İçeriğe geç
Moto Kurye | Kocasinan Kurye

Kocasinan Kurye

Kocasinan kurye lojistikte süreç optimizasyonunu avantajları çok muhtelif ve alttaki hususları kapsıyor. Özellikle firmaların teslimatlarını ölçeklendirmesine takviyeci olabiliyor. Yük dorukları yararlı bir biçimde tamponlanabiliyor ve kapasiteler oranla kolayca genişletilebiliyor. Alıcılar çoğu zaman kolilerinin vaziyetini çok merak ederler. Lojistik firmaları ne kadar çok bilgiye ulaşabilirse, surum değişebilir. Özellikle depolama kapasitesindan ve enerjiden davranış sağlayabilir. Şirketler, kutu başına emekçilik ve enerji maliyetlerini eksilterek tek birileri merkezde daha fazla kutuyu daha çok işleyebiliyor.

Özellikle bir güvençce almadan robotları entegre etmek çok tesirli değildir. Yalnızca robot teknoloji, kusur tehlike eksilttiği daha ehemmiyetli süreçleri güvence altına alabiliyor. Süreç optimizasyon idame eden mevzu. Lojistikte süreç iyileştirme katkı sağlıyor. Lojistik uygulamalardan kimileri halihazırda parsel merkezlerinde ve sipariş karşılama merkezlerinde heyetidir. Konveyör bantları, tasnif sistemleri ve özerk taşıma sistemleri insan işinin yerini alabilecek yada ona eşlik edebilecek bir tek birkaç misaldir. Otomatik rehberli kullanıyor. Misalin, ayırma durum operasyonundan sonra mülk akışını daha fazla şekilde artırıyor.

Kocasinan kurye yeni başlayanlar ve daha küçük firmalar genellikle çnemli hale kazanç olur. Zira hemen hemen entegrasyon için gerekli yatırımlara ve hacme sahip değildir. Bu sebeple, çok fertsel bir maliyet-bereket tahlili sorunudur. Daha evvel sadece insan etkileşimine dayanan bir süreci farklılık yapmak, tamamen yeni bir süreç planlamaktan ve devreye almaktan daha güç olsa gerek. Otomasyon ne zaman kendini amorti edecek? Lojistik firmaları, otomasyon yatırımları olur. Otomasyon için sihirli bir tarif yoktur. Bununla birlikte, firmalar bunu yapmaya karar verirse, uygulanması uzun sürmeyecektir.

Kocasinan Moto Kurye

Kocasinan moto kurye lojistikte süreç iyileştirme neleri kapsıyor. Otomasyon, doğruluk veya güvenlikten ödün vermeden kutuların tasnif edilmesi ve taşınması süratini artıracaktır. İkincisi, robotların insanlara hasar vermediği ve ek olarak kullanım şartları ne olursa olsun kararlı bir halde çalıştığı anlamına geliyor. Bu otomasyonun genel emeli, lojistik firmaları için ehemmiyetli olur. Yani süreçleri daha bayağı ve daha da yararlı hale getirmektir. Her şeyden evvel bu, sadece vazifeleri otomatikleştirmenin robotik ve yapay zekâdan hakkaten faydalanabileceği anlamına geliyor. Mevcut bir süreci süratlendiriyor.

Peki, lojistikte robotik ve yapay akıl kullanmak ne vakit anlamlı olur? Süreçlerin ne zaman iyileştirileceğini düşünmek, gerekiyor. Özellikle işin ölçeklenebilirlik ile tüm alıcıların çoğu, kolilerinin sadece bir ila üç gün içinde teslim edilmesini istiyor. Değişik firmalar bunların hakikatine de bakarsanız yapıyor. Yani bundan dolayı öbür lojistik hizmet sağlayıcılarının ayak yalansı gerekiyor. Bu bağlamda yapay akıl ve türde robotik, operasyon ehemmiyetlidir. Böylece minimumından henüz somut bir lojistik veya tedarik zinciri süreci olmayan firmalar için çok daha çoktan kolaydır. Yani bununla birlikte, süreç devam ediyor.

Moto kurye ek olarak, bir kutunun dağıtıcı tarafından saklanması veya daha çok işlenmesi gerekip uygulanıyor. Özellikle rastgele firma için ehemmiyetli bi kararmış oldur. Lojistik alttakileri merak ediyor olabiliyor. Asıl şu ki, her büyüklükteki firma, anlamlı bir halde, süreçlerine de robotik ve yapay zekayı dahil edebiliyor. Reelinde, süreç iyileştirmenin uygulanması çoğu zaman daha ufak firmalar içindir. bazı şeylerin tam gerekmediğini tanımlamak için bilgileri kullanabilirler. Sonuçda, yeni nesil süreç yeniliği, insan ve teknolojinin daha uslu yollarla birlikte acil çalışmasını sağlamakla hareketlerinin alakalıdır.

Güvenilir Kocasinan Kurye

Kocasinan kurye ister basit bir e-posta pazarlama çözümü, ister bütün otomasyona ve gelişmiş becerilere sahip bir çözüm arıyor olun daha piyasada geniş bir çözüm yelpazesi mevcuttur ve burada araştırdığımız rakiplerden bkocaman size bütün olarak uymalıdır. Satıcıların dahili özelliklerini genişletmeye odaklandığını, öbürlerinin ise ehemmiyetli iş ortağı ve entegrasyon ekosistemleri geliştirdiğini göreceksiniz. Arıca e-posta pazarlaması temel ve başlangıç ​​noktası olmaya devam ediyor. Ve bu da onu dijital pazarlama yolculuğunuza başlıyor.

İşlemler için harika bir yer haline getiriyor. 2024 moda sanayisi raporu. Takribî iki senelik bir kesintinin ardından küresel moda sanayisi bir defa daha ayağa kalkıyor. Şirketler yeni harcayıcı önceliklerine geçim sağlıyor. Ve dijital, sihrime için bir iletişim noktası sağlıyor. Yeniden de sektör, tedarik zincirindeki kesintiler, kumpassız arz ve kârlılık üzerindeki aralıksız baskı sebebiyle ehemmiyetli zorluklarla karşı karşıya kalır. İşletmelerin çoğunluğunun kâr elde etme gayreti verdiği bir yarıyılda sihrime, önümüzdeki senenin en ehemmiyetli olabiliyor.

Artık kalite en önceliklerinden biri olacak. Moda sanayisi 2019-20’de kazançlarında yüzde 20’lik bir düşüş bildirdi. Faiz, vergi ve amortisman evveli hasılat marjları 3,4 yüzde puan düşüşle yüzde 6,8’e geriledi. Pandemi seyrini sürdürmeye devam ederken, son senelerde mesele ile haline gelen performans denksizlikleri her zamankinden daha aşikar hale geldi. Küresel son okumasına göre, 2020’de işletmelerin yüzde 69’u rekor seviyede değer yok ediciydi. Ama bu oran 2019’da yüzde 61 ve 2011’de yalnızca yüzde 28’di. İşletmelerin durumu kötü.

  • Kocasinan kurye özellikle otomatik kampanyalarınızı nasıl takip edeceğiniz gibi olur.
  • Tüm gereksinim dinlediğiniz tüm ayrıntılarla devamlı olarak tamda karşılaşacaksınız.
  • Süratli bir biçimde ayarlamalar yapmak için başarılarınızı ve başarısızlıklarınızı takip
Motokurye.org - Kocasinan Kurye
Motokurye.org – Kocasinan Kurye

Kocasinan Acil Kurye

Kocasinan acil kurye ile sıradan bir tak ve çalıştır yaklaşımı birkaç ay biçiminde kısa bir zamanda geliştirilebiliyor ve zamanında hep daha uygulanabiliyor. Yalnız birkaç sene içinde daha fertsel süreçler de uygulanabiliyor. İşlem olarak bundan sonra tüm süreçlerini iyileştirmek için o kadar çok bilgi kullanabilirler. İnsanlar, robotların sunduğu bilgi toplama ve analiz etme becerilerinden yoksundur. Gelişmiş lojistik, özellikle merkezi dağıtım merkezlerinde robotların kullanımıyla birleştiğinde, kutuları işlerken mesele olmayacaktır. Firmamızın faydalarını bir çok müşteriler daha erkenden sezebilirler.

Bu, emin neticeların alttakiler gibi etmenlere bağlı olabileceği aslına rağmen gidişat eğişmez. Süreç iyileştirmenin geleceği nerede getirecek? Önümüzdeki senelerde lojistik civarda robotik ve yapay akıl kullanımı da ehemmiyetli zamanda ve bütün miktarda çoğalacaktır. İlişkili süreç optimizasyonunun avantajları arasında ölçeklenebilirlik, izleme ve izlenebilirliğin yanı gizeme yeşil lojistik konusu yer alır. İyi haber var ve yeni başlayanlardan firmalara kadar her cinsten firma bu yenilikçi teknolojilerin uygulanmasından faydalanabilir. Ancak ön şart, işletmedeki tüm süreçleri önemli bir ölçüde fazlaca etkliyor.

Özellikle evvelden ayrı ayrı ele alınması ve tahlil edilmesidir. Bu, makûs yatırımları ve yanlış temennileri önlemek için planlanmıştır. Robotik ve yapay aklın kullanımı, depolama ve otomasyon teknolojisindeki en ilgili trendler arasındadır. Bu teknolojiler, performans ve yararlılık için artan arzları karşılıyor. Tüm lojistik süreçler şu anda çok yavaş bir halde otomatikleştiriliyor. Robotik ve yapay akıl her zamankinden daha yaygın, ancak hemen hemen miktar haline gelmediler. Bununla beraber, bir zamanlar insanla alakalı olan süreçleri otomatikleştirmek için yapay zekayı ve bilgileri daha yararlı kullanmaktadır.

Kocasinan Hızlı Kurye

Kocasinan hızlı kurye yanlış adres : Adres doğru değilse yada yafta yanlış basılmışsa sorun olur. Yani koli yanlış yere sevk edilebilir veya yolda kaybolabilir. Yanlış teslimat : Bazı ender gidişatlarda, eş adlar, caddeler yada akdikeni detaylarındaki karmaşıklık sebebiyle kolilerin yanlış alıcıya teslim edilebilir. Yaftanın çıkması : Kutuyu belirleyecek yafta veya barkod olmadan kurye kutuyu belirleyemez ve koli diğerleri merkezlerde kaybolabilir. Hırsızlık : Bu çok az rakamda vaziyette hakikatleşse de ne yazık ki koliler taşıma sırasında yada teslimat esnasında çalınabilir. Böyle durumlar üzücü olmaktadır.

Kargo firmaları koli kaybını önlemek için çabalıyor ancak ne yazık ki bu yeniden de olabiliyor.Kolimin kaybolduğunu iyi mi anlarım? Özellikle önlem için gps kullanmaktır. Bir kolinin kaybolup kaybolmadığını hakimiyet faktör önemlidir. Yani en rahat ve süratli yolu kurye takip sistemi ile taşıtını izlemektir. Kaybolduğundan şüphelendiğiniz kolinin vaziyetini egemenlik etmek için takip kodunu kullanın. Acayip gidişatlar fark ederseniz veya konumunun uzun müddettir değişmediğini fark ederseniz takviye için kargo işletmesiyle bağlantıya geçin. Gönderinizi takip ederek rastgele bir informasyon alamıyorsanız.

İşlemler sırasındaki olaylar ile ilgili her süre doğrudan kargo işletmesiyle bağlantıya geçebilirsiniz. Koli takibi hakkında daha fazla malumatı. Bir koli ne süre yitik sayılır? Kuryeler, kutunuzu sadece çözümleme bir ambarlarında bulmaya çalışacakları ondan sonra yitik olarak daha da fazla şekilde değerlendireceklerdir. Bu harekât hemen sonra koli hala yetersizse kargo işletmeyi kolinin yitik olduğunu beyan edecektir. Yitik koli araştırması ne kadar devam eder? Bir kutuyu arama ve yitik beyan etme süreci önemlidir. Yani sizler bu kuryeye bağlı olarak 2 aya kadar sürebilir.Hakkında daha aşırısını okuyun.

Özel Kocasinan Kurye

Kocasinan kurye işlemleri iptal edemediğiniz sürece, kampanya yollamanın pek bir faydası olmaz. Burada içerilen hizmetlerin tümü, ister basit açma ve tıklama oranı bilgileri, ister renk kodlu grafikler ve istatistikleri olabiliyor. Hatta Google Analytics ile entegrasyon olsun, belirli seviyede izleme sunar. Kampanyanızla alakalı bazı bilgilere sahip olduğunuzda, hedef kitlenizin bir bvefatının belirli bir biçimde daha çabuk oluşturulmuş bir e-posta aldığı ve başka bir grup insanın aynı e-postayı oluşturduğu testi gibi hemen hedefliyor.

Tüm işlemlerinde özellikleri kullanarak nelerin işe yaradığını görmek için içeriğinizde ince ayar yapabilirsiniz. Değişik testine ek olarak artık birçok hizmet, hangisinin en iyi performansı gösterdiğini test etmek için. Tüm kampanyanın birden fazla varyasyonunu kullanmayı kapsayan çok değişkenli testler sunuyor. Bu özelliği sunan hizmetler arasında bulunmaktadır. Arama motoru optimizasyonu, içerik ve açılış sayfaları için bir öteki ehemmiyetli etmendir. Doğru anahtar kelimeler, abonelerinizi doğrudan platform yönlendirebiliyor.

Burada dediği şeyin haritasını çıkarıyor. Bu cins e-posta pazarlama otomasyonu şikesi, pazarlamacıların alıcı yolculuğu. Bu yolculuk, e-posta pazarlama uygulamanızın otomatik bir e-posta yollamadan evvel dikkate alması gereken gizeme ve şartlar anlamına kazançlı. Uygulamaya bağlı olarak bu, istediğiniz kadar kolay veya karışık olabiliyor. Ancak tasarılama çok ehemmiyetlidir. Misalin minik bir perakende şirketi, her tatil indiriminden evvel işlem veriyor. Özellikle tüm alıcılarına otomatik bir genel e-posta yollamak isteyebiliyor.

  • Kocasinan kurye belirli markalara da bir genişletebilirler.
  • Misalin bir alıcının satıcı bir ürün satın aldığını varsayalım.
  • Bu gidişatta şirket aynı satıcıdan yeni bir ürün varsa, kolay
Motokurye.org - Kocasinan Kurye
Motokurye.org – Kocasinan Kurye

Kocasinan Expres Kurye

Kocasinan kurye takribî yüzde 7’si pazarı tamamen terk etti. ya mali kasvetten dolayı ya da rakipler tarafından satın alındıkları için. İndirim ve lüksün üstün performansı. Marjlardaki düşüşe karşın indirim ve lüks, 2020’de genel pazardan daha iyi performans gösterirken, orta oran pazar daralmaya devam etti. Ancak güçlü sağlık sistemlerine ve ekonomik dayanıklılığa sahip ülkeler ötekilerinden daha iyi gidişatta fazlaca olduğundan performans balanssızdı. Ürün kategorileri arasında bu sene, spor giyim için bir çıkış seneyi oldu. Endeksindeki pozitif ekonomik kârın yüzde 42’si spor giyim işletmelerinden geldi.

Geçen seneki raporda, salgın neden olduğu saptırmalar raporlama boşlukları sebebiyle senelik süper kazananlar listesini yayınlamamışlardı. Bu sene, uyarlanmış bir yaklaşımla incelemeye geri dönüyorlar. Hem 2019 hem de 2020 seneyi vasati ekonomik kârını hesaplayarak salgının neden olduğu eğrilikleri yumuşatmak. Şahsileştirmeyi doğru yapmanın değeri. Şahsileştirme yalnızca çok ehemmiyetli bir marifet değil, aynı zamanda işletmenin dijital yerli, fiziksel bi oyuncu yada perde art üreticisi veya tedarikçisi olması fark etmeksizin ağırlığı aşan bir maharettir. Harcayıcılar yalnızca şahsileştirme istemiyor.

Mağaza ve ürün bağlılığının anlaşılması güç olduğu düşünülürse, bunu doğru yapmak ehemmiyetlidir. Harcayıcıların takribî yüzde 75’i son 18 ayda yeni bir alışveriş tavrı sınadı ve bunların yüzde 80’inden aşırısı yeni tutumları sürdürmeyi tasarlıyor. Ayrıca araştırmalar, şahsileşme mevzusunda zaferli olan işletmelerin bu faaliyetlerden vasati oyunculara göre yüzde 40 daha fazla kazanç elde ettiğini ortaya çıkardı. Tüm sektörlerde, şahsileştirmede en üst çeyrekte performansa geçiş, üzerinde değer yaratacaktır. Şahsileştirmede lider olan oyuncular, önerileri şahsileştirerek ve doğru bireye doğru zamanda.

Kocasinan Vip Kurye

Kocasinan kurye bilgiler, şahsileştirme mevzusundaki harcayıcı davranışlarının nasıl değiştiğini ve daha iyi performans gösteren işletmeleri alıcı yaşam boyu değerini geniş ölçekte artırmak için neler yaptığını gösteriyor. Şahsileştirme her zamankinden daha ehemmiyetli. Pandemin orijinallik ve çalışanların refahı her zamankinden daha ehemmiyetli olacak. 2024’e girerken özetlemek gerekirse, moda sanayisi yanlış olacak adımlara çok az yer veren karışık zorluklar ve fırsatlar karışımıyla karşı karşıya kalacak. Karar vericilerin dijital, sürdürülebilirlik ve tedarikleri zinciri arzlarını idaremek için işleri çok güç. Bununla beraber, işlemlereine devam ediyor.

Özellikle geçen senenin tecrübeyi harcayıcıların mukavemetli olduğunu ve arzın da benzerini yapacağını gösteriyor. Bu sebeple işletmelerin görevi, gelişmenin kilidini açmak, değişen alıcı lüzumlarına geçim sağlamak ve neticeye dikkatle odaklanmak olacaktır. Şahsileştirmeyi doğru yapmanın değeri biliyor. Geçtiğimiz senenin öne çıkan temaları arasında, pandemi sırasında süratlenen uzun vadeli bir meyli yansıtan aynı çevrimiçi iş modellerinin aralıksız büyümesi yer aldı. Hiper-interaktif dijital etraflar ve e-ticarete yatırım, markaların ana motifleri haline de geliyor. Bu modanın hudutlarını zorlayan seviyedeki şahsileştirme çok karışık hale gelebiliyor.

Aynı zamanda bu sebeple başlangıçta bunalmamak ehemmiyetlidir. E-posta pazarlamanızı otomatikleştirmenize destekçi olacak bir harita oluşturmak, alıcılarınıza ne söylemek istediğinizi, onlara ne zaman ve sebebini söylemek istediğinizle başlar. Bu tasarıyı takip ettiğinizde, işi satın alma sonrasında güzel geldiniz e-postasıyla başlayacak ve o alıcıyla ilişkiniz büyüdükçe giderek daha hedefli önerilere doğru yavaş bazı yavaş detaya inebileceğiniz bir yolculuğu süratli bir biçimde oluşturacaksınız. Bu yolculuğu tasarılarken, değişik yolculuklarda hangi alıcı tam segmentlerinin yer alması gerektiği, bu yolculukların nasıl görünmesi gerektiği belli olacaktır.

Bahçelievler Kurye

Bahçelievler kurye varış noktasında hava taşımacılığı ithalat gümrük harekâtları için özel olarak gereksinim dinlenen evraklarınızın her türlü hazırlanmasına takviyeci olur. Gereksinimlerinize göre uyarlanmış tesirli iade yönetimi mevzusunda küresel destek sağlıyor. Uzmanlarımız, iadeleri kabul faktörün yanı gizeme, mülklerin bir araya gelmesini organize etmekten ve bunları merkez ambara veya iade noktasına iade etmekten mutluluk dinler. Ürünler zarar istikametinden değerlendirilir ve muhtemel düzenlemeler yapılabiliyor.

Belli bir zorluk olmadan anında almanıza takviyeci olur. Daha iyi bilgi niteliği, daha az kusur kaynağı ve tüm harekât sürecinin süratlenmesini sağlar. Kargonuzun parasal kıymetini, ister kara, ister deniz veya hava olsun, nakliye sırasında rastgele bir dış sebepten kaynaklanan tüm fiziksel kayıp veya zarar tehlikelerine karşı gözeten, şahsa özel nakliye sigortası çözümleri sunar. Kayıp veya zararın finansal tesirini bereketli bir biçimde idarıyoruz. Özellikle varış noktasında hava taşımacılığı zamanlar vardır. ithalat olaylarınıda kapsıyor.

Bahçelievler kurye yine etiketlenebiliyor. Ve süratli bir biçimde ambardaki stoklara geri konulabiliyor. Ayrıca bu arada zararlı ürünler geri dönüştürülebiliyor veya tahrip edilebiliyor. Duruma göre ayrıca kontamine ürünlerin iade sürecini hakimiyet etmek için eğitimli personele sahiptir. İş süreçlerini otomatikleştirmek için sevkiyat siparişleri veya gidişat kodları gibi bilgileri basitçe değiş tokuş etmek için sistemlerinizi kendi bazı değişik olan sistemlerimize bağlarız. Yapılandırılıyor bilgilerin bir bilgisayardan öbürüne kabul ediliyor.

  • Kocasinan kurye zarar görmemiş, daha fazla kullanılmamış makineler yine ambalajlanabiliyor.
  • Bir çok uygulaması, teslimat işinizin temelini daha oluştursa da, muhteşem şekilde çalışmadığı
  • Özellikle ileti standartları kullanılarak aktarılması, bilgileri rastgele bir insan müdahalesi olmaz.
Motokurye.org - Kocasinan Kurye
Motokurye.org – Kocasinan Kurye

Güngören Kurye

Güngören kurye bir depo çalışanı varış kodunuzu tarayacak ve denetim edecektir. Arkasından, teslim etmeniz ihtiyaç duyulan ürünleri hep nereden alacağınız mevzusunda sizi yönlendireceklerdir. Ardından, öğeleri aracınıza yüklemeden önce telefonunuzun uygulamasını ve bazı kamerasını kullanarak tarayın. Hazır olduğunuzda yola çıkın ve paketleri müşterilere teslim etmeye başlayın. Önerilen rotayı takip etmek için uygulama içi navigasyonu kullandığınızdan kararlı olun. Bırakma noktasında paketleri yine tararsınız. Birisi malları alıyorsa imza isteyin veya öğeyi alıcının mülkünde bırakırsanız fotoğraf çekin.

Planlanan teslimatınızı yerine getiremezseniz, başlangıç ​​saatinden ortalama bir saat önce yitirdiğinizden kesin olun. İşi çok geç iptal işlemi ederseniz cezalandırılabilirsiniz. Teslimatları tamamlama. Planlanmış teslimatınızın olduğu gün biliyor. Bu uygulama size başlangıç ​​alanları konumunuz hakkında informasyon veriyor. Nereye gitmeniz icap ettiğini bulmak için uygulamanın navigasyon sistemini kullanıyor. Geç olan kalmak kaçındığınızdan kararlı olun. Sürekli gecikme, sözleşmenizin feshedilmesine neden olabiliyor. Başlangıç ​​noktasına ulaştığınızda, tam uygulamada geldim seçeneğine dokunabilirsiniz.

Güngören kurye teslimat bloğu talep etme. Çalışma vardiyaları tipik olarak iki ila altı saat arasındadır ve tüm hafta süresince mevcuttur. Kurye uygulamasının teklifler bölümünü kontrol edebiliyor. Ve uygunluk durumunuza uygun blokları seçebilirsiniz. Aynı şekilde, blokları uygunluk durumunuza bakılırsa filtreleyebilirsiniz. Bir eşleşme bulduğunuzda, sistem sizden engelleme zamanı, teslimat süresi, tahmini ücret ve kapsayacağınız alan şeklinde iş detaylarını gözden geçirmenizi isteyecektir. Bir teslimat bloğu talep ettiğinizde, uygulamanın takvim bölümünde genel olarak bir çok şeyler gösteriliyor.

Haznedar Kurye

Haznedar kurye tıpkı yemek ve gıda uygulaması şeklinde, olur. Yani teslimat sürücülerinin bu favori alternatif navigasyon aracının kullanımı kolaydır. Ücretsiz uygulamayı indirmeniz, duraklarınızı eklemeniz yeterlidir ve sistem rotanızı optimize eder.Ile rotanızı optimize ettiğinizde tüm teslimat hedeflerinizi daha hızlı bulacaksınız. Böylece, nerede olduğunuzu idrak etmek için gereksiz duraklamalardan kaçınmanın yanı sıra, akıllı yazılım sizin için daha hızlı ve daha verimli teslimat rotaları bulacağından trafikte oturmaktan da kaçınabilirsiniz. Sonuç olarak, tüm teslimat bloklarınızı daha erken bie şekilde zamanında tamamlayabilirsiniz.

Aynı şekilde, sizi ilgilendirebilecek konuların bir listesini görmek için diğer kısmına bakın. Ek olarak, problemlerınızı yada sorularınızı e-posta ile gönderebileceğiniz bir bizlere ulaşın menüsü de göreceksiniz. Bundan dolayı sürücüler, işlerini iyi yapmalarına yardımcı olan tescilli alan çözümler arar. Donmuş yada bozulabiliyor ürünler teslim ettiğinizi tetikliyor. Yani taşıma uygulamasının dondurmaya karar verdiğini hayal edin. Yapım aşamasında olan bir yıkım. Memnun olmayan müşterilere haiz olmanın yanı sıra, olur. Bu uygulama, teslimat rotalarınızı tamda optimize ederek günde bir ila iki saat tasarruf etmenize yardımcı olabiliyor.

Haznedar kurye uygulamasının navigasyon durumuna bakıyor. Teklifler bölümü haricinde, teslimat sürücülerin en sevdiği bölüm kazançlar kısmıdır. Bu, tamamladığınız teslimat bloklarını ve belirler. Böylece belli bir süre için bekleyebileceğiniz kazançları denetim ettiğiniz yerdir. Bu yani para yatırma işlemleri çoğu zaman olur. Ancak her Salı ve Cuma günü yapılıyor. Videolar ve yardım ekranı var. Bu iki bölüm, kaçırmış yada unutmuş olabileceğiniz durumdur. Çünkü tüm bilgileri gözden geçirmeniz gerektiğinde kullanışlıdır. Ek olarak, eğitim videolarına daha kolayca ulaşılabiliyor. Böylece onlara istediğiniz vakit geri dönebilirsiniz.

Arayın

×