Moto Kurye | Perpa Kurye

Perpa Kurye

Perpa kurye ile 7 gün 24 saat hizmet veren moto kurye servisi sürüyor.  Geniş ve büyük ebatlı gönderiler için özel olarak sunulan arabalı kurye hizmetimiz özel olarak  bulunmaktadır.  Çok acil vip ya da elit, yani çok özel gizli kurye servisi yapıyoruz. Yani kısa süre içinde teslimat yapılan özel bir kurye hizmetidir.

İstanbul’un ilçeleri arasında yaygınlaşan özel kurye, yarım saat ila bir buçuk saat içinde teslimat yapar. Zaman bizim için çok değerlidir. Deneyimli ve güvenilir bir kadro, sizler için gün boyu dolaşıyor. Yani başta Perpa ticaret merkezi hizmeti olmak üzere farklı İstanbul ilçelerinde hizmet vermeye devem ediyoruz.

Perpa moto kurye hizmeti, özel ve tüzel kişilerin tercih ettiği bir taşımacılık hizmetidir. Önemli olan gönderi daha hızlı ulaşması için kurye gelmeden hazırlanması önemlidir. Kurumlara özel günlük vip kurye, iletiler için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Gelişen ve değişen dünyada; ürün, evrak, taşınıyor.

Ek olarak acil ulaştırılması ihtiyaç duyulan evrakların yada belgelerin teslimi tarafınıza en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. Yollanan paketlerin durumu hakkında anlık olarak çeşitli iletişim kanallarından bilgi alabilirsiniz. Elit ve özel kurye hizmeti daha çok büyük şirketler ya da holdingler tarafından tercih edilmektedir.

Perpa motorlu kurye dilek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Gün içinde alan kişi hizmetleri üzerinden bizlere ulaşıp fiyat onaylamaı verdiğiniz takdirde, sizin konumunuza en yakın ekip arkadaşımızı size yönlendiririz. Bu şekilde daha uygun fiyatlı ve daha hızlı hizmeti size sunmuş oluyoruz.

Perpa Kurye

 • Hızlı çalışıyoruz, yani moto kurye servisini farklı olarak verilen özelliklerini sıralarsak;
 • Özel çalışma şekilleri ile hızlı kurye hizmeti, gönderileri isterseniz sigortalı olarak taşır,
 • Gönderinin teslimat süresi, konuma göre belirlenir ve mümkün olan en kısa sürede taşınır,
 • İstanbul içi hızlı ve çok önemli motorlu kurye, teslimat süresi ortalama 1 saat sürmektedir,
 • Acil, hızlı fiyatları, ekspres kurye fiyatlarına göre daha özel bir hizmet olduğundan fazladır,
 • Perpa kurye hizmetimiz, teslimat süresi için ücret ve özellikle teslimat garantisi verir,
 • Gizli kurye hizmetlerimiz için özellikle konum tecrübesine güvendiğimiz kuryeler tercih edilir,
 • Okmeydanı kurye, zamanın değerinin arttığı son yıllarda daha çok tercih edilen özel sistem

Perpa Moto Kurye

Perpa moto kurye özellikle internet alışverişinin artması, e-ticaret sitelerinin yaygınlaşmasıyla bizim sektör değer kazandı. Yani diğer pandemi sürecinde kargo hizmeti çok kullanılmaya başlandı. Kargo hizmeti bir süredir standart kargo hizmeti olarak çalışır. Ama özel günlerde indirim sağlanmaktadır.

Bir çok ürün ve malzeme gibi birçok şey kargo firmaları aracılığıyla alıcılarına ulaştırılır. Özel olan kuryeler araçlarıyla alıcıların adreslerine ulaşır ve kargoyu teslim eder. Gelişen teknoloji ile artık hız talebi ve kargonun özenli bir şekilde taşınma isteği yeni arayışlar ve yeni ve iyi çözümler her zaman sunmuştur.

Hızlı kurye diye adlandırılan taşıma yöntemi ile sunulmaktadır. Standart kargo hizmeti; göndermek istediğiniz ürünler güvenli kuryelere teslim edilir. Otoban ve çevre yolu üzerinden gideriz. Yani biz kestirme biliyoruz. Artık her geçen gün kuryeler önem kazanacaktır. Çünkü bizim sektör İstanbul için çok önemlidir.

Bu nedenle seri kurye tercih edilmeye başlanmıştır. Motor kuryeler, teslim aldıkları paketi hızlı ve güvenli bir şekilde alıcıya ulaştırırlar. Bu sayede gönderici, paketi hakkında endişe etmeden alıcıya gönderisi ulaşır. Ülkemizdeki işsizlik oranını, az da olsa düşürebilecek bir meslek bulunduğunu düşünüyoruz.

Perpa kurye bu sektöre daha fazla yönelebilmektedir. Motosiklet, hızlı ulaşım için tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Yani motosiklet ehliyeti alan insan sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu artışın sebebi tabii ki motor boyutunun küçük olmasından kaynaklanıyor.

Okmeydanı Moto Kurye

 • Okmeydanı kurye fiyatları en uygun, makul ve ekonomik olan fiyatlar ile çalışmaktadır,
 • Şişli kurye fiyatlarını belirleyen birçok faktör vardır, ama en alt derecede fiyat bizdedir,
 • Gönderinin boyutu, teslimat adresinin konumu ve teslimat süresi gibi faktörler bizi etkilemez,
 • Perpa acil kurye fiyatları için belirleyici faktörler bizleri fazla etkilemez, en uygun fiyatlar,
 • İstanbul kurye hizmetleri için genellikle şirketimize özel araçlı kurye kullanılmaktadır.
 • Bazı özel durumlarda şehirler arası taşıma yani uçak kargo kurye de kullanılabilmektedir.
 • Perpa motorlu kurye ya da araçlı veya arabalı kurye de fiyat belirlemesinde etkilidir,
 • Okmeydanı kurye olarak sizlere bu konuda en hızlı ve güvenilir hizmeti vermektedir.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul kurye ile gönderilmeyen ürünler nelerdir? Standart kargo hizmetinde taşınamayan bazı ürünler vardır. Bunlar kıymetli evraklar, kırılabilir ürünler, çiçek, pasta gibi paketler olabilir. Sizler için geliştirilen motorlu kurye, daha bilinen adıyla kurye sistemi tam olarak bu işlerde her zaman kullanılmaktadır.

Elden teslim edilmesi gereken bazı önemli ve sizin için değerli olan evraklar motor kurye ile ulaştırılabilir. Artık bundan sonra patronlar düşünsün. İstanbul’da trafik içinde diğer ulaşım araçları yerine motokurye enstrumanlarının kullanılması trafiğe olumlu bir etkide bulunduğu da hepimiz tarafından önde gelen bir gerçektir.

Ayrıca motor yardımıyla kuryemiz trafiğe takılmayacağı için hizmetlerimizi sizlere oldukça kısa bir sürede teslim etmektedir.Günümüzde kurye ihtiyacı, çok fazladır. İnsanlar, sipariş ettikleri ürünlerin hızlı ve sağlam şekilde ellerine ulaşmasını beklemektedir. Verilen siparişin aynı günde alıcı tarafınca teslim alınması, süre tasarrufu sağlar.

Firma çalışanlarımız şehirlerarası kurye talebi doğrultusunda hızlı bir şekilde harekete geçerek kuryeye yönlendirmekte ve hizmet sırasında tüm ayrıntıları müşteriye aktarmaktadır. Bu ayrıntılar aslında çok önemlidir. Otomobillerin giremediği bölgelere girmesi ve arabanın yapamadığı manevraları yapması, insanoğluı cezbediyor.

Ek olarak motorların, arabalara nazaran daha masrafsız bulunduğunu savunabiliriz.Firma çalışanlarımız müşteri memnuniyeti açısından kibar ve anlayışlı bir şekilde çalışmasını yürütmektedir. Bu nedenle şehirlerarası kurye hizmeti her müşteri için özel ve güvenli bir yöntemdir. Hızlı taşımayı sunmakta ve güvenilir bir sonuç alınmaktadır.

Perpa Motorlu Kurye

 • Hızlı kurye servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği

Şişli Moto Kurye

Şişli kurye firmalar ve insanoğlu için çok büyük avantajdır. Size bu avantajları kazanmıştırrmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Artık market alışverişimizi, yemeğimizi, kıyafetimizi ve biroldukça şeyi internetten sipariş ediyoruz. Bu bize günlük hayatta oldukça fazla vakit kazandırıyor. Buda yaşam kalitesini artırıyor.

Böyle temel gereksinimlarımızı bile internetten sipariş ediyorken neden tek belge için uzun yollar gidelim ki? Elimdeki belgeyi alıp, aynı gün içinde istediğim yere teslim edebilecek bir hizmet yok mu İstanbul’da? Tabii ki var. Gelin bir örnekle açıklayalım. Örneğin; İstanbul’da yaşıyorsunuz, zaman kaybı istemiyorsanız biz varız.

Artık boş gününüz ve acilen bir evrak ulaştırmanız gerekiyor. Siz hiç yorulmayın, boş gününüzü çöpe atmayın. Bir evrak için İstanbul trafiğine kişisel arabanızla çıkmanız, sizde hem süre kaybına sebep olacaktır bununla beraber maddi açıdan sizi negatif etkileyecektir. Bunun yerine bir acil kurye ile çalışmak sizin yararınıza olacaktır.

Evrakınız, en hızlı ve en uygun şekilde istediğiniz yere götürülecektir. Müşterilerimizin hizmetimizden memnun olması, bizim için en önemli şeydir. Saygı ve güven çerçevesinde mesajşim oluşturmak isterseniz, bizi tercih edebilirsiniz. İstanbul içi kuryeye ihtiyacınız olduğunda firmamızı arayarak lüzumlu destekleri alabilirsiniz.

Sizlere her zaman en kaliteli, en hızlı ve en güvenli hizmeti sunmak için varız. Unutmayın, bizim kuryelerimiz sizlere evrak değil, son derece değer yani kıymet taşır. Web sitemiz üzerinden envaiçeşit hizmet seçeneklerimizi yakından inceleyebilir ve şirket web sitemiz vesilesiyle varlıklı ürün portföyümüze de yakından göz atabilirsiniz.

Perpa Acil Kurye

Profesyonel düzeyde Perpa acil kurye çalışmaları ile kendi sektöründe oldukça modernize ve nitelikli hizmetleri ile tanınmakta olan SYS Kurye markamız, uluslararası arenada da ülkemizi layığı ile temsil etmektedir. Özellikle motosiklet kullanımı alanında yüksek deneyim ve deneyim sahibi teknik ekip ekibi ile çalışıyoruz.

Acil kurye ile devam etmekte olan firmamız, üst düzey kalite standartlarıyla da alanında maksimum tercih edilen işletmelerin de başlangıcında gelmektedir. Gün içerisinde taşınacak acil evrak işlerinden, özel kurye hizmetlerine kadar pek çok farklı hizmetleri de firma hizmet portföyü içerisinde barındırmaktadır.

Hızlı olan İstanbul kurye firmamız, uluslararası yüksek kalite standartlarındaki genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla da her yerde tanınmaktadır. Firmamız, fazlaca donanımlı ve zengin data içerikli marka web sitesine de haiz olmasıyla tanınmaktadır. Gün içinde ziyaret edebileceğiniz marka web sitesi ile iletişim kurun.

Çok çalışmalarına devam etmekte olan markamız, motorlu kurye çalışmaları alanında oldukca nitelikli ve yüksek kalite standartları ile öne çıkmaktadır. Günümüzde biroldukça alanda kolaylık sağlayan bir hizmettir. Kurye, farklı iki adres arasında taşıma hizmeti sunan görevlidir. Geçmişten günümüze taşıma sektöründedir.

Artık bazı yeniliklere ve gelişmelere ihtiyaç duyulmuştur. İhtiyaç duyulan yenilikler ve gelişmeler doğrultusunda kurye hizmeti gelişerek günümüze kadar gelmiştir. Günümüzün önemli ihtiyaçlarından kabul edilen acil kurye hizmeti için hep özel görevliler tercih edilmektedir. Moto kurye alanında gereksinim duyulmaktadır.

Perpa Hızlı Kurye

Motorlu kurye görevlilerin karşılaması ihtiyaç duyulan özellikler, Motosiklet ehliyetinin olması, Gizlilik ve güvenlik ihlaline müsaade etmemesi, Sorumluluklarını vaktinde yerine getirmesi. Kuryeler motosiklet kullanmayı bilmelidir. Geçmişten günümüze gelen kurye çalışmaları motosiklet kullanımıyla yapılmaktadır.

Şişli kurye alanında Moto Kurye ailesi olarak mesuliyet sahibi, işini özenle ve dikkatle yapan görevlilerle çalışmaktayız. E-ticaretin artması, insanların geçmiş yıllara göre daha sık paket göndermesi zaman içinde kuryeye olan ihtiyacı da arttırmıştır. Farklı iki adres arasında paket taşıyan kargolar birden fazla adrese uğrarlar.

Motosiklet biroldukça avantajı sektöre kazandırır. Kurye olarak vazife yapmak isteyenler ise motosiklet ehliyetine haiz olmalıdır. Ehliyeti olan ve motosikleti rahat kullanabilen sürücüler kurye olabilir. Kuryelerin gizlilik ve güvenlik ihlali yapmaması gerekir. Taşıma durumundaki paketin gizliliğini sağladığı şeklinde iş olur.

Hızlı kurye görevi işlerin güvenli bir halde taşınmasını da sağlamalıdır. Kuryelerin yerine getirmesi gereken bazı sorumluluklar bulunur. Bu sorumlulukların eksiksiz yerine getirilmesi gerekir. Evden eve, evden ofise ve ofisten ofise taşıma işlemi özel evrak, belge, dosya, geçişlik, pasta, mektup benzer farklı paketler taşınıyor.

İstanbul Kurye alanında hizmet veren firmamızın gerçekleştirdiği çalışmalar, Özel evrak ve belge taşıma, Pasta, çiçek yada armağan taşıma, Elektronik aygıt taşıma, Mektup taşıma. Sahada hizmet veren firmamız farklı kategorilere ilişkin ürünler için taşıma hizmeti veriyor. Kuryeler ise yalnız iki adres arasındaki paketi taşır.

Kurye Süreleri

 1. İstanbul moto kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 2. Normal İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 3. Express İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 4. Vip acil İstanbul moto kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 5. Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylar teslimat süreleri gecikebilir
 6. İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaş

Kurye Hizmetleri

 • Mutlaka okuyun; Kurye kimdir, nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur?
 • Merak ederseniz; Acil Kurye servisi hakkında bütün bilinmeyenler
 • İlginizi çekebilir; Motorlu kurye hakkında bilinen her şey nedir?
 • Aklınıza takılan; İstanbul moto Kurye nasıl çalışır, nerelere gider?
 • Bilgi almak için; Şehirlerarası Kurye fiyatları ve bölgeleri nelerdir?
 • Aynı gün teslim; Uçak Kargo sistemi nedir, nasıl işler, nasıl çalışır?

Bir cevap yazın