Moto Kurye | motokurye | Akfırat Kurye

Akfırat Kurye

Tuzla Moto Kurye

Akfırat kurye ile 90 dakika içinde acil teslimat sağlıyoruz. Çalışma ve sistem olarak işimizden de anladığınız gibi bizlere acil işlerinizi verebilirsiniz. Sağlam ve güvenilir ve aradığınız da her konuda sizlere yardımcı olmak için buradayız. Bu açıdan burada var gücümüzle çalışan bir sistemimiz kurulmuştur. 

Akfırat bölgesi aslında İstanbul Tuzla ilçesine bağlı bir beldedir. Fakat Tuzla ilçesine 20 km uzaklıkta otoban üst tarafında kalmaktadır. İstanbul park belde içinde, Hava alanı ve Viaport alış veriş merkezi buraya çok yakın bir mesafede bulunmaktadır. İstanbul tem otoban arka taraflarında kalan bir yer.

Bu çevre içinde çoğu bizimle bu yola çıkan firmaları gördük. Fakat anlayışsızlık yüzünden yolda elendiler ve kayboldular. Çünkü bu firmalar verdikleri hizmetlerin kalitesiz olmasından yok oldular.  Ayrıca tüm amaçları sadece ceplerine daha çok para kazanma derdinde olduğu için kaybettiler. Bu işler böyledir.

Yani daha ileriye dönük olarak değilde o günkü kazandıklarına bakmışlardı. İnsanların hallerini hiç düşünmediler. Başkaları ne yapmış ne olmuş hiç anlamadılar. Firmalara hiç indirim yapmadılar. Sadece o gün olan kendi kazançlarını düşündüler. Bu işin asıl ruhunu anlamadan yok olup gittiler. Bir gün var, bir gün yoksun.

Akfırat kurye olarak bizler her zaman iyi günde zor günde onların yanında olduk. Gerektiğinde zor günlerinde onlardan ücret almadan paketlerini taşıdık. Ama daha sonra bunun ödülünü geri dönüş olarak almaya başladık. İnsanlar kendilerini anlayan ve hallerini bilen insanlar ile çalışmak ister. Hayat devam ediyor.

Akfırat Kurye

Tepeören kurye olarak müşterilerimize verdiğimiz iş imkanlar çok geniştir. Şirketimiz çağrı merkezi telefon sorumlu santrale bakmakla görevli olan elemanımız mevcuttur. Bu sekreter elemanlarımız her an sizin çağrılarını beklemekteler. Her hizmetimiz daha çabuk ve daha hızlı almaktadır.

Tuzla kurye ve Gebze içinde normal gün içi olarak yaya çalışan eleman sayımız gayet fazladır. Bu elemanlarımız özellikle trafiğin yoğun olduğu yerlerde göze çarpıyorlar. Özellikle araç trafiğine kapalı olan semtlerde çalışarak alınacak gönderi ve evrakları yaya dağıtırız. Yani bu işi tamamen çözdük sayılır.

2000 yıllarında piyasaya giren çalışmalarımız halen devam ediyor. Böylece günümüze kadar hızla büyüyerek hizmetlerine bu sektörde devam etmektedir. Her şart ve ortamda çalışmalarına devam edeen bir yapıda olduk. Artık firmamız sizlerin teveccühünü kazanmaya başlamış ve devam etmektedir.

Yeni yapılan Formula 1 pisti yani İstanbul park burada bulunuyor. Yeni yapılan derken yinede bayağı oldu burası yapılalı. Tuzla kurye Formula 1 pisti uzun yıl ara verdikten sonra 2020 yılında buraya tekrar geri döndü. Sevgili meslektaşlarımız ve değerli motosiklet kullananlar yarışını burada yapınız.

Tarik içindeki tüm arkadaşlara buradan seslenmek istiyoruz. Lütfen çok dikkat edin. Dışarıda yarış yapacağınıza, insanları tehlikeye sokacağınıza gelin bu psitten izin alın burada yarış yapın. Burada zevkinizi alın. Burada tadınızı çıkartın. Başkalarını rahatsız etmeden ve zarar vermeden burada sürün.

Akfırat Moto Kurye

Akfırat motorlu kurye olarak sizlere verdiğimiz önem ve değerin en yüksek noktada tutuyoruz. Böylece bu anlayış en yüksek seviyeye ulaştığı zamanlarda sizlere hizmetimizde titizlikle ve özenle devam edecektir. Hiç bir zaman elimizde olmayan sebeplerden bile size karşı sorumlulukları unutmuyoruz.

Özellikle ara sokaklarda tek yönlü yollarda giderken tehlike çanları çalıyor. Motorcular mecburen araçların hemen sağından geçmek istiyor. Ama park etmiş araçla giden aracın yanından sağ tarafından gidiyoruz. İşte bu kadar zor durumda çalışıyoruz. Bizim ile çalışırsanız zor görevlerde başarıyı yakalayın.

Tepeören kurye ile uzak yerlere de imkan sağlıyoruz. Ayrıca boşuna dememişiz en güzeli işini hızlı yapmaktır. İstanbul içinde en çabuk hareket, en seri davranan ve en kısa sürede işleri halleden firmalar iş yapabilir. Ama böyle bir firma ile daha tanışmadıysanız merak etmeyin ve üzülmeyin çünkü çok geç kalmadınız.

Aydınlı kurye olarak önemli işler için hemen bizim tanışın. Böylece bu işte öğrendiklerinizin hepsini çöpe atın. Çünkü bizimle tanışmadan önceki zamanlarda aldığınız hizmet sadece bir çöpten ibaret. Sizin için en ideal acil kurye firması ile tanışmak ister misiniz? İşte buradayız ve karşınızda duruyoruz.

Akfırat kurye yaşanan olaylara çok ince bakıyor. Bundan dolayı çoğu kullanıcı kaza anında bir çok kırık çıkık ile ile karşılaşıyorlar. Hatta ölümlü olaylara bile karşılaşılıyor. Eğitimsiz olarak ise kazaları yapan yüzde seksen sürücüler bilinçsizce cahil insanlardan oluşur. Yani anlayacağınız eğitim şart diyoruz.

Akfırat Motorlu Kurye

Tuzla kurye bunun için ilk aşamada yapılacak önlem eğitimdir. Eğitim şarttır diyoruz anladınız mı acaba?  Değerli dostlar bu sektör içinde bir çok firma ve merdiven altı çalışanlar bulunmakta. Yani resmi değiller. Bizim ile şehir içi değil şehirler arası bile aynı günde teslimat yapabilirsiniz. Yani biz sizin için çalışıyoruz.

Bu bazı firmalar ellerinde fatura olmadan çalışıyorlar. Çoğu altlarında sağlam bir motosiklet olmadan bu işi yaparlar. Ayrıca sahip oldukları bir adres ve ofis bulunmadan google da sahte harita açıyorlar. İşte açtıkları sahte hesaplar ve sahte haritalar ile iş almaya çalışıyorlar. Bu tür firma olmayan firmalar tehlikelidir.

Gelişen teknoloji ile birlikte kısalan mesafeler  bu sektöründe de yenilik ihtiyaçlarını doğurmuştur. İnsanlar artık şehirler ve hatta ülkeler arasında belge, posta ya da paket ve taşınabilir hale geldi. Tüm malların en kısa sürede yerine ulaştırılmasını bizlerden talep etmektedirler. Bizde bu taleplere görevimizi yapıyoruz.

Maalesef bu olay kaza riskini biraz daha çok fazla artırmaktadır. İlçe tarihi ve verilen hizmetin özellikler nasıl bir çalışma sunar? Tuzla organize sanayi bölgesi kurye çalışması nasıl gidiyor? İlçenin sanayi salan ve bir çok yerde organize sanayi bölgesi bulunur. Bu sektörün en önemli iş alanlarından biri Tuzla ve Gebze’dir

Akfırat motorlu kurye insanların davranışlarından morali bozuluyor. Tuzla Aydınlı moto kurye her zaman kendi bünyesinde kişileri çalıştırmaktadır. İstanbul kurye taşıma işinde hızlı ve çabuk taşıma işlerine hızlı ve çabuk olur. Aydınlı kurye indirimli çalışma fırsatları devam ediyor. Siz de bunlardan yararlanın.

Akfırat Acil Kurye

İstanbul kurye olarak bünyemizde yer alan özel hizmetimizle var olan ihtiyacını en üst kalitede karşılayabilmek amacı ile titizlikle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ve kuvvetli altyapımız ile her ürün teslimat işimizi problemsiz şekilde tamamlarken sağlam çalışıyor.

Orhanlı Kurye hizmeti veren diğer şirketlere karşın sektörümüzde ilk planda yer almaktayız. Bir adresten diğer bir adrese elden gönderilmesi gerekli olan bir çok ürün ya da eşya olabilmektedir. Bu işlemler esnasında daima kargo hizmetlerinin kullanıldığı düşünülse de evrak, belge, çiçek v.b ürünler taşınır.

Ayrıca pasta ya da doküman gibi önemli ürünlerin taşınmasında moto kurye hizmetleri bir hayli önemli bir yerde yer almaktadır. Nüfus yönünden kalabalık şehirler ilk sırada olmak üzere yoğun trafik hacmine, çok büyük bir yüz ölçümüne ya da bir çok sokağa sahip Tuzla belediyesi gibi ilçelerde çalışma oluyor.

Özellikle gereken ürün teslimat işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için de kurye hizmetleri vazgeçilemez bir öneme sahiptir. Gerek taşıma planlarımız, gerek en son teknoloji ile donanımlı altyapımız gerekse de çözüm merkezli çalışma ahlakımız ile kalitemizden hiçbir ödün vermeden işlemlerimizi gerçekleştirmeyi sürdürmekteyiz.

Firmamız olarak bünyemizde yer alan Tuzla Kurye hizmetimizle;

  • Zamanında elden teslimat olanağı,
  • Kargo hizmetlerinde taşınamayan evrak,
  • Belge, doküman, çiçek gibi özel ürünler,
  • önemli ürünlerin taşınma olanağı,
  • Aynı gün içinde teslimat olanağı,
  • Uygun fiyat hizmeti ve temiz çalışma
  • Kargo şubesi ya da kargo evrakları ile uğraşmama olanağı,
  • Bir çok avantajı müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Akfırat Hızlı Kurye

Akfırat kurye yoğun iş ya da eğitim hayatı esnasında ürünlerini zamanında teslim etme olanağı bulamayan müşterilerimizin daima yanlarında yer alarak gerekli teslimat işlemlerini en üst kalitede uzman olarak gerçekleştirmekteyiz. Güvenilir, uzman ve zamandan tasarruf olanağı sağlamakta.

Anadolu yakası kurye hizmetimiz sayesinde sektörümüzde ön plana çıkarken uzman hizmet kalitemiz ile gün geçtikçe hizmet ağımızı genişletmeyi de sürdürmekteyiz. Orhanlı kurye hizmetimiz sizlerin çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz ile başlamaktadır. Ekibimiz sizlere bazı sorular yöneltmektedir.

Bir çok sorular ise teslim edilmesini arzu ettiğiniz bir belge mi yoksa bir paket mi olduğu, sizden ne zaman teslim alınacağı, hangi gün ve saatte teslim edileceği, hangi adresten alınıp hangi adrese götürüleceği öğrenilmektedir. Bütün bu bilgiler değerlendirildikten sonra ise size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir.

Sonrasında ise planlanan şekilde de güvenli bir biçimde teslim edilmesi ile de süreç tamamlanmış olmaktadır. Bütün bu süre boyunca da sizler iletişim halinde olmaktayız. Teslim edildiği an ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Amacımız daima nitelikli bir hizmetin adresin konumunda yer alabilmek olmuştur.

Bunun içinde attığımız her adımı en iyi biçimde planlayarak hareket ediyoruz. Sahip olduğumuz hizmet prensiplerimiz ve anlayışımızla de sektöre yön vermekteyiz. Aydınlı kurye hizmetimizle de hemde sektöre imzamız attık. Çünkü profesyonel moto kurye ve problemsiz bir hizmet sunmaktayız.

“Akfırat Kurye” hakkında 2 yorum

  1. Geri bildirim: Tuzla Moto Kurye – TUZLA MOTORLU KURYE

  2. Geri bildirim: Kartal Moto Kurye – Esenyurt Kurye

Bir cevap yazın