İçeriğe geç
Moto Kurye | Maçka Kurye

Maçka Kurye

Maçka kurye özellikle süratinde kusursuz olarak tespit ediliyor. Bu, okuma sürecini büyük miktarda geliştirdi. Bu bağlamdaki ilk alandaki projelerimizden biri biçiminde büyük posta siparişi firmalarının iadelerinin okunmasıydı. Burada barkod yaftayı okundu ve iade orijinal bir takımince siparişe atandı. Öte taraftan, iade nedeni nakliye yaftasında belirtilebiliyor. Bugün, otomatik odaklı çizgi taramalı özel kameralar, kullanılıyor. Ayrıca bu gidişat lojistik sanayisinde küresel bir standarttır. 1995’ların başlangıcında, iyi görüntü niteliği ve uyarlanmış olacak algoritmalar sağlayarak takip teknolojisini azıcık daha da iyi geliştirmiştik.

Bu, büyük ölçüde görüntü bilgisini ekran iş istasyonlarına iletebilen dünyanın ilk çözümüydü. Bu sayede, otomatik olarak okunmayan bir tür kolinin tüm bilgileri sıralama harekâtı esnasını soyulabiliyor. Yani bu, pahalı ve alan harcayan son harekât iş istasyonlarından sakınılabileceği anlamına geliyordu. Ayıklama bereketini büyük miktarda artırabildik ve hepsinden ehemmiyetlisi teslimat enstrumanlarının bekleme alan ve vakitlerini daha da kısalttık. Suskun bir büro bütün etrafında takribî bir çok çalışan vizyonun başına oturup kutuları kodladı. Süreç o denli bir galibiyetliydi ki, ülke çapındaki büyük kutu dağıtım olan bir merkez oldu.

Maçka kurye işletmenin İstanbul’daki en büyük otomatik merkezi olan konumlarında uyguladılar. Bundan dolayı, değişik bir güçlük, adres yaftaları ve değişik basılı bilgiler karşılandı. Özellikle üzerindeki düz metinlerin tehlikesiz bir biçimde okunmasıydı. Lazer tarayıcılar bunuda yapamazdı. Yalnız kamera tabanlı bir çözüm mevzubahisi oldu. Bazı güçlükler devam etti. Paketlerde genellikle flandralar, folyolar, yapışık bantlar ve el yazısı adresler bulunuyor. Yani bu da tanımayı ve adres belirlemeyi güçleştiriyor. Kutular üzerindeki bu bilgileri meselesiz ve tek bir adımda toplayan ilk firmaydı. Bugüne dek, lüzumlu bileşenleri kullanıyor.

Şişli Motorlu Kurye
Şişli Maçka Kurye

Maçka Moto Kurye

Maçka moto kurye bugün dahi, özel kutular ve kliler üzerindeki el yazısı adresler mesele teşkil ediyor. Bu özel gidişat, lojistik alanı ve kurye sanayisindeki toplam taşıma hacminin yüzde beşinden daha azını oluşturuyor. Ancak bu gene de çok fazla. Yüzde yüz taşımayı daha garanti edebilmek için bu teknolojiyi büyüttük. Ne de olsa, en iyi yapay zka ve görme sistemleri dahi bunu yapamadı. Merkezinde video kodlamayı kullanan İstanbul içindeki ilk firmaydı. Orada, gecelik parsellik bir iş hacmimiz vardı. Neredeyse yüzde yüzlük bir okuma sağlamak için video kodlama sistemini iyi biçiminde erken bir tarihte hacmini de büyüttük.

Trafik mühendisliğinden kazanılan data kısa müddette lojistik alanına da girdi. Çizgi tarama kamerası için yüksek süratli bir otomatik tam bir odaklama geliştirerek ve bunu 3d ölçüm sistemlerimize bağlayarak geliştirdiğimiz kameralar kullanıyor. Böylece farklı biçim ve ebatlardaki parselleri arka arkaya ve yüksek taşıma oluştu. Büyn çözümlerimizin ana yararlanıcılarından biridir. Dünyada bu teknolojiye dominant olan yalnızca bir kaç tane firma vardı. Sektöründe ilk adımlar büyük kutu servis sağlayıcılarından biri ve lojistik otomasyon alanındaki ilk alıcımız olan çözümümüze ikna oldu. Teknolojiyi, o zamanlar yavaş yavaş gelişti.

Moto kurye olan lojistik alanında vasati çalışmalar sağlanıyor. Ayrıca uygulanacak tüm sistemine ek olarak alakalı kamera teknolojisine daha sahip kodlama istasyonu kurduk. Otız beş yıldır alıcılarımız, kısım arası yakın işbirliğinden ve sanayi meseleleriyle çaba ederken gizeme dışı düşünmemizden yararlanıyor. Ve böylece, ilk ehemmiyetli yeniliklerden biri, kompakt hat tarama kamerasıydı. Yalnızca başlangıçta bu, trafik teknolojisi sektördeki uygulama için planlandı. Trafik gözetleme kameralarının analog görüntülerinin taranmasına yarar sağlıyor. İş ve optik şahsiyet tanıma vesilesiyle taşıt plakalarının okunmasına imkân sağladı.

Maçka Acil Kurye

Maçka acil kurye trafik teknolojisinde uygulanmadan evvel, yeni lider teknoloji olan “görüntü harekâta” İlk olarak ahşap merdivenlerin de imalatı eş şekilde endüstriyel etraflarda kullanıldı. Yapım hatlarındaki robotlar, görüntü harekâta yoluyla “makine düşüncesi”nü doğru bir biçimde tanımak için kullandılar. Fertsel merdiven basamaklarını kırılgan bir halde kullanın ve işleyin. Ayrıca değişik bir adımda, muhtelif ahşap yüzeylerde düz metin olarak makine tarafından uygulanıyor. Yani tek kaynak tedarikçisi olmaya devam ediyoruz. Manuel ihtimali de sağlıyoruz. Ayrıca lazer yazılar, yapım ve teftiş için otomatik olarak okundu.

Sabit robotlar yerinde görüntü işlemeyi kullanırken, teknoloji aynı zamanda yeni bir mobilite yolu da sağladı. Ancak yapınak binalarındaki sürücüsüz taşıtlar kullanılıyor. Yani artık insanların ulaşamayacağı alanlarda misalin nükleer santraller taşıt-gereç taşımaya hemen başladı. Türkiye’de modern kamera teknolojisini kapsayan özellikle zaferli bir projemiz, posta servisinin özel kamerayla donatılmasıydı. Bu yenilikçi çözüm, bir çalışan onlarla beraber kamera idrak etme alanından geçer geçmez kolileri otomatik olarak okuyabiliyordu. Kameralar alıcının veritabanıyla bağlantı kurabiliyor. Ayrıca, manuel sıralamada yararlı oluyor.

Taşımalar için her bir kolinin sıralama niyetini veren hoparlörleri de vardı. Daha sonrasında sistemi, şu anda yan müesseseyi oldu. Bir şeyin nakliyesi için dünya genelinde kullandık. Lojistik hizmet sağlayıcısı, büyük mektuplardan nakliye paletlerine kadar tüm yükleri ölçebilen vede belirleyebilen bir sağlayıcı arıyordu. Üretilen bilgiler ve görüntüler arşivlendi. Alıcı bu bilgilere her yerden ulaşabiliyor ve direkt kullanabiliyor. İhaleyi kazanmış ve sistemlerimizi dünya çapında teslim edebildik. Bu çözümü küresel olarak 56 şehirde kullanıma sunduk, gelişmemizi iyi ve daha güçlü bir biçimde yardımladık. ile ülke genelinde hizmet oluyor.

Şişli Motorlu Kurye
Maçka Kurye

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş kurye her incelemeleri ve optimizasyonları sağlamakla kalmaz. Yani bununla birlikte ülke ve özellikle İstanbul Beşiktaş ilçesindeki dünya çapında gönderi takibini de sağlar. Hayatımızdaki iş yükünden de zaman büyüyen geri alınamaz gidişat eylemlerin en başında geliyor. Yani bununla beraber alıcılarla birlikte ayıklama alanındaki gelişimi büyük adımlarla sürdürüyoruz. Ebatlandırma, tartma, tarama sistemide onun gibi otomatik belirleme çözümleriyle, mesajım sağlanıyor. Özellikle e tedarik zincirinin dijitalleşmesi için noksansız bilgiler kullanılıyor. Lojistik alanındaki kullanım sanayisinin günümüz ihtiyaçları için temel sağlıyor.

Özellikle bu tür örneklik ihtiva eden şeyler daha da ehemmiyetlidir. Bundan dolayı büyük lojistik hizmet sağlayıcıları, tedarik zincirlerini alanı taşıma safhalı olarak standartlaştırmaktadır. Buna göre, küresel ağ merkezi bir ehemmiyete sahiptir. Ancak lüzumlu bilgiler her vakit içinde sarih ve genel olarak ta bütün olarak transparan değildir. Bunun ile tüm lokasyonların sistemlerini birbirine bağlamak gerekiyor. Ve kodları, düz metin, ağırlık, hacim, riskli madde yaftaları ve görüntü bilgileri eş şekilde kaydolunan tüm bilgileri arşivlemek gerekiyor. Bu, işler sadece sistemler arası ve konumlar arası istatistiklerin yanı gizeme süreç olur.

Beşiktaş kurye ile yardım ve takviye hattı önerimizi ehemmiyetli miktarda genişlettik. Bu, tüm takım için fantastik bir motivasyon ve geçmiş senelerdeki sıkı çalışmanın mükâfatıydı. İleriye dönük küresel arşivleme arz görüyor. Gelecekte, gönderilerinin ve mülklerinin alınmasını da otomatik hale getirmek için alıcılarımızla yakın bir biçimde çalışmaya devam edeceğiz. Bununla beraber, dijital bilgi yönetimi ve tüm tedarik zinciri de deneyeceğiz. Tüm bu süreçlerinin bağlanabilirliği için uslu çözümler sunuyoruz. Lojistik sanayisi, beynelmilel ağa bağlı pazarların şiddetli rekabeti ile giderek daha fazla karakterize edildiğinden, önemliir.

Nişantaşı Kurye

Nişantaşı kurye aynı gün teslimat ve asıl sevkiyat takip edeni zaman. Görüntü harekâta alanında inovasyonun itici eforlarından ehemmiyetli biri olmuştur. Özellikle çağıl teknolojisi bugün şirketimizle ilişkilendirilmiştir. Bu aynı zamanda trafik denetimünde de temelden direk devrim başlattı. Fakat en baştan işlerimizde kalite ile başlamış olalım. Bu projeler sırasında, genellikle görüntü tutmalara ve bu stil şeylerin otomatik değerlendirmelerine, doğrusu görüntülerden birisi oldu. Tüm harekâtların zamanında alınıp, çıkarılmasına neden olabiliyor. Ve ardından bu bilgilerden daha kararlar ve başka eylemler türetilmesine odaklanıldı.

Netice olarak, robotik tutucular teftiş edilebiliyor. Yani nitelik görevleri otomatikman kararlaştırılabiliyor. Veya yafta okumalarından yapım adımları tanımlanabiliyor. Bu objektif bilgi değerlendirmeleri, alıcıların görevlerini ve iş süreçlerini basitleştirmeyi hedefliyordu. Tüm bu işin büyümeler gelişerek devam ediyor. Tüm gelişmeler artık bir çok şeyde olduğu gibi trafik teknolojisinin evriminin yolunu açtı. Özellikle olan makine şahsiyet taramasından, plaka okuma yeniliği ortaya çıktı. Trafik teknolojisine yönelmek trafik hakimiyet çağı, ıslak film tarayıcıların geliştirilmesi ve pazarlanmasıyla başladı. Sektörün dışından da işler olur.

Nişantaşı kurye bir özel firma olarak, birkaç yerleşik oyuncunun dominant olduğu bir pazarla karşılaştık. Yani bununla beraber sadece bir adım ve birkaç yeniliğin olduğu bir pazar oldu. Kullandığımız bir fırsat penceresi ortaya çıktır. Ancak bir film tarayıcıyı kullanıma sunarak, işi şahsiyet taramayı kullanarak görüntülerdeki taşıt plakalarını otomatik olarak okuyabildik. Cümbüşlü tarafı harekâtların adı buradan daha da yakına doğru gelmektedir. Taşıma uygulama alanından ve görüntü taramadan kaynaklanmıştır. 1995 yılında beri ıslak filmin zaman içinde en iyi derecede gelişimi oldu. Ve dijitalleştirilmesi için operasyonları tanıttı.

Şişli Motorlu Kurye
Maçka Kurye

Şişli Kurye

Şişli kurye için her zaman bir arz olacaktır. İnsanlar bir park yeri için savaşım etmek, kalabalık bir park yerinden çıkmak için beklemek yada park için para ödemek istemiyor ve hepimiz onları yargılamıyoruz. Süre kazanmak için lojistik kuryeleri ile teslim alma ve teslim etmeyi direk seçim ederler. Genellikle yüksek arz gören bazı aktiflikler olacaktır. Arabanızdaki kusmuk ile uğraşmaya hazır olun iğrenç bir durumdan tam ibaret olacaktır. Her olasılığa karşı otomobilinizde kusmuk torbaları olmalıdır. Ve valizinizde paklik malzemeleri bulundurmak her zaman iyi bir fikirdir. Trajik ​​olmaktan daha tehlikesiz, ve her sürede söyleriz.

Renk ne kadar sıcaksa, o kadar çok arzu vardır. İşte bazı temel ipuçları. Haritanın “sıcak” bölgelerine odaklanın. Artan maliyet hipotezleri için haritayı yakınlaştırın ve uzaklaştırınIsı haritasının size sadece nerede çalışacağınız ve dalgalanma fiyatı varsayımlarının ne olabileceği işlerde durumu hakkında bir fikir verdiğini unutmayın. En doğru ve aktüel maliyet çoğalışı bilgisi için ekranınızın altında gösterilen meblağ tam teftiş ediyor. Mahalli hadiselerden haberdar olur. Kurye ile ek kazanç elde faktörün iyi bir yolu, yerel aktifliklerden haberdar olmak ve o aşama ve zamanlarda vasıta kullanmaktır. Popüler faalliklere gidip gelmek olur.

Şişli kurye için olumsuz film ruloları hala tarayıcılara sıkıştırılıyor. Görüntüler, plaka adı numarasını ve filmden oluşuyor. Ayrıca diğer bilgileri okumak için bir çizgi tarama kamerasından geçiyor. Kırılgan bir mekanizma tarafından yönlendiriliyor. Bu, dijitalleşmeye doğru atılan ilk olan bir adımdı. Artık taşıt plakaları bir kamera sistemi ile alınıyor. Ve alakalı bilgiler otomatik olarak tahlil edilebilecektir. Netice takribî on kat bir daha zaman tasarrufu oldu. Zira o noktaya kadar, plaka numaralarını ve ölçüm bilgilerini çıkarmak gerekiyor. Bunun için sürat ihlaline ait bir çok işlemler olan tüm resimlerin manuel olarak yollanması olmuştur.

Bir yanıt yazın

Arayın

×