında eğitimlerini almış şahıslardan oluşan özel takımımız vardır. Çok ama kumpaslı olarak bakımları yapılmış motosikletlerle sizlere hizmet veriyor. Hiçbir kaygının yaşanmadığı hizmetlerden hemen faydalanın. Ayrıca şirket olarak uzun senelerden beri motosikletli olarak çalışmış tecrübemiz vardır.

Günümüzde tüm işler dağıtım ve teslimat işletmeleri aracılığı ile reelleşir. Yani neredeyse tüm firmalar için bu sektörde çalışan şirketlerle ayrıntılı uyuşmaları sanki bir lüzum haline gelmektedir. Sektörde bir hayli şirket hizmet vermektedir lakin verilen hizmet kaliteyi son derece ehemmiyetlidir. Güvenilir olmayan şirketlerle çalışıldığı takdirde bireyler veya firmalar bir ekip negatifliklerle karşılaşabilirler. Uzun yolda çok deneyimlidir. Bize verdiğiniz işlrde ve evaklarınızda kalmasın, işleriiz dışarıda kalmadan itimatlar yerine veriliyor. Böylece lojistik, kargo ve nakliyat sektöründe son derece iyi taşıma işi vermeye devam ediyor.

İstanbul kurye bir oradan bir oraya bir şey taşıyan, saygıyı heran hakkeden insanlar. Birde bu işte çalışan dostların yüzde doksanı zamanı çoğunu motosiklet üstünde geçirir. En iyi ve dürüst insanlardan oluşan en son teknoloji kullanan modern sistemler vardır. Özellikle hayatta zamanımızın saklı kahramanlarıdır. İnsanların ve piyasanın en güç zamanında dahi insanlara hizmet eden ender insanlardır. Bir yerden tam başka bir yere her hangi bir şeyi taşıyan çalışanlara denir. Özellikle de taşıma anlarında bunlar operasyon olarak görev yapan iyi ve güvenli insanlar. Standart taşıma işlemleri aslında demek emek demektir.

Normal Güniçi Kurye

Normal kurye ağır bir paleti forklift veya transpalet olmadan taşımanın Paketlerin taşıma kapasitesi belli kg arasındadır. Ve uygun donanım olmadan manevra yapılması riskli kabul edilir. Ancak ağır paletleri forklift, transpalet yada ağır makineye lüzum dinlemeden başka işlerde daha başka biçimlerde taşımak da muhtemeldir. Kesin olun daha fazla zaman ayırdığınızdan olabileceğinden, bu seçenek yöntemlerle bazı paketlerin taşınması için olabiliyor. Daha zorlu ve süre alıcıların istğine bağlıdır. PaKetin makaralı levye ile taşınması. Makaralı levye, paketin altına yuvarlanabilen tekerlekli uzun bir çubuktur.

Levye yükün altına girdiğinde paleti kaldırıp teslimat taşıtına taşımak için kullanılabilir. Dezavantajı, bu aletin genellikle bir transpaletten olan daha pahalı olması gerekiyor. Ancak kullanımı çok daha az çaba gerektirmesidir. Paketin düz bir zeminde olduğundan kararlı olun. Bu işlem bu anlarda yöntemle rahat ve tehlikesiz bir biçimde taşınabilmesi için vardır. Ayrıca tekerlekli taşıtla taşıma işlemleri yapılıyor. Paket taşıyıcı, bir paleti forklift yada transpalet olmadan taşımanın başka bir yoludur. Taşıyıcıyı paletin altına konumlandırın, ardından yükü taşıyıcının bir üzerine sürüklemek için bir kolu kullanıyor.

Kuryeler bir çok sektördeki taşımalar için dahi kullanılabilir. Bu yöntem hafif yüklerin taşınması için idealdir ve engebeli zeminlerde veya dar geçitlerde başarıya ulaşır. Paketi taşıyıcıyla hareket ettirmekek olarak okuyun. Bzı iple taşınması olmaktadır. Ağır hizmet tipi halat kullanmak belki de bir paleti forklift veya transpalet olmadan taşımanın en uygun maliyetli yoludur. Ancak çok yorucu bir yöntemdir ve yükün ağırlığına gore büyük olasılıkla bir yada iki şahsın dayanağına lüzum dinleyeceksiniz. Halatı palete tehlikesiz bir biçimde bağlayın ve zemin süresince yeni konumuna çekin. Ama dikkat ediniz.

 • Normal kurye sandık nakliye maliyetleri
 • Şirketler için sandık nakliye maliyetleri
 • Nakliye için bir sandık nasıl ambalajlanır
 • Nakliye için bir sandık işin nasıl yapılıyor
 • Ahşap kasaların avantajları/dezavantajları

Normal Aynı Gün Kurye

Normal kurye ile aynı gün içi teslimat işlemlerinde çok dikkat edin. Paketi çok süratli çekmemeye dikkat edelim. Yoksa aksi şekilde b.zarara yada yaralanmaya neden olabilirsiniz. Alınan malzemelerin tekerlekli olarak taşınması kolay olabilir. Öbür bir çözüm ise kalınca bir kontrplak parçası almak ambarınızdan yada en yakın nalburcudan, tekerlekleri her köşeye vidalamak ve peşinden bir kol kullanarak paleti platformun üstüne kaldırmaktır. Bu yöntem, çok verimli değildir. Kendin Yyp adımları ve alakalı potansiyel maliyetler sebebiyle oluşacaktır. Sadece birini her tür paleti forklift veya transpalet olmadan taşımanız gerekiyorsa, hiç yoktan iyidir.

Paketin çarşaflarla taşınmasıiçin yaygın olarak kullandıkları bir yöntemdir. Bu, mobilya taşımacıların ağır nesneleri taşımak için kullandığı bir yöntemdir. Paletinizi levhanın üzerine çekin, ardından levhayı paletin gitmesi ihtiyaç duyulan yere çekin. Levhalar genellikle paletli yükler için kullanılmasa da, kriko yada başka bir donanıma ulaşımınız yoksa ağır paletinizi taşıma için bir çözüm olabilir. Yükü paletten elle çıkarın. Yani taşımanıza dayanakçı olacak aslabir alet veya alternatifiniz yoksa, muhtemelen evvelde yükü paletten çıkarmanız ve öğeleri tek tek almanız gerekiyor. Yani bunun için direkt taşımanız gerekecektir. Ayrıca ilginize sürükleyebiliyor.

Ağır bir paleti forklift veya kriko olmadan taşırken güvenlik ipuçları. Artık forklift veya transpalet olmadan bir paketi iyi kaldırılacağı hakkında daha fazla informasyon sahibi olduğunuza nazaran, sizi ve yükünüzü hasar görmekten gözetmek için alttaki direktiflere göz atın. Bir veya işi daha fazla dayanakçı giyin eldiven. Ellerinizi gözetmek için değişmezleyin. Yükü halat yada kayışlar. Taşıma yönteminizin yük tipine ebadınıza uygun olduğundan emin olun. Nakliye sırasında paletleri kamyona kendim yüklemem gerekir mi? Seçtiğiniz hizmete bağlıdır. Sıradan olan bi grupaj taşımalarda teçhizatı sürücü getirir ve yükleme-boşaltma işlemini sürücü yapar.

Standart Kurye

Standart kurye işlem sürece tek bir prensibimiz var o da her zaman dürüst olmak. Bu emeli kendimize bir yol olarak tanımladık. İster alıcı bizim ile çalışsın, isterse çalışmasın bizim için artık fark etmez. sizlere gece ve gündüz demeden 7/24 kurye hizmeti sağlıyoruz. Bu sistem ile size özel işler bundan sonra çok uygun maliyetler ile faydalanın. Personelleri her biri alanında eğitimlerini almış şahıslardan oluşur. Size özel olan servislerimizden uygun maliyetlerle sizde faydalanın. Son senelerde çok fazla rakamda şirket dağıtım, kargo vb. gibi teslimat gönderi ile alakalı bir hayli çalışmalar yapıyor.

Fakat çok uzun seneler evvel girdiğimiz bu iş ve sektörde iş olarak opsiyonel pek çok alanda çalışıyoruz. Şayet gönderilerin güvenli bir biçimde yerine erişmesini istiyorsanız şirketimizi içiniz rahat ve güvenle bizi seçim edebilirsiniz. Her türlü posta, belge, belge gibi hatta mektup gibi gönderiniz için arayın. Ayrıca bizden 7/24 nitelikli hizmet alınıyor. Şirketimizin çalışan her personellerine gönderilerinizi güven içinde teslim edebilirsiniz.Her ne olursa olsun şahsi gönderi ve müessesesel şirket gönderileri alınıyor. Şehir içinde her çeşit kutu için hazır olan kullanılan bir sistemdir.

Ayrıca zaferi tutma çok kolay. Zira biz 1995 den itibaren bu sektörde içindeyiz. Yani artık ilk kurulan ve ilk oluşan lojistik sektörü içinde oldu. İstanbul içi güniçi kargo ile zamandan tassarruf sağlamak için arayın. Zaman kazanmak için 7/24 bize erişin. Artık sağlanan bir çok hizmet çeşidi mevcuttur. Ama yasak olan, riskli olan ve resmi olmayan bir çok ürün ve eşya taşınması yasaktır. Özellikle holding ve öbür bir çok müessesesel işletmelerin çözüm ortağıyız. Motorcuların kıymetleri basmakalıp koşullar altında pek anlaşılmıyor. Bu safhada misal verecek olursak, sorun olmayacaktır.

 • Normal kurye olan dalları arasında lojistik dalında kuryelik mesleği yeralır.
 • Bu çağımızın en fazla mesai tüketen sektörü ile direk palet nakliyesi oluyor
 • Paletlerin taşınması için güvenlik ipuçlarıKamyona palet yükleme/boşaltma

Arayın

×