İçeriğe geç
Moto Kurye | Kaynarca Kurye

Kaynarca Kurye

Kaynarca kurye olarak adımıza yakışır bir hizmet sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyor. Biliyoruz ki sizin varlığınız sayesinde biz varız. Bütün enerjimiz ile size en doğru ve en kaliteli olarak hizmet veriyoruz. Gücümüz biz sizden alıyoruz. Uzak yakın demeden İstanbul yakınları sizlere hizmet veriyoruz. Size her gün hizmet vermekten ve sizi mutlu etmekten büyük mutluluk duyuyor. İstanbul içine en hızlı şekilde en doğru ve düzgün çalışan bir firmayız. Biliyoruz ki siz varsanız biz de varız. Müşteri her zaman bizim velinimetimizdir düşüncesiyle hareket ediyor. Yılların tecrübesiyle sizlere en iyi ve en başarılı olan hizmeti sunuyor.

Kaynarca Motorlu KuryeFirmamız bünyesinde çalışan tüm kişiler iş sözleşmesi hangi unsurların yasal olarak uygulanabilir olduğunu ve hangilerinin incelik gerektirdiğini de biliyor
7/24 Kaynarca KuryeLojistik alanında çıkacak bir öok önemli nemli değişikliklerden haberdar edilmeli ve son ödeme, yan haklar düzenleyen kurallara titizlikle uyulmayı sağlıyor.
Kaynarca Expres KuryeTaşıma işlemini yapan ve ofis içindeki yöneticiler net beklentiler ortaya koymalı ve uygun geri bildirim verip, teslimat tutanaklarını dikkatlice belgelendiriyor
Hızlı Kaynarca KuryeÖzel donanımlı bilgili gençleri aldık. Politika ve prosedürler el kitabı, davranış kurallarını açıkça belirtmeli ve performansla ilgili beklentiler ilk günden iletiyor
Kaynarca Acil KuryeVaktinden daha hızlı paket veriliyor. Çalışanlara kış saatinden ayrılmadan önce işlerini düzene sokma fırsatı veren dikkatli bir zaman çizelgesi de oluşuyor.
Acil Kaynarca Kurye
Kaynarca Moto Kurye
Motokurye.org – Kaynarca Kurye

Niçin Kaynarca Kurye

Kaynarca kurye trafik gibi olumsuzluklara yakalanmadan nasıl verilir en iyi biz biliriz. Çünkü bu alanda yılların tecrübesi var üzerimizde tam desek doğru bir söylem söylemiş oluruz. Hizmet olarak çalışmalarımız son derece hızlı ve seri bir şekilde olmaktadır. Daha sonra size ulaşan elemanımız paketi alıyor ve yerine kadar sağlam getiriyor. Bize bir eleman çağırmak isteğiniz için ulaştığınız takdirde hemen yollarız. Yani bu bizde size en yakın personelimizi adresinize vakit kaybetmeden hemen ve çabuk yönlendiriyoruz. İşte burada böylece insanların kafasına da sanki mıh gibi işliyorlar.

Şu zaman kadar verdiğimiz önemli ve değerli olan tüm kurye hizmeti ile buradayız. Sizlere anlatacak bir çok olay var lakin bunları anlatarak şu ana kadar bir yere varamadık ne yazık ki. Bu insanlar yolda trafiği yapan ana etkenlerin başında gelmektedir.  Özellikle yetişmesi gereken gönderilerini en iyi hızlı şekilde ulaştırmak için çabalıyoruz. En önemli işimiz insanların zamanını çalmadan işlerimizi yapabilmektir. Biz işleri özellikle haber programlarında yaşanan özellikle motosiklet kazaları ve bu kazalarda vefat etmiş insanları canlı kamerada gösterilmesine çok karşıyız. Çünkü ailesi var. 

Şu ana kadar motorlu servisi ile lojistik dalı işlerinizde yüzünüz artık gülecek. 7 gün 24 saat ulaştığınız takdirde isim ve marka fark etmeden kişisel gönderileri en hızlı hizmeti ile acil şekilde yerine ulaştırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Artık burada işimizde gücümüzdeyiz. Size 30-40 dakika içinde ulaşan personelimiz sizden karşı tarafa göndereceğiniz gönderiyi alarak yola çıkıyor. Aynı günde şehirler arası hızlı teslim ediyor. Burada 7 gün 24 saat bize istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Zaman içinde gelişen, büyüyen sektörü içinde olmak çok iyidir. Yani bizle bunu biliyor.

Kaynarca Moto Kurye

Kaynarca moto kurye çalışma hayatına çeşitli isimlerle devam eden şirketimiz yaklaşık 2000 yılından itibaren bu sektörün içinde var böyle olmaktadır. Çeşitli isim altında hizmet verdikten sonra en son toplanarak hayata tutunmaya çalışıyoruz. Ne olursa olsun dürüst oluyoruz. Ne kadar ağır ve zor sorumluluk içinde olduğunu çok iyi biliyor. Artık İstanbul’un kalabalık ilçelerinde bizde varız. Yani nüfus yoğunluğunun son derece yüksek olduğu yerlerin başında gelen Kaynarca bölgesidir. Artık trafik de günün farklı saatlerde yoğun oluyor. Zor yaşam savaşında hala ayakta kaldığımıza şükür diyor.

Bizim bu hizmeti bir kere denedikten sonra artık tekrar tekrar bu işi düşünmeyeceksiniz. Fakat nasıl olsa işi alayımda gerisi sonrasında bir yalan uydururum planı ile hareket eder. Bir çok çalışan ucuz firma zaten o işi zamanında veremeyeceği bellidir. Ama işi de kaçırmamak için içinde yalan söyler. Sonrada dediğimiz gibi işi zamanında veremez. Ve kafasında önceden hazır ve planlanan şeyleri müşteriye söyler ve de müşteriyi kandırmaya çalışır. Ama biz öyle değiliz, ama çok çabuk hizmet veriyoruz. Geçmiş zamanda dericilik faaliyetleriyle tanınan ilçenin zamanla gelişmesiyle üretim.

Moto kurye emareğimiz bu özellikler ve düzgün planlama sistemi teslimatta ve özelikle de acil ve örutubet arz eden teslimatta büyük bir fark yaratmaktadır. Bu farklar göz önünde bulundurulduğunda bu kargo sisteminin önemi daha da artmakta ve hissedilmektedir. Bizim de sağlamış olduğumız bu sistem işleriniz büyük ölçüde azaltacak ve işiniz önemli bir parçasını gözünüz arkada kalmadan güvenli ve hızlı bir şekilde halletmenize yardımcı olacaktır. Sonuç olarak küreselleşen ve teknoloji ile çepeçaşama sarılan bir dünyanın hızına yetişmek sizin rakiplerinizden hayatının getirmiş.

Özel Kaynarca Kurye

Kaynarca kurye beynelmilel pazarlama müdürü, satışlar ve indirimler ehemmiyetli olsa da alışveriş yapanların aynı zamanda bir hayli olan harcayıcının geçtiğimiz yıl fena halde özlediği bir deneyim ve hizmet aradığını söyledi. Perakende markaları alıcı deneyimine yatırım yapıyor. Yapıcı sergiler sağladı ve mağazada çevrimiçi alışverişi kolaylaştırdı. Aynı zamanda alanı marka bulgusunun sosyal mekanlarına dönüştürdü. Pandemiden evvel dahi perakende markalarının mağaza içi kafeler, ürün şahsileştirme, ustalık sınıfları, şahsi alışverişler gibi oldu.

Özellikle yeni hizmetleri alıcılarına sunarak mağazada geçirilen süreyi artırmak ve mağazaları birden çok mağazaya dönüştürmek istediklerin anlattı. Özellikle emelli destinasyonlar. Aynı biçimde e-ticaretin en büyük avantajı, büyük yıkanmamış şahıslarla beraber zaman tehlikesine girmek zorunda olmamak, park etme veya trafik sıkışıklığı fiyatları mevzusunda kaygılanmamak ve eşyaları konuta nasıl götüreceği zamanın mevzususunda kaygılanmamaktır. Ülke genelinde enerji ve dağıtım maliyetleri çoğalırken ve enflasyon seviyeleri makûslaşıyor.

Bunda aralarındiş sahibi bulunduğu perakendeciler fiyat çoğalışları mevzusunda şimdiden uyarıda bulundu. Tedarik zinciri meselelerinden kaynaklanan fiyat çoğalışları ve kıtlıkların ortasında, perakendeciler alışveriş yapanları mağazaya sürüklemek için satış ve daha fazla indirim sunmalı mı ve sunabiliyor. Baş teknoloji mesulü aynı fikirdeydi. Ve harcayıcı temennileri değiştikçe teknolojiye olan bağımlılıklarının hiç bu kadar yüksek olmadığını söyledi. Pandemi, tıkla ve topla gibi yeni hizmetlerin tanıtımını ve benimsenmesini süratlendirdi dedi.

  • Kaynarca kurye sonra tekerrür ederel alınması gerekebiliyor
  • Bu gibi vaziyetlerde kuryemiz gönderiyi müşteriye teslim eder
  • Alınan nıktada buluşmak adına ve bulunduğu noktada bekler.
Kaynarca Moto Kurye
Motokurye.org – Kaynarca Kurye

Kaynarca Acil Kurye

Kaynarca acil kurye olarak özellikle yoğun zamanlarda da çalışıyor. Bu bakımdan eğer bizim bir çok servisimizi almak istiyorsanız, hemen bize başvurun. Paketlere zarar vereceğinizi düşünüyorsanız üzülmeyin, asla zarar vermeden ve sağlam bir durumda taşırız. Böyle olup çevre il ve ilçelere gönderilmesi gereken şeyleri daha kolay alıyoruz. Artık günümüz hayatında insanlar için en değerli şey zamandır, bizde zamanı taşıyoruz. Bu ilçede sunduğu hizmetler süreklilik ve devamlılık arz etmektedir. Böylece bir çok kişi tarafından benimsenmiştir ve oldukça beğenilip çok faydalı söylenmiştir.

Misal, kargo ile ilgili asıl zamanlı bilgi elde eden bir lojistik firmasıyla ortaklık kurmak. Gecikmeleri ve hırsızlığı eksiltmenize destek olabiliyor. Aynı şekilde, kurye servislerinizin rota sapmaları, beklenmedik duruşlar veya bir çok hırsızlığı ortadan kaldırmak için rötar gidişatında ihtar yollamak için dijital taşıtlar kullanıp kullanmadığını hakimiyet edebilirsiniz. Lojistik alanında taşıma hizmetleri sunan işletmelerle bazen ortaklık yapıyorsanız, Pendik’de takipli taşıma entegrasyonunu deneyin. Netice olarak, tedarik zinciri kesintilerini hipotez edebilecek ve tedarik zincirinizi proaktif çalışacaktır.

Hızla gelişen teknolojinin de yardımıyla büyük bir ivme ile hızlanan iş dünyasında şirketler kendi gereksinimlarını karşılamak ve müşterilerini memnun edebilmek adına kendi işleyişlerini de hata payını ve öngörülemeyen durumları da azaltarak hızlandırmak istemektedirler. Zaman içinde gelişen bildirişim imkanları biroldukça bilgiyi kişiler ve kurumlar içinde hızlıca gönderme olanağı sunsa da fiziki olarak teslim edilmesi ihtiyaç duyulan bilgilerin ve paketlerin varlığı hala sürmektedir ve bunların önemleri gittikçe artmaktadır. Özellikle dijital veri ile yerine işlerin konamayan bu evraklar vardır.

Kaynarca Hızlı Kurye

Kaynarca hızlı kurye işlemlerimiz kaliteli elemanlarımız ile devam ediyor. Ancak bunun dışında günümüzde kimsenin alışveriş, kargo ya da kurye işleriyle buradayız. Aynı anda ve zaman kaybetmek istememeleride sektörlerin gelişmesinde büyük faktör olmuştur. Zaman her geçen gün ehemmiyeti artan bir hal almıştır. Özellikle büyük şehirlerde insanlar zamanla yarış içinde olduklarından işlerinin büyük çoğunluğunuda önemlidir. Yani kendi yerlerinden halletmenin yollarını arar hale gelmişlerdir. Kurye ile gönderiler el değiştirmeden taşınacağı için işte hasar görme, kırılma, ambalajının bozulması gibi şey olmaz.

İşler sırasında tehlikeler yaşanmadan müşteriye teslim edilecektir. Şirketimizde sunulan hizmetin belirli saatleri yoktur. Ama gece ve gündüz her istediğiniz zaman kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sabaha kalmaması gereken gönderiler de dâhil olmak üzere kuryelerimiz tüm gönderilerinizi saatten bağımsız her zaman taşımaktadırlar. Alıcılarımızı yalnızca alıcı hizmetlerini arayıp adreslerin bilgisi vermesi yeterlidir. Yollanacak her bir gönderilerin en kısa zamanda karşı tarafa erişmesini sağlamaktadır. Kurye hizmetimiz günün her saati gece gündüz ayırt etmeden gönderilerinizi alır ve karşı tarafa taşıyor.

Hızlı kurye işlemleri muhtemel olan en kısa zaman içinde teslim eder. Özel olacak olan bir kurye hizmetimizle alıcılarımız gönderilerini tam zamanında hallediyor. Yani kendileri belirli bir noktaya getirmek zorunda kalmazlar. Gönderisi olan alıcılarımız alıcı hizmetlerini arar, adresi verir. Mevzubahisi gönderinin alınacağı adrese en yakın kuryemiz verilen bilgilere göre adrese gider. bu durumda elden gönderiyi alır ve işi alakalı adrese iletmek üzere yola çıkar. Bu vaziyet yollayan şahsın zamandan ciddi anlamda tasarruf sağlamasını sağlar. O sırada gönderinin sahibi değişik bir işiyle ilgilenmek için zaman oluşturmuş olur.

Kaynarca Expres Kurye

Kaynarca kurye onlar çevrimiçi patlamayı yaşıyor. Artık biri öbüründen ayrıcalıklı değil. Dijital pazarlama grubu başkanı e-ticaret sitesi olmayan perakendecilerin satışlarından yararlanmak istiyor. Ama gerçekten bir e-ticaret sitesine sahip olmaları gerektiğini direk söyledi. Kendilerini çok kanallı alışveriş yapan biri olarak gören popülasyonun bir kısmının yanı gizeme, yalnızca çevrimiçi etrafa uyum sağlayan alıcılar da var. E-ticareti olmayan perakendeciler bu cins alıcıyi tamamen kaçırıyor. Perakendecilerin, harcayıcıların işlerini sağlıyor.

Artık alışveriş yapmayı seçim ettiği daha muhtelif yollara hitap etmek için bu cins gerçekleştirme taktiklerini, karantina lüzumlu kapanmalara yönelik kısa vadeli bir çözüm olarak görmek yerine, uzun vadeli tasarılarına dahil etmeleri gerekiyor. Artık bu mağaza içi veya çevrimiçi bir işi gidişat değil. Eş biçimde, özellikle bu güzde kovid sayıları artmaya devam ederken, perakendecilerin alıcıların öbürlerinden mesafeyi dahada gözetmelerine imkân sağlamak için çalışıyor. Ayrıca temassız perakendeyi” benimsemeye devam etmeleri gerektiğini de açıkladı.

Neticede perakendecilerin alışveriş yapanlara güven verme mesullüğü var. Ana sokak için bu, dijital mutasyon projelerini süratlendirmek ve artık bir lüzumluluk olan yeni temassız cemiyetimizin arzlarını karşılamak için teknolojiden yararlanmak anlamına geliyor. E-ticaret giyimleri perakendeciliği en son hipotezler bulunuyor. Birleşik online giyim satışları bu yıl, pandemi evveli hipotezlerin üç yıl ilerisinde sokak satışlarını geride vazgeçecek ve büyük perakende pazarlarında bunun gerçekleşeceği ilk ülke olacak. E-ticaret giyim perakende hipotezleri.

  • Kaynarca kurye iş ve ebadına bağlı olarak lüzum dinleniyor
  • Daha büyüklükteki paketlerinizi vasıtayla gönderim sağlanır.
  • Bazen gönderilerin alakalı nokta teslim edilmeden inceleniyor

Kaynarca Araçlı Kurye

Kaynarca kurye dayanağıyla oluşturur. Birçok işletme, uygulamalarını web uygulaması oluşturucu çalışıyor. Bu, süreçleri ve kaynakları işini optimize etmek için en popüler çalışma modellerinden kocamandır. Web geliştirme vaktini ve maliyetlerini ehemmiyetli miktarda azaltmaya dayanakçı olur. Web daha fazla uygulama geliştirmenin temeli olarak kullanılıyor. Bu kullanıma hazır bir çözümdür. İçerisinde temel bir yapı, yönetici arayüzü ve bilgi yönetimi alternatifi bulunmaktadır. Çevrimiçi zamanlayıcı artık her firma had safhada zaman yönetim sağlar. İşleri sürdürmesi için sahip olması gereken bir şey olduğu için çok ehemmiyetlidir.

Time gibi vasıtalar lekeli işleri yapar. Ama çalışanların zamanını takip eder. Zaman çizelgelerini otomatik olarak doldurur. Ve işini daha fazla bereketlilik incelemeyi için ehemmiyetli olan geniş bir rapor yelpazesine sahiptir. Ancak sadece sıradan bir zaman izleyici değildir. Ayrıca iş işletmelerin çalışanların devamsızlığını hakimiyet altına almasına imkân tanıyan devam yönetimi ile de doludur. Dahası, yaftaları kapsayan benzersiz proje ağacı yapısı bulunuyor. Dhası faydalı zaman ve görev organizasyonu için müthiştir. Ayrıca misafirleri davet edebiliyor. Yani özellikle işlemlerde hep onlara çalışma ispatı olarak raporlar gösterebilirsiniz.

Geniş entegrasyon listelerini hakimiyet ettiğinizden emin olur. Veya fiyatsız bir kod kullanarak kendi entegrasyon listeni oluşturduğunuzdan emin olun. Çevrimiçi alternatifi sunan perakendecilerin sezonluk alışverişleri alıcılar için çok daha kolay hale getireceğini biliyor. Ve satışların çoğalmasına yardımcı olacağını belirtti. Ancak yönetimsel strateji direktörü konumdaki farklılıkların mümkün alıcı tabanınız için ne anlama geldiğini biliyor. Ayrıca onları nasıl sürükleyeceğinizi düşünmenin ehemmiyetini vurguladı. Pandemi sırasında çevrimiçi satışları çoğalırken, gelişiyor. Hazır giyim satışlarında genel bir düşüşü önlemek için yeterli değildi.

Pendik Kurye

Pendik kurye marka adımızı çok daha yüksek yerlere çıkarmak adına sunmuş olduğumuz hizmetlerden de anında faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. Artık hizmetlerimiz Yada mal ayağına yatıp işten sıyrılacaklarını sanıyorlar. Böylece her açıdan sizlerle beraberiz. Yani bu dezavantajından dolayı istenen zamanda teslim ediyoruz. Bunun bir sonucu olarak firmamız bu hususta ihtiyacı görmüş ve kaliteli hizmet anlayışı ile piyasada farkını ortaya koymuştur. Her şey bu dünyada yerinde güzeldir. Oluşan bu durumda bu sistemin daha da revaçta olasını sağlıyor ancak yanındadır.

Özellikle bu zamana kadar zamanınızı çalmadan yerinde müdahale eder. Özellikle acil kuryeleri 60 ile 90 dakika içinde karşı tarafa ulaşarak gönderiyi personelimiz teslim ediyor. Son olarak da size bilgilendirme mesajı atılıyor. Fakat bizim piyasa ile ilgili bir çok değişik ve ilginç haberler var. Yaşadığımız zaman zarfında bazı yayın organları reyting alma bahanesi ile bir çok saçma sapan haberleri ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyor. Burada bulunan Pendorya alış veriş merkezi ve Neomarin alışveriş merkezi ve bir çok merkezi yer vardır. Herkesin işi acil fakat daha ehemmiyetli çalışıyor.

Pendik kurye sorun yaşamak istemeyenlerin tercihi olacaktır. Buradaki işlerimiz, Pendik ilçesi ve tüm İstanbul için geçerlidir. Aydos dağı bu ilçe sınırları içinde yer alıyor. Yansımaları insanların günlük hayatında gözükmektedir. Fakat yarım saat içinde hangi firma sizin evrakınızı adresine teslim etme başarısı gösteriyor bir düşünün. Çok özel durumlar içinde önemli durumlarda bize ulaşın. Artık her gün bu tip olacak insanlarla karşılaşmaktayız. Hızlı olarak firmamız ilçenin her tarafına ulaşım konusunda çok bilgidir ve her yolu bilmektedir. Biz iki bölge dede hizmetten çekinmiyoruz.

Kurtköy Kurye

Kurtköy kurye perakendecilerin aralıksız değişen pazarlama civarında başlıyor. Tüm harcayıcılara erişmek için uyum sağlamaya devam etmeleri gerektiğini sürdürüyor. “Bu, evvelki yıllarda zaferli olduğu ispatlanmıştır.Yani tüm pazarlama tekniklerinin ilerleme mevzusunda yeterli olmayabileceği anlamına geliyor. Özellikle tüm şirketler bunun tamamen farkında ve alışveriş yapanların değişen ihtiyaçlarına ayak uydurmak için çalışıyor. Ancak her zamankinden daha fazla marka pazarlama yeniliği görüyor. Gittikçe daha fazla şahsileştirilmiş.

Tüm tercihler, yalnızca mücadeleden daha fazla getiri sağlamakla kalmıyor. Aynı zamanda sadakatin korunmasına, daha büyük alışveriş işin sepeti tüketmesine ve çok daha az iade edilen ürüne katkıda bulunuyor. Piyasa varsayım edilen %17’nin altındaysa, yeni gelir akışlar bulmak çok ehemmiyetli. Hipoteze dayalı şahsileştirme yazılımı sunan bloktaki yeni çocuklar, vazgeçin içerik paydaşlarını, hayatta kalma mevzusunu dahi büyük fark yaşatabiliyor. Yani daha spesifik olmak gerekirse, daha önceki sadıklara güvenme ve yeni fırsatları göz arkasını etmyor.

İnsanları, e-posta servis sağlayıcınızın yaptığı tek şey segmentasyon sunar. İşi şahsileştirme sunabileceğini düşünmek. Kendi maksadınızdır. Bazı insanlar şehirlerden banliyölere taşındıkça, bu onların alışveriş yapıyor. Bu şekilleri ve nerede alışveriş yaptıkları açısından ne anlama geliyor. Hafta içimi yoksa emin şöhretlerde çalışmak içinmi şehre geliyorlar? O halde, satın aldıkları şeyleri temizleme çalışan yoğun çalışan için süra gerekiyor. Kolaylık, rahatlık, esin ve daha aşırısını sunabiliyor. Veya şehir dışındaki perakende için, hafta sonları şehir serinkanlı.

  • Kaynarca kurye son derece dikkatli ve özenli, çözün odaklı, yüzde yüz çalışıyor.
  • Senelerin deneyimine sahip vede profesyonel takım dostlarından oluşmaktadır.
  • Hava koşullarının vaziyetine göre vasıtalarımız zorunlu tüm ekipmanlara sahiptir.
Motokurye.org - Kaynarca Kurye
Motokurye.org – Kaynarca Kurye

Kavakpınar Kurye

Kavakpınar kurye tarafından görevlendiriyor. Economics’in araştırmasına göre, pandemi nedeniyle harcayıcı tüketmelerinde hazin bir işler. Metamorfoz, farklılık yapılmazsa sokak giyim mağazalarının satışlarında 2025 yılına kadar bir boşluk kalacak. Küresel hukuk uygulaması ile söylüyor. Avrupa isimli yeni rapor veriyor. Yani bir pazar şöhreti yüksek tüketme yapan denizaşırı harcayıcıların çekiliyor. Ancak perakende vize reformu dahil olmak üzere siyaset tavsiyeleriyle beraber sektörün böyle bir sarihi önlemek için çalışıyor.

Özellikle buna iş oranlarındaki indirimlerin ötesinde reforma ihtiyacı olduğunu ticari farklılıklar ve vergisiz alışverişin iadesi. Yani araştırma, dört ehemmiyetli veriliyor. Avrupa pazarında milli temsili bir harcayıcı olabiliyor. Ama oturumundan elde edilen bilgileri içeriyor. Örnekler, bir araya gelen anket verileriyle gidiyor. Ancak fazla haneden her pazarda işlem oluşuyordu. Rapora göre, 2024’de tüm harekâtların %52’si çevrimiçi gerçekleşecek gerçekleşiyor. Yani Avrupa’nın büyük perakende pazarlarından kimilerinde satışları.

Bundan sonraişlerin çoğunu çevrimiçi etrafta gerçekleşiyor. Bu ilk perakendecinin olacağı tanımlandı. Bunu %52 ile takip etmesi bekleniyor. Satışların 2025’te internet üzerinden gerçekleştiği, belli oluyor. Ancak tahlil edilen değişiklerinin ise 2025 sonrasına kadar taşma noktasına ulaşa4ayacağı görüldü. Bazı, iş oranlarında reform yapılmasının iyi tartışıldığını, anlıyor. Ancak yurtdışındaki harcayıcılar için alışveriş yapma yaşatıyor. Ama kasvetin ortadan kaldırılmasının tartışılmadığına dikkat çekiyor. Dünya her yerine gerekiyor.

Arayın

×