İçeriğe geç
Moto Kurye | Tepeören Kurye

Tepeören Kurye

Tepeören kurye projenin sponsorlarından biridir ve tüm Tuzla için etraf arkadaşı bir teslimat çözümü misali sunmaktadır. Bu seneki yeşil işletmelerin son işlemlerinde sürdürülebiliyor uygulamaları nasıl uyguladıklarını gösteren ve işletmelerin birbirlerinden bilebilecekleri, ortak bir hedef çevresinde birleşen hadisesini/girişimini kapsıyor. Ayrıca daha yeşil bir gelecek. Bu hadiseler, işletmelerin yüksek hizmet seviyesine gözetirken ve alıcı temennilerini karşılarken etrafsal tesiri nasıl eksiltebileceklerine dair pratik misaller sunar. Buna ek olarak rapor böylece sürdürülebiliyor lojistiğin mevcut vaziyeti hakkındadır.

Özellikle muhtelif görüşler ve bakış açıları sağlamak için lojistik ve sürdürülebiliyor. Yani kalkınma uzmanlarından yazıları bir araya getiriyor. Bu yazılar, tertip etmenin tesiri, harcayıcı tavrı, sürdürülebilirliğin müessesesel marka değeri üzerindeki tesiri ve hissedar işbirliğinin önemli bir yararları gibi mevzuları kapsar. Raporun tamamını indirin ve Tuzla’da son iş kuryesinin nasıl göründüğü hakkında daha fazla bilgi veriyor. Ve iletişimden okuyun: motokurye.org. Tüketicilerin %86’sı online sipariş verdiği ürünlerin teslimatı ve iadesi için iş çözümünü kullanmakta ve seçimi, adrese ilk kere teslim alternatifini aşmaktadır.

Tepeören kurye alıcıların %68’i, satın alma kararının teslimat ihtimalinden etkilendiğini söylüyor. bu işler tarafından şehirli olacak çevrimiçi harcayıcıdan oluşan bir örneklem üzerinde yaptırılan bir araştırmanın neticeleri, dağıtım yöntemlerine ait seçimlerde ehemmiyetli bir işlem ve farklılık olduğunu ortaya koyuyor. Özellikle teslimat tercihlergösteriyor. Aynı gün teslim kargo firmayı tarafından yaptırılan araştırma göre çevrimiçi şehirli harcayıcıların %84’ünün ayda en az bir defa çevrimiçi alışveriş yaptığını ve %20’sinin e-ticaret alternatiflerini haftada bir veya daha sık olarak ta seçim ettiğini görmek münkündür.

Tepeören Moto Kurye

Tepeören moto kurye aynı zamanda, ananesel perakende, katılımcıların %88’i tarafından haftada en az bir defa onları ziyaret edilmektedir. Çalışma bilgileri, e-ticaretin büyüme fırsatını ve çevrimiçi mağazaların alıcıyı elde yakalama stratejilerine daha fazla dikkat etmesi gerektiğini göstermektedir. Kargo partnerinin sunduğu teslimat alternatiflerinin spektrumu, teslimatın niteliği ve son alıcı için yaşattığı tecrübe, pazarın dinçlerini kavrayan ve artan çözümleri özümseyen partner online mağazaları tarafından dikkate alınan kriterlerdir. Satın alma sıklığı. Yapılan araştırma, alıcıların devamlı büyüyen temennilerdir.

Otomatik vazife atama, otomatik görev tayin, bazı görevlerin zamanla unutulmasını önlemek ve iyi bir hizmet akışı sağlamak için kullanılır. Kullanımı hem de görevin son teslim tarihine kadar bitirilmemesinin sebebini izlemeyi ve düzenlemeyi de daha rahat hale getirir. Atölyeler bir lojistik işletmeyi, her birinin organizasyonda kilit rol oynadığı bir hayli sektörü. Satış, işlem, pazarlama kapsar. Yani bu öteki sektörlerin reelleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi sahibi olmak, departmanlar arasındaki kusurları ve çatışmaları önleyebilir. Bununla beraber bir tür işletmenin değişik sektörlere müteveccih atölye yatırımı mevzusunda ödün vermemesi gerekiyor. Bu, lojistik yararlılığını artırmak için çok ehemmiyetli olan çok özel bir önemli bir kaynaktır.

Moto kurye ile bir çözümü geliştirmeye ve iyileştirmeye kararlıyız. Suratlarca satıcı, alıcıları için avantajı faalleştirdi. Bu sebeple gördüğümüz galibiyet sebebiyle fiyatsız hizmet kampanyasını uzatmaya karar verdik. Bir defa uygulandığında, easybox’a geri dönüş, alıcı memnuniyetini etkileyen neredeyse anında faydalar sağlar. Bu sebeple, muhtemel olduğunca çok rakamda çevrimiçi firmaya fiyatsız olarak sunmak istiyor. Çalışma ayrıca, iş ile alakalı geri dönüşlerin ve seçimlerin bir evvelki seneye göredir. En ehemmiyetli miktarda çoğaldığını, sabit adrese dönüşlerin ise ehemmiyetli miktarda eksildiğini ortaya koydu

Ucuz Tepeören Kurye

Tepeören kurye orijinal araştırması yapılıyor. Daha önceki adıyla son 12 ay içinde yarıdan aşırısının şahsi olmayan veya ilgisiz pazarlama bağlantılarını daha sık deneyimlediklerini söylediğini gösteriyor. Ek olarak, on şahıstan perakendecilerden aldıkları markalı bağlantıların ‘toplu ve toplu’ veya genel olduğunu söyledi; ancak neredeyse yarısı şahsi olmayan etkileşimlerin mutasyon ihtimalini en aza indireceğini, potansiyel olarak perakendecilerin satış fırsatlarını kaybetmesine neden olacağını ve bağlılık durumu her zaman sağlanıyor.

Bu arada, yine tarafından üzerinde üst düzey e-ticaret ve pazarlama perakende uzmanının katıldığı orijinal araştırma, perakendecilerin üçte ikisinin şahsileştirmenin mevcut operasyonlarında kritik bir teşebbüs olduğunu söylerken, on şahıstan şahsileştirmenin kritik bir teşebbüs olduğunu düşündüğünü gösterdi. Ancak önümüzdeki 5 yıl içinde giderek daha ehemmiyetli hale geleceği söyleniyor. E-ticaret şahsileştirme kalıcı olabiliyor. Tuğla ve harç bakkalları en iyi yaptıkları şeyi yapmaya devam etmelidir. Ürün ve hizmet hedef kitlelere tanıtıyor.

Hizmet verdikleri yerel topluluklara harika ürünleri makul fiyatlarla sunun. Bu yetenekleri artıracak teknoloji mevcuttur. Doğru yapıldığında hipoteze dayalı şahsileştirme, perakendeci-alıcı ilişkisine kalıcı değer katar. Tuzaklardan kaçının, fırsatları değerlendirin ve başarını devamını sağlamak için şahsileştirmeden yararlanıyo. Moda ve aksesuar e-ticareti şahsileştirmeye imreniyor. Alışveriş yapanların e-ticarete yönelik bir arzları son 2 yılda katlanarak çoğalırken, dijitaldeki patlamanın gelişmiş çevrimiçi alıcı deneyimlerine dönüştüğü söylenemiyor.

  • Tepeören kurye siparişlerin teslimat yönteminden bağımsız olarak iadeyi seçebiliyor.
  • Çevrimiçi perakendeciler, böylece sene sonuna kadar fiyatsız iade sunmanın durumu
  • İşleri bir gizeme vermeden kolay hizmet entegrasyonu için dijital bir çözüm geliştiriyor.
Motokurye.org - Tepeören Kurye
Motokurye.org – Tepeören Kurye

Tepeören Acil Kurye

Tepeören acil kurye seçimlerinde sürekli bir biçimde gelişti. Kargo firmayı tarafından yaptırılan araştırmaya göre, seçimi %48, kapı teslimi için %28’dir ve ikinci alternatif geçen seneye göre %11 puan düşmüştür. Böylece kent etrafında ilk defa hem kullanım hem de seçim oranları açısından adrese teslim alternatifini geride vazgeçiyor. Kendi zamanınız üzerinde hakimiyet, kullanım kolaylığı ve sürecin sürati, çevrimiçi alışveriş yapanların siparişlerin teslimatı ve iadesi için işlerin seçmesinin en ehemmiyetli üç sebebidir. Teslimat için, firmanın sağladığı basit elastikliği ve hakimiyeti takdir etme meyli çoğalıyor.

Özellikle ziyarette yenilikçi bir projesine ilişik coşku verici ortaklaşa iş hakkında konuşma fırsatı bulduk. Bu ortaklaşa iş, süreçleri hep birlikte otomatikleştirerek ve dijitalleştirerek rotaları optimize ederek ve manuel müdahaleleri en aza indirerek kurye sanayisinde devrim yaşatmayı kastediyor. Proje, trafik sıkışıklığı, rota optimizasyonu, envanter yönetimi, alıcı arzları ve etrafsal tesir benzer biçimde lojistik sektörünün tam karşılaştığı muhtelif zorlukları ele alıyor. Proje, suni zihin takviyeli sistemleri kullanarak işlemleri basitleştirmeyi, yararlılığı artırmayı ve alıcı memnuniyetini artırmayı daha fazla kastediyor.

Yapay zihin çözümünün geliştirme süreci ve arasındaki iş birliği mücadeleleri hakkında daha çok informasyon edinmek için okumaya devam edin. Kurye olarak kamyonet sanayisinin otomasyonu ve dijitalleştirilmesi mevzusunda çok büyük bir potansiyel görüyoruz. Ancak noksan kısımlardan biri, alıcıların rastgele bir insan müdahalesi olmadan doğru satıcılara nasıl bağlanacağıydı. Ve bu ikisi arasında yapmanız yani gereken çok fazla girdi değişkeni bulunduğunu ve bir yapay zihin çözümü olmadan bunun olası olmayacağını fark ettik. Projenin ele aldığı lojistik zorluklar hakkında daha fazla detay.

Tepeören Hızlı Kurye

Tepeören kurye artan alkışının sebebi, hatasız bir tecrübe yaşatan sunduğu rahatlık ve özerkliktir. Tüm işlerin çözümünde iyi mi bir rolleri oynuyor. Ve ne gibi faydalar sağlıyor? Önemli fayda sağlar. Seçimleri ​​belirlemek artık alıcıların çevrimiçi formları doldurmasıyla alakalı olanı değil. Alışveriş sepeti incelemeleri araştırma departmanları tarafından yapılıyordu. Artık hakikat zamanlı makine öğrenimi algoritmaları, her alıcı için son derece ilgili ürünleri ortaya çıkarıyor. Ürün teklifleri motorları şahsileştirilmiş keşif sürecine yardımcı olur.

Bu algoritmalar daha şahsileştirilmiş e-posta promosyonlarına, mobil alışveriş listelerine ve fiyat karşılaştırma uygulamalarına yerleştirilmeli ve çalıştırılmalıdır. Lüzum basit. Her bir alıcı için en çekici olanı işaret ederek alıcı bulgusunu keyifli hale getiriyor. Düzgün bir biçimde olacak uygulandığında, bir perakendecinin e-ticaret şahsileştirme programı başarıyı iki biçimde ölçer. Yani yalnızca vasati sipariş değerinin ne kadar yüksek olduğunu ve alıcı yaşam boyu değerinin ne kadar yüksek olduğunu değil, aynı zamanda kaçının başka yerde.

Tüm aramayı bıraktığını da sorgular. Alışveriş yapanların en ehemmiyetli öncelikleri zaman tasarrufu ve kolaylık olduğunda, birçok harcayıcı alışveriş ihtiyaçlarını karşılamak için hakikatinde üç ila beş mağazayı ziyaret etmek istemesi pek anlamlı değil. Peki bakkallar bu tutumu aynı değiştirmek için ne yapıyor? Çevrimiçi alışveriş, bölgesel bakkalların her seferinde bir kategoriyi ya kaybettiği ya da kazandığı kategori daha “sürüngenliği” yaşattı. Evcil hayvan malzemeleri ve paklik ürünleriyle başlar. Şahsi bakım ürünleri de çok geride değil.

Uygun Tepeören Kurye

Tepeören kurye şahsileştirme veya şahsileştirme noksanlığı satın alma yolculuklarındaki sürtüşmenin temel sebebidir. Yani bu platformun geliştiricileri tarafından kalıcı olarak aktüellenmesine olanak sağlar. Bundan sonra orta antre kademesi reelleşiyor. Alıcılar besin dışı ürünler mevzusunda rahat olmaya başladıktan sonra kuru yiyeceklere, ardından konserveden dondurulmuş yiyeceklere ve hazır yiyeceklere dahası geçiyorlar. Harcayıcıların çevrimiçi market alışverişlerinin nasıl büyüdüğüne ait seçimlerinde genel bir sıralama vardır.

Bölgedeki bakkallar ya alıcılarını bu yola yönlendirebiliyor. Ancak yolu sunan diğer ürünlere yönelmelerini sağlayabiliyor. Bunları hiçte kolay değil. Ancak bunların hepsi değerlidir. Market alışverişinin güçlüğüne göre çok daha karışık. Bakkalların mağazalarındaki her şeyi satmaları gerekiyor. Alışveriş sepetleri kimin hangi ürünleri satın alacağını hipotez etmede hiç de basit değil. Bir alışverişçinin sepetini doldurmak, sarf malzemelerinden dayanıklı mülklere kadar çok yönlü tatmini kapsar. Kendisi, ailesi ve konukları da dahil olmak üzere olur.

Özellikle birden fazla şahısyi kapsar. Son olarak, tüm bunları haftalık alışverişlerden sezonluk alışverişlere ve arada sırada hakikatleşen ama çoğunlukla öngörülebiliyor. Özel günlere kadar birçok gidişatta başarmalıdır. Marketleri elinde milyonlarca satırlık harekât günlüğü ürünün açıklamaları ve içerik maddeleri, fiyatlandırma ve promosyon bilgileri ve çoğu zaman sadakat bilgileri bulunur. Tüm bunlar, büyük bilgi alanı teşebbüsleri olarak adlandırılan, marketten alışveriş yapanların şahsileştirilmesiyle çaba etmek için ideal bir etraf yaşatıyor.

  • Tepeören kurye harcayıcı tecrübesini iyileştirme mevzusunda desteğinden faydalanıyor.
  • Daima çalışan elemanlar güvenilirdir, tecrübe sahibidir ve işini itina ve daha özenle yapıyor.
  • Müşteri memnuniyetini 7/24 sizlere de sağlıyor, her zaman işinde ciddi mesuliyet sahibidir.
Motokurye.org - Tepeören Kurye
Motokurye.org – Tepeören Kurye

Gebze Kurye

Gebze kurye kendimizi alıcılarımıza her zaman lüzumlarına göre hazırlanmış en iyi kurye hizmetlerini sunmaya adadık. Teslimat ve iadelerle seçim edilen yöntem olarak giderek daha fazla özümsenmesi, alıcı etkileşiminin her noktasında kolaylık ve ulaşılabilirliğin ehemmiyetin daha vurgulamaktadır. Son aylarda alıcı seçimlerinde ehemmiyetli bir farklılık fark ettik ve easybox’ta iade hizmetinin tanıtımı ile bunların bir şekil ve bir kısmını ele almaktan mutluluk dinliyoruz. Çevrimiçi harcayıcılar arasında güven oluşturan ve sadakat seviyesini artıran yetersizsiz bir tecrübe sağlamada temel bir unsur haline geliyor.

Artık yapay zihin lojistik projesindeki işbirliğine ne esin verdi? Sektörü zorlayan birkaç şey var. Her şeyden evvelde, mevcut rotaların ve varış noktalarının optimizasyonu çoğu ritmde manuel olarak yapılıyor ve bu da son alıcıya müteveccih maliyetlerin çoğalmasına ve boş km sayı sebebiyle daha yüksek CO2 tüketimine yol açabiliyor. İkincisi, kamyonet sanayisinin doğası gereği, çok rakamda manuel müdahale ve beşeri irtibat mevzubahisidir. Ve bu da iki taraf içinde uyuşma yapılmasının daha uzun sürmesine yol açabiliyor. Netice olarak, bu iki etken sektörü negatif etkileyebiliyor, arzı ve alıcı eksiltebiliyor.

Gebze kurye takım lojistik sürecinin dirimsel bir parçasıdır, zira yetkin ve işlerinden memnun olmaları gerekir. Çalışanlamış olur bağlarını daraltmaya ve duygusal zekâlarını artırmaya müteveccih faaliyetlere yatırım yapmak. Yani firmanın performansı üzerinde olağanüstü bir etki yapatabiliyor. Dış kaynak kullanımı. İşletme, lojistiği dış kaynak kullanarak mükelleflikleri eksiltir. Yani kritik harekâtlara odaklanıyor ve alıcıya daha iyi bir deneyim sağlar. Sadece bunun için kurye gibir gibi emin bir şirket ile dış kaynak kullanmayı ihmal etmeyin. Logistics’teki suni zihin devrimine acaba nasıl katkıda bulunuyor?

Tuzla Kurye

Tuzla kurye son işlem ortağıyla beraber cevap vermek için çevrimiçi işyerlerinin açılmasının ehemmiyetini bir defa daha teyit ediyor. Ayrıca harcayıcı ile harcayıcı için geliştirilen özel hizmeti ile çevrimiçi alışveriş yapanların teslimat tecrübesini dinledi, kavradı. Yani devamlı olarak iyileştirdi. Tam olarak şehirli taşımalar içinde seçim ettiği teslimat yöntemi haline geliyor. Ve daha fazla rahatlık, elastiklik ve öngörülebilirlik getiriyor. Yani evhamsız marka teslimat. Çevrimiçi mağazaların alıcılarının, paketlerini teslim eden firmalardan yüksek temennileride vardır. Bir araştırmayaa göre, şehirli harcayıcıların sayısı fazladır.

İşte çözmeye çalışacağımız proje maksatları hakkında azıcık daha data. Trafik sıkışıklığı. Minibüs lojistik firmalarının karşılaştığı en büyük bir zorluklardan biridir. Tüm gecikmelere ve yakıt tüketiminin çoğalmasına neden olabilen trafik sıkışıklığıdır. Rota optimizasyonu. Teslimat için en faydalı rotayı bulmak. Özellikle trafiğin yoğun olduğu ve birden fazla teslimat. İş durağının olduğu bölgelerde sıkıntılı bir iştir. Envanter yönetimi kafi stok seviyelerini gözetmek. Özellikle seri bozulan mülkler veya mevsimlik ürünlerle uğraşan şirketler için bir zorluktur. Fazla stoklama yığın noksan alıcı memnuniyetini etkileyebiliyor.

Tuzla kurye aşırısı kargo firmasının teslimat lafını yerine getirmesini ve teslimat günü ve saati hakkında bilgi vermesini istiyor. Ayrıca buda alıcıların gereksinimlerini karşılamak için kuryeler kutuların taşınmasına dikkat etmelidir. Çevrimiçi müşterilerin %84’ü kutunun tamlığınında ehemmiyetli olduğuna ve rastgele bir mesele olması vaziyetinde şikayetleri süratli bir biçimde çözülmesi gerektiğine inanıyor. Harcayıcıların %86’sı, çevrimiçi sipariş edilen ürünlerin teslimatı ve iadesi için çözümünü kullanıyor. 2018 senesinde kurye pazarında devrim yaptığı konut dışı teslimat çözümü e-ticaret harcayıcılarının zafaeridir.

Aydınlı Kurye

Aydınlı kurye ile bu ölçülebiliyor bir biçimde, taşımalar seçimi, harcayıcıları tarafından hem teslimat hem de iade için hizmetin kumpaslı bir kullanımı anlamına gelmektedir. Her hafta teslimat sunan çevrimiçi mağazalar için, hizmetin pozitif gelişimi, çevrimiçi alışveriş yapanlar için bir değer taahhüdüne dönüşür. Araştırmaya katılanları işlemlerin çoğunda kolay teslimat alternatifinin satın alma kararlarını etkilediğini de söylüyor. Başka bir deyişle, bundan sonra kolay teslimat hizmeti sunan çevrimiçi mağazalara daha öncelik veriyor.

Alıcı arzları alıcıların değişen arzlarına ayak uydurmak. Van lojistik işletmeleri için sıkıntılı bir iştir. Alıcılar süratli ve güvenli teslimatlar daha bekliyor. Ve firmaların bu temennileri karşılıyo. Yani maliyetleri de egemenlik altında yakalamanın yollarını bulması gerekiyor. Etrafsal etkisi. Taşımacılık sektörünün etraf üzerinde ehemmiyetli bir tesiri vardır. Ve kamyonet lojistik işletmeleri karbon ayak izlerini eksiltme ve yaşamda sürdürülebiliyor. Böylece uygulamaları özümseme mevzusunda baskı altındadır. Suni zihin bu lojistik zorlukları geçer.

Aydınlı kurye bu, günlük rutinlerini kesintiye uğramadan takip edebileceklerinden memnun olan kullanıcıların %61’i için en ehemmiyetli bi özellik. İade açısından, taşımada özellikle kullanım kolaylığı sebebiyle takdir edilmektedir. Özellikle teslimat yöntemleriyle öbür konut dışı bi karşılaştırıldığında, bu çevrimiçi alışveriş yapanlar için seçim edilen çözüm olmaya devam ediyor. Ve cevap verenlerin %85’i otomatik kilitli dolaplara karşı otomatik kilitli dolapları seçim ettiklerini söylüyor. Teslim alma ve vazgeçme çözümleri yerine bakıyor.

  • Tepeören kurye kaybı yaşanmıyor, çünkü yolda farklı kategorilere ilişik oldukça ürün taşınıyor.
  • Paketler istenilen saatte teslim edilebiliyor ve daha da ygun ve son derece ekonomik fiyatlıdır.
  • Paketler direkt adrese teslim ediliyor, istek üzerine paketler sadece tek kişiye teslim edilebiliyor.
Motokurye.org - Tepeören Kurye
Motokurye.org – Tepeören Kurye

Orhanlı Kurye

Orhanlı kurye mağazaya dinlenen güveni artırarak çalışıyor. Yani alıcı bağlılığının ve elde yakalanmasının sağlıyor. Ama takviyeci olmuştur. Ayrıca bir, teşebbüsçülere ve dijital şirketlere takviyeci olmak için buradadır. Yani bu çözümü 2023’ün sonuna kadar fiyatsız olarak sunuyor. Ve hizmet aktifleştirme müddetini daha ileriye kadar uzatıyor. Yani iade hizmetini çevrimiçi satıcılara sunuyor. Ülke genelinde çevrimiçi çok mağaza bizle çalışıyor. Ama alıcılarının iadelerini karşılayabiliyor. Harcayıcılar, sadece iade hizmetinin durumuna bakmaz. Yani çevrimiçi bir mağaza tarafından entegrasyonu koşuluyla inceleniyor.

Emek ve israfa yada satış kaybına neden olabiliyor. Yapay zihin, işlemleri kumpasa sokarak ve yararlılığı artırarak kamyonet lojistiğini işine dönüştürüyor. Suni zihin takviyeli sistemler rota optimizasyonu. Yani teslimat tasarılaması ve aslolan zamanlı takip şeklinde görevleri yapar. Otomatikleştirerek yanılgı ihtimalini eksiltiyor ve zamandan tutum sağlar. Ek olarak yapay zihin, büyük ölçüde bilgiye dayalı kıymetli doğru öngörüler. Ve varsayımlar sağlayarak daha iyi kararlar alınmasına destekçi olabiliyor. Misalin yapay zihin algoritmaları, trafik, yol şartları ve teslimat vakitleri benzer biçimde etkenleri rol oynar.

Orhanlı kurye insanların konutlarında bir kurye beklemek yerine iadelerini güvenli ve ulaşılabiliyor. Özellikla bir yere vazgeçme rahatlığınıda seçim ettiklerini gösteriyor. Seçim edilen iade yöntemi, 2022’de %25 olan ankete katılanların %42’si ile değişiyor. Şu anda birey başına bir işi kolay kutu var. Ve şehirlerde iki dolap arasında vasati 3 dakikalık yürüme mesafesi var. Araştırmanın cevaplayıcıları, kurye kullanma durumla ve kararında yakınlığın tanımlayıcı olduğunu belirtmişlerdir. Ayrıca, bir kullanıcısı olmayan harcayıcılar, kurye kullanmamalarının temel olan nedeninin yakınlık beceriksizliği olduğunu söylemektedir.

Şekerpınar Kurye

Şekerpınar kurye ağının şu anda çok ünite var ve genişlemeye devam etmeyi planlıyor. E-ticarette yeni bir çağ olan geri dön. Bu seneninde Mart ayında, rastgele bir çevrimiçi mağaza alıcısının e-ticaret platformuna entegre ediyor. Ama bir işlevsellik olan anda iade hizmeti başlattı. Kargo işletmesinin geliştirdiği bu entegrasyon sayesinde online mağaza alıcıları ürünleri kolayca iade edebiliyor. Çevrimiçi kaydedilen bazı kuryeleri tarafından alınacağı ve satın alındığı. Yani mağazaya iade edileceği rastgele bir kolay pakette bir kutu açmak. İş için kullanabilecekl bir iş pin kodu alıyor. Süreç, harcayıcıların yafta yazdırmasını etkiliyor.

Şimdilik dikkate alarak kararlı bir teslimat için en uygun rotayı tanımlıyor. İş emeliyle geçmiş teslimat bilgilerini inceleme edebiliyor. Bu, işin teslimat zamanının ve yakıt tüketiminin eksiltilmesine destekçi olabiliyor. Neticede maliyetlerin düşmesine ve alıcı memnuniyetinin dahada çoğalmasına yol açabiliyor. Suni zihnin destekçi olabileceği bir diğer alan çıkıyoe. Aynı anda ise arzı hipotez etmek ve envanteri idaremektir. Suni zihin, alıcı tavrını, satış bilgilerini ve öteki alakalı etkenleri araştırıyor. Mücadele ederek kamyonet lojistik firmaların ürünlerine bakıyor. Müteveccih gelecekteki arzı hipotez etmelerine ve envanterlerini arıyor.

Şekerpınar kurye evrak veya kağıt formları doldurmasını gerektirmiyor. Ve çevrimiçi mağazalar ile çalışıyor. Ama sahip oldukları çevrimiçi mağazaların değişik ve bazen karışık iade süreçleri var. İşte bu neden sebebiyle, böyle hizmeti başlatırken doğrudan takip ettiği bir özellik olandır. Yani fiyatsız entegrasyon desteğinden faydalanıyor. İki aydan kısa bir müddet içinde suratlarca çevrimiçi mağaza yararlanıyor. Ama bundan yararlandı ve özümseme çoğalışı süratlendi. İadelerin e-ticaret platformlarına entegre edilmesini sağlıyor. Bu yazılım çözümünün geliştirilmesine her defsında en iyi olanaklar önemlice sağlamaktadır.

Arayın

×