İçeriğe geç
Moto Kurye | motokurye | Kurye İle Taşınabilen Şeyler Nelerdir?

Kurye İle Taşınabilen Şeyler Nelerdir?

Kurye

Kurye ile taşıması yasak olmayan şeyler. Moto kurye firmaları ne taşır yada neler taşır? Motorlu kuryeler ne taşır? Kurye elemanları hangi eşyaları taşır? Kuryelerin taşıdıkları malzemeler nelerdir? Kurye elemanları her şeyi taşıyor mu? Kurye çalışanları ne gibi şeyler ve bunları nasıl taşıyor?

Motorlu kurye çalışanları hangi paketleri taşıyor? Kuryeler her şeyi taşıyor mu? Kuryeler en çok neleri taşır? Kurye firmaları taşıdığı ürünler ve eşyalar nelerdir? Bir çok kişi kendilerine şirket kurup öyle yollarına devam ederek sektör git gide büyümeye başladı.

Moto kurye firmaları ne taşır yada neleri taşır?  Firma olarak aslında taşınabilecek her ürünü bu firmaları taşımaktadır. Özellikle hizmet verdiği sektör artık her şeyi kapsamaktadır. İstediğiniz her ürünü, istediğiniz her eşyayı ve paketi taşıyabilir. 

İster büyük olsun ister ağır olsun motorlu kurye elemanlarının alamadıkları ve taşımadıkları bir ürün ve malzeme artık yok derecesindedir. Daha sonraki yıllarda bir iki derken bu işe el atmaya başlandı. Bu dal içinde gıda sektörünü saymıyoruz bile. 

Moto kurye olarak en fazla taşıdığımız ürünler nelerdir?

1- Evrak

2- Paket

3- Numune

4- Kimlik

5- Pasaport

6- Ehliyet

7- Ruhsat

8- Plaka

9- Eşya

10- İlaç

11- Çiçek

12- Yemek

13- Çikolata

14- Meyve

15- Yedek parça

16- Tekstil

17- Gıda

18- Hediye

19- Fatura

20- Diş malzemeleri

21- Laboratuvar test ürünleri

22- Davetiye

23- Toplu dağıtım ( dergi, basın, matbuat gibi )

24 -Bilet

25- Anahtar

26- Laptop, bilgisayar, tablet, her türlü elektronik ürün

27- Telefon

28- E-ticaret sipariş ürünleri

29- Mutluluk

30- Resmi ve yasal her ürünü taşır 

Kurye ile taşıması yasak olmayan şeyler nelerdir?

Moto kurye firmaları ne taşır, her malzemeyi taşıyor mu?

Evet taşıyor. Artık iş piyasasında bizim ile beraber bir yere bir şey yollamayacak bir şirket ve sektör kalmadı. Aklınıza gelen her sektör bizim ile çalışıyor. En çok hizmet verilen sektör şirketler arası taşınan dosya, paket, numune, evrak taşıma işidir. Çok etkili hizmetimiz son sürat devam ediyor.

Önceden sadece evrak taşıyan bu firmalar şimdi her işin numuneden tutun da canlı hayvan piyasasına kadar her şeyi taşımaya başladı. Yani bize yabancı madde ve kötü ürünleri taşıtmayın. Biz resmi ürün olmak üzere istediğiniz her ürünü taşıyoruz. Motorlu kurye servisi çalışma şekli nasıldır?

Şimdi aklınıza bazı kötü düşünceler gelebilir. Biz her şeyi taşıyoruz derken resmi yollardan olan taşınmasına izin verilmiş her ürünü taşıyoruz. Yoksa yasal olmayan saçma sapan özel isteklerinizde paketleri asla taşımıyoruz. İstanbul sınırları içinde son hızla devam ediyor. 

Tabi ki bir işi ilk yapmaya başlayanlar daha fazla kazanıyorlar. Bu hizmeti veren firmalar olarak sektörünün büyüyüp gelişimi. Kargo firmaları İstanbul içine karışmıyorlardı. Daha çok bu işi işlek açılan firmalarda yapmaya başlayan kurye elemanları o firmadan ayrıldılar.

Moto Kurye Hizmeti Ne Demektir?

Moto kurye firmaları ne taşır yada neleri taşır?

En çok, tekstil, gıda, otomotiv, noter, kimlik, pasaport, unutulan eşyalar, numune, ayakkabı, internet siparişi, özel siparişler, makine parçası, üretim, canlı hayvan, her türlü sipariş, özel istekler ve bu gibi yüzlere şeyi yasal ve resmi yollardan taşıyoruz.

Gönderiler ve siparişler İstanbul içi yakın mesafede 30 dakikada kapınıza gelirken uzun mesafede 60 dakika içinde adresinize gelir. Fakat şimdi günümüze hemen dönersek yüzlerce firma var. İstanbul dışına da özel olarak verilen servisimiz mevcuttur.

O zamanki resmi Ptt bu işe yönelmediği ve yapmadığı için ve kargo şirketleri daha açılamadığı için yada bir kaç tane olduğu için bu iş patladı gitmiştir. O zaman bu işe başlayan o kişiler şimdi bayağı zengin bir hayat sürüyorlar.

İşte bu sistem için müşteriler çok memnun kalıyor. Hızlı olmak çok güzel bir şey. Sağladığımız tüm hizmetler resmi ve yasal olarak sürdürülen servisleridir. Önemli bir şekilde kimseye paketin içeriğinden kesin bahsetmiyoruz. 

Moto kurye firmaları acil servisi nasıl vermektedir?

İstanbul içinde bulunan tüm güzel ilçelerinde çalışıyoruz. Bizlerin  servisi  hizmetimiz gece ve gündüz devam etmektedir. Bu sizler için verilen hizmetlerden her kes faydalanabilir. En hızlı 30 dakikada adresinize kadar gelip teslimat yapıyoruz.

Motosikletlerin diğer araçlara göre sahip olduğu avantaj ile hızlı ve etkili taşıma yaptığı bilinmektedir. Her açıdan kazançlısınız. bir adresten diğer adrese arabalı sistemimiz ile taşımaktayız. Her verdiğiniz siparişlerde ücret olarak sadece taşıma ücreti alınır.

Anlattığımız işte o zamanlar İstanbul içine dağıtım olarak kurye firmaları bakıyordu. Yani bir gün sonra gidecek paketleri de kurye firmaları dağıtıyordu. Toplu dağıtım olsun, davetiyeler olsun hepsini onlar yapıyordu. Moto kurye firmaları ne taşır ilaç taşıyor mu? Taşımaz.

Moto kurye hizmetleri fiyatları ve yararları neledir? Tüm motorcular tarafından alınacak yerden alınır ve yerine adresine ulaştırılır. Sizin bizimle gönderi teslim ettiğinizden önce bizi arayıp adresinizi tam olarak yazarsanız gecikme yaşanmamasını elimizden geleni sağlarız. 

Kurye ile taşıması yasak olmayan şeyler nelerdir?

Moto kurye servisi kısa süre içinde nasıl bir işlem yapar? 

Çalıştığımız zaman içinde İstanbul’un her semtine hizmet bulunuyor. Hızlı olarak tüm ilçesine yayılmış olan ekiplerimiz sizlerden gelen sipariş itibari ile adresinize yönlendirilir. Her türlü teslimde size telefonla bilgi verilir. Talebinize uygun olarak çalışanları gecikmesiz çalışıyoruz.

Taşınacak olan şeyin özellikleri bilinmelidir. Bunların nereden teslim alınıp nereye teslim edileceği ve teslim alma zamanı belli olmalı. Tüm teslim etme saatlerini bilgi olarak bırakarak işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu iş 1990 yılında başlamıştır.

İstanbul kurye olarak hizmetimiz de vardır. Şirket çalışanlarımızın taşıyamayacağı büyüklükteki paket ve tüm gönderi için arabalı kurye hizmeti vermekteyiz. İstenildiği taktirde en uygun araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta gönderileri alıyoruz.

Tüm siparişleriniz de gizlilik esastır.  Böylece sizin araçlı kurye olarak yolladığınız işleri bizler dikkatli bir şekilde taşıyoruz. Her açıdan sizin için yararlı olan bu servisleri lütfen yanlış anlamayın ve yanlış kullanmayın. Çünkü biz işimizi çok iyi yaparız.

Arabalı kurye fiyat tarifesi ile ilgili bilgiler nelerdir?

Arabalı kurye liste normal taşınan paket tarifesinden yani fiyatının 4 katı daha fazladır. Bu açıdan lütfen böyle bir işiniz olursa vermeden önce bizler mutlaka çağrı merkezimizden fiyat bilgisi sorunuz. Fiyat konusunda anlaşmaya varmak gerekiyor.

Son derece sağlam ve çok düzgün olarak çalışıyoruz. Her işte güvenli ve gizli şekilde teslim alma ve teslim etme işlemlerini gerçekleştirecektir. Tüm paket ve benzeri önemli şeyler için zaman kaybetmeden gecikmesiz şekilde teslimat yapılacaktır.

Sistem ile ilgili bize her türlü sorun ve sıkıntılarınız için rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. Fakat maalesef o kadar ön planda  olmamıza rağmen bizi gören yok. Fiyatları piyasa içinde en önemli mesleklerden bir tanesidir. Biraz bunların tanıtımı yapmak istiyorum.

Sektörü ile daha önce sizlere bir makale paylaşmıştık. Hatta bir çok makale yazdık. Fakat zamanla geldiğimiz yıllardan bu güne o kadar şeyler yaşadık ki bunları anlatmak sizlerle paylaşmak istiyoruz. Hala kimse bizi tanımıyor yada görmezlikten geliyor. 

Motorlu kurye firmaları taşıma fiyatları ne kadar dır?

Fiyatlarımız 200 liradan başlamaktadır. Mesafe uzadıkça fiyatta artar. Görmezlikten gelinen tanınmayan elemanları. Evet eskileri yad etmek güzel. Eskiler daha güzel derler çoğu eski insanlar. Özellikle ülkemizde son yıllarda en popüler meslek bizleriz

Bizim meslekte de önceden her kes bir birlerini tanırken şimdilerde kimse kimseyi bilmiyor tanımıyor. Neden? Çünkü nüfus arttı ve önüne gelen motor alıp piyasaya çıkıyor. Bu sektörü tanımaya çalışan bilmeyenler firma ve şahıslar için bu işi anlatmak istiyorum.  

Özellikle Japonya Tokyo şehrinde, Meksika Mexico City, Endonezya Cakarta, Güney Kore Seul, Hindistan Delhi ve Bombay, Amerika Newyork, İngiltere Londra, Brezilya Sao Pulo, Pakistan Karaçi ve Çin Şanghay gibi ve daha başka şehirlerde var.

Bu işi yapan yüzlerce hatta daha fazla firma bulunmaktadır. Ayrıca artık sadece evrak paket dağıtan kuryeler değil hayatın yaşam alanı içinde her alandalar. Biz o zaman ekmek için bu işi yaparken şimdikiler serserilik yapmak için yapıyorlar biniyorlar. 

Moto Kurye Kimdir, Ne Yapar?

Moto kurye firmaları ne taşır, ne getirir, ne kadar taşır?

Hayatın her anında motorlu kuryelere rastlamak mümkündür. Tabi ki özellikle İstanbul başta olmak üzere. İzmir, Ankara, Bursa. İzmit gibi ve yer yer Antalya, Adana gibi yerlerde tüm büyük şehirlerde bu işi yapan elemanlar vardır. Araçlı kurye firmaları her bölgede var mı, nasıl çağrılır, nasıl gelir?

Hatta artık lokanta kebapçı, çiğ köfteciler bile en görünmez köşede bile bizi kullanıyor. Aslında anlatılacak şey şeyler yazılacak çok yazı var. Yani zamanın serserileri bile güzeldi şimdikiler bir eşkiya sanki. Moto kurye işi özellikle Dünya çapında en fazla hangi ülkelerde hizmet vermektedir?

İstanbul içinde ne zaman bu iş başladı? Evet İstanbul içinde tarihi 1990 yılların başlarına dayanmaktadır. Bu yıllarda İstanbul trafiği daha yoğun olmasa da bu işi yapacak bir sektör olmadığı için motosikletler ile bu işe bir kaç girişimci el atmıştır. Konu hakkında söylenecek çok söz tabi ki vardır.

Moto kurye firmaları ne taşır, çalışma şekilleri ve çalışması nedir? Piyasasında yaşananlar ve son durum. O eski günlere zaman zaman döneceğiz. Fakat bizler zamanla bunlardan bahsedeceğiz. O zaman daha küçük başlayan bu sektör günümüzde milyon dolarlık bir pasta haline gelmiştir.

Arayın

×