Moto Kurye | motokurye | Moto Kurye Uygulamaları

Moto Kurye Uygulamaları

Moto Kurye

Moto kurye uygulamaları hakkında düşüncelerimiz

Moto kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz. Bu uygulamalar hakkında pekte iyi şeyler düşünmüyoruz. Bu uygulamaları sakın ama sakın mutlaka  kullanmayın. Zararlı çıkarsınız. Ne telefonları var ne de telefonu açan birileri. Tamamen uyduruk yapıya sahip. Bizler uzun zamandır piyasa içinde var olan ve çalışan bir firmayız. 1994 yılından itibaren başlayarak bu işe gönül vererek çalıştık.

Moto kurye uygulamaları bu yeni açılan kurye uygulamaları piyasa içinde tüm olguları tamamen eksi yönde alt üst etmiştir. Hiç bir alt yapısı olmadan hiç bir çalışan kurye elamanı olmadan tamamen dışarıdan parazit olarak çalışıyorlar. İnsanları kandırmaktan başka hiç bir şey bilmiyorlar. Bu işi hele hiç bilmiyorlar. İşi bilmeyen yeni yetme gençleri başa koymuşlar gemi kaptansız gidiyor işte.

Hızlı kurye servisi hakkında düşüncelerimiz nelerdir? Kurye uygulamalarına şimdi buradan soruyoruz çalıştıkları elamanlar sisteme kayıt oluyor. Taşıdıkları işlerden hiç bir şey yapmadan yüzdelik alıyorlar. Kuryelere çok aşağılayıcı davranıyorlar. Çalışan elemanların ne sigortası ver, ne sağlık sigortası var, ne maaşı var. Ne benzin ücreti ne yağ ücreti veriyorlar. Lütfen bu uygulamaları kullanmayın.

Motorlu kurye uygulamaları hakkında görüşlerimiz

Moto kurye uygulamaları hakkındaki fikirlerimiz. Kurye uygulamaları berbat çünkü çalışan elamanları hiç biri kendilerine ait olmadığı halde firmaları kandırıyorlar. Motorlu kurye içindeki uygulamaları gerçekten çok bilinçsiz. Bu tür insanlardan nefret ediyoruz. Çünkü dümdüz mantıkta at gözlüğü takmış kafası gibi düşünen dediği dedik yaptığı yaptık, her yaptığı doğru sanan ve insanı aşağılayan varlıklar.

Bu kurye uygulamalar neden yanlış mantık yürütülür. Motorlu kurye uygulamalar yapan firmalar bir uygulama yaptırıyor. Hiç birinin bu piyasan anladığı olmayan saçma sapan insanlar. Bu piyasayı küçük gören bu piyasaya yıllarını vermiş şirketleri tanımayan insanlar topluluğunu oluşturuyor. Bu tip insanlar üniversite bitirdik diye kendilerini bir şey zanneden bir halt zanneden tipik insanlardır. göre bu işleri yapıyor. 

Moto kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz. Motor kurye uygulamaları hakkında ülkemizdeki son durum nedir? Fakat BBC muhabirine Bizim konumuz Kendi piyasamızda Hizmet veren moto kurye Uygulamaları olacaktır. İnsanlara motosiklet ile beraber kapıya kadar ürün getiren firmalar. Ve bu firmalar artık uygulamalarda daha fazla yer alıp başlıyor.İşte bunlardan bahsedeceğiz.

Mutlaka okuyun; Dudullu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

Kurye işlerinizde uygulama kullanmamanın nedenleri nelerdir?

1 – Uyulama firmalarının hiç birinin tek bir motosikleti ve hiç bir aracı yoktur

2 – Uyulama firmalarının hiç birinin tek bir motorlu elemanı ve çalışanı asla yoktur

3 – Uygulama başındaki kişiler kurye sektöründen hiç anlamayan tecrübesiz kişilerdir

4 – Uygulama firmalarının amacı bu işten para kazanmak, yada iş yapmak değil firmayı marka yapıp yüksek fiyata satmaktır.

5 – Uygulama firmalarının çoğunun kaynağı dış destekli kurum ve kuruluşlardır.

6 – Bu tür yerlerin başında bu işten hiç anlamayan kalın kafalı ve dediğim dedik, yaptığım doğru diyen kişiler vardır.

7 – Bu tür uygulamaların amacı bir çok sektörde olduğu gibi ülke ekonomisine ve diğer başka firmalara zarar vermektir

8 – Bu uygulamalar her sektörde olduğu gibi bu sektör için dede piyasayı ele geçirip kendileri yönetmek isterler.

9 – Bu insanların amacı para kazanmak değil meslekleri öldürmektir

10 – Bu uygulama firmaları hiç bir şekilde kendi üstlerine bir vergi borcu almazlar.

11 – Kesinlikle her hangi bir sorun olduğu zaman karşınızda bir muhatap bulamazsınız.

12 – Sizin ile ilgilenecek bir kişi bulamazsınız.

13 – Telefon numaraları yoktur, olanlara ulaşmak bankalardan bile daha zordur

14 – Sizi kale almazlar, sizler ile ilgilenmezler, sorunları asla çözmezler

15 – Ucuz fiyat ile insanları çekerler. Fiyatları çok çok ucuz olduğu için sizi ücret ile kandırırlar

16 – Uygulamaya düşen gönderiler çoğu zaman kimse almaz

17 – Uygulamada çalışan bütün kuryeler dışarıdan uygulamaya kayıt olan motoru olan ama işi bilmeyen kimselerdir.

18 – Kendileri fatura kesmezler, aldıkları elemanlara resmi vergi mükellefi yaptırırlar zorla, yoksa kayıt etmezler.

19 – Çalışan elemanlar hem dışarıdan hemde kendi faturalarını kendileri keser. Firmaya bir şey olmaz.

20 – İstedikleri zaman firmayı kapatırlar ve vergi mükellefi yaptıkları kişileri asla düşünmezler

21 – Sigortalı bir tek çalışan kuryesi yoktur, dışarıdan işleri yaptırırlar

22 – Her gün onlarca kişi bu uygulamalara ulaşamadığı için bizleri aramaktalar.

23 – Hizmet sıfırdır. Her gün alınan bir çok siparişe gidilmez ve alınmaz

24 – Tabi ki bazı işleri yaparlar, Oda görüntü olsun diye 

25  – Bu uygulamalar asla güvenilir değildir, çünkü işleri yapanların kim olduklarını bile bilmezler.

26 – Lütfen bu soytarılara pirim vermeyin, ucuz diye kanmayın

27 – İnternete araştırın şikayetlere bakın, ilk başta bu siteler ve uygulamaları vardır

28 – Bunlar ile asla çalışmayın, bu işi bilen ve resmi sigortalı kuryesi olan firmalar ile çalışın.

28 – Vergi vermemek için ellerinden gelen her türlü sansarlığı yaparlar

30 – Bilerek isim vermedik ki bize bu yazımızdan dolayı ve ipliklerini pazara çıkardığımız için zarar vermesinler diye.

31 – Çok tehlikeli ve arkası sağlam yapıları vardır.

İlginizi çekebilir; İkitelli kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Moto kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz

Moto kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz ayrıca ne köprü ne otoban ne de başka bir şey ödüyorlar. Ne kıyafet ne kask neden bir malzeme veriyorlar. Hiç bir şey vermiyorlar. Sigorta yapmıyorlar. Kaza yapınca da kimse takmıyor bile ilgilenmiyor. Bun nasıl bir iş anlayan bilen var mı acaba. İnternet motorlu kurye uygulamaları hakkında bilgiler nelerdir açıklıyoruz. Ve teknik analizler ile iş yürütmeye çalışıyorum.

Moto kurye uygulaması hakkında en fazla uygulama olan yerler tabi ki büyük şehirlerden gelenler. En İyi motorlu kurye, dünya ülkemiz en yoğun olan ilimiz İstanbul’dur. 25 milyon insanın yaşadığı kocaman şehir yaşam tarzı git gide büyüyor. Gerek trafik, gerekse iş temposu ve yoğunluğundan önce insanlara fazla zaman kalmıyor. Moto kurye uygulamaları ve hizmeti çok kötüdür.

Motorlu kurye uygulamasında para var ama icraat olmayan bir konu. bu yolda bir çok yatırımcıya. Burada bu durumu gören bir çok girişimci. Bizlerde bu piyasanın içinde olduğumuz için bu uygulamalardan önce memnun olsak ta, oradayız değiliz. Çünkü bu insanlar tecrübe esasına göre değilde teknik hesaba göre bu işleri yapıyor. Uygulama ile ilgili tecrübe sorunu. Bu işe atılan yatırımcılar üniversiteden yeni mezun olmuş bu dalda olan şirketler buluyor.

Moto kurye fiyatları hakkında bir kaç not sunuyoruz

Motorlu kurye uygulamalar hakkında ne biliyoruz. tabi başkent bol. Onun şey para değil ki. Yeni çıkan uygulamaların başarılı olamamasının sebepleri nelerdir yazımda. İşte uzun bir kabarcık ve araştırmadan sonra bu mesele üzerinde güzel bir yazı yazmaya başladım. Hadi hayırlısı diyelim. Hiç bir sahra tecrübesi ve insanı böyle bir ilişkinin olmadığı yerlerde müdür, ceo, yardımcı gibi bir çok sıfatlar ile işin başına geldi. 

Motorlu kurye durumuna ve işine hiç uymuyorlar. Türkiye’yi açmadan İstanbul içinde hizmet veren. İlk baştan söyleyelim bu tür uygulamaların sermayeleri haricinde hiç bir aracı bulunur. Yada çok az olarak kendilerine ait olanlar. Böylesine genel olarak kendilerine ait olanlardan kendilerine abone olan hizmetlere sunuyor. Bu meseleyi inşallah ileriyi makalelerimde anlatacağım. Çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Motorlu kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz. Motor kurye uygulamaları hakkındaki hatalar motosikletli çalışanların hiç biri şirket ile bağı yoktur. Bütün araçlar şahsın cadı. Firma o kadar büyük ve kurumsal olduğu halde kendi içindeki ssk olan bir motorcuya sahip değil. Bütün onu şey ve masraflar alacağınız. En iyi moto kurye internet uygulamaların yanlışları çoğaldı.

Konu ile alakalı;  Kavacık kurye ile nerelere paket yollanabilir?

Acil Moto Kurye Hizmeti Ne Demektir?

Kurye hizmeti olarak görüşlerimiz nelerdir?

Motorlu kurye uygulamaları hakkında fikrimiz asla değişmeyecek. Çünkü böyle olunca bu yüzden bir çok sorun yaşanıyor. Sürücüler bu yüzden zor durumda kalmaktadırlar. Her hangi bir kaza anında ssk ları yoksa yandılar. Bu şirket bu tür ürünler bizim pazarda çok tehlikeli ve yanlış yapılanma olan firmalardır. Bu tür  uygulamaları hakkındaki asla iş yapmaz. Çünkü iki teker üstünde giden bir sürücü den sadece para kazanıyorsunuz.

Motorlu kurye uygulamaları en iyi motorlu kurye, İnsanlar neden bir çok uygulama kullanıcıları. İnsanlar artık onu yapıyor ayaklarına gelmesini istiyorlar. Çünkü bir zaman geldik ki zaman çok değerli. Ulaşılamayan bir çok malzeme ölçüsü gelebiliyor. Yakında olmayan dükkanlarda daha fazla bulunmayan bir çok ürün kapınıza kadar geliyor. Fakat onları hiç bir değer yok yok maalesef. Zaten bizim piyasada bu kurye emekçilerinin hiç bir değeri kimse olmadığı halde. 

En iyi motorlu kurye uygulamaların buda bir çok planlama daha karlı oluyor.Baktığımız zaman teknolojisi insan hayatını çok etkiliyor. İnsanlar artık zorluğu değil de rahatlığı seçiyorlar. İş yerlerinde, evlerinde yada her hangi bir yerde istediklerimi içerenler. Her şeyi kolay olsun, her şeyi kapımıza gelsin diye yaşamaya başladılar.  Bu uygulamaları bu işte olmaz. İstanbul içinde yoğun trafik içinde çalışıyorlar. Bir noktadan başak bir noktaya yolcu taşıma işi. 

Okumadan geçmeyin deriz; Beykoz kurye kaç dakikada teslim? 

İstanbul motorlu kurye uygulamaları servisi

İzmit İstanbul kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz motosiklet piyasasında böyle bir sektörde bağlantı için de korsan taşıma sayılmayacaklardı. Tabi Türkiye içindeki güzel şey için sorun çıkması doğal. Zamanla önlerine problemler çıktı. Motosikletlere ceza yağdı. Daha sonradan bağlandı. Olan kuryelere oluyor.  Ve ikinci sınıf safra değil üçüncü sınıf vatandaş olarak hor görülüyor. Kendilerine paylaşımlı yolculuk veya ortaklaşa yolculuk adını veriyorlardı.

Motorlu kurye uygulamaları tamamen hayal ürünü hizmet veriyorlar. Sonradan büyük kan kaybetmelerine rağmen hala ayakta durup devam ediyor oluyorlar. Şu anda Ataşehir’de kendilerine ait bir akademileri vardır. Kabataş İstanbul’daki yerler vardır. Böyle bir durumda ise ülkemizde bu işler daha geç olmaya başladı. Burada motosikletli elemanlar ile uygulama gelen gelen çağrıları kabul ediyorlar. Bu tür olaylar hep yasa dışı.

Motorlu kurye olayı bunların düşündüğü gibi ilerlemiyor.  son nesil yerli ticaret siteleri ve açılmaya başlandı. Ülkemizde bunlardan bazıları var. Mesela en çok girilen  sahibinden.com, n11.com, gittigidiyor.com gibi siteler mevcut. Bunlar hem reklam ile hemde satışları ile para kazanıyorlar. Bu düşünce hayatı ikiye bölmeye başladı. Ancak kendi içimizden bir firma piyasaya girdi bizim için neyi ifade ediyorlar. Yani nasıl marka oluyorlar? 

Moto kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz

Motorlu kurye uygulamaları sakattır. Bu tür işleri bir kaç firma internet siteleri zaten zaten yapıyordu. Bir marka haline geldi geldiler. Bu firma bitti. Marka isimleri tanındı. Büyük yatırımcıların gözdesi haline geldiler. Ama bir çok alanda bir çok konuda eksik olan bir uygulama olarak göze çarptı. Bu eksiklikler en başında olanı, ben ise tavrı oldu. Burada söyleyeceğimiz en önemli konu bu. Yani hiç bir firmanın iyi ve kalite yönünden sıralama yapılmamıştır.

Moto kurye uygulamaları Dünya içinde bir çok büyük firmada satışta. Bu firmalar Dünya devi olarak kazançlarına kar katıyor. Amazon kurucusu eşinden ayrıldı boşandı. Ve eşine yönelik nafaka ile bir kaç tane küçük Devlet kurulurdu onu halde iken düşünüyorum. 37 milyar dolar. Adamın serveti ise 200 milyar dolara yakın. Artık İşte bu yüzden çok merak edilen bir ürün var. Artık burada bunu baştan belirtmiş olayım da kimse kızmasın.

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi ne demektir, nasıl verilir?

Bir cevap yazın