İçeriğe geç
Moto Kurye | motokurye | Gıda Teslimatı Sürücüleri Ne Kadar Kazanıyor

Gıda Teslimatı Sürücüleri Ne Kadar Kazanıyor

motokurye.org - Güngören Kurye

Gıda Teslimatı Sürücüleri Ne Kadar Kazanıyor ?

Gıda dağıtım sürücüleri ne kadar kazanıyor? Bekleyebileceğiniz fiyat ve yararları ve nasıl bir pizza teslimatı işi alacağınızı bilin.
Pizza kutulu pizza kuryesi

Pizza teslimatının süratli olması gerekiyor. Özellkle, işi daha da süratli bitirmenize dayanakçı olabiliyor.

Bayağı saatler haricinde yapabileceğiniz düşük riskli bir ek iş istiyorsanız, pizza teslimatı tüm sizlik bir iş olabiliyor.

Elastik bir programın tadını çıkarabilirsiniz – bu tüm zamanlı yada yarı zamanlı bir iş olabiliyor. Ancak pahalı paketleri koruma konusunda kaygılanmanıza gerek kalmamıştır, bundan dolayı stres fazlaca düşüktür.

Pizzalar paralar vermese de, pizza teslimatı hala ehemmiyetli ve tatminkar bir iş olabiliyor.

Ne de olsa, yemek siparişinizin gelmesi için aç ve çaresiz olduğunuzda, teslimatçıyı görmek sbağışlama bir sevinç uyandırır, değil mi?

Üstelik pizza dağıtmak, birinin gününü azıcık daha parlak hale getirmenize olanak tanır. Alıcı hizmetlerinde çalışmaktan seven bir insansanız, bu harika bir eşleşme olabiliyor.

Evet, evet, pizza teslimatının avantajları var. Fakat ne ödüyor? İşi parasıza yapmak istemiyorsun. Haklısın.

Bir pizza dağıtım sürücüyü olarak bekleyebileceğiniz tazminat cinsini açıklayacağız. Ayrıca şehirk pizza teslimat işinizi iyi mi alacağınız ve kazancınızı nasıl en üst seviyeye çıkaracağınız konusunda süratli ipuçları alacaksınız.

En ehemmiyetli soruyla başlayacağız. Kurye ile teslimat rotanızı optimize edin ve konuta daha erken varın. Şimdi indirmek için buraya tıklayın.

Pizza dağıtım sürücüleri ne kadar kazanıyor?

Derhal başlayalım: Pizza dağıtım sürücülerinin tanımlanmış ücretleri yoktur.

Tüm pizza dağıtım işleri için geçerli olan tek bir evrensel fiyat yoktur aksi takdirde bu yazı çok daha kısa olabiliyor.

Gerçekte, pizza teslimatı sürücüyü olarak ödeme yapmak, bölgeye ve çalışmış olduğunız şirkete bağlıdır. Misalin, yaşam maliyetinin daha yüksek olduğu bir kentsel alandaki bir sürücü, tutarların daha düşük olduğu küçük bir kasabadaki bir sürücüden daha fazla kazanabiliyor.

Artı, birçok sürücü paralarının bir kısmını bahşişlerden alır. Bahşiş verme ayrıca kişiye bağlıdır, bu sebeple ödül için belli bir sayı tanımlamak güçtür.

Bahşişlerden kazanabileceğiniz miktar, ne kadar çalışmış olduğunıza da bağlı olacaktır. Saatlik fiyat kazanırsınız. Ehemmiyetli miktarda daha azca bahşiş ve şu sebeple, haftada sadece bir gece çalışıyorsanız ve birkaç pizza dağıtıyorsanız, haftada beş gece araba kullanıyor olmanıza bakılırsa olabiliyor

Tam bunlar, size ne bekleyeceğiniz mevzusunda bir düşünce verebilecek pizza teslimat fiyatı için bazı kaba varsayımlar var.

İşte Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Avustralya’daki vasati pizza dağıtım sürücüsü ücretinin süratli bir dökümü.

Pizza Teslimatı Sürücüyü Saatlik Kazanç

Ülke Vasati Fiyat Kazananların En Düşük %10’u Kazananların En Yüksek %10’u

  • Amerika Birleşik Devletleri 11,00 ABD Birleşik Devletleri doları 9,00 ABD Birleşik Devletleri doları $14.00 USD
  • Birleşik Krallık £7,85 İngiliz Sterlini £5,17 İngiliz Sterlini £9.05 İngiliz Sterlini
  • Avustralya 17,42 Amerika Birleşik Devletleri doları 14,99 Amerika Birleşik Devletleri doları 21,84 Amerika Birleşik Devletleri doları

ABD Birleşik Devletleri, Pizza Hut, Marco’s Pizza, Domino’s Pizza, Little Caesars ve Papa John’s benzer biçimde dünyanın en tanınmış pizza zincirlerinden kimilerine konut sahipliği yapmaktadır.

Peki pizza sektörünün en sihirk isimlerinden kimilerinin memleketinde çalışan sürücüler ne kazanıyor?

Özellikle pizza dağıtım sürücülerinin vasati senelik ücreti saatte 11 dolardır. Ancak daha çok arza ve daha rekabetçi bir pazara haiz şehirlerdeki sürücüler muhtemelen daha yüksek vasati fiyat alacaktır.

Amerika Birleşik Devletlerindeki birçok pizza zinciri denizaşırı ülkelere de erişiyor. İngiltere bunun bir misali.

Burada Pizza Hut ve Dominos benzer biçimde kodamanları bulacaksınız. Peki sürücüleri ne kazanıyor?

Sürücülerinin ulusal vasati ücretinin saatte 10 Sterlin etrafında bulunduğunu ortaya koymaktadır. Pizza Hut ve Domino’s Pizza, Birleşik Krallık’taki nazaran genel olarak, pizza teslimatı sürücüyü işleri için ulusal vasati 7,85 £ ‘dur .

Yeniden, daha yüksek insan hacmi ve artan arz sebebiyle genellikle daha sihirk şehirlerde daha yüksek fiyat bekleyebilirsiniz.

Pizza evrensel olarak seviliyor, bu surattan onu dahi bulacaksınız.

Avustralya’da pizza dağıtmayı düşünüyorsanız, Amerika Birleşik Devletlerinde yada Birleşik Krallık’ta çalışıyorsanız eş kazançlar bekleyebilirsiniz.

Avustralya’daki pizza teslimatı icra eden sürücülerin ulusal vasati ücreti saatlik fiyat 17,42 AUD’dir.

Bunu perspektife geçirmek gerekirse, 17,42 Amerika Birleşik Devletleri Doları yaklaşık 9,22 İngiliz Sterlini veya 12,52 ABD Birleşik Devletleri Dolarıdır.

Pizza dağıtım sürücülerine nasıl ödeme yapılır?

En baştan pizza kutuları teslimata hazırlanıyor. Pizza dağıtmak hakkaten cümbüşlü bir iş olabiliyor.

İnsanları en sevdikleri dilimle mutlu ederken kendi teslimat vasıtanızı kullanabilir, kendi müziğinizi dinleyebiliyor ve şehrinizi keşfedebilirsiniz.

Artı, bu iş sihirk bir esneklik sunuyor. İnsanlar çoğu zaman akşam yemeğinde yada gece geç saatlerde pizza isterler, çünkü aşırıdan bir şeyler kazanmak istiyorsanız bu işi gündüz işinizin yanı sıra yapabilirsiniz.

Artık ne kadar kazanabileceğiniz mevzusunda bir fikriniz olduğuna göre, iyi mi ve ne zaman ödeme alacağınızı çayırk edebilirsiniz. “Bana parayı göster” değil mi?

Stres yapma Pizza dağıtım sürücüleri genellikle haftalık veya iki haftada bir ödenen temel bir saatlik fiyat alırlar.

Ve bir ücret çekinin yanı sıra, fazlaca iyi ipuçları alabilirsiniz. Mzellikle alıcılarınızı mutlu edebiliyorsanız. Altta bununla alakalı daha fazla data var.

Pizza teslimatı meydana getiren sürücüler bahşiş alıyor mu?

Bahşişler, bir pizza dağıtım sürücüyü olarak temel ücretinize çok şey katabiliyor.

Çoğu alıcı, sipariş toplamının %10 ila %15’i arasında rastgele bir yerde bahşiş verir ve hatta kimileri %20’ye kadar çıkabiliryor.

Bahşiş paranız direkt cebinize giriyor. Bunu patronunuza teslim etmek zorunda değilsiniz ve bahşişlerinizi gözden kaçırmaya çalışan rastgele bir patrona dikkat ediyor.

Bununla birlikte, vergi beyannamenizle alakalı ipuçlarını teknik olarak beyan etmelisiniz.

Alıcılar, teslimat görevlisi olarak hizmetinizden memnun oldukları için size bahşiş verirler.

Bununla birlikte, bahşiş potansiyelinizi hakkaten en üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız, kazancınızı çoğaltmak için yapabileceğiniz birkaç şeyi burada bulabilirsiniz.

Gıda Teslimatı Sürücüleri Ne Kadar Kazanıyor

Siparişi kontrol edin. Teknik olarak, siparişin eksiksiz olduğundan ve doğru şekilde paketlendiğinden kararlı olmak pizzacının sorumluluğundadır. Fakat kabul edelim, sipariş yanlışsa mutsuz alıcıyla uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Kendinizi baş ağrısından kurtarmak için teslim alma sırasında siparişi denetim edin. Teslimatları süratli bir şekilde bitirin. Teslimatlarınızda oyalanmayın. Aç alıcılarınızı mutlu etmek için yiyeceklerini süratli bir halde almak istiyorsunuz.

Ek olarak kimse soğuk pizza yiyecek istemez. Özellikle, siparişlerinizi yerine getirmek için en süratli yolu bulmanıza dayanakçı olabiliyor.

Bağlantı. Alıcılar, siparişlerinin ne zaman geleceğine dair bir fikir sahibi olmayı severler. Siparişlerinin ilerleyişi hakkında onları uyarmak için onlara bir metin bildiriı yollamanızı hakkaten takdir edeceklerdir.

Aşırıdan yol kat edin. Teslimat bir alıcı hizmetleri işidir. Buna nazaran hareket ediyor. Bir alıcı pizzasıyla beraber sos arz ettiyse kabuk için sarımsak sosu şeklinde olabiliyor. Ama yum, onlar için azcaıcık extra alın ve onlara ekstra çeşniler aldığınızı bildirin.

Arkadaşça davran. Alıcınıza bir gülümseme verin ve uygunsa süratli bir şekilde sohbet edin. Misalin, sevdiğiniz bir yerden bir pizza teslim ediyorsanız, galetalarının da harika bulunduğunu ve sınamaya kıymet olduğunu söyleyebilirsiniz. Bu kısa insan etkileşimi sihirk bir fark yaratabilir.

Pizza dağıtım sürücüleri yarar sağlıyor mu?

Bir pizza dağıtım sürücüyü olarak takviye alıp almadığınız, çalıştığınız şirkete ve istihdamınıza bağlıdır.

Misalin, bağımsız yükleniciler muhtemelen çoğu zaman yarar sağlamazken, çalışanlamış olur bazı avantajlardan faydalanabiliyor.

Bununla birlikte, koşullara bağlı olarak, faydalar şunları kapsayabiliyor:

  • Sağlık hizmeti kapsamı, muhtemelen görme ve diş kapsamı dahil.
  • Fiyatlı izin. Günlük teslimat işkencesinden bir molaya lüzumunuz olduğunda
  • Emeklilik desteği tasarıyı eşleştirme gibi
  • Yemeklerde indirimler alıyor. Pizza fanatikıysanız sihirk bir bonus olabiliyor
  • Hayat sigortası , böylece size bir şey olursa sevdikleriniz hallediliyor.

Pizza teslimatı sürücüyü pozisyonlarına iyi mi müracaat ediliyor. Daha mutlu pizza dağıtım sürücüsü

Bir pizza dağıtım sürücüyü işiyle ilgileniyor musunuz? Harika haber: kalifiye olmak için senelerin tecrübesine veya süslü derecelere lüzumunuz yok.

Pizza teslimatı mükemmel bir şehirk iştir. Adım atmak için tek lüzumunuz olan ehliyetiniz ve kendi otomobiliniz. Bu rolde zaferli olmak için kararlı, dakik ve alıcı hizmetleri konusunda yetenekli olduğunuzu kabidelemeniz gerekir.

Ama işi iyi mi alacaksın? Araba kullanmak istediğiniz pizzacıya yada şirkete doğrudan başvuracaksınız. İşte temel müracaat sürecinin süratli bir özeti detaylar konuma bakılırsa değişiklik gösterse de: sorun olmuyor.

Gıda Teslimatı Sürücüleri Ne Kadar Kazanıyor

Pizza Hut: ziyaret ediyor. Çevrimiçi iş portalını ve posta koduna yada adrese göre bölgenizdeki fırsatları arayın. Daha sonra çevrimiçi bir müracaat başlatabilirsiniz. Önceki istihdamınız, sürüş siciliniz hakkında bilgi vermeniz ve bir ağır kabahattan yargı giyip giymediğinizi yanıtlamak da dahil olmak üzere bir ön tarama anketini cevaplamanız gerekecek. Tüm uygulama ortalama 30 dakika sürer. Gittikçe uygulamanızı kaydedebilir ve ona geri dönebilirsiniz.

Marco’s Pizza: üzerinden çevrimiçi olarak başvurabilirsiniz Marco’s Pizza kariyer portalı. Profiliniz, eğitiminiz ve iş tecrübeniz hakkında genel bilgiler sağlamanın yanı sıra, kararlı bir teslimat taşıtınız ve geçerli bir ehliyetiniz bulunduğunu doğrulamanız gerekir. Ek olarak profesyonel referanslar sağlamanız ve son yedi sene içinde bir işten istifa etmenizin istenip istenmediğini belirtmeniz gerekir. Son olarak, uygunluk vaziyetiniz ve teslimat işleri için ne kadar uzağa gitmeye istekli olduğunuz hakkında bilgi isteyeceklerdir.

Domino’s Pizza: üzerinden online olarak tamamlayabiliyor. İş müracaatsunu Domino’s web sitesi. Konuma nazaran sürücü işleri arayarak başlayın. Mesleki referanslar vermek de dahil olmak üzere, eğitiminiz ve çalışma geçmişiniz hakkında data vermeniz istenecektir. Ayrıca geçerli bir ehliyetiniz ve taşıtınız bulunduğunu da doğrulamanız gerekiyor. Domino’s, sürücüleri için doğru değişiklik yapma ve süratli bir halde süratli matematik yapma beceriyi şeklinde öteki bazı genel gereksinimleri listeler telefonunuzun hesap makinesini kullanabilirsiniz; stres yapmayın!.

Gıda Teslimatı Sürücüleri Ne Kadar Kazanıyor

Little Caesars: Little Caesars iş internet sayfasını adım atmak için ziyaret edin. Bir sürücü işine hak kazanmak için, nakit yönet edebilmek ve güler suratlı alıcı hizmetleri sunabilmek benzer biçimde bazı temel maharetleri göstermeniz gerekir. Ek olarak geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekir. İş müracaatsu, işiniz ve eğitim tecrübeniz hakkında temel soruları kapsar. Konuma bağlı olarak, bir geçmiş kontrolü gerekebilir.

Papa John’s: Papa John’s kariyer web sitesi, bölgenizdeki teslimat sürücüyü işlerine bakmanıza olanak tanır. Kalifiye olmak için, geçerli bir sürücü belgesine, “kabul edilebilir” bir motorlu vasıta kaydına “gıcırtılı” olması gerekmediğini belirtirler, araba sigortası kabidesine ve kesin bir taşıta sahip olmanız gerekir. İş müracaatsunun kendisi çok standarttır ve iş tecrübeniz ve eğitiminiz benzer biçimde temel detayları kapsar. Bir özgeçmiş kontrolü yaparlar – ancak, siciliniz muhteşem değilse, bu sizi ekarte etmez.

Özellikle, bir teslimat sürücüyü olarak hayatı nasıl daha süratli ve daha hadise hale getirir?

Pizza dağıtım sürücüyü unvanını almak istiyorsanız, lüzumunuz olacak birkaç temel şey var. Çünkü kendi taşıtınız, rahat ayakkabılarınız ve direksiyon başlangıcında uzun vardiyalar için harika bir karışımı olabiliyor.

Başka bir eğer olmazsa olmaz?

Çok duraklı rota tasarlayıcı, gerçek zamanlı trafik bilgilerini almak için moto kurye benzer biçimde harita uygulamalarına bağlanarak teslimatlarınızı bitirmeniz için size en süratli rotayı gösterir. Ayrıca teslimat süresi pencereleri ve teslimat anekdotları gibi kullanışlı özellikler sunar.

Akşama kadar herkes için teslimat sürücülerine güveniyor. Avantajlarını bugün kendiniz keşfediyor ve şimdi fiyatsiz deneyin.

Arayın

×