Moto Kurye | motokurye | Uçak Kargo Kurye

Uçak Kargo Kurye

Uçak Kurye Kargo

Uçak kargo kurye;  hava alanı olan şehirlere uçak ile gönderi yollanmasıdır.  Son zamanlarda hava alanlarının artmasıyla beraber giderek yaygınlaşmaya ve artmaya başlamıştır. Artık insanlar şehirler arası gönderi işlerini bu yöntem ile çözüyor.

Uçak kargo özellikle her şeyi yollayabilirsiniz. Ama resmi ve yasal olması gerekiyor. Bazı taşınması yasak olan maddeler aşağıda sayılmıştır. Fakat uçak içine alınmayan ama sadece alt kargo bölümüne alınan ürünlerde farklılık olabiliyor.

Bir çok evrak,  ilaç,  paket veya değerli eşyalarınızı en hızlı şekilde başka bir ile göndermek için ilk yapılacak iş kargo şirketini arayıp isteğinizi belirtmektir.  Onlar,  adresinize gelip istediğiniz şehre göndermek üzere sizin gönderiyi alırlar. Yani firmamız tarafından her şey taşınır.

İstanbul’da çok büyük bir problem olan araç trafiği insanların bulunduğu noktadan hedef noktaya olan hareketini kısıtlayabilmektedir. Özellikle uzman iş yaşamında bulunduğunuz yerden ayrılarak değişik bir noktaya ulaşması gerekli olan bir evrakı göndermek pek de mümkün olmayabilir.

Biz sizler için kurye hizmetlerinde eksiksiz olarak bu işlemleri gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. Büyükşehirlerde en sık tercih edilen ulaştırma yollarından biri, kurye hizmetleri olarak başı çekmektedir. Hızlı, problemsiz ve güvenli olması sebebiyle pek çok kişi bizi seçer.

Yani aciliyeti bulunan bir çok durum için bu hizmetleri almaktadır. Kağıthane ekibi olarak içinde bulunduğumuz sektörde senelerdir buradayız. Yani motorlu kurye alanında örnek oluşturacak çalışmalara imza atıyoruz. Hizmet sayesinde en sık tercih edilen şirketlerden biri haline gelmiştir.

Uçak Kargo

Peki, uçak kurye nasıl işler, neleri yapar, nasıl çağrılır?  Bundan sonra son işlemse,  kargonun gönderildiği ildeki kargo şirketi belirtilen adrese hemen teslim eder. Bu sistem ile karşı tarafa neler yollanır, neler gönderilir. Başta kişisel gönderiler olmak üzere bir çok kurumsal gönderi güvenle gider.

İşte bu durumlar sizde oluşmuş sa artık hemen bizi arayın eşyanızı size geri gönderelim. İstanbul içinden başka şehirlere bir çok ürünü çabuk yollayın. Eğer şehirler arası olan çok önemli paketiniz var ise, hemen bize haber verin yollayalım. Tek amacı sizlerin memnun olmanızdır.

İstediğiniz saat sizler çağrı merkezimizi arayarak hemen hizmetden yararlanabilirsiniz.  Geniş servis ağımız sayesinde bütün  gönderiniz gelmesinin artık sevincini yaşayın. Böylece aynı gün içinde paketiniz yerine ulaşırİstanbul’da trafik ciddi bir problem.

Bu sorundan etkilenmemeniz adına sunmuş olduğumuz en hesaplı ve pratik hizmetimiz moto kuryemizdir. Bu hizmetimize ilave olarak hava kurye ve ebatlı gönderilere özel arabalı kurye servisimiz de mevcuttur. Yani işlerin hızlı ve güven duyulan bir tercih olmasıdır.

Dosya, evrak, mektup, zarf gibi küçük boyutlu ürünlerinizi taşımak adına tercih edebileceğiniz en hesaplı ulaşım hizmetimizdir. Bu hizmetimizi belgeli ve işinin ehli elemanlarımız tarafından kullanılacak olan motosikletlerle sunabilmekteyiz.

Uaçak Kargo İle Taşınmaz

 •  Canlı hayvanlar; özellikle belgesi olmayan her türlü canlı hayvanlar; Yani her türlü kuş, kedi, köpek cinsi hayvanlar ( Kafesli olanlar hariç)
 •  Bitkiler; çok büyük boyutta olan bitkiler ve  uzun olan ağaçlar ( Araçlı kurye ile taşınabilir)
 •  Uyuşturucu; yani her türlü haşhaş, uyuşturucu, narkotik, psikotrop v.b gibi maddeler, farmasötik ürünler asla taşınmaz.
 •  Yanıcı maddeler; resmi olsa dahi yanıcı maddeler ve müstahzarlar, kibrit, piroteknik patlayıcı maddeler ( her türlü patlayıcı madde ). Radyoaktif maddeler ( çok tehlikeli olan radyoaktif her şey ) asla taşınmaz.
 •  Sıvı kimyasal maddeler; özellikle sıvı haldeki tuz, kükürt, toprak, taş, kireç ve çimento gibi sıva malzemeleri, toprak
 •  Tohum; dış ülke menşeli tohum; mısır, buğday, her tülü sebze, domates, fasulye vb. gibi
 •  Yasaklanan ürünler; Dünya ülkelerindeki salgınlar nedeniyle geçici olarak yasaklanan her türlü ürünler
 •  Silahlar; ateşli silahlar; resmi olsa dahi verilen her türlü silahlar, mermi v.b gibi mühimmatlar
 •  Para; madeni paralar; her türlü madeni olan paralar, nakit olan kağıt para banknotlar. Ayrıca çek, senet, bono, tahvil ( resmi yada resmi olmayan her türlüsü ) taşınmaz.
 • Oyun; yani oyun kartları; resmi ve yasal olmayan her türlü bahis ürünleri ve oyun malzemeleri
İstanbul Uçak Kargo
İstanbul Uçak Kargo

Uçak Kargo Servisi

İstanbul Uçak kargo hizmeti tabi ki,  burada ki en önemli nokta gönderiniz gideceği ilde hava alanı olmasıdır. Bizden Türkiye içinde tüm hava alanı bulunan şehirlere istediğiniz kargo veya kurye evrak, paket ve eşyanızı bizimle yollayın. Hizmet amacı aynı gün içinde en uzağa bir şey yollamaktır.

Biz bu konuda tecrübe kazanmış deneyimli ekibimiz ile birlikte sizlere güzel çalışmalar sunuyoruz. Aşağı yukarı her türlü desteği sağlıyoruz. Sizin böyle işleriniz olduğunda arayıp en uygun olarak bizden fiyat almayı sakın unutmayın. Uçak kargosu hizmeti ne kadar hızlı ve ne kadar güvenli bir şey taşır?

Acil uçak kargo kurye hizmetleri teslimat zamanları nedir? Çalışma sistemimize sakın şaşırmayın dünya küçük. İstanbul merkez olmak üzere bütün şehirlere aynı gün teslimat sağlanır. Evet böylece yollayacağınız eşyayı aynı gün içinde isterseniz adrese isterseniz hava alanına teslim yapıyoruz.

Uçak kargo kurye servisi ne iş yapıyor, nasıl yapıyor, ne yolluyor? İsterseniz de hava alanına sizin isminize yolluyoruz. Sizde istediğiniz zaman isminizi söyleyip paketi teslim alıyorsunuz. Bizim işimiz sizi sevindirmek. Böylece aynı gün sabah alınan bir şeyi o gün verme hizmeti sağlıyoruz. 

Zaman kazanmak isteyenler için bu sistem bire birdir. Tabi ki,  burada ki en önemli nokta gönderiniz gideceği ilde hava alanı olmasıdır. Sizde işiniz çıktığında bizi arayın. Artık hemen eşyayı teslim alalım yollayalım. Fakat bu eşyayı bize en az üç saat önceden teslim etmeniz gerekiyor.

İstanbul Uçak Kargo

Bu Uçak kargo hizmet ile bir çok şeyi yollayabilirsiniz. Fakat yine de bir çok eşya taşıması halen yapılıyor. Uçak kargo ile şehir dışına acil olan paketleri rahat şekilde yollayın. Bu yöntem ile hem ucuz, hemde daha hızlı bir servis almış olursunuz. Böylece iletiniz geç kalmaz.

Biz çalışma olarak özellikle İstanbul içinden merkez olmak üzere diğer illere aynı gün teslim olmak şartı ile ve sabah verilmesi kaydı ile teslimat sağlıyoruz. Akşam saatlerinde verilen kargolar hava alanından kendiniz tarafından alınması gerekiyor.

Kaliteli, güler yüzlü hizmetin ve kolay ulaşımın tek adresi biziz desek hiçte abartmış olmayız. İstanbul merkezli olarak her tarafa acil paketi uçak ile yoluyoruz. Yani şehirler arası başka bir ile, çok acil olarak bir şeyler yollamak istiyorsunuz?

Ama nasıl ulaşacak oraya bilmiyorsunuz? İşte biz istediğiniz o ürünü uçak ile o şehre yolluyoruz. İşte tamda biz bu işi yapıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz hava yolu ile beraber en uygun fiyata gönderi yollanır. Bundan sonra siz de arkanıza yaslanın bekleyin.

Bu kuryeler, son zamanlarda hava alanlarının artmasıyla beraber giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Çünkü bu iş sektör içinde her zaman kesin ve çabuk çözüm oluyor. Sunduğumuz çözümler ile beraber insanlara bir umut olmaya devam ediyoruz.

Özellikle; çok önemli ve değerli ihale evrakları, arızalanan fabrika yedek parçası taşıyoruz. Yani sizin için çok değerli bir hediye bir an önce ulaştırılması gerekenler ulaşır. Eğer şehirler arası sevgilinize bir hediye yollamak isterseniz, onuda yollarız.

Özel Uçak Kargo Almaz

 • Kaçak ürünler; özellikle kaçak olan ülkeye girmiş, yasal olmayan oyuncaklar ve oyunlar, spor malzemeleri. Sigara ( kaçak olan resmi olmayan sigara ve tütün ürünleri )
 • Antikalar; antikalar, resmi yada değil ne olursa olsun sanat eserleri, ve bilimum tarihi eserler 
 • Pahalı mücevherler; yani altın, zümrüt, elmas, yakut vb. gibi her türlü değerli madenler. Ayrıca altın, mücevher, pırlanta, elmas türü her türlü değerli madenler taşınmaz ( Gümüş hariç)
 • Bilgisayar yazılımı; kaçak ve kötü amaçlı ve yasak olan her türlü yazlım ve programlar
 • Hayvan kürkleri; resmi olsa dahi hayvandan yapılmış her türlü kürk ve mahiyetleri, yani özellikle kaçak hayvanlar
 • Yabancı ürünler; yiyecek gibi görünen ve kolayca sindirilebilen kauçuk silgiler gibi değişik ürünler
 • Resmi olmayan cinsel ürünler ( kaçak, sahte resmi olmayan cinsel her türlü ürün ). Özellikle sahte ilaç v.b ürünler asla taşımaz ( resmi olmayan sahte ilaç ve takviye ürünleri ) 
 • Resmi delil ( Adliye ve savcılığı ilgilendiren resmi mahkeme delilleri ) Özellikle mahkemelerce çok değerli olan gizli ve kaçak evraklar.
 • Çabuk bozulan ürünler taşınmaz. Yani çabuk bozulan, gıda başta olmak üzere bunun gibi şeyler.
 • İzni, faturası, irsaliyesi ve belgesi olmayan ürünler taşınmaz. Özellikle şirketler arası yollanan paketler ve tivari resmi ürünler için fatıra ve irsaliye gerekir.
 • Zehirli maddeler asla taşınmaz. Özellikle ağır koku veren maddeler taşınmaz. Akıcı maddeler, Parlayıcı ürünler, uçucu gazlar, aşındırıcı maddeler, manyetik maddeler, mikrop ve mikrobik ürünler, benzin, mazot, gaz ( izinsiz olanlar )
İstanbul Uçak Kargo
İstanbul Uçak Kargo

Acil Uçak Kargo

Acil uçak kargo ile var olan evrak, değerli taş, canlı hayvan, çok acil olan bir ilaç, yetişmesi gereken paket veya çok değerli eşyalarınızı en hızlı şekilde yollayın. İstanbul için başka şehirlere her ürünü yollayabilirsiniz. Böylece aynı gün içi teslimat sağlanmaktadır.

Peki, bu sistem nasıl işler? Artık çok kolay işler bizi arayın gerisini merak etmeyin. Bu sistem işleyişi çok basit. Bize şehirler arası başka şehire bir paketiniz olduğunuzu söylüyorsunuz. Bizde size fiyat veriyoruz. Anlaşırsak adrese kadar teslim ediyoruz.

Kimsenin fazla bilmediği ve kullanmadığı bu sistem uzun yıllardan beri kullanılıyor. Artık son işlemse, kargonun gönderildiği ildeki kargosu şirketi belirtilen adrese teslim eder.  İstanbul içinden tüm şehirlere aynı günde ama adrese teslimat sağlıyoruz.

Hatta uçakta cenaze bile gönderiliyor. Canlı hayvan gönderiliyor. Günümüzün en önemli sistemlerinden biri budur. Acil uçak kargo kurye yollama servisi ile aynı gün teslim ediliyor mu? Böylece aynı gün bütün yollanan paketler adrese teslim oluyor.

İstanbul’un tüm hizmetlerine hizmet götüren firmamız gönderini türünü ayırt etmeden gün içinde iletmeyi ilke edinmiştir. Biz sizden iş talebinizi aldıktan sonra 1 saat içinde size gelerek böylece gönderi alır 3 saat içinde karşı tarafa iletiriz. İster adresinize kadar paketi size getirir. 

Özel Uçak Kargo

Uçak kargo çok güvenlidir. Ardından da ilgili adreslere en hızlı ve problemsiz bir biçimde ulaşımı sağlanacaktır. Şirket olarak birincil amacımız her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla ekibimiz, alanında yılları aşkın deneyimleri bulunan ve güler yüzlü çalışanlardan oluşmaktadır.

Taşımacılık piyasasında gün geçtikçe adını duyuran firmamız ile Akatlar mevkiinde de hizmet vermekteyiz. Pandeminin son senelerde hayatımızda ciddi reformlara neden olduğu bir gerçek. Reform niteliğindeki bu değişimler özellikle iş dünyasının dijital hayata adapte içindir.

Uçak kargo olmasına önayak oldu. Günümüzce oluşturulan bu entegrasyon sayesinde web üzerinden online alışveriş ve kargo taşımacılığının önemi de eş zamanlı olarak arttı. Artan önemle birlikte talep de dolaylı yoldan artış gösterdi. Bu da aşamalı olarak ekstra yoğunluğa neden oldu.

Şu an itibariyle bu sektördeki pek çok firma “hızlı hizmet” konusunda sorun oluşturabiliyor. Biz ise bu konu da olabildiğince iddialı bir işletme olarak size yönelik her çeşit meseleye çözüm buluruz. Hizmetlerimizi haftanın her uygun saatinde size sunabilmekteyiz.

Bunun için yapmanız gerekli olan tek şey bizlere ulaşmaktır. İş alanında yılları aşkın tecrübeleri bulunan ve gerekli güvenlik önlemlerini alan elemanlarımıza özen gösteriyoruz. Bizim gösterdiğimiz önem ise size güler yüzlü ve verimli hizmet olarak dönüyor.

Uçak Kargo Aynı Gün Teslim

 • Evrak, her türlü paket, belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye,
 • Kimlik, acil yollanan pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta, bilet
 • Numune, her sektörde bulunan her türlü nümune ve örnek ürünleri
 • Eşya, bildiğiniz her türlü özel, motosikletin taşıyacağı eşyalar ve malzemeler
 • Hastahane, her türlü aranana özel ve acil ilaç, kan, medikal ve ürünleri
 • Çiçek, özel günlerinizde her türlü çiçek çeşitleri ve malzemeleri, ürünleri
 • Gıda, yemek konusunda sipariş vereceğiniz her daldaki yemek ve gıda çeşitleri
 • Hediye, sevdiklerinize açık veya gizli olarak yollamak istediğiniz hediyeler
 • Çikolata, özel günlerde yakınlarınıza sunacağınız tatlı cinsinden ürünler
 • Meyve, istediğiniz kişiye, adrese ve ev meyve ve meyva tabağı yollama, taşıma
Uçak Kargo
Uçak Kargo

Bir cevap yazın