Moto Kurye | İkitelli Kurye

İkitelli Kurye

İkitelli kurye ister gelişmiş bir düzenleme yapıyor olun, ister planlarınız son anda suya düşsün, ihtiyaçlarınıza uygun taşıma ve özel etkinlik dağıtım hizmeti sunabilir. Gündüz veya gece, ilçe çapında kuryelerimiz, bir çok ürünlerinizi organize edebiliyor ve olması gereken yere doğrudan teslim edebiliyor. Yani bu da trafiğin üstesinden geliyor ve size diğer uçta kurulum için bolca zaman tanır. Bir lojistik veya etkinlik öncesindeki günlerin oldukça yoğun olabileceğini biliyoruz. Çünkü teslimat sürecinin her aşamasının olabildiğince sorunsuz ilerlemesini sağlamak için ve gücümüzle çalışıyoruz.

İkitelli Moto KuryeÖzel etkinlik araçlarımız, birden fazla öğenin taşınması için tasarlanıp, ürün hızlı, hasarsız olarak ulaşmasını sağlıyor. Çok seçkin sayıda müşteriye hitap ediliyor
Hızlı İkitelli KuryeTaiıma ve lojistik şirketlerinden yerel teslimat hizmetlerine kadar, müşteriye en iyi hızlı nakliye çözümlerini sunar. En uzman bir yaşam tarzı yönetimi ekip var.
İkitelli Motorlu KuryeŞirket veya işletmeniz için son derece özelleştirilmiş bir lojistik hizmeti almanın avantajlarından kolay yararlanıyor. Ayrıca canlı güncellenen stok rapor sunar
7/24 İkitelli Acil KuryeTeslimatlarınızı doğru ellere teslim ettiğinizi bilmenin huzurunu yaşayarak, güvenilir ve sağlam işlemler göreceksiniz. Mal ilk toplamadan nihai işe kadar gider
İkitelli Organize KuryeTaşıma ve etkinlik sürecinin nasıl işlediği konusunda gerçek deneyime ve bilgiye sahip en eski ve lider kuryelerle çalışıyor. Gerçek zamanlı izlenmesine izin verir
İkitelli Vip KuryeOperatörlerin hizmet türünde herhangi bir değişiklik yapmadan önce yerel makamlarla yakın bir şekilde çalışmasını ve ayrıca kullanacak olan alternatif düzen
Acil İkitelli Kurye

İkitelli Moto Kurye

İkitelli kurye 2000 li yılların başlarında faaliyete başlamıştır. Bunun nenedi ise, 1990’lı yılların başlarında o zaman daha ilçe olmayan ama şimdi Başakşehir ilçesi sınırları içinde kalan bölgede yapımına başlanan ve kuruluna İkitelli Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasıdır. Yani o zamana kadar çorak bir bölge olan Küçükçekmece ilçesine bağlı olan bu bölge çorak ve gelişmemiş taş, toprak içinde iken, şimdilerde ise İstanbul sanayi bölgeleri arasında ilk üç sırada yer almaktadır. Sanayi sitesinin kurulması ile birlikte yavaş yavaş dolmaya başlayan ve büyük firmaların gelmesi ile birlikte çevresinide aydınlatmaya başlamıştır. Sanayi bölgesindeki iş yerlerinin işe başlaması neticesinde yerleşim olarakta büyük bir değişimin içine giren bölge kalkınmaya başlamıştır.

1985 yılında çıkan karar ile yapımına başlanan bölge geniş bir alana nüfus etmektedir. Yaklaşık 750 hektarlık bir alanda inşaat işlemine başlanmıştır. 40’a yakın sanayi sitesi ve kooparatif olarak kurulması ile inşaat olarak başlanan bölgede daha sonra devlet destek vererek yol ve çevre düzenlemelerini çalışmasına başlamıştır. Yapılması başlangıcında kooparatiflerin elinde olan alandaki çalışamalar en son 2000 ve 2001 yılları arasında şimdiki ismini almıştır. İkitelli OSB tüzel kişilik haline gelmiştir. Yani İkitelli Organize Sanayi Bölgesi tüzel kişiliği haline geldi. Şimdiler ise 38 tane ayrı ayrı sanayi sitesi ve bu sitelerin içinde 25. 000 yakın iş yeri ile faaliyet gösteriyor. Site içinde yakaşık 300 bin kişi istihdam yani çalışıyor. En son yol uzunluğu 25 km bulmuştur.

İkitelli Kurye
Başakşehir İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli moto kurye OSB içinde bulunan bir çok önemli sanayi sitesi bulunmaktadır. Özellikle Masko Mobilyacılar tam ismi İstanbul Mobilya ve Ahşap eşya imalatçıları site işletme. Kooperatifi olarak İstanbul ve Dünya’nın mobilya kenti halinde büyük bir yerdir. Ayrıca en fazla rağbet gören ve işelm olan sitelerin başında Demirciler sanayi sitesi gelmektedir. Ayrıca Keresteciler sitesi de büyük bir öneme haizdir. Biz İkitelli kurye olarak bölgede bulunan bu sanayi siteelerine büyük önem veriyoruz. Burada çıkan bütün işleri en hızlı şekilde teslim alıp, acil olarak yerine veriyoruz. Çünkü bu bölge sanayi sitesi olduğu için buradan çıkacak işlerin çoğu yani yüzde doksanı acil olandır. Tüm gönderimi çok acil olan işlerdir. Bundan dolayı buralara ve firmalarına ayrı bir önem veriyoruz.

İstanbul kurye geriye dönerek baktığımda aptallığıma gözlerimi deviriyorum. Gerçek şu ki, ilk etapta asla araba kullanmamalıydım. Gereksiz yere kendimi ve başkalarını tehlikeye attım. Neyse ki, herhangi bir zarar olmadı ve o akşamki vakalar, neler olabileceğini anladığım için bana reel bir ders oldu. Yasadışı uyuşturucularla ilgili kişisel deneyimim yok, sadece aksi takdirde zararsız ve yararlı bir tıbbi iş almalıyız. Araç sürüşünüze neler yapabileceğini size söyleyebilirim. Mesajım aleni: Direksiyona geçmeden önce ne aldığınızı ve etkilerini düşünün. Sürüş eğitmeninizin size pek oldukca defa ‘tehlikeli’, yasadışı, yapmayın dediğini hayal ediyorum, artık gerçekten dinlemiyorsunuz bilirsiniz, insanları ancak bölgeye ayırdığınızda kazanmış olduğunuz o kasıtsız sağırlık vakası dışarı.

İkitelli Kurye
İkitelli Kurye

İkitelli Acil Kurye

İkitelli acil kurye yine 1995 yıllarında yapılmaya başlanan İstoç bölgesi yine bu alan içinde bulunmaktadır. İstanbul Toptancılar Çarşısı isminin kısaltımı olan İSTOÇ artık bir marka haline gelmiştir. Yine büyük bir istihdam sağlayarak müthiş bir gelişime örnek olmuş bölgede işsizlik adına güzel gelişme sağlamıştır. Yani iş sahasını genişletmiştir. Bölge Eminönü tarafındaki toptancıların İstanbul dışına denen bu bölgeye taşınması için açılmış. Fakat 2022 yılı itibari ile de merkez haline gelmiştir. Binlerce esnafın buraya gelmesi ile dükkanlar dolup tşmaya başlamış ve daha sonra toptancıların merkezi haline gelmiştir. 2022 yılı itibari ile en son inşaat site ve blokların yapımı ile kocaman bir alana sahip olan İSTOÇ yaklaşık 60 ilin bütçesini yakalamış koca şehir haline dönüşmüştür.

Moto kurye servisi bu zamana kadar büyük başarılara imza atmıştır. Burada 2010 yılında başlayan maceramız çeşitli adres ve mekanlardan yer değişme ve taşınmadan sonra en son Deposite Avm içind ekendimize bir yer bulduk. Köfteci Yusuf adı markanında buraya gelmesinden sonra iş alanında ilerleme ve başarı kendiliğinden ortaya çıkamkatadır. Yukarıda saydığımız iş alanları içindeki her firma ve sitelere işlem yapan en önemli merkezdir. devam eden bölge şimdi müthiş bir iş sahası haline gelmiştir. Yani iş sahası haline gelmiştir. Bu, daha verimli bir şekilde çoklu drop yapmanızı sağlayacak, çoklu droplarınızın daha süratli tamamlanmasını sağlayacak ve daha az eforla daha fazla para kazanmanızı elde edecektir. Acele etmeyin.

İkitelli Hızlı Kurye

İkitelli hızlı kurye bütün bu gelişmelerin yaşandığı bölgede bu kadar gelişmeye göz ardı etmeden işe baladı. Bölgede başlayan değişimin rüzgarı çevresinide etkisi altına almıştır. Sanayi ile iş istihdamı ile büyümeye başlayn bölge gelişmeye başladı. Sanayi sitesi yaklaşık 2-3 km ilerisindeki bölgeye başlanan inşat ve yerleşim alanı oluşmaya başladı. 1. etap, 2. etap. 3. etap, 4. etap derken araka tarafına kocaman bir şehir kuruldu. Yüksek oranda insan göçüne neden lan bölge ilk yıllar İstanbul dışı ve uzak bölge olarak biliniyordu. Halkın büyük desteğini alan bölge en sonunda 2008 yılında ilçe oldu. Esenler, Küçükçekmece, Büyükçekmece ilçelerinin bazı mahalleleri alması ile beraber ilçe olmuştur. Daha sonraki yıllarda da hızlı gelişimini genişleterek büyümeye başladı.

Zaman içinde oluşan bazı durumlada özellikle Başakşehir ilçesi ve İkitelli OSB başta olmak üzer çalışmalrını yürütmektedir. Ayrıca Bağcılar, Küçğükçekmece, İSTOÇ, Esenler, Büyükçekmece, Esenyurt ve Küçükçekmece ilçeri arasında bulunan bölgelere hizmet sağlamaktadır. Yani kimsenin çalışamadığı ve sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde vatandaşlarımıza resmi bir görevli gbi yardımcı olduk. Fakat hala maç olduğu zamanlar da yol güzergahında eksiklikten dolayı, zaten trafik halde iken maç günü buralar kitlenme noktasına gelmektedir. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi bölgedeki bulunan sanayi siteleri nelerdir, kaç tanedir; 40’ın üzerindedir.

İkitelli Kurye
İkitelli Kurye

Atakent Kurye

Özellikle bu çevre her geçen gün ileriye doğru genişlemeye devam ediyor. Özellikle Başakşehir ilçesi içinde Arnavutköy ilçesi tarafına halen binalar ve inşaatlar yapılmaya devam ediliyor. Bu ilçe içinde bulunan Kayaşehir alanı yeni alanlardan sayılsa da daha ileriye doğru her gün genişlemeye devam ediyor. Bölge içinde bulunan bir çok önemli yerler daha vardır. İstanbul Olimpiyat stadı; 31 Temmuz 2002 de yapılmıştır. Fakat buradaki aşırı rüzgardan dolayı bu stad fazla kulanılamıyor. Satadın iki tarafıda kapalı olmadığı için ve yapım aşamasında yeterli proje ve sistem eksik olduğu için stad fazla kulanılamıyor. Mahmutbey gişeleri geçtikten sonra Otoban yolu üzerinde sağ tarafta bulunan büyük bir alanda kullanılan olimpiyat stadını gözle görebilirsiniz.

Özellikle buranın işlerini yapıyoruz. Burada Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi; 21 Mayıs 2020 de açılan hastane. Avrupanın en büyük hastanalerinden bir tanesidir. Açılışa Japonya başbakanıda katılmıştır. Yoğun bakım, acil servisi, yatak kapasitesi ve 1 milyondan metre kare bir yer. Yaniçok büyük alanı ile devasa bir hastahane bu ilçe içinde hizmete açılmıştır. Bölge içinde ayrıca Şamlar tabiat parkı büyük alanı ve yeşilliği ile güzel bir alandadır. İnşallah ilerleyen yıllarda inşaat buralara kadar gelmez. Yani daha da fazla ilerleyip yeşil alanları yok etmez dileklerimiz. Ayrıca yine bu çevre içinde Bahçeşehir Göleti de vardır. Özellikle yaz aylarında özellikle oturmak ve gezmek için güzel bir mekandır. Son olarak bölge içinde yeni olan bir çok yer açılmıştır.

Başakşehir Motorlu Kurye
Başakşehir Motorlu Kurye

Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye ile ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştık. Elimizden gelen bütün gayreti göstererek mücadele ettik. Bu son 2019 ile 2022 yılları arasında bir çok olay yaşandı. Dünyada dengeler değişti. İnsanlar ellerinde egemenlik gösterişi yaparak bir şeyler yapmaya başladı. Her türlü gelişmeler yaşandı. Benzin arttı ve hala artmaya devam ediyor. 2022 Mart 05 günü itibari ile benzin 19.50 liratı gördü. Bakalım bu makale ve yazımızdan daha sonra ne kadar olacak merak ediyoruz. Rusya Ukrayna devlerini işgal etti. Yani savaş çıktı ve ortalık toz dumana döndü. Artık bir çok şeyde fiyatlar ikiye, üçe dörde yükseldi. Dolar yükseldi. Her şey ateş pahası oldu. Bütün ürünlere zam geldi. İnsanlara 70-800 elektirik faturası geliyor. Doğalgaz artıyor. Artık her şeye zam geldi. Bakalım mevla neyler neylerse güzel eyler.

Başakşehir kurye ile Başakşehir Fatih Terim stadı; Olimpiyat stadından yeterli verim alınamadığı için. Yani Başakşehir merkezinde yapılan yeni yapılan Fatih Terim stadı. Başakşehir spor klübü tarafından kullanılıyor. 26 Tammuz 2014’de Başakşehir 4. etapta yapılan stat. Başakşehir spor kulubü 2019- 2020 yılında. Okan Buruk yönetiminde bu statta Türkiye süper ligi şampiyonu olmuştur. Sazlıdere Barajı; Küçükçekmece gölü 6-7 km kuzeyinde bulunan baraj. Hadımköy ve Alibeyköy barajına yakındır. Şamlar Bendi; Sazlıdere kollarından biridir. Şamlar deresi üzerindedir. 1825 yılında 2. Mahmut tarafından yapılmıştır. Azatlık Baruthanesi; 1796 yılında 3. Selim tarafından yapılan barut yapımı fabrikası. Osmanlı zamanında barut yapımı için kullanılan günümüzde ormanlar içinde bir yerdir.

Başakşehir İkitelli Motorlu Kurye
Başakşehir İkitelli Motorlu Kurye

Halkalı Kurye

Halkalı kurye her sistemi artık büyük bir sistem haline dönüşmüştür. Geniş bir alana hitap eder oldu. Burada kendine bir merkez yani ofis açarak burada çalışmalarına başlamıştır. Bütün firmalardan daha önce bu bölge içinde işe başlayan bir sistem kurduk. Bu alanlardan tüm İstanbul içine ve İstanbul her ilçesinden bu tarafa gelen her türlü yasal aklınıza gelen her tür materyali taşımakatdır. Özellikle sanayi sitesi içinden çıkan her türlü evrak veya ağır makina parçaları dahil her şeyi taşıma yapmaktadır. Bölgenin krokisini ve yapısını çok iyi bilen güvenilir elemanlarımız ile canımız sağ oldukça burada çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Sektör olarak her türlü araç, gereç ve imkana sahip bir firma olarak bölgenin en önemli firması haline geldik.

İstoç kurye İSTOÇ bölgesine yapılan en son site ve bölgenin genişlemesi iel beraber buranın ismi Batışehir adını almıştır. Binlerce dükkan burad satışa sunuarak yeni bir merkez kurulmuştur. İstanbul Tem otoyolu Bağcılar, Mahmutbey, gişeler istikametinde yolun sağ tarafındaki bulunan site ve büyük uzun işmerkezi göz ile görülebilir halde kocaman devasa yapılar oldu. Ayrıca Mahmutbey köprüsü hemen üst kısmına doğru da genişleyere otomobil sektörü başta olmak üzere yerler ve dükkanlar yapılmıştır. Hemen Bağcılar tarafında bulunan Oto center ve yandaki matbaacılar sitesi de buraya iş alanında destek vermektedir. Bütçesi ve gelişimi ile göz dolduran bölgenin siyasi boyutu ve rant olarak kimlerin neler neler kazandığından burada söz etmiyeceğiz.

İkitelli Kurye

Mahmutbey Kurye

Mahmutbey kurye servisi; bütün saydığımız ve anlattığımız bu çevre içinde çalışıyoruz. Çünkü şu ana kadar elinden gelen her şeyi yapmaya çalışmıştır. Firma olarak yapmak istediklerimiz ve yaptığımız ayrı olmayan bir yapıya sahip olarak hizmet veriyoruz. Bu amaç ve düşünce doğrultusunda buralarda sistemi olarak ilk amaç ve görevimiz bellidir. İnsanlara yardımcı olmak ve zor durumda kalanlara bir tekme de biz atalım değildir. Yani onların ellerinden tutup kaldırmaktır. Bu amaç doğrultusunda özellikle ülkemizin 2019 yılından itibaren zor günler yaşadık. Dünyayı esir alan pandemi ve virüs covid-19 bizi etkiledir. Ama mücadelesinde bizde elimizden gelen yardımı yaptık. Yani özgüven içinde çalışıyor.

 • Atatürk Oto Sanatkarları Sanayi Sitesi
 • Aykosan Sanayi Sitesi
 • Aymakoop Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi
 • Bağcılar – Güngören Sanayi Sitesi
 • Başakşehir Sanayi Sitesi
 • Biksan Sanayi Sitesi
 • Çevre Sanayi Sitesi
 • Çorap Ve Triko İmalatı Sanayi Sitesi
 • Demirciler Sanayi Sitesi
 • Depo ve Ardiyeciler
 • Dersan Sanayi Sitesi
 • Dolapdere Sanayi Sitesi
 • Esenler Oto Tamircileri Sitesi
 • Esot Sanayi Sitesi
 • Evren Sanayi Sitesi
 • Galvano Teknik Sanayi Sitesi
 • Giyim Sanatları Sanayi Sitesi
 • Hasseyad Sanayi Sitesi
 • Heskop Sanayi Sitesi
 • İmsan Sanayi Sitesi
 • İpkas Plastikçiler Sanayi Sitesi
 • İsdök Sanayi Sitesi
 • İstanbul Keresteciler Sanayi Sitesi
 • İsteks Sanayi Sitesi
 • İSTOÇ İstanbul Toptancılar Çarşısı
 • Kağıthane Sünnet Köprüsü Haliç A.Ş.
 • Marmara Sanayi Sitesi
 • Masko Mobilyacılar Sitesi
 • Metal İş Sanayi Sitesi
 • Mutsan Mutfakçılar Sanayi Sitesi
 • Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi
 • Sefaköy Sanayi Sitesi
 • Tekstil Kent
 • Tormak Sanayi Sitesi
 • Triko Dokumacıları Sanayi Sitesi
 • Tümsan Sanayi Sitesi