İçeriğe geç
Moto Kurye | Cihangir Kurye

Cihangir Kurye

Cihangir kurye tüccarların iş için rekabet etmek için yeni ve yenilikçi usuller keşfetmesi gerekiyor. Misalin, harcayıcıları cezbetmek için özel indirimler, ücretsiz teslimat ve farklı fırsatlar sağlamak gerekiyor. Perakendeciler, lojistik idareleri konusunda strese girerek kendilerini tam sağlamlaştıramazlar. Minik şirket sahiplerinin dahi, sadece bir mağazaya mülk yollamak için dahi olsa, lojistik çözümlere gereksinimi vardır. Minik şirketler de stok ve ambarları ile dağıtım lojistiği yapmaktadır. Makale yazısında belirtilen tüm lojistik alanlarıyla ilgilenebiliyor. Daha da büyük kuruluşlar ı firmamaız cezbediyor.

Bu zaman içinde kargo işlerinde bir hareket olduğunu göreceksiniz. Bu cins işletmeler, yapım sürecinde ve bereketlilikte, nitelik hakimiyette, stok idaresinde, ürün ambalajlamada, sipariş işlemede, nakliyede ve malzeme taşımada iyileştirmeler konusunda kılavuzluk sağlar. Aynı an ve biçimde proje yönetimi de lojistik çözümlere gereksinim dinler. Proje idaresindeki yaygın sınırlamalar, ölçek, zaman ve finansman veya iş lojistiği ile alakalı sınırlamaların aynısını gerektirir. Zaman sınırlaması, bir projeyi asıllaştırmak için mevcut olan zaman çerçevesini ifade eder. Maliyet sınırlaması, kısıtlaması koyar.

Cihangir kurye iş yapım lojistiği bu, baştan sona tedarik zinciri süresince hareketi optimize etmek ve idaremekle alakalıdır. Yapım lojistiği görevleri organizasyon prensipleri, tasarılama, geliştirme tasarılaması ve hakimiyet ile ilişkilidir. Bu, bitmiş ürünlerin müşteriye taşınmasını içerir. Sipariş harekâta, depolama ve nakliyeden oluşur. Sektörün başlıca alt sektörleri hava taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, deniz yolu ile taşımacılığı ve karayolu taşımacılığı olup, ayrıca; depolama ve taşıt onarımını sağlar. İş dünyası geliştikçe, lojistiğin bu tanımı yönetimi daha da gerektirdi ve tedarik zinciri oluştu.

Cihangir Moto Kurye

Cihangir moto kurye proje için tahsis edilen para ile alakalıdır. Ölçek sınırlaması, projenin son sonucunu oluşturmak için zorunlu adımlara atıfta bulunur. Lojistik deyimi ve faaliyetleri silahlı güçlerle başlamıştır. Askeri terimlerle lojistik, askeri personele donanım ve malzeme sağlama sistemini içerir. Bir iş ilkesi olarak Lojistik Yönetimi, 1980’lerde, giderek küreselleşen bir tedarik zincirinde kuruluşlara kaynak sağlama ve ürünleri taşıma konusundaki artan karışıklıkla geliştirildi. Bu günlerde, ticaret endüstrisi, mülkün kaynaktan varış noktasına tesirli bir işlem biçimde taşınmasını sağlamaya çalışıyor.

Özellikle taşımadan sonra depolanmasını göstermek için bu terimi kullanıyor. Tedarik zinciri, nakliye, sevkiyat, mülk alımı, depolama ve tüm genel hakimiyeti kapsayan bu prosedürün ehemmiyetli bir istikametidir. Kısacası, durağan veya hareketli envanter yönetimi şeklidir. Lojistik idaresinin başlıca alanları şunları içerir. Tedarik lojistiğiBu, satıcıları tanımlamak ve mülk ve hizmet sevkiyatı için uyuşmaları ziyaret etmek için uygulanan sürecin tamamıdır. Pazar araştırması, zorunlu tasarılama, inşa etme veya satın alma kararları, olur. Tüm bu satıcı yönetimi ve satın alma gibi görevlerden oluşur.

Moto kurye muhtemelen geçen haftalarda yayınlanan lojistik yönetimi kulalnılıyor. Üçüncü taraf lojistiği geçmişte firmanın kendi içinde olan ve asıllaştırılan lojistik görevlerini uygulamak için işe alınan firmalardan oluşur. Misal, bir şirket mülklerini ihraç etmek istiyorsa, dağıtım işleri ve lojistiğine dayanakçı olması için bir lojistik çözümleri tedarikçisini işe alabiliyor. Günümüzde, kapsamlı tedarik zinciri çözümleri her daim şekilde işlem tasarlamak, çok önemlidir. Yani geliştirmek ve işletmek için uzmanlığı ile farklı firmaları birleştiren dördüncü taraf lojistiği tam bir geliştirme güzergahında olmaktadır.

 • Cihangir kurye tanıdık arayüzünü kullanarak yani çalışıyor
 • Ayrıca yiyecek maddelerinin zahmetsiz montajı ve yönetimi.
 • Fihrist modunu veya lokanta menüsünü kolaylıkla faalleştirin.

Cihangir Acil Kurye

Cihangir acil kurye lojistiği ismi verilen uzmanların gelişmesine yol açtı. Bu cins liderlik, kaynak bulma, satın alma, dönüştürme ve lojistik idare faaliyetleri ile alakalı tüm faaliyetlerin planlanmasını ve idaresini kapsar. Daha da ehemmiyetlisi, tedarikçiler, aracılar, üçüncü taraf hizmet sağlayıcılar ve alıcılar çoğaldı. Yani olabilen kanal ortaklarıyla koordinasyonu ve işbirliğini de içerir. Bağlantı, ticaret ve kişisel ilişkiler sebebiyle, sınırlardan kurtulmak ve uluslararası mülk ve hizmet taşımak çok daha kolay hale geldi. Sonuç olarak, dünya çapındaki nakliye hizmetleri endüstrisi, gelişmeye başladı.

Özellikle nakliye ve dağıtım prosedürlerini tesirli bir biçimde planlayabiliyor. Yani reelleştirebilen ve geliştirebilen uzmanlara daha da büyük gereksinim dinlemektedir. Lojistik uzmanlarına müteveccih bu küresel arz, mükâfatlandırıcı kariyer fırsatları sunuyor. Ancak girilmesi son derece rekabetçi bir pazar olmaya devam ediyor. Bu sebeple, genç idareyicilerin eğitim ve bilgi konusunda gerçekten süratli bir başlangıç ​​yapması gerekiyor. İstanbul çapında en çok arz gören nakliye hizmetleri kariyerlerinden gidiyor. Yani tedarik zinciri yöneticisi pozisyonu, ticaretle alakalı rastgele olmaz.

Acil kurye bir işletmede en ehemmiyetli roller arasındadır. Nakliye tasarılamasından mülk dağıtımına, depolamaya, gerek olur. Ama bu ürün yapımının tasarım edinilmesine ve alıcı hizmetlerinin denetlenmesine kadar gidiyor. Artık tüm operasyonu idare ediyor. İlçe çapında nakliye son derece karışık teknolojiler tarafından hakimiyet ediliyor. Onları çalıştıracak uzmanlar olmadan doğru biçimde çalışması pek olası galiba değildir. Teknoloji pratik olarak tüm tesirli lojistik şirketlerinde kritik bir unsur haline geldiğinden, bu süreçlerde ve yazılımlarda hünerli olan lojistik uzmanları son derece kıymetli varlıklardır.

Cihangir Hızlı Kurye

Cihangir hızlı kurye 60 dakikada teslimat yapan bir motorlu kurye hizmetidir. Tüm belge ve kolileri istenilen adreslere banal müddetten çok daha süratli bir biçimde sizlere eriştirmektedir. Express toplamda iki saat içinde belge ya da kolileri alıp adrese teslim etme operasyonudur. En süratli çalışan kurye hizmeti olarak öğrenilmektedir. Sektörde en yoğun şeklide kullanılan motorlu kurye sistemidir. İşletmemiz bu ideal bi sistemi geniş olanaklarla sizlerin istifadesine sunmaktadır. En ehemmiyetli kolileri taşımak için kullanılan vip taşıma çok az zamanı olup bi acil biçimde yetişmesi gereken belge ya da kolileri taşımaktadır.

Unutulan ya da yetişmesi gereken ehemmiyetli belge ya da eşyalar bu kurye hizmetiyle taşımaktadır. Bu iş için özel ekipmanlı ve çok süratli motosikletler kullanılmaktadır. Kısa mesafede 15-30 dakika gidiyor. Özellikle uzun mesafeleri ise 35-40 dakikada teslim hakikatleşmektedir. Vip taşıma değişik işlere göre daha yüksek fiyatla yapılmaktadır. İşletmemiz faaliyet gösterdiği sektörde sizlere makul maliyetlerle hizmet vermektedir. İşletme olarak kaliteli ve güveniliuor. Ama bize erişmenizi sağlayacak biçimde aradaki manileri ortadan kaldırmakta. İş olarak aramızdaki manileri ortadan kaldırmak için çalışıyor.

Özellikle üzerimize düşeni yerine getiriyoruz. İki adres arasında kutu taşıma hizmeti veren şahıslardır. İş üzerinde bulunan iki adres arasında kutu taşıma hizmet veriyor. Kuryelerimiz firmamızda görev alıyor. Alanında iş vermekte olan işletmemiz geniş çalışma hakikatleştirmektedir. Sizler de şirketimizin vermiş olduğu bu çalışmalardan faydalanabilirsiniz. Son zamanların en çok hizmet veren görevlilerinden biridir. Sahip olduğu özelliklerle bir hayli avantajı beraberinde getirıyor. Güvenle seçim edilebiliyor. Kolisini kuryeyle yollamak ya da kuryeyle teslim almak isteyen kutu sahipleri hangi şirketle çalıştığına dikkat etmelidir.

 • Cihangir kurye özelleştirilebiliyr alternatifler için değişken maliyetlerin yani kolay tercihi.
 • Gelişmiş alıcı alternatifleri için hudutsuz öğe eklentileri görüntüleyin fakat dikkat ediliyor
 • Gelişmiş şahsileştirme için kancalarla kapsamlı özelleştirme yani verilen bu alternatifleri.

En Hızlı Cihangir Kurye

Cihangir kurye hepsi bir arada gönderim uygulaması, teslimat siparişlerini idaremek için merkezi bir merkez sağlar. Teslim alma ve teslimat bilgilerine ilişkin hakikat zamanlı görünürlük sayesinde, olur. İş sürücüleri siparişlere yararlı bir biçimde soyabilir ve teslimat süreci süresince konumlarını takip edebilirsiniz. Yani temelleri üzerine inşa edilmiş, WordPress için güçlü ve varlıklı özelliklere sahip, çok satıcılı bir yani pazar eklentisidir. Özel kurye gibi popüler platformlara eş şekilde kendi hayalinizdeki pazar yerini kolayca oluşturabilirsiniz. Bu eklenti, meselesiz bir montaj süreci ve asgari yapılandırma olur.

Çözüm, güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmak isteyen lokantalar ve yiyecek şirketleri için ehemmiyetli bir eklentidir. Kullanıcı arkadaşı artık bir arayüzü, güçlü özellikleri ve iş ile meselesiz entegrasyon kabiliyeti yardımıyla çalışıyor. Yani, çevrimiçi yemek siparişi ve teslim alma sürecini kolaylaştırarak alıcı memnuniyetini artırır ve harekâtları kolaylaştırır. İş lüzumları sunarak pazarınızı dakikalar içinde kurmanıza imkân tanır. Daha güçlü özelliklerini ek özelleştirmeler ve geliştirmelerle birleştirir. Dikkate değer özelliklerden kimileri şunlardır. Kapsamlı satıcı yönetimi satıcılara ürünleri, siparişleri, gönderimleri.

Hızlı kurye yiyecek tabanlı dağıtım şirketleri için özel olarak planlanmış, kullanıcı arkadaşı bir WordPress eklentisidir. WordPress ve temelleri üzerine inşa edilen bu eklenti, rahat montaj ve yönetim için hatasız entegrasyon ve tanıdık bir arayüz sunar. Kolaylaştırılmış sipariş süreci ve daha aşırısı üzerinde hakimiyet sahibi olmalarını sağlayan, varlıklı özelliklere sahip bir satıcı hakimiyet oturumu sağlar. Satıcılar mağazalarını tesirli bir şekilde idareyerek hatasız ve şahsileştirilmiş bir tecrübe sağlayabilirler. Gelişmiş modüller ve geçimlilik. Gönderi takip edeni, ürün İthalatçısı ve toplu yığın İdareyicisi şeklinde.

Cihangir Kurye İşlemleri

Cihangir kurye firma anında yiyecek sipariş etme merkezleri haline gelmesi sağlayarak alıcıların menüleri çevrimiçi olarak görüntülemesine ve seçim ettikleri teslim alma zamanlarını seçmelerine imkân tanıyor. Eklenti, birden fazla ödeme ağ geçidiyle meselesiz bir alışveriş sepeti ve ödeme tecrübesini kolaylaştırmak için güçlü özelliklerini kullanır. Premium eklentiler kullanıyor. Yani gelişmiş modüller ve rezervasyonları sağlanıyor. Buluşmalar, üyelikler ve benzer biçimde popüler uzantılarıyla geçimlilik sunar. Bu modüller satıcılarınızın hünerlerini geliştirir. Ve özellikle piyasa içinde iş işlemlerini kolaylaştırır.

Süratli e-ticaret montajı dokan, işinizi başlatmanın ve komitelerle kazanmaya başlamanın en süratli yolunu sağlar. Dijital, fizyolojik ve daha değişken ürünler de dahil olmak üzere çeşitli ürün cinslerini destekleyerek çok muhtelif alıcı lüzumlarını karşılamanıza imkân tanır. Kapsamlı pazar yönetim sağlanıyor. Elastik kurul sistemikurulları sabit meblağlar, yüzdeler, satıcı satışları, ürün maliyetleri, kategoriler ve hatta burda abonelik seviyeleri şeklinde çeşitli kriterlere göre tanımlamanıza imkân tanıdığı olan elastik bir kurul sistemi sunar. Bu size kazanç paylaşımı üzerinde tüm egemenlik sağlar ve kurul ilgineir.

İstanbul kurye gıda mağazanızı, besin alt menüsünde bulunan premium eklentilerle geliştirin. Bu eklentiler, hizmet saatleri, whatsap sepeti entegrasyonu, olur. Ayrıca zamana dayalı menüler, konuma nazaran teslimat oranları çıkar. Ve daha aşırısı şeklinde temel özellikleri kapsar. Kısa kodlarla özelleştirme yapılarını özel iş gereksinimlerinize göre uyarlamanıza imkân tanır. Çok istikametli gönderi yönetimi ile gönderisini yönetimi üzerinde kapsamlı hakimiyete haiz olmuş olursunuz. Gönderim fiyatlarını bölgelere, ülkelere, mesafeye, ağırlığa ve gönderim işini sınıflarına bakılırsa kolay yapılandırabilirsiniz.

 • Cihangir kurye premium versiyon özellikleri hem alıcılar aynı zamanda işlem oluyor.
 • Ayrıca mağaza sahipleri için teslimat ve teslim alma tecrübesini daha da işi geliştiriyor.
 • Çok rakamda ek özelliğin kilidini açmak için eklentinin premium versiyonuna yükseltiyor.

Usta Cihangir Kurye

Cihangir kurye gıda öğelerinizin görünümünü özelleştirmek için muhtelif kısa kodlar sağlar. Kısa kodlar, muhakkak kategorilerin hemen iş gösterilmesinden arama alternatiflerinin ve ürün ölçülerinin hakimiyet edilmesine kadardır. Yani çevrimiçi yiyecek mağazanızın oluşan bir görünümünü özelleştirmek için elastiklik sunar. Doğal, pazar yerinizi yararlı bir halde idaremek için kapsamlı özellikler sunar. Satıcılar, işin ürünlerini ve siparişlerini egemenlik edebilecekleri mağaza sergeninde şahsileştirilebiliyor. Ama şahsileştirilebilir egemenlik oturumlarına bi işlem sahiptir. Arka uç ulaşımı idareyiciyle hudutludur.

Özellikle bu da tehlikesiz ve akıcı bir tecrübe sağlar. Genişletilmiş özellikler ve entegrasyonlar doğal, pazarınızı geliştirmek için bir takım ek özellik ve entegrasyonla beraber kazançları. Dokan kapsamlı bir alıcı mobil uygulamasıyla kurye pazaryerinizdeki alışveriş tecrübesini daha geliştirin. Sürücüsü uygulaması hakikat zamanlı sipariş takibi ve idareyici, satıcılar, alıcılar ve teslimat sürücüleri arasında senkronize ediyor. Firmalar ve kuryeler olmayan bir sistemle teslimat idaresini kolaylaştırın. Otel temasıyla birleştirerek otel rezervasyon yönetimi sitenizi iyi hatasız hale getirin. Kolay işleri asla zorlaştırmayın.

Eklenti ek olarak ülkeye ve posta koduna dayalı engellemelerı da destekleyerek satıcılar ve alıcılar için özelleştirilebiliyor. İşlerin tarafından desteklenen kapsamlı ve çok istikametli bir çok satıcılı pazar eklentisidir. İster yeni kurulmuş bir kuruluş, isterse istekli bir girişimci olun, bu zaferli bir çevrimiçi pazar oluşturmak ve idaremek için ihtiyaç duyulan taşıtları ve özellikleri sağlar. Kapsamlı satıcı yönetimi marifetleri, iyice elastik kurul sistemi, gelişmiş modüller, olur. Çok istikametli gönderi yönetimi ve popüler eklentilerle hatasız entegrasyonuyla olmayan ve büyüyen bir e-ticaret ekosistemine imkân tanır.

Uzman Cihangir Kurye

Cihangir kurye çok satıcılı pazar eklentisi sağlam temeli üzerine inşa edilmiş, WordPress için güçlü bir ön uç çok satıcılı pazarını eklentisidir. Doğal benzer biçimde popüler platformlara eş şekilde kendi pazar yerinizi 30 dakikadan kısa müddette zahmetsizce oluşturabilirsiniz. Yani ‍işin alma zamanı saat eklentisi, olabiliyor. Alıcılara ödeme operasyonu esnasında seçim ettikleri teslimat yada teslim alma tarihlerini ve işin saatlerini seçme elastikliği sağlayarak çalışıyor. Yani mağazanızı geliştirmek için planlanmış güçlü bir uzantıdır. Kapsamlı özellikleriyle bu işi eklenti, teslimat ve teslim alma alternatiflerini sağlar.

Özelde işlemelrin iş idaresini kolaylaştırarak hatasız bir alıcı tecrübeyi sağlar. Fiyatsız versiyon özellikleri oluyor. Eklentinin fiyatsız versiyonu, teslimatı ayarlamak ve teslim alma zamanı ve saatini seçmek için temel işlevsellik sunar. Alıcılar istedikleri teslimat yada teslim alma zaman ve tarihlerini ve saatlerini kolayca seçebiliyor. Yani mağaza idareyicisi olarak siz ise fertsel sipariş sayfasından bu alternatiflerin zaman ilede kullanılabilirliği üzerinde tüm hakimiyete sahip olmuş olursunuz. Tarih ve saat alanlarını lüzumlu yada isteğe bağlı hale getirebiliyor. Bu işi seçim ettiğiniz tarih ve saat şeklini yani seçebiliyor.

Acil kurye tarafından desteklenen, WordPress için inanılmaz bir çok satıcılı pazar eklentisidir. Süratli ve yararlı bir şekilde sağlam ve zengin özelliklere sahip bir çevrimiçi pazar oluşturmanızı sağlar. Kullanıcı arkadaşı arayüzü, kapsamlı idare marifetleri ve kapsamlı özellik ve artı bi entegrasyon yelpazesiyle e-ticaret sektöründe varlık göstermek isteyen teşebbüsçüler ve şirketler için ideal çözümdür. Yani ve hafta sonu müsaitliğini yapılandırabilirsiniz. Ek olarak eklenti, temanızın seçimiyla hatasız bir biçimde bütünleşerek görsel geçimlilik sağlar. Yani bu işin mobil aygıtlar için optimize edilmiş duyarlı tasarım.

 • Cihangir kurye saat dilimine dayalı teslimat detayları her zaman gerekenden yani çok olur.
 • Seçilen saat dilimine nazaran tarih ve saat de dahil olmak üzere teslimat bilgilerini alıyor
 • İşleri ayarlayarak değişik saat dilimleri içinde doğru tasarılama ve koordinasyon sağlayın.

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu kurye 75 dakika içinde istediğiniz yere ulaşıyor. Biz bu vaziyete uygun maliyetleriyle kendimizi organize ediyoruz. Biz senelerin tam deneyimiyle siz değerli ziyaretçilerimizin karşısına çıkıyoruz. En köklü ve lider işletmemiz her süre teknolojik gündemi ve büyümeleri takip ederek sektörde liderliğini kimseye vermiyor. Her vakit alıcılarımıza üst düzey standartlarda hizmet vermekten artık çok büyük haysiyet ile dinliyoruz. Merkezi noktalarda bulunan çalışanlarımızla karşılamaktayız. Ayrıca en iyi hizmetimizi de son teknolojiyle donatılan meselesiz motosikletler ve geniş taşıt filomuz ile varız.

Günümüzde hemen her sektörde yoğun arz gören motor kurye hizmetleri daha da yaygınlaşmaktadır. Değişen ve büyüyen çağın lüzumların geçimli bir biçimde yenilenen motor kurye hizmetleri yaşamı kolaylaştırmaktadır.Kısıtlı bir zamanda istediğiniz belge ve kolileri adrese teslim ediyor. Yani istisnalı hizmetlerden sizleri istifade ettirmekteyiz. İlaç, yiyecek, tekstil ve daha pek çok sektör yanı gizeme müessesesel olarak alanlarda da kurye hizmetleri eriştirilmektedir. Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgede geniş alıcı kitlesine hitap etmekteyiz. Farklı özellik sizlerin gereksinimine göre istifadenize sunar.

Beyoğlu kurye bir ürün muhtelif sebeplerle iade edilebiliyor. Ancak iade edilen rastgele bir kutunun son emeli, ürünü ambara veya satıcıya güvenli bir şekilde geri getirmektir. İade süreci uzun ve meşakkatli bir süreçtir, çünkü süreci faydalı bir halde idareyebilecek bir kurye işlemi sağlayıcısı olmalıdır. Sizlere aralıksız hizmet vermenin haklı iftiharını yaşıyoruz. Ayrıca en ucuz ve en uygun hizmetiyle de karşınıza çıkmaktan büyük haysiyet dinliyoruz. Sektörde en nitelikli ve uygun taşıma tutarlarıyla sizlere hizmet vermek prensibiyle hareket ediyoruz. Bunun tam da sonucunda şipşak yani işlem gönderiliyor.

Taksim Kurye

Taksim kurye insanlara sunduğumuz hizmet çeşitleri çık fazladır. Sizlere sunduğumuz işleri en sağlam personellerimiz ile veriyor. Bütün bu faaliyetler motorlu, yaya ve tayyare kargo servisidir. Artık bu işteki ilk emelimiz güvenli olmaktır. Ek olarak her sektör içinde kullanılan her bir tür binlerce çeşit ürünü taşınıyor. Size yarınları taşıyoruz. Daha süratli dağıtım ortamı da sağlanıyor. Daha yoğun aylarda, daha da evvelden kararlaştırılan garantili ve süratlendirilmiş. Seçeneklerle taşıma işlevini en üst seviyeye çıkarın. İnternetten alışveriş sadece çoğalacak ve bu işler fakat artmaya her gün yani devam edecektir.

Sektör içinde uzun senelerdir faaliyet gösteren işletmemizdir. Yani sahip olduğu güçlü altyapı ile lider şirketler arasında artık yer almaktadır. Metropol şehirde yaşamanın dezavantajlarını ortadan kaldırarak sizlerin arz ve temennilerine en ideal biçimde karşılık vermekteyiz. İşletme kurye hizmetlerinde geniş yelpazede pek çok olanağı sizlerin istifadesine sunmaktadır. İşletme acil İstanbul içinde bireylere ve müesseselere güvenli ve süratli bir biçimde çalışmaktadır. Trafik yoğunluğundan en az etkilenecek biçimde ekipmanlı motosikletlerle hizmet vermekteyiz. Tüm teslimatı en kısa zamanda verilmesini sağlıyor.

Taksim kurye her türlü kutu ve belge eşeysel ürün ve eşyaları itimat ile taşımaktadır. En başta ise mutluluk ve sevinç taşıyor. Böylece her iş vaziyeti çözüyor. Bizim ile birlikte arzu ettiğiniz her şeyi rahat ve rahatlıkla gönderebilirsiniz. İstanbul içinden ve alan olarak Beyoğlu ilçesine kadar. Ve çevre semtleri başta olmak üzere taşıt olmayan yerlerde de çalışıyoruz. Özellikle aynı günde teslim imkânı sunan bir hizmet olmayı da başardık. Özellikle kutularınız ile adrese teslim ediliyor. Daha süratli ve daha nitelikli işlemler ile hayatı rebnkli kılıyor. Yani bu taşıma işleri olarak birey ve firmalara özel olarak hizmet veriliyor.

 • Cihangir kurye ile bu özellik, muhtelif coğrafi konumlardaki yani alıcılara rahatlıkla hizmet vermenizi sağlar.
 • Tarih ve saat için gelişmiş ayarlar ödeme sayfasındaki tarih ve saat alanları üzerinde daha çok hakimiyetin
 • Özellikle taşıma teslimat sevincini çıkarın. Bu alanları gerektiği şeklinde faalleştirin yada devre dışı vazgeçin,

Arayın

×