Moto Kurye | motokurye | Kurye Sepeti

Kurye Sepeti

Kurye

Kurye sepeti kamu alımları pazarlarına erişimi koruyor. Bütün işletmelerinin korunmasına yardımcı oluyor. Ve işletmelerinin daha fazla ihracat yapmasına olanak tanıyor. Piyasaya erişim hükümleri, gaz ve ısı hizmetleri sektöründe ve özel hizmetlerin tekel olarak hareket ettiği ek iş fırsatlarıyla ötesine geçer. Ayrıca konaklama hizmetleri, telekomünikasyon, emlak ve eğitim hizmetleri için pazar erişimi sağlar.

Kamu ihalelerini kazanmak isteyen tedarikçilerin, anlaşma kapsamında pazara erişim haklarını anlamaları gerekir.

Anlaşma, programlarına katılımı yoluyla ​​işletmeler, bilim adamları ve araştırmacılar arasında devam eden ortaklıkları desteklemektedir. Özellikle katılmaya devam edecek ve ayrıca gözetleme ve izleme programından hizmetlere erişebilecek.

Bu programlar aracılığıyla fon veya sözleşme başvurusu yapma ve alma süreci, yararlanıcıların önceki programlarda yaşadıklarına benzer olmaya devam etmektedir. Web sitelerini kontrol edebiliyor veya iletişime geçebiliyor. Finansman veya sözleşmeler için teklif vermekle ilgilenen kuruluşları, çağrı ayrıntıları için kullanıyor.

Araştırmacıları, işletmeleri ve bilim insanlarını bu Programların sunduğu finansman ve işbirliği fırsatlarından yararlanmaya şiddetle teşvik ediyoruz. Birleşik Krallık’ın bu Programlara katılımı, Sayıştay ile birlikte yayınlanan Protokol kabul edildiğinde resmiyet kazanacaktır. Hibe anlaşmaları, Protokol kabul edilmeden imzalanamaz.

Ortak politikasından ayrıldı. Lojistik konusunda varılan anlaşma, paylaşılan stokları için yeni kota paylaşım düzenlemeleri ortaya koyuyor. Ve işler için belirli bir kotada, deniz sularından ortalama yıllık değerinin %25’ine eşit, önemli bir artış sağlıyor. Bu değerin çoğunluğu ilk yılda aktarılacak şekilde beş yıl içinde aşamalı olarak uygulanacaktır.

Kurye Sepeti Nedir?

Kurye sepeti nedir? Anlaşma, 2023 yılları arasında bu bölgelerde düzenli olarak avlanan gemileri için karasularının sınırlı bir kısmına erişim de dahil olmak üzere, birbirlerinin sularına istikrarlı ve karşılıklı erişimin olacağı beş buçuk yıllık bir uyum dönemi sağlıyor. Anlaşma, fırsatları ve sulara erişim konusunda yıllık müzakereler için bir çerçeve oluşturuyor.

Eşit egemenler olarak yönetimi konusunda işbirliğini kolaylaştırmak için bir uzman komitesi kuruyor. Bağımlılıkları düzenlemeleri de anlaşma kapsamındadır. Daha da önemlisi, Birleşik geçerli olan yönetimi kurallarına karar vermek için düzenleyici özerkliğe sahiptir.

Türkiye sularında iş avlıyorsanız, anlaşmadaki erişim düzenlemelerini yansıtan yeni bir lisansa ihtiyacınız olacaktır. Bunu elde etmek için Otoriteden bir lisans başvurusunda bulunmanız gerekecektir. Bu süreçle ilgili rehberlik burada. Doğrudan gönderiyorsanız, rapor edilmemiş ve düzenlenmemiş mücadele için yeni gereklilikler vardır.

Belirlenmiş bir limana inmeli ve varıştan önce limanlara belgeleri teslim etmelisiniz. Bunlar için zaman çerçeveleri belgeye, ürüne ve bağlı olarak değişiyor. Rehberlik burada sürücüler, ulusal bahar temizliğinin bir parçası olarak eylemlerini temizlemeye çağırdı sürücüleri bahar temizliği kapsamında ülkenin otoyollarındaki çöp seviyelerini azaltmak için üzerlerine düşeni yapmaya çağırıyor.

Bu hafta, genelinde bilgi ve tavsiye sitesi açılıyor. Tüm nakliyecilerin geçiş döneminin sonuna hazırlanmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip oluyor. Emin olmak için karayolu ağındaki önemli otoyol servis istasyonlarında ve kamyon duraklarında bulunan güvenli siteler, nakliyecilere yeni hizmeti ve sınır süreçlerinde yakında yürürlüğe girecek değişiklikler hakkında bire bir eğitim sunuyor.

Bu sunum, bu ayın başlarında açılan tesisin başarısını takip ediyor. Haftadan kısa bir süre içinde, bu siteler şimdiden yaklaşık ziyaretçi nakliyeciye yardımcı oldu ve yeni süreçlerle ilgili bire bir eğitime katıldı.

Moto kurye ile geçiş dönemi sonunda. Eğitim, çeşitli ülkelerinden nakliyecilere destek sağlamak için kadar verir.

Neden Kurye Sepeti?

Bilgi ve tavsiye sitesinden herhangi birini ziyaret eden nakliyeciler, soruları yanıtlamak ve onlara seyahat etmeye devam etmeleri için ihtiyaç duyacakları belgeleri yönlendirmek için hazır bulunacak olan personelden biri tarafından karşılanacak. Nasıl kullanılacağına dair ek bilgiye ihtiyaç duyanlar, gerekirse daha fazla eğitim için tesis içi ofislerden yararlanabilecekler.

Bunun yanı sıra, web sitesinde yayınlandı. Yani farklı dile de çevrilecek olan el kitabı, nakliyecilerin kendilerini, araçlarını ve mallarını taşımada bigi veriyor. Ayrıca sorunsuz bir şekilde seyahat etmeye devam etmeleri için nasıl hazırlayabileceklerini açıkça ortaya koyarak, işlem yapıyor. Böylece gümrük prosedürleri hakkında önemli bilgiler ve tavsiyeler sağlamak için tek durak noktası görevi görüyor. Sınırı ve aksamaların en aza indirilmesine yardımcı olur.

Nakliyeciler, ticareti ve işletmeleri günlük olarak çalışır durumda tutmada hayati bir rol oynuyor. Çünkü bu nedenle, onların yeni gümrük prosedürlerine hazırlıklı olmalarını sağlamak için milyonlarca bir bilgilendirme kampanyası da dahil olmak üzere önemli önlemler aldık. Bu siteleri açmak ve nakliye el kitabı’nı yayınlamak, öneriliyor. Yani geçiş döneminin sonuna kadar nakliyecileri sınıra hazırlamak için yaptığımız çalışmaların bir başka örneğidir.

Anlaşma olsun ya da olmasın, firmalar 1 Ocak’tan itibaren malları sınırlar boyunca taşınıyor. Devam etmek için gümrük işlemlerini üstlenmek zorunda kalacak. İstanbul yollarına kalıcı olarak daha uzun yük taşıtlarının getirilmesi konusunda istişare başlattı. Yani deneme, daha uzun yarı nakliye millerini, emisyonları ve kazaları azalttığını gösteriyor. Artık sonraki adımlara ilişkin istişare, yeşil bir toparlanmayı desteklerken ulaşımı karbonsuzlaştırmaya yönelik daha geniş planlarının bir parçasını oluşturuyor

İstanbul kurye ile ayrıca, denenmesine yönelik teklifler hakkında bugün yeni bir istişare başlatıyor. Biraz daha ağır ağır vasıtaların neden olabiliyor. Yollarında maksimum ağırlığının bazı ağır vasıtaların durumu belirleniyor.

Kurye Sepeti Taşıması

Navlun sektörümüz, her gün hayati mal ve hizmetler sunarak ülkeyi hareket ettiriyor. Yani ki bu, hepimizin bildiği gibi, pandemi sırasında hiç bu kadar önemli olmamıştı. Bu denemeler, daha uzun treyler kullanmanın işletme ve çevre açısından faydalarını açıkça göstermektedir. Onları kalıcı olarak yollarımıza çıkarmak için sonraki adımları belirliyor. Sektöre ve ekonomimize fayda sağlayabiliyor, güvenliği artırabiliyor ve emisyonları azaltabiliyor.

Bu olumlu sonuçların ardından denemeleri erken bitirmeyi ve bugünkü istişare yoluyla olabiliyor. İşlem yollarda kalıcı olarak çalışmasına izin verilip verilmeyeceği konusunda görüş almayı teklif etti.

İstişarede önerilen değişiklik, kamyonların daha ağır konteynırları doğrudan yükleniyor. Yani trenlerine veya yük trenlerinden taşımasına izin veriyor. Yani daha fazla kargonun yalnızca karayolu yolculuklarından demiryoluna kaydırılmasına yardımcı olacak. Ve bu nedenle emisyonları ve yollarımızdaki tıkanıklığı azaltacak. Ve nakliye yapma taahhüdünü daha da ortaya koyacaktır.

Güvenilir Çalışmalar

Önerilen deneme, araçların kullanımı için güvenli olarak temizlenen yaklaşık güzergahta çalışıyor. Ve malların karayolundan demiryoluna geçişini teşvik edip etmediğine bakacaktır.

İstişareler, taşımacılığın sera gazı emisyonlarını azaltmaya başlıyor. 2050 yılına kadar net sıfıra ulaşmaya katkısını sağlamaya yönelik bir yol belirleyecek olan çığır açıyor. Yani taşımacılık dekarbonizasyon planından önce geliyor. Son beş yılda, saldırı metodolojisindeki değişiklikler, basitlik ve erişim kolaylığına daha fazla önem vermiştir. Yani bu da ticari araçların kullanılan en ölümcül silahlardan biri haline geldiği anlamına gelmektedir.

Meydana gelen ve üçünde araçların kullanıldığı bu metodoloji değişikliğinin yıkıcı etkilerinden acı çekti. Bu korkunç saldırıların ardından mücadele güvenlik uzmanlarıyla birlikte çalışıyor. Yani nakliye işletmelerinin, operatörlerin, yöneticilerin ve sürücülerin araçlarının bir saldırıda olmamasıdır. Bu kullanılma tehdidini azaltmasına yardımcı olacak sektöre özel bir kılavuz belge oluşturdu.

Kılavuz, ticari sürücüler için araç güvenliğine yönelik kullanışlı olmalıdır. Yani bir kontrol listesi de dahil olmak üzere araç ve tesis güvenliğinin tüm yönlerini kapsar. Yani bu, eylemlerini önlemeye, bir kuruluşun itibarını koruyor. Nihayetinde hepimizi daha güvende tutmaya yardımcı olacaktır. Araba kullanabiliyor. Yani milyonlarca insan için bir cankurtaran halatı ve bu daha fazla uzatma, olmamasıdır. Bu süregelen belirsiz zamanlarda, sürücülerin yönetici veya lisanslarını yenilemesidir. Yani ilgili maliyetler konusunda endişelenmelerine gerek kalmamasını sağlayacaktır.

Bir cevap yazın