Moto Kurye | motokurye | Akfırat Kurye

Akfırat Kurye

Tuzla Moto Kurye

Akfırat kurye ile 90 dakika içinde acil teslimat sağlıyoruz. Çalışma ve sistem olarak işimizden de anladığınız gibi bizlere acil işlerinizi verebilirsiniz. Sağlam ve güvenilir ve aradığınız da her konuda sizlere yardımcı olmak için buradayız. Bu açıdan burada var gücümüzle çalışan bir sistemimiz kurulmuştur. 

Akfırat bölgesi aslında İstanbul Tuzla ilçesine bağlı bir beldedir. Fakat Tuzla ilçesine 20 km uzaklıkta otoban üst tarafında kalmaktadır. İstanbul park belde içinde, Hava alanı ve Viaport alış veriş merkezi buraya çok yakın bir mesafede bulunmaktadır. İstanbul tem otoban arka taraflarında kalan bir yer.

Bu çevre içinde çoğu bizimle bu yola çıkan firmaları gördük. Fakat anlayışsızlık yüzünden yolda elendiler ve kayboldular. Çünkü bu firmalar verdikleri hizmetlerin kalitesiz olmasından yok oldular.  Ayrıca tüm amaçları sadece ceplerine daha çok para kazanma derdinde olduğu için kaybettiler. Bu işler böyledir.

Yani daha ileriye dönük olarak değilde o günkü kazandıklarına bakmışlardı. İnsanların hallerini hiç düşünmediler. Başkaları ne yapmış ne olmuş hiç anlamadılar. Firmalara hiç indirim yapmadılar. Sadece o gün olan kendi kazançlarını düşündüler. Bu işin asıl ruhunu anlamadan yok olup gittiler. Bir gün var, bir gün yoksun.

Akfırat kurye olarak bizler her zaman iyi günde zor günde onların yanında olduk. Gerektiğinde zor günlerinde onlardan ücret almadan paketlerini taşıdık. Ama daha sonra bunun ödülünü geri dönüş olarak almaya başladık. İnsanlar kendilerini anlayan ve hallerini bilen insanlar ile çalışmak ister. Hayat devam ediyor.

Akfırat motorlu kurye Pendik ve Tuzla içinde kaliteli işler yapar

Tepeören kurye olarak müşterilerimize verdiğimiz iş imkanlar çok geniştir. Şirketimiz çağrı merkezi telefon sorumlu santrale bakmakla görevli olan elemanımız mevcuttur. Bu sekreter elemanlarımız her an sizin çağrılarını beklemekteler. Her hizmetimiz daha çabuk ve daha hızlı almaktadır.

Tuzla ve Gebze içinde normal gün içi olarak yaya çalışan eleman sayımız gayet fazladır. Bu elemanlarımız özellikle trafiğin yoğun olduğu yerlerde göze çarpıyorlar. Özellikle araç trafiğine kapalı olan semtlerde çalışarak alınacak gönderi ve evrakları yaya dağıtırız. Yani bu işi tamamen çözdük sayılır.

2000 yıllarında piyasaya giren çalışmalarımız halen devam ediyor. Böylece günümüze kadar hızla büyüyerek hizmetlerine bu sektörde devam etmektedir. Her şart ve ortamda çalışmalarına devam edeen bir yapıda olduk. Artık firmamız sizlerin teveccühünü kazanmaya başlamış ve devam etmektedir.

Yeni yapılan Formula 1 pisti yani İstanbul park burada bulunuyor. Yeni yapılan derken yinede bayağı oldu burası yapılalı. Tuzla kurye Formula 1 pisti uzun yıl ara verdikten sonra 2020 yılında buraya tekrar geri döndü. Sevgili meslektaşlarımız ve değerli motosiklet kullananlar yarışını burada yapınız.

Tarik içindeki tüm arkadaşlara buradan seslenmek istiyoruz. Lütfen çok dikkat edin. Dışarıda yarış yapacağınıza, insanları tehlikeye sokacağınıza gelin bu psitten izin alın burada yarış yapın. Burada zevkinizi alın. Burada tadınızı çıkartın. Başkalarını rahatsız etmeden ve zarar vermeden burada sürün.

Akfırat moto kurye Tuzla içinden tüm İstanbul ilçelerine gider

Akfırat motorlu kurye olarak sizlere verdiğimiz önem ve değerin en yüksek noktada tutuyoruz. Böylece bu anlayış en yüksek seviyeye ulaştığı zamanlarda sizlere hizmetimizde titizlikle ve özenle devam edecektir. Hiç bir zaman elimizde olmayan sebeplerden bile size karşı sorumlulukları unutmuyoruz.

Özellikle ara sokaklarda tek yönlü yollarda giderken tehlike çanları çalıyor. Motorcular mecburen araçların hemen sağından geçmek istiyor. Ama park etmiş araçla giden aracın yanından sağ tarafından gidiyoruz. İşte bu kadar zor durumda çalışıyoruz. Bizim ile çalışırsanız zor görevlerde başarıyı yakalayın.

Tepeören kurye ile uzak yerlere de imkan sağlıyoruz. Ayrıca boşuna dememişiz en güzeli işini hızlı yapmaktır. İstanbul içinde en çabuk hareket, en seri davranan ve en kısa sürede işleri halleden firmalar iş yapabilir. Ama böyle bir firma ile daha tanışmadıysanız merak etmeyin ve üzülmeyin çünkü çok geç kalmadınız.

Aydınlı kurye olarak önemli işler için hemen bizim tanışın. Böylece bu işte öğrendiklerinizin hepsini çöpe atın. Çünkü bizimle tanışmadan önceki zamanlarda aldığınız hizmet sadece bir çöpten ibaret. Sizin için en ideal kurye firması ile tanışmak ister misiniz? İşte buradayız ve karşınızda duruyoruz.

Akfırat kurye yaşanan olaylara çok ince bakıyor. Bundan dolayı çoğu kullanıcı kaza anında bir çok kırık çıkık ile ile karşılaşıyorlar. Hatta ölümlü olaylara bile karşılaşılıyor. Eğitimsiz olarak ise kazaları yapan yüzde seksen sürücüler bilinçsizce cahil insanlardan oluşur. Yani anlayacağınız eğitim şart diyoruz.

Motorlu Kurye Nedir, Kimdir, Ne İş Yapar, Amaçları Nedir?

Akfırat kurye Tuzla, Gebze, Sultanbeyli ve Pendik ilçelerinde

Tuzla kurye bunun için ilk aşamada yapılacak önlem eğitimdir. Eğitim şarttır diyoruz anladınız mı acaba?  Değerli dostlar bu sektör içinde bir çok firma ve merdiven altı çalışanlar bulunmakta. Yani resmi değiller. Bizim ile şehir içi değil şehirler arası bile aynı günde teslimat yapabilirsiniz. Yani biz sizin için çalışıyoruz.

Bu bazı firmalar ellerinde fatura olmadan çalışıyorlar. Çoğu altlarında sağlam bir motosiklet olmadan bu işi yaparlar. Ayrıca sahip oldukları bir adres ve ofis bulunmadan google da sahte harita açıyorlar. İşte açtıkları sahte hesaplar ve sahte haritalar ile iş almaya çalışıyorlar. Bu tür firma olmayan firmalar tehlikelidir.

Gelişen teknoloji ile birlikte kısalan mesafeler  bu sektöründe de yenilik ihtiyaçlarını doğurmuştur. İnsanlar artık şehirler ve hatta ülkeler arasında belge, posta ya da paket ve taşınabilir hale geldi. Tüm malların en kısa sürede yerine ulaştırılmasını bizlerden talep etmektedirler. Bizde bu taleplere görevimizi yapıyoruz.

Maalesef bu olay kaza riskini biraz daha çok fazla artırmaktadır. İlçe tarihi ve verilen hizmetin özellikler nasıl bir çalışma sunar? Tuzla organize sanayi bölgesi kurye çalışması nasıl gidiyor? İlçenin sanayi salan ve bir çok yerde organize sanayi bölgesi bulunur. Bu sektörün en önemli iş alanlarından biri Tuzla ve Gebze’dir

Akfırat motorlu kurye insanların davranışlarından morali bozuluyor. Tuzla Aydınlı moto kurye her zaman kendi bünyesinde kişileri çalıştırmaktadır. İçmeler kurye taşıma işinde hızlı ve çabuk taşıma işlerine hızlı ve çabuk olur. Aydınlı kurye indirimli çalışma fırsatları devam ediyor. Siz de bunlardan yararlanın.

Tuzla Moto Kurye
Tuzla Akfırat Moto Kurye

Bir cevap yazın