İçeriğe geç
Moto Kurye | Beşyol Kurye

Beşyol Kurye

Beşyol kurye hizmetini sunan firmamız profesyonel bir çalışma yürütmekteyiz. Yani bu çalışma çabuk olup, öncelikle müşteri en çokta memnuniyeti için güvenli bir teslimat gerçekleştirmektedir. Bu alanda yıllardır hizmet sunan firmamızın başarısını ise yüksektir. Burada olumlu yanıtlar aldığı ve sürekli irtibatta kaldığı müşterileri fazlasıyla belirtmektedirler. Başta güvenli bir hizmet esas alan firmamız, daha sonrasında verimli, hızlı ve edepli bir hizmetin adresi konumuna gelmiştir. Hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimiz en mutludur.

Lojistik alanındaki her tülü samimiyetimizden ve her alanda gösterdiğimiz duruşumuzdan insanlar memnun olur. İşte bundan dolayı bizleri her zaman taktir ederler. Yani bizlerden daima memnun olup, firmamızla daha geniş alanlarda çalışmayı hep tercih etmişlerdir. Her zaman bütün özen ve hassasiyetimiz müşterilerimize ve onların paketlerine yöneliktir. Sıradan çalışan değil özel seçilmiş kuryecilerin bulunduğu işi firmamızda, güven olur. Daha sonra esas çalışan bakış açımızda tam güveniliyor. Özellikle samimi ve tecrübeli bir kadro yer almaktadır.

Beşyol kurye olarak firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın hem internet adresinden hem de müşteri hizmetleri iletişime geçerek bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca firmamızın müşteri için oluşturduğu mail adresini de direkt olarak kullanabilirsiniz. Bölgenin en güçl firması olarak şehir içinde başka bir noktaya aynı gün teslim edilmesini istediğinizde de biz varız. Bütün  gönderilerinizin kategorisi ile hakkında firmamız herhangi bir sınırlama koymaz. İstediğiniz malzeme ve her türlü yasal gönderiyi bize güvenle işi teslim edebilirsiniz.

Beşyol Moto Kurye

Beşyol moto kurye ile bu kadro içerisinde en hızlı teslimat ise motorlu kuryecilerimiz sayesinde sağlanmaktadır. Hem kendi güvenliklerini hem de paketlerin güvenliği sağlarlar. Zaman zaman işlerin güveni için zorunda olan bu teslimatçılarımız, her zaman hizmetinizdedir. Bizle iletişime geçmeniz durumunda aynı dakikalar ya da aynı saatler içerisinde geri dönüş alabilmektesiniz. Kesintisiz bir iş müşteri menun etme hattında devam etmektedir. Bu iletişim noktalarından hangisiyle iletişime geçerseniz geçin samimi olan çok özel bir karşılama olur.

Gerekli sorularınız ise yine ayrıntılı ve samimi bir şekilde cevaplandırılmaktadır. Her konuda güvenilir, profesyonel ve hızlı bir hizmet için işi firmamızın iletişime hemen geçin. Artık web adreslerini kullanarak motorlu, yaya ve diğer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firmamızı tüm büntesi içindeki lojistik taşıma hizmetleri kapsamında evrak, belge, dosya gibi gönderiler gönderebileceğiniz gibi mağazanızda sattığınız işi giyim, zücaciye hatta gıda ürünlerini dahi güvenle bize teslim edebilirsiniz. Buralarda çalışma esnasındaki hız ve güven bizden sorun.

Moto kurye uygulamamız en büyük avantajlarından birisi hızlı olmamızdır. Bugünden sonra da aynı doğrultuda ilerlemeye artık çalışmakta. Müşterilerimize her alanda büyük kolaylık sunuyor, yaşam standartlarını değiştirmeyi gaye ediniyoruz. Ancak daha iyi bir hizmet almak için sizin de üzerinize düşen bazı hususlar vardır. Ancak hizmet talebi oluşturduktan sonra paketinizi görevli kapınıza gelmeden önce hazır olan olmalı. Aksi takdirde teslimat süresinde de bir kaç çeşit aksamalar olur. Çünkü alınan tüm paketler için verilen süre artık önemlidir.

Beşyol Acil Kurye

Beşyol acil kurye kanun ve yasalara bağlı profesyonel bir firma olduğumuzdan taşınma öncesinde paket içeriğini kuryemize bildirmek ile durumundasınız. Bu sayede büyük bir hassasiyet ve güvenle paketinizi ulaştırılması gereken noktaya en kısa sürede ulaştıracaktır. Bu işin konuda ne gerekiyorsa bu durumu firmamıza ilettiğinizde gönderileri sorunsuz şekilde karşı adrese teslim edin. Taşıma sırasında paketinizin açılması, zarar görmesi ya da zedelenmesi söz konusu değildir. Bu konuda personellerimiz büyük bir hassasiyet ile kişilere davranır.

Şirketimiz sizlere sağlam ve düzgün bir taşıma hizmeti sunar. Firmamız müşteri memnuniyetini sadece hızlı ve güvenli hizmet anlayışı ile bir değil, her yönden sürdürüyor. Aynı zamanda uygun fiyat seçenekleri ile de sağlamayı hedefler. Yani gayet makul ve sabit fiyatlar vardır. İleti büyüklüğü gibi etkenlere bağlı olarak değişebilir. Ancak bu değişkenlere göre de olsa firmamız, optimum fiyatlar ile sizlere sabit kur durumu belirlemiştir. Artık kaliteli ve ekonomik kurye hizmetleri sunar. Böylece size en yakın olan kurye elemanımız sizlere yönlendiriliyor.

İstanbul kurye işlemi ile her türlü işi hemen taşıyabiliyor. Böylece evinize, mesai saatleri dışına, hafta sonlarına iş taşımak mecburiyetinde kalmıyorsunuz. En acil işlerinizde kuryelerimizin yardımı ile paketlerinizi taşıtıp çalışmaları teslim ederek tamama erdirebiliyorsunuz. Siz de profesyonel kurye hizmetlerimizi en uygun fiyatlarda almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha sonrasında alıcı adresleri direk bilgilerini eksiksiz ve açık şekilde vermelisiniz. Böylece personelimiz iki konum arasındaki mesafeye göre size teslimat süresi verir.

 • Beşyol kurye kabul etmeyi veya ödemeyi yalanlaması halinde, geri iade oluyor.
 • İade edilecek adresinin bulunmaması vaziyetinde, zarf, postanede arz ediliyor
 • Mektupların bir araya gelmiş olduğu bir kısım olan bürosuna teslim edilecektir.

Beşyol Hızlı Kurye

Beşyol acil kurye herkese hitap etmeyi başarmakta, güvenilir çözüm ortağınız olmaktadır. En ideal uygulamaları her birisi kuryelik işinde uzman, tecrübe sahibi, işini severek yapan ve kendisini devamlı geliştirmeye devam etmekte olan bir ekiple devam ettiriyoruz. Piyasa içine baktığımız zaman bir durgunluk. Çünkü pandemi süreci biraz daha süreceğe benziyor. Birinci dalga, ikinci dalga derken üçüncü dalga da geldi çattı. Ölümler ve hastalanma maalesef daha da arttı. Rabbim müslüman ve mazlumun İnşallah her zaman yardımcısı olsun.

Acil evraklar veya koliler için bu servislerimizden yararlanabilirsiniz, bu sayede servis personellerimiz kargonuzu en süratli biçimde sizlerede eriştirirler. Dileyenler için standart teslimat dileyenler içinse daha süratli alternatiflerimiz ile en kısa müddet içerisinde teslimat yapan kurye işletmesi olmanın haklı şerefini yaşıyoruz. İşletmemizi seçim eden alıcılarımız için süratli teslimat güvencesiyle hizmet sunmaya hala devam ediyoruz. Yalnız firmamız bu sektör kapsamında uzun senelerdir faaliyet göstermektedir. Deneyimimiz ve işimizi en iyi biçimde yapıyoruz.

Lojistik sağlayıcı taşıma yapan elemanlarımız sayesinde alıcı memnuniyetini en iyi biçimde sağlıyoruz. Süratimiz ve teslimat mevzusundaki iş zaferimiz ile öne çıkıyoruz. İşimizde gösterdiğimiz üstün performans sayesinde kurye şirketleri arasında lider bir marka olarak yolumuza hep devam ediyoruz. Sektöre giriş yaptığımız ilk günden bu yana alıcılarımıza en iyi hizmeti sunmayı misyonumuz olarak görmekteyiz. Teslimat hizmetlerimizi en iyi biçimde yapabilmek ismine deneyimli servis personelleri ile çalışmaktayız. Samimiyet diline oldukça umursamak.

Beşyol Özel Kurye

Beşyol kurye taşınan mektubun en son bulunduğu operasyon merkezinin izini sürebilirler. Son yada son mil teslimatı, bir gönderinin son dağıtım merkezinden akdikeninin kapısına kadar olan yolculuğunu ifade eder. Yani size yollayana iade edildi veya;yetersiz damganın daha parasını ödemek zorunda duracak. Ödemek zorunda kalacağı maliyet postaneye bağlıdır. Çoğu vaziyette akdikeni, mektubun pul maliyetine denk bir fiyat ödeyecektir. Ancak damgasız mektup için tamamlanmamış posta fiyatı sebebiyle ek fiyat ödemesi de çoğu kez gerekebilir.

Bir çok daldaki ödemeyi yalanlarsa, mektup yollayan olarak size iade edilecektir. İlk yollayan olarak siz, lüzumlu fiyatları karşılamak zorunda kalacaksınız. Damgasız postaları yollayıcıya iade edilmesi ne kadar sürer? Yollayıcıya geri teslimatın süresi varış noktasına bağlıdır. Damgasız zarfın yollayıcıya iade edilmesi genellikle birkaç günü bulabilir. Kargo firmalarının varsayımı teslimat vakitlerine buradan göz atın. Mektubun üzerine posta pulu koymayı unutursanız yapabilecekleriniz. Özelliklede mahalli postacıya müracaat ediyor. Postaneye müracaat ediyor.

Muhatabı konum hakkında bilgilendirin. Sualin galibiyetle çözüleceğinin garantisi yok ama önerilenlerden birine vaziyeti açıklayabilir ve işi mektubu size geri vermelerini isteyebilirsiniz. Böylece üzerine damga vurabilirsiniz. İade adresi olmadan damgasız bir mektup yollayabilir. Genel olarak damgasız mektup yollamanızı meneden bir yasa yoktur. İade adresi olmadan damgasız bir mektup yollarsanız, zarf, zarfın iç üzerinde işaretlenen varış adresine teslim edilecektir. Daha sonrasında alıcılarının mecburen bu posta fiyatını ödemesi gerekecektir.

 • Beşyol kurye nakliye sırasında takılıp kalması vaziyeti geri ödeme alma hakkım var mı?
 • Varsayımı teslimat müddetinin bütün olarak bir varsayım bulunduğunu usta yakalıyor
 • Koli gidişatı hemen değişmediyse ürkü yapmayın, kutu ne kadar süre transitte kalacak?

Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece kurye gönderiler gönül rahatlığı siz yorulmadan gitmesi gereken adrese ulaşmış olur. Gönderi zamanında teslim edilmesi elbette kuryemizin ve firmamızın sorumluluğundadır. Sizin de iletiler teslim edilemediğinden dolayı iş yükü artmasına neden olur. Böylece her hava şartında, kar yağmur, gece gündüz demeden zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir. Sizde paketlerinizin güvenli bir şekilde teslim alınıp teslim edilmesini istiyorsanız tereddüt etmeyin. Artık doğru adresten yardım almak için hemen merkeze ulaşın.

Tüm servis personellerimiz kargo teslim işlerini en özenli biçimde yapmaktadırlar. Bu sayede aradığınız güvenilir ve süratli kargo teslimat ile hizmetini yetersizsiz bir biçimde sizlere veriyoruz. Teslimatlarımızda da profesyonel bir biçimde çalışan personellerimiz sayesinde zaferimize devam ediyoruz. Tüm servis personellerimiz üstün bir performans göstererek işlerini en iyi biçimde yapmaktadırlar. Güler suratlı hizmet işi kavrayışını özümseyen servis personellerimiz sayesinde sizlerin memnuniyetini sağlamayı sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veriyoruz.

Küçükçekmece kurye hizmet sırasında hassas olmanız konulardan bir diğeri ise adres bilgilerini doğru ve eksiksiz vermenizdir. Özellikle alıcı adresini eksik ya da hatalı verdiğinizde adresi bulmak da zorluk çekebileceğini gibi iş teslim. Artık taşımada her açıdan kolaylık var. Tüm işte bilgileri vererek hizmet talebi oluşturduğunuzda en kısa sürede kuryeler gönderi almak için kapınızda olur. Sizden teslim alınan paketin yola çıkar ve size söz verilen zaman dilimi içinde alıcısına teslim edilmiş olur. Bu gibi durumlar lojistik taşıma hizmet kalitenizi düşürmeyiz.

Atakent Kurye

Atakent kurye taşıma amacı ve işleyişi nasıldır? Buradaki her daim belirli bir işleyiş çerçevesinde sizlere sunulur. Firmamıza ulaşarak araçlı, motorlu ve yaya hizmeti talep ettiğinizde gelıyor. Ama öncelikle işlemleri sağlayıcı personelimize konumunuzu bildirmeniz gereklidir. Size verilen onlarca taşıma lojistik hizmeti daha acil gönderileriniz içindir. Bu uygulama tarafımıza ulaştığınız anda size en yakın arkadaşımız bari adresinize yönlendirilir ve paketi teslim alır. Hemen teslimat için harekete geçer ve 50-80 dakika içindeher teslimat gerçekleşiyor.

Müessesesel hizmet; gerek iş gerek fertsel gereksinimlerinizde en ideal ve en ucuz bütçe arkadaşı olan çözümleri üretiyor. Uygulamamız ile burada ikamet edenler için acil taşınması gereken kolilerine müteveccih bir hizmettir. Aşinayı gibi İstanbul’un önemliyerlerinden birisidir ve binlerce şahsa, işyerine ve şirkete konut sahipliği yapmaktadır. Her gün gerek müessesesel gerekse fertsel kolilerin bir adresten başka bir adrese taşınma lüzumu doğmaktadır. Her ne kadar taşımacılık dendiği zaman çoğu şahsın ilk olarak kargolar gelse de kolay taşıyor.

Atakent kurye hizmeti alırken nelere dikkat etmelisiniz? Piyasada çalışan şirket olarak sizlere kusursuz ve yenilikçi hizmet sunarız. Yani hep daha iyi bir hizmet vermek adına kendimizi sürekli yeniliyoruz. Yani eski kafalı değil, yeni kafalı olarak modern şekilde çalışıyoruz. Seviyeli bir hizmet; dürüst ama içten yaklaşım ile seviyeli bir yönde alıcı memnuniyeti bir yaklaşım ve kuraldan asla ödün veriyor. Ekonomik maliyetler; en uygun ve en ekonomik sunulan taşımayı yapıyoruz. Ama yinede özel maliyet siyasetimizle de sizlerin yaşamınızı kolaylaştırıyoruz.

 • Beşyol kurye adresi olmayan mektubu yada postayı nerden ve nasıl nasıl takip edebiliyor
 • Ne yazık ki, iade adresi yada yetersiz barkodu olmayan bir mektubu takip etkenin yoktur.
 • Böyle bir vaziyette yapabileceğiniz şey postaneyle veya kuryeyle bağlantıya geçmelisiniz

Florya Kurye

Florya kurye ile yapılması gerekli olan paketleriniz için normal moto kurye hizmeti sunuyoruz. Normal lojistik taşımaları uygulamalarımızda bölgelere göre değişmekle beraber 120 dakika ila 180 dakika arasında, yani 2-3 saat içinde paketleriniz arzu ettiğiniz adresten alınıp hemen sizin dilediğiniz adrese teslim ediliyor. Kargolar oldukça yavaş işlemekte, Büyükçekmece ile öbür ilçeler arasında bile bir kolinin taşınması bir günden uzun sürebilmektedir. Artık dakikalar içinde ulaşmayı vaat etmektedir. Avrupa yakası uygulamamız İstanbul’da özel çalışıyor.

İstanbul’da hızlı olmak büyük sıkıntı yaratmakta, özellikle trafik engeli sayesinde hergün insanlar saatlerce yollarda kalmaktadırlar. Oysa işin ekiplerimiz kırmızı ışıklar hariç yoğun trafikten çoğu zaman etkilenmemekte. Yani gerek Sefaköy içinde gerekse İstanbul’un Anadolu ve daha Avrupa yakasında arzu ettiğiniz yere hemen geliriz. En çok ihtiyaç duyduğunuz zamanı size geliyor. Bizler profesyonel ekibimiz ile Sefaköy ile içinde veya diğer noktalar arasında paketlerinizi taşırken sizler asıl işinizle meşgul olabiliyorsunuz. Bu sayede boşa zaman geçirmiyor.

Florya kurye olarak daima kaliteyi uygun fiyat fırsatlarımızla birleştiriyoruz. Değerli ve hassas evrak ve paket herhangi bir zarara uğramadan taşırız. Gece olan uygulamamızla mesai saatleri dışındaki lojistik ihtiyaçlarınıza destek oluyor. Paket ve kurye güvenliğini riske atmadan en iyi hızlı taşıma işlemlerimizi yapıyoruz. Zaman İstanbul’luların en büyük lüzumlarından birisidir. Herkes zamanı yetiştirememekten, hobilerine, hoşlandıklarına, cümbüşüne daha fazla zaman ayıramamaktan şikâyet eder. Alıcı memnuniyeti odaklı hizmet vermek bizim için önemlidir.

Halkalı Kurye

Halkalı kurye alanında uzun senelerdir uzman hizmet sunan firmamızdır. Hal böyle olunca da semt genelinde 7/24 saat hayat akışı devam etmekte, canlılık aralıksız devamlı sürmektedir. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak gönderi ihtiyacı da bölgede en fazla rağbet gören bi gereksinimlerden birisi olmaktadır. Bunun en temel sebeplerinden birisi insanların süratli hareket etmesini yasaklayan pek çok faktörün işi olmasıdır. Özellikle trafik İstanbulluların büyük tasalarından birisi olmakta. Her gün saatlerce zamanı yollarda, trafik kuyrukta geçiriliyor.

Yasal engeli olmayan, motorla taşınabilecek bütün paketlerinizi, hediyelerinizi, evrak dosyalarınızı, siparişlerinizi arzu ettiğiniz noktadan alıp dilediğiniz noktaya adınıza teslime edebiliyor veya belirteceğiniz adresten alıp tarafınıza getirebiliyor. Halkalı moto kurye uygulamalarımızla herkezin yardımcısı olma amacındayız. İşte kurye uygulamamız bütün de bu noktada uzun senelerdir kurtarıcı kalitededir. İstanbul’un en az uzak noktaları arasında bile en fazla 3 saatte teslimat yapma garantisiyle kolileriniz güvenle taşınmakta, en acil gereksinimleriniz.

Halkalı kurye alanında bugüne dek yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle gelmeyi başardık. Ekiplerimizin her birisine en modern olan ve aylık olarak bakımları zamanında yapılmış, yeni modelli, güvenlik tedbirleri alınmış motosikletler emanet ediyoruz. Müşterilerimize en kaliteli BİR hizmeti vermeyi devam ettiriyoruz. Özellikle hava şartlarından, yol gidişatlarından, trafikten etkilenmeden çok kısa zamanda iş karşılanıyor. Kurye firmamız ilk günden itibaren nitelikli, güvenli, süratli taşıma sağlıyor. Özellikle uygun maliyetli hizmeti vermek için yola çıkmıştır.

 • Beşyol kurye isminize daha detaylı egemenlik etmelerinin olası olup olmadığını sormaktır.
 • Değişik öğelerin ambalajlanması ve nakliyesi için bu nakliye için kuru buz nasıl ambalajlanır
 • Kesin ve tamamen net olmalısınız. Uygun ambalajın olduğundan gönderiniz için işe yarıyor

Kanarya Kurye

Kanarya kurye olarak müşteri memnuniyeti öncelikli motorlu hizmetlerimizde aynen sürüyor. Yani siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli hizmetin sözünü veriyoruz. Acil gönderiler varsa ve belirli bir saate kadar şehir içinde başka bir adrese hemen ulaşır. Bunu ilk günden itibaren muvaffak olmuş, istisnalı dünyasına bugüne kadar binlerce alıcısını dahil etmiştir. Bizler profesyonel çözümler için her zaman güçlü bir altyapıyla hareket ediyoruz. Taşıtları tamamı bakımlı, son modelli, genç, en çağdaş teçhizatlara sahip olmasını sağlıyor.

Her zaman sizler için zaman için çeşitli alternatifleri oluşturduk ve güncel ihtiyaçlara göre esnek çalışma sistemimizle kurye çeşitlerimizi genişletmeye devam etmekteyiz. Lojistik faaliyetlerimizde masraflarınızı azaltmak kolay değil. Yani iş süreçlerinizi hızlandırmak adına aynı günde İstanbul içinde teslimat olur. Deneyimli çalışanlar; şirketimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak ismine işine son derece saygı dinleyen ama çok deneyimli personel çalışıyor. Taşıtlarımızın hakimiyetini sertifikalı, tecrübeli, eğitimli, güler suratlı, enerjik kadromuza veriyoruz.

Kanarya kurye firmaları arasında profesyonelliği ve kurumsal kimliği ile ön plana çıkan firmadır. Yani, müşterilerinin bütçesini düşünerek olabilecek en uygun fiyatlar ile hizmet verir. Motorlu olan yada araçlı veyada yaya elemanlar ile fiyatlarımız genel olarak iki adres arasındaki mesafeye ve pakete bakılıyor. Süratli teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman süratli, acil fakat emin bir teslimat görüşü yer alıyor. Geniş çalışma ağı; gerek fertsel ve organizasyon, gerekse teslim sürecinde güvene dayalı en uygun biçimde hareket ediyor.

Sefaköy Kurye

Sefaköy kurye uygulamamız daha hızlı olup vip olarak da adlandırılabilir ve bu seçeneğimizde teslimat sürelerimiz 30 ila 50 dakika gibi oldukça hızlı gerçekleşmektedir. Yani uygulama yalnızca gündüzleri değil, akşam ve geceleri de teslimat işleri taşımaktadır. Gönderilerin nerde olduğunuz takip edebilirsiniz. Tam personellerimiz İstanbul’un tamamının lokasyonlarına hâkim şahıslar oldukları gibi teknolojiyi de zaferle kullanarak uygulamalarımıza entegre edebilmektedirler. Bu sayede her zaman zaferli kalıcı olacak çözümlerimiz olmaktadır.

Güvenilir bir biçimde adreslere teslimi yapılıyor. Zaman açısından oldukça avantajlı olan bir hizmeti müşterilerimize firmamız ayrıcalıklarıyla sunabilmekteyiz. Ekonomik koşulların size en ideal şartlarını arıyorsanız doğru tercih biziz. Lojistik ile gönderi gizliliğinde mahremiyete saygı için güvenilir olacak bir adrestesiniz. Yani hatasız teslimat hizmetiyle arzlarınız karşılanmaktadır. Olağan kurye çeşidimizle semt içindeki tüm mahallelere ve İstanbul’un öbür tam noktalarına kolilerinizi taşıyabiliriz. Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken tam taşımalarınızı veriyor.

Sefaköy kurye Küçükçekmece Belediyesi‘ninen eski semtlerinden biridir ve uzun senelerdir aynı hızda gelişim devam etmektedir. Özellikle son dönemde Sefaköy’ün her tarafından köklü değişimler yaşanmakta, bir taraftan büyümeye devam ederken bir taraftan çok daha çağdaş bir konsepte bürünmektedir. Bölgeler arasındaki mesafeye göre değişse de 120 ila 180 dakika arasında kolilerinizi zaferle teslim edebiliriz. Firmamız herkese hitap edebilmek ismine pek çok değişik kurye cinsi geliştirmiştir. Bunları ve ayrıntılarını şöyle sıralayabiliriz: hız ve güven.

 • Beşyol kurye firmasının bir koliyi varış noktasına getirmesi için çoğu zaman çalışıyor.
 • Özellikle geçen vakte nazaran hesaplanan vasati bir kıymettir. Zaman geçmeden verir
 • Varsayımı teslimat süresi mesafeye ve rezervasyon meydana getirdiğin türüne bağlıdır.

“Beşyol Kurye” hakkında 10 yorum

 1. Geri bildirim: Başakşehir Kurye – BEYLİKDÜZÜ KURYE

 2. Geri bildirim: İkitelli Kurye – EYÜP KURYE

 3. Geri bildirim: İkitelli Kurye – Sarıyer Kurye

 4. Geri bildirim: İkitelli Kurye – Sancaktepe Kurye

 5. Geri bildirim: İkitelli Kurye – KARTAL KURYE

 6. Geri bildirim: İkitelli Kurye – İSTANBUL KURYE

 7. Geri bildirim: Bakırköy Kurye – İstanbul Motorlu Kurye| 0555 278 23 30

 8. Geri bildirim: Beşyol Kurye - ☎️ 0532 367 83 00

 9. Geri bildirim: Bakırköy Kurye – MOTO KURYE | 0533 091 65 40

 10. Geri bildirim: Beşyol Kurye | 0212 694 16 29

Bir yanıt yazın

Arayın

×