İçeriğe geç
Moto Kurye | motokurye | Kendi Aracınızla Kuryelik Yapmak

Kendi Aracınızla Kuryelik Yapmak

Motokurye.org - Haramidere Kurye

Kendi aracınızla kuryelik yapmak nasıl oluyor? Daha fazla para kazanmak istiyor musunuz? . Bunun için iş ve otomobilinizle koli teslim edip etmeyeceğinizi merak ediyor. Ancak bütün olarak nasıl yapabileceğinizi burada bulabiliyor.

Daha fazla damla yapmak ve daha süratli tamamlamak ister misiniz? Şimdi fiyatsız sınama versiyonunu edinin ve her gün en az bir saat tasarruf ediyor.

Bir teslimat sürücüsünün standart algısı, birisinin bir panelvandan veya teslimat kamyonundan kolileri düşürmesidir.

Kolileri otomobilinizle teslim edebiliyor misiniz?

Artan kurye lüzumunu karşılarken size kendi başınıza çalışma serbestliği vererek, otomobilinizle teslimat yapabilirsiniz.

Ne cins bir iş yapmayı bekleyebilirsiniz ve “Kolileri otomobilimle teslim etmeli miyim?”. Diye merak edenler için en iyi ipuçlarından kimileri nelerdir?

Alttaki bu bütün kılavuz, otomobilinizle kolileri nasıl teslim. İş edeceğinizi kavramanıza ve iyi para kazanmanıza takviyeci olacaktır. Bizim ile teslimat rotanızı optimize ediyor ve konuta daha erken varın. Şimdi indirmek için buraya tıklayın.

Kendi Aracınızla Kuryelik Yapmak

Özel bir sürücü evrakına gereksinim dinlemez; istemezsen bir firmada çalışmak zorunda kalmazsın. Ancak kendi çalışma saatlerinizi ayarlayabiliyor ve kendi işinizin işvereni olabilirsiniz. Ve bütün zamanlı işinizi bitirmek için otomobilinizle teslim edebiliyor.

Ancak bazı ehemmiyetli hususlar var. Buna legal dokümanlar ve çevrimiçi alışverişten ufak mobilya öğelerine, kitaplara, elbiselere, mücevherlere, taşıyor. Ayrıca lokantalardan ve marketlerden aynı gün alınan besinlere ve daha aşırısına kadar her şey dahildir.

Misalin, yola çıkmadan evvel taşıtınız ve içindekiler için özel bir çalışıyor. Tüm sigortaya lüzumunuz olup olmadığını hakimiyet etmelisiniz.

Kutulardaki zararlardan mesul olabiliyor veya bir iş için şahsi bir vasıta alıyor. Bizi kullandığınız için ekstra teminata lüzumunuz olabiliyor.

Misalin, bazı yargı bölgelerinde mülkler nakliye sigortasına veya kiralama. Ve mükâfatlandırma veya hafif nakliye sigortasına gereksinim dinleyecektir. Bunların hepsi nerede yaşadığınıza bağlı olacaktır.

Bununla beraber, tek cins teslimat sürücüsü bu değil.

Destek etmek için buradayım. İşte bu yazıda ele aldığım şey:

Otomobilinizle Paket Teslim Etme Ve İyi Para Kazanma

Peki, otomobilinizle kolileri nasıl teslim edebilirsiniz?

Ayrıca iş ve şahsi kullanım için yalnızca bir taşıta sahip olabilirsiniz.

Plaka ve sigorta dahil olmak üzere vasıtanızın satın alma ve bakım. Maliyetlerinin yanı gizeme yakıt maliyetlerini de hesaba tabakayız gerekir.

Öte yandan, kendi otomobilinizi kullanarak bazı vergi avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Yargı bölgenize bağlı olarak, kolileri ve diğer öğeleri teslim etmek için çalışıyor. Özellikle şahsi bir vasıta kullanmanın değişik artıları ve eksileri vardır.

Kendi aracınızla kuryelik değişik araba kuryesi işleri nelerdir?

Otomobilinizle teslimat yapan bir sürücü olarak, büyük bir kamyonete veya sarih adaleye gider. Ama kamyona gereksinim dinlemeyen daha ufak kutular için iş bulacağınızı muhtemelen varsayım edebilirsiniz. Ama reelinde hangi öğeleri teslim edeceksiniz?

Çalışma istatistikleri kuryeler ve habercilerde azami istihdam yoğunluğuna sahip. Sektörlerin şunlar olduğunu yayınladı. Çünkü yerel kuryeler ve yerel teslimat; tıbbi ve teşhis laboratuvarları var.

Özellikle kuryeler ve ekspres teslimat hizmetleri; hayvansal imale müteveccih destek faaliyetleri; ve legal hizmetler.

Otomobilinizle Koli Teslim Etme ve İyi Para Kazanma

Kendi otomobilinizi kullanmak iş olarak size çok kolaylık sağlar. Sen:

Bu gidişatta, tıbbi evrakları veya kayıtları, laboratuvar misallerini veya test neticelerini veriyor. Ancak tıbbi malzemeleri ve ilaçları taşıyacak ve teslim edeceksiniz.

Eczaneler bazen reçeteleri alıcılara eriştirmek için bağımsız kuryeler dahi meblağ.

Tıbbi mahsuller teslim ediyor, uygun kullanım ve saklılığı garantili. Ancak faktörün yanı gizeme özel prosedürleri bilmeniz gerekebiliyor.

 • Otomobilinizle neler teslim edebilirsiniz?
 • Teslimat sürücüsü cinsleri arasındaki farklar nelerdir?
 • Moto kuryeler için kutular nasıl teslim ediliyor?
 • Otomobilinizle kolileri teslim etmek için ne kadar para kazanabilirsiniz?
 • Para biriktirmenin önemli yollarından biride kuryelik mesleği
 • Otomobilinizle kolileri teslim etmede nasıl süratli olunur?

Kolileri Otomobilinizle Nasıl Teslim Edebilirsiniz: Değişik kurye işleri cinsler

Kurye olmakla işe başlayabilirsiniz . Misalin, zamana duyarlı legal evrakları teslim ederek kurye olarak çalışabilirsiniz. Ya da tıbbi kurye

kiralamayı seçim eden lokantalarla beraber yemek dağıtım sürücülerine olan lüzum da çoğalıyor . bağımsız sürücüler Ayrıca, DoorDash gibi teslimat uygulamalarını kullanan veya lokantalarına yemek teslim etmesi için

Burada ehemmiyetli olan nokta, isteğe bağlı sürücü işlerinin çoğalmasıdır. Ve hiçbiri bu kadar süratli değil. İşler için koli teslim edebiliyor miyim?

Kolileri Otomobilinizle Nasıl Teslim Edebilirsiniz: Amazon için koli teslim edebiliyor miyim?

Direk teslim edebilirsiniz . Amazon kutularını vasıtanızla

E-ticaret devi, Amazon Flex kurye hizmeti ile fırsatlar sunmak için kapılarını açıyor

Konsept, diğer isteğe bağlı sürücü işleriyle meblağlıdır.

Amazon’un lojistik merkezlerinden veya iş ortağı mağazalardan kendi vasıtanızla koli teslimatı yapacaksınız.

Prime Now ve Amazon Logistics teslimatları da dahil olmak üzere değişik Amazon teslimat işi cinsleri vardır.

indirmeniz ve bir hesap oluşturmanız yeterlidir . Amazon Flex uygulamasını Başlamak için, mobil makinenize Otomobilinizle koli teslim etmek için ne kadar para kazanabilirsiniz?

Otomobilinizle Koli Teslim Etme ve İyi Para Kazanma

Şimdi muhtemelen otomobilinizle teslimat yaparak ne kadar para kazanabileceğinizi merak ediyorsunuz.

Yanıt, vaziyete bağlı.

Kendiniz için çalışmanıza, bir işletmeyle kontrat yapmanıza veya bir çalışan olarak çalışmanıza bağlıdır.

Ayrıca, nasıl ödeme alacağınıza da bağlıdır: misalin, ücret, saatlik fiyat veya teslimat başına.

Ofisi, kuryelerin senede iyi kazandığını bildirmektedir.

Kuryeler ve habercilerde azami istihdam yoğunluğuna sahip sektörler arasında, vasati veya vasati ücret senelik arasında değişmektedir.

Ama her kurye saatlik fiyatla çalışmıyor.

Kendi Aracınızla Kuryelik Yapmak

Kendiniz için çalışmaya karar verirseniz, teslimat başına veya mil başına fiyat alabilirsiniz ve alıcılarınızın teslim alma veya teslim alma için beklemenize lüzumu varsa, bekleme süresi için bir ölçü dahi ilave edebilirsiniz.

Misalin, lokanta yemeklerini teslim etmesi için sürücü kiralayan bazı firmalar, sürücülerine ödeme yapmak için bir yönteme sahiptir.

Sürüş ve bekleme müddetinin yanı gizeme kmye bağlı olarak size siparişle ödeme yapılacak ve tüm ipuçlarına gizleyeceksiniz.

Öbürleri, size bir temel fiyatın yanı gizeme bekleme süresi ve mesafe için tazminat vererek fiyatı hesaplar.

İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı ülkelerde kurye olarak çalışmak bir hizmet işi olarak kabul edilir, bu sebeple genellikle bahşiş vererek ekstra para kazanabilirsiniz.

Bununla beraber, teslimatı karlı hale getirmek hala güç olabilir.

Otomobilinizle teslimat yaparken, olası olan her yerde tasarruf etmek istersiniz. Bu, kazancınızı had safhaya çıkarmanıza takviyeci olacaktır.

Otomobilinizle koli teslim ederken paradan tasarruf faktörün yolu

Kolileri Otomobilinizle Nasıl Teslim Edersiniz:

Otomobilinizle koli teslim ederken tasarruf faktörün bu beş kolay yolunu göz arkasını ederek kıymetli dolarları masada vazgeçiyorsunuz.

 1. Vasıtanızın bakımını aksatmayın.

Vasıtanızın bakımını kumpaslı olarak yaptırın.

Daha az yakıt kullanacak ve meseleleri büyük bir mesele haline gelmeden evvel tespit edebiliyor. Bu, uzun vadede size para kazandırabiliyor.

 1. Zaman kaybından sakınmak için günlük rotanızı düzenleyin.

Sabah yola çıktığınızda, rotanızın trafik sıkışıklığı, inşaat ve sola dönüşler gibi diğer zaman kaybettiren şeylerden sakınacağından emin olun.

 1. Yakıttan tasarruf etmek için evvelden tasarı yapın

Yakıt maliyetleri semtten semte dahi değişebilir, bu sebeple kolileri kendi otomobilinizle teslim ediyorsanız, yakıt almak için nerede duracağınızı tasarlamak büyük bir fark yaşatabilyoir.

Bazı uygulamalarla benzin istasyonları bulabilirsin peki ya en düşük maliyetli olanları bulmaya ne dersin?

Misalin, Birleşik Kraliyet’ta PetrolPrices’ı , Kuzey Amerika ve Avustralya’da GasBuddy’yi kullanabilirsiniz . Bu uygulamaların her ikisi de yakındaki istasyonları en düşük maliyetlerle bulacaktır.

 1. Yakıt tasarrufu için sürün

Sürüş biçiminiz yakıt tasarrufu yapmanıza da takviyeci olabiliyor. Yani bu da sizi cepten yapılan tüketmelerden kurtarır. Misalin, sürat yapmayın ve düzgün sürmeyin ve uzun vakit durduğunuzda otomobilinizi durdurun.

 1. Tasarınıza Kesintiler İlave Edin

Tüm günü araba sürerek ve teslimat yaparak geçiremezsiniz, bu sebeple her gün için tasarınıza molalar ilave etmek size zaman ve para kazandıracaktır.

İşte sebebi.

Muhtemelen kahve, çay ve su içtiğiniz için banyo molaları vermeniz gerekeceğini öğreniyorsunuz.

Banyo molaları için evvelden tasarı yapmazsanız, rotanızı karışıklaştıracak utanç verici bir kaza veya acil bir durma tehlikesiyle karşı karşıya kalırsınız.

Bunun yerine, ara vermeyi tasarlayın ve süratli bir biçimde tuvalet bulmanız gerektiğinden geri adım atıyor. Ama tasarladığınız rotadan çıkma veya tasarlanıyor. Ancak bir teslimata geç kalma gibi güçlüklerden ve giderlerden kaçııyor.

Sonunda, dinlenmenizi ne zaman ve nerede durduracağınızı öğrenerek daha süratli tamamlayacak ve yakıttan tasarruf edeceksiniz. Otomobilinizle kolileri teslim etmede nasıl süratli olunur?

Kendi Aracınızla Kuryelik Yapmak Nasıl Olur

Bir araba kuryesi olarak galibiyetli olmanın anahtarlarından biri , teslimatlarınızı yaparken süratli .

İster saatlik ister koli teslimatı bazında ödeme alınsın, bu doğrudur.

Aynı gün veya ertesi gün teslimatlar gibi zamana duyarlı kutular teslim ediyor olabilirsiniz veya teslimat başına ödeme alırsanız daha fazla para kazanabilirsiniz.

İşvereninizi ve alıcılarınızı mutlu edeceksiniz. Ayrıca, işi erken veya zamanında tamamlamak size daha fazla memnuniyet ve daha fazla şahsi zaman sağlar.

Kolileri otomobilinizde teslim ederken nasıl süratli olunacağına dair birkaç ipucu.

 1. Rotanızı evvelden öğrenin.

Kurye veya teslimat sürücüyü olmanın her zaman kolay olduğunu düşünmeyin.

Teslimat işleri de dahil olmak üzere her işte stres vardır. En stresli istikametlerden biri, her vazgeçme için yer bulmaktır.

İşte o zaman rotanızı evvelden öğrenmek size zaman kazandıracak ve gününüzü daha meselesiz geçirmenizi sağlayacaktır.

Muhtemelen bir uslu telefonunuz olduğundan, yola çıkmadan evvel her bir maksadı bulmak ve gününüzü tasarlamak için Google veya haritalarını veya başka bir tasarılama uygulamasını kullanabiliyor.

düşünebilirsiniz . daha kapsamlı bir rota tasarılama uygulaması Her gün çok rakamda teslimat yapmayı tasarlıyorsanız, her yolculuğun bir parçası olarak bir hayli değişik durağınız olmasını sağlayan

 1. Rotanızın optimize edildiğinden emin olun

Bu, rotanızın sadece iki varış noktası arasındaki doğrudan hat olmadığı, aynı zamanda tüm varış noktalarınıza erişmenin en tesirli yolu olduğu anlamına kazanç.

Optimize edilmiş bir rota, konumu da dahil olmak üzere, yapmanız gereken durak rakamını hesaba katıyor. Ve tüm duraklarınızın vakti vardır.

Trafik, inşaat gecikmeleri ve sizi yavaşlatabilecek her türlü tıkanıklığı dikkate alıyor.

Bu sebeple, en tesirli teslimat rotası tasarlayıcı uygulamasını seçmek ehemmiyetlidir: size rota optimizasyonu sağlayacaktır.

Her gün en iyi rotayı öğrenerek, alıcılara bir teslimat aralığı verebilir ve en uygun konumlarda dinlenme yerleri veya banyo molaları oluşturabiliyor.

İyi bir tasarılama uygulaması, ani bir trafik sıkışıklığı gibi gün içindeki rastgele bir farklılığa göre cevap verir ve rotayı aktüeller. Trafik ve diğer vaziyetler değiştikçe rotalar neredeyse reel zamanlı olarak değiştirilecektir.

Kendi Aracınızla Kuryelik Yapmak Nasıl Olur

 1. Kolilerin otomobilinizde nerede olduğunu öğrenin

İşte size zamandan ve dolayısıyla paradan tasarruf sağlayabilecek başka bir özellik. Vasıtanızdaki kolileri tertip etmenize takviyeci olan bir teslimat rotası tasarlayıcı uygulaması kullanıyor

Gün içinde bir hayli değişik eşya taşıyacağınızı ve bir hayli kere duracağınızı düşünün. Her durakta vasıtanızı aramak zorunda kalıyor. Bu boşa tüketilen zaman bir gün içine bir araya gelir.

Bunun yerine, süratli kapsayan gibi bir uygulama kullanıyor.

Kurye kullanmak için uygulamasına kolilerin vasıtanızın neresinde olduğunu söylemeniz yeterli. Durduğunuzda, uygulama size süratli bir iniş yapmak için bütün olarak nereye bakmanız gerektiğini andırdırır.

Taşıma uygulaması, sadece birkaç dakika içinde hudutsuz duraklar için optimize ediliyor. Ancak bir tasarı oluşturur ve doğru durakta doğru. Koliyi süratli bir biçimde bulduğunuzda her teslimatı süratlendirirsiniz.

Adrese ve teslim sırasına göre kutularınızı taşıtınızda tertip ederek, her destinasyondaki stresinizi de eksiltebilirsiniz.

Kolileri Otomobilinizle Nasıl Teslim Edebilirsiniz: Sıkça sorulan sualler

Kendi aracınızla kuryelik otomobilimle teslimat yapabiliyor miyim?

bir kamyonun veya minibüsün en iyi vasıta olduğunu düşündüğü doğrudur. Pek çok bireyin bağımsız teslimat sürücüleri için .

Ancak özel bir taşıta bir ton para tüketmeden evvel ne teslim edeceğinizi düşünün.

Çok noktadan teslimat yapan bir sürücü veya kurye muhtemelen büyük bir vasıta istemez.

Özellikle bir şehirde bir gün içinde bir hayli duraklama yapacaksanız. Araba gibi daha ufak bir vasıta idealdir.

Ayrıca, teslimat sürücüyü olarak yeni başlayanlar için de iyidir olabiliyor. Ancak özel bir taşıta para tüketmeden iş hakkında bilgi edinin ve alıcılar kazanın. Amazon, otomobilinizle koli teslim etmek için ne kadar ödüyor?

İşletmenin web sitesi, sürücülerin saatte kazanabileceğini belirtiyor. Ancak bu, bulunduğunuz yere, teslim etmek için ne kadar zaman tüketiyor? Ve aldığınız bahşiş rakamı gibi bilinmez etkenlere bağlı olabiliyor.

Senelik olarak, bir teslimat sürücüsünün vasati senelik fiyatı takribî veya barbarca saatte iyidir. Diğer yerlerde, araba teslimi sürücüleri ne kadar kazanıyor?

Bir kere daha, damla başına mı yoksa saat bazında mı çalışmayı seçiyor. Ancak ettiğinize veya bir firma için çalışıp çalışmadığınıza bağlı olacaktır.

Genel olarak, teslimat sürücüleri için ücret aralığı şöyledir: garanti için hızlı çalışmak ve güven gerekiyor.

Kendi Aracınızla Kuryelik Kolileri Otomobilinizle Nasıl Teslim Edersiniz: Netice

Moto kurye ve teslimat sürücüleri arz görmeye devam ediyor. Kıtlık raporları, çevrimiçi alışverişteki çoğalış ve sürücülere olan lüzumu artıran işler olabiliyor. Ama diğer trendlerle gidişat böyle olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bu, otomobilinizle koli teslim etme fikrini daha da cazip hale getiriyor. Ve kazandığınız para ölçüsünü artırabiliyor.

Otomobilinizle kolileri nasıl teslim edeceğinize ve iyi para kazanacağınıza ait kılavuzumuz var. Çünkü sizi kısa müddette bir teslimat sürücüyü işine götürecektir. Taşıma takviyesiyle zamandan ve paradan da tasarruf edeceksiniz. Fiyatsız sınamanızı şimdi alın.

Arayın

×