Moto Kurye | Kazasker Kurye

Kazasker Kurye

Kazasker kurye özellikle  ayrıcalıklı olmanın tadını çıkarın ne dersin? Çünkü biz çok değerli ve acil hizmet veriyoruz. Özellikle buradaki fiyatları makul ve en uygun fiyata tutmaya çalışıyoruz. Kadıköy motorlu kurye randevu ile kimlik karşılığında yapılan teslimatlara yer veren firmamız anlık takip sistemiyle çalışır. Yollanacak tüm paketleri hızlı ve acil yollayın işiniz hemen bitsin. Böylece her noktada yardımlaşma ön plana çıkıyor. Böylece paketler zamanında yerine veriliyor. Öyleyse avantajlarla dolup taşan hizmetlerimizden sizler de derhal yararlanın.

Merdivenköy kurye için hemen arayın; Artık her zaman çocuğumuzla biz de ailemizle buralara inmeye yüzümüz kalmadı. Burada verilen bir çok servisi hayati önem taşıyor. Çünkü çok değeli işler olur. Çünkü müşteri beklentileri arttığı için artık insanlar da firmalardan çok büyük hizmetler beklemektedir. Kadıköy moto kurye olarak en hızlı ve garantili kurye hizmeti sunmaktayız. 45 dakika içinde hemen adresinize geliyoruz. 90 dakika içinde ise gidecek adrese acil olarak teslim ediyoruz. Yani motorlu ve araç filomuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kazasker Kurye

Kadıköy kurye ait teslimat çeşitlerine yani;  acil, vip evraklarınızı, kolilerinizi, pasaportlarınızı, anahtar taşıyoruz. Ayrıca acil gitmesi gereken gönderileri kolay şekilde gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Şu ana kadar gördüğünüz en çabuk ve en kaliteli sistem ile karşılaşacaksınız. Yıl 1995 den bu zaman kadar bu sektör içinde bulunuyoruz. Biz burada halen işimizin başında devam ediyoruz. Biz şu ana kadar doğru bir şekilde işlerimizi yapmamızdan dolayı başarı olmaktadır. Özellikle İstanbul için motorlu kurye çalışanları hayati öneme sahip bir konudur.

Kadıköy kurye kurumsal hizmetlerimiz için bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. İşte bu saatler içinde artık araçla yolda gitmeyi bırakın. Yani bu saatler dışında dahi bu trafik artık çok çekilmez hale gelmiştir. Çalışan ekip arkadaşları belirlediğimiz zamanı geçmeden teslim eder. Firmalar arasında 7/24 saat bu hizmeti yürütür. Özellikle firmamızın motorlu hizmetleri son yıllarda gerçek anlamda tercih edilen hizmetler arasında yer alıyor. Firmamızın ve bu hizmetin en çok tercih edilme sebebi de işimizi ciddiye alarak çalışmasıdır.

Kazasker Moto Kurye

Kadıköy moto kurye beklentileri karşılamak için burada var. Şuan varsa kaliteden ödün vermediğinden dolayı vardır. İşlerinizin başka yerde yarım kalmasını istemiyorsanız biz arayın. yani geç kalmadan teslim olsun. Kaliteli ve işini düzgün yapan eleman topluluğu ile çalışıyoruz. İş olarak ekipman donanımının tam olması gerekir. Gerek kurye gerekse aracın sahip olması gereken pek çok donanım vardır. Bunlar gerek güvenlik gerekse hız açısından avantaj sağlamaktadır. Firmamız donanım konusunda yeterli yatırımı yapmaktan geri durmamakta.

Kadıköy acil kurye çözümlerimiz pek çok avantajı bir arada sunduğu için yoğun talep görmektedir. Havaalanlarına sunduğumuz ile adınıza paketleri havaalanına ulaştırabiliyor ya da adınıza gelmiş paketi havaalanından alıp adresinize getirebiliyoruz. Her ihtiyaca cevap verebilmek adına çözüm de fazladır. Bu noktada acil, alo, arabalı, ekspres, gece, havaalanı, hızlı, uçak kargo, özel kurye gibi pek çok alternatifimiz bulunmakta. Bugün herkezin işlerini hızlı tamamlamak istediği bir dönemde yaşıyoruz. Trafik ve benzeri problemlere takılmadan verir.

Kazasker Motorlu Kurye

 • Kadıköy hızlı kurye olarak sizler ile yaklaşık 20 yıldır piyasa içinde çalışıyoruz.
 • Nice insan bu yoğunluk yüzünden başkalarıyla durmadan kavga eder olmuştur.
 • Birde yollardaki saçma sapan araç süren magandalar ve anlayışsız cahil var.
 • Yani kaba saba insanlar yüzünden bizler ailemizle araçlara binemez olduk. 
 • Herkes için uygun olabilecek hizmet seçenekleriyle dikkat çekmektedir.
 • Artık herkes için uygun olabilecek hizmet seçenekleriyle dikkat çekmektedir.
 • Bu yazımızda Kadıköy motor kurye olarak yapılan tüm işleri buradan inceler.
 • Kadıköy’ün en uzun soluklu ve en meşhur firması ile artık sizde tanışın.
 • Kadıköy’ün birçok kendi içinde semtleri olduğu gibi, meşhur mahalleleri de vardır.
 • Çok önemli işlerinizi sağlam çantalar içinde en hızlı ve en acil olarak taşırız.
 • Kuryelere daha nazik ve daha kibar davranılan ender yerlerden çok mutlu oluruz.
 • Genellikle buralardan acil gönderiler daha fazla çıkmakta olup firmalar çok iş alırlar.

Kazasker Acil Kurye

Çiftehavuzlar kurye iyiki var çünkü hayatın çok hızlı aktığı bu ilçede herkes işlerinin hızlı olmasını istemektedir. Yani bu konuda büyük görevhızlı işler düşmektedir. Tüm olan bu personelimiz bunun bilincinde oldukları için işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadırlar. İşte buradaki hizmet amacımız buraların daha yaşanılabilir hal almaktadır. Buralardaki şirketler için expres çalışması uygular. Fenerbahçe kurye bu stadı ise tam yolda karşınıza çıkmaktadır. Feneryolu kurye ile Kadıköy’ün en meşhur yeri dört yoldaki boğa heykelinin orasıdır. Firmamız dağ bayır demeden çalışır.

Kalamış kurye İstanbul’un her tarafına gider. Birde hatta çevre illerin onun yerine ulaşılabilir kapasitededir. Güler yüzlü personellerimiz ile birlikte evimizden istediklerimizi arayabiliriz. Yani iyi temiz işler çıkarıyoruz. Her zaman görev için bekleyen personelimiz vardır. 7/24 aktif olarak çalışan ekipler sizin de işinizi halledecekler. Toplu olabildiği gibi adet olarak da talep edilen gönderi teslimlerinde faturadan teklif olabilir. Ama yazışmalardan paketlere çözüm bulabiliriz. Kısa sürede adresine teslim edilen söz konusu gönderilerin rahatlığı ile gününüzü sorunsuzca geçirebilirsiniz.

Kazasker Hızlı Kurye

Koşuyolu kurye ile en değerli çalışmayı biz yapıyoruz. Trafik gibi büyük bir sorun karşısında nasıl bir yol izleyeceğinizi düşünmek zorunda kalınır. Sektörde parmakla gösterilen isimler arasında yerimizi almaktayız. Böylece en kısa sürede kapınızda olan tecrübeli elemanları ile gönderileri adresine teslim edilecektir. Yani dolayısıyla da gönderilerini teslimi için çalışıyoruz. Tarihi bir çok eser ve gezilecek yerleri olan bölgemizi ziyaret etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü biz her şeyi çok gizlilik içinde taşırız. Sektörümüz içinde bir çok firmanın da iflas ettiğini de gördük ve yaşadık.

Kızıltoprak kurye ile gerçekten de profesyonel çözümleriyle taşıma sağlanıyor. Artık bütün bu teslim etme ve götürme. Müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeye çıkaracak olan avantajlarla çalışıyoruz. Ayrıca çağımızla beraber gelen teknolojiyi hizmetlerimizin her anında uygulamaktadır. Böylece yenilikleri yakından takip eden firmaların da başında gelmekteyiz. En kısa süre içinde teslimat yapar ve çok rahat çalışır. En kısa zaman içinde en uygun hizmeti almak isterseniz biz varız. İşlerinizi rahata kavuşturacaktır. Acil kurye çok güvenli ve sağlam şekilde çalışıyoruz.

Kazasker Ekspres Kurye

İstek üzerine bireysel olarak hizmet verebildiğimiz gibi kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz. Daha düzenli olarak alınan hizmetlerde özel olarak veriyoruz. Böylece çok daha makul fiyatlarla müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Bu açıdan daha iyi işler ortaya çıkacaktır. En iyi hizmet verip en uygun fiyatlarımız ile çalışıyoruz. Fiyatlarımız gerçekten çok uygun ve çok ekonomik  ve aynız amanda çok hızlıdır. Teslimatların kısa sürede gerçekleştirilmesi  önemlidir. Yani fiyatlar konusunda makul aralıkların söz konusu olması gerekiyor.

Çabuk olması hususuyla da dikkat çeken hizmetlerimiz devam ediyor. Yani bu konuda kurumsal hizmetlerden düzenli olarak yararlanan müşterilerine daha fazla ayrıcalık tanımaktadır. Gün içi ister acil, ister olmasın fark etmez, her tür gönderi için firmamız çalışıyor. Deneyimli, atılgan, azimli ve öğrenmeye açık çalışan kadrosu ile Hızır gibi her yere yetişiyor. Firmamız yedi yirmi dört kurye hizmeti vermektedir. Bir telefonunuz ile anında bulunduğunuz yere geliyor ve ulaşması gereken ne varsa alıp vaktinde ulaştırıyoruz. Artık sizlerin yanınızda devamlı var olacağız.

İstanbul Kurye

 • Bir teslimat olmasının yanı sıra güvenli bir teslimat olmasını talep edebilirler.
 • Belge ya da paketleri müşteriler çok acil olarak göndermek isteyebilirler.
 • Fikirtepe kurye hizmeti müşteriler tarafından beğenildiğini de iyi biliyoruz.
 • Kadıköy ilçesi bölgesi İstanbul şehrinin ikinci plazalar merkezi olarak gelişmiştir.
 • Erenköy kurye servisi çalışan ekipleri çalışma ve teslimat ile sağlamdır.
 • Bu müşterilerin zamandan tasarruf etmelerini daha fazla sağlamaktadır.
 • Bu yüzden çalışma stratejisi olarak en iyi hizmeti verdiğimize inanıyoruz.
 • Hızlı kurye ile biz bu işe yeni başlamadık. Çünkü 1995 den beri buradayız.
 • Kadıköy ekpres kurye fiyatları çok uygun. Burada hizmetimiz sürüyor. 
 • Riskli gibi görünüyor olsa da uçak kargo istatistiksel olarak en güvenlidir.
 • Göztepe kurye güvenli olmasının yanında kara yolu taşımacılığından biridir
 • Yani bizim sistemimiz bu piyasa içinde en güvenli yol olarak seçilmiştir.

Kadıköy Kurye

Tamamen ihtiyaca yönelik geliştirdiğimiz çözümlerimizle 7 gün, 24 saat yollarda bulunuyoruz. Yani temiz bir anlayış ile çalışıyoruz. paketlerin hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Kalite ve güvenilirliği aynı zamanda uygun fiyatla taçlandırıyor. Kadıköy ilçesinin en ekonomik kurye hizmetiyle bütçe dostu çözümlerin adresi kalmayı başarıyoruz. İş olarak kuryelerin kullandığı araçların bakımlı ve donanımlı olması gerekir. Firmamızın sahip olduğu motorların ve araçların tamamı yeni nesil, bakımları aksatılmadan yaptırılan motosikletlerimiz var.

Acil kurye can ve mal güvenliği için gerekli her türlü donanıma sahiptir. Bu sayede taşıma esnasında sorun çıkarma riskleri en aza indirilir. Teslimat süreleri kısaltılmaktadır. Yılların tecrübesi, birikimi ve deneyimini uyguluyor, bunlara yenilerini de eklemeyi ihmal etmiyoruz. Firma yedi yirmi dört hizmet vermektedir. Bu düz vardiyasında yer alan çalışanlarımız gündüz mesaisi, akşam mesaisinde yer alan çalışanlarımız ise akşam mesaisi yapmaktadır. Yani dilediğiniz saatte arayıp kurye hizmeti alabilirsiniz. Bununla beraber iletişim resmi iletişim numarasıdır.

Acıbadem Kurye

İstanbul kurye ile site üzerinden ulaşabileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya aracılığı ile de bize ulaşınız. İş olarak geçmiş iş deneyimimizi de görüp değerlendirme şansına sahipsiniz. Şeffaf ve hesap verebilirlik asıl ilkemizdir. Müşteri memnuniyeti ve müşteride her aşamada güven oluşturmak görevimizdir. Firmamız kaliteli ve güvenilir yanı ile yedi yirmi dört buradadır. Çok özel ve sağlam hizmetinizde olmaya devam ediyor. Artık dilediğiniz saatte dilediğiniz yere dilediğiniz eşyayı gönderin

İstanbul kurye ile çalışmak artık çok kolay. Yedi yirmi dört açık olan iletişim numaramız sizler için her zaman çalışmaktadır. Firmamız ile hızı, hatta ışık hızı ile yetişmeyi öğreneceksiniz. Şirket ile çalışan kadromuz düzenine, bakımına ve disiplinine büyük önem vermektedir. Bunun yanı sıra kuryeler kullandıkları motosikletin de günlük bakımını ve temizliğini yapmaktadır. Hem size hem de evraklarınıza temas eden çalışanlarımız halkın sağlığını da dikkate almayı ihmal etmeden çalışır. Kozyatağı motorlu kurye deneyimli bir firma olarak bunları göz ardı etmiyoruz.

Bostancı Kurye

Her zaman en önde tutan bir oluşumdur. Çünkü tarih medeniyeti ileriye götürmek için ışık olan ana nedenlerden biridir. Bundan sonra da çalışmalara devam edeceğiz. Rabbimiz başımıza öyle olaylar İnşallah daha getirmesin diye dua ediyoruz. Bu hizmet ile en önemli eşyalarınızı dakikalar içinde hemen yollayın. Artık sizlere hizmet için yollardayız. Gerek iş için gerekse özel sebeplerde başka şehirlere ya da ülkelere paket yolluyoruz. Motorlar taşınması mümkün olmayan, daha büyük gönderi için Bostancı kurye hizmeti sunuyoruz.

Bununla güven oluşturmak adına resmi olan tüm prosedürleri de uygulamakta, gayri resmi hiçbir iş yapmamaktadır. İstanbul gibi bir ilin karmaşasına rağmen anında ulaşımı sağlamaktadır. Acil veya hızlı gönderi olarak farklı alternatifler sunarak sizlere en ideal kurye hizmeti devreye girer. Teslim edilen evrak veya eşyalar herhangi bir zarar veya hasara uğramadan güvenli bir biçimde teslimi yapılır. İstanbul’un her ilçesine gönderi teslimi yapılarak ulaşılabilir hizmetler sunar. En hızlı teslimat gerektiren sektörlerde kurye çalışanları ile karşır.

Caddebostan Kurye

Şimdi ise bu konumuzun ikinci aşamasına geçiyoruz. Arkadaşlar bize sorarsanız sakın Caddebostan kurye olmayın. Şimdi sizlere daha sonraki maddeleri sıralandırmaya çalışacağız. Bu işe başlamak isteyen arkadaşlar çok iyi bu yazımızı okuması ve uygulaması gerekmektedir. Bu konu ile ilgili gerekli alıştırmalar yapılmalı ve en iyi motor seçimi yapılmalıdır. Zaten motor ehliyeti alanların çoğu her makine kullanmayı biliyorlar. Burada yazı dizimiz için sizlere elimizden geldiği kadar kurye olma şartları adı altıunda bulunan büyün maddeleri daha sıraladık. 

Bu işte tam tecrübeli olmak için ne yapmam gerekiyor? Bir çok sektörde hizmet veren bir sistemdir. Burada bunun dışında, pizza, hamburger, kebapçı, lahmacuncu, sucu gibi ve yeni çıkan bir çok uygulamanın elamanları ve ve daha bir çok sektör dalı vardır. Şimdi biz bunları sizlere anlatmaya çalışacağız Bu işe başlarken bir çok yapılması gereken önemli şeyler olması gerekirken baktığımız zaman her kes direk bu işe dalıyor. Bütün bunları anlatacağız. Daha önce sizlere bu konu ile alakalı ana ve bilgilendirme yazımızı kısaca yazmıştık.

Erenköy Kurye

 •  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 •  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 •  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personel oluşur.
 •  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 •  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 •  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel Acıbadem kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 •  Yenilikçi ve teknolojik Kozyatağı moto kurye ; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve sürekli takip eder.

Fikirtepe Kurye

Motorlu kurye olmak için ne yapmalıyım nasıl kurye olunur? Kurye olmak için ne yapmalıyım, nasıl olabilirim? Nasıl olunur, olmak çok zor mu? Kurye olmak için neler gerekiyor ve olmanın yolları nedir?  Bu işi yapmanın ve iyi bir motorcu olmanın yolları ve püf noktaları nelerdir? Nasıl olurum diye soranlar için ilk makalemizi yayınlıyoruz. Bunların çoğu hayatlarını sürdürüyor. Bu arkadaşlar ekmek parası kazanmak için her gün motor üstünde kaza yapmadan hizmet vermeye çalışıyorlar. Moto kurye olmak için gerekenler hakkında bilmeniz gerekenler. En iyi şekilde sizi temsil ediyoruz.

Selamiçeşme kurye işe başladı. Kadıköy tüm mahallelerinden birisi olup bununla beraber her yere de yakın pozisyondadır. Bu yönüyle hem doğudan aynı zamanda batıdan son aşama hareketli bir yaşama sahne olmakta. Biraz sanayisi, iş olanakları, iklim özellikleri ve daha pek oldukça etkenle nüfusu devamlı artmaktadır. Günümüzde kalabalık olmasada iyi bir nüfusa sahiptir ve düzenle olarak artış sürmektedir. Genelinde bireysel ve kurumsal alanda muhtelif ihtiyaçlar ortaya çıkmakta ve lojistik bunların başında gelmektedir. Her gün yüzlerce kişinin gerek Tepeöreniçinde gerekse

Göztepe Kurye İçin

 • 1-) Efendi olmalıyım
 • 2-) Kask kullanmalıyım
 • 3-) Motor sürmeyi öğrenmem lazım
 • 4-) Eldiven, dizlik, mont, bellik kullanmalıyım
 • 5-) Motosiklet tecrübesine sahip olmam lazım
 • 6-) İstanbul içini iyi öğrenmem lazım
 • 7-) Kaliteli, az yakan, çok arıza yapmayan motor almalıyım
 • 8 -) Trafik kurallarına uymalıyım
 • 9-) Motosiklet ile değişik hareketler yapmamam lazım
 • 10-) Sakin ve düzgün sürmeliyim
 • 11-) Sabırlı olmalıyım
 • 12-) Dikkatli olmalıyım
 • 13-) Trafikte kimseye zarar vermemeliyim
 • 14-) Müşterilere kibar davranmalıyım
 • 15-) Güzel konuşmalıyım
 • 16-) Aldığım emaneti korumalıyım
 • 17-) Yalan konuşmamalıyım
 • 18-) Yağmurluk bulundurmalıyım
 • 19-) Motorun bakımlarını yaptırmalıyım
 • 20-) Fazla hız yapmamalıyım
 • 21-) Efendi ve dürüst olmalıyım
 • 22-) Karakterli olmalıyım
 • 23-) Diğer sürücülere yardım etmeliyim
 • 24-) Diğer motosikletlilere yardım etmeliyim
 • 25-) Haram kazanmamalı
 • 26-) Evraklarım tam olmalı
 • 27- Vergi kaydı yaptırmalıyım
 • 28- Fatura bastırmalı
 • 29- Banka hesabı açtırmalı
 • 30- Web sitesi yaptırmalı.

Hasanpaşa Kurye İçin

 • 1-) Ehliyet almalıyım

Hasanpaşa kurye için ilk olarak kesinlikle ehliyet almamız gerekiyor. Çünkü trafiğe çıkmadan önce ehliyet sahibi şarttır. Şimdi diyeceksiniz ki ne alakası var. Motoru ehliyet mi sürüyor? Evet böyle diyorlar ama evet gerçekten de öyledir motosikleti artık ehliyet sürüyor.

Ehliyetsiz bu da büyük sorunlara neden oluyor. Özellikle ölümlü kazalarda. Evet ehliyet sürmüyor fakat trafikte bir olay ile karşılaştığınızda ehliyetiniz olması gerekiyor. Bu konuyu daha detaylı olarak ehliyetsiz motor kullanmak yazımızda okuyabilirsiniz.

 • 2-) Kask kullanmalıyım

Sahrayıcedit kurye olmak için neler yapılmalı? Motosiklet kullanırken kesinlikle kask kullanmak hayati bir durumdur. Bu olmaz ise olmazlardan bir sebeptir. Kask takmayan bir sürücü kesinlikle ölümle burun burunadır. Özellikle gençler kesinlikle kask takmıyorlar.

Hele 15-20 arası küçük motor sürenlerin ne ehliyetleri var ne de kask takıyorlar. Buda başlarına büyük sorunlar, kazalar ve ölümler getiriyor. Bu konu hakkında kask kullanmak adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Kask takmadan motora binen motorcu değildir.

 • 3-) Motor sürmeyi öğrenmem lazım

Evet arkadaşlar üçüncü olarak motor sürmeyi öğrenmem lazım. Şimdi soracaksınız ehliyet alırken de  öğretiyorlar. Bizce kesinlikle ehliyet alırken sürücü kursları öğretmiyor. Çünkü kendileri de bilmiyorlar.

Neyi öğretsinler. Şimdi çoğu sürücü kursunun motosikleti bile yok. Her kes kendi motoru ile sınava giriyor. Bu konu aslında çok önemlidir. Bu konuyu sürücü kursları ve ehliyet almak makalemizde yazdık.

Kızıltoprak Kurye İçin

 • 4-) Eldiven, dizlik, mont, bellik kullanmalıyım

Evet motor kullanmadan önce en gerekli aksesuarlardan biri motorcu montu. Eklem yerimizi ve sırtımızı koruyacak şekilde motorcu montu almamız gerekiyor. Bu ürün çok pahalı olduğu için orta dereceli bir mont alabiliriz.

Yada internetten ikinci el alabilirsiniz temiz olanlarından. Daha sonra güzel bir eldiven ve dizimiz için dizlik yada korumalı motorcu pantolonu almalıyız. Özellikle bellik takmakta yerinde olacaktır. Tabi ki sizin sağlınız için.

 • 5-) Motosiklet tecrübesine sahip olmam lazım

Daha sonra trafiğe çıkmadan önce motosiklet sürenlerden bilgiler ve sürüş teknikleri gibi bilgiler alınmalı. Bol bol alıştırma yapmalı. Özellikle belirli alanlarda yada trafiğe kapalı alanlarda olmalı. Yani gerekli tecrübeye sahip olana kadar eğitim yapmalıyız.

Bostancı motorlu kurye olmak için ne yapmalıyım ve neler gerekir? Hiç eğitimimiz yoksa bu konuda eğitim veren özel parkurlarda eğitim almalıyız. Daha sonra trafiğe yavaş yavaş adım atabiliriz. Bu sizler için daha iyi olacaktır. Evet eğitim almak şarttır.

 • 6-) İstanbul içini iyi öğrenmem lazım

Yani İstanbul içini hemen öğrenmem lazım. Özellikle evrak ve paket taşıması kuryeliği yapacak arkadaşlar İstanbul içindeki semtleri ve ilçeleri çok iyi öğrenmeleri gerekiyor. Çünkü teslimat zamanı ve hızı çok önemlidir.

İlçelerin nerede olduğu hangi bölgede olduğunu öğrenmek gerekiyor. Fakat şimdi navigasyonlar çıktı ama genede bilmeden bir yere gidilmiyor. Bilgi şarttır. Bir yere gitmek için oranın nerede olduğunu bilmek gerekir.

 • 7-) Kaliteli, az yakan, çok arıza yapmayan motor almalıyım

Arkadaşlar büyük yada caf caflı motorlar değil bu iş için az yakan, az masraf yapan ve güçlü bir motor tercih edilmelidir. Aldığınız motosiklet az yakıt yakmalı ve gerektiğinde hızlı olmalıdır. Merak eden bu konuda diğer yazımızı okuyabilir.

Koşuyolu Kurye Süreleri

 1. İstanbul moto kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 2. Normal İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 3. Express İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 4. Vip acil İstanbul moto kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 5. Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylar teslimat süreleri gecikebilir
 6. İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaş

Kozyatağı Kurye

Tam vaktinde teslimat gerçekleştirir. Alanında ihtiyaçlar pek çok şekilde olabilmektedir. Sizler ile yaklaşık 25 yıldır piyasa içinde çalışıyoruz. Bu, klasik kargoculuk anlayışının gereği olan arabalı taşıma değil, modern ve Hasanpaşa kurye sistemidir. Modern dünya insanın en büyük ihtiyaçlarından ikisi hiç şüphesiz “zaman” ve “hız“ ve bu ikili birbiriyle, özellikle İstanbul gibi milyonlarca insanın yaşadığı konumlarda çoğu kez zıt bir tutum sergilemektedir. Yeterli süreniz var olsa bile yeterli hıza sahip değilseniz hiçbir işe yaramayacaktır.

Klasik kargoculuk, doğası gereği hantal ve yığılma tipi bir anlayışla hizmet ederken, bizim sistemimiz tamamen İstanbul’un şartlarına uygun ve çözüme dayalıdır. Klasik kargoculuk ile aramızdaki en önemli fark tahmin edileceği üzere araçlarımızdır. Siz kargonuzu pencere başında umarsızca beklerken kargonuz bitmek bilmeyen köprü trafiğinde saatlerce yolun açılmasını bekliyor. İşte tam bu sorununuzu bitirecek olan Kozyatağı kurye çözümü, sizi bekleme zahmetinden kurtaracak. Trafikte dizilmiş araçları dert etmeden hizmet veriyoruz.

Moda Kurye

Moda kurye şehrimizin en büyük derdi, belgesellere bile konu olan trafiktir. Haliyle bu şartlarda araç kullanmak eziyet, yolculuk yapmak ise zulüm bir hal alıyor. Ardı arkası kesilmeden çalınan kornalar ve her daim asabi olabilen insanlar bu çileyi bir kat daha arttırmaktan geri kalmıyorlar. Bu koşulları göz önüne getirdiğimizde birçok kişi araç kullanmak çekinirken kargocular büyük büyük araçlarla nasıl hizmet üretiyor. Hele ki mühim bir iş için bir evrak yahut sipariş bekliyorsak zamanın önemini çok iyi anlıyoruz. Zamanı en iyi derece potamızda eriterek bu günlere geldik.

Firma olarak bir diğer farkımız ve bizce en önemli kıstas olan güvenilirliktir. Biz hizmet verirken en önem verdiğimiz husus güvendir. Özel paketleme yöntemlerimiz, gizlilik ilkemiz ve özenle teste tabi tutulmuş çalışanlarımızla güvenizi kazanmış, takdirlerinizi almış olan firmamız güvenle hizmetlerine devam etmekte. Anadolu yakası kurye bu hizmetlerinin en önemlilerinden bir tanesidir. Gözünüz arkada kalmadan, sıfır şüphe duygusuyla ve gönül rahatlığıyla hizmet almak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Hızlı, kaliteli, modern ve güvenle hizmet sunmak için bekliyor olacağız.

Suadiye Kurye

 1. Aynı gün teslim kurye ; Alınan bir ürünün aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı olan bir teslimat seçeneğidir.
 2. Normal kurye; Diğer ismi Suadiye kurye gönderiler normal sürede ulaştırılır. İstanbul içi en fazla 4 – 5 saat içinde yerine ulaşacaktır.
 3. Hızlı kurye ; İstanbul bütün ilçeleri arasında 120 dakika içinde teslimat sağlanır. Sağlam ve düzenli sistem ile ter temiz bir çalışmadır.
 4. Acil kurye ; Sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. 120 dakikada teslim sağlanır.
 5. Ekspres kurye ; İstanbul içinde her yöne gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Bu servisin fiyatı normal liste fiyatı iki katıdır.
 6. Vip kurye; Yani çok acil gönderimler için kullanılır. İstanbul içinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat fiyat liste fiyatının 4 katıdır.
 7. Gece kurye ; Gece de hizmet verilmektedir. Geceleri de size nöbetçi kurye olarak 7/24 çalışan bu hizmetin fiyatı listenin 4 katıdır tutar. 
 8. Şehirlerarası kurye ; Yani şehirler arası güvenli hizmet ile İstanbul merkezli Türkiye içi her şehirlere devamlı olan özel kurye servisidir.

Şaşkınbakkal Kurye

Şaşkınbakkal kurye ile sizin için önemli olan bir işin, bizim için de mühim olduğu bilinci ile çalışırız. Suadiye moto kurye firmamızla biz yakın size bir telefon kadar yakınız. Aradığınızda sizin için müsait olan zamanda, belge evrak veya herhangi bir kargonuzu adresinizden alıp, olası olan en kısa zamanda ve en ekonomik şartlarda İstanbul da istediğiniz adrese verilir. Aynı zamanda sizin emanetinizi sizin adınıza hedef noktaya firma, müessese, kuruluş veya şahıslara imzalı belge karşılığında teslim ediyoruz. Bunu yaparken dürüst olmamız en büyük avantajınızdır.

İstanbul’u semt semt cadde cadde ve köy köy en iyi bilen arkadaşlarımız bulunuyor. Ayrıca tam sıkışık ve kalabalık trafikte kullandıkları son model araçlarla, aranızdayız. Taşıdıkları kargonun güvenliğini sağlayıp adeta zaman içinde yarışarak firmamız adına sizlere en emin hizmeti vermektedirler. Firmamız kargonuz hedef noktaya ulaşıp teslim edildiğinde sizleri anında bilgilendirmektedir. Bizler de, bize verdiğiniz rolü en emin, en ekonomik ve en süratli yapıyoruz. Böylece Bostancı moto kurye zaman içinde olan yarışınızda sizi avantajlı kılmanın mutluluğu içerindeyiz.

Ziverbey Kurye

Ziverbey kurye olarak yeni işlerinizi beklemekte olacağız. Çağrı merkezimize ulaştığınızda personellerimiz sizlerden lüzumlu detayları talep edecekler. Arytık vereceğiniz detaylara bakılırsa de net fiyat teklifi oluşturacaklardır. Teknolojinin baş döndürücü hızla değişip gelişmesi, her sektörde ve kişiler arasında rekabeti ve süratli yaşamı gerekli kılmıştır. Özellikle insanlar seneleri aylara, ayları günlere, günleri saatlere sıkıştırarak yaşamak zorunda kalmıştır. Her geçen gün zaman içinde olan yarışımız da artmaktadır. Özellikle burada sizin için mühim olan bir fırsatı kaçırmadan çalışacaksınız.

Bu dönemde, daha önce asla tanışmadığınız kişilere, hiç çalışmadığınız firmalara ihtiyaç duyulur. Gerek kendinizi tanıtmak, gerekse onlarla tanışıp iş yapmak adına işlemler olur. Ayrıca bir ihtimal de sizinle aynı şehirde olmasına rağmen asla gitmediğiniz semtlere gidiliyor. Yani bir eşya, bir evrak kısacası bir kargoyu kısıtlı zaman dilimi içerisinde göndermek zorunda kalabilirsiniz. Hatta bu kargonun zamanında hedef noktaya yetişmesi sonucu hayatınızın fırsatını yakalayabilirsiniz. Yahut aksine ulaşması ihtiyaç duyulan evrak belge ya da eşyanın zamanında oraya ulaşaması cevabında sevineceksiniz.

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?