İçeriğe geç
Moto Kurye | Örnek Mahallesi Kurye

Örnek Mahallesi Kurye

Örnek mahallesi kurye öylece bir motora binip komşunuzun kapısını çalıp rastgele bir yere taşınması gereken bir şeye gereksinimları olup olmadığını soramazsınız. Fakat çevresinde yollar var. Bir ajansa kaydolabilirsiniz. İş için öneri verdiğiniz yerde telefonunuzdaki bir uygulama ile kayıt olabilirsiniz. Hizmet veren bir kurye firmasında teslimat hizmeti iş ortağı olarak çalışabilirsiniz ya da vb. bakabilirsiniz. Ayrıca, her bir kural azıcık değişiktir. Kimileri size bir kamyon verir, kimileri vermez. Şunları yapmanızı nasihat ederim. Telefonunuzda courier exchange eş şekilde öneri uygulamalarını bulun ve hemen buna kaydolun.

Tüm teslimat hizmeti sağlayıcılarına tüm yerel kurye firmalarınızla mevzuşun mahalli gazete bayilerinizin panolarına bir kart koyun gibi biraz sınıflandırılmış reklam sitelerine sokun. Kendinizi Facebook, marketplace, alanları. Zira genel bir istikamete ne kadar kurşun atarsanız o ona kadar kurşundan biri gayeyi vuracaktır. Ani trafik sıkışıklığıbağımsız trafik sıkışıklığı. Trafikle hep karşılaşacaksınız ve kimse trafiği hoşlanmaz. Mesleksel bir çekince. Bir kaza olduğu ve yol veya otoban kapandığı için duraklara geç kalacağınız zamanlar olacaktır. Bir lastiğinizin patladı veya vasıtada bir şeylerin ters gittiği zamanlar bazı şeyler olacaktır.

Moto kurye ile problem çözmenin yolunun kendinize iyi bir canlı trafik satnav’ı almak bulunduğunu buldum. Benim nasihatim Waze, zira bu bilgiler kitle kaynaklı, doğrusu sizi canlı trafik şartlarında aktüellemek bazen daha süratli oluyor. Bu, bir yolda gitmeyeceğiniz ve trafik olanak sıkışıklığından evvel uyarmalacağınız için aniden yedek trafikle karşılaşacağınız anlamına kazanç olabilecektir. Deneyimlerime göre, trafikte bu oturup strese girmekten 20 dakika daha uzun bir rotaya sahip olmak daha iyidir. Profesyonel ipuçları alabilirsiniz. Ama geç kalacaksanız, alıcıyı arayın ve sebebini açıklayın. Alıcıya erişemiyorsanız, arayın.

Örnek Mahallesi Moto Kurye

Örnek mahallesi moto kurye alıcıyı aramak için yollayıcıyla yada bildirime geçin. Onları bilgilendirin; Bu senin yanılgın değil. Bu stil şeylerin hepsi gününüze müddet katacak. Ve sürenin nakit olduğunu öğreniyorum. Ama bunlar olur. Alıcı adresini bulmabağımsız satın alan adresini bulma olma durumu pozitif olur. Bu, çoğu insanın hayatının trajediyidir. Özellikle günde 100’den fazla koli teslim ediyorsanız. Hafifçe nakliye yapıyorum. Bu, günde sadece iki yada üç durak bulmam gerektiği anlamına geliyor. Çoklu durak ve motosiklet sürücüleri günde bir kaç adet durak bulmak zorundadır. Bunun için, canlı trafik şartları oluyor.

Hep birlikte uygun bir rota optimizasyon vasıtasına gereksiniminiz var. Hali hazırda şua anda piyasadaki firmaların en hızlısı ve yani iyisidir. Kimi zaman bir adres bulamayabilirsiniz, bu sebeple insanlara sormaya veya haritalar’ı kullanmaya başlamanız gerekir. Kimi zaman kolinin üzerinde yanlış satın alan isminin bulunduğunu görebilirsiniz. Bu nedenden dolayıda yerel insanlara sormalı, bir Google araması yapmalı, size işi veren bireyi aramalısınız. Belgede bir telefon numarası varsa, onu arayın. Ve her gün 20’den fazla durak icra eden bağımsız kuryeler için kendinize iyi bir rota planlayıcı da edinin. Planlama önemlidir.

Vazgeçmek ve adresleri bulmak size zaman ve paraya mülk olacak. Ölü yollar bağlarımsız sürücülerinin mesele duraklar içinde veya gayeniz eriştiğiniz ve geri döndüğünüz zamandır. Koşunuzun yarısına gelip, saatler evvel bulunmuş olduğunuz yerden yolun öbür tarafında öncede olduğunuzu fark etmek istemezsiniz. Bu, zamanı ve ya erken tamamlama ya da başka bir işi kapma ve daha fazla para kazanma fırsatını da boşa tüketir. Doğrusu özgür biçiminde size en süratli rotayı verecek iyi bir rota optimizasyon uygulaması istiyorsunuz. Kendi kamyonunuzla bağlarımsız kurye sürücüleri için ustalaşmış ipucu almayı unutmayın.

Örnek Mahallesi Acil Kurye

Örnek mahallesi acil kurye bir arka yükleme platformu tüm teslimatlarınızı yapmış olduktan sonrasında başka bir işe başlamak için bunu kullanıyor. Zira, sizi 100 km öteye yollayan bir firmada çalışıyorsanız, o müddet eli boş dönerek parayı çöpe atmış olursunuz. Ödeme almak bağımsız ödeme alıyor. Daha özgür çalışan bağımsız kurye sürücülerinin işlerinin çoğu faturalı olacaktır. Bu, 30 gün, 60 gün, 30 gün yada az ayın sonundadır. Tecrübelerime göre, çoğu teslimat hizmeti sağlayıcısı ve mahalli kurye firmayı zamanında ödeme yapar. Ancak, birkaçının azıcık dürtmeye gereksinimi var. Bazen faturaları geç ödüyorlar.

Ne yapabilirsin? Bir vakit sonra alıcıları tanıyorsun. Adım atmak için, şayet buluşmalarını bir yada iki gün geciktirirlerse, azıcık sürmesine izin verin. Belki bu mevzuda azıcıkçık uyuşukturlar. Azıcıkçık daha uzun olmaya başladığında, üç, dört gün, hala ödemeleri icap ettiğini daha çok andırdırmak için onları arayın. Üstüne çık ve mesele çözülecektir. Konuta arabayla gitmek bağımsız kurye sürücüleri olarak karşılaşacağınız az büyük beş mesele ve bunlara bazı bayağı çözümler sunacaktır. Artık yalnızca çok fazla kaygılanmamaya çalışıyor. Yoldayken, işlerinizi iyi birbiri arkasına nasıl sürdürebileceğinizi düşünün ve uygulayın.

Özellikle trafikten sakınmanıza ve doğru adresleri bulmanıza dayanakçı olacak en iyi taşıtları kullanın. Vakit nakittir ve ne kadar çok iş ilede sığdırabilirseniz, vakitinizi o denli iyi kullanırsınız. Uzmanına mesele bu işi için en iyi vasıtayı, avantajlarını ve dezavantajlarını ve artık satın almanın en iyi yolunu beraber satın alma ve kiralama durumu olabiliyor. Bir sürücü olarak, kurye işi için en iyi taşıta sahip olmanız gerekir. Bu çok ehemmiyetli bir haber. İyi haber şu ki, bağımsız bir kurye olarak, alana getirdiğinız teslimat cinsi için bütün olarak gereksiniminiz olan vasıtayı seçebilirsiniz. Belki de bir taşıta sandığınız kadar çalışıyor.

Ataşehir Kurye

Ataşehir kurye bu yazıdaki öneriler herkes için bereketlidir. Bir ekip kumpaslı gönderisinin bir parçasıdır. Bu, teslimat sürücüleri için tam ipuçları ve püf noktaları kapsayan gelişmeler oluyor. Gereksiniminiz olan en iyi taşıt tipinin ne işe yaradığını merak ediyorsanız, bu rehbere göz atın. Az evvel ve öncelikle, kurye işi için en iyi vasıtayı satın alma ve kiralamaya, avantaj ve dezavantajlarına bakalım. Satın almayı yada kiralamayı düşünebilirsiniz. Her vakit satın alırdım. Zira yüzde 100 kararlı bulunmadığınız bir işe girecekseniz ve arttan kendinize sıfır bir tür taşıt kiralayacaksanız, yanlış vasıtayı kiraladığınızı fark edebilirsiniz.

O müddet üç sene zamanınca buna takılıp kalırsın. Ayrıca, yeni ve parlak bir şey alırken, genel giderler maliyetlidir. Leasing yerine işleri satın almanızı nasihat ederim. Ancak aynı nedenden sıfır taşıt almamanızı da nasihat ederim. Sizin için doğru kamyon olmayabilir. Diyelim ki tam iyi bir bütçeniz var ve kendinize iyi bir ikinci el kamyon almak istiyorsunuz. Nereye gidiyorsun? İlk başladığım yer bankalar olabiliyor. Ama bu kurye işi için en iyi taşıt olması lazım. Online müzayedeler lüzumunuz olan taşıt cinsini tanımlayın. Yani çoğu zaman icra ettiğiniz veya bunu yapmak arzu ettiğiniz teslimat cinsini, kolilerinizin vasatidir.

Ataşehir kurye para tüketmenize gerek yok. İyi bir ikinci el kamyon, işlerinizi pırıl pırıl yeni bir kamyon kadar iyi yapabilir. Bunu yaparken de ‘havalı’ görünmeyebilirsiniz. Günde 100 veya daha çok damla yaparsanız, o vakit aile arabanız işe afacan olmak gerekiyor. Ayrıca, daha az bir büyük ebatlı yük taşıdığınızı varsayalım. Bu vaziyette, teslimatı daha süratli yapmanıza dayanakçı olması için yardım ediyor. Yani arkadan da kaldırıcı yada tenteli düşünmeniz gerekebilir. Şimdi sual geliyor; Kurye işi için en iyi mi satın alırsınız? İster kurye teslimatında yeni olun, ister bir vakittir rotanızı takip ediyor. Farkında olun, farketmiyor.

Kozyatağı Kurye

Kozyatağı kurye ile paketin ebadını ve vasati meşhur duraklama tutarınızı karşılaştırarak dürüyor. Bu uzun dingil mesafeli bir Ford Transit isteyebilirsiniz, bir Mercedes Sprinter arıyor olabilirsiniz, bir Transit Luton isteyebilirsiniz. Daha ağır nakliye yada nakliye yapıyorsanız, misal olarak tenteli bir kapalı adaleye kamyonete veya arkadan kaldırmaya lüzumunuz olabilir. Her ne ise onu yazın. E ticarete ve size ne geldiğini görün. Kurye işi için en iyi taşıt tamamını veya yer için mahalleler çapında aradığınızdan emin olun. İdeal olarak, önümüzdeki iki ila üç seneyi bu çalgıta geçireceksiniz. Buna para tüketecekseniz, anlamına geliyor.

Bütün bir servis geçmişi var mı? Aşikar gereksinimlerinizi karşılamak için dilediğiniz her şeye sahip mi? Diyelim ki bir arka lifte lüzumunuz var ve arka liftle beraber gelmeyen bir taşıtı hoşlanıyorsunuz. O zaman bunu eşitliğe dahil etmelisin. Arttan, görünümünü sevdiğiniz bir taşıt bu bulduğunuzda, müşteriler yetersizsiz bir döküm için taşıt raporuna geçebilirler. Bütün olarak lüzumunuz olan taşıtı bulmak her zaman rahat değildir, yalnızca çoğu zaman ona yanaşırsınız. Ve sınayabilirsiniz. Orada bazı pazarlıklar bulduk. Ayrıca, biroldukça taşıt tüccarı ilede reklam veriyor. Yada lojistik işi için en iyi taşıt, karşı karşıya taşıt artırmaları.

Kozyatağı kurye ile daha uzun bir yolculuğa kıymet veriliyor. Bir kurye taşıtına para tüketmeden evvel satıcıyla bağlantıya geçin ve şunlarıda hakimiyet edin. Bir ölçü soyağacı ve malum geçmişi olan bir taşıtı sınamak ve almak istiyorsunuz. Sonra satıcı kabul ederse, ona bakmaya da geldiğinizi açıklayın. Natürelki, seyahat etmenize gerek olmayabilir. Parametrelerinizi girerseniz, istediğiniz kamyon sizin için mahalli olabilir. Kurye işleri için en iyi taşıt arama filtreleri. Bu işlerinize en uygun taşıtı bulduktan sonrasında alttakileri hakimiyet ediniyor. Kaç kilometre ile yaptı? Muhtemel olduğunca yollarda daha düşük km istiyorsunuz.

Arayın

×