Moto Kurye | Yakuplu Kurye

Yakuplu Kurye

Yakuplu kurye ile 7 gün 24 saat moto kurye hizmeti veriliyor. Bütün sektörlere bu hizmeti sunan firmamızda çalışma imkanı bulabilirsiniz. Yani paket, eşya, materyal, nesne ve objeleri belirtilen bütün adreslere hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

Motorize ekip adı altında kurmuş olduğumuz firmamızda 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veriyoruz. Acil durumlar nedeniyle taşıma hizmetine ve bir şey yollama ihtiyaç duyduğunuzda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Anında dönüş olur.

Beylikdüzü kurye bölge genelinde çabuk olan bu hizmetlerine devam ediyoruz. Ayrıca firmamızda günün her saatinde bağlantı kurabilirsiniz. Özellikle en nitelikli özel hizmetleri destek alabilirsiniz. Çünkü biz bu işte bilgili ve bir numarayız.

Bütün paketler elemanlara güven içerisinde emanet edilebilirsiniz. Böylece hızlı bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Motosiklet filomuz her zaman bakımlı ve tam donanımlı kapasiteye sahiptir. İstanbul içine her tarafa 1 saat içinde gidiyoruz.

Yakuplu kurye hizmeti her zaman ihtiyaç duyulan bir sektörü oluşturur. Değerli evrak, çek, senet hatta nakit para tarzında ki gönderiler bizden sorulur. Artık hızlı bir şekilde teslim edilmesi için disiplinli, sağlam ve düzeyli bir çalışma yaparlar.

Yakuplu Kurye

Çok indirimli ve uygun hizmet seçeneklerinden faydalanmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Pasta, çiçek ve kırılabilir olan paket tarzında ki gönderi için şirketimiz her türlü hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Çünkü bu iş bizim işimiz.

Yakuplu kurye olduğumuz firmamızda en iyi hizmet avantajları sağlıyoruz. Şirketimizle iletişime geçerek en modern olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yani işine hazır olan kuryeler alanda bilgili ve tecrübe sahibi olan kişilerdir.

Yollanacak her iletileri hatasız bir şekilde istediğiniz adrese kısa bir süre içerisinde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sayısız teslim edilmiş paket tecrübemiz bulunmaktadır. Yani en ekonomik hizmet seçenekleri sunan firmamıza güvenebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan firmamız her bölge genelinde ucuz hizmetlerine devam ediyor. Taşıma adı altında dizayn etmiş önemli değişikler vardır. Yani çağa uygun olarak çalışıyoruz. Geride kalmadan hep ileriye.

Yakuplu moto kurye işini en iyi şekilde yapar.Firmalar, şirketler ya da işletme sahipleri kendi başlarına göndermeyecekleri eşyaları bizim ile yollayabilir. Hızlı ya da acil ulaşması hemen iletileri için tecrübeli kuryelere ihtiyaç duyarlar.

Yakuplu Kurye Misyonu

 • Hızlı Kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği

Yakuplu Moto Kurye

Beylikdüzü kurye hizmet kapsamımızda değişik hizmetleri de sunuyoruz. Firmamızda hızlı ancak özenli bir şekilde uçak kargo hizmeti veriyoruz. Ayrıca otobüs kurye hizmetlerimizde ki temel amacımız gönderileri otogardan yollar.

Taşıma esnasında en iyi şekilde ve en hızlı sistemle ulaşmasını sağlamamızdır. Yoğun geçen trafikte gönderilerinin çok hızlı bir şekilde yerine ulaşmasını istiyorsanız firmamızdan expres olan çok çabuk yollama hizmeti alabilirsiniz.

Beykent kurye hizmetlerimizde hatasız bir şekilde çalışma yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek en kaliteli motosiklet hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Şirketimize teslim etmiş olduğunuz paket çabucak yerine gider.

Böylece en kısa zaman dilimi içerisinde yerine ulaşıyor. Bu konuda firmamızdan hiç bir endişe yaşamadan tercih edebilirsiniz. Özel yaya ve araçlı olan hizmetlerimiz sayesinde sizlere fayda sağlıyoruz. Yani büyük paketlerde taşınır.

Motosiklet aracı ile bütün gönderileri sırasıyla dağıtım yapıyor. Firmamızdan profesyonel anlamda en kaliteli normal yada vip hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca kiralık olan hizmeti almak istiyorsanız firmamızla bağlantı kurabilirsiniz.

Beylikdüzü Kurye

Yakuplu kurye ailesi olarak Gürpınar alanında da hizmet sunmaktayız. Firmamız bilgi ve birikim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Motosiklet kullanarak yapmış olduğumuz taşıma hizmeti sayesinde farklı iki adres arasında paket taşımaktayız. Paketleriniz kısa bir süre içinde güvenilir bir biçimde adrese ulaştırılmaktadır.

Moto kuryelerimiz Beykent kurye ilçe sınırları içinde farklı iki adres arasında paket taşımaktadır. Motosikletle taşınması uygun olan paketler kolaylıkla taşınır. Zaman kaybı söz konusu olmadan tam zamanında teslim edilen paketler ekonomik fiyata taşınmaktadır.

Bizler sektörün önde gelen ismi olarak geniş ayrıntılı kurye hizmeti sağlamaktayız. Sektörde daima planlı hareket ediyoruz. %100’e yakın müşteri beğenisi sağlayarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Alındıktan sonra 60 dakika ardından paketi kısa zaman içinde size teslim eder.

Kavaklı kurye olarak isimlendirilen görevliler motosikletle paket taşımaktadır. Kuryeler farklı kategorilere ait paket taşıyabilir. Kaliteli hizmet makul fiyatlarla sizlere sunmaya devam ediyoruz. Paketin motosikletle taşınmaya uygun olması yeterlidir. Kavaklı kurye alanında genelde taşınan paketler:

 • Evrak, belge ya da dosya
 • Kimlik veya pasaport
 • Gıda ürünleri
 • Hediyelik eşyalar
 • Canlı ya da cansız çiçek
 • Cam ürünler
 • Elektronik cihazlar

Yakuplu Motorlu Kurye

 •  Hızlı kurye teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.

Yakuplu Acil Kurye

Gürpınar Kurye taşınan ürünler genelde yukarda yer aldığı gibidir. Beylikdüzü kurye alanında hizmet sunan kuryelerimiz ürünlerin herhangi bir zarar görmemesi adına gerekli tüm güvenlik tedbirlerini alır. Alınan güvenlik tedbirleri sayesinde paketlerin herhangi bir zarar görmesi önlenir.

Kuryeler farklı iki adres arasında paket taşır. Aynı zamanda herhangi bir yerde bulunan paketinizi sizin adınıza alarak size teslim eder. Eğer size ulaşması gerekli olan bir paketiniz var ise kuryemiz paketin bulunduğu adrese gider ve paketi teslim alır. Yani adreslerinize ulaştırarak güven duyulan bir adres olarak hizmet verdik.

Firmanın sektördeki yerine bakmanız o firma hakkında çok daha iyi bilgi sahibi olmanızı sağlar. Firmanın çalışmalarını ve çalışma planını inceleyerek işletmenin size güven verip vermediğini belirleyebilirsiniz. Sektörün önde gelen ismi olan firmamız, donanımlı ekibi ile yeterli kurye sayısına sahiptir.

İstanbul kurye alanında doğru tercih yapmanız önemlidir. Ticari kaygıdan uzak kaliteli hizmet sunmayı ilk planda tutarak emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.Maddi ve manevi kayba uğramamak için muhakkak doğru tercih yapmalısınız. Gürpınar kurye tercihi yaparken dikkat etmeniz gerekli olanler:

 • Firmanın sektördeki yeri
 • Firmada bulunan kurye sayısı
 • Firmanın garantili hizmet verip vermediği
 • Firmanın neler taşıdığı
 • Fiyat teslimat aralığı

Yakuplu Hızlı Kurye

Garantili hizmet vermemiz sayesinde %100 güvenilir taşıma hizmeti sağlamaktayız. Farklı kategorilere ait ürünler taşıyarak geniş ayrıntılı taşıma çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Doğru ve uygun fiyat aralığında yapmış olduğumuz taşıma işlemleri sayesinde çalışmalarımız ile %100’e yakın müşteri beğenisi kazanmaktayız.

Motorlu kuryelerin fiyatları farklılık gösteriyor. Fiyatlarda farklılık görülmesinin temel nedenleri arasında mesafe yer almakta. İki adres arasındaki mesafe arttıkça fiyatta artış görülüyor. Kuryeler farklı kategorilere ait paket taşıyor. Paketin türü, ağırlığı ve adedi kurye fiyatını etkiliyor. Kuryeler günün her saati hizmet verebiliyor.

7/24 aktif olarak çalışan kuryeler uygun fiyat aralığında taşıma hizmeti sunuyor. Firmamızda görevli kuryeler müşteri memnuniyetini gözetiyor. Firmamız Yakuplu kurye alanında bütçe dostu fiyatlarla hizmet veriyor. Fiyatlar her sene güncellense de uygun ve doğru fiyat aralığında hizmet sunmaya önem veriyoruz.

Aldığımız güvenlik tedbirleri sayesinde paketlerin zarar görmesini önlüyoruz. Böylelikle müşterilerimiz maddi kayıp yaşamamış oluyor. Tecrübe sahibi ekibimiz ile sektörün en iyi hizmetini sunarken kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Her zaman en yeni, doğru ve güncel çalışmalar için sektörü yakından takip etmekteyiz. Sektörde gerçekleşen yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyor, güvenilir ve doğru çalışmalar ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Yakuplu Ekspres Kurye

 • Aynı gün teslim ; Alınan bir ürünün aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat oluyor
 • Normal; Diğer ismi standart, gönderiler normal sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 – 5 saat içinde yerine ulaşıyor.
 • Hızlı ; İstanbul bütün ilçeleri arasında 120 dakika içinde teslimat sağlanır. Sağlam ve düzenli sistem ile ter temiz bir çalışma.
 • Acil ; Sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. 120 dakikada teslim
 • Ekspres ; İstanbul içinde her yöne gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Bu servisin fiyatı normal liste fiyatı iki katıdır.
 • Vip ; Yani çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece ; Gece de hizmet verilmektedir. Geceleri de size nöbetçi olarak 7/24 çalışan bu hizmetin fiyatı listenin 4 katıdır tutuyor. 
 • Şehirlerarası ; Yani şehirler arası güvenli hizmet ile İstanbul merkezli Türkiye içi her şehirlere devamlı olan özel servisidir.

“Yakuplu Kurye” hakkında 6 yorum

 1. Geri bildirim: Avcılar Kurye | İSTANBUL KURYE | 0555 278 23 30

 2. Geri bildirim: Avcılar Kurye – İstanbul Moto Kurye | 0555 278 23 30

 3. Geri bildirim: Avcılar Kurye – KAĞITHANE KURYE | 0555 278 23 30

 4. Geri bildirim: BEYLİKDÜZÜ MOTO KURYE – BEYLİKDÜZÜ KURYE

 5. Geri bildirim: BEYLİKDÜZÜ ACİL KURYE – BEYLİKDÜZÜ KURYE

 6. Geri bildirim: Avcılar Kurye – İstanbul Motorlu Kurye| 0555 278 23 30

Bir cevap yazın