Moto Kurye | Otobüs Kargo Kurye

Otobüs Kargo Kurye

Otobüs kargo kurye uzun mesafe otobüsleri kullanan kolilerin nakliyesi, tüketicileri nakliyecilere bağlayan verimli, esnek ve sürdürülebilir bir çözümdür. Gelin bu işte başarılı olan birkaç girişimi inceleyelim. Paketleri bir yerden başka bir yere kısa sürede ve düşük maliyetlerle ulaştırmanın çözümüne sahiptir. Bu hareketleri uzun mesafe otobüsleri kullanarak planlar. Yeni kurulan girişimin halihazırda bazı yatırımcıları var ve yıl sonunda daha fazlası gelecek.

İstanbul merkezli şirket, web sitesinde, özellikle şehir ötesi nakliye için maliyetleri düşürmeyi ve aynı gün ve hatta tatil günlerinde parselleri teslim etmeyi hedeflediğini söylüyor. Kurucu ortak şirketin halihazırda mevcut kapasiteyi kullanmak için uzun mesafe otobüsleri ve lojistik alanındaki diğer hizmet sağlayıcıların entegrasyonunu sağladığını söylüyor. “Bu, paketlerin ve küçük paketlerin daha verimli, daha esnek ve daha sürdürülebilir şekilde teslim edilmesini sağlamalı.”

Paketler, otogarların yakınında merkezi olarak toplanır ve farklı otobüsler arasında dağıtılıyor. Varış noktasında alıcı, paketini toplama noktasından teslim alma veya teslim ettirme seçeneğine sahiptir. İkincisi için, gönderici kuryelerle çalışmak istiyor. Kolilerin taşınması için uzun mesafe otobüs tedarikçileri ile yapılan ilk anlaşmalar kapandı ve Sennder şu anda bir şehir içindeki “ilk ve son km” için birkaç yerel taşıyıcıyla görüşüyor. İlk adımı, bu ay ulaşım için bir arabuluculuk platformu başlatmaktı.

Otobüs Kargo Kurye Servisi

Otobüs kurye ile teslimat talepleri ile özel ve profesyonel taşımacılık yapan kişiler birbiriyle bağlantılıdır. Şimdilik, hacimli, hantal ve kırılgan kargoların taşınmasına odaklanılıyor, ancak gelecek yıl daha küçük paketlere ve teslimatlara genişletilecek. Bu ilk aşama için, birkaç temiz yatırımcı bütün çalışan her şirketine ilgi gösterdi. Bu yılın sonunda, bir finansman turu yoluyla ek sermaye toplanacak. Böylece şirket gelecek yıl genişletebilir ve diğer hizmet sağlayıcıları entegre edebiliyor.

Türkiye’deki başkentler arasında paketeri taşımak için otobüslerini kullanmasına izin verdi. Otogarda otobüs deposuna teslim etmek için kendi kuryelerimizi kullanmamıza, başka bir şehirdeki otogara teslim edilmek üzere bir otobüse yerleştirmemize ve kuryelerimiz her gün teslim alıp müşterilerimize teslim etmemize izin verilerek çalışıyor.

Ortaklık programı Eylül 2014’te başladığından beri Türkiye içinde bulunan tüm şehirlerindeki müşteriler için paketler teslim ediyor. Lider bir ekspres hizmeti olma vizyonuna sahipler. Tüm müşterilerin aynı gün içinde şehirler arasında bir koli taşımasına olanak tanıyan mevcut bir premium ekspres hava kargo hizmetine sahiptir. Ekip üyelerimiz ile sağlanan yeni hizmet, paketlerin aynı gün yada ertesi gün yerine teslim edilmesini sağlar ve genellikle saat 12’den önce teslim ediliyor.

Otobüs Kurye Sistemi

Otobüs kurye ile bazı hizmetiyle ekip oluşturmanın harika yanı, bunu, zaten paketlerinin gitmesi gereken yönde seyahat eden bir varlık olarak kullanmasıdır. Bu, yolda ek araç olmadığı ve dolayısıyla çevreye ek bir etkisi olmadığı anlamına gelir. Hizmet, Kasım 2016’dan itibaren çalışıyor ve İstanbul merkezli diğer şehirler arasında bir belge için belli fiyatlardan başlıyor. 30 kg ağırlığa kadar koli alabiliyoruz. Özel pakaet adına paketler otobüs işletmecileri tarafından kabul edilmektedir.

Genel işlem hareketi, kendi araçları kullanan ve ülke çapında farklı boyut ve ağırlıktaki sevkiyatların hareketini içeriyor. 50 kg’ dan daha az temeline dayanan büyük pakeleri ana faaliyet alanını oluşturur. Operatörler ayrıca müşterilere toplama ve teslimi seçeneğini bir maliyetle sunarlar. Öncelikli kargo işi, kapıdan kapıya teslimatı içerir. Bu, mal taşımacılığı hizmetlerini tüm büyük şehirleri ve kasabalarında sunar. Bu kuryelerimizin çoğu, sahip olunan hizmet sağlama yeteneğine sahiptir.

Firmamız ile kazanılan avantajlar;

 • ✓ Güvenli – sigorta, geri ödeme hizmeti ve özel işlem imkanı.
 • ✓ Esnek – her gönderme isteği için önemli ve özel bir çözüm.
 • ✓ Kolay – web tabanlı kargo nerede sevkiyat ve takip sistemi.
 • ✓ Benzersiz – fiyatlandırma, boyuta değil de ağırlığa bağlıdır.
 • ✓ Şeffaf – gizli veya söylenenden fazladan ek ücret olmaması
 • ✓ El işi – biz sadece insan gücü kullanıyoruz, çizgileri ayırmıyoruz.
 • ✓ Uluslararası – 1-2 iş günü içinde İstanbu’dan Türkiye’ye paket teslimatı.
 • ✓ Çevre dostu – normal otobüslerin kullanılması daha sıklıkla gönderim
 • ✓ En iyi işlem – her gün 600’e kadar otobüs hattı, kurye ve işlem kullanılıyor.

Otobüs Kargo Kurye

Küçük paketlerinizi Türkiye içinde birçok yere 12 saatin bile altına gönderin. Hızlı, güvenilir ve uygun maliyetlidir. Kuzeydeki hukuk firmaları ve adliyeler için tapu, mahkeme belgeleri ve diğer hassas malzemeleri gönderdiğimizi biliyor muydunuz? Ayrıca on paket ön ödemeli tartım faturamızı da sorun olmuyor. Ayrıca daha da iyi bir hizmet içinde anlaşma olabiliyor. Düzenli otobüslerin kullanılması, daha küçük bir iz bırakmamıza da yardımcı oluyor. Terminalden terminale kolayca her türlü bir paket gönderin.

Tıbbi malzemeler

Bir çok tıbbi klinik, laboratuvar ve hastaneye hizmet verdiğini biliyor muydunuz? Hastahanelere ynı gün hizmet sunarak insanların hayatlarına katkıda bulunuyoruz. Yani bu tür gönderiler için ideal çözüm haline getiriyoruz.

Su Örnekleri

Otobüs şoförlerimizin belediyeler ve maden şirketleri için zamana duyarlı su numuneleri taşıdığını biliyor muydunuz? Aynı gün hizmetimiz ve detaylara gösterilen özen, numunelerin güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlar.

Fatura

Müşterilerimize faturalama, tahsilat, yük takibi, teslim alma ve teslimat hizmetleri sunarlar. Sahip olunan araçlarla çalışmak, en düşük hırsızlık, hırsızlık, hasar vb. vakaları olan gönderiler için mümkün olan en güvenli hareketi sağlar.

Otomotiv yedek parça

Otomotiv sektöründeki yedek parçalar taşınıyor. Satıcının e-postasına teslimat ile ilgili bir mail atılacaktır. Bu özel talebi gönderilecektir. Bu e-posta profesyonelce değil ve şüpheli bir dil ve ödeme yapmak için garip yabancı bağlantılar içermiyor.

Otobüs ile paket yollama

Paket teslimatımız benzersizdir, çünkü gönderileri teslim etmek için bir otobüs, terminal, paket noktası ve gerekirse kuryeler ve oluşan bir ağ kullanırız. Normal otobüslerde yük taşımacılığı, yani otobüs şoförü ile koli gönderimi. Özellikle ulaşım paylaşımı esasına göre çalışır. Bu, gönderilerin birkaç saat içinde teslim edilmesini sağlayarak mümkün olan en iyi yollama sıklığı ve fiyatı sunar. Koli günde en az 1 günde yüzlerce kez gönderiliyor. Yaklaşık 20 otobüs şirketi ile işbirliği yapıyoruz.

Her gün yük taşımacılığı için 600’e kadar otobüs hattı kullanıyoruz. Türkiye içi anlaşmalı terminalimiz var. Bir koli göndermeyi ve bir gönderi takip etmeyi daha da kolaylaştırmak için web tabanlı bir gönderi ve takip sistemi sunuyoruz Zamanınızın kontrolünü elinize alın ve gönderiyi uygun bir zamanda en yakın Kargobüs terminaline getirin. Bir sonraki kalkan otobüse koyacağız. en iyi taşıma frekansını sunar. Bizimle, paketiniz ülkenin bir ucundan diğer ucuna en hızlı şekilde ulaşacaktır.

Otobüs kargo kurye Kapıdan kapıya bir paket gönderin!

 • ✓ Zamanında – Ülke içinde, zamanında teslim edilen paketler aynı gün içinde ulaşır.
 • ✓ Zararsız – Teslim edilen paketler aynı gün içinde acil olarak 2-6 saat içinde ulaşır.
 • ✓ Hızlı – Türkiye içinde, zamanında teslim edilen paketler aynı gün içinde ulaşır.
 • ✓ Güvenilir – 1992’den beri paket teslimatı ve tecrübeli bir kadro çalışma deneyimi.
 • ✓ Doğru – varış zamanı tam olarak hangi saatte gidecek olması tahmin edilebiliyor.
 • ✓ Uygun – terminale bir paket getirin veya kapıdan kapıya bir kurye sipariş edin

Şehirlerarası otobüs kurye

Şehirlerarası otobüs kurye servisi teslimat için uygun bir çözümdür. Bir paketi kurye ile göndermek zamandan ve emekten tasarruf sağlar. Parsel, bir şehir içinde aynı gün, İstanbul genelinde en geç 3 saat içinde varış noktasına ulaşır. Özellikle hızlı gönderiler için sabit zamanlı kurye yerine ekspres sipariş edebilirsiniz. Paketinizin güvenli ve zamanında gelmesini ister misiniz? Daha sonra parsel doğru bir şekilde paketlenmeli ve adreslenmelidir. Teslimatta nakit ödeme hizmeti, satıcının yani göndericinin riskini azaltmasını sağlar.

Bir paket gönder

 • Kapıdan kapıya kurye hizmetleri yanınızda oluyor
 • Göndericinin adresinden her hangi bir terminaline.
 • Kargo terminalinden alınıyor, alıcının kendi adresine.

Gönderi para için alındı!

Kapıda ödeme hizmeti, kararlaştırılan tutarın tahsilatını emanet ederek malları göndermenizi sağlar. Kapıda ödeme hizmeti, alıcıya, yani alıcıya, yalnızca sevkıyatın teslimi üzerine malın tamamını veya bir kısmını ödeme fırsatı verir. Çünkü mallar teslim edildiğinde mallar, alıcı, yani alıcı, malın ücretini kuryeye ödeyene kadar teslim edilmeyecektir.

Bir çözüm buluyoruz!

Boyut olarak özel, kırılgan, zaman açısından kritik, çabuk bozulan, sabit pozisyon gerektiren veya istiflenemeyen bir paket mi göndermek istiyorsunuz? En karmaşık sevkiyat için bile bir çözüm bulacağız. Gönderinin nakliye boyunca korunmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve nakliye sırasında olduğu kadar yükleme ve boşaltma sırasında da buna özel önem veriyoruz.

Mülkünüzü koruyoruz!

Gönderiler terminallerimizde ilk 7 günü ücretsiz olmak üzere 30 güne kadar saklanır. Fakat bunun ardından günlük 1,00 € ardiye ücreti uygulanır. Bozulabilir ürünleri 3 güne kadar terminallerimizde saklıyor. İade edilen koli, taşıma ve depolama ücretinin ödenmesinden sonra çıkış terminali tarafından verilir. bazında bagaj depolama hizmeti sunuyor.

Ambalaja önem veriliyor

Ambalaj çok önemlidir ve sevkiyatı içeriği hareket etmeyecek, ambalajdan dışarı taşmayacak, taşıma sırasında ezilme ve elleçleme sonucu zarar görmeyecek şekilde korumalıdır. Gerekirse terminallerimizde eşyalarınızı kendiniz paketleyebilir veya bize bırakabilirsiniz. Gönderiniz için en iyi korumayı sağlamak için çok çeşitli ambalaj malzemeleri sunuyoruz.

Paketleme nasıl yaplıyor?

Koli paketleme, dolandırıcıların Facebook Marketplace’te güvenilirlik kazanmak için başkası adını kötü niyetli olarak kullandıklarına dair endişe verici raporlar alıyor. Sahte alıcı, satıcıya satın alınan ürünü bu tür özel kuryesiyle nakit bir zarf içinde göndermesini teklif eder, birde ardından satıcı satın alınan ürünü başka kuryesine teslim eder. Alıcı daha sonra parayı zarf içinde göndermek için satıcının öncelikle ilgili hizmet için sözde sigortasını ödemesi gerektiğini belirtmeye başlar. Buna aldanmayın

Kargonuz için en iyi korumayı sağlamak için kargo terminallerinde çok çeşitli ambalaj malzemeleri sunuyoruz. Gerekirse, sizin için paketleme de yapabiliriz. Yeniden kullanılan ambalajlarda eski ambalaj etiketleri, barkodlar, özel taşıma etiketleri ve belirli bir kolinin taşınmasıyla ilgili olmayan diğer bilgiler çıkarılmalı veya üzeri kapatılmalıdır. Koli etiketini görünür şekilde pakete yapıştırın ve Kargo terminale veya kuryeye teslim edin. Ürün ambalajından dışarı çıkmamalıdır. Konu ile ilgili bir çok özellikler;

 • Ambalaj malzemesini ürünün boyutuna, şekline, ağırlığına ve özelliklerine göre kolay şekilde seçiniz.
 •  Paketleme için bir karton kutu, oluklu mukavva, balonlu naylon, sarma filmi, güvenlik zarfı kullanın.
 •  Paketleme, taşıma zinciri boyunca kolinin içeriğini korumak için iyi düşünülmüş ve güçlü olmalıdır.
 •  Ambalaj, gönderici ve alıcı bilgilerinin yazılabileceği veya etiketlenebileceği yeterli alana sahip olmalıdır.
 • Koli boyutları ve içindekiler ambalajı, pakat minimum boyutları 1 cm x 10 cm x 15 cm yükseklik olabiliyor.
 • Ambalaj, ürün için çok küçük veya çok büyük olmamalıdır, yani eşya dolgu malzemeleri ile sabitlenmelidir.

Otobüs Kargo Kurye

Güvenilir yük taşımacılığı hizmetleri sunar. İnşaat ekipmanları, ağır makineler ve diğer büyük yüklerin nakliyesinde uzmanız. Özellikle ğlke ve genelinde yükleri taşımak için tam lisanslıdır, gümrüklüdür ve sigortalıdır. Deneyimli sürücülerimiz herhangi bir boyut, şekil veya boyuttaki yükleri taşıyabiliyor. En ucuz yolunuzu çizmeleri için lojistik uzmanları ekibimize güvenin. Talep üzerine yük takibi sağlıyoruz ve servis acentelerimiz haftanın 7 günü arasında hizmet veriyor. Yani koli etiketini yapıştırırken, paket üzerinde okunaklı olması gerekiyor.

Moto kurye güvenebileceğiniz bir nakliye şirketi arıyorsanız, numaralı telefondan arayın. Artık ağır yük taşımacılığı yapan şirketiniz biziz! sadece bir barkod / QR kodu olduğundan emin olun. Yani paketleri işaretlemek için Latin harflerini ve Arap rakamlarını kullanın. Uluslararası paketlerde, varış ülkesinde kullanılan harf ve rakamlara adresi yazın. Uluslararası paketlerin üzerine varış ülkesinin adını İngilizce yazın. Koli etiketi buruşmamalı, deforme olmamalı, ambalajın kenarlarına veya ek yerlerine yapıştırılmamalıdır.

Kargo terminalinde veya kuryede teslim edilen kolinin işaretlenmesi:

 •  Koli etiketini yapıştırırken, paket üzerinde okunaklı olması gereken sadece bir barkod / QR kodu olduğundan emin olun.
 •  Koli etiketi buruşmamalı, deforme olmamalı, ambalajın kenarlarına veya ek yerlerine yapıştırılmamalıdır.
 • Çıktı  alma imkanınız yoksa aşağıdaki bilgileri paketin üzerine elle veya ancak okunaklı el yazısı ile yazınız:

Gönderi bilgisi ve olayı

 •  Gönderenin ve alıcının tam adlarının verilmeli
 • Yollayanın ve teslim alanın telefon numaraları
 • →  Gönderenin e-posta adresi mutlaka bilinmeli
 • →  Kalkış ve varış yerinin tam adresi veya terminali.
 • Paket alıcının tam adları veya tüzel kişilerin adları