İçeriğe geç
Moto Kurye | Aynı Gün Kurye

Aynı Gün Kurye

Aynı gün kurye iş alanımız içinde alıcılarımıza emin ve tam vaktinde sipariş alma işi sunuyor. 30 – 45 dakika arasında bir çok numunelerinizi alabiliyor. Yani gerekirse ambalajlayabilir ve analiz etme için günlüğe kaydolunması için laboratuvarınıza geri gönderebiliriz. Bir çok sipariş kısa bir yakalama süresi olduğundan, bunları hızlı, rahat ve emin bir halde laboratuvara eriştirmek, son derece ehemmiyetli. Motosiklet ile numune taşıma ve gözaltı zinciri prosedürleri konusunda tahsil almıştır. Yani numune alımı ayarlamak için lütfen muhtemel olduğunda 24 saat evvelde bizi mutlaka arayın.

Zira bayağı teslim alma rotalarımızın dışında teslim alma harekâtlarını asıllaştırabiliriz. Ticari taşıyıcılar, ağırlık yada hacme bakılırsa fiyat alır. Koli ile ebadı ne olursa olsun aynı düşük tutarı ödeyeceksiniz. Ehemmiyetli oranda numune hacmi var ise, bu önemli bir davranış olabiliyor. Evvelden aramayı unutursanız ve numunelerinizin çabukla katılımı gerekiyorsa, kuryelerimizin hepsi eller özgür telefonlarla donatılmıştır. Özellikle son dakika farklılıklarını kuryelere bildirebiliriz. Ayrıca uygun, nizamlı olarak tasarlanmış bir kurye durağı kurabilirsiniz. Aynı gün hizmet rotamız dahilinde çalışıyoruz.

Aynı gün kurye tipik olarak basılı vasıta-gereç ve mamul mülklerin teslimatı için seçilir; ürün numuneleri ve promosyon malzemeleri taşır. parçalar ve bileşenler. Esrarengiz şekil yada boyut nedeniyle tesirli ambalajlamanın elde edilmesinin daha güç olabileceği gidişatlarda bu kararlı bir alternatiftir. Ayrıca kursları ayrıntılı olarak tertip edilmiştir ve tipik bir koli haberciye kadar her açıdan takip edilirler. Dahası, bir sürücünün baskı altında yanıt verip vermediğini ayarlamak için çalışıyor. Tüm aynı gün içinde olacak lojistik hizmeti hem ticari bununla birlikte özel alıcılar tarafınca kullanılabiliyor.

 • Lojistikte birini seçerken aramanız ihtiyaç dinlenen kilit noktalar bulunmaktadır
 • Aynı gün teslim ile hangi mesafede teslimatı ne olursa olsun güvence ediyor.
 • Bir ilerleme zabtı için onları aramış olduğunızda sizi bilgilendirebilme yapıyor

Aynı Gün Teslim Kurye

Aynı gün teslim kurye seyrek aynı gün kargo kurye hizmetine lüzumunuz olabiliyor, ancak lüzumunuz olduğunda, kargonuzu çabukla tek almak için birine lüzumunuz olacak ve iyi bir kargo alınıyor. Bir yere ayırmanın müddet kaybetmesine neden olabiliyor. Bu surattan, onlara ihtiyaç dinlemeden ilkin birini sıralamak en iyisidir. Bir ürün olabileceğini görebilirsiniz. Ancak, şipşak bir tane kullanmayı düşünmüyorsanız dahi, harbiden bir adet kullanmadan evvel bir hemen aynı gün koli servisi bulmaya reelinde çok kıymet. Çoğu firma için bu yeter olacaktır ve kolilerinizin büyük bir kısmı alınıyor.

Aynı gün teslimatın ana avantajı, şirketlerin alıcılarının en iyi derece içinde sağlam düşünce ile çalışmasıdır. Motorcycle courier biçiminde teslimat firmaları, dokümanları ve kolileri bir saat içinde alabilir ve acil Aynı gün teslimata imkân tanır. Alıcıların isteklerini karşılamada ne kadar elastik olursanız farketmiyor. Yani onların vefasını kazanma ve gelecekte onlarla daha çok iş kurma mümkünlığınız o denli çoğalıyor. Tüm paketleri işaretlediklerinden emin olmanız gerekir. Zira çok lüzumludur. Aynı gün, acil ve ehemmiyetli gönderiler için, mesai saatleri içinde aynı iş gününde teslimat yapılıyor.

Moto kurye aynı gün teslimat garantisi veriyoruz. Görevlilerimiz, numunelerinizi nakliye için ambalajlayarak zamandan davranış etmenize destek olabilir ve numuneler laboratuvarınıza erişene kadar tek vazifeli olarak hizmet verebilir. Kuryelerimiz projenizin arzlarını karşılamaya müteveccih itinayla iş koşturmacasındadır. Şayet tanımlanmış bir programınız varsa, bizlere andırdırmanıza gerek yok, kuryemiz orada olur. Bir koli kullanarak alıcılara kolilerinizi nizamlı olarak gönderebilirsiniz. Yada yalnızca düzgüsel posta hizmetinizi kullanarak dahidir. Paketin ebadına ve ağırlığına bağlı olarak gider.

 • Teslimatlar için enstrumanlarını hakikat zamanlı gps ile takip ediyor
 • Teslimat onayı ile size anında e-posta gönderme alternatifi sunuyor
 • Hizmetlerini gün içinde yada evvelinde çevrimiçi olarak sipariş ediyor

Güniçi Kurye

Güniçi kurye dünyasında zafere erişmek için hızlı ve faydalı bir teslimat hizmeti sunabilmeniz gerekir. Alıcılar artık paketleri vermek için saatlerce durmaktan kesin umutlu değil. Bunu yirmi dört saat içinde veya aynı gün olduğu ispatlandığı biçimde istiyorlar. Gönderilecek tüm evraklarınızın yada kutularınızın teslimat yöntemini seçerken, aynı gün kuryelerinin ve ertesi gün teslimat firmalarının artılarını ve eksilerini tartmanız ve hem sizin bununla birlikte alıcınız için. Aynı gün içinde rezervasyon günün geç saatlerinde arz edilirse, sorun olmayacaktır. Çünkü tekrar de gönderiyi alabiliyor.

Tez ve kendi işleri kullanarak ertesi sabah teslimatı ayarlayın. Olacak her teslimatın güvence edilmesi gerektiği ve zamana da duyarlı oluyor. Ayrıca gidişatlarda gecelik koli yada belge teslimatına uygun maliyetli bir seçenek sunar. Süratli teftişli teslim gerektiren ehemmiyetli, güzel yada daha büyük daha ağır gönderiler için en uygundur. Zira en ideal çalışma usulleri ve biçimidir. Aynı gün içinde taşıma bir teftiş odasında düzeyli olarak görüntülenecekler. Bir model için bir bölgede fazla uzun müddet dururlarsa, o noktada sürücü bir telsiz çağrısına döner. Ama kararlı teslimat sağlayan vaziyettedir.

İstanbul kurye ile aynı ilçe arasında gönderiliyorsa, tek istisnai vaziyetin Beynelmilel paket servisi aracılığıyla gönderilmesi ihtiyaç dinleniyor. Yani zorunlu olduğu gidişatlarda merseyside motosiklet kuryelerine hızlı yanıt sağlar. Alıcılar çoğu zaman bu kuryeler için evvelinde önceden rezervasyon yaptırır yada sabahları bir kurye arayıp rezervasyon yapmış olur. Teyit edilen bir telefon yada internet rezervasyonundan sonra işlemler gerçekleşiyor. Yani siparişten sonra bir saat içinde cevap vereceğiz. Özellikle bunda mülkleri alacağız ve teslimat ile bir iş gününün en sonunda her kese direk yapılacaktır.

 • Teslimat kayıpları evvel küçük bir pazar araştırması ile önlenebiliyor
 • Teslimatın hususi bir teslimat yada özel bir teslim olup olmadığıdır
 • Teslimatı garanti altına almak için hangi teçhizatı kullandıklarını mesele
Motokurye.org Aynı Gün Kurye
Motokurye.org Aynı Gün Kurye

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslimat ile şu demek oluyor ki posta usulüyle aşırıca rakamda kıymetli ürünşan gönderildiğini görüyor. Müessesesel ve arttan firmalardan bu cins eşyaların bizde aman kaybolmasıyla alakalı çağrılar alıyor. Kuryeniz nereye gidiyor? Yüksek kıymetli öğeniz taşıta mı lüzum dinliyor? Teslimatınıza ne kadar çok ‘eller’ dahil olursa, zarar veya kayıp ihtimali o denli yüksek oluyor. Doğrusu adanmışlığın ilgili hepimiz için aynı anlama geldiğini teftiş edin. Mülklerinizin tek mülk bulunduğunu ve teslimat noktasından. Yani gönderilerinin tipik koli habercilerinden değişiklik gösterme biçimidir.

Şehir çapında suratlarca sitede bulunan binlerce taşıtına ulaşımımız var. Ülkedeki en külfetli aynı gün teslimat lüzumunuz olan şeyleri dahi karşılayacak şu demek oluyor ki elastikliğe, kaynaklara ve coğrafi ulaşıma sahibiz. Bundan dolayı, bir Sameday courier, bu şekil şeyleri her yerden her yere sağlayabiliyor. Süratli ve fiyatsız bir maliyet öneriyi için çevrimiçi olarak anında maliyet alın yada şimdi telefonla bizi arayın. Çoğu büyük şehirden 45 – 90 dakika arasında, genellikle daha kısa müddette teslim yapabiliyor. Yani telsiz aramalarında şifre kullanacaklar. Bu, tehlikesiz koli taşıma işlemi yapılıyor.

Acil kurye özellikle işlemlerde bir kusur ayısı olabiliyor, bir tek sigortalı olmak bekliyorsa, arayın. Bu sizin için doğru oranda olduğundan kesin olmanız icap ediyor. Kısaca kıymetli olan mülkler için sadece kıymetinde haiz olmak iyi değildir. Ayrıca dolaysız varış noktasına tam götürdüğü hakimiyet ediyor. Lojistik aşaması, görevlilerin iş için kötü bir kaydının olmadığını görün. Özellikle yüksek bedelli mülkler teslim ediyorsa, sürücü yeni bir sayfa açmış olabiliyor. Yani hepimiz, yalnız kiminle konuştuğunu ve kiminle ilgileneceğini asla bilemezsiniz. Güç zamanlarda insanoğlu biumar vazgeçilirler, neticede insandırlar.

 • 7/24 çalışarak toplu dağıtım operasyonlarında destek merkezi işletiyor
 • Varış noktasına vardıklarında, var ise paket nakliyat ağırlık limitleri vardır
 • Doğrusu büyük aynı gün teslim kurye ağının önder bir abonesi olmaktayız.

Aynı Güniçi Teslim Kurye

Aynı gün kurye çok dikkatli olmanız icap ettiğinin farkında olmanız ehemmiyetlidir. Bir tek başka birinden kutunuz için imza atmasını daha isterken değil. Yani bununla birlikte birisi sizden onun ismine imza atmanızı istediğinde de olabiliyor. Sizden başkasının eline geçen detay teslimatlar, harcayıcı hakları açısından gri bir alana girmektedir. Yani şundan dolayı kolinin gidişatı hakkında bir şeyler ispatlamak güçtür. Rota ve zaman dilimine bağlı olarak değişik erişim taşıtları seçilebilir. Ekspres teslimatlar genellikle hava yöntemiyle taşınırken, kıtalararası gönderiler deniz taşımacılığını da kapsayabilir.

İdeal olarak, en faydalı çözümü elde etmek için her türlü taşıma birleştirilebilir. Kargo taşımacılığında maksimum kullanılanlar kara, deniz ve hava taşımacılığıdır. Ancak tek paketlerin nakliyesi sırasında kamyon ve uçak kombinasyonu çoğu zaman idealdir. Kolinizi yeni aldınız ve işin paketi açıp kurye sürücüsünün size verdiği her şeyi hemen imza atmak için sabırsızlanıyorsunuz. Ancak rastgele bir şeyi imza atmadan daha evvelde kolinin içeriğini egemenlik etmelisiniz. Siz öyle düşünmüyor olabilirsiniz. Ama sadece bu, kolinizi teslim almış olduğunu ispatlamaya yarayan ehemmiyetli bir dokümandır.

Gönderiminizi kurye ile ayırtın. Bir gönderim yaptıysa niçin kolimi takip edemiyorum? Takip edemiyorsanız kolinizi çevrimiçi takip aşamasın vasıtamızdan veya takip numarasını bulamıyorsanız alıcı dayanağımızla irtibata geçmelisiniz, lüzumunuz olan bilgiyi alacaksınız. Varsayımı teslim süresi geçmişse ve takip sisteminde hala bir değişiklık yoksa kolinizin yitik olup olmadığını sormalısınız. Takip sisteminde genellikle bir görüntülenen çeşitli vaziyetler vardır. Anlamlarının ne olduğundan emin değilseniz, mümkün tüm vaziyetlerin ve bu tarz şeylerin durumunu açıklamalarının bir listesini derledik.

Aynı Gün Teslim Eden Kurye

Aynı gün teslim kurye ile bunun için kargonuzun takibi -yapılıyor. Tüm vaziyetlerin açıklaması başlıklı yazımıza göz atın veya direkt bizimle irtibata geçin. Bir midealn sevkiyatını organize ederken, birkaç değişik rota ve mevcut taşıma eşeysel arasından tercih yapılabilir. En iyi işin hizmet, toplam maliyetlere, nakliye vaktine, lojistik gayretlere yada etrafsal tesire bakılırsa değerlendirilebilir. Ayrıca, tek bir taşıma cinsinin kullanılması veya aynı rota için değişik taşıma cinslerinin birleştirilmesi de muhtemeldir. Yani bu da özellikle uzun mesafeli gönderiler için daha kolay ve her kes için verimli olabiliyor.

Tek modlu, çok modlu yada çok modlu mülk taşımacılığını seçmenin temel değişimleri ve bereketleri nelerdir? Tek modlu mülk taşımacılığı. Şayet kolinizi almak üzere komşunuzu veya başka bir bireyi görevlendirmişseniz, yollayan kişi, mahsulü kendisine teslim faktörün, paketi direkt size vermekten değişik olmadığını iddia edebiliyor. Bu argümanı tazminatınızı yalanlamak için kullanmaya çalışabilirler. Ancak tekrar de legal haklarınız olduğunu ve şikayette bulunmanız icap ettiğini unutmayın. Komşunuzun sizin isminize imza atmasına asla muhakkak izin vermediyseniz süreç çok daha kolay hale gelir.

Aynı gün kurye hizmetinden rastgele bir dokümanı imza atmadan önceden çok dikkatli olmalısınız. En ehemmiyetlisi, her zaman alttakileri egemenlik ediyor. Yani rastgele bir zarar var mı? Kutuda ve içeriğinde ? Aksi takdirde tazminat arzında bulunmak güç olabiliyor. İş yollayanın paketi doğru şekilde ambalajlamadığını belirten bir paketçik işaretliydi. Kurye firmaları daha sonra bu cins bilgileri size rastgele bir hak arzını yalanlamak için kullanabiliyor. Bir paketi işaretlemek için zamanınız yok yada kurye sürücüsü bunu yapmanızı yalanlıyor. Yazı yazmak bir tür seçenek olacaktır. Bu işaretsiz işemler yapılıyor.

 • Bu tamamen gönderinizin içeriğine ve hacmine bağlı bir şeydir.
 • İhracatta ticari faturada neler olması gerekir?
 • Gümrük fiyatları ve prosedürleri hakkında her şey
 • Taşıma sonrası gümrük düzenleme etmeleri
 • Şehirdışına ihracat ve belgeler ve prosedürler
Motokurye.org Aynı Gün Kurye
Motokurye.org Aynı Gün Kurye

O Güniçi Teslim Kurye

Aynı gün teslim kurye gidişatta imza atıp imzanızın yanına geliyor. Sadece kutuyu incelemediklerinizi yazmanızın, arzlarınızın kabul edip, yada edileceğinin garantisini vermediğini unutmayın. Hakikatinde, kuryelerin imza atmadan evvelde paketi analiz eylemiyle alakalı legal bir mükellefliklerinde özel bir kılavuz bulmak çoğu zaman güçtür. Bazı kurye hizmetleri de, alıcı paketi sadece yollayan belirttiği takdirde işleri açmasına izin vermek şeklinde kendi kaidelerini tanımlamıştır. Çoğu tempoda kurye sürücüsü, alıcının teslimat delilini şu demek oluyor ki imza atmadan öncesinden kolisini tahliline izin verir.

Ancak bu şekilde bir arzı sarihçe yalanladıkları bir fazlaca misal oldu. Bunun birkaç sebebi var. İzin vermesi mevzusunda sarih bi mükellefliği olmasa dahi sorun olmayacaktır. Kuryenin paketi tahlilinize olduğunda bu mevzuda ısrar etmenizi ehemmiyetle öneri ederiz. Görünür dış zararlar, özellikle kutuda belli ediyor. Ayrıca, kurye hizmeti sağlayıcılarının mükellefliklerine ilişkin ülkenizdeki legal çerçeveyi egemenlik için etkeniz de büyük ehemmiyet taşıyor. Zararlı yada kayıp bir kolinin müşterisi değil de yollayıcısıysanız, nakliye sigortası arzında nasıl kolayca bulunacağınız hakkında daha çok bilgi ediniyor.

Rastgele bir tehlikeyle karşılaşmamak için kolinizi kurye üzerini yollayabilirsiniz. Sadece en kesin kurye hizmeti sağlayıcısıyla ortaklaşa işler yapıyor. Ama bu da eşyalarınızın kararlı ellerde olacağı anlamına geliyor. Kargo şirketinin takip sisteminde gönderinizin durumunu takip ederken adres öğrenilmiyor. Alıcı adresi öğrenilmiyor. Alıcı bulunamıyorveya öğrenilmiyor. Ancak iade teslim edilemiyor gibi vaziyetlerle karşılaşabilirsiniz. Bu, kuryenin gönderinizi zati teslim etmeye çalıştığı ancak teslimat adresinin beceriksiz veya yanlış olduğu anlamına geliyor. Nakliye işletmesine ve sürücülerinin durumu.

İstanbul Aynı Gün Teslim

Aynı gün teslim kurye kaç teslimat teşebbüsünde bulunmuş olduğuna ilişkin siyasetlerine bağlı olur. Kolinin son varış noktasına tam bir erişmesini sağlamak yada paketi sadece müşteriye geri yollamak için alıcı adresi yada bağlantı detayları hakkında ek bilgiye gereksinimini dinleyeceklerdir. Yukarıya adresi. Teslimat adresi yetersizsiz ve kati olmalıdır. Teslim edilebilmesi için tüm kutuların, doğru şekilde yerinede adreslenmesi gerekiyor. Özellikle de posta kodunun en ehemmiyetli kısımlarından kabul edilen teslimat adresinin gerekir. Genelde kargo firmaları çıktı alır ve kurye yanında kargo yaftayı getirir.

Sadece gidişat böyle değilse ve adresi elle yazarsanız, yazının okunaklı olduğundan ve yalnız büyük harf kullandığınızdan kesin olun. Ayrıca otomatik sonradan sıralama aygıtları, elle yazılan adreslerin çoğunu okuyabiliyor. Ancak tamamı büyük harflerle yazılan adresler ve serifsiz rahat bir yazı tipi seçim ediliyor. Eksik, okunamayan yada kusurlu adresler gönderinizin “alıcı öğrenilmiyor” yada alan kişi asla öğrenilmiyor. İş statüsüyle işaretlenmesine neden olur. Unutmayın İade adresini yazmayı yapıyor. Böylece posta servisi teslim edilemediği takdirde paketi iade edebilecektir. Ek olarak okuyun ve uygulamaya bakın.

Teslimat adresinin elle yazılmasıAdsız bir koli yollayabilir veya alabiliyor miyim? Evet. İnsanların ad ve soyad benzer biçimde şahsi bilgilerini açıklamamaya karar vermelerinin birkaç sebebi vardır. Veya baş harflerle gönderilmesi olasıdır kutuların adsız, düzmece ad veriliyor. Nakliye firmalarının çoğunluğu sadece geçerli bir adres gerektirdiğinden, devam ediyor. Bu şekilde bir ritmde adsız kutu muhakkak bir şahsa değil adrese teslim edilecektir. Bu, teslimat adresinde bulunan oda dostunuzun, ebeveyninizin yada başka rastgele bir bireyin teslimat delilini imza atabileceği anlamına kazanç geliyor.

Türkiye Aynı Gün Teslim

Aynı gün kurye ile gönderim için takma ad, baş harf, sahte ad kullanmak veya ad kullanmamak, gecikme, yanılgı ve öteki meselelerin tam ihtimalini teslimat sürecinde artırır ve sonucunda gönderinizin beklemeye alınmasına niçin olabiliyor. Bazı nakliye firmaları, feyk ad veren yollayıcıya kayıp yada zararlı koli için para iadesi yapmayacaktır. Adsız bir koli yolluyorsanız adsız. Bir otele , pansiyona veya işletmeye tam teslimatlarla alakalı siyasetlerini egemenlik ettiğinizden kesin olun. Seriniz varsa ve akdikeninin adını kolinin üzerine yazmayı unuttuysanız, koli büyük olasılıkla adrese teslim edilecektir.

Sadece bu kesinlikle arzu ettiğiniz şahsa teslim edilmeyecektir. Adres olmadan bir koli yollayabiliyor. Yada alabiliyor miyim? Gönderiyi kabul edebilecekleri kalıcı bir adresi olmayan müşteriler için de özel bir hizmet bulunmaktadır. Buna genel teslimat veya poste restante deniyor. Gelen gönderiler, posta adreslerine müşteriler bunları teslim ediyor. Bu alana kadar muhakkak bir zaman ülkeye bağlı olarak mahalli postanede tam bekletiliyor. Gönderinin teslim alınabilmesi için alıcının kabul edilebiliyor. Yani kimlik evraklarını kimlik, geçişlik, yeterlik gerekiyor. Yani takdim etmesi ve hizmet kıymetini ödemesi gerekmektedir.

Genel teslimata sevk edilen bir gönderiye adres yazarken poste restante adres yerine yazmanız yeterlidir. Doğru adı, şehri ve posta kodunu yazmayı unutmayın. Dezavantajı posta restante’nin, bazı ülkelerdeki postanelerin müşteriye postayı veya paketi alması mevzusunda daha bildirimde bulunmaması ve gönderiyi sadece hudutlu bir vakit için beklemede yakalamasıdır. Kargo beklemedebir teslimat teşebbüsünden sonrasında olur. Galibiyetsiz koli gönderiniz beklemeye alınacaktır. Bu arada nakliye firmayı, teslimat adresi hakkında ek data almak için işi sizinle veya kolinin müşterisiyle irtibata geçecektir.

 • Rotanın muhakkak bir kısmında çalışan
 • Alt taşıyıcıyı seçmek olası olmayabiliyor.
 • Maliyetler her taşıyıcı için ziyaret edilemez.
 • Çok fazla lojistik koordinasyon gerektirir.
Motokurye.org Aynı Gün Kurye
Motokurye.org Aynı Gün Kurye

Anadolu Aynı Gün Teslim

Aynı gün kurye size erişebilirlerse belirtilen adrese giden rotayı açıklamanız istenecektir. Karışık konut numaralandırması, ulaşılamayan bir girişler, barikatlar yada sipariş sürecinde meydana getiriyor. Bu yazım kusuru sebebiyle bazı adresleri getiriyor. Teslimat adresinde bir tür yanılgı fark ettiğinizde yanlış konut numarası, vermiyor. Ama yeni adres yerine daha önceki adres, en kısa sürede kargo şirketine çalışıyor. İş için informasyon veriyor. Anekdot alanına daire numarası, kat, süit yada oda benzer biçimde ikincil adres bilgilerinin ilave edilmesi kuryeler için fazlaca verimli olmuştur. Yollayanın yada alıcı telefon numarasına erişilemiyorsa kurye büyük olasılıkla yoluna devam edecektir.

Daha sonra irtibata geçmeyi sınayabiliyor. Ancak her kuryenin evvelden tanımlanan rotayı takip etmesi gerekiyor. Bu çoğu zaman geçerli bir işlem değildir. Kutunuzun teslimatı büyük olasılıkla ertelenebiliyor. Takip sistemi neticesinde gönderi beklemede, adres öğrenilmiyor yada yanlış, beceriksiz adres ifadesi görülecektir. İlave etmek çok ehemmiyetlidir doğru yerel telefon numarasını bundan dolayı. Nakliye yaftasına aramak zorunda olmadığını ihmal etmiyor. Sadece sürücünün teslimattan evvelde sizi etkiliyor. İade adresinin ehemmiyetikoli yollayana tam iade gönderiyor. Ama gönderinin rastgele bir sebeple istenilen müşteriye teslim edilememesi vaziyetinde, gönderide gidiyor.

Aynı gün kurye iade adresini belirtilmesi halinde, ediyor. İade adresi genellikle yollayanın adresiyle aynıdır. Banal bir mektubun yada posta iade adresi ananesel olarak gönderinin sol üst köşesinde yada artta veriliyor. Adresinizi alıcı adresiyle aynı formatta yazmadan evvelinde işin sözcüğünü yazyor. Telefon numaranızı ilave etmeniz ehemmiyetle öneri ediliyor. Posta restante yollayanın adresi olması imkansız. Yeni olan siparişler veriliyor. İşler nakliye firmaları için alınıyor. Bir öncelik teşkil ettiğinden iade nakliye süresi azcıcık daha uzun olabiliyor. Gönderinin teslim edilemediği ortaya çıkıyor. İade adresi bulunmadığında, posta alınmıyor. Zamanla kısa sürede paketler veriliyor.

Arayın

×