Moto Kurye | motokurye | En İyi İstanbul Moto Kurye

En İyi İstanbul Moto Kurye

İstanbul Hızlı Moto Kurye

En iyi İstanbul moto kurye firmaları hangileridir?

En İyi İstanbul moto kurye firmaları hangileridir? Yada tam tersi olarak İstanbul içinde bulunan en iyi 10 motorlu kurye firmasını size tanıtmaya çalışacağız. Sizler ister Anadolu yakasında oturanlar da isterse Avrupa yakasında oturanlar daha kolay olarak istediği firmayı buradan seçebilirler. Avrupa yakası kurye için ve Anadolu yakası kurye için burada bulunan istediğiniz firmaları mevcutta bulabilirsiniz.

İstanbul motorlu firmaları hangileri diye bir soru soracaksanız bu sorunun cevabını sizin yerinize biz araştırdık ve hazırladık. İşte bu insanların çoğunun gün içinde başka firmalarda çalıştığından dolayı o işlerini kendileri görecek zamanları da olmamaktadır. Bu yüzden kurye şirketlerini tercih etmektedirler.Bu açıdan bu demirden süvarilere çok iş düşüyor.  Kurye firmaları içinde en iyi 10 firması.

Mutlaka okuyun; Dudullu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; İkitelli kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

En İyi 10 İstanbul moto kurye firmaları ilk 3 hangileri

1 – Moto kurye nakliye ve dağıtım

En iyi 10 motorlu kurye firmaları bir. Sektör içinde ilk kurulan kurye firmalarından ilk iki sırada yer alan firmadır. Sektör içinde 1992 yılından itibaren var olan iki kurye firmasından biridir. Mecidiyeköy Şehit Ahmet Sokak No: 34 de bulunmaktadır. Yani sektör içinde uzun soluklu firmaların başında gelmektedir. Şuan tahminen yaklaşık 50 kişi civarında bir çalışanı mevcuttur. Artık bundan sonra bu iş için burayı da da arayabilirsiniz.

2- İstanbul moto kurye – istanbulmotokurye.com

En iyi 10 moto kurye iki. Sektör içinde 1995 yılından itibaren var olan firmaların başında gelen bu firma genel olarak İstanbul içinde çok etkili bir çalışmaya sahiptir. Genel yapı olarak eski kuryelerden iki arkadaşın kurduğu bu firma uzun soluklu firmaların başında gelmektedir. Şuan da piyasa içinde çalışan bir çok motorlu kurye elamanlarının mutlaka yolunun kesiştiği ve çalıştığı bir firmadır. 

3- Tem kurye servisi 

En iyi 10 moto kurye üç. Bu firma da uzun zamandır bu piyasa içinde çalışan firmaların başında gelmektedir. Daha sonra ismini değiştirerek Tem kurye ismini almıştır. Eski ismi ve yeni ismi ile kuruluş zamanları arasında bir bilgimiz olmadığından bir şey söyleyemiyoruz. Fakat bu isimde 2002 yılında hizmete başladığını söyleyebiliriz. Şu anda bu piyasanın en büyük firmalarından biridir.

4- Kuryetel

En iyi 25 moto kurye dört. İlk kurulan kurye firmasıdır. 1992 yıllarında başlayan serüvenleri bu güne kadar devam ediyor. Genel yapı olarak oturmuş bir kadroları vardır. Fakat son yıllarda büyük bir düşüşe geçmişleridir. İnternet sitelerini son yıllarda geliştirdiler. Bu yüzden büyük kayıp yaşadılar. Yinede eski güvenilir bir firmadır. En iyi 10 motorlu kurye firmaları yazımızda sonuç olarak kurye piyasasını çok seviyoruz

5- Moto kurye hizmetleri  – motokurye.org

En iyi moto kurye eski firmalardan biride bu firmadır. 2008 yılından itibaren çalışmaya devam ediyor bu firmada çalışanlar ilk sektör içinde var olan elemanlardan alıyor. Bir çok müşteri etkin etkin bir vazife gösteren bu firmada. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bu arkadaşlar dünya çapında çok hızlı hizmet sunmaktalar. Hizmetlerinde acil kurye yöntemini kullanmaktalar.

6- Motorlu kurye servisi – motorkurye.org

En iyi motorlu kurye firmaları internet sitelerinde üst sıralarda yer alan bir firmadır. Genel olarak devamlı üst düzey görüyoruz. Bundan önce listeye alıyoruz. Bundan dolayında bu piyasa içindeki büyük firmaların çalıştığı. Çok tecrübeli ve kurumsal olarak hizmet veren bu firma 2019 Nisan ayı itibariyle uzun zamandır aynı adresinde bulunuyor.

En İyi 10 İstanbul moto kurye firmaları son 3 hangileri

Konu ile alakalı;  Kavacık kurye ile nerelere paket yollanabilir?

Okumadan geçmeyin deriz; Beykoz kurye kaç dakikada teslim? 

7- İstanbul motorlu kurye – istanbulmotorlukurye.com

İstanbul motorlu kurye 2010 yılında kurulmuş güzel ve sağlam bir firmadır. Gösterdiği çalışmalar ile göz doldurmuş ve kısa zaman içinde yükselerek bu firmalar arasına girmiştir. Güvenli, dürüst ve ilkeli bir çalışma anlayışı içinde hizmet veren bu firmanın kurye elemanları gayet eski ve tecrübeli ekip üyelerinden oluşmaktadır. Yaptığı hizmetleri taktir etmemek elde değil. 

8- Alo kurye 

En iyi motorlu kuryeler en eski firmaların başında ilk beş sırada gelen firmadır. Atında Zamanında büyük başarılara imzaladı. Yüksek elemana sahip olduğu yıllar geniş alana hizmet vermişlerdir. Fakat bu firmamız da eskilerden sayılsa da geçene geçenlerde aradadır. 1995 yılından itibaren itibaren bu sektör içinde var olsa da ilk sektöre giriş yapan firmalardan. Yani bu firma da çalışmak için ideal firmalardan.

9- Motorlu kurye servisi 

En iyi motorlu kurye firmaları bu firmamızı gene internet üzerinden aramalarda üst sıralamada olduğu için listemize aldık. Firma hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasak ta kendileri hakkında kötü bir izlenim yada bir olay duymadık. Sektörlerdeki çalışan güzel bir firmadır. Müşteri potansiyeli ve portföyü geniş olan firmalarından. Böylece bu firma ile de çalışma imkanı bulabilirsiniz.

10- Ansa kurye servisi

En iyi motorlu kurye bu firmamız da gene eski arkadaşların bir araya gelinmesi ile birlikte bir firmadır. Daha sonra belirli aralıklar ile hizmet vermiş sonradan devamlı hale gelmiştir. Şu andaki sahibi Sinan Çakır tarafından yönetiliyor. Genel yapı olarak internet reklamcılığı, hizmet veren firmaların açılıyor. Güzel ve temiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

En İyi 10 İstanbul moto kurye firmaları hangileri

En iyi moto kurye böyle çalışmalarımız ilerleyen bir zamanda devam ediyor. En iyi 100 kurye firması makalesinde çok yakında yayına girecektir. Tüm kurye meslektaş arkadaşlara kazasız, belasız, bereketli hayırlı işler diliyorum. En iyi kurye şirketi makalemiz bitmiştir. Beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı unutmayın. Şimdiden sizlere çok teşekkür ediyoruz. Böylece insanları aydınlatmaktır.

En iyi acil kurye firmaları. Şu anki durumları ve elaman sayıları ile araştırma yaptık. İşte bu kriterler başta olmak üzere ilk 25 firmayı oluşturmaya çalıştık. Şu ana kadar size hizmet veren ilk 10 kurye firmasını yazdık. Şimdide geriye kalan son diğer listede olmayan bütün  motorlu kurye firmasını daha sonra İnşallah paylaşmaya çalışacağız. Fakat şimdi buradan istediğiniz firmayı seçiniz.

En iyi motorlu kurye olarak burada sizlere tanıttığımız ve tüm link verdiğimiz firmalar ise sizden habersiz bu listeye sizi yazdım diye bana geri dönüşüm yapabilirler. Ancak böyle makaleler onun sektörde olduğu için kızmanız gerekmiyor. Kırılmaca darılmaca yok. Bizler mesleğimizi icra etmekten mutluyuz. Bizde elimizden geldiğince bunları sizin ile paylaşmak istiyoruz.

En iyi hızlı kurye böyle çalışma ilerleyen zamanda devam ediyor. En iyi 25 moto kurye makalesinde çok yakında yayına girecektir. Tüm kurye meslektaş arkadaşlara kazasız, belasız, bereketli hayırlı işler diliyorum. Bu moto kurye şirketi makalemiz bitmiştir.Böylece bunu beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı unutmayın. Artık size açıklıyoruz;  en iyi 10 motorlu kurye buradaki linkler.

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Bir cevap yazın