İçeriğe geç
Moto Kurye | Hekimbaşı Kurye

Hekimbaşı Kurye

Hekimbaşı kurye eğer bir kurumsal çalışan holding yada orta düzeyde bir firmaysanız, sorun olmaz. Endişeye mahal yoktur. Size destek bu yani lojistik günlük yada saatlik taşıma alanında yardım hep çıkılacaktır. Tüm bu alanlardaki işlemeriniz yerine getirilecektir. Yani kim bilir en kısa vakitte bizzat imza atılması ihtiyaç duyulan uyuşma formlarınız olsa bile hızlıca alınıyor. Saklanarak kapı kapı gezecek ve yol süresince afaki duraklamalar yapmayacaktır. Aynı sürücü, mülklerinizi baştan sona ele alarak devam ediyor. Yani azami seviyede güvenlik sağlamamızı ve öğeler arasındaki karmaşıklığı önlememizi sağlar.

Artık önemli işlemlerinizde özel direkt teslimat sistemi tüm anlamıyla sizlik oluyor. Kuryelerimiz şehir çapında yerleşik değil devamlı dolaşan mobil tarzındadır. Zira yollanacak bir koli yada kutunuza süratli bir halde erişebiliyor. Ve ortalığı sakince hiç karıştırmadan olması gereken yere eriştirebiliriz. Ne kadar kırsal veya kentsel olursa olsun, İstanbule içindeki taşıma ile ilgili anlık harekâtlar sürüyor. Yenilik şuuruyla tam bir deneyimi birleştirmeye devam ediyor. Emelimiz, siz kıymetli alıcımıza en güvenilir ve süratli hizmeti verebilmektir. Bunun içinde tüm araç filomuzu son model motorve yük, evrak taşıma araçları ile donattık.

Hekimbaşı kurye özellikle operasyon ve süreç taşıma zamanlarında çok daha uzun sürer. Fakat bu durum bizim için geçerli değildir. Çünkü bu uzun sayılabilecek bir zamanı en kısa süreye çeviriyoruz. Zamana dayalı olarak, hiç kimsenin acil bir koli veya mektup dönüşü için şundan yere beklemesi gerektiğine inanmıyoruz. Bu yüzden aynı gün acil bekleme ve iade hizmeti sunuyoruz. Bekle ve iade hizmetimiz İstanbul ili çapındaki teslimatlar için daha sık arz edilmektedir. Popüler teslimat yerleri tüm arasında İstanbul ve tüm ilçelerde yer alıyor. Ancak büyük şehirlerle hudutlu değiliz. Yani sabit durmuyoruz.

Hekimbaşı Moto Kurye

Hekimbaşı moto kurye ile hem en iyi durumda zamandan kazanırsınız hemde aynı zamanda doğru adrese, direk yollarsınız. Ama tehlikesiz bir halde olan teslimatınızın yapılacağının en ucra köşedeki adresten itimadınızı alıp, geri getirebiliyoruz. Ancak istediğiniz adrese asla hasar vermeden teslimatınızı yapıyoruz. Özellikle sipariş operasyona ciddi kuryeniz, taşıtınızı doğrudan teslim alma konumunuzdan seçtiğiniz tüm teslim noktasına eriştirecektir. Teslimat zaferli yani başarılı olduğunda bir kere daha bilgilendirileceksiniz. Böylece şahsileştirilmiş ve süratli veya tasarılı teslimata lüzum dinleyen bir firmaysanız, basit olacaktır.

Nerede olursanız olun, size en iyi sestekçi ve dayanakçı oluyoruz. Özellikle bekleme ve iade hizmetimiz sizin için geçerli olan bazı vaziyetler vardır. Koliyi teslim etmemize ve iade etmemize gereksiniminiz var sa, size dayanakçı olmaktan kıvanç dinleriz. Kuryelerimiz, seçtiğiniz varış noktasına giden bir sonraki uçuşu tutabiliyor. Ayrıca ardından kutunuzu yada mektubunuzu el valizlerinde iade etmek için bizlerden haber bekleyiniz. Bizim ile irtibata geçin, kesin olmayan bir fiyat maliyet öneriyi isteyin veya tekerrür aranmasını isteyin. Bekle ve iade hizmetimiz kesintisiz şekilde yararlanabilecek gidişat vardır.

Moto kurye İstanbul içinde bulunan tüm 40 ilçe hudutları içinde günün her saatinde sahadayız. Olası olan en kısa vakitte size geri dönmeyi kastedeceğiz. Genelinde teslim edilen ve iade edilen acil bir koliye veya legal evraklara gereksiniminiz var ise, operasyon merkezi tarafınca sunulan aynı gün bekleme ve iade hizmetimizi değerlendirin. Sonrada bizimle her zaman yolunuza devam edin. Standart teslimatla alakalı daha büyük sorun, şahsi olmamasıdır. Bir yere bir paket teslim ederseniz ve kısa bir müddet sonrasında geri yollamanız gerkebiliyor. İşte tam bu durumda size özel hizmet veren elemenlarımız devreye giriyor.

Ümraniye Moto Kurye
Ümraniye Hekimbaşı Kurye

Hekimbaşı Acil Kurye

Hekimbaşı acil kurye bir başkasının acil lüzum dinlediği bir kutuyu da başka bir konuma yollamanız gerekebilyor. Ancak firmanız bir koli ile yada paket olmadan birkaç saatten fazla çalışmaya devam edemez. Bu vaziyette koliyi karşımızdaki şahsa teslim edip, kullanımını da derhal tamamlamasını bekleyip halletmesi gerekiyor. Yani gerektiği anlarda imzalayıp evrakınızı derhal size geri götürebiliyoruz. Bekleme ve iade teslimat vaziyetiniz ne olursa olsun, size dayanakçı olmaktan kıvanç dinleriz. Daha spesifik bir arzınız var ise bizi arayın. Yani sürecin iyi mi işleyeceği mevzusunda sizinle mevzuşalım.

Bu günlerde, tüm sürücüler bir şekilde gps navigasyonu ile donatılmıştır. Mülklerinizin belirttiğiniz müddet içinde adrese teslim edildikten sonra, size haber veren bir bildirim yollayacağız. Başka bir deyişle bu harekâtta size kanıt olarak size müşteri imzasını da alıp sağlayacağız. Bizimle tasarlanmış bir teslimat rezervasyonu icra ettiğinızda, sorun olmayacaktır. Tasarlanmış rezervasyonların önemli avantajı, kullanılıyor. Böylece son dakika arzıyla elde edebileceğiniz ek bekleme vakitlerinin hiçbiri olmaz. Kuryeniz daha sonra, sevkıyatınız tehlikesiz bir biçimde taşıtlarının arka bagajı yani artta taşıyayacaktır.

Hizmetimiz İstanbul içi tüm ilçe ve semtlerine ve hatta tüm mahallelerine kadar uzanıyor. Yani bunlarda yer alıyor ve arz üzerine beynelmilel teslimat dahi yapabiliyoruz. Bizlerden istenen her iş için elastik ve uygun olmaktan şeref dinliyoruz. Aradığınız her ne ise onu taşımada ve de operasyonları zamanında reelleştirebileceğimizden kararlı olabilirsiniz. Teslimiyet esnasında daha çok hangi kaidelere uyulması gerektiği an belirtilmektedir. Bunun birlikte daha çok bu kaidelerin daha ehemmiyetli bir yere sahip olmasını sağlamıştır. Misal popülasyon işlem cüzdan şeklinde ehemmiyetli bir belge taşınacağı olur.

Hekimbaşı Hızlı Kurye

Hekimbaşı hızlı kurye ile daha süratli taşımacılık yapıyor. Yani istediğiniz rastgele iki adres arasında 60 dakika ila 90 dakika arasında saat ile değişen teslimat zamanları veriyoruz. En hızlı kurye ile ise 45 ila 60 dakika gibi çok daha kısa teslimat süresi taahhüt ediyor. Yani sahadaki kuryelerimizi en acil şekilde adresinize yönlendiriyoruz. Ayrıca gece kurye ile ise mesai saatleri dışında taşınması gereken kutularınızı ve her tür yasal paketlerinizi galibiyetle taşıyoruz. Her türlü arzu ve isteklerinizi arzınızda bir telefon kadar yakınınızda bulunuyoruz. Dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemiden çok şükür kurtulduk.

Özellikle yarıyılında internet alışverişi, kargo ve kurye sektörlerinde süratli bir sihrime yaşanmıştır. Bunda insanların hastalanmamak ismine konuttan çıkmak istememelerinin sebebi büyüktür. Ancak bunun dışında günümüzde kimsenin alışveriş, kargo ya da kurye işleriyle zaman kaybetmek istememeleri de sektörlerin gelişmesinde büyük etmen olmuştur. Zaman her geçen gün ehemmiyeti artan bir hal almıştır. Ama özellikle büyük şehirlerde insanlar zamanla yarış içinde olduklarından işlerinin büyük çoğunluğunu yerlerinden halletmenin yollarını arar ise hale gelmişlerdir. Taşınan ürünnam kategorisine bakılır.

İşletmemiz kargo firmaları ile mukayese etildiğinde çok daha güvenli bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Kurye ile gönderi el değiştirmeden taşınacağı için hasar görme, kırılma, ambalajının bozulması gibi tehlikeler yaşanmadan müşteriye teslim edilecektir. İşletmemizde sunulan hizmetin belirli saatleri yoktur. Yani gece gündüz her istediğiniz zaman kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sabaha kalmaması gereken gönderiler de dâhil olmak üzere kuryelerimiz tüm gönderilerinizi saatten bağımsız her zaman taşımaktadırlar. Alıcılarımızın yalnızca alıcı ile hizmetlerini arayıp adres bilgisi vermesi yeterlidir.

Ümraniye Moto Kurye
Hekimbaşı Kurye

Ümraniye Kurye

Ümraniye kurye ile bir taşıma ve teslim etme esnasında hakimiyetlerin sağlanması mecburi kılıyor. Böylece tüm sağlanan hizmetinden en tehlikesiz şekilde yararlanabilirsiniz. Kurum ve bireylerin özellikleri başta olmak üzere istenilen hizmet niteliğine uygun olarak çalışmalar sürüyor. Birde güvenlik tedbirleri taşıma sırasında yüzde yüz daha da gelişti. Hizmet kapasitesi ve kaliteleri ile birlikte ilk hedef daha çok iyi şirket ve şahsın gereksinimini gidermeye dönük olarak işlemler olur. Yani ilk olarak çalışma usullerinin uygulanması kişilere tanımlanıyor. Taşıyıcıların üzerinde durulan en ehemmiyetli özellikleri ise süratidir.

Özellikle her işlem anında civar ve değişiklıklara geçim sağlamasıdır. Kurye olarak taşeronluk yapmıyor, işte direk kendimiz sizinle irtibata geçiyor. Bunu yapmanın üçüncü yolu, yalnız kendiniz için taşeronluk yapmanızdır. Lojistik işi adında olan bir şey üzerinde çalışıyor. Courier exchange, bu çok parçalı bir şey değil, ama aynı türden bir ilke olmalıdır. Motosikletiniz ile dilediğiniz kadar az veya çok hzılı çalışabilirsiniz. Bazıları yalnız minik bir araç alır ve günde yalnız bir veya iki iş yaparlar. Bazı insanoğlu kendilerine uzun bir dingil mesafesi, extra uzun bir dingil mesafesi yada bir taşıma araçlarından alır, ve çok çalışır.

Ümraniye kurye görevlilerimiz saat 5’te kalkar, gece saat 10’a kadar üzerinde çalışıyor. Ve bunun için çalışmaya yollata düşer ve işine gider. Arka planda kutular ve araçla gülümseyen kurye şoförü vardır. Ama yüzü çok gülmesi sahtekarlıktan değil içinden gelen bir durumdur. Bu iş tür şeylerden günde yalnızca küçük bir iş yapıyorsanız günde beli saı arasında kazanmayı bekleyebilirsiniz. Gerçekten bir takım taşımalara ve hatta bazı malzemeleri de kamyona taşınıyor. Özellikle bir minibüs için daha fazla kazanabilirsiniz. Bir kamyonda, günde yaklaşık dört veya saat çalışmak size yeterli olacaktır. Çünkü iyi para kazanılıyor.

Küçüksu Kurye

Küçüksu kurye sadece motosikletler ile taşıma yapmak tamamen başka bir şeydir. Çünkü bir tek bir motora binmek için direk kaydolmanız gereken bir sürü şey vardır. Yani, kurye borsası için olacağın için olduğun gibi, ortalama olarak aynı hamurdasın. Aynı günde 250 damla yani çeşit taşıma yapmak yerine, yalnızca üç tane yapmanız gerekiyor olabilir. Alın, bırakın, alın, bırakın, alın, bırakın yakın yerlere. Dezavantajı, ile çok fazla garanti edilmemesidir. Söylediğim gibi, multi drop mafyasına girdiğinizde, size tertipli seferler yapacaklar ve nereye gittiğinizi tam da biliyorsunuz ve ne elde ettiğinizi biliyorsunuz.

Özellikle ne icra ettiğinızı biliyorsunuz ki. Biliyorsun? Kısaca her ikisinde de bir çeşit salıncaklar ve kavşaklar şeklinde. Ve sonuncusu, son olan kullanıcı müşterilerdir. Son kullanıcı müşterileri buluyor. Yani bu son kullanıcı müşteriler ileriye giden yoldur. Orada kendinizi ve müşterinide bulursun. Fakat onlar tavuk dişi gibidir. Bunları almanın yolu, Google Reklamlarını, posterleri yada el ilanlarını yapmak, mahalli bir e- ticaret şehrine gitmek, kartları kapılardan geçirmek, telefon etmek, kardeşinle mevzu konuşmaktır. Yani arkadaşların ve akrabalarınla mevzuşmak. Birinin dönüp otomobil kullanıyor olmasıdır.

Küçüksu kurye her gün teslim eden birine ihtiyaç var. Çünkü son kullanıcı müşterinizi alırsanız, onlardan iki kat ücret alabilirsiniz. Bundan dolayı, örneğin, bir son kullanıcı alan kişi için km başına az yada fazla ücret alabileceğiniz olabiliyor. Motosikletler ile çalışmak yerine, km si başına bir ücretlendirmeyi isteyeceksiniz. Ve sonrasında, umarız, kendinizi geri kazanmak için takas gibi bir şey kullanırsınız. Fakat dediğim gibi bu son kullanıcı müşteriler, tamamımız onları seviyoruz. Fakat onları bulmak çok ama çok zor. Yapabileceğiniz en iyi şey, nereye kadar gittiğinize ve ne meydana getirebildiğinize odaklanmaktır.

Arayın

×