İçeriğe geç
Moto Kurye | Atakent Kurye

Atakent Kurye

Atakent kurye olarak hizmet sunan firmamızın oldukça geniş bir hizmet ağı ve alanı bulunmaktadır. Çiçek göndermeden tutun zamanının da ulaştırılan hediyelere kadar geniş bir hizmet seçeneği vardır. Yani her alanda hizmet veriyoruz. Özellikle hediyelerinizin kavuşması ya da sizin yapacağınız bir sürpriz kapıda olur. Yani işletmemiz sizlere emin hizmet sunarak memnuniyetinizi almaktadır. Özellikle seri çalışma alanında hizmetimiz sağlanırken başta alıcılarımızın acil olan işleri göz önüne alınmaktadır. Artık kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Her hangi bir armağanın erişmesi için arayın.

Tüm müşteri istekleri ile rn hep yakından ilgileniyor. Oluşan bir çok çeşitli problemleri aynı gün içerisinde gidermektedir. Her tür bir eşya taşıma olacak taşıma sunan firmamız kendine ait prosedürlerini uygulayarak tam anlamıyla müşteri memnuniyetini sağlamak da olup, müşterileri haklarını koruma altına almıştır. Yani inanların haklarına her zaman saygı duyarız. Bizim ile yeni çalışmaya başlayanlar için daima yanınızda olacaktır İnşallah. Firmamız müşterilerinin iletişime geçmeleri ile beraber gece gündüz demeden teslimatı yapmaktadır. Yani tüm alma ve ulaştırma olarak bu işi sunmaktadır. 

Atakent kurye olarak 60 dakikada paketi alıyoruz, 60 dakika içinde yerine veriyoruz. Buradaki bu çok daha özel hizmet sunmakta olan şirket, lojistikte yıllarını vermiştir. Ve gerekli bilgiyi de edinmiş bir firmadır. Bilinçli ve son derece tecrübeliyiz. Her türlü gereken kadro ve tecrübeler sayesinde ise sağlıklı bir eşya teslimatı sağlanmaktadır. Çalışanlarının özel eğitimlerden geçiriliyor olması ve gerekli bilgiye sahip olmasıyla da oldukça donanımlı bir konumdadır. Yani tam işimize hazır durumdayız. Tüm teslimatları sırasında ise zamanında ve disiplinli bir çalışma sunmak tek gayemiz olmaktadır. 

Atakent Moto Kurye

Atakent moto kurye her zaman alıcı odaklı çalışan işletmemiz zamanında, nitelikli ve yerinde bir hizmeti verilmesini sağlıyor. Ayrıca işletme bulunduğu alanın içerisinde yer alan her noktaya hizmet sunarak alanını geniş yakalamıştır. Ayrıca motorun sağladığı dar alanlardan basitçe geçebilme ve trafiğe tutulmama gibi avantajlar vardır. Yani bu manevra sayesinde süratli bir erişim yapılmaktadır. Gece ve gündüz her gün aynı biçimde, ilkeli ve disiplinli bir hizmet verilmektedir. Yani kolilerin en uygun biçimde koruma altına alınmasını sağlar. Ayrıca da sağ salim adreslerine teslim edilmesi sağlamaktadır.

Verilen tam vazifelere aynı hassasiyeti gösteren alıcılarımızın pozitif dönüşlerini birliktesi getirmektedirler. Bazen acil bir olarak konuttan ya da dükkanından çıkarak lüzumlu eşyalarınızı yanınıza almayı unutabilirsiniz. Bu eşyalarınızı almak için geri dönmeye artık kesin kalktığınızda ise başka bir yere geç kalırsınız. İşte bütün bu noktada sizin desteğinize gece gündüz çalışan özel yetişiyor. Unuttuğunuz ya da acil olarak lüzum dinlediğiniz dosya, belge, kimlik, dava dosyaları vb işleri taşırız. Birde öteki acil eşyalarınız için vip teslim yanınızda. Hatta bebeğinizin en hoşlandığı oyuncağıda onlara taşıyoruz.

Moto kurye birkaç yıl öncesine kadar hayat çok hızlı akmakta, insanlar gereksinimlerını çok çeşitli şekillerde karşılamaktadırlar. Özellikle en iyi iletişimin ve teknolojinin olanaklarının genişlemesi çok değerli olmuştur. Bunun yanı sıra hız bu işte ana gereksinimden birisi yapılmıştır. Özellikle uzman olan görevli ve kuryelerimiz bu alanda çalışma yapan ve seri bir performans sunan bir ekip arkadaşlarımızdandır. İşinde zamanında bir teslimatın gerçekleştirilmesi için çalışmalar başlatmıştır. Özellikle bu eğitimli ve tecrübeli arkadaşlarımız görev almaktadır. Yani yaptığı bütün şeyleri sağlam yapmaktadır.

Atakent Gümrük Kurye

Atakent kurye izleme hedeflerinizi özelleştirin. personel çalıştırmanın daha az besbelli olan genel giderlerini göz arkasını etmek, ki bunların yine de her zaman oradadır, vahim neticelere yol açabiliyor. Meslektaşlarınız yeni teknolojilerin erken özümsenmesini korunarak bir adım öne çıkıyorsa ve siz hâlâ temel hataları olan bir yönteme inanıyorsanız, onların alıcıları sizden alıp liderlik ettiklerini gördüğünüzde şaşırma. Elbette, pazarlama otomasyonunun devamlı gelişmesiyle , yalnızca sizi geçmekle kalmadılar, aynı zamanda kendinizi görürsünüz.

Özellikle geride bulmalarına da şaşırmayın. Bir sonraki ehemmiyetli adım, izleme kodunu web sitenizdeki her bir açılış sayfasına nasıl anda ekleyeceğinizi gösteriyor. Hesabınızı kurup izleme kimliğinizi aldıktan sonra, bu izleme kimliğini e-ticaret portalınıza yani her açılış sayfasına yüklemeniz gerekecektir. Bu, temel bilgileri izlemesine ve bunları kavramanız ve zorunlu operasyonu yapmanız için bir raporda derlemesine yardımcı olacaktır .WordPress dışında başka bir içerik yönetimi çerçevesi kullanıyorsanız, e-ticaret portalınızın her sayfasına geliyor.

Artık izleme kimliğini yüklerken bir ölçü arka uç takviyesine ihtiyacınız olabiliyor. Adım: İzleme hedeflerini özelleştirin. Bu, e-ticaret web sitesi için kullanırken en ehemmiyetli adımdır. Artık web sitenizin her açılış sayfasına bütün olarak çalışan bir izleme kodu yüklediğinize göre, işin hangi hedefleri ve alıcı tutumlarını izlemek istediğinizi tanımlamanın zamanı geldi.E-ticaret işiniz için çok ehemmiyetli olan hedefleri ve bazı tutumları izlemeniz öneriliyor. Ayrıca, özel olarak ayarlayabileceğiniz çok sayıda farklı hedef ve tavır vardır. Ancak bu sebeple, olur.

 • Atakent kurye işlemleri;
 • Sunduğunuz ürün türünü arayan kullanıcılar
 • Sunduğunuz ürünü bilselerdi isteyecek bireyler
 • Web sitesi mutasyonları
 • Elde edilen kar/kazançları
 • Sepete ekle operasyonları
 • Geri dönen potansiyel alıcılar
 • İzlemenizi test çalıştırması yapıyor
Motokurye.org - Atakent Kurye
Motokurye.org – Atakent Kurye

Atakent Acil Kurye

Atakent acil kurye ile lojistik alanında bizden tam dayanak alabilirsiniz. Kutu alımını ve teslimatını dakikalar içerisinde reelleştiren sizi hem zaman kaybından kurtarıyor. Yani hem de kısa süren yeisler ve bütün zamanında yaşanan mutluluklar sağlar. Eğer kutular ufak ve en süratli bir teslimat istiyorsa bu gidişatta kutu teslimatının alınması ehemmiyet kazanır. İşte bu ve teslimatın hakikatleştirilmesi sağlanıyor. Şahsa teslimat operasyonları ise alıcılarımızın teslimat bilgilerine göre değerlendiriliyor. Tehlikesiz bir teslimatın asıllaştırılabilmesi için işte çok daha fazla ve muntazam dikkat ederler.

Yani daha evvelinde teslimat adresiyle ilgili bir çalışma yürüterek en tehlikesiz rotayı tanımlıyorlar. Mümkün somurtkanlıklarda ise ilk evvel kutu güvenliği sağlanıyor. İşletmemiz tehlikesiz bir teslimat için zorunlu tam mevzuatın yetersizsiz yerine getirilmesini ve sorgulanmasını sağlıyor. Bu sayede kutuların hepsi tehlikesiz bir biçimde adreslerine teslim edilmiş oluyor. Alıcılarımıza teslimatının ne kadar süreceği bilgisi de verilir. Bir işletmemizle bağlantıya geçen tam alıcılarımızdan öncelikle kurye hakkında bir bilgi alınmaktadır. Sonrasında kuryenin hangi adresten alınacağı, teslim edileceği bilgisi edinilir.

Böylece alıcılara otomatik gider. Ayrıca teslimat bilgisi için en ehemmiyetli olan adres ve teslim alacak şahıs bilgisi ve bağlantı numarası arz edilir. Bunun yanında kuryenin teslimat sürecinin takibinin sağlanabileceği bir bağlantı numarası ya da kodu paylaşılır. Artık iş koliyi teslim etmeye kalır. Tam bilgilerin ardından bir sualin olup olmadığı ya da alıcının ilave etmek isteyeceği bir bilgi varsa alınır. Ayrıca alıcılarımız gün içerisinde diledikleri zaman şirketimizden bilgi alabilecekleri bilgisini de edinirler. Lojistik ilk safhası bu biçimde sağlanır. Alınan mesajı teslim edecek olan şahsın bilgileri teyit mesaj alınıyor.

Atakent Hızlı Kurye

Atakent kurye kullanmayı seçtiyseniz gümrükleme süreci aynı biçimine de hava, kara, demiryolu, deniz bağlı olabilir. Daha yavaş usulü bir nakliye gümrük operasyonlarının biroldukça sorun çıkmıyor. Yani uzun ve stresli bir süreç olabileceğini unutmayın. Atakent içinde nakliye ile sırasında yani rastgele bir gümrük fiyatı olmasa da, kısıtlı öğeler veya daha yüksek kıymete sahip öğeler bir abone ülkesinden azası olmayan bir ülkeye sevk edilirken, bir şey olmuyor. Yani gümrük operasyonlarının daha uzun sürmesine niçin olabilecek muhtelif ek dokümanlara da lüzum dinlenir. Kutunuzun niçin henüz erişmediğini merak ediyorsanız.

Bu benzer biçimde vaziyetlerde belgeleme, gümrük operasyonlarının ne kadar süreceği sualinin ehemmiyetli cevabı olabiliyor. Bir gönderi rezervasyonu yapmış oldurmışsam gümrükleme sürecinden kim sorumlu? Gümrük, mülklerin beyan edilen bedeli ve gümrük yönetindeki değerlendirmeye gore hesaplanır. Kurye kullanırken gümrük fiyatları, teslimat sırasında akdikeni tarafınca doğrudan seçilen lojistik durum ve sağlayıcıya ödenir. Lojistik sağlayıcı, akdikeni tarafınca gümrük ödemesi yapılmadıkça gönderiyi serbest bırakmaz. Firmalar dışındaki bir ülkeye/ülkeden bir gönderi rezervasyonu yaptırdığınızda, çözülüyor.

Özellikle kurye sürücüsünün varışından evvelde kutuyu sarih bırakmalısınız. İçeriğini egemenlik etmeli ve menedilmiş yada kısıtlanmış olan öğeler olup olmadığına bakmalıdır. Gümrüklemeyle alakalı başka sualleriniz var ise bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. İş için bir büyük tasarı farklılıklarına niçin olabiliyor. Yani artık hem özel aynı zamanda ticari nakliyeciler bulunur. Hava kaprisli bir hanımefendidir ve kimini zaman paket ve yük dağıtımının askıya alınması sebebiyle. Bazı ülkelerde lojistik sektörü özellikle hava şartlarına bağlı olma meylindedir. Çoğu zaman hava şartlarına bağlı teslimat gecikmelerine neden olur.

Atakent Aynı Gün Kurye

Atakent kurye hedeflerinizi seçerken çok dikkatli olmanız gerekecektir. E-ticaret web portalınızda alıcıların hangi spesifik yönlerini gerçekte takip etmek istediğinize odaklanmaya çalışıyor. Kafanız karıştıysa ve izlenecek belli hedefleri seçme mevzusunda bilginiz yoksa, altta dahası listelenen hedef stokuna göz atabilirsiniz. Hedeflerinizi onayladıktan sonra bu hedefleri takibine ekleyebilirsiniz ve işte! Senin gitmen iyidir. Ana sayfasındaki istatistik ve bilgileri kapsayan günlük bir rapor, genel e-ticaret portalınızın hedefleri ve performansı hakkındadır.

Özel size fikir verecektir. E-ticaret izleme için montajı, yukarıda belirtilen adımları uyguladıktan sonra azıcık kolay görünebiliyor. Ancak en iyi ve ehemmiyetli kısım, her şeyin yerinde olup olmadığını ve düzgün çalışıp çalışmadığını hakimiyet etmektir. İzleme kimliğini ani ayarladıktan sonra bir test operasyonu hakikatleştiriyor. Dostlarınızdan ve ailenizden, bulundukları yerden bir test operasyonu başlatma isteyebilirsiniz. Bir e-ticaret mağazasının mutasyonları aracılığıyla nasıl anlaşılabiliyor? Bu, çoğu acemi çevrimiçi teşebbüsçünün sonu gibidir.

Özellikle işlemler için e-ticaret izlemeyi uygulamadan evvel usunda olan bir sualdir. Ancak mutasyon oranını kavramanın tek yolu, dijital olan pazarlama vasıtayı tarafından oluşturulan raporu araştırmaktır. İzleme kimliğini yükledikten, hedeflerinizi tanımladıktan ve montajını testini ettikten sonra, gizeme e-ticaret için oluşturduğu raporu izleyip değerlendirmeye kazanç yapıyor. Bu, web portalınız olup bitenler hakkında yapılabiliyor. Ancak bilgiler edinmenize yardımcı olacaktır. Web sitenizin ilerleyişini ve mutasyon oranını takip etmek için, çalışıyor.

 • Atakent kurye özellikleri;
 • Hedeflerinizin her biri şöyle olmalıdır:
 • Özel
 • Ölçülebiliyor
 • Erişilebiliyor
 • İlgili
 • Zamana bağlı
 • Anlamlı ölçümleri izlenmesi
Motokurye.org - Atakent Kurye
Motokurye.org – Atakent Kurye

Şehiriçi Atakent Kurye

Atakent kurye yukarıdaki fotoğrafta gösterildiği gibi ana hakimiyet oturumunda beş rapor kategorisine ulaşabiliyor. Raporu daha iyi birini kavramak için her raporun sekmesiyle başlayın. Bu size e-ticaret web mağazanızın web trafiği, ziyaretçi bilgileri, tavır ve mutasyonlar ile bir açısından performansının süratli bir değerlendirmesini sağlayacaktır. Alttakileri iyi kavramak için her rapora yeterli ölçüde zaman ayırmanız gerekecektir. Bireysel açılış sayfalarının ve blog içeriğinin harkulade bir performans sunmaya başlıyor.

Alıcılara dönüşmeden evvel hangi açılış sayfasında zaman geçiriyorlar? Hedef kitlenizle alakalı demografi, yaş, konum ve değişik ehemmiyetli ayrıntılar. Bunun ile belli bir raporun ayrıntılarına erişebilirsiniz. Misalin, alışveriş tavrı sekmesi size özel olarak yeni veya geri gelen anlamları ziyaretçilerin satın alma kararı vermeden evvel zamanlarını nerede geçirdiklerini hangi açılış sayfasında gösterecektir. Satış performansı için sekmesi, satış mutasyonları, bireysel ürün veya hizmetlere ait harekâtlar hakkında sizi bilgilendirecektir.

Ödeme tavrı tahlili raporu tamamen ziyaretçiler ve onların satın alma tutumlarıyla alakalıdır. Ziyaretçilerin nerelerde daha az zaman dahası tükettikleri ve satın alma sürecinde ayrılmalarına neyin neden olduğu mevzusunda size detaylı bilgi ve bilgi verecektir. Hangi ziyaretçilerin web sitenizi hangi aygıtlar aracılığıyla bulduğu işin modu olabiliyor. Potansiyel potansiyel alıcıların ziyaretçilerin nasıl alıcıye dönüşüyor. Daha kârlı alıcıları tutmak için belirli bir niş veya konsantrasyon daha değişik anlamlarda anlamlıdır.

Atakent Profesyonel Kurye

Atakent kurye noksan harekâtların neden reelleştiğini tanımlamanıza yardımcı olabiliyor. Ürün performansı sekmesi, e-ticaret firmaları için en ehemmiyetli ilerleme raporudur. Web portalınız aracılığıyla yararlanılan her ürün veya hizmetin performansın gösterir. Ürün performansı sekmesi, her bir ürün veya hizmetin ne kadar kazanç sağladığını, satın alma sayısını ve işinizi büyütmek için zorunlu değişik harekât bilgilerin tanımlamanıza yardımcı olacaktır. Ürün sekmesi, her bir ürün veya hizmetin sitenizde nasıl performans sağlıyor.

Özellikle gösterdiğine ait bilgiler sunar. Sağlanan bilgilerle, satış performansı ve harekât bilgilerine bağlı olarak ürün hizmeti değiştirebiliyor. Uzman veya farklılık yapabilirsiniz. Başlangıçta, mevcut tüm bilgiler ve raporlar, özelliklede yeniyseniz, azıcık asap bozucu görünebiliyor. Yani bu sistem işleri kapsamında daha evrensel nitelik kaidelerine uygundur. Nitelik ve eminliği aynı zamanda uygun maliyetle sizleri her zaman taçlandırıyor. Başka bir deyişle her alınan herbir iş üzerine adres ve değişik lüzumlu bilgiler önceden anekdot eder.

Ancak bir defa alıştığınızda bilgileri yorumlamanın kolay olduğunu göreceksiniz. Tek yapman gereken her rapora azıcık zaman ayırıp içindeki bilgileri anlayıp yorumlamak. Gelişmiş ve kullanımı kolay bir dijital pazarlama vasıtayıdır. Paketi sualler yazabilirsiniz, bilgileri yorumlarkende takılıp kalırsanız kesinlikle size yol gösterecektir. E-ticaret için çevrimiçi işinizi yürütmek ve büyütmek için zorunlu olan ehemmiyetli bilgilerin yoğun bir biçimde bir araya gelmesidir. Hizmet sağlayıcılar, oteller ve değişik şirketler için işlemleri netlikle değişiktir.

Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece kurye ilk emelimiz alıcı memnuniyeti sağlamaktır. Teslimat için adrese erişildiğinde ise teslim alacak şahsın bilgileri tekerrür teyit ediliyor. Bundan sonra ise tehlikesiz bir teslimat reelleşir. Bu sürecin bitirilmesi çok kısa bir zaman içinde vuku bulur. O halde 7/24 olan hizmetleri arzu ettiğiniz an faydalanabileceği bilmelisiniz. Oysa vasıtalarla ne olursa olsun muhakkak bir zaman erişim sağlanabilmektedir. İşletmemiz tarafından yevmiye bir şekilde acil operasyonlarınızı çözecek hizmet sunulurken özel bir sistemden yararlanılıyor.

Lojistik çözümlerimiz pek çok avantajı bir arada sunduğu için yoğun arz görmektedir. Havaalanlarına sunduğumuz havaalanı kurye isminize kolileri havaalanına eriştirebiliyor ya da isminize gelmiş kutuyu havaalanından alıp adresinize getirebiliyoruz. Motorlarımızla taşınması bariz muhtemel olmayan, daha büyük gönderileriniz için otomobilli kurye hizmeti sunuyoruz. Tamamen lüzuma müteveccih geliştirdiği başarılı çözümlerimizle 7 gün, 24 saat yollarda bulunuyor. Her kutularınızın hiçbir hasar görmeden taşınmasını genellikle sağlıyor.

Küçükçekmece kurye mesajın ise teslimat evveli hem sterilizasyon hem de korunaklı malzemelerle ambalajlanması operasyonu reelleşir. Artık itinayla sınıflandırılarak operasyon olur.alıcı hizmetlerinin almış olduğu bilgiler doğrudan aktarıyor. Teslimatın alınması için harekete geçen çalışan personeller, süratli bir biçimde adrese erişiyor. İşlerin teslim alınması zamanında ve itina ile olur. Böylece daha sonra ise iş sahibine paketi teslim edildiğine dair bir bilgi geçer. Ayrıca iş karışmaması ve doğru bir teslimat için temkin baştan alınıyor.

 • Atakent kurye doğru ürün-pazar geçimine sahiptir
 • Alıcı destek kaynaklarınıza bağlantılar.
 • Kılavuzlar ve boyutlandırma belgeleri.
 • Öbür ürünler için teklifler.
 • İstek listesi modülleri.
 • Gidişat çalışmaları.
 • Referanslar.
 • Musteri degerlendirmeleri.
Motokurye.org - Atakent Kurye
Motokurye.org – Atakent Kurye

Halkalı Kurye

Halkalı kurye sizlerdn alınan değişik bir çok teslimatını reelleştiren kuryecilerimizin direksiyon kontrolü güçlü ve yol bilgisi güçlüdür. Haftalık eğitimlerden geçirilerek vazife başına gelen motorlular en tehlikesizdir. Yani olarak gönderi harekâtlarındaki meseleleri ortadan kaldırarak siz kıymetli ziyaretçilerimizin arz ve temennilerine karşılık olur. İstanbul şehri modern ve çok kalabalık fazla yoğun sıkışık trafiği hr zaman olan bir şehirde vakit kaybetmeden çalışıyor. Çoğu alınan eşyalarının en kısa bir süre içinde bir noktadan bir noktaya teslimat olur. Tüm bu harekâtlar sıradandan çok daha uzun süremez.

Artık en ekonomik kurye hizmetiyle bütçe arkadaşı çözümlerin adresi kalmayı muvaffak oluyoruz. Gerek Küçükçekmece içerisinde gerekse İstanbul’un öteki tam bölgeleri arasında işlem yapıyor. Yani bir noktadan başka bir noktaya kısa vakitte eriştirilmesi gereken kutularınızı, her dokümanlarınızı, dosyalarınızı ve öteki paketlerinizi taşıyoruz. Fertsel alıcılarımıza ve müessesesel alıcılarımıza uzun senelerdir olduğu gibi aynı nitelik ve özgüvenle çözümler üretmeyi sürdürüyoruz. İstanbul’un en kalabalık ve en yoğun mahallelerinden birisidir. On binlerce bireye konut sahipliği yapan mahalle, atağa kalkıp gelişti.

Halkalı kurye bir şekilde hizmet verilmektedir.işletmemiz bu süreçlerin hiçbirini sıçramadan beceriksizsiz uygulanmasına dikkat eden bir işletmedir. Böylece iki tarafta mutlu olur. Günümüzde bir çok alanda hudutlar kalkmıştır. Bilgiler alınırken alıcılar sualleri de yanıtlar. Koli dağıtım yapılmasını içermektedir. Tüm lojistik alanındaki hizmeti hem acil olan işlerinizde destekçinizdir. Artık hem muhakkak bir zaman ve günde teslim edilmesi gereken kutuları itinayla teslim ederiz. Artık bir çok kolinin alınmasını ve aynı zamanda teslim edilmesini sağlıyoruz. Teslimatlarının da yapılmasını sağlamaktadır.

İkitelli Kurye

İkitelli kurye ile buradan bizi okuyan ve böylece tüm bu taşıma nakliye işi yapan her kese sesleniyorum. Her süre çok dikkatli halde yaşanır. Kimselere hasar vermeden çalışalım. Bir akdikeni vergi ödemediğinde veya bir gönderiyi teslim almadığında, onu yöneten tesirliler firmalar tarafından dikte edilen belirli bir pencere için varış limanında kalması gerekecektir. Gişe liman takımları iş yükleri sebebiyle zati zayıflamış vaziyetteyken, fazla kalabalıkla uğraşmak her bir konteynerin geçmesi gereken harekâtları yavaşlatıyor. Bu, gönderileri bir an evvel teslim almak isteyenler için toplamanın biraz olduğu anlamına gelşiyor.

Özellikle yüzlerce işyerini ve firmasını da bünyesinde barındırmaktadır. Tam bu süreçte lojistik lüzumu en üst düzeyde olmakta, bu her gün kutunun adresler arasında taşınması icap etmektedir. Buranın en kalabalık popülasyonu, yoğun trafiği İstanbul’un geri kalanıyla da beraber birleştiğinde çok büyük bir yoğunluk oluşturmaktadır. En kısa mesafeler arasında erişim sağlamak bile saatler alabilmektedir. Ayrıca yollarda kesintisiz kazalar, çalışmalar, resmi geçitler stili maniler olduğu için de erişim sekteye uğrayabilmekte. Tam bunlar çok büyük zaman kaybı oluşturmaktadır. Oysa İstanbulluların zaman kaybına vakti yok.

İkitelli kurye kısa mesafelerde dahi çoğu müddet gecikmeler yaşanabilmektedir. 7/24 aralıksız olarak tüm sunduğumuz çağrı hizmetlerimiz dilediğiniz süre bizlere erişebilir ve gönderi hizmetlerimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Bizden bir servis almak için bir çok şeye dikkat etmelisiniz. Yani dediğimiz şeklinde her önüne gelen bir iste açıp hemen bir web sitesi kurup ve google ads ile reklam vermeye başlar. Alıcılar da google aramaya gibi aratma yapıyor. Ve iş olarak son aşama tehlikesiz, süratli, kaliteli nakliyat faaliyetleri vermek için lojistikte bu çıtamızı daha yükseğe yani bir tık daha yükseltmeye devam edecektir.

“Atakent Kurye” hakkında 7 yorum

 1. Geri bildirim: Atakent Kurye

 2. Geri bildirim: Atakent Kurye

 3. Geri bildirim: Atakent Kurye

 4. Geri bildirim: Atakent Kurye

 5. Geri bildirim: Atakent Kurye

 6. Geri bildirim: Atakent Kurye

 7. Geri bildirim: Atakent Kurye

Bir yanıt yazın

Arayın

×