Moto Kurye | Vadi İstanbul Kurye

Vadi İstanbul Kurye

Vadi İstanbul kurye firma ve çalışanlarının sıkıntıları ve dertleri nelerdir? Bu piyasa içinde bizler aslında motosikletimiz ile  Dünyayı taşıyoruz.Biz bu işe başlamadan 90 yıllarda bazı yasa dışı işler yapan kişiler vardır. Yani mafya türü. Zaten hala da var. Bu kişiler yasa dışı bazı ürünleri taşıyordu. İşte bu kişilere bu isim veriliyordu. İşte o yıllarda ne iş yaptığımızı soranlara adımızı söyleyince kalırlardı.

Kağıthane kurye bazı haberlerde özellikle hava alanlarında bazı yasak resmi olmayan ürünleri taşırken yakalanan kişilere de günümüzde bu isim veriliyor. İşte kız yada adam tarihi eser ile yakalandı. Yada bir çanta ile yakalandı haberleri görüyoruz. İşte böyle kişilere de hala bu isim veriliyor. Sabah işe çıkıp Bismillah dediğimiz andan itibaren çalıştığımız zaman süresince başımıza gelmeyen kalmıyor. Kurye çok önemlidir.

Vadi İstanbul moto kurye ilk olarak her akşam eve sağ salim geldik diye Rabbimize çok şükür ediyoruz. Böylece her akşam haberlerde bir haber olmasın ki bizim ile ilgili olmasın. Çoğu taşıma ve teslim edilmesi gereken işleri biz yapıyoruz. Bizler ile tüm İstanbul içi ve şehirler arası hizmetleri olarak çalışır. İstenildiği zaman her yere hizmet olarak giderler. Tüm ihtiyaçları zamanında teslim olarak çalışmak için getirirler.

Vadi İstanbul Kurye Alır

 • Evrak, her türlü paket, belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye,
 • Kimlik, acil yollanan pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta, bilet
 • Numune, her sektörde bulunan her türlü nümune ve örnek ürünleri
 • Eşya, bildiğiniz her türlü özel, motosikletin taşıyacağı eşyalar ve malzemeler
 • Hastahane, her türlü aranana özel ve acil ilaç, kan, medikal ve ürünleri
 • Çiçek, özel günlerinizde her türlü çiçek çeşitleri ve malzemeleri, ürünleri
 • Gıda, yemek konusunda sipariş vereceğiniz her daldaki yemek ve gıda çeşitleri
 • Hediye, sevdiklerinize açık veya gizli olarak yollamak istediğiniz hediyeler
 • Çikolata, özel günlerde yakınlarınıza sunacağınız tatlı cinsinden ürünler
 • Meyve, istediğiniz kişiye, adrese ve ev meyve ve meyva tabağı yollama, taşıma

Vadi İstanbul Kurye

Vadi İstanbul kurye kaliteli ve sağlam çalışan bir sistem. Bundan sonra bu servisi, insanların ihtiyaç duyduklarında her zaman yanında olur. Bu sistem inanların kullanabilecekleri çok pratik ve hızlı ve sağlam bir hizmettir. İhtiyaç olan herhangi bir ürünü teslim alabilir ve istediğiniz adrese teslim eder. Sistem ise gece ve gündüz çalışıyor. İstanbul merkezli olarak bir çok yakın il ve ilçeye teslimat sağlar.

Vadi kurye motosikletimiz ile Dünyaları taşıyoruz ama anlayan yok. Çalışanlarımız aslında bu zamanda motorlarında dünyayı taşıyor. Yani dünyaları taşıyoruz. Gıda sektörü dahil olmak üzere, tekstil ve her türlü ürün sektöründe her ürünü artık bu sektör taşıyor ve teslime diyor. Fakat kimseye yaranamıyoruz. Niye çünkü biz düşük insanız ondan. Kimse nasılsın, iyi misin diye asla sormaz. Her kes kedini düşünür.

İşte bu durumdan zamanımıza kadar geçse dahi hala bu işin ne olduğunu hala bilmeyen çok. Günümüzde bu sektör çok büyüdü. Hele bu virüs pandemi dönemi çok gergin geçiyor. Çünkü kimse bizi düşünmez gelen malını düşünür. Paketi geç verdiği için öldürülen kurye elemanı kimdir? İstanbul içinde paketini geç teslim etti diye öldürülen arkadaşımız var. Bir kargo firmasında vermesi gerekeni verir.

Vadi İstanbul Moto Kurye

 • Yedek parça, her sektör için kullanılan piyadasa özel yedek parça ve çeşitleri
 • Tekstil, tesltil piyasasında kullanılan her türlü kullanılan kumaş ve ürünler
 • Diş malzemeleri, diş yapımında kullanılan her türlü yasal diş malzemeleri
 • Laboratuvar test ürünleri, labaratuvarlarda yapılan her türlü ürün ve testleri
 • Unutulan malzemeler, anahtar, az miktar para, cüzdan, kredi kartı, kart vizit
 • Toplu dağıtım her türlü süreli yaynlar, dergi, gazete, basın, matbuat v.b gibi
 • Elektronik, her türlü laptop, bilgisayar, tablet, telefon, cep telefonu, oyun consol
 • E-ticaret sipariş ürünler, her türlü e-ticaret ürünleri ve kapıda ödeme seçeneği
 • Resmi ve yasal her ürün, devlet tarafından resmi ve ayrıca yasal kabul edilen şeyler
 • Mutluluk; mutluluk duyacağınız, mutlu olacağınız ne varsa her şeyi taşıyoruz.

Vadi İstanbul Motor Kurye

Vadi İstanbul acil kurye bir paketi adres yanlış olduğu halde geç getirdi diye darp edilen bu arkadaşımız vefat etti. Haberlere çıktı ama kimse ne oluyor nasıl oluyor demedi.  Çünkü bizler hala insanlar içinde değersiz, pis, ıslak, çamurlu ikinci sınıf vatandaş olarak görülüyoruz. Bütün işi biz yaptığımız halde hiç bir değerimiz yok ve bilinmez. Bizi en fazla üzen olay da bunlar olur.

Evet üzüldüğümüz çok konu var. Ama ne yazık ki her nedense her kes bizi hem trafikte hemde yaşamda yok sayıyor. Çalışan olarak en çok çektiğimiz sıkıntı yolda trafikte olur. Fakat buna rağmen, güvenlik, alışveriş merkezlerinin ve meydanların önünde duruyor. Bu tür insanlar motosikletli çalışanlara sinir oluyor. Durmadan bina önüne kaldırım olmasına rağmen park ettirmiyor.

Bu tür insanlar ile çok tartışma yaşanıyor. Bu tür insanlar egolarını tatmin ediyorlar. Almadıkları emirleri uyguluyor. Fakat asıl bunların başı olan güvenlik amirleri kendilerini hala askeriyede yada karakolda sandıkları için bu tür bir çok saçma sapan işler yapıyorlar. Yani gıda, tekstil, elektronik başta olmak üzere firmaların internet üzerinden sattığı her ürünü bizler taşıyoruz. Firmamızda görevli kuryeler motorla taşıma.

Vadi İstanbul Kurye Farkı

 • Hızlı servis; 30-60 dakikada adresten paket alma ve toplama
 • Ekonomik sistemler; normal acil ve vip kurye seçeneklerinin bulunması
 • Zamanında teslimat; yani garantili şekilde bütün paketleri teslimat etme
 • Teslim bilgisi; ürün ve paket teslimat sırasında isim, soyadı ve imza alma
 • Takip sistemi: motosikletli kuryeleri paket lokasyonu her zaman tam takip etme
 • 7/24 hizmet; özellikle, yağmur, çamur, rüzgarlı havada bile çalışma
 • Yurt dışı kargo servisi; ulusal kapsam ile başka ülkelere paket yollama
 • Kolay iletişim; telefonla direk aranma ve anında cevap alma
 • Kolay çalışma; herhangi bir hesap yada üye olmadan çalışma
 • Vip kurye; çok acil gönderilerde 30 dakikada derhal çabuk vip teslimat
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti
 • Uçak kargo; şehirler arası bütün şehirlere bundan sonra uçak kargo servisi
 • Aynı gün teslimat; aynı gün teslimat olarak daha uygun, teslim seçeneği
 • Ekonomik taşımacılık; yani en uygun, en ekonomik ve artık en ucuz fiyat seçeneği

Vadi İstanbul Motorlu Kurye

Vadi İstanbul kurye ekibi ehliyeti olan, yol bilgisine sahip, deneyimli kişilerden oluşuyor. Yani artık kuryelerimiz geniş ayrıntılı taşıma hizmeti veriyor. Motorla taşınması mümkün olan tüm eşyaların sevkiyatını yapıyoruz. Dilerseniz firmamıza gelerek paket gönderebilirsiniz. Aynı zamanda adresinize kurye çağırarak diğer bir adrese paket gönderebilirsiniz.

Kurye hizmetiyle taşınan paketler, özel evrak, belge ve dosyalar, Çiçek, Elektronik cihaz bulunu. Ayrıca Pasta, Fatura, Pasaport, Hediye. Kuryeler motorla taşıma yapıyor. Motorla taşınabilecek tüm ürünler alınan güvenlik tedbirleri kapsamında taşınıyor. E-ticaret ile yapılan alışverişlerde paket taşıması yapıldığı gibi evden ofise, ofisten eve veya ofisten ofise de paket gönderi yapılıyor.

Acil teslim edilmesi gerekli olan paketler arasında özellikle numune, tıbbi malzeme ve ilaçlar da yer almakta. Acil taşınması gerekli olan, zaman aşımına uğramaması gerekli olan paketler kuryeler eşliğinde adrese teslimi yapılıyor. Kuryeler bilgi ve birikim sahibi kişilerden oluşuyor. Kurye olma isteyenler için belirli koşullar bulunuyor. İş yapabilmek için uygun kişilerden oluşmaktadır.

Kurye olmak isteyenler bu şartları karşıladığı sürece kurye olmaya hak kazanıyor. Firmamızda görevli kuryeler bu şartları karşılayan, kurye olmaya hak kazanan kişilerden oluşuyor. Motorla taşıma yapan kuryelerin ehliyeti vardır. Kuryeler kısa bir süre içinde paketi adrese teslim etmek için yol bilgisine hakim olmalıdır. Yol bilgisine hakim olan kuryeler kullandıkları programla adresi kısa bir süre içinde bularak ulaşım sağlıyor.

Vadi İstanbul Acil Kurye

 1.  Hızlı teslimatlar; acil gün içi kurye hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı, acil fakat güvenilir bir teslimat düşüncesi yer alır.
 2.  Geniş çalışma ağı; gerek bireysel ve organizasyon, gerekse de teslim sürecinde güvene dayalı en uygun şekilde hareket eder.
 3.  Tecrübeli çalışanlar; firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine son derece saygı duyan ama çok tecrübeli personellerden oluşur.
 4.  Düzeyli hizmet; dürüst ama samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün verir.
 5.  Ekonomik fiyatlar; en uygun ve en ekonomik sunulan ama özel fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler.
 6.  Kurumsal hizmet; gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve en ucuz bütçe dostu çözümleri üretir.
 7.  Yenilikçi ve teknolojik sistem; çağdaş sistemi ve firma olarak sektördeki  tüm yenilikleri en önce ve ilk sürekli takip eder.
Sarıyer Ayazağa Motorlu Kurye
Vadi İstanbul Kurye

Bir cevap yazın