Moto Kurye | İkitelli Kurye

İkitelli Kurye

İkitelli kurye ister gelişmiş bir düzenleme yapıyor olun, ister planlarınız son anda suya düşsün, ihtiyaçlarınıza uygun taşıma ve özel etkinlik dağıtım hizmeti sunabilir. Gündüz veya gece, ilçe çapında kuryelerimiz, bir çok ürünlerinizi organize edebiliyor ve olması gereken yere direk yani doğrudan teslim edebiliyor. Yani bu da trafiğin üstesinden geliyor ve size diğer uçta kurulum için bolca zaman tanır. Bir lojistik işi veya etkinlik öncesindeki günlerin oldukça yoğun olabileceğini biliyoruz. Çünkü teslimat sürecinin her aşamasının olabildiğince sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlamak için ve var gücümüzle yani çalışıyor.

Özel etkinlik araçları, birden fazla öğenin taşınması için tasarlanıp, ürünün hızlı, hasarsız olarak ulaşmasını sağlıyor. Seçkin sayıda müşteriye hitap ediliyor. Taşıma ve lojistik şirketlerinden yerel teslimat hizmetlerine kadar, müşteriye en iyi hızlı nakliye çözümlerini sunar. En uzman bir yaşam tarzı yönetimi ekip var. Şirket veya işletme için son derece özelleştirilmiş lojistik hizmet almanı avantajlarından kolay yararlanıyor. Ayrıca canlı güncellenen stok rapor sunar. Teslimatlarınızı doğru ellere teslim ettiğinizi bilmenin huzurunu yaşayarak, güvenilir ve sağlam işlemler göreceksiniz. Yani mal toplama nihai işe kadar gider.

İkitelli kurye 2000 li senelerin başlarında faaliyete başlamıştır. Bunun nenedi ise, 1990’lı senelerin başlarında o zaman daha ilçe olmayan ama şimdi Başakşehir ilçesi hudutları içinde kalan bölgede imaline başlanan ve heyetine İkitelli Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasıdır. Başka bir deyişle o zamana kadar çorak bir bölge olan Küçükçekmece ilçesine bağlı olan bu bölge çorak ve büyümemiş taş, toprak içinde iken, şimdilerde ise İstanbul sanayi bölgeleri arasında ilk üç sırada yer almaktadır. Sanayi sitesinin kurulması ile beraber yavaşça dolmaya başlıyor. Ancak şirketlerin gelmesi ile beraber aydınlatmaya başlıyor.

 • Ayrıca ilginize sürükleyebiliyor
 • Firmalar için nakliye hizmetleri
 • Yani e-ticaret için nakliye hizmetleri
 • Ufak eşyaların beynelmilel nakliyesi
 • Düşük maliyetli beynelmilel nakliye
İkitelli Kurye
Motokurye.org İkitelli Kurye

İkitelli Moto Kurye

İkitelli moto kurye geriye dönerek baktığımda ablavutluğuma gözlerimi yıkıyorum. Reel şu ki, ilk etapta asla araba kullanmamalıydım. Afaki yere kendimi ve başkalarını riske attım. Neyse ki, rastgele bir hasar olmadı ve o akşamki olaylar, neler olabileceğini kavradığım için bana asıl bir ders oldu. Yasadışı uyuşturucularla alakalı şahsi tecrübem yok, yalnızca aksi takdirde hasarsız ve bereketli bir tıbbi iş almalıyız. Taşıt sürüşünüze neler yapabileceğini size söyleyebilirim. İletim aleni: Direksiyona geçmeden evvel ne aldığınızı ve tesirlerini düşünün. Sürüş eğitmeninizin size pek oldukca kez riskli, yasadışı, yapmayın dediğini hayal ediyor.

Sanayi bölgesindeki iş yerlerinin işe başlaması sonucunda mesken olarakta büyük bir metamorfozun içine giren bölge kalkınmaya başlamış. 1985 senesinde çıkan karar ile imaline başlanan bölge geniş bir alana popülasyon etmektedir. Takribî 750 hektarlık bir alanda inşaat alanları harekâtına başlanmıştır. 40’a yakın sanayi sitesi ve kooparatif olarak kurulması ile inşaat olarak başlanan bölgede daha sonra devlet destek vererek yol ve etraf tertip etmelerini çalışmasına başlamıştır. Yapılması başlangıcında kooparatiflerin elinde olan alandaki çalışamalar ise en son 2000 ve 2001 seneleri. Yani yıl arasında şimdiki bu kendi adını almıştır.

Moto kurye devam eden bölge şimdi muhteşem bir iş sahası haline gelmiştir. Böylece iş sahası haline gelmiştir. Bu, daha bereketli bir işte iyi biçimde çoklu drop yapmanızı sağlayacaktır. Yani çoklu droplarınızın daha hızlı bitirilmesini sağlayacak ve daha az eforla daha fazla para kazanmanızı elde edecektir. Çabuk ve acele fazla etmeyin. Esenler, Küçükçekmece, Büyükçekmece ilçelerinin bazı semtleri alması ile birlikte ilçe olmuştur. Daha sonraki senelerde de süratli gelişimini genişleterek gelişmeye başladı. Zaman içinde oluşan bazı durumlada özellikle Başakşehir ilçesi ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi gelişmeye başlamıştır.

Basaksehir Moto Kurye
Motokurye.org İkitelli Kurye

İkitelli Acil Kurye

İkitelli acil kurye olarak bölgede bulunan bu sanayi siteelerine büyük önemsiyor. Burada çıkan tam işleri en süratli biçimde teslim alıp, acil olarak yerine veriyoruz. Zira bu bölge sanayi sitesi olduğu için buradan çıkacak işlerin çoğu yüzde doksanı acil olanıdır. Bundan dolayı buralara ve şirketlerine çok ayrı bir önemsiyor. Ancak artık gerçekten dinlemiyorsunuz öğrenirsiniz. İnsanları ancak bölgeye ayırdığınızda kazanmış olduğun o maksatsız sağırlık olayı dışarı çıkamay başlıyor. Ayrıca en fazla rağbet gören ve işelm olan sitelerin başında Demirciler sanayi sitesi gelmektedir. Ayrıca Keresteciler sitesi de büyük bir ehemmiyete haizdir.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi tüzel şahsiyet haline gelmiştir. Yani artık İkitelli Organize Sanayi Bölgesi tüzel karakteri haline geldi. Şimdiler ise 38 tane ayrı ayrı sanayi sitesi ve bu sitelerin içinde 25. 000 yakın iş yeri ile faaliyet gösteriyor. Site içinde yakaşık 300 bin şahıs istihdam başka bir deyişle çalışıyor. En son yol uzunluğu 25 kilometre bulmuştur. Organize Sanayi Bölgesi içinde bulunan bir çok ehemmiyetli sanayi sitesi bulunmaktadır. Özellikle Masko Mobilyacılar bütün adı İstanbul Mobilya ve Ahşap eşya imalatçıları site firma. Kooperatifi olarak burda Türkiye İstanbul ve Yani Dünya’nın mobilya kenti halinde büyük bir yerdir.

İstanbul kurye tüm gönderimi çok acil olan işlerdir. tam bu büyümelerin yaşandığı bölgede bu kadar büyümeye göz arkasını etmeden işe baladı. Bölgede başlayan başkalaşımın rüzgarı çevresinide tesiri altına almıştır. Sanayi ile iş istihdamı ile gelişmeye başlayn bölge büyümeye başladı. Sanayi sitesi takribî 2-3 kilometre ilerisindeki bölgeye başlanan inşat ve mesken alanı oluşmaya başladı. 1. etap, 2. etap. 3. etap, 4. etap derken araka tarafına kocaman bir şehir heyetti. Yüksek oranda insan göçüne neden lan bölge ilk seneler İstanbul dışı ve uzak bölge olarak öğreniliyordu. Dayanak alan bölge en sonunda 2008 senesinde ilçe oldu.

İkitelli Kurye
Motokurye.org İkitelli Kurye

İkitelli Hızlı Kurye

İkitelli hızlı kurye yeniden 1995 senelerinde yapılmaya başlanan İstoç bölgesi yeniden bu alan içinde bulunmaktadır. İstanbul Toptancılar ise Çarşısı adının kısaltımı olan İSTOÇ artık bir marka haline gelmiştir. Yeniden büyük bir istihdam sağlayarak muhteşem bir gelişime göre misal olmuş bölgede işsizlik ismine hoş büyüme sağlamıştır. Yani iş sahasını genişletmiştir. Bölge Eminönü tarafındaki toptancıların İstanbul dışına sınan bu bölgeye taşınması için açılmış. Fakat 2022 itibari ilede merkez haline gelmiştir. Binlerce esnafın buraya gelmesi dükkanlar dolup tşmaya başlamış ve daha sonra toptancıların merkezi haline gelmiştir.

2022 seneyi itibari ile en son inşaat site ve blokların imali ile kocaman bir alana sahip olan İtoç takribî 60 şehrin bütçesini tutmuş koca şehir haline dönüşmüştür. Taşıma servisi bu zamana kadar büyük zaferlere imza atmıştır. Burada 2010 senesinde başlayan serüvenimiz muhtelif adres ve mekanlardan yer değişme ve taşınmadan sonra en son Deposite Avm içinde kendimize bir yer bulduk. Köfteci Yusuf ismi markası buraya gelmesinden sonra iş alanında ilerleme ve galibiyet kendiliğinden ortaya çıkamkatadır. Yukarıda saydığımız iş alanları içindeki her şirket ve sitelere gidiyoruz. Yani operasyon yapan en ehemmiyetli merkezdir.

Hızlı kurye operatörleri hizmet türünde herhangi bir değişiklik yapmadan önce yerel makamlarla yakın bir şekilde çalışma. Ayrıca kullanacak olan alternatif düzen kuruluyor. Taşıma ve etkinlik sürecinin nasıl işlediği konusunda gerçek deneyime, bilgiye sahip en eski lider kuryelerle çalışıyor. Gerçek zamanlı izlenmesine izin verir. Çok doğrultulu bir hizmet sunan işletmemiz sizlere sunduğu İkitelli kurye hizmetimiz taşıma sizlere sunduğumuz temel avantajların yanında sizlere daha iyi bir hizmet sunmak ve karşılıklı güveni çoğaldırmak için kendimize bir dizi özelliği daha ilave etmiş bulunmaktayız. Ama özelliklerimizden kimileri şunlardır.

İkitelli Kurye
Motokurye.org İkitelli Kurye

Orjinal İkitelli Kurye

İkitelli kurye siparişin yerine getirilmesi süreci siz ve çalışanlamış oluru için son derece vakit akdikenidir. Çoğu sipariş karşılama firmayı işin nakliye fiyatlarında indirimler için pazarlık yaptı. Ürünlerinizin çeşitli ambarlara dağıtıldığı dağıtılmış bir sipariş karşılama taktiği kullanırsanız, iyi olur. Ama küçük firmanızın alıcılara daha yakın olması sebebiyle nakliye maliyetlerini düşürürsünüz. İpucu net olmayan fiyatsız gönderim çelişkiyi ortadan kaldırıyor. Bir fazlaca alıcı, siparişlerinde fiyatsız gönderime alıştı. Küçük şirketiniz için bunu değerli kılmak emeliyle, yalnız kesin bir eşiğin üzerinde fiyatsız gönderim sunmayı düşünün.

Alıcı ödemeye hazırsa daha süratli hizmet de sağlayabilirsiniz. Ufak bir şirket olarak nakliye maliyetlerinden nasıl tutum edebileceğinizi kesin öğretiyor. Durum hakkında minik şirketler için nakliye neden bu kadar pahalı? Minik şirketler için nakliye maliyetlerinden iyi yönde tasarruf edebiliyor. Ayrıca yeni kişiler bulmaya çalışırken muhtemelen kendinize bunu sormuşsunuzdur. Nakliye süreci oldukca karışıktır. Ama daha emekçilik, yakıt ek fiyatları, koli ağırlığı, tutabilir. Ancak koli ebatları, kıymet ve varış yeri gibi etmenler bir araya gelmiş olarak daha yüksek maliyetlere niçin olur. Ayrıca şirketler için en ucuz nakliye usulü.

Küçük firmanızın nakliye giderlerini eksiltmek istiyorsanız standart nakliye hizmetini kullanmayı düşünün. Acil olmayan gönderiler için en iyi uygun maliyetli çözümdür. Tekli ve çoklu koli teslimatlarını kolaylıkla rezerve edebiliyor. Ama koli takip hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Minik bir firma için nakliye maliyetlerinden iyi tasarruf ediliyor. Tekrar de ufak bir firma için nakliye maliyetlerinden iyi tasarruf edebileceğini merak mı ediyorsunuz? Ettiğinizden emin olun. İade sürecinizi optimize ediyor. İadeler e-ticaretin ehemmiyetli bir parçası olduğundan iade sürecini başlıyor. Yani meselesiz hale getirmek dayanakçı olacaktır.

 • Mutfak aletlerinin ambalajlanması ve nakliyesi
 • Küçük eşyaların ambalajlanması ve nakliyesi
 • Ambalajlama ve nakliye kuruluşları bilgileri
 • Takıların ambalajlanması ve nakliyesi işlemi
Motokurye.org İkitelli Kurye
Motokurye.org İkitelli Kurye

Atakent Kurye

Atakent kurye başta olmak üzer çalışmalrını yürütmektedir. Ayrıca Bağcılar, Küçğükçekmece, İstoç, Esenler, Büyükçekmece, Esenyurt ve Küçükçekmece ilçeri arasında bulunan bölgelere hizmet sağlamaktadır. Yani kimsenin çalışamadığı ve sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde vatandaşlarımıza resmi bir görevli gbi destekçi olduk. Fakat hala maç olduğu zamanlar da yol güzergahında eksiklikten dolayı, zati trafik halde iken maç günü buralar kitlenme noktasına gelmektedir. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi bölgedeki bulunan sanayi siteleri nelerdir, kaç tanedir; 40’ın üzerindedir. Yani son olarak bölge içinde yeni olan bir çok yer açılmıştır.

Özellikle bu etraf her geçen gün ileriye doğru genişlemeye devam ediyor. Özellikle Başakşehir ilçesi içinde Arnavutköy ilçesi tarafına hali ile hazırda binalar ve inşaatlar yapılmaya devam ediliyor. Bu ilçe içinde bulunan Kayaşehir alanı yeni alanlardan sayılsa da daha ileriye doğru her gün genişlemeye devam ediyor. Bölge içinde bulunan bir çok ehemmiyetli yerler daha vardır. İstanbul Olimpiyat stadyumu; 31 Temmuz 2002 de yapılmıştır. Fakat buradaki fazla rüzgardan dolayı bu stad fazla kulanılamıyor. Satadın iki tarafıda kapalı olmadığı için ve imar durum düzeyinde yeterli proje ve sistem yani beceriksiz olduğu için stad fazla kulanılamıyor.

Atakent kurye geçtikten sonra Otoban yolu üzerinde sağ tarafta bulunan büyük bir alanda kullanılan olimpiyat stadyum gözle görebilirsiniz. Özellikle buranın işlerini yapıyoruz. Burada Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi; 21 Mayıs 2020 de açılan sağlık kurumu. Avrupanın en büyük hastanalerinden bir tanesidir. Açılışa Japonya başbakanıda katılmıştır. Yoğun bakım, acil servisi, yatak kapasitesi ve 1 milyondan metre kare bir yer. Yaniçok büyük alanı ile devasa bir hastahane bu ilçe içinde hizmete açılmıştır. Bölge içinde bir çoköel alanalr vardır. Ayrıca Şamlar tabiat parkı büyük alanı ve yani iyi yeşilliği ile hoş bir alandadır.

Başakşehir Motorlu Kurye
Motokurye.org İkitelli Kurye

Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye ile gereksinimlerini karşılamaya çalıştık. Elimizden gelen tam çabayı göstererek çaba ettik. Bu son 2019 ile 2022 seneleri arasında bir çok vaka yaşandı. Dünyada dengeler değişti. İnsanlar ellerinde dominantlık azameti yaparak bir şeyler yapmaya başladı. Her türlü büyümeler yaşandı. Benzin arkasıydı ve hala çoğalmaya devam ediyor. 2022 Mart 05 günü itibari ile benzin 19.50 liratı gördü. Bakalım bu yazı ve yazımızdan daha sonra ne kadar olacak merak ediyoruz. Rusya Ukrayna devlerini işgal etti. Başka Bir Deyişle savaş çıktı ve ortalık toz dumana döndü. Artık bir çok şeyde maliyetler ikiye, üçe dörde yükseldi.

1825 senesinde 2. Mahmut tarafından yapılmıştır. Azatlık Baruthanesi; 1796 senesinde 3. Selim tarafından yapılan barut imali fabrikası var. Osmanlı zamanında barut imali için kullanılan günümüzde ormanlar içinde bir yerdir. Dolar yükseldi. Her şey ateş pahası oldu. Tam olarak mahsullere zam geldi. İnsanlara 70-800 elektirik faturası geliyor. Doğalgaz çoğalıyor. Artık her şeye zam geldi. Bakalım mevla neyler neylerse hoş eyler. Bu, sakinleşme ve bir kazaya niçin olmak, vasıta hasar vermek veya sosyal medyada kendinizi küçük düşürmek benzer biçimde pişman olabileceğiniz bir şeyi yapmaktan sakınmanıza takviyeci olabiliyor.

Başakşehir kurye ile Başakşehir Fatih Terim stadyumu; Olimpiyat stadyumundan yeterli verim alınamadığı için. Yani Başakşehir merkezinde yapılan yeni yapılan Fatih Terim stadyumu. Başakşehir spor klübü tarafından kullanılıyor. 26 Tammuz 2014’de Başakşehir 4. etapta yapılan bir stadyum. Başakşehir spor kulubü 2019- 2020 senesinde. Okan Buruk idaresinde bu stadyumda Türkiye süper ligi ilk defa bir şampiyonu olmuştur. Sazlıdere Barajı; Küçükçekmece gölü 6 kilometre kuzeyinde bulunan baraj. Hadımköy ve Alibeyköy barajına yakındır. Yani Şamlar Bendi ile diğer Sazlıdere kollarından biridir. Yani Şamlar deresi bölgesi üzerindedir.

Başakşehir İkitelli Motorlu Kurye
Motokurye.org İkitelli Kurye

Halkalı Kurye

Halkalı kurye araba sektörü başta olmak üzere yerler, dükkanlar yapılmıştır. Hemen Bağcılar tarafında bulunan Oto center ve yandaki olan basımcılar sitesi de buraya iş alanında destek vermektedir. Bütçesi ve gelişimi ile göz dolduran bölgenin politik ebadı ve rant olarak kimlerin neler neler kazandığından burada laf etmiyeceğiz. Alıcılar, kutularını süreında teslim almayı hoşlanır . Rota tasarılama, bunu asıllaştırmanıza destekçi olur. Bu, büyük havalı firma sahibi işvereninizi de işinizden memnun etmenize destekçi olabiliyor. Yani bağımsız bir işlemler için öbenli müteahhitseniz, iyi yapılmış bir iş için kendi sırtınızı sıvazlayabilirsiniz.

Tüm çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Sektör olarak her türlü taşıt, gereç ve olanağa sahiptir. Yani bir işletme olarak bölgenin en iyi ve ehemmiyetli şirketi haline geldik. Bu tüm bölgesine yapılan en son site ve bölgenin genişlemesi iel birlikte buranın adı Batışehir ismini almıştır. Binlerce dükkan burad satışa sunuarak yeni bir merkez kurulmuştur. İstanbul Tem otobanı Bağcılar, Mahmutbey, gişeler ilerleme doğrultusunda yolun sağ tarafındaki bulunan site ve büyük uzun işmerkezi göz ile görülebilir halde kocaman devasa yapılar oldu. Ayrıca bu Mahmutbey köprüsü hemen üst kısmına doğru da ileri genişlemektedir.

Halkalı kurye her sistemi artık büyük bir sistem haline dönüşmüştür. Geniş bir alana hitap eder oldu. Burada kendine bir merkez başka bir deyişle büro açarak burada çalışmalarına başlamıştır. Tam işletmelerden daha evvel bu bölge içinde işe başlayan bir sistem kurduk. Bu iş alanlardan tüm İstanbul içine ve İstanbul her ilçesinden bu tarafa gelen her türlü legal usunuza gelen her cins materyali daha taşımakatdır. Özellikle sanayi sitesi içinden çıkan her türlü belge veya ağır makina parçaları dahil her şeyi taşıma yapmaktadır. Bölgenin taslağını ve tam yapısını çok iyi bilen emin personellerimiz ile canımız sağ oldukça buradayız.

 • Minibüs teslimat servisi işlemleri veriliyor
 • Beynelmilel yer değiştirme hizmetleri
 • Talebeler için nakliye hizmetleri sveriyor
 • Yabancılar için nakliye ve lojistik çabaları
Basaksehir Moto Kurye
Motokurye.org İkitelli Kurye

Mahmutbey Kurye

Mahmutbey kurye servisi; tam saydığımız ve anlattığımız bu etraf içinde çalışıyoruz. Zira şu ana kadar elinden gelen her şeyi yapmaya tam çalışmıştır. Şirket olarak yapmak istediklerimiz ve yaptığımız ayrı olmayan bir yapıya sahip olarak hizmet veriyoruz. Bu emel ve düşünce güzergahında buralarda sistemi olarak ilk emel ve vazifemiz emindir. İnsanlara destekçi olmak ve güç gidişatta kalanlara bir tekme de biz atalım değildir. Yani onların ellerinden yakalayıp kaldırmaktır. Bu emel güzergahında özellikle ülkemizin 2019 senesinden itibaren güç günler yaşadık. Dünyayı tutsak alan pandemi ve virüs covid-19 bizi etkiledi.

Ama gayretinde bizde elimizden gelen takviyeyi yaptık. Böylece özgüven içinde çalışıyor. Allahın İzniyle ilerleyen senelerde inşaat buralara kadar gelmez. Yani daha da fazla ilerleyip yeşil alanları yok etmez dileklerimiz. Ayrıca yeniden bu etraf içinde Bahçeşehir Göleti de vardır. Özellikle yaz aylarında özellikle oturmak ve dolaşmak için hoş bir mekandır. Bir teslimat sürücüsünün rota tasarılamasını onun için nasıl yaptığını hakimiyet edin teslim etmek bir eforluk olabiliyor. Trafik, uzun mesafeler ve zaman kısıtlamaları, işinizi daha güç ve daha az karlı hale getirebiliyor. Sadece doğru rota tasarılama yazılımı ile çalışabiliyor.

Mahmutbey kurye vakti en aza indirebilir ve hasılatınızı had safhaya çıkarabilirsiniz. Gelelim trafikten sakınmanıza destekçi olabilecek rota tasarılama ipuçları gerekiyor. Bir rota tasarlayıcı uygulaması kullanoyor. Çok basit rota tasarlayıcı uygulama sizin için optimizasyonunu yani yapıyor. Yani çok duraklı bir rota tasarlayıcıyı ilk kez kullanmaya başladığınızda, bir şey olmaz. Ama ne kadar süre elde edebileceğinizi artık görünce şok olabilirsiniz. Misal, rota optimizasyonu ile günde bir saate kadar tasarruf edebilirsiniz. Google Haritalar şeklinde gözde harita taşıtınızla asıl zamanlı trafik aktüellemeleri ve kazalar ve inşaat benzerdir.

Basaksehir Moto Kurye
Motokurye.org İkitelli Kurye

İkitelli Sanayi Siteleri

 • Atatürk Oto Sanatkarları Sanayi Sitesi
 • Aykosan Sanayi Sitesi
 • Aymakoop Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi
 • Bağcılar – Güngören Sanayi Sitesi
 • Başakşehir Sanayi Sitesi
 • Biksan Sanayi Sitesi
 • Çevre Sanayi Sitesi
 • Çorap Ve Triko İmalatı Sanayi Sitesi
 • Demirciler Sanayi Sitesi
 • Depo ve Ardiyeciler
 • Dersan Sanayi Sitesi
 • Dolapdere Sanayi Sitesi
 • Esenler Oto Tamircileri Sitesi
 • Esot Sanayi Sitesi
 • Evren Sanayi Sitesi
 • Galvano Teknik Sanayi Sitesi
 • Giyim Sanatları Sanayi Sitesi
 • Hasseyad Sanayi Sitesi
 • Heskop Sanayi Sitesi
 • İmsan Sanayi Sitesi
 • İpkas Plastikçiler Sanayi Sitesi
 • İsdök Sanayi Sitesi
 • İstanbul Keresteciler Sanayi Sitesi
 • İsteks Sanayi Sitesi
 • İstoç İstanbul Toptancılar Çarşısı
 • Kağıthane Sünnet Köprüsü Haliç A.Ş.
 • Marmara Sanayi Sitesi
 • Masko Mobilyacılar Sitesi
 • Metal İş Sanayi Sitesi
 • Mutsan Mutfakçılar Sanayi Sitesi
 • Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi
 • Sefaköy Sanayi Sitesi
 • Tekstil Kent
 • Tormak Sanayi Sitesi
 • Triko Dokumacıları Sanayi Sitesi
 • Tümsan Sanayi Sitesi