İçeriğe geç
Moto Kurye | Otobüs Kargo Kurye

Otobüs Kargo Kurye

Otobüs kargo kurye uzun mesafe otobüsleri kullanan kolilerin nakliyesi, tüketicileri nakliyecilere bağlayan verimli, esnek ve sürdürülebilir bir çözümdür. Gelin bu işte başarılı olan birkaç girişimi inceleyelim. Paketleri bir yerden başka bir yere kısa sürede ve düşük maliyetlerle bu ulaştırmanın çözümüne sahiptir. Bu hareketleri uzun mesafe otobüsleri kullanarak planlar. Yeni kurulan girişimin halihazırda bazı gelecek yatırımcıları var ve yıl sonunda daha fazlası gelecek. İstanbul merkezli şirket, web sitesinde, özellikle şehir ötesi nakliye için maliyetleri tamda düşürmeyi ve aynı gün ve hatta tatil günlerinde olabiliyor.

Paketler, otogarların yakınında merkezi olarak toplanır ve farklı otobüsler arasında dağıtılıyor. Varış noktasında alıcı, paketinizi tam toplama noktasından teslim alma veya teslim ettirme seçeneğine sahiptir. İkincisi için, gönderici kuryelerle çalışmak istiyor. Kolilerin taşınması için bir uzun mesafe otobüs tedarikçileri ile yapılan ilk anlaşmalar kapandı. Ve şu anda bir şehir içindeki ilk ve son km için birkaç yerel taşıyıcıyla tam görüşüyor. İlk adımı, bu ay ulaşım için bir arabuluculuk platformu başlatmaktı. Yani parselleri teslim etmeyi hedeflediğini söylüyor. Kurucu ortak şirketin halihazırda mevcut kapasiteyi kullanmak için.

Otobüs kurye ile teslimat talepleri ile özel ve profesyonel taşımacılık yapan kişiler birbiriyle bağlantılıdır. Şimdilik, hacimli, hantal ve kırılgan kargoların taşınmasına odaklanılıyor. Ancak gelecek yıl daha küçük paketlere ve teslimatlara genişletilecek. Bu ilk aşama için, birkaç temizide yatırımcı bütün çalışan her şirketine ilgi gösterdi. Bu yılın sonunda, bir finansman turu yoluyla ek sermaye toplanacak. Böylece şirket gelecek yıl genişletebilir ve diğer hizmet sağlayıcıları entegre edebiliyor. Uzun mesafe otobüsleri ve lojistik alanındaki diğer hizmet sağlayıcıların tüm entegrasyonunu sağladığını bütün uzmanlar artık söylüyor.

 • ✓ Güvenli – sigorta, geri ödeme hizmeti ve özel işlem imkanı.
 • ✓ Esnek – her gönderme isteği için önemli ve özel bir çözüm.
 • ✓ Kolay – web tabanlı kargo nerede sevkiyat ve takip sistemi.

Otobüs Kurye Kargo Sistemi

Otobüs kurye ile bazı hizmetiyle ekip oluşturmanın harika yanı, bunu, zaten paketlerinin gitmesi gereken yönde seyahat eden bir tür varlık olarak kullanmasıdır. Bu, yolda ek araç olmadığı ve dolayısıyla çevreye ek bir etkisi olmadığı anlamına gelir. Hizmet, Kasım 2016’dan itibaren çalışıyor ve İstanbul merkezli diğer şehirler arasında bir belge için belli fiyatlardan başlıyor. 30 kg ağırlığa kadar koli alabiliyoruz. Özel paket adına paketler otobüs işletmecileri tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’deki başkentler arasında paketeri taşımak için otobüslerini daha kullanmasına izin verdi. Otogarda otobüs deposuna teslim ediyor.

Genel işlem hareketi, kendi araçları kullanan ve ülke çapında farklı boyut ve ağırlıktaki sevkiyatların hareketini içeriyor. 50 kg’ dan daha az temeline dayanan büyük pakeleri ana faaliyet alanını oluşturur. Operatörler ayrıca müşterilere toplama ve teslimi seçeneğini bir maliyetle sunarlar. Öncelikli kargo işi, kapıdan kapıya teslimatı içerir. Bu, mal taşımacılığı hizmetlerini tüm büyük şehirleri ve kasabalarında sunar. Bu kuryelerimizin çoğu, sahip olunan hizmet sağlama yeteneğine sahiptir. Otobüs kargo hizmetine sahiptir. Ekip üyelerimiz ile sağlanan yeni paketlerin aynı gün yada ertesi gün yerine teslim edilmesini sağlar.

Özellikle için kendi kuryelerimizi kullanmamıza, başka bir şehirdeki otogara teslim edilmek üzere bir otobüse yerleştirmemize ve görevli her gün teslim alıp müşterilerimize teslim etmemize izin verilerek çalışıyor. Bu, paketlerin ve küçük paketlerin daha verimli, daha esnek ve daha sürdürülebiliyor şekilde teslim edilmesini sağlamalı. Ortaklık programı 2014’te başladığından beri Türkiye içinde bulunan tüm şehirlerindeki müşteriler için paketler teslim ediyor. Lider bir ekspres hizmeti olma vizyonuna sahipler. Tüm müşterilerin aynı gün içinde şehirler arasında bir koli taşımasına olanak tanıyan mevcut bir premium taşımadır.

Firmamız ile kazanılan avantajlar

Firmamız ile kazanılan bir çok avabtajlar mevcvutturr. Türkiye içi anlaşmalı terminalimiz var. Bir koli göndermeyi ve bir gönderi takip etmeyi daha da kolaylaştırmak için web tabanlı bir gönderi ve takip sistemi sunuyoruz. Zamanınızın kontrolünü elinize alın ve gönderiyi uygun bir zamanda en yakın kargobüs terminaline getirin.

Tıbbi malzemeler taşınmaları otobüs kargo kurye

Bir çok tıbbi klinik, laboratuvar ve hastaneye hizmet verdiğini biliyor muydunuz? Hastahanelere aslında aynı gün hizmet sunarak insanların hayatlarına katkıda bulunuyoruz. Yani bu tür gönderiler için ideal çözüm haline getiriyoruz. paket noktası ve gerekirse kuryeler ve oluşan bir ağ kullanırız. Normal otobüslerde yük taşımacılığı.

Otobüs kargo kurye örnekleri taşınması

Su örnekleri özellikle ulaşım paylaşımı esasına göre çalışır. Bu, gönderilerin birkaç saat içinde teslim edilmesini sağlayarak mümkün olan en iyi yollama sıklığı ve fiyatı sunar. Koli günde en az bir günde yüzlerce kez gönderiliyor. Yaklaşık 20 otobüs şirketi ile işbirliği yapıyoruz. Özel otobüs şoförlerimizin belediyeler ve maden şirketleri için.

 • ✓ Benzersiz fiyatlandırma, boyuta değil de ağırlığa ve zamana bağlıdır.
 • ✓ Şeffaf – gizli veya söylenenden fazladan ek ücret kesinlikle olmaması
 • ✓ El işi – biz sadece insan gücü kullanıyoruz, özellikle çizgileri ayırmıyoruz.
Yalova İstanbul Kurye
Otogar Otobüs Kurye Kargo

Otobüs Kargo Kurye Hizmeti

Otogar kargo nakit bir zarf içinde göndermesini teklif eder, birde ardından satıcı satın alınan ürünü başka kuryesine teslim eder. Alıcı daha sonra parayı zarf içinde göndermek için satıcının öncelikle ilgili hizmet için sözde sigortasını ödemesi gerektiğini belirtmeye başlar. Buna da aldanmayın. Kargonuz için en iyi korumayı sağlamak için kargo terminallerinde çok çeşitli ambalaj malzemeleri sunuyoruz. Gerekirse, sizin için paketleme de yapabiliriz. Yeniden kullanılan ambalajlarda eski ambalaj etiketleri, barkodlar, özel taşıma etiketleri ve belirli bir kolinin bu taşınmasıyla ilgili olmayan diğer bilgiler vardır.

Özellikle küçük ve diğer büyük yüklerin nakliyesinde uzmanız. Özellikle ğlke ve genelinde yükleri taşımak için tam lisanslıdır, gümrüklüdür ve sigortalıdır. Deneyimli sürücülerimiz herhangi bir boyut, şekil veya boyuttaki yükleri taşıyabiliyor. En ucuz yolunuzu daha çizmeleri için özel lojistik uzmanları ekibimize güvenin. Yani yani otobüs şoförü ile koli gönderimi sağlanıyor. Koli paketleme, dolandırıcıların Facebook veyada Marketplace’te güvenilirlik kazanmak için başkası adını kötü niyetli olarak kullandıklarına dair endişe verici raporlar alıyor. Sahte alıcı satıcıya satın alınan ürünü bu tür özel kuryesiyle gider.

Otogar kargo ile küçük paketlerinizi Türkiye içinde birçok yere 12 saatin bile altına gönderin. Hızlı, güvenilir ve uygun maliyetlidir. Kuzeydeki hukuk firmaları ve adliyeler için tapu, mahkeme belgeleri ve diğer hassas malzemeleri gönderdiğimizi biliyor muydunuz? Ayrıca on paket ön ödemeli tartım faturamızı da sorun olmuyor. Özellikle zamana duyarlı su numuneleri taşıdığını biliyor muydunuz? Aynı gün hizmetimiz ve detaylara gösterilen özen, numunelerin güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Güvenilir yük taşımacılığı hizmetleri sunar. İnşaat ürün ve ekipmanları, ağır makineler taşımaları yollanması.

 • ✓ Zamanında – Ülke içinde, zamanında teslim edilen paketler aynı gün içinde ulaşır.
 • ✓ Zararsız – Teslim edilen paketler aynı gün içinde acil olarak 2-6 saat içinde ulaşır.
 • ✓ Hızlı – Türkiye içinde, zamanında teslim edilen paketler aynı gün içinde de ulaşıyor.

Gönderi Bilgisi Ve Onayı

Otobüs kargo kurye burda özellikle kuryeye ödeyene kadar teslim edilmeyecektir. Ambalaj, gönderici ve alıcı bilgilerinin yazılabileceği veya etiketlenebileceği yeterli alana sahip olmalıdır. Koli boyutları ve içindekiler ambalajı, pakat minimum boyutları 1 cm x 10 cm x 15 cm arası yükseklik olabiliyor. Ambalaj, ürün için çok küçük veya çok büyük olmamalıdır. Yani eşyadolgu malzemeleri ile sabitlenmelidir. Kargo otobüs terminalinde veya kuryede teslim edilen kolinin işaretlenmesi. Koli etiketini yapıştırırken, paket üzerinde okunaklı olması gereken sadece bir barkod / QR kodu olduğundan emin olun.

Ambalaj malzemesini ürünün boyutuna, şekline, ağırlığına ve özelliklerine göre kolay şekilde seçiniz. Paketleme için bir karton kutu, oluklu mukavva, balonlu naylon, sarma filmi, güvenlik zarfı kullanın. Paketleme, taşıma zinciri boyunca kolinin içeriğini korumak için iyi derecede oluşacak tüm işlemleriniz düşünülmüş ve güçlü olmalıdır. Çıktı alma imkanınız yoksa aşağıdaki bilgileri paketin üzerine elle veya ancak tam okunaklı el yazısı ile yazınız:Özellikle de paketlenmeli ve adreslenmelidir. Teslimatta nakit ödeme hizmeti, satıcının yani göndericinin riskini azaltmasını önemli ölçüde ve tam sağlar.

İstanbul kurye alıcının tam adlarının verilmesi. Yollayanın ve teslim alanın telefon numaraları yazılmalı. Gönderenin e-posta adresi mutlaka bilinmeli. Kalkış ve varış yerinin tam adresi veya terminali söylnmeli. Paket alıcının tam adları veya tüzel kişilerin firmalarının adları. Kapıdan kapıya kurye hizmetleri yanınızda oluyor. Göndericinin adresinden her hangi bir terminaline yollanması bildirimi yollanamsı. Kargo otobüs terminalinden alınıyor, alıcının kendi adresine teslim ediliyor. Yani zamana duyarlı kutular teslim ediyor olabilirsiniz. Veya teslimat başına ödeme alırsanız daha fazla para kazanabilirsiniz.

Fatura yollanması

Müşterilerimize faturalama, tahsilat, yük takibi, teslim alma ve teslimat hizmetleri sunarlar. Sahip olunan araçlarla çalışmak, en düşük olanı hırsızlık, hırsızlık, hasar vb. vakaları olan gönderiler için mümkün olan en güvenli hareketi sağlar. Talep üzerine yük takibi sağlıyoruz ve servis acentelerimiz haftanın 7 günü arasında hizmet veriyor. Yani koli etiketini yapıştırırken, paket üzerinde okunaklı olması gerekiyor.

Otomotiv yedek parça

Otomotiv sektöründeki yedek parçalar taşınıyor. Satıcının e-postasına teslimat ile ilgili bir mail atılacaktır. Bu özel talebi gönderilecektir. Bu e-posta profesyonelce değil ve şüpheli bir dil ve ödeme yapmak için garip yabancı bağlantılar içermiyor. Ayrıca daha da iyi bir hizmet içinde diğer başka otobüs firmaalrı ilede anlaşma olabiliyor.

Otobüs ile paket yollama

Otobüs kargo kurye Kapıdan kapıya bir paket gönderin. Bir sonraki kalkan otobüse koyacağız. Yani artık iyi taşıma frekansını sunar. Bizimle, olan bütün paketiniz ülkenin her yerine gider. Bir ucundan diğer ucuna en hızlı şekilde ulaşacaktır. Paket teslimatımız benzersizdir, çünkü gönderileri teslim etmek için bir otobüs, terminal, teslimat noktasına veriliyor.

 • Şehirlerarası – 1-2 iş günü içinde İstanbu’dan Türkiye’ye paket teslimatı.
 • ✓ Çevre dostu – normal otobüslerin kullanılması daha sıklıkla gönderimleri
 • ✓ En iyi işlem – her gün 600’e kadar otobüs hattı, kurye ve işlem kullanılıyor.
Güngören Motorlu Kurye
Otobüs Kurye

Şehirlerarası Otobüs Kargo Kurye

Şehirlerarası otobüs kargo kurye servisi teslimat için uygun bir çözümdür. Bir paketi göndermek zamandan ve emekten tasarruf sağlar. Parsel, bir şehir içinde aynı gün, İstanbul genelinde en geç 3 saat içinde varış noktasına ulaşır. Özellikle hızlı gönderiler için sabit zamanlı bir kurye yerine ekspres sipariş edebilirsiniz. Özellikle çıkarılmalı veya üzeri kapatılmalıdır. Koli etiketini görünür şekilde pakete yapıştırın ve tüm kargo terminale veya kuryeye teslim edin. Ürün ambalajından dışarı çıkmamalıdır. Konu ile ilgili bir çok özellikleri vardır. Özellikle düzenli bir olarak düzenli otobüslerin kullanılması, olur.

Daha çok daha küçük bir iz bırakmamıza da yardımcı oluyor. Terminalden terminale kolayca her türlü bir paket gönderin. Her gün yük olan taşımacılığı için artık 600’e kadar otobüs hattı kullanıyoruz. Yani paketinizin güvenli ve zamanında gelmesini ister misiniz? Daha sonra doğru bir şekilde yollanıyor. Kapıda ödeme hizmeti, kararlaştırılan tutarın tahsilatını emanet ederek malları göndermenizi sağlar. Kapıda ödeme hizmeti, alıcıya, yani alıcıya, yalnızca sevkıyatın teslimi üzerine malın tamamını veya bir kısmını ödeme fırsatı verir. Çünkü mallar tam teslim edildiğinde mallar, malın ücretini etkiler.

Moto kurye güvenebileceğiniz bir nakliye şirketi arıyorsanız, numaralı telefondan arayın. Artık ağır yük taşımacılığı yapan şirket biziz. Sadece bir barkod / QR kodu olduğunan emin olun. Yani paketleri işaretlemek için latin harflerini ve Arap rakamlarını kullanın. Uluslararası paketler, varış ülkesinde kullanılan harf ve rakamlara adresi yazın. Uluslararası paket üzerine varış ülkesi adını İngilizce yazın. Koli etiketi buruşmamalı deforme olmamalı, ambalajın kenarlarına veya ek yerlerine yapıştırılmamalıdır. Koli etiketi buruşmamalı, deforme olmamalı, ambalajın tam kenarlarına veya ek yerlerine yapıştırılmamalıdır.

Bir çözüm buluyoruz

Boyut olarak özel, kırılgan, zaman açısından kritik, çabuk bozulan, sabit pozisyon gerektiren veya istiflenemeyen bir paket mi göndermek istiyorsunuz? En karmaşık sevkiyat için bile bir çözüm bulacağız. Gönderinin nakliye boyunca korunmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve nakliye sırasında olduğu kadar yükleme ve boşaltma sırasında da buna özel önem veriyoruz.

Mülkünüzü koruyoruz

Gönderiler terminallerimizde ilk 7 günü ücretsiz olmak üzere 30 güne kadar saklanır. Fakat bunun ardından günlük 1,00 € ardiye ücreti uygulanır. Bozulabilir ürünleri 3 güne kadar terminallerimizde saklıyor. İade edilen koli, taşıma ve depolama ücretinin ödenmesinden sonra çıkış terminali tarafından verilir. bazında bagaj depolama hizmeti sunuyor.

Ambalaja önem veriliyor

Ambalaj çok önemlidir ve sevkiyatı içeriği hareket etmeyecek, ambalajdan dışarı taşmayacak, taşıma sırasında ezilme ve elleçleme sonucu zarar görmeyecek şekilde korumalıdır. Gerekirse terminallerimizde eşyalarınızı kendiniz paketleyebilir veya bize bırakabilirsiniz. Gönderiniz için en iyi korumayı sağlamak için çok çeşitli ambalaj malzemeleri sunuyoruz.

 • ✓ Güvenilir – 1992’den beri paket teslimatı ve tecrübeli bir kadro çalışma deneyimi.
 • ✓ Doğru – varış zamanı tam olarak hangi saatte gidecek olması tahmin edilebiliyor.
 • ✓ Uygun – terminale bir paket getiriyor veya kapıdan kapıya bir kurye sipariş ediyor

Arayın

×