Moto Kurye | motokurye | Uçak Kargo Kurye

Uçak Kargo Kurye

Uçak Kurye Kargo

Uçak kargo kurye;  hava alanı olan şehirlere uçak ile gönderi yollanmasıdır.  Son zamanlarda hava alanlarının artmasıyla beraber giderek yaygınlaşmaya ve artmaya başlamıştır. Artık insanlar şehirler arası gönderi işlerini bu yöntem ile çözüyor.

Uçak kargo kurye özellikle her şeyi yollayabilirsiniz. Ama resmi ve yasal olması gerekiyor. Bazı taşınması yasak olan maddeler aşağıda sayılmıştır. Fakat uçak içine alınmayan ama sadece alt kargo bölümüne alınan ürünlerde farklılık olabiliyor.

Bir çok evrak,  ilaç,  paket veya değerli eşyalarınızı en hızlı şekilde başka bir ile göndermek için ilk yapılacak iş kargo şirketini arayıp isteğinizi belirtmektir.  Onlar,  adresinize gelip istediğiniz şehre göndermek üzere sizin gönderiyi alırlar. 

Uçak Kargo Servisi

Peki, uçak kurye nasıl işler, neleri yapar, nasıl çağrılır?  Bundan sonra son işlemse,  kargonun gönderildiği ildeki kargo şirketi belirtilen adrese hemen teslim eder. Bu sistem ile karşı tarafa neler yollanır, neler gönderilir? 

İşte bu durumlar sizde oluşmuş sa artık hemen bizi arayın eşyanızı size geri gönderelim. İstanbul içinden başka şehirlere bir çok ürünü çabuk yollayın. Eğer şehirler arası olan çok önemli paketiniz var ise, hemen bize haber verin yollayalım. 

Tek amacı sizlerin memnun olmanızdır. İstediğiniz saat sizler çağrı merkezimizi arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Geniş servis ağımız sayesinde bütün  gönderiniz gelmesinin sevincini yaşayın. Böylece aynı gün içinde paketiniz yerine ulaşır.

İstanbul Uçak Kargo
İstanbul Uçak Kargo

Uçak Kargo

Uçak kargo hizmeti çalışmaları ile hangi ürünler yollanır?

İstanbul Uçak kargo hizmeti tabi ki,  burada ki en önemli nokta gönderiniz gideceği ilde hava alanı olmasıdır. Bizden Türkiye içinde tüm hava alanı bulunan şehirlere istediğiniz kargo veya kurye evrak, paket ve eşyanızı bizimle yollayın. Hizmet amacı aynı gün içinde en uzağa bir şey yollamaktır.

Biz bu konuda tecrübe kazanmış deneyimli ekibimiz ile birlikte sizlere güzel çalışmalar sunuyoruz. Aşağı yukarı her türlü desteği sağlıyoruz. Sizin böyle işleriniz olduğunda arayıp en uygun olarak bizden fiyat almayı sakın unutmayın. Uçak kargosu hizmeti ne kadar hızlı ve ne kadar güvenli bir şey taşır?

Acil uçak kargo kurye hizmetleri teslimat zamanları nedir? Çalışma sistemimize sakın şaşırmayın dünya küçük. İstanbul merkez olmak üzere bütün şehirlere aynı gün teslimat sağlanır. Evet böylece yollayacağınız eşyayı aynı gün içinde isterseniz adrese isterseniz hava alanına teslim yapıyoruz.

Uçak kargo kurye servisi ne iş yapıyor, nasıl yapıyor, ne yolluyor? İsterseniz de hava alanına sizin isminize yolluyoruz. Sizde istediğiniz zaman isminizi söyleyip paketi teslim alıyorsunuz. Bizim işimiz sizi sevindirmek. Böylece aynı gün sabah alınan bir şeyi o gün verme hizmeti sağlıyoruz. 

Zaman kazanmak isteyenler için bu sistem bire birdir. Tabi ki,  burada ki en önemli nokta gönderiniz gideceği ilde hava alanı olmasıdır. Sizde işiniz çıktığında bizi arayın. Artık hemen eşyayı teslim alalım yollayalım. Fakat bu eşyayı bize en az üç saat önceden teslim etmeniz gerekiyor.

İstanbul Uçak Kargo

Uçak kargo hizmeti ile neler yollanır ve nerelere yollanır?

Bu Uçak kargo hizmet ile bir çok şeyi yollayabilirsiniz. Fakat yine de bir çok eşya taşıması halen yapılıyor. Uçak kargo ile şehir dışına acil olan paketleri rahat şekilde yollayın. Bu yöntem ile hem ucuz, hemde daha hızlı bir servis almış olursunuz. Böylece iletiniz geç kalmaz.

Biz çalışma olarak özellikle İstanbul içinden merkez olmak üzere diğer illere aynı gün teslim olmak şartı ile ve sabah verilmesi kaydı ile teslimat sağlıyoruz. Akşam saatlerinde verilen kargolar hava alanından kendiniz tarafından alınması gerekiyor.

Kaliteli, güler yüzlü hizmetin ve kolay ulaşımın tek adresi biziz desek hiçte abartmış olmayız. İstanbul merkezli olarak her tarafa acil paketi uçak ile yoluyoruz. Yani şehirler arası başka bir ile, çok acil olarak bir şeyler yollamak istiyorsunuz?

Ama nasıl ulaşacak oraya bilmiyorsunuz? İşte biz istediğiniz o ürünü uçak ile o şehre yolluyoruz. İşte tamda biz bu işi yapıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz hava yolu ile beraber en uygun fiyata gönderi yollanır. Bundan sonra siz de arkanıza yaslanın bekleyin.

Bu kuryeler, son zamanlarda hava alanlarının artmasıyla beraber giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Çünkü bu iş sektör içinde her zaman kesin ve çabuk çözüm oluyor. Sunduğumuz çözümler ile beraber insanlara bir umut olmaya devam ediyoruz.

Özellikle; çok önemli ve değerli ihale evrakları, arızalanan fabrika yedek parçası taşıyoruz. Yani sizin için çok değerli bir hediye bir an önce ulaştırılması gerekenler ulaşır. Eğer şehirler arası sevgilinize bir hediye yollamak isterseniz, onuda yollarız.

İstanbul Uçak Kargo
İstanbul Uçak Kargo

Acil Uçak Kargo

Uçak servisi nerede ve nereye nasıl hizmet veriyor?

Acil uçak kargo ile var olan evrak, değerli taş, canlı hayvan, çok acil olan bir ilaç, yetişmesi gereken paket veya çok değerli eşyalarınızı en hızlı şekilde yollayın. İstanbul için başka şehirlere her ürünü yollayabilirsiniz. Böylece aynı gün içi teslimat sağlanmaktadır.

Peki, bu sistem nasıl işler? Artık çok kolay işler bizi arayın gerisini merak etmeyin. Bu sistem işleyişi çok basit. Bize şehirler arası başka şehire bir paketiniz olduğunuzu söylüyorsunuz. Bizde size fiyat veriyoruz. Anlaşırsak adrese kadar teslim ediyoruz.

Kimsenin fazla bilmediği ve kullanmadığı bu sistem uzun yıllardan beri kullanılıyor. Artık son işlemse, kargonun gönderildiği ildeki kargosu şirketi belirtilen adrese teslim eder.  İstanbul içinden tüm şehirlere aynı günde ama adrese teslimat sağlıyoruz.

Hatta uçakta cenaze bile gönderiliyor. Canlı hayvan gönderiliyor. Günümüzün en önemli sistemlerinden biri budur. Acil uçak kargo kurye yollama servisi ile aynı gün teslim ediliyor mu? Böylece aynı gün bütün yollanan paketler adrese teslim oluyor.

İstanbul’un tüm hizmetlerine hizmet götüren firmamız gönderini türünü ayırt etmeden gün içinde iletmeyi ilke edinmiştir. Biz sizden iş talebinizi aldıktan sonra 1 saat içinde size gelerek böylece gönderi alır 3 saat içinde karşı tarafa iletiriz. İster adresinize kadar paketi size getirir. 

Uçak Kargo Aynı Gün Teslim

Uçak ile yollanması yasak olan şeyler nelerdir?

 • Akıcı, her türlü sıvı maddeler
 • Yanıcı her türlü maddeler
 • Her türlü patlayıcı madde
 • Silah ve her türlü mermi çeşidi
 • Bıçak, makas, çakı, neşter gibi kesici maddeler
 • Yasak olan her türlü ürün ve eşya
 • Tıraş bıçağı, jilet
 • Örgü için şiş, tığ,
 • İğne, şırınga
 • Mutfak bıçakları, tirbuşon
 • Sivri uçlu şemsiye ve ürünler
 • Yiyecek ve içecekler (sadece kek, bisküvi gibi ürünler) 
Uçak Kargo
Uçak Kargo

Bir cevap yazın