Vadi İstanbul Kurye | 0533 091 65 40 | Moto Kurye
Vadi İstanbul Acil Moto Kurye

Vadi İstanbul kurye

Vadi İstanbul kurye firma ve çalışanlarının sıkıntıları ve dertleri nelerdir? Bu piyasa içinde bizler aslında motosikletimiz ile  Dünyayı taşıyoruz.Biz bu işe başlamadan 90 yıllarda bazı yasa dışı işler yapan kişiler vardır. Yani mafya türü. Zaten hala da var. Bu kişiler yasa dışı bazı ürünleri taşıyordu. İşte bu kişilere bu isim veriliyordu. İşte o yıllarda ne iş yaptığımızı soranlara adımızı söyleyince kalırlardı.

Bazı haberlerde özellikle hava alanlarında bazı yasak resmi olmayan ürünleri taşırken yakalanan kişilere de günümüzde bu isim veriliyor. İşte kız yada adam tarihi eser ile yakalandı. Yada bir çanta ile yakalandı haberleri görüyoruz. İşte böyle kişilere de hala bu isim veriliyor. Sabah işe çıkıp Bismillah dediğimiz andan itibaren çalıştığımız zaman süresince başımıza gelmeyen kalmıyor. Kurye çok önemlidir.

Vadi İstanbul moto kurye ilk olarak her akşam eve sağ salim geldik diye Rabbimize çok şükür ediyoruz. Böylece her akşam haberlerde bir haber olmasın ki bizim ile ilgili olmasın. Çoğu taşıma ve teslim edilmesi gereken işleri biz yapıyoruz. Bizler ile tüm İstanbul içi ve şehirler arası hizmetleri olarak çalışır. İstenildiği zaman her yere hizmet olarak giderler. Tüm ihtiyaçları zamanında teslim olarak çalışmak için getirirler.

 

Vadi İstanbul moto kurye

Vadi İstanbul kurye kaliteli ve sağlam çalışan bir sistem. Bundan sonra bu servisi, insanların ihtiyaç duyduklarında her zaman yanında olur. Bu sistem inanların kullanabilecekleri çok pratik ve hızlı ve sağlam bir hizmettir. İhtiyaç olan herhangi bir ürünü teslim alabilir ve istediğiniz adrese teslim eder. Sistem ise gece ve gündüz çalışıyor. İstanbul merkezli olarak bir çok yakın il ve ilçeye teslimat sağlar.

Kurye motosikletimiz ile Dünyaları taşıyoruz ama anlayan yok. Çalışanlarımız aslında bu zamanda motorlarında dünyayı taşıyor. Yani dünyaları taşıyoruz. Gıda sektörü dahil olmak üzere, tekstil ve her türlü ürün sektöründe her ürünü artık bu sektör taşıyor ve teslime diyor. Fakat kimseye yaranamıyoruz. Niye çünkü biz düşük insanız ondan. Kimse nasılsın, iyi misin diye asla sormaz. Her kes kedini düşünür.

İşte bu durumdan zamanımıza kadar geçse dahi hala bu işin ne olduğunu hala bilmeyen çok. Günümüzde bu sektör çok büyüdü. Hele bu virüs pandemi dönemi çok gergin geçiyor. Çünkü kimse bizi düşünmez gelen malını düşünür. Paketi geç verdiği için öldürülen kurye elemanı kimdir? İstanbul içinde paketini geç teslim etti diye öldürülen arkadaşımız var. Bir kargo firmasında vermesi gerekeni verir.

 

Vadi İstanbul motorlu kurye

Vadi İstanbul acil kurye bir paketi adres yanlış olduğu halde geç getirdi diye darp edilen bu arkadaşımız vefat etti. Haberlere çıktı ama kimse ne oluyor nasıl oluyor demedi.  Çünkü bizler hala insanlar içinde değersiz, pis, ıslak, çamurlu ikinci sınıf vatandaş olarak görülüyoruz. Bütün işi biz yaptığımız halde hiç bir değerimiz yok ve bilinmez. Bizi en fazla üzen olay da bunlar olur.

Evet üzüldüğümüz çok konu var. Ama ne yazık ki her nedense her kes bizi hem trafikte hemde yaşamda yok sayıyor. Çalışan olarak en çok çektiğimiz sıkıntı yolda trafikte olur. Fakat buna rağmen, güvenlik, alışveriş merkezlerinin ve meydanların önünde duruyor. Bu tür insanlar motosikletli çalışanlara sinir oluyor. Durmadan bina önüne kaldırım olmasına rağmen park ettirmiyor.

Bu tür insanlar ile çok tartışma yaşanıyor. Bu tür insanlar egolarını tatmin ediyorlar. Almadıkları emirleri uyguluyor. Fakat asıl bunların başı olan güvenlik amirleri kendilerini hala askeriyede yada karakolda sandıkları için bu tür bir çok saçma sapan işler yapıyorlar. Yani gıda, tekstil, elektronik başta olmak üzere firmaların internet üzerinden sattığı her ürünü bizler taşıyoruz.

 

Hemen Ara
× CANLI