Moto Kurye | Çapa Kurye

Çapa Kurye

Çapa Moto KuryeKapsamlı bir kural yoktur, ancak trafik komisyon görevlileri gelişen durumu dikkate alacaktır. Kılavuz, trafik komisyon görevlileri tarafından direk yürütülür.
Çapa Ekonomik Kuryeİşi değiştirmek istemiyor ama bazı günler işi yürütmek için gerekli sayıda personelim yok. Bazı çalıştıramazsam yasal işlemle karşılaşma olanakları sağlanır
Zamanında Teslimatİstediğiniz satte ve istediğiniz zaman dilimi teslim seçeneği, işlevsel çalışma, esnek bir yaklaşım sağlar. Her ay düzenli sistem taraması ve arşiv seçeneği
Çapa Profesyonel KuryeKurumsal olarak güvenli ve tecrübeli çalışan eleman desteği, sağlanıyor. Özellikle sizlerden alınan gönderi üzerinde işlem yapıldıktan sonra tekrar getirme
E- Ticaret Destek ServisiE-ticaret ürünlerinizi en makul ve en ideal zaman içinde adreslerine kısa sürede dağıtılm. Takip sistemi ile kuryenin nerde olduğunu adım adım takip etme
Çapa Kurye Çözüm OrtağıTescilli bir husus olmadığı için değişiklik ne yerel makama ne de trafik komiserine resmi bir bildirim süresi gerektirmez. Bununla birlikte, hizmet değiştirme
Motokurye.org – Çapa Kurye
Fatih Motorlu Kurye
Motokurye.org – Çapa Kurye

Neden Çapa Kurye

Çapa kurye olarak hizmet verdiğimiz bölgede alıcılarımızı her türlü imtiyazlı hizmetlerimizden istifade ettirmekteyiz. Sizin için kıymetli olan doküman ve kutularınızı zaman kaybetmeden istediğiniz adreslere eriştirmekteyiz. İşletme olarak alıcılarımıza en gelişmiş kurye hizmetlerini sunmaktayız. Express vip kurye verdiğimiz imtiyazlı hizmetlerimizdendir. Besin, ilaç, gümrük, otomotiv, tekstil, müessesesel hizmetleri ve eşi pek çok sektör ve alanda faaliyet göstererek yaşadığımız çağın bırakılmaz hizmetlerinden biri haline geldi. Süratle değişen ve büyüyen bir hizmet sektörü olarak daha da yaygınlaşmaktadır.

Çağımızın en ehemmiyetli lüzumu olan hizmetlere süratli ve güvenli bir biçimde erişmeyi sağlayan bir işleve sahip motor kuryelerle yaşam niteliğiniz yükselmektedir. Şirketimiz uzun senelerdir bu sektörde profesyonel olarak çalışmaktadır. Yenilikçi bir kavrayışla kurulduğumuz günden beri verdiğimiz kurye hizmetlerini daha da geliştirerek sizlere eriştirdik. Bugün moto kurye hizmetlerinde lider bir işletme olarak etkin olarak faaliyet göstermekteyiz. Senelerin tecrübesini hizmet niteliğine yansıtmış bir işletme olarak emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.Yevmiye yaşamda yaşadığınız değişiktir.

Çapa kurye gizeme mesai saatleri dışında akşam saatlerinde de kurye hizmetine lüzum dinlenmelidir. Bu kapsamda da lojistik en çok seçim edilen teslimat olan hizmetlerinden biridir. Özel işler ile akşam geç saatlerde gidemeyeceğiniz noktalar vardır. İşte bu noktalara bile giderler. Motosikletliler aracılığı ile gönderimler yapılmalıdır. Başka bir deyişle bu özelliklere sahip olan her bireyler ile çalışılıyor. Yani sizin adresiniz dışında başka bir adrese uğramadan, teslim etme imkanı olan bir sistemdir. Kimlik, koli, mektup ya da dosyayı alarak güvenli halde taşıyor. Ve yeniden değişik bir adrese uğramadan teslimat adresini yollar.

Çapa Moto Kurye

Çapa moto kurye süratli teslimat yapılması istenen gönderim kullanılıyor. İşler yerinde zamanında adresine yerine gider. Özellikle işimizde asla somurtkanlık çıkarmayacak ebattaki ürünlerin kullanılmasıdır. Aksi halde fazla ağırlık taşınması taşıtın yıkılmasına ve sürücünün hasar görmesine neden olur. Tüm bu farklı huysuzlukların önüne geçebilmek için lojistik işletmesi olarak bizimle bağlantıya direkt geçiliyor. Artık bağlantıya geçtiğiniz anda sevk edilmesini istediğiniz şeyler gönderiliyor. Bizim için vaziyet yani vakit çok ehemmiyetlidir. Bu işe için yapılma gereken şey merkezimizle ile hemen direkt bağlantıya geçmektir.

İstanbul içinde kargolarda bu işi yapıyor. Ancak kuryeler kargo işletmeleri gibi büyük taşıt ile hizmet vermediği için daha taşıyabileceği ürün skalası da değişkenlik gösterir. Burada en ehemmiyetli nokta lojistik taşıma teslimatında motorla olacak taşımada sorunsuz olan işlemlerdir. Çünkü alınan şeyin boyutu ve ölçüsü hakkında ayrıntılı bir bilgi alınarak sizlere en doğru hemen bilgilendirme yapılıyor. Motorlu taşıma ile taşınmayacak ürünlere ise size negatif dönüş yapılıyor. Bu noktada teslimat arzı oluşturduğunuz da doğru bilgiyi sisteme tanımlyor. Özellikle bünyemiz bulunan uzaman takımlar ile adresinizi paylaşmalısınız.

Moto kurye çalışmalarında üstün nitelikte sunarak İstanbul trafiğinin eksilmesinde tesirli olmaktır. Alıcı merkezli bir kavrayışı ile çalışma yaşamımızı devam ettirmekteyiz. Özellikle büyük şehirlerde popülasyon çoğalışıyla birlikte kargo gereksinimin de çoğaldığı kollanmaktadır. Kargo taşımacılığının yanında trafik yoğunluğu da sektörde dikkate alınan mevzulardan birisidir. Büyük şehirlerde trafik meselesini kalıcı çözmenin en güvenilir yol seçimidir. Firma olarak güvenli teslimat ve süratli erişim sağlanıyor. Yani son model motorları saha alanında da kullanmayı seçim ettik. Sektörde lider bir firma ile çalışacaksınız.

Fatih Motorlu Kurye
Motokurye.org – Çapa Kurye

Çapa Acil Kurye

Çapa acil kurye bu sektör içinde olacak özel arzı her zaman oluşturmanız gerekir. Bu hizmet kapsamında teslimat arzı oluşturduğunuz anda size özel bir öalışma sistemi yola çıkar. Özellikle şahısların gün içerisinde en süratli biçimde teslimatlarını yapmaları için seçim ettiği bir türlü hizmettir. Fazla yer kapladığından erişimi bazı gidişatlarda yasakladığını saptadık. Yani yakınlık derecesinde konuşmaması gerekli. Özellikle alıp verme zamanlarında şahsi bakımına dikkat etmesi ve teslimat harekâtını zamanında hakikatleştirmesi gerekir. Buna ek olarak teslimat sırasında yaşanan bir gecikme ya da somurtkanlıkta asla olmuıyor.

Özellikle meselelere ve eriştirmemiz gereken hizmetlere bir çözüm sunar. İşletme olarak ortaya çıkan lojistik hizmetleri ile yaşam niteliğinizi yükseltmeye dayanakçı oluyoruz. Sizlere temennilerinizin ötesinde hizmetler sunmaktayız. Eriştirdiğimiz nakliye hizmetlerini uygun olacak maliyetlerle sunarak bize erişmeniz için aradaki manileri ortadan kaldırmaktayız. Ticari bir işletme olmanın ötesine geçerek sizlere sunan hizmetlerimizi eriştirmekteyiz. Çapa bölgesi için profesyonel seviyedeçalışıyor. Şimdiye kadar tek bir şey dahi kaybetmeyen şirketimiz, size kaybetme gidişatına rağmen hesap vermeye herarn hazırdır.

Daha çok iş sırasında süratli bir biçimde alıcıya erişmelidir. Aynı zamanda hakkında bilgi almak isteyen bir alıcıya da tam şeffaf ve süratli bir biçimde dönüş yapmalı. Sürücülerimize en iyi derecede ve en hoş yanaşmaktayız. En ehemmiyetli özelliklerinden biri de şahsa özel teslimat vermesidir. Böylece şahsa özel teslimat sürücüsünün hızlı olması sürecinde olur. Biz sizden aldığımız bir kutuyu yeniden sizin tanımladığınız adrese, değişik bir teslimat noktasına veriyoruz. Asıl önemli olan mesele ise aldığı bir çok acil işlerde başka yere uğramadan hemen yerine teslim etmesidir. İş çeşitleriyle çözüm ortağınız olmaya adayız.

Çapa Hızlı Kurye

Çapa hızlı kurye ismine seçtiğimiz taşıtların kalitesini ve hizmette çalışanların eğitimini ilk tasarıda yakaladık. En iyi hizmeti verebilmek için en doğru takımı kurdık. Artık kaliteli vasıtaları ile güvenli teslimatın adresi olmuş gidişattayız. Büyük şehirlerde kargoculuk faaliyetleri daha çok büyüdü. Ayrıca bu gibi bu mevzu da karşımıza çıkabilecek meseleler de standart ve caydırıcı olabiliyor. Yani tüm gereksinimleriniz için aradığınız işletme olarak sizlere hizmet etmekten iftihar dinlemekteyiz. Eşya taşımacılığı alanında uzman olan motorlu kuryelerle çalışıldığı zaman firma içi ve firmalar arası doküman taşıma yapılıyor.

Ticari nakliye mevzusunda bilgiye dayalı, alıcı odaklı bir yaklaşım özümsüyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz ve olan ortaklığı, gönderilerimizin yüzde 98’inin bir ila beş iş günü içinde erişmesine destekçi olurken, toplam gönderim maliyetinizi de eksiltir. Alıcılarınız ürünleriniz gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Sadece siparişleri yollarken ehemmiyetli olan yalnız ürün değildir. Ek olarak dışarıda ne olduğu da ehemmiyetli olacak. Ambalajınızın bereketliliğini maksimuma çıkardınız mı? Yoksa potansiyel tasarrufları masada mı vazgeçiyorsunuz? Bilmek için kendinize bu dört suali sorun her zaman akıllarda kalacak bir olaydır.

Bu, bir hayli e-ticaret işletmesinin düşündüğünden daha büyük bir meseledir. Peki International tarafınca meydana getirilen bir araştırmaya nazaran, bir e-perakendeci tarafınca gönderilen vasati kutunun yüzde 40’ı havadan oluşuyor. Koli ebadınızı ürününüzle daha iyi eşleştirerek veya hafifçe posta gönderilerine geçerek genel ağırlık maliyetlerini ehemmiyetli oranda eksiltebilirsiniz. Ek olarak her sene artan büyük koli ek fiyatlarından da kurtulabilirsiniz. Bu Temmuz ayında yurt içi kutular için büyük koli ek tutarlarını yüzde 58,3 oranında artırdı. Muhtemelse artan fiyatı ileriye dönük dengelemek isteyeceksiniz.

Fatih Motorlu Kurye
Motokurye.org – Çapa Kurye

En İyi Çapa Kurye

Çapa kurye faydalılığı artırmanın başka bir yolu da arka uçtaki maliyetleri eksiltmektir. Adım atmak Sipariş karşılama harekâtlarınız için olay harika bir yerdir. Tecrübeli bir sipariş karşılama ortağı süreçlerinizi araştırabilir ve iyileştirmeler önerebilir, böylece kutuları gönderiye daha süratli ve daha az giderle hazırlayabilirsiniz. Alıcı tecrübesini de unutmayın! Hayal kırıklığına uğramış alıcıların tekerrür satın alma harekâtları için geri dönme ihtimalleri daha düşüktür ve bu da kârınıza hasar verebiliyor. Ek olarak alıcı hizmetleri çağrılarınızın hacmini artırarak durum kaynaklarınızı da harcayabilirler.

Alıcıların teslimat meselelerini çözerek ve haysiyetinizi artırarak, daha yalın, daha tesirli bir iş yürütebilirsiniz. Taşıyıcı fiyatları çoğalıyor. Ama işleri zor olabiliyor. Ancak gönderi başına ödediğiniz maliyetin çoğalması gerekmiyor. Başka eşyalarınızı ambalajlamanın daha tesirli bir oran yolunu bulabilirseniz. Desi ağırlığı hem ebadı bununla birlikte ağırlığı hesaba kattığı için kutuları daha hafif yada daha küçük hale getirmek bi maliyetlerinizi buna gore eksiltecektir. Ambalajınızı doğru ebatlandırmak kutu ebadını ürün ebadına yakın bir şekilde eşleştirmek hem işinin ağırlık tutarlarından yararlanıyor.

Çapa kurye bununla beraber ambalajlama malzemelerinden tutum etkenin kolay bir yoludur. Bazı dayanıklı ürünler, koliler yerine hafifçe postalarıyla dahi sevk edilebiliyor. Yani büyük bir maliyet tasarrufu fırsatı dğacaktır. Toplam nakliye maliyetinizi düşürmek büyük bir durum teşebbüstür. Ancak bunu tek başınıza yapmak zorunda kalmamalısınız. Doğru nakliye ortağını seçmek, oran çoğalışı stresinizi egemenlikle yapıyor. Böylece daha kolay altında yakalamanıza destekçi olabiliyor. Artık böylece olası olduğunca faydalı ve uygun maliyetli bir biçimde işi gönderecek bizim ile çalışabilirsiniz.

Çapa İlaç Kurye

Çapa kurye modeli kullanarak, bir perakendecinin nakliye iş ortağı, ürünlerini son km için bir hedef teslimat ünitesine aktaracaktır. Bu posta hizmeti kurumları, postaları muhakkak bir posta koduna bakılırsa sıralar ve teslim eder. Çapa motorlu kurye taşıtları evvelden tanımlanmış rotalarda teslimat yaptığı için perakendeciler, oluyor. Yani son km teslimatını daha süratli ve daha ucuza asıllaştırmak için bu mevcut durum altyapıyı kullanabilir. Ek olarak bir perakendecinin gönderim ortağının güçlü bir ilişkisi var ise, bu gidişat gönderim vakitlerinin ve maliyetleri düşük yakalanmasına daha da destekçi olabiliyor.

Sene sonu yanaşırken bazı varsayımları güvenle yapabilirsiniz. Günler kısalıyor. Dinlence ruhu dominant. senesinde nakliyecilerin oranlarını yüzde 3,9 ile 5,9 içinde artırması umut ediliyor. Bu, nakliyeciye ve gönderilerinizin ebadına, ağırlığına ve sıklığına göre değişecektir. Ancak bu binlerce koliyle çarpıldığında küçük çoğalışlar dahi büyük bir etki yaratabiliyor. Yine de bu çoğalışları dengelemek ve kârınızın çoğalmasını sağlamak olası. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan azıcık stratejik tasarılama ve nakliye ortağınızdan azıcık destek. Faiz çoğalışları genel olarak işi bundan sonra fazla ve maalesef denk değildir.

Çapa kurye taşıyıcınız nakliye fiyatlarını sizin için uygun olanın ötesinde artırıyorsa, şimdi alışveriş yapmak için müthiş bir vakit olabiliyor. Bu genel maliyetleri ağırlık ve gönderim bölgesine göre karşılaştırmak. Her taşıyıcıya ne kadar ödeyeceğiniz mevzusunda size iyi bir fikir işlemin verecektir. Fakat ihmal etmeyin, öykünün tamamı bu değil. Taşıyıcıların değişik ebatlı desi ağırlık ufalayıcıları vardır ve bu da büyük veya ağır kolilerdeki yükü artırabilir. Maliyetinizi artırabiliyor. Teslimat alanı ek fiyatları yada yakıt ek fiyatları benzer biçimde diğer yan fiyatlar da daha toplam beynelmilel nakliye ve yurt içi nakliye.

Fatih Motorlu Kurye
Motokurye.org – Çapa Kurye

En Ucuz Çapa Kurye

Çapa kurye ile işleri karşılaştırmalı alışveriş yaparken dikkatli olmanız, gerekiyor. Çünkü bu bir taşıyıcının kârlılığınızı nasıl etkileyeceğini daha bütün olarak kavramanıza destekçi olacaktır. Böylece en ekonomik alternatifi seçebilirsiniz. Bir nakliye ortağı seçtikten sonrasında dahi daha fazla maliyet tasarrufu elde eden fırsatlar bulabilirsiniz. Bunu yapmak için en iyi yer? Toplu taşıma raporlarınız. Bu raporlar, gönderim alanı ve durum sürecinizin ne kadar tesirli bir halde performans gösterdiğini anlatıyor. Ama işi ve bereketsizliklerin yada yanlışlıkların size nerede maliyet getirdiğini ortaya koyar.

Transit raporlarını sık sık hakimiyet etmek, meseleleri daha süratli tespit edip çözmenize destekçi olur, böylece daha meselesiz bir sürecinin mali avantajlarından faydalanabilirsiniz. Misalin, bir posta bölgesinde uzun bir koli kuyruğu fark ederseniz, gerçek meseleyi bulabilir ve işini maliyetli yine gönderimlerden veya alıcı arzlarından sakınabilirsiniz. Diğer perakendeciler, personel maliyetlerini düşürürken daha tipik bir son km altyapısını gözetmek için özerk taşıtları düşünüyor. Misalin işbirliği kurdu satın alma operasyonlarını doğrudan mağazalardan teslim etmek için özerk taşıtları kullanır.

Çapa güvenli kurye bir kaptan programda olur. İki işletme, arasındaki mevcut market alışverişi teslimatı ortaklığının bir parçası olarak doğar. Ama konsepti test edecek. Yani şu anda bölgesi genelinde yüksek çözünürlüklü haritalama detayları toplamak için araştırma otomobillerini özerk modda direksiyonun artta güvenlik sürücüleri varken kontrol ediyor. 2023 senesine kadar taşıtları tamamen özerk olması harcayıcıları besinlerini bir insan sürücünün dayanağı olmadan alabilmelerine imkân sağlaması umut ediliyor. Uzmanlara göre, harcayıcılara mülk teslim etmek için sürücüsüz taşıma oluyor.

Fatih Kurye Çalışmaları

Fatih kurye güven dinleyeceği bir işletmeyle çalışmak en natürel hakkıdır. Firma olarak bu mevzu da en süratli erişim için tamıyla sistemine geçiş yaptık. Artık süratli teslimatın lideri olmayı hedef aldık. Ancak bireyler için daha süratli ve özel gönderimler de oluyor. Burada özellikle müessesesel şirketler, firmalar ve şahısların özel kontrat ve doküman gönderimleri için. Çok özel olan hizmeti ön tasarıya çıkar. Bu çok iyi ve süratli özel taşıma en çok seçim edilen işlerden biridir. Büyük taşıt trafikte güzergâhlarında ilçelerde ilçeye büyük kargo vasıtaları trafikte sıkışırken çalışanlar zamanla yarışır.

Amacımız dürüst işlemlerdir. Yapılan araştırmaların neticesinde dağıtım hizmeti en çok lüzum dinlenen hizmetler arasında yer aldığı ortaya çıkıyor. Bizde firma olarak hizmetimizi bu alan üzerine kurduk. Emelimiz insanlara fayda sağlamak ve zaferli bir hizmet sunma vaziyetidir. Olabildiğince profesyonel biçimde çalışıyoruz. Galibiyet bizim çok ehemmiyetlidir. Ayrıca Fatih ilçesi ve öteki tüm ilçelere hizmet sunuyoruz. Tüm çalışmalarımız kaliteli teknik kapsıyor. Lüzumunuz güzergahında bizden her türlü biçimde hizmet alabilirsiniz. Şirketimize tam nitelik mevzusunda netlikle güvenebilirsiniz.

Fatih kurye iş düzeyinde alıcı kurye ile irtibatta olduğu için taşıma işletmesinin imajını birlikte bitiren de motor sürücüleridir. Bu surattan kurye şirketleri sürücü alımında dikkatli olmalı, beşeri ilişkilerde ve irtibatta olmalıdır. Firmamız çok iyi ve zaferli olan şahıslarla çalışmalıdır. Ehliyeti olan ve motor kullanmayı bilen şahısların alıcı ile irtibatta düzgün konuşması gerekir. Bizim ile en süratli, güvenilir ve konforlu bir biçimde hakikatleştirilen bu hizmette teslimat yapıldıktan sonra da sizlere hizmet verilmelidir. Bu taşıtların duruş ve kalkış sırasında yavaş harekete geçmesi zamandan kayıp demektir.

Fatih Motorlu Kurye
Motokurye.org – Çapa Kurye

Aksaray Kurye

Aksaray kurye yarış halinde bile işletmemiz sektörün gerektirdiği her çeşit tedbiri almıştır. İş sıhhati güvenliği ihtiyatları, gönderi saklılığının sağlanması, gönderinin hasar görmesi halinde tazmin etmedir. Yani müessesesel alıcılarımıza kargo harekâtlarında yoğun trafiğe karşın en süratli teslimatı sağlar. Firmamızın İstanbul ilk sırada olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde merkezleri bulunur. Her şehirde sistem aynı biçimde çalışmaktadır. Taşıma arasından sizin için en uygununu seçerek harekâtlarınızı daha seri hale getirmeniz olası. Yalnızca doküman değil hem tibbi mazlemede taşıyor.

Tüm mesaj ve gönderileriniz en kısa vakitte yerine erişmiş olur. Bundan sonra iş süreci daha kolay işlemektedir. Ayrıca ilaç, dondurulmuş ürün, taşıamsıda yapılıyor. Sürat; İstanbul gibi büyük bir şehirde acil bir teslimat için sürat çok ehemmiyetlidir. Sürat çok ehemmiyetliyse  dağıtım hizmetlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Güven; Bu şehirde çok rakamda ticaret işletmesi olduğu ve bu ticaret şirketlerinin saklı veya ehemmiyetli dokümanları dosyalarken bu dokümanların güvenliğinin ehemmiyetli bir etmen olduğu yadsınamaz. İşletmesini seçerken yararlanacağınız unsurlar.

Aksaray kurye elektronik makine, mekanik parça ve eşi değişik gönderi üzerine büyük mesullükler düşmektedir. Oysa bir şirketin çalışma yaşamında tutunabilme büyük garantisi alıcı sürekliliğini sağlayabilmektedir. Bu nedenle, şuurlu olan şirketler bünyeleri bütün çalışmalarına dikkat ederek maksimum verim alabilecekleri biçimde teknolojik büyümelere sahip aygıtlarlataşıma faaliyetlerini geliştirmişler. Şehirlerde işi sunabilmek hakikat anlamda büyük bir kabiliyet isteyen bir iştir. Gün içinde binlerce taşıtın olduğu trafiği aşarak alıcı siparişler zamanında yerine eriştirebilmek için çalışıyor.

Topkapı Kurye

Topkapı kurye taşıma noktasında avantaj elde edebileceğinizi bir düşünün. Artık bunu fark ederek bu güzergahta hizmetler alan şirketler, sektörde uzun zamanlar çalışma garantisi sağlanacaktır. Gönül rahatlığıyla çalışma yaşamına devam etmektedirler. Fiyat olarak basmakalıp normal olan kuryelere göre daha yüksek olmalıdır. Ancak istenilen zamanda gönderimle hemen bitirerek size sürat ve her tür konfor sağlar. Süratli ve dikkatli olarak ekspres teslimatta gönderiyi en güvenilir biçimde hakikatleştiriyoruz. Ayrıca düzgün adamlarımız ilede çalışılmalıdır. Taiıma şirketlerinin verdiği işin süratinden daha hızlıyız.

Bir zamanlar kolilerin ebadı, ağırlığı kadar ehemmiyetli değildi. Ancak artık taşıyıcılar fiyatları ebatsal desi ağırlığa gore hesapladıkları için her ölçüm ehemmiyetlidir. Desi ağırlığını hesaplamak için taşıyıcılar kolinizin uzunluğunu, genişliğini ve yüksekliğini çarpar ve arkasından çabuk tanımlanan rakama ufalar. Kutularınız olması gerekenden daha uzun, daha geniş veya daha uzunsa, özel ağırlığınız ve dolayısıyla daha çok maliyetleriniz beklenenden yüksek olabiliyor. Mevcut gönderim hizmetiniz, özel gereksinimlerinizi karşılıyor. Bu kavramak ve özelleştirilmiş çözümler geliştirmek için savaşımlarını göstermiyor.

Topkapı kurye çalışanının profili de çok ehemmiyetlidir. Yani teslimatı hem yollayan hem de akdikeni için oldukça ehemmiyetlidir. Sevk edilen kargonun güvenli bir şekilde teslim ediliyor. Yani vermiş olduğu iç huzurunu sağlamak mevzusunda en büyük görev kargo şirketine düşmektedir. Firma olarak uzun yıllar sektörde hizmet vermekte olup gönderileriniz oldukça güvenli bir şekilde teslimata hazırlanmaktadır. Kargoculuk bir lojistik hizmet sektörüdür. Hizmet piyasasında ise alıcı alkışı her zaman ilk tasarıda yakalanmaktadır. Alıcının temennisi ise kargosunu zamanında ve gecikme yaşamadan alabilmektir.

Fatih Motorlu Kurye
Motokurye.org – Çapa Kurye

Bir yanıt yazın