Maltepe Kurye | 0533 091 65 40 | Moto Kurye
Maltepe moto kurye en acil ve hızlı motorlu kurye

Maltepe kurye

Maltepe kurye merak ediyor? Motorlu kuryeler neden kaza yaparlar?  Motor kuryeler neden kaza yaparlar? Motosiklet kazaları nasıl olur? Moto kurye çalışanlarının kaza yapma nedenler? Kuryeler neden durmadan kaza yapar? Kurye kazaları nedenleri? Bu kaza sırasında az çok yaralanan ve vefat eden kişiler var. Hatta ayakları kırılan ve sakat kalan bir çok motorcu oldu. Motorcu kazasının bir çok sebebi var.

Özellikle bu piyasa içinde olan ve motor kullanan bir arkadaşınız olarak bu konuya el atmak istedim. Bu meslekte ve motor kullanıcısı bir çok kişi kazalar nedeni ile vefat ediyor. İşte böylece bu kaza konusunu ve nedenlerini bir nebze sizlere buradan anlatmak istiyorum. Motosiklet kazaları bir çok sebepleri ve önlemleri bulunuyor. Çünkü bir çok nedenden dolayı motosiklet kullanan sürücüler kaza yapıyor.

Motorlu kurye kaza sebep ve nedenleri? Trafikte motosiklet hataları. Motosikletliler neden trafikte hata yapar? Motorcu kazaları nasıl ve neden olur? Motosiklet kaza nedenleri? Kurye ölümcül kaza nedenleri ve önlemleri? Fakat motosiklet kullanan insanların yaptıkları kaza nedenlerinin çoğu karşı taraf kaynaklıdır. Fakat bu sürücüler kendileri yüzünden oluşturdukları nedenlerden dolayı kaza yaparlar.

 

Maltepe motorlu kuryeler neden kaza yaparlar

Fatih kurye inceledi yazdı. Gerçekten insanlarımız her konuda çok cahil. Hele son zamanlarda bu korona virüs yüzünden alınan önlemlere bakıldığında insanların çok cehalet içinde olduklarını gördük. İşte artık her konuda insanımız bilinçsiz ve vurdum duymaz davranıyorlar.

 

Mutlaka okuyun; Dudullu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

 

Maltepe moto kuryeler neden kaza yaparlar

 

1- Cahilliklerinden dolayı kaza yaparlar

2- Heveslerinden dolayı kaza yaparlar

3- Motosiklet kullanmayı bilmediklerinden kaza yaparlar

4- Alkol ve benzeri uyuşturucu yüzünden kaza yaparlar

5- Tecrübesiz oldukları için kaza yaparlar

6- Aşırı hız yapmalarından dolayı kaza yaparlar

7- Hareket çektikleri için kaza yaparlar

8- Yarış yaptıkları için kaza yaparlar

9- Ayna kullanmadıkları için kaza yaparlar

10- Önlerini görmeden ani şerit değiştikleri için kaza yaparlar

 

Maltepe kurye araştırdı; neden kuryeler kaza yaparlar

 

1- Cahilliklerinden dolayı kaza yaparlar

Her konuda olduğu gibi bu konuda da insanlarımız çok cahil. Hiç bir bilgiye ve gereksinime gerek duymadan cehaletlerinden dolayı motor kullanırlar. Hiç bir kurala uymadan trafiğe çıkarlar. Ama bilinçsiz motor sürücüleri çok kaza yapar.

 

2- Heveslerinden dolayı kaza yaparlar

Sırf motosikletleri hevesleri için alırlar. Yada arkadaşlarından alırlar. Doğru dürüst kullanmayı bilmedikleri için kaza yapan insan gurubu vardır. Bu tip değişik insanlar her motorcunun hayatında olmuştur. Böylece tam motosiklet sürmeyi öğrenmeden kaza yaparlar

 

3- Motosiklet kullanmayı bilmediklerinden kaza yaparlar

Motosiklet kullanmayı öğrenmeden ve kavramadan hemen trafiğe çıkan bazı mahluklar kaza yapar. Çünkü hem kendilerine hem de başkalarına kaza yaptırırlar. Bu tip insanlar daha çok genç yaştaki yaratıklardır.

 

4- Alkol ve benzeri uyuşturucu yüzünden kaza yaparlar

Birçok araç sürücüsünde olduğu gibi motosiklet kullananların çoğu bu yüzden kaza yapar. Özellikle alkol alıp motosiklet süren yüzlerce yaratık gördüm. Hatta bu yüzden övünenler. Ayrıca yasaklı başka madde kullanıp trafiğe çıkan insansı yaratıklar çoktur.

 

5- Tecrübesiz oldukları için kaza yaparlar

Motor kullanmayı öğrenir kısaca ama tam tecrübe kazanmadan trafiğe çıkan bu tip insanlar var. Bunlar dengede durduğunu motor kullanmak sanıp trafikte kaza yapan varlıklardır. Böylece bu tipler tehlikeli motosiklet sürücüleri arasındadır.

 

6- Aşırı hız yapmalarından dolayı kaza yaparlar

En büyük kaza oranlarının en başında yüksek hız gelmektedir. Bu tür insanlar trafik içinde yüksek orana sahiptir. Trafik içinde yüksek hıza çıkan bir çok sürücü hayata el veda demişlerdir. Kesinlikle hız kesinlikle yanlış ve sonu ölümdür.

 

7- Hareket çektikleri için kaza yaparlar

Çoğu zaman trafik içinde değişik hareketler yapan motosiklet sürücülerine rastlarız. Özellikle elleri bırakmak, ayakla gidon tutmak, motorun üstüne çıkmak gibi bir çok hareket yapan bu sürücüler zamanla dengelerini kaybedip kaza yaparlar.

 

8- Yarış yaptıkları için kaza yaparlar

Akan trafik içinde yarış yapmaya çıkan bir çok motorcu kural tanımadan ve hız yaparak gittiklerinden kaza yaparlar. Özellikle trafik içinde giderken bir birlerini kışkırtıp yarışanların sayısı çoktur. Yani yanına gelip ara gazı verip yarışmak isteyen bu tipler sorunludur.

 

9- Ayna kullanmadıkları için kaza yaparlar

Özellikle bütün araç sürücülerinin ve bizim piyasadaki motosiklet sürücülerin çoğu ayna kullanmaz. Aynaya bakmaz. Hatta motorlardaki aynaları söker fazlalık diye. Bu tipler arkadan gelen riskleri görmedikleri için çok kaza yaparlar.

 

10- Önlerini görmeden ani şerit değiştikleri için kaza yaparlar

Trafik içinde giderken hızlarını kesmemek için önlerine gelen aracı sollamak adına anında sağa yada sola dalış yapan bu tipler önlerini görmedikleri için bir sonraki araca çarparak kaza yaparlar. Bu tipler trafik içinde gene fazla olan tiplerdir.

 

Konu ile alakalı;  Kavacık kurye ile nerelere paket yollanabilir?

 

Maltepe kurye ile sizin için en uygun hizmetimizle hep yanınızdayız

 

Aşağıda bulunan linklerden çok faydalı ve yararlı bilgiler bulabilirsiniz

 

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Bakmanızda yarar var; Kurye hakkında her şey, ne demektir?

 

Hemen Ara
× CANLI