İçeriğe geç
Moto Kurye | Güzelyalı Kurye

Güzelyalı Kurye

Güzelyalı kurye sorularınızı cevaplıyor, birden fazla teslimat platformu ve hizmeti için çalışmanın sizi iyi mi etkileyebileceğini tartışıyor vede her kaideleri açıklıyor. Bizim ile teslimat rotanızı optimize edin ve konuta daha erken varın. Şimdi indirmek için buraya tıklayın. Aynı anda bir birden fazla kurye hizmeti için taşıt kullanabiliyor. Bir teslimat işletmeyi çalışanı olarak, aynı anda birden fazla teslimat hizmeti için çalışıp da çalışamayacağınızı merak edebilirsiniz. Yanıt: Çalıştığınız firmaya ve onların çıkar çatışması siyasetlerine bağlıdır. Bir faaliyet yada ilişkide yer edinen şahısları konu olarak içeriyor.

Bu, patronlarına değil kendilerine yarar elde eden başka bir deyişle, birden fazla firma için çalışıyorsanız, rekabet halindeki ürün ve hizmeti tanıtmak zorunda kalabilirsiniz. Ve bu da bir çıkar çatışması yaşatabiliyor. Genel olarak, birden fazla teslimat işletmesinde çalışmasına izin verilmez. Ama çalışanların yani olurun aynı anda olmaması gerekmiyor. Bunun sebebi, çalışanlamış olurın çoğu zaman patronlarının ürün ve hizmetlerini pazarlamak ve tanıtmaktan sorumlu olmalarıdır. Yeniden de, işletmeler içinde bazı minik nüanslar olabiliyor. Misal, lojistik alanı çalışanları günlük olarak çalışıyorlar.

Güzelyalı kurye işletmeyi çalışanı ile bağlarımsız bir yüklenici arasında bazı değişiklikler vardır. Çalışanlar çoğu zaman aynı anda ise başka işletmeler için çalışıp çalışamayacaklarını belirten bir kontrata uymak zorundadır. Bağlanlı yükleniciler, hüriş sahibi olarak kabul edildikleri için genellikle aynı kontratlara bağlı değildir. Bu, genellikle aynı anda birden fazla şirket için meselesiz çalışabilecekleri anlamına kazanç sağlamak için seçim yapar. Kendi saatlerini yaşatma ve değişik koşuşturma ayak yalan beceriyi benzer biçimde başka türlü avantajlardan da faydalanabilirler. Bu durum çözüme kavuşur.

Güzelyalı Moto Kurye

Güzelyalı moto kurye bir lojistik alanları siyaseti olmasına rağmen, net enteresan bir şekilde, buna karşı bağlamsız yüklenici vs çalışan kişi ve bağlarımsız yükleniciler olmaktadır. Kavrayabileceğiniz şeklinde, iki rakip firmada çalışan olarak çalışmak, yapışık bir legal gidişat teşkil edebiliyor. Ancak bunu kim ister? Bunun sebebi, bağlarımsız bir yüklenici değil, bir çalışan olmanızdır. Fark ne? Eh, bir çalışan bir şirket için devamlı saatlik veya ücretli bir pozisyonda çalışıyor. Ayrıca, bağlarımsız bir yüklenici, geçici veya proje bazında bir hizmet yapmak için bir işletmeyle çoğu zaman bu durumlarda kendilerine özel kontrat yapar.

Dolayısıyla, teknik olarak, şayet bağlarımsız bir yükleniciyseniz, aynı anda birden fazla teslimat hizmeti için çalışabilirsiniz. Bilinki bağımsız bir kurye yüklenicisi olunacağını kapsamlı rehberimizle çoğu teslimat işletmesinin, çalışanlarının işletmelerine özel olmasını seçim ettiğini daha anımsamak ehemmiyetlidir. Özellikle şu sebeple, teknik olarak vurgu yapılıyor. Yani aynı anda birden fazla teslimat hizmeti için çalışabilecek olsanız da, muhtemelen legal sebeplerle bunu yapmak istemezsiniz. Bazı yerlerde çalışırken değişik kuryeler için araba kullanabilir misiniz? Ayrıldığım için dramatiğim ama yanıt hayır. Çünkü aynı anda gidemezsin.

Moto kurye gazeteler dışında postalanabiliyor malzeme teslim eden değişik işletmeler için çalışamazlar. Ancak, taşıt çağırma uygulamaları direkt kargo ile rekabet etmediğinden, kurye için çalışabiliyor. Ve başla nakliye alanları için taşıt kullanabilirsiniz. Teslimat sürücüsü olarak işe girmeyi düşünüyorsanız, evvel işletmenin çıkar çatışmasıyla alakalı siyasetlerini egemenlik ettiğinizden emin olun .İşletmenizin daha çok siyasetlerine uymak, ileride legal meselelerden sakınmanın harika bir yoludur. İnsanoğluın öykülerini bulmak için uzaklara bakmanıza gerek yok. Bunun için sakınca bulunmamaktadır. Aynı anda saklıca çalışılıyor..

Güzelyalı Acil Kurye

Güzelyalı acil kurye çalışanlamış oluru, veya postalanabiliyor malzeme teslim eden başka rastgele bir şirket dahil olmak üzere başka olan rastgele bir teslimat işletmeyi için çalışmasına izin verilmez. Sitelerinden alınan bilgiler bile işte resmi posta servisi, çalışanlara dışarıdan bir patron için çalışma yada dışarıda iş aramayla alakalı kaideleri anımsatmak istiyor. Yani çalışanlarının alttakiler için çalışmasını yasaklar. Yani bu önemli gazeteler haricinde postalanabiliyor araç-gereç teslim eden değişik işletmeler. Ticari posta alma acenteleri posta hizmetleini için üniforma yada başka ürünler üreten işletmeler.

Postaları çalışanın posta kurumuna yada posta kurumundan veya çalışanın kurumunun teslimat alanı içinde taşıyan nakliye yüklenicileridir. Çalışanları olur ek olarak görevdeyken, üniformalıyken veya rastgele bir posta kuruluşunda rastgele bir satış faaliyetinde ise bulunamazlar. Merkez sistemdeki bürosundan onay alması gerekir. Etik çalışanlamış olan ek olarak hizmet sunan, posta fiyatlarından etkilenen veya bütün çalışanın firma ismine resmi uyuşmalar yaptığı işletmelerde çalışmadan evveldir. Çalışanlar, dış patronun adını, iş tanımını ve çalışanın posta ödatıyla işletmeyle rastgele bir ilişkisi olmuyor.

Özellikle bazı şeylerin olmadığını açıklayan yazılı bir mektubu etik bürosuna yollamalıdır. Ek olarak, onay için amirlerine bir beyan sunmakta zorundadırlar. Arzı onaylanırsa ve çalışan iş dışında çalışmaya başlarsa, tekrar de tüm düzenleme etmelerine uyması, işe süresinda gelmeye devam etmesi ve yeni işinin performansını etkilemesine izin vermemesi gerekiyor. Web sitesinde ek olarak, dışarıdaki işle bir giderek işlemi etme çatışması ortaya çıktığında, postayla istihdam öncelikli olmalıdır. Bir kurye çalışanı olmayı düşünüyorsanız, sadık olmanız gerekecek ve başka bir teslimat işletmeyi için çalışamayacaksınız.

Gelişmiş Seçenekler

Güzelyalı kurye listelenen işletmelerin en üst kademesinde yer alıyor. Son 12 ayda satın alma gerekliliği olmadan bir aylık fiyatsız sınama ile müddetine sahip olan herkes, bundan sonra da çözümü kullanmaya devam etti. Hadise çalışmaları ve referanslar araştırılmak üzere destek mevcuttur. Ancak bunun bir parçası olarak aynı derecede etkileyici bir biçimde çalışıyor. İyi yönde gelişmiş pazarlama tekniklerinin için sizin büyüdükçe,gelişme emeli kazanç için yeni fırsatlar yaşatmaktır. Ancak kazanç elde etmek pazarlamaya yatırım yapmanın ön şartı da olamaz. Borsada yatırım yaptığınızda, satın almak için pay bonosunun yükselmesini beklemezsiniz gibi.

Her durumda yatırım yaparsınız ve getirisini alırsınız. Aynı gidişat pazarlama için de geçerlidir. Artan kazanç yoluyla getirileri görmek içinde stratejik bir pazarlama tasarısına ve bunun uygulanmasına yatırım yapmanız gerekir. Pek çok şirket, işler “iyileşene” kadar yatırım yapmayı ertelemeye devam ediyor. Kilo verene kadar egzersiz yapmayı bilave etmek gibi! Egzersiz kilo verme sürecinin bir parçasıdır. Pazarlama hali çelişkiyi, neticeleri görmek için yatırım yapmanız gerektiğidir. Şirketiniz meblağlı bir kazanç elde etmeye başladıkça odak noktası daha çok kârlılığa yöneliyor. Bu, pazarlamanın ehemmiyetli bir rol oynadığı özellikle bam başka bir alandır.

Kazanca bakarken pazarlama, kârlılığı artıracak alanları kavramanı dayanakçı olabiliyor. Verimli bilgilerle desteklenen bu kararlar, pazarlama ikilemini çözmeye ve pazarlama ekibinizin ehemmiyetli bir rol oynamasıyla işletmenizi bir sonraki büyüme seviyesine manipülasyona dayalı dayanakçı olabiliyor. Gemiyi hareket ettirmek en büyük önceliktir, ancak ivme kazandıktan sonra onu doğru rotaya yönlendirdiğinizden hata emin olmanız çok ehemmiyetlidir. Büyüme her şirket için ehemmiyetli bir etmendir ancak maliyetlere dikkat faktörüz gerekir. Büyüme halini bahtına ürününüzün veya hizmetlerinizin niteliğinden fedakarlık etmek makûs bir ödün olabiliyor.

Kaliteli Güzelyalı Kurye

Güzelyalı kurye ile mevcut e-ticaret pazarlama vasıtalarının çokluğu göz önüne alındığında, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmekte işlerin yapılmasında biraz zorlanabilirsiniz. Bu e-ticaret pazarlama vasıtayı kategorileri listesi, firmanız için ehemmiyetli yönlerini kapsayan faydalı taşıtları takip etmenize yardımcı olacaktır. E-ticaret katlanarak büyüdüğünden, 2024 yılına kadar küresel perakende satışların %20’sinden de biraz aşırısı kanalları aracılığıyla yapılacak. Daha fazla marka dijital alana yöneldikçe e-ticaretin harcayıcıların günlük yaşamlarındaki rolünün daha da öne çıkması bekleniyor. Ticaret pazarlama taşıtları için en ehemmiyetli kategoriler e-posta pazarlama şekli artık geçti.

O halde patron markalarının görevi evvel tesir yaratmak, sonra onu iyi gözetmek ve güven haline gelinceye kadar genişletmektir. Güven için kesinlikle tesiryi gölgede bırakmaz. Ancak bunlar çok yakından bağlantılıdır. Firmaların işletme içinde hikaye anlatıcılardan oluşan çeşitli işler müessesesel kültürler oluşturması gerekiyor. Çalışanlar sizin en iyi, en sadık, en balakalı marka elçilerinizdir. Firmanızda çalışma deneyimler, sosyal ağlar aracılığıyla öbür çalışanlara, potansiyel alıcılara ve dünyaya anlattıkları hikayelerde kodlanmıştır. Tesirin meyvelerini toplamakla ve güven ağları oluşturmak için tur müessesesel kültürünün öbür yönlerinde olduğu gibi onları her zaman direkt destekleyin.

Güzelyalı kurye e-ticaret pazarlamanızda yetersiz olan ne? Alıcı hizmetleri bir işi yapma veya bozma eforuna sahiptir. Bir yandan, pozitif bir alıcı deneyimi satışları artırabiliyor. Ama vasati sipariş değerinizi artırabilir, alıcı bağlılığını artırabiliyor. Alıcılarınızı şirketinize pozitif bir halini değerlendirme yapmaya teşvik edebiliyor. Öte yandan, makûs bir alıcı deneyimi, alıcıların sizinle iş yapmayı bırakmasına da neden olabiliyor. Yalnızca 2020 yılında alıcıların %40’ı, zayıf alıcı hizmetleri sebebiyle bir işletmeye alıcı olmayı bıraktı. Bunların gibi alıcı hizmetleri veya destek vasıtalarından yararlanarak alıcılarınıza en iyi alıcı hizmeti deneyimini sağladığınızdan emin olun. Yani işlerde çok dikkat ediyor.

Tecrübenin Faydaları

Güzelyalı kurye çoğunlukla minik şirketlerin, hizmet veya nitelikten ödün vererek maliyetleri düşürmeye çalışırken büyüdükçe değiştiklerini dinleriz. Bu aynı zamanda pazarlamanız için de geçerlidir. Pazarlama çabaların özgün olmalıdır. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarda tamda konumlandırma biçiminizin değerlerinize uygun olması gerekir. Hepimiz, bir şey olduğu iddia edilen ancak başka bir şey olduğu ortaya çıkan ürün ve hizmetler sebebiyle hayal kırıklığına uğradık. Veya yerine getirilmeyen bir şeyi taahhüt eden reklamlar. Niteliği gözetmek ve özgün olmak, bir firmanın uzun vadeli başarısı için kritik ehemmiyete sahiptir.

İtibarınız hasar gördüğünde, onu derlemek, en baştan doğru olanı yapmaktan çok daha güç ve daha pahalı olabilir.Kapsamlı bir pazarlama tasarısına sahip olmanın değerini vurgulamak ehemmiyetlidir. Ne cins ürün veya hizmet satıyor olursanız olun, pazarlama alanını tasarınızın şirketiniz üzerinde ehemmiyetli bir tesiri olabiliyor. Ve bir tasarıya sahip olmamaktan daha makûs olan şey, hudutlu pazarlama bilgisi ve ani uzmanlığıyla bir tasarıyı uygulamaya çalışmaktır. Firmanızı pazarlamak bütün zamanlı bir iştir ve tecrübe ehemmiyetlidir. Minik bir şirket ile, net hedefler ve ölçülebiliyor. Bu zamana kadar hedefler olmadan olmaz.

Özellikle bir tasarıyı uygulamaya çalıştığında, tüm süreç zaman, enerji ve para israfıyla sonuçlanabiliyor. Aksi takdirde bunların hepsi dahası üretken çabalara uygulanabilirdi. İşletmenizin bir sebepten dolayı faaliyette olması. Ürün ve hizmetle sunuyorsunuz, ancak neticede sonrası alıcılarınıza hizmet veren şeyler yapıyorsunuz. Bir firmanın gelişebilmesi için misyonuna sadık kalması gerekir. Sarih bir misyonu olmayanın bir işletmenin pek bir işi yoktur zira odaklanmasını sağlayacak hiçbir şey yoktur. Şirketlerin net bir dizi emel ve hedefe lüzumu vardır. Minik ve orta ölçekli alıcılara hizmet vermenin, büyük hesaplara yöneliyor.

Uzman Güzelyalı Kurye

Güzelyalı kurye daha karlı olduğu zamanlar vardır. Her şey misyonunuza ve işletmenizin hangi alıcılara hizmet vermek üzere ileriye dönük durumlarınızı oluşturulduğuna bağlıdır. Pazarlama mevzubahisi olduğunda, minik şirketlerin pazarlama çelişkiyi yaratıcı olmak ve firmanızın sıhhati ve büyümesi için ehemmiyetli olan tehlikeleri almaktır. Pazarlama kısmen sanat, kısmen bilimdir. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığı belirlemek için biraz deney yapmak gerekiyor. Ehemmiyetli olan dikkatli bir biçimde deney yapmak ve neticeleri ölçmektir. Kararları öncede bilgilendirmek ve gerektiğinde istikamet vermek için bilgileri kullanıyor.

Bir şey zati iyi gidiyorsa, iyi bir şeyi göz arkasını faktörün bir anlamı yoktur. Ancak pazarlama stratejilerinin genellikle hudutlu bir ömrü fazla vardır. Ancak dolayısıyla bugün işe yarayanların yarın da işe yaraması gerekmeyebiliyor. Pazarlama ekibinize sınamalar yapma, neticelerini tekrarlama ve programlarınızı aktüel yakalama serbestliği verin. Her zaman misyonunuza sadık kalın ancak satın alma tutumunun tereddüt olduğunu ve başarılı olmak için geçim sağlamanız gerektiğini kavrıyor. Minik şirketler için bi pazarlama çelişkiyi tüm sürekli baskılara karşın, minik şirketlerin pazarlama çelişkiyi, pazarlama programlarına geliyor.

Özellikle yatırım yapacak zaman ve para bulmaktır. Çoğunlukla daha sonraya vazgeçilecek çekici bir görev gibi görünebiliyor. Satış zorlukları aşmak ve kazanç elde etmek, süratle öncelik listesinin en üstüne yerleşebiliyor. Ancak rastgele bir şeyin üstesinden gelmek sürdürülebilir bir strateji değildir. Potansiyel alıcılar tükenir ve çok geçmeden satış takımınız işi kapatmak yerine potansiyel alıcı arayışına girer. Öngörülebilir bir arz yaşatma motoru oluşturmak her şirket için kritik ehemmiyete sahiptir ve para kısıtlı olsa dahi bu bir yatırım gerektirir. Bunun gibiside alaka çekici kaynaklar, personel ve zaman gerektiren çözümlere göre olur.

Başarının Sırrını Açıklıyor

Güzelyalı kurye paradan tasarruf etmenize ve pazarlama mücadelelerinizi süratli bir biçimde başlatmanıza yardımcı olabiliyor. Ancak, diekt misyonunuza sadık kalan kapsamlı bir tasarıya sahip olarak, uygulamanızda meblağlı olarak ve sınamaktan korkmadan ilerlemeniz, zaman içinde meyvelerini verecektir. Uzun vadeli bir strateji pahasına “pespayede kalan meyvelere” odaklanmanın cazibesine direnin. İyi yürütülen bir pazarlama tasarıyı, şirketinizin ihtiyaç duyduğu kazancı sağlayabiliyor. Ve zaman içinde karlılığı artırarak pazarlama ikilemini çözebiliyor. Talşınan ürünlerini perakende ve toptan satış kanalıyla satıyor.

Bu perakende satışlar, toptan satışlardan elde edilen kazancın kıyasla kazancın çoğunu oluşturuyor. Süratli moda perakendecisi piyasa için değeriyle büyük ikinci moda işletmeyidir. Next çoğunlukla perakende pazarında faaliyet gösteriyor. Ancak yıllık satışlarının çoğunu burada gerçekleştiriyor. Firmanın kazancının yalnızca minik bir kısmı, yani yüzde uluslararası perakendeden geliyor. Perakende devi moda işletmeyi sıralamasında yer alıyor. Şu anda değeri çok çok üzerinde ve yıllık satışı var. Birleşik yiyecek kısmı giderek genişlerken, moda ve genel ürün satışları geçtiğimiz yıllarda genel olarak bariz düşüş gösterdi.

Birleşik işleri özellikle yiyecek alanında ilçeler arası varlığı artmasına karşın hâlâ toplam satışlarını oluşturuyor. Düşen moda ve genel ürünler satışları sebebiyle piyasa değerinde sürekli bir düşüşle karşı karşıya kalıyor. Çok yüksek piyasa değeriyle büyük işletmeyi ve yıllık liralık satışı var. Ancak çevrimiçi moda mağazasında fazla markanın yanı sıra kendi giyim ve aksesuar yelpazesi de satılıyor. Perakende satışları, toplam perakende satışların neredeyse fazlasını oluşturdu. Kendi markasını asıl bir lüks marka olarak yeniden konumlandırmaya yönelik çalışıyor. Böylece geri dönüş tasarıyı tasarlanandan daha uzun sürüyor.

Esenyalı Kurye

Esenyalı kurye çalışırken değişik kuryeler için araba kullanabilir misiniz? İstanbul’da bir iş arıyorsanız, değişik teslimat hizmetlerinde de bir çalışıp çalışamayacağınızı merak edebilirsiniz. Kendi laflarıyla takım azaları, faaliyet iş görevlerinizi yasaklayacaksa, dışarıdan bir kurumta ek istihdam almamalı, kendi işinizi yürütmemeli, kar emeli güden yada gütmeyen rastgele bir kurumta rastgele bir sıfatla hizmet vermemelidir. Kamu görevinde bulunmamalı yada eş vaziyetlerde yer almamalıdır. Bunun için yada ilk iş vefayı için. Bu senin için ne anlama geliyor? Taşıt kullanmak istiyorsanız, rakip olarak kabul edilebilecek durumdasınız. Ve değerli bir pazarlama varlığı olduğunu ispatladı.

Özellikle başka rastgele bir firma için de taşıt kullanamayacağınız anlamına gelebilir. Bundan kurtulabileceğinizi düşünüyorsanız, sürücüleri anlatacak bir öyküsü vardır. Görünüşe nazaran bazı parçaları bir araya getirmekte oldukça süratlidir. Dolayısıyla, bir iş arıyorsanız, sadece onlar için çalışmaya hazırlıklı olmanız gerekiyor. Bir firma için çalışmak istiyorsunuz. Ama sadece başlamadan evvel daha fazla malumat mı arıyorsunuz? Hakkında daha fazla bilgi edinin. Taşıma alanalrındaki bulunan binlerce sürücülerinin ne kadar kazandığı önemlidi. Bu olacak tüm avantajları, çalışma saatleri ve daha aşırı sıcaklık olur. Özellikle artı iş kurmanızı ve onlarla etkileşim kurmanızı sağlar.

Esenyalı kurye çalışırken değişik kuryeler için taşıt kullanabilir misiniz? Bu sual azıcık daha karışık. Yani internet sayfasında, onlar için özel çalışırken değişik teslimat hizmetleri için çalışamayacağınızı sarihçe belirtmez. Ancak, çalışanlamış olur ve kontratlı çalışanlamış . Bunun için aynı kaidelerin geçerli olduğunu zannetmek tehlikesizdir. Bahsetmeye değer bir gri alan var. Şahsi taşıt sürücüleri olurlar. Bazen sezonluk şahsi taşıt koliyi sürücüleri taşıyor. Veya yoğun teslimat sürücüleri olarak öğrenilen durumlar. Yani, arzın yüksek olduğu sezonlarda yer olan ve alacak hizmetlerini destekleyen geçici çalışanlardır. Sosyal medya platformları hedef kitlenizi bulmanızı, bağlantı kurar.

Pendik Kurye

Pendik kurye fazlaca yemek dağıtım işletmeyi var. Ancak bu işletmelerden birden aşırısında aynı anda çalışılabilir mi? İyi haber şu ki, alan ve hiçbir şey yokken bu, bağımsız bir yüklenici olmanın bir avantajıdır. Sizi birden fazla uygulamaya kaydetmekten ve birden çok firma için tam teslimat sürücüsü olarak çalışıyor. Yani bununla beraber, birden fazla dağıtım hizmeti için çalışırken birkaç güçlük vardır. Misal, vakti idare etme mevzusunda dikkatli olmanız önemlidir. Ve her firmaya karşı mükellefliklerinizi yerine getirdiğinizden kararlı olmanız gerekir. Yeniden de, birden fazla yemek dağıtım hizmeti için çalışıyor. Kullanıcı arkadaşı arayüz tercihen çek ve bırak işlevine sahiptir.

Özellikle şu sebeple bağlarımsız yükleniciler olarak kabul edilmezler. Bu, doruktaki sürücülerin çıkar çatışmaları ve rakipler için çalışanlarla aynı kaidelere haiz olduğu anlamına geliyor. Özetle çalışmayı umuyorsanı Yani yalnız onlar için çalışmayı vaat etmeye daha hazırlıklı olmanız gerekir. Yani şahsi taşıt sürücüsü olmak nasıl bir şey? İlk elden analiz için bu YouTube videosunu izleyin. Yada bu yazımıa göz atın. Teslimat yolu için aynı anda birden fazla yiyecek dağıtım uygulaması kullanıyor. Bunun için otomobil kullanabilir misiniz? Evet kullanıyor. Özelliklede egemenlik edilmesi ihtiyaç duyulan ihtiyaç duymaktadır. Analitik ve raporlama gibi yerleşik e-icaret özellikleri sağlanıyor.

Pendik kurye yoğun teslimat sürücüleri kullanıyor. Yani çoğu zaman bayağı teslimat sürücülerinden faydalanıyor. Ayrıca daha minik olan bir ölçülerde koliler teslim ediyor. Ve iş çoğalışının üstesinden gelmek için genellikle Noel’de çalışıyor. Bu rol, bağlarımsız bir yüklenicinin daha kazanımları gibi görülüyor. Yani neticede kendi vasıtanızı kullanıyor. Ayrıca öyle değil. Kendi vasıtanızı kullanmak, otomatik olarak bağları bir yüklenici olduğunuz anlamına geliyor. Yani işler asla o kadar basit değildi. Taşımacı çalışan olarak işe alıyor. Ve tüm mevsimlik çalışanlarmış gibide olur için bordro vergileri zamanı geçmeden öder. Sosyal medya günlük hayatımızın büyük bir parçası haline geldi.

Arayın

×